Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Berbr

  Dynamo22.9.2015 10:55reagovat

  Fotografové Blesku před pár dny dokumentovali Berbrovu schůzku s jeho novou blonďatou přítelkyní Nikol Müllerovou z marketingové firmy FAČR (STES) v budově stavebnin v Nýřanech u Plzně, jež asociační místopředseda spoluvlastní.

   

  A Roman Berbr se jim za to pomstil tím, že jim vypustil duši z kola jejich auta.

  • Berbr

   asd22.9.2015 11:11reagovat

   to je úchvatná záležitost. Nevim jak ten den dneska v klidu přežiju Smích

   Jediný co by asi byla pro všechny zajímavá zpráva by bylo to, že tenhle čurák zmizel z fotbalu.

   • Berbr

    Dynamo22.9.2015 11:14reagovat

    ono jde spíš o to, že do Křetísnký s jeho sesazením myslí opravdu vážně. A minimálně mu chce život velmi znepříjemnit, alespoň přes jeho média

    • Berbr

     asd22.9.2015 11:23reagovat

     Kéž by se to někdy povedlo

  • Berbr

   honzaspartan22.9.2015 15:25reagovat

   Dost pochybuju o tom, že pneumatiky na jejich autě měly nějakou duši Smích

 • Prádlo

  hansel22.9.2015 10:21reagovat

  Plzně je tu asi už moc, ale řekl bych ještě k tomu to, že jsem rád, jak se otočilo veřejné mínění správným směrem.

   

  Na začátku, kdy vyhráli titul a dostali se do Ligy Mistrů, začala u širší veřejnosti ta plzeňská euforie. Každý, i kdo fotbal uplně nežere, začal fandit a přát té partě odstavených ”fajnových pohodářů” z provinčního klubu, vedené tlustým ”srandistou” Horváthem a neokoukaným trenérským talentem Vrbou, která hraje pěkný kombinační fotbal. Familiérní obraz chudé bandy z ničeho, která dá té bohaté a protekční Spartě na prdel.

   

  Dnes se obraz provinčního vzestupu, lidové party s tlouštíkem Horváthem a trenérským miláčkem Vrbou změnil na obraz krajského kmotrovství, klientelismu, korupce a špíny (Berbr, Damková a spol.) a primitivismu s arogancí (Limberský a spol.).

   

  Letos už vidím, jak spoustu lidí, často ještě do loňska vyložených ”antisparťanů”, přeje v boji o titul od srdce raději nenáviděné Spartě, než Plzeňské špíně, která postupně rok co rok víc ukazuje svojí tvář a zachází dál a dál. Plzeň nenávidí i ostatní (nespřátelené) kluby a soupeři.

   

  Na poli veřejném už je po bublině, na poli sportovním je to o jednom roku bez pohárů a bude se blížit čas, kdy bude Berbr ve 29.kole posílat komando na klíčový souboj vyčpělých 38letých opilců proti Jihlavě. Tam patří.

   

   

  • Prádlo

   experto22.9.2015 10:34reagovat

   Aby to v neděli v 17 hodin bylo 20-18-14 si musí přát každej rozumnej Čech a dokonce i každej rozumnej slávista, pokud se mezi těmi nešťastníky nějaká taková černá ovce najde.

 • ROSA

  daniel22.9.2015 9:33reagovat

  dnes poslední den,ale abych pravdu řekl,ten už přínosem pro Spartu nebude pokud příjde,možná při prvním utkání přiláká lidi pak se hned v první půli zraní a nastoupí zase za půl roku na 20 minut a pro drobné zdravotní problémy nebude hrát rok a pak skončí,myslím si že ty prachy co chce Křetínský do toho investovat,tak za to by byl opravdu už kvalitní zahraniční hráč,mám Rosu rád ale bohužel to jeho zdraví.....Smutek

  • ROSA

   Dynamo22.9.2015 10:58reagovat

   stejně je mimo hru až do Vánoc, takže bych další termín jeho možného přesunu do Sparty viděl v lednu

 • prádelnický mindráky

  daniel22.9.2015 8:37reagovat

  VanAldin:Jsem se náhodou dostal k páteční časopisové příloze deníku sralty a tam v tom fb okénku byl tentokrát Pelta. Samozřejmě několikrát uvedená Damková a berbr, dále Limba samozřejmě a dokonce tam je i Paclík. Ti novináři musí být slušně navedení. Chudáci, jen kvůli domu, aby zřejmě udrželi své fleky, tak musí psát tyhle hovadiny. Možná už jsou i tak napráškovaný a dělají to s libostí, leč to ukazuje o primitivnosti tohoto bulvárního deníku, jinak se to nazvat nedá. Naštěstí jsem už dva roky neutratil ani korunu za tento plátek.

  Na idnesu zase zaperlili, že tento týden nás čeká sportovní vrchol roku. Nikoliv fotbalový, ale sportovní, tj. derby pražských S. V době, kdy v mnoha sportech dostává Praha na frak, se zřejmě začínají novináři v Praze utužovat a snaží se jasně dávat najevo, že Praha je něco extra, oproti zbytku republiky. Nevím vůbec o tom, že yb se jakákoliv část republiky takhle vyhraňovala. Je smutné, že tohothle koloritu spadávají i lidi, kteří se v Praze nenarodili. Bud se jim mozeček ihned vytře, nebo jim nesmrdí za peníze špinit kolikrát i své rodiště. Je to hnus, který vychází jasně z české povrchní společnosti///Rozesmálo mě,”náhodou jsem se dostal k páteční časopisové přílohy sralty”SmíchOni pečlivě sledují a kupují si sport,na netu na isportu sledují přenosy,ale přitom se zapřísahali že to nikdy sledovat nebudouSmíchRovněž nemůžou skousnout že derby pražských S je vrcholem ligySmíchto jsou slušný mindráky ze Sparty a z PrahySmíchOmlouvám se že jsem to sem dal tenhle plevel,ale po ránu pro zasmání je to snad dobrý ne?Smích

  • prádelnický mindráky

   asd22.9.2015 9:14reagovat

   A ty se zase ”náhodou dostáváš” do jejich diskuzí? Úsměv

   • prádelnický mindráky

    daniel22.9.2015 9:24reagovat

    to ne,ale občas tam kouknu jako i na jiný fóra,a na prádelnickým se dají najít fakt perly,ale to nakonec všude,někdy i tady...Smích

  • prádelnický mindráky

   kapacitos22.9.2015 9:43reagovat

   Jo to je dobrej magor..Úsměv řekl bych, že to je drsnější verze ”herbiho”, píše úplně stejný bláboly a má i takový konspirační teorie, akorát že místo Sparty píše Sralta.. Smích

  • prádelnický mindráky

   Avhred22.9.2015 10:37reagovat

   Tenhle pomatenec nedávno psal, že v dnešní době fanoušci nechodí na stadion fandit jako dřív, ale hlavně projevit svoje názory na politiku atd. Škoda že se tenhle pacient nenarodil o pár desítek let dřív; Pepík Goebbels by nad jeho demagogickými výplody jistojistě zaplesal.

 • Slavia Praha x Sparta Praha

  Spots22.9.2015 1:14reagovat

  Lístky koupeny do sektoru 117 je to poblíž sektoru hostů, tak doufám že to tam nebude samej slavista. :)

 • Zajímavý článek

  Teiwaz22.9.2015 1:06reagovat

  Zajímavý článek týkající se výše mezd zaměstnanců. Co myslíte, platí to i pro fotbalisty? Když si vzpomenu na peníze těch nejlepších (Ronaldo, Messi, Rooney), říkám si, jesstli to takhle neplatí i pro fotbalisty...

   

  http://finance.idnes.cz/rady-psychologa-proc-nepreplacet-zamestnance-fo5-/podnikani.aspx?c=A150918_120636_podnikani_kho

  • Zajímavý článek

   Dollaruss22.9.2015 2:33reagovat

   Platí to pro každého. Pokud tě tohle téma zajímá doporučuji si přečíst knihy od autora Dan Ariely.

   Případně na videacesky jsou od něho videa z přednášek které ti přiblíží co je v těch knihách.

   Jinak sorry za OT.

 • Konate

  guitarplayer21.9.2015 23:16reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/247283/zlin-chtel-privest-konateho-sparta-souhlasila-hraci-se-nechtelo.html

 • asd21.9.2015 21:53reagovat

  Tak prý je ještě na poslední chvíli varianta Konaté za Jugase. Nevím jak moc je info reálné, ale univerzální obránce na zaplácnutí do kádru za nadbytečné křídlo ... celkem hlavu a patu z pohledu Sparty dává. Ve Zlíně se stejně česky nemluví ... :-D

  • standis21.9.2015 21:59reagovat

   Dávalo by to logiku, že dáme nepořebného útočníka za obránce, kterého potřebujeme. Proto se mně to moc nezdá, že by Otava tohle vymyslel.

  • Kombinator21.9.2015 22:00reagovat

   No výborně, takže se zjistilo, že 3-5-2 hrát nemůžeme, tak se přejde na 4 obránce, ale to zase nemáme pravýho beka, tak tychle někoho přivedeme alá Řezníček. Bože, Ščasný a Otava okamžitě ven, to není možný, jestli se říkalo, že po Hřebíkovi se vymetal chlív dva roky, tak po Ščasným to bude na deset let, takový pomatený neschopný jelito tady od dob Grigy nebylo. Neuvěřitelný.

   • standis21.9.2015 22:40reagovat

    Pokud bude hrát už jenom 4 5 1, tak by popřel sám sebe. Na co kupoval 2 útočníky Fataie a Pexesa? A mně se třeba to 3 5 2 líbilo, proti CSKA jsme hráli dobře.

    • Kombinator21.9.2015 23:03reagovat

     3-5-2 se může líbit jen do doby než se zatlačí na naší obranu nebo než ztratíme lehký míč ve středu pole. Při tom stylu jsme strašně zranitelný, i taková Boleslav nám mohla dát 5 kusů jako nic, proto taky Ščasný přešel na bezpečnější variantu při níž sice hrajeme sračku bez systému, ale je to menší průchoďák.

     • pubi22.9.2015 0:07reagovat

      Průchoďák je to úplně stejnej.

  • Sendi21.9.2015 22:04reagovat

   No, Jugas patří určitě mezi nejlepší pravý beky, co na našem trhu jsou a umí zahrát i stopera, v kádru mi určitě vadit nebude, navíc je v ideálním věku...nevadí mi to, ale chtěl bych od vedení vidět nějaký spíš odvážnější a originálnější kroky...už dlouho jsem si neřek něco jako ”hm ty krávo...překvapili”:))

  • hansel21.9.2015 22:09reagovat

   Taky jsem o tomhle slyšel, ale spíš ”hospodsky”, nic ofiko. To si spíš lidi dávaj do souvislostí, než že je to něco jasnýho nebo vůbec realnýho ... Ne že by ten kluk byl nějaká pecka, ale někdo jakž takž perspektivní kdo pár let kope ligu jak beka tak stopera, by pro Spartu byl selským rozumem v tuhle chvíli užitečnější než Konaté na tribuně. Ale vidím to jako konstrukci v souvislosti s tématem Zlín-Konate.

  • SFINGO21.9.2015 22:13reagovat

   já bych se ani nedivil výměně Štetina - Konate

  • experto21.9.2015 22:20reagovat

   Nikoho nepotřebujem...všude muže hrát Frýdek s Marečkem

   • standis21.9.2015 22:34reagovat

    Správně a kdyžtak beka hrával sám Zdenda, tak si obuje kopačky.

  • Chrod21.9.2015 22:45reagovat

   Jugas je hráč, kterej nás vůbec nikam neposune. Další zbytečnej příchod ušitej horkou jehlou, protože vedení je neschopný přivést někoho lepšího. Bude se jenom čekat, jestli se náhodou nechytne a až se zjistí, že na to nemá, tak bude další v řadě těch, kteří Spartu v tichosti opustí. Z tohodle přístupu se mi chce blejt.

 • Stadion roku

  kapacitos21.9.2015 18:26reagovat

  http://www.fotbalovestadiony.cz/anketa-stadion-roku tak hlasujme, ať to nevyhraje Čína nebo Berbr aréna

  • Stadion roku

   Standa Hejkal21.9.2015 18:30reagovat

   To už bych přikládal větší váhu Zlatému míči, než téhle anketě.

  • Stadion roku

   pubi21.9.2015 18:47reagovat

   A k čemu nám to jako bude?

   • Stadion roku

    guitarplayer21.9.2015 19:05reagovat

    k hovnu

  • Stadion roku

   hansel21.9.2015 19:27reagovat

   Pitomosti ať si vyhrává kdo chce ... Letná ať je klidně poslední, ale ať je tam titul

 • koho tipujete

  guitarplayer21.9.2015 18:07reagovat

  na levýho beka? Já myslim, že by mohl hrát Frýdek, kterýho ščasný utápí vpravo.

  • koho tipujete

   Teiwaz21.9.2015 21:48reagovat

   Štěch nebo Paixao...

76455 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha