Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Palcive otazky

  petr13731.5.2018 22:06reagovat

  1) myslite, ze se na Coufala nekdo zeptal Holoubka?

  2) pokud ano tak kdo?

  3) co Holoubek odpovedel?

  • LukyACS31.5.2018 22:08reagovat

   Ne.

  • DaveACS31.5.2018 22:11reagovat

   Ano, zeptal se ho Hřebík. A kdo by Jardu posloichal..

   • LukyACS31.5.2018 22:15reagovat

    Hřebík mě nenapadl, tam by to bylo reálné. Ale nevěřil jsem, že by se ho ptal třeba Ščasný, Hapal nebo Kotalík.

   • petr13731.5.2018 22:16reagovat

    Ja kdybych si mel tipnout, tak myslim, ze mu zavolal Rosa nebo Hapal. Neverim, kdyz ho chteji koupit, ze by nevyuzili moznost se ho zeptat na detaily. A fakt by me zajimal Holoubkuv nazor

    • restari31.5.2018 22:28reagovat

     Mě zase názor našeho vedení čím je Coufal zaujal, kromě běhání tam a zpátky. Na tohle už máme ovšem takového Frýdka na druhé straně.

     • LukyACS31.5.2018 22:32reagovat

      Coufal snad naštěstí půjde do Slavie. Jestli půjde sem, tak ho nechápu.

      Stojí o něj Slavia, kde si zahraje minimálně EL, zná trenéra, i kdyby tady měl dostat víc peněz, tak prostě Slavia u něj musí vyhrát, když není Sparťan.

      • restari31.5.2018 22:43reagovat

       Já proti Coufalovi nic nemám, aby bylo jasno. Ale to jsou posily na úrovni Frýdka a podobných. I s ním se může určité období dařit jako se dařilo s Holkem, Váchou a dalšími. Ovšem velice pochybuji, že Coufal a takové posily budou hrát rok co rok dobře a udrží stabilní výkonnost a o to nám jde především nebo mělo by jít. Pokud to bude předvádět dlouhodobě, tak se rád omluvím. Za ty roky a zkušeností s tím koho přivádíme z ligy, kde ta kvalita prostě moc není to prostě z 99% jinak nedopadlo. I ten Vácha hrál chvíli dobře a jak dopadl víme všichni. Považoval bych docela za zázrak, že to Coufal a podobní hráči postaví na hlavu. Je to můj názor. Pokud někoho z ligy, tak to musí být hráč, který zaujme na první pohled, něčím vyniká a ne brát kdejaký průměr jen proto, abychom zaplácali místo. To je ten náš začarovaný kruh. Už jsem doufal s příchody Stancia, Kangy, kteří kvalitu mají, že jsme se poučili.

       • LukyACS31.5.2018 22:55reagovat

        Že je Coufal na úrovni Frýdka, s tím souhlasím. Prostě tuctovej běžec, který Spartu nikam neposune.

        U mě to vypadá, že nejsem spokojený s téměř nikým. Ovšem já mám na hráče Sparty vysoké nároky a myslím si, že nás posune málokdo.

        Bohužel, tady jsou kolikrát lidi spokojení s téměř každou posilou a pak za půl roku ti samí nadávaj, co jsme to koupili za dřeváky.

        Když jsem já se Spartasem psal, že Néstor není druhý Dočkal a že bude většinu času zraněný, tak jsme byli pro smích. Když říkám to samé o Tettehovi, že je to další Konaté, navíc náchylný na zranění, tak jsem opět kritizován. Párkrát jsem se spletl i já, ale rozhodně méněkrát než věčně chválící lidi.

        Taky tady tenkrát chtěli Vůcha, kterej pro mě byl hráč s charakterem fotbalisty, kterej brzo půjde do prdele, opět by tady byla další kometa.

        Já se taky spletl třeba s Pospíšilem, ale rozhodně ne tolikrát, jako leckteří, kdyby sem měl chodit kdejakej průměrák, tak Sparta není ve ztrátě 2 miliardy, ale tak 10, protože k tomu by se drželi pod smlouvama ještě další dřeváci.

        • restari31.5.2018 23:04reagovat

         No vidíš, takže vlastně souhlasíš s tím co napíšu kolem Coufala a stejně dodáš, že jsem debil. Docela zajímavé. Snad hodnotíš danou věc a příspěvek a ne co bylo, bude nebo, kdy zrovna nesouhlasíš. Já taky nesouhlasím se vším co napíšeš Ty nebo někdo jiný, ale o tom to je. O názorech. Kdybych měl říkat o každém, že je debil jen proto, že zrovna nesouhlasím, tak nebudu dělat nic jiného a další stejně tak. Ano občas se člověk v úsudku splete, ale to je normální. Pak se normální člověk dovede i omluvit a u Coufala bych to rád udělal, když bude opravdu posila, nemám s tím nejmenší problém. Opravdu ovšem na první pohlede, kromě snažení a běhání nezaujme vůbec ničím, jako ten Frýdek. To, že i takovým vyjde nějaký zápas nebo se svezou společně s týmem jako v minulosti Vácha a další je věc jiná a to dopředu říkám, že je klidně i pravděpodobné. I ta Sparta nebude hrát pořád špatně s tímhle rozpočtem v naší lize, pak se tam obrazně v dobré hře ztratí i tihle hráči nebo ještě horší, když to půjde většině týmu. Tak to prostě je všude a vždy. Problém nastane, když to někomu nepůjde, tak ten průměr bude prostě v pytli, protože hráči jako Coufal, Frýdek, Zahustel a jiní neudrží stabilní výkonnost dlouho a o tom mluvím a sami víme, že to tak roky u nás je. Proto ta kritika a skepce dopředu.

        • Boskovic1.6.2018 1:53reagovat

         Obcas me pekne sejris, ale s Borkem si to trefil. Pokud pamatuji spravne ,tak to byl on s 19 asistencemi v jednu dobu myslim nejlespi na svete.

  • Amicheus31.5.2018 22:19reagovat

   Jasně, že proběhl kontakt mezi klubem a Davidem...

  • restari31.5.2018 22:24reagovat

   Nikdo se neptal. My kupujeme v lize takové o kterých se píše v novinách nebo o nich někdo začne mluvit, pak projevíme rychle zájem. Vůbec nevadí, že ten hráč má povedených třeba 5 zápasů za rok, tak dalece my nepřemýšlíme. Proto se u nás taky točí rok co rok tolik hráčů a ještě se divíme, že to nejde. Na ligu je u nás scouting úplně zbytečný. Kdo hraje dobře vidí všichni doma na gauči o kom se píše si zase přečte i Kotalík.

   • MF1731.5.2018 22:28reagovat

    Nebreč.

    • restari31.5.2018 22:33reagovat

     To jsou za ty roky fakta, jen je třeba si to umět přiznat. Někomu se povede půl rok, tak rychle do Sparty, nezajímá je zbytek nebo dlouhodobé sledování jako se to dělá v zahraničí. My jsme byli schopni koupit Jirouše na základě toho, že byl nejlepší střelec druhé ligy a zrovna mu to šlo. Tady se samozřejmě zjistilo, že Zlatan Jirouš neobehraje ani uklízečku na Letné. Taky podle toho ve Spartě dopadl. 3-4 měsíce i s cestou a takových příkladů vysypeme celý pytel. Hlavně, že máme peníze. Ale lidi a odborníky nemáme. Pak nepomůže rozpočet ani 5 miliard.

   • petr13731.5.2018 22:29reagovat

    Ty o tom vis hovno, tak uz konecne zavri svoji virtualni hubu

    • LukyACS31.5.2018 22:31reagovat

     Petře, nechci být rýpavý, ale zajímala by mě jedna věc. Ty jsi psal, že seš nespokojen s řízením klubu, ale zároveň dokážeš jakýkoliv, opravdu jakýkoliv krok, obhájit. Jak je toto možné?

     • petr13731.5.2018 22:44reagovat

      No zrovna v tomhle pripade nic neobhajuju😊 Coufala tady nechci. Na druhou stranu, kdyby prisel, tak se rozcilovat nebudu. Cim dal vic mi vadi to nekonecny hejtovani vseho. Ja si samozrejme obcas taky zanadavam, ale spis si fotbal uzivam. Mam spoustu prace, tak beru Spartu i e-Spartu jako relax😊. I kdyz ty zaplavy trollu a hejtu tady me nebavej.

      • LukyACS31.5.2018 22:46reagovat

       To nikoho Úsměv Ale třeba Liaro troll není, on je prostě debil.

       • MF1731.5.2018 22:47reagovat

        SmíchSmíchSmích

       • petr13731.5.2018 22:52reagovat

        Dovolim si te opravit. On debil proste debil, ale neuveritelnej debil😊 fakt by me zajimalo, kolik let uz pise porad to samy dokola😊

        • restari31.5.2018 22:59reagovat

         Pokaždé píšu o něčem jiném, ale nevadí. Zkusil jsi to. Jen dneska jsem objektivně zhodnotil Tetteha a někteří další ho hodnotili stejně jako já. Potom ovšem vylezou na povrch lidi, kteří ví, že to píšu já a rázem je celý odstavec špatně a vše co napíšu. Ty to hodnotíš vlastně podobně. Uznal už jsi v něčem, že mám i pravdu? Nejde o to uznání pravdy, že si na tom zakládám, ale o objektivitu a neřešení nicku a kdo to píše. Já nepíšu nic špatného i ta kritika je oprávněná a vždy k věci. Těžko budu kritizovat zápas nebo hráče, když vyhrajeme třeba 3-0 na Laziu - to by opravdu udělal jen cvok. Tohle nikdy nedělám a nikdy jsem nedělal. Takže pokud řekneš za A, tak stejně jako další říkej i za B, ale do toho už se vám moc nechce. Klasicky vypíchnete pár vět, které vám vadí a pak hodnotíte nick, který to píše a takový by se mohl rozkrájet, stejně ho hodíte do jednoho pytle i kdyby napsal stokrát pravdu. Pořád dokola, před léty i teď s některými tady. Je zajímavé, že se spoustu tady, kteří neřeší ten nick nemám jediný problém a to ani v diskusi. Kdo čte všechno, tak to vidí, často uznají i to co píšu. Ale někteří naopak nikdy, přece nebudou souhlasit se mnou.

         • petr13731.5.2018 23:14reagovat

          Ty jsi opravdu debil. Podivej se jen do tohohle vlakna, jak jsi to tady vytapetoval. Vis kolikrat uz jsem od tebe cetl vetu: diskuse je o ruznych nazorech...a desitky parafrazi tyhle vety. ?

           

          Mozna je to vyssi cislo, nez pocet piv, ktery jsem za ty roky vypil.

          • restari31.5.2018 23:23reagovat

           Někomu to stačí napsat jednou, Tobě a jiným to nestačí napsat ani stokrát. To ovšem není můj problém. Funguje to tak i v běžném životě. Někdo něco pochopí hned, hlupák možná nebo většinou nikdy. Tobě a dalším může psát člověk stokrát, že se hodnotí příspěvek a ne, kdo to píše a je to stejně zbytečné. Místo, aby jsi to uznal stejně tak další, tak dokola budeš psát o tapetě. Opakuji zeptej se na to někoho a s tím sousedem to máš názorný příklad. Úplně stejné jako se mnou. Nebudeš souhlasit jednou, tak automaticky nikdy. Někdo to pochopí ve dvou větách. Ty a další ani v 1000 větách, proto to neustále opakuji, ale vím, že je to marné. Já tady nepřijít 20 let, tak stejně za těch 20 let Ty nebo někdo jiný řekne Liaro v době, kdy mě pozná - a je úplně jedno zda to bude mít dvě věty nebo sto a samozřejmě vůbec nebudete hodnotit co napíšu, ale kdo to psal. Takže to pivo Ti asi vlezlo na mozek, chápu.

       • restari31.5.2018 22:54reagovat

        To víš, že jo. A proto i z minulosti se 90% věcí potvrdilo co jsem psal, že s tímhle vedením Otavou a dalšími se nikam nepohneme. Po určité době se kritici přidali a Otavu začali vyhazovat i další. Sám tvrdíš, že Coufal posila není. Já snad píšu něco jiného? Tak si toho debila schovej pro tady kolegu, který v každém příspěvku oslavuje nefotbalistu Frýdka - ten s tou 17. Já mluvím o něčem to není trollení. On a jiní píšou hlouposti o ničem. Pokud se někomu nelíbí má kritika, tak to není můj problém. Ve většině věcí jsem měl vždy pravdu. Ty a jiní jsi se před léty smál tomu, že s Křetínským to moc nepůjde. Pak po letech jsi najednou prozřel a zjistil jsi vlastně to samé, stejně tak další. Já to psal roky zpátky, stejně tak další věci. Zároveň ovšem i chválím, když je co. Kdo jen kritizuje nebo píše hejty, tak nedělá nic jiného a nepochválí nic. Ovšem objektivita tady prostě spoustě lidem chybí. Ty a jiní vypíchnou dvě věty z celého odstavce, potažmo hodnotí celý nick jako celek, ať píše jak píše. Jak někdo psal o tom Bílkovi, tak je to vlastně stejný příklad hodnocení jako někteří hodnotí mě. U něho je automaticky celé trénování špatně a u mě celé psaní. Určití lidi prostě nehodnotí objektivně a takových je všude dost.

      • trcmano31.5.2018 22:53reagovat

       Já to mám dost podobně. Sparta je jak rodina, sice mě občas sere, ale vždycky ji budu podporovat a obhajovat. Úsměv

       • LukyACS31.5.2018 23:01reagovat

        Tohle jsem dělal jako teenager, taky jsem byl zaslepen, ale teď už jím dávno nejsem.

        Pro mě je hlavní cíl se Spartou LM, já si totiž v životě dávám rád vysoké cíle a to nejen, co se týče Sparty. Ty sice namítneš, že to chce x desítek klubů v Evropě, budeš mít pravdu. Ale letos Sparta nasrala asi půl miliardy do kádru, stačilo vyhrát titul a LM by byla. Přesto máme opět hovno.

        Přitom Plzeň za Křetínskýho bude hrát LM potřetí, Slavia v ní byla taky a když pomineme Křetínskýho úvod, tak pro něj je to jen jako puberťákův mokrej sen. Proč asi.

       • LukyACS31.5.2018 23:06reagovat

        Ještě ti to řeknu jinak. Sparta je jak platonická láska, u který víš, že ti nikdy patřit nebude.

        Víš, že tvoje nikdy nebude, v současnosti patří Křetínskýmu a ty prostě na ní nikdy mít nebudeš.

        Sice to víš, ale zároveň pro ní přece chceš někoho jinýho a on jí prostě nechává prznit, do dokážeš jen přehlížet? Podle mě má Sparta na mnohem víc, stačilo by kolem ní mít mnohem lepší lidi a bylo by všem okolo lépe.

        To, že kritizuju většinu věcí, přece neznamená, že mi na Spartě nezáleží. Právě naopak, já bych jí rád viděl v tom nejlepším světle.

        • trcmano31.5.2018 23:25reagovat

         Chápu, ale tím že tady budu na všechno nadávat a urážet kohokoliv ze Sparty, tak se určitě nic nezmění.

         Já bych chtěl do LM, pod podmínkou že by jsme tam byli schopný něco uhrát a ne tam dělat ostudu. To šlo po mistrovský sezóně kdyby se vhodně doplnil kádr, ale teď rozhodně ne..

         Jinak teenager už dávno nejsem Úsměv

    • restari31.5.2018 22:37reagovat

     Kdyby jsi uměl myslet, tak první věta je myšlena s nadsázkou. Stačí číst mezi řádky a zapojit i hlavu. A ten zbytek je snad všem za ty roky jasný podle čeho my nakupujeme. Další varianta je zavolání agentů a takových hráčů se tady protočily desítky. Kolik z nich uspělo? Minimum na to jaké máme možnosti. Samozřejmě, že nejen já, ale i další už si po těch rocích bídy dělají ze spoustu věcí i srandu. A plno věcí není moc daleko od pravdy. Stejně jako dostat rozpočet na rok 700 mega pár lidí odsud a vést rok Spartu místo odborníku v našem vedení - tak horší než 5 nebudeme. Tím jsem si skoro jistý. Škoda, že to nejde vyzkoušet.

     • petr13731.5.2018 22:48reagovat

      Ty kdyby jsi umel myslet, tak bys tady uz davno netapetoval

      • restari31.5.2018 23:09reagovat

       Tapeta jsou psané nesmysly. Já i dneska o Tettehovi a dalších věcech píšu k věci a je fuk zda to má tři věty nebo dvacet. Jiní tady často mají ještě delší odstavce než já a tapeta to najednou není. Buď hodnotíš příspěvek nebo nick a v tom mají někteří evidentně stálý problém. Teď i před léty. Zeptej se na to někoho, kdo je tedy normální. To jako by Tvůj soused řekl něco s čím nesouhlasíš, tak s ním nebudeš souhlasit automaticky nikdy. Takhle já jsem tady hodnocen od některých lidí a tohle fakt nikdo nemůže považovat za normální i v tom běžném životě. Chytrému to dojde, hloupým bohužel nikdy.

       • petr13731.5.2018 23:22reagovat

        Jo a vetu o hodnoceni prispevku misto nicku uz jsi taky napsal tolikrat, ze kdyby pokazdy spadla do Afriky houska, tak uz tam neznaj hlad.

        • restari31.5.2018 23:28reagovat

         No vidíš a Ty a jiní to stále nechápou i kdybych to tady psal dalších dvacet let. Inteligentní člověk to pochopí hned, že se hodnotí na každé diskusi příspěvek a ne zda to píše Franta nebo Pepa a podle toho ten příspěvek hodnotit. Zkus se na to někoho zeptat, ale ne určitých lidí tady, protože někteří zde to hodnotí přesně podle toho. V minulosti tady příkladů bylo mnoho. Kritika od 10 lidí úplně stejná, ale v době, kdy jsem to napsal já, tak se pustili klasicky jen do mě )) - ale takovým lidem o objektivitě, hodnocení příspěvků a ne člověka je opravdu marné cokoliv psát. Kdo nemá mozek, tak ho nebude mít nikdy, ani za dvacet let. Vidíš ten rozdíl mezi mnou a vámi? Já vůbec nemám problém souhlasit i s Tebou nebo Lukym a dalšími. Protože mě vůbec nezajímá, kdo to psal, ale podstata příspěvku.

         • petr13731.5.2018 23:34reagovat

          Uz ti napisu jen posledni vec. Podivej sd, jak nesmyslne jsi svejma nekonecnejma prispevkama vytapetoval tohle vlakno. A vis o cem jsi ve sve neutuchajici snaze opet vsechny presvedcil? Ze jsi debil

          • restari31.5.2018 23:46reagovat

           A proč je to tak dlouhé Tě nenapadne? Protože určitým lidem to prostě nikdy vysvětlit nejde. Stále píšeš o debilovi a zatím jsi vůbec neuznal, že se hodnotí příspěvek a ne nick. Těžko to uznat co? Pak se ničemu nediv, že o tom stále píšu. Kdo to uzná, tak není potřeba nic dalšího psát a je vše vyřešeno ve dvou větách, tak těžké to vážně není. To by jsi musel být ovšem objektivní a to je pro některé to těžké. Výše jsem začal o Coufalovi a o tom co tady roky nefunguje a Ty se do mě pustíš, přitom Luky souhlasil se mnou a uznal, že to tak je. To už ovšem raději nevidíš a nečteš, ale já jsem debil to je pro Tebe a jiné to hlavní. Vy prostě vůbec nehodnotíte podstatu, ale nick a hodíte ho do jednoho pytle. Mnozí mě soudí roky stejně a můžu napsat cokoliv. Ve dvou větách pravdu, kdy jim je zatěžko to přiznat, tak nereagují. V době kdy jim kritika nevoní, tak se ozvou hned. Jak takoví lidi můžou o druhých říkat, že jsou debili to vážně nechápu.

        • restari31.5.2018 23:32reagovat

         A výše navíc vidíš, že Coufala vidí třeba Luky úplně stejně jako já. Budeš ovšem mluvit o tapetování a o debilitě. V tom případě je debil i on, když říká to samé ne? Napiš mu to taky. No a o tom to tady přesně je. Někdo může a jiný nemůže. Prostě se mi nelíbí příchody hráčů, kteří jsou průměr a to bylo vlastně celé co jsem napsal. A Ty se do mě klasicky pustíš, protože víš, kdo to píše.

 • Zapas sk s niz.

  Jarošík31.5.2018 21:42reagovat

  Tak Kucka a Rusnak pecka...

  • Jiřan31.5.2018 21:45reagovat

   koupit

   • LukyACS31.5.2018 22:07reagovat

    Kucka je neskutečný borec, zaregistroval jsem se do jeho fanclubu už když byl ve Spartě a x-krát jsem od něj dostal nějakou pohlednici, navíc vlastnoručně podepsanou. Fakt se mi tenhle přístup líbí a klidně bych ho tu viděl, i když vím, že fotbalově už to nebude ono. Od Itálie šel dost dolů. Ale takoví lidé se podle mě hodí i někam do řízení klubu, třeba do marketingu.

     

    Na jeho úroveň řadím Mavubu, to byl taky taky týpek. Nechápu, že se Sparta takovejch hráčů neváží víc. Mavuba byl sice celý život ve Francii, ale za tak krátkou dobu bylo vidět, že je týmovej a váží si lidí kolem.

    Jak řekl Jílek, máme sice skvělé hráče, ale rozhodně ne skvělý tým. Mavuba byl týmovej a vyhodíme ho jak špinavej hadr a dotáhnem sem Coufala, kterej sice maká, ale je tupej jak tágo a fanoušky má u prdele, stačilo mi, co předváděl na soc.sítích, což teda vymazal.

    • KRiSTiN31.5.2018 22:18reagovat

     Napsat knihu na základě jednoho slova. Divím se, že jsi tam ještě nezakomponoval uprchlíky a Kalouska.

     • LukyACS31.5.2018 22:25reagovat

      Ale kniha by se prodávala, jelikož sis to přečetl, když víš, že tam není Kalousek a uprchlíci Úsměv

      • KRiSTiN31.5.2018 22:33reagovat

       Tak já neříkal, že by to byl brak. Úsměv

    • Amicheus31.5.2018 22:22reagovat

     Mavuba dostal nabídku pokračovat v klubu jinak než hráč, ale rozhodl se, že chce ještě pokračovat v profesionální kariéře.

     • Chabix31.5.2018 22:39reagovat

      Díky za informaci. Rozumím tomu, ale přesto mě mrzí, že odchází a moc toho tady neodehrál. Takový fotbalisty na českých trávnicích člověk moc nepotká. Vlastně vůbec.

 • Coufal

  MF1731.5.2018 19:04reagovat

  Nejběhavější hráč ligy v sezóně 2017/18😍

  Snad ho zítra představí. Konečně tu bude někdo běhavý, tvrdý, gólový hned po Marťasovi. A těch asistencí určitě taky hodně nasbírá, když odchází nekopové TBCH a Bibi, přichází Pulky😍 Klidně bych ho zkusil na DZ pod podhoťáka Frýdka, by si třeba rozumněli, když mají stejný styl.

  • Dynamo31.5.2018 19:23reagovat

   si myslíš, že bude Coufal ve stejný den reprezentovat v Rakousku a zároveň pozovat v Praze s dresem Sparty?

   • MF1731.5.2018 19:42reagovat

    Vždyť je to běžec, na otočku si zasprintuje na Letnou a pak hned nastřílet góly za repre.

  • demon31.5.2018 19:23reagovat

   ty musíš trpět nějakou duševní nemocí.ty vole že tě to baví.tebe mít doma tak tě místo žrádla pokaždý něčím přetáhnu, co ty seš za máčovku.

   • kilovolt31.5.2018 19:28reagovat

    jenom prudí

   • MF1731.5.2018 20:48reagovat

    Něco by jsi s tou agresivitou měl dělatZoufalství

    • demon31.5.2018 21:45reagovat

     a ty by si měl něco dělat se svojí hlavou,kamaráde máš to tam totálně vyřachtaný.seš totální vypatlanec!!!

  • MódemanVašon31.5.2018 19:39reagovat

   Post defenzivního záložníka je ale od léta opět můj :(

   • MF1731.5.2018 19:49reagovat

    Tak Coufy si zahraje BoxToBox. Frýďas-Coufy-Vašon

    • MK331.5.2018 20:03reagovat

     A co já? Zoufalství

     • MF1731.5.2018 20:05reagovat

      Ty můžeš do brány.

      • petr13731.5.2018 20:15reagovat

       Gratuluju. Prave se ti povedl prvni dobrej vtip v zivote😊

  • Phil Taylor31.5.2018 21:47reagovat

   Tohle je opravdu už vrchol co tady plodíte za plevel.. s tímhle můžete jít na Spartičku a tam budete mít úspěch...myslím, že ještě donedávna až na malé vyjímky tady byly fajn příspěvky , které souvisely s fotbalem a se Spartou...ale co vy tady předvádíte to opravdu už je vrchol debility a doufám, že admin už konečně najde způsob jak tyhle exoty odsud vyprovodí..

 • Spekulace Twitter

  Larrygo31.5.2018 18:50reagovat

  Vadis Odjidja-Ofoe jedná o návratu do Legie. Ve hře je ale taky Sparta a Dynamo Zahreb. Via Twitter.

  • Paspartu31.5.2018 18:54reagovat

   Konečně pořádný jméno. Kéž by vyšlo.

  • restari31.5.2018 18:57reagovat

   Standa Hejkal loví na Jadranu. Zdenda Ščasný u bývalých kámošů v Řecku. Máme to připravené pěkně.

  • Kulkozubý Tony 31.5.2018 18:59reagovat

   Ten Twitterový účet je falešný, takže ani ta informace pravděpodobně nebude pravdivá.

 • Tak celej internet

  maybe66631.5.2018 17:52reagovat

  se baví tím, že Bílek převzal Zlín. Bílek je snad nejpodceňovanější trenér. Média mu nasadila psí hlavu a od té doby je to nýmand co nic neumí. Přitom od dob Brucknera je to nejúspěšnější repre trenér a takovej Krkovika se mu ani nepřiblížil. Připomíná mě to, jak se všichni smáli, když došel do Sparty Rada. Nýmand co nic neumí. Za mě Rada nejlepší trenér co tady v poslední době byl.Výsledky v kontextu jiných trenérů žádnej propadák a hlavně za Spartu se bil, hádal a přímo z něj vyzařovalo jak s týmem žije, jako by tady měl smlouvu na 5 let. A co provedl v Jablonci to je bez komentáře. Mě osobně strašně vadí tyto nálepky. Vrba je super trenér, Rada nebo Bílek jsou nýmandi. Přitom Vrba minutu po tom,co opustí Berbrovu náruč tak hoří jako papír. Ať v Rusku, nebo když ho s repre vymetají z Eura na 1. možný pokus.

  • Sranda Hejkal31.5.2018 18:03reagovat

   No... až na Plzeň, kde byl měsíc a Spartu, nikde neměl větší bodový průměr na zápas než Stramaccioni. Sice vedl méně kvalitní týmy, ale od roku 2008, výjima repre, měl výsledky spíše hodně průměrné. Není to tragický trenér, ale určitě bych ho neangažoval.

  • LukyACS31.5.2018 18:04reagovat

   To už jsem tady četl po tom, co se objevil v Jihlavě a pak už se ti samí po jeho vyhazovu neozvali.

    

   A srovnávat Vrbu a Bílka? To je dost velká drzost. Vrba je sice arogantní buran, ale o jeho úspěších snad nikdo nemůže pochybovat.

   Dostal se 3x do LM, pokaždé se z ní dostal do EL. Prošel snad každou kvalifikací o EL, kde následně pokaždé postoupil ze skupin a došel do osmifinále. V několika případech tu skupinu vyhrál. Jak si vedli jeho nástupci jsme viděli.

   Řekni mi, kterej jinej českej trenér má podobnou bilanci?

   Co se týče reprezentace, tak vyhrál skupinu s Nizozemskem, Tureckem a Islandem. Bohužel na šampionátu jsme hráli bídně, holt prostě neměl štěstí, aby mu nalosovali Řeky, Poláky a Ivany.

   • maybe66631.5.2018 18:07reagovat

    jotakže Vrba je bezva a z Eura ho vymetla smůla. Tak to jo. Bílek šel ze skupiny, Vrba ne. Vrba jak vytáhne paty od Berbra končí. Vše cos vyjmenoval za úspěchy je s Plzní. Postup na Euro, kde byl každej díkyrozšíření a následné vymetení není úspěch. Vyjmenuj jak to válcoval s Machačkalou např.

    • Chabix31.5.2018 18:11reagovat

     Hoši klídek, já znám Vrbu, když ještě trénoval Žilinu. Tak to určitě dokážu posoudit objektivněji. Dle mého je to určitě dobrý trenér který krom plnění důležitých výsledků i umí naučit tým svůj styl.

     • Boskovic31.5.2018 18:12reagovat

      To bych abych byl objektivni odsouhlasil.

       

    • Boskovic31.5.2018 18:11reagovat

     Kluci klid ,asi všichni vime jak se k sobe chovaly Sparta a Vrba. Michal Bilek rozhodne a to ma pan nademnou pravdu není o nic min a ani o vic lespi nez Vrba. Chci tim rict ,ze Vrba nas poslal kamsi. Bilek ne ten ma jen smulu na hrace. A buh vi co je v pozadi.

    • LukyACS31.5.2018 18:12reagovat

     Machačkala letos hrála baráž, neuspěla a padá, takže si až zas tak špatně nevedl. Ale Bílek by s tím ansámblem hrál o titul, rozumím ti.

    • SuperFrankie31.5.2018 18:13reagovat

     Hrozně by mě zajímalo, jak by si Vrba vedl u nás.

    • LukyACS31.5.2018 18:15reagovat

     Bílek se na ME dostal jen díky nasimulovaný penaltě, jinak Vrba skupini vyhrál a to měl výrazně těžší soupeře.

     Mezi Řecko, Rusko, Polsko a Španělsko, Chorvatsko, Turecko rozdíl skutečně nevidíš?

     Z tebe mluví jen zášť, zkus se na Vrbu podívat bez těch jeho arogantních keců a že trénuje Plzeň.

     • Boskovic31.5.2018 18:18reagovat

      No Bilek ...spis ten sasek Rezek.

    • rabac31.5.2018 18:40reagovat

     trochu objektivity, Machačkale došlo finančně a skončilo více lidí než Vrba, měl si počkat na lepší ruský klub, jinak za mne Vrba jednoznačně nejlepší trenér a bohužel DK mu nechtěl dát větší kompetence i když mu nabízel 1.mil. měsíčně Vrba odmítl, je nesympatický ,je v Plzni a díváme se jim zdaleka na záda ale Plzen udělal , tahat do toho pořád Berbra je blbost.

     • LukyACS31.5.2018 21:44reagovat

      Vrba by tady neuspěl, averze vůči němu by byla velká, on sám by nešel pracovat pod takový tlak. Ani já bych si ho u nás nepřál, ale to neznamená, že z něj budu dělat neumětala, když je to momentálně nejúspěšnější český trenér, nikdo nedokázal v Evropě uhrát tolik.

  • rimidalv31.5.2018 18:19reagovat

   Podle mne je Bílek na úrovni Hapala.

   Problém, který trápí maybe666 ale přece není novinkou! Podobné osudy již přímo ve Spartě postihly mnoho jiných trenérů a kvalitních hráčů.Smutek

  • victorlima31.5.2018 18:44reagovat

   Mě spíš vadí dělení trenérů na a) staré neprogresivní nebo na b) mladé progresivní. Jak vidíme z mnoha příkladů, je někdy starý trenér, který nedělá z fotbalu vědu, úspěšnější než mladý progresivní, který vyznává jen nové trendy. Pochopitelně je to někdy i naopak. Náš problém je ten, jak řekl i Jílek dnes ve Sportu. Sparta má obrovsky kvalitní kádr, ale nemá kvalitní tým. S tím se dá souhlasit. Kvalitní trenér by měl dokázat postavit z dobrých hráčů dobrý tým. Najmout kvalitního trenéra by byla lepší cesta, než vyhodit dobré hráče a nahradit je průměrnými.

   • rimidalv31.5.2018 19:18reagovat

    100 % souhlas

 • COSTA...

  FANDA730731.5.2018 17:11reagovat

  ...nesiel do repre-vraj je opat zraneny

  • SuperFrankie31.5.2018 17:18reagovat

   Kdepak si to četl?

   • FANDA730731.5.2018 17:43reagovat

    na fotbal idnes

 • Coural

  Kulkozubý Tony 31.5.2018 17:06reagovat

  Paráda, budeme mít druhého největšího žrouta trávy, už se nemůžu dočkat.

   

  https://twitter.com/fotbalovaligaCZ/status/1002202342140338177

  • trcmano31.5.2018 17:11reagovat

   To, že je pravý bek druhý nejběhavější hráč ligy, tak je špatný? Údiv Úsměv

   • Amphicyoni31.5.2018 17:15reagovat

    Kdybychom chtěli dobrýho běžce, můžeme vzít Bolta. Trénoval už s kdekým, nedávno snad se Strömsgodsetem. Špatně to není, ale není to všechno a to je ten problém.

   • captain_obvious31.5.2018 17:16reagovat

    Snaživej blbec je pořád blbec.

    • SuperFrankie31.5.2018 17:17reagovat

     Ty seš poslední dobou hrozně příkrej.Smích

     • captain_obvious31.5.2018 17:19reagovat

      Asi mi na tom fotbalu záleží víc, než by bylo zdrávo, když mě ten současný stav tak devastuje Smích

    • Amphicyoni31.5.2018 17:22reagovat

     Touché Smích

   • Kulkozubý Tony 31.5.2018 17:28reagovat

    Kde tvrdím, že je to špatně? Já jsem za něj celkem rád, rozhodně lepší posila než kdyby se měl vrátit Brabec nebo přijít Ďurica. A kdybych musel opět sledovat Zahustela v jeho jarní formě, to by se musel zblázni. Coufal je bojovník a maká celý zápas, to mu nikdo nemůže upřít. Jen jako člověku mu nemůžu přijít na jméno...

    • SuperFrankie31.5.2018 17:32reagovat

     Ďurica bude dalším kamínkem do geniální skládačky jménem nová skautingová síť Sparty. Sranda Hejkal už má Jugoslávii, Ďurica si vezme Turecko, ale my pak stejně koupíme v zimě Kroba z Teplic. 😍

  • SuperFrankie31.5.2018 17:14reagovat

   Martin Hašek by měl okamžitě přijít do Sparty.

   • Bunda31.5.2018 17:46reagovat

    Souhlasím. V lize není lepší b2b.

    • Funin31.5.2018 18:42reagovat

     to nevím jestli není přehnané, ale Haška bych do Sparty chtěl, otázka je, jestli by pasoval do systému, teda jestli Hapal nějaký má

  • Chabix31.5.2018 17:26reagovat

   No důležitější je, že to oběhá ve sprintu.

   https://twitter.com/fotbalovaligaCZ

    

   Nicméně obě statistiky dost zkreslují. Logicky v tom zvítězí ten, kdo odehrál nejvíce minut. Takže by to z hlediska výkonu bylo lepší zprůměrovat na minutuÚsměv

   • Chabix31.5.2018 17:26reagovat

    https://twitter.com/fotbalovaligaCZ/status/1002208199011917824

 • Nico

  LordFargon31.5.2018 16:17reagovat

  dalsi gol za repre

  • FANDA730731.5.2018 16:25reagovat

   Sa mi zda, ze za chvilu pojde ”k Turkovi”!

  • trcmano31.5.2018 16:32reagovat

   Tohle by měl brankář chytit

   • Skleepy31.5.2018 16:45reagovat

    Spíš sudí pískat. Nenápadná ruka v ksichtě.

  • Sparťan9731.5.2018 16:34reagovat

   https://www.youtube.com/watch?v=oSNZRsKW6EM

  • standis31.5.2018 17:05reagovat

   hlavně, aby nám neodešel.

   • victorlima31.5.2018 18:57reagovat

    Myslím, že aktuálně nebudeme mít za něj mnoho dobrých nabídek. Teď mě možná místní Stanciuovi velcí fandové znectí. Nico je skvělý technický fotbalista, s výbornou kopací technikou a kolem vápna šikovný připravovač šancí či střelec. Nutno však taky vidět, že brání s velkou nechutí a jen většinou stínuje a jeho špatná kondice je víc než zarážející. Rovněž jeho velká nechuť chodit do tvrdých osobních soubojů je zřejmá. U nás v lize bude trpět. Už dnes je vidět jak se tvrdí hoši ze všech ligových mužstev, soustředí na technické hráče Sparty, aby jim při prvním souboji naznačili, že zde půjde o nohy. Takový TBCH či Kanga by mohli vyprávět. To vše se bohužel odehrává za tichého souhlasu našich úplatných rozhodčích.

 • Potencionál

  LukyACS31.5.2018 16:15reagovat

  Taky mi to rvalo uši, ale nepřekvapuje mě, že náš SŘ nezná jedno ze slov, které by měl používat dost často Úsměv

  • trcmano31.5.2018 16:30reagovat

   On se přeřekne a hned je z toho takový pozdvižení Úsměv

   • LukyACS31.5.2018 16:31reagovat

    Přeřeknutí je 1x, on to řekl asi 5x.

    • trcmano31.5.2018 16:56reagovat

     Když jsem to slyšel poprvé tak jsem to slyšel jenom 1x u Rističe. Teď jsem si to pustil znovu a řekl to ještě jednou u hráčů na hostování, ale to nebylo tak výrazný. Každopádně se divím že to neupravili nebo nenatočili znovu když to není live..

   • Skleepy31.5.2018 16:38reagovat

    Prej přeřeknutí. Smích Není zdaleka jedinej z fotbalového prostředí, kdo to říká blbě.

  • Sheva31.5.2018 16:37reagovat

   tohle používá dost lidí. Osobně na tohle slovo hodně slyším od té doby co nám fyzikářka tloukla do hlavy, že potencionál je blbost a kdo to řekne, má automaticky za 5 protože to není pojem z fyziky.

   • Skleepy31.5.2018 16:39reagovat

    Nám říkal fyzikář úplně to samé.

  • Amicheus31.5.2018 16:39reagovat

   Jo, jo, pan Ščasný dělá dobrou práci, ale tady ho budete honit za maličkost v podcastu..

   • LukyACS31.5.2018 17:01reagovat

    Mě štve mnohem víc věcí, můžeš si to najít třeba v mym blogu ”proč jsme 11 let bez LM?”, ale nebaví mě o těch věcech psát neustále. Jinak se divím, že ti Ščasný přijde dobrej, když sem dostazuje Hejkaly a chystá hráče jako Tetteh, Coufal, Čelůstka...

    • Amicheus31.5.2018 17:12reagovat

     Coufala chce především trenér Hapal. O budoucí náplni práce pana Hejkala nemáte ani ponětí. A Tetteh nemá svými kvalitami na to být hráč Sparty?

     Ale blog si přečtu.Úsměv

     • LukyACS31.5.2018 17:19reagovat

      Nemá, je to další Konaté, navíc Tetteh je věčně zraněný.

      Jinak Amicheus:”Deli je blázen a Tetteh zase má problém s produktivitou a zdravotním stavem. Ani jeden z nich, podle mého názoru, by nebyl podle mého názoru ideálním hráčem do Sparty.”

      • Amicheus31.5.2018 17:26reagovat

       Produktivita je problém, souhlasím.

       Stejně jako ty zranění.

       Nicméně mě přesvědčil ve vzájemném zápase. Byl skvělej.

       Je to risk, ale risk za málo peněz, do kterého se podle mě vyplatí jít.

  • KRiSTiN31.5.2018 16:46reagovat

   Se nemůžeš dočkat, až si koupí pernamentku vedle Stramaccioniho, a bude na Spartu chodit jen jako divák, viď?

   • restari31.5.2018 16:47reagovat

    Já mu jí koupím třeba hned, když toho nechá ještě dneska.

   • LukyACS31.5.2018 16:49reagovat

    Permici ať mu klidně Křétínský daruje a sedne si klidně mezi tyhle dva.

  • Amphicyoni31.5.2018 16:52reagovat

   Kdyby mě mělo ze všeho nejvíc trápit tohle, to bych si pískal...

   • LukyACS31.5.2018 16:54reagovat

    Tohle je jenom taková berlička, když už se to tu řešilo.

   • Skleepy31.5.2018 16:57reagovat

    U Itala si dělali někteří Sparťané legraci, že neumí anglicky. Ščasný má zjevné problémy i s češtinou.

    • SuperFrankie31.5.2018 17:14reagovat

     Tak on neumí anglicky ani Hapal, ne?

   • trcmano31.5.2018 16:57reagovat

    +1

  • Chabix31.5.2018 17:11reagovat

   Nevím v jaké souvislosti to řekl a nechce se mi to hledat, ale už pár chytráků dojelo na to, že se snažili poučovat, kdy to nebylo na místě. On totiž existuje ”potenciál” (Vlastnost, která k něčemu předurčuje) ale i ”potencionál” (vyjadřuje možnost bez nějakého předurčení atd). Podle Ústavu pro jazyk český se můžou používat volně obě varianty, ale slovo potencionál nemá oporu v latinském slově potencia ze kterého to slovo pochází a používá se velmi zřídka.

 • ZIKA

  FANDA730731.5.2018 16:08reagovat

  v nasej tlaci upresnil, ze Dubravka prestupil za 180mil.CZK cize 6,97mil.€.Slusna sumicka!

58749 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha