Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hmm

  danielsen26.7.2016 23:11reagovat

  tak příští středu tu odvetu v telce nedávajSmích Prádelna v úterý v telce je ale my ve středu neÚdiv No a ta sezóna bude zase jen nervy a stres,jsem zvědavej na Slovácko...Smích

  • Hmm

   spartas26.7.2016 23:12reagovat

   Bukurešť plná celebrit, důchodci ostrouhají.

   • Hmm

    danielsen26.7.2016 23:17reagovat

    to bude na isportuSmích

    • Hmm

     spartas26.7.2016 23:18reagovat

     Vnoučata ovšem bydlí daleko, takže kovaní sparťani mají stejně smůlu.

  • Hmm

   Shrekson26.7.2016 23:24reagovat

   No ale já iSportu seru na jeho přenos!! každé 3min reklama která ti skáče do obrazu a ty jí musíš odkliknout.. přes hdmi kabel to mám puštěné na TV a sere mě ta otravná reklama!!

 • Steaua

  LukyACS26.7.2016 23:01reagovat

  Až na tu šanci asi v 5. minutě z naší strany první půle dobrá, Lafata mohl dát klidně 2-3 kousky, ale bohužel mu tam nic nepadlo. Druhá půle žalostná, hráli jsme pasivně na údržbu, Ščasný to navíc podělal svými tahy - Fatai tradičně strašnej a to samé Matějovský, který byl zase přemotivovanej a hned dostal žlutou za zbytečnej šlapák, Čermák sice moc nepředvedl, ale určitě byl lepší než MM8.

  Frýdek hodně hloupej faul, on snad v každym zápase musí udělat podobnou blbost a splnit si svůj limit 1 žluté na zápas. Dočkal taky nic nepředvedl, od něj jsem čekal mnohem víc a měl být tahounem. Konaté se snažil, ale bylo vidět, jak chybí Krejčího živost na levé straně. Hráč zápasu podle mě Brabec, minimálně z obrany jasně nejlepší.

   

  Výsledek 1-1 neni zas taková tragédie, vše je otevřené, ale nic mě nenaplňuje optimismem, že bysme to měli v odvetě zvládnout. V loňské sezoně jsme sice odvety venku zvládali, ale od konce sezony se to herně veze, v přípravě podobně žalostné a teď se to v druhé půli zase opakovalo, takže žádné zlepšení v tomhle ohledu.

  Steaua byla jedinečná šance k tomu, aby na Letné zase zněla hymna LM aspoň v jednom zápase play off LM, taky jsme mohli mít už jistou skupinu EL a solidní balík. Na Spartě byla vidět větší kvalita než u nich, kde vynikal jen Stanciu, taky jsme měli zúročit zkušenosti z loňska, ale nevyužili jsme nic, určitě jsme měli minimálně o gól vyhrát.

  Chybu vidím nejen ve Ščasném, ale taky ve vedení, které nebylo schopné posílit kádr o 1-2 hráče do ofenzivy. Konaté je spíš hráč na lavičku než na základ pro předkola LM.

  Furt se čeká, jak to dopadne s Kadlecem a Holzerem, ale my potřebovali posily už dnes!

  • Steaua

   AlaMierda26.7.2016 23:03reagovat

   Luky, podle mě je Kadlec a Holzer už zoufalé řešení a výsledek nschopnosti lidí, kteří mají na starosti přestupy.

   • Steaua

    LukyACS26.7.2016 23:05reagovat

    Já si to myslím taky, zajímalo by mě, koho vytipovali, většinou aspoň nějaké spekulace prosákly do médií, i do těch zahraničních, a letos nic.

    • Steaua

     AlaMierda26.7.2016 23:09reagovat

     já ani raději ne, pak bych byl nasranej jako u Nikoliče.

    • Steaua

     Shrekson26.7.2016 23:16reagovat

     To je jednoduché, my nechceme prodat hráče ”pod cenou” tedy vystupňovat cenu co nejvíc. Tak vlastně nevíme jestli krejčí půjde tento půlrok nebo další..

     No tak se pak blbě přivádi nový hráč když vlastně nevime jestli a kdy dostane prostor.

     Když po dlouhém vyjednáváním prodáme hráče tak ti hráči už jsou skoro pryč, plus si musíme zase hrát hru na vyjednávání a ušetřit nějaký ten groš..

     To sledujeme už pár let při prodeji našich hráčů až po kvalifikaci do LM atd..

      

     • Steaua

      Shrekson26.7.2016 23:20reagovat

      *Když po dlouhém vyjednáváním prodáme hráče tak ti vytipování hráči už jsou skoro pryč,

     • Steaua

      LukyACS26.7.2016 23:24reagovat

      Ale víš, o které hráče je zájem a máš dlouhodobě mít nějakej seznam, kdo by je mohl nahradit. Vezmi si, že byl Kadeřábek dlouhodobě náš nejlepší hráč, bylo jasné, že dřív nebo později někdo splní naše podmínky a koho jsme vytipovali my? Dopadlo to tak, že nás Fink potrolloval se Steinhoferem, kterého nikdo nikdy neviděl, sami jsme neobjevili nic, takže tam nakonec hrál Mareček.

      • Steaua

       AlaMierda26.7.2016 23:30reagovat

       no jasně, navíc třeba u Ščasného nevěřím, že sám neví o nějakých hráčích, kontaktů má pořád dost. Ale k čemu to je, když ty hráče nejsme schopni přivést.

      • Steaua

       Shrekson26.7.2016 23:33reagovat

       No jo ale to je ta politika neprodat hráče pod cenou, kdyby jsme si řekli tento půlrok odejde Brabec cca za 50-100m tak můžeš už půl roku hledat náhradu. Jenže my jedeme tak že hráče prodáme a pak hledáme, nevěřím řečem že máme nějaký seznam.

       Podobné jako lhaní u chvatala že je zranění a on to na Facebooku nebo kde vyvrátil, výmluvy a řeči aby nam dělalo radost že pracujeme koncepčně.

       • Steaua

        Shrekson26.7.2016 23:40reagovat

        Pak člověka nepřekvapí že narychlo přivedeme hráče jako Markus Steinhöfer, protože příprava na prodej hráče prostě není. To je tak vždy někoho prodáme tak vezmem koholiv hlavně že to nevyšlo draho a on je ochotný k nám jít.

   • Steaua

    artaxerxes26.7.2016 23:12reagovat

    tak pod tohle se dá podepsat.

     

    My neradi slyšíme kritiku, ale Luhový má v mnoha věcech pravdu a rozhodně ji má v tom, že pokud by Otava odešel ze Sparty, tak na stejnou pozici ho nikde nevezmou - z komentátora na člověka rozhodující o přestupech - to mu bych věřil za komoušů, že se tam vyšvihl díky rudé knížce.

     

    Myslím, že jediné co nám pomůže je letošní katarze - po podzimu budeme za Plzní, Slavii, Jabloncem a Bolkou, pověří Radu a ten to dovede na 7. místo ještě za Liberec a Brno. No a pak DK povyhazuje ty budižkničemy, darmožrouty a darmošlapy.

    • Steaua

     spartas26.7.2016 23:13reagovat

     Já bych neustále nezdůrazňoval, že Jakub Otava komentoval fotbal, to je dle mě irelevantní.

     • Steaua

      artaxerxes26.7.2016 23:22reagovat

      máš recht, ale on v tom byl dobrý a přešel na místo tiskového mluvčího a to už je relevantní.

       

      Pokud bych chtěl člověka na jeho nynější pozici já, tak bych asi chtěl manažera buď s rozsáhlými zkušenostmi nebo očividný talent. Místo toho přišel amatér.

      Není to osobní, ale myslím si, že svou práci ve Spartě nedělá dobře.

    • Steaua

     AlaMierda26.7.2016 23:15reagovat

     tak ona Plzen a další tebou jmenované týmy budou mít sami dost starostí a problémů. Luhový je zatrpklej idiot, který rád dělá chytrého. Celkově se to pořád plácá v takovém českém rybníčku a to je asi ta chyba.

     • Steaua

      LukyACS26.7.2016 23:22reagovat

      Přesně, jestli Plzeň nedá play off LM, tak ekonomicky nejspíš narazí, díky tomu budem furt bojovat o titul. Hlavně já bych byl rád, kdybysme se přestali přeměřovat s Plzní, kdo to dělá hůř a šli si vlastní cestou, ať ostatní hledí na nás.

      • Steaua

       artaxerxes26.7.2016 23:30reagovat

       nemůžem se dívat jen na sebe a plácat se po ramenou, když to děláme hůř než ostatní.

        

       Nejde mi o žabomyší války s Plzní, ale právě srovnání s ostatními ukáže jestli jsme na správné cestě. Nejde o to hledat chyby a to, kdo je horší, ale hledat u jiných týmů věci, které dělají lépe než my a pokud to je reálné, tak to implementovat na Spartu.

        

       Nedívat se na nikoho a hrát si to svoje je blbost.

     • Steaua

      artaxerxes26.7.2016 23:37reagovat

      tak to on je, ale i od zatrpklého idiota může vzejít pravda.

    • Steaua

     LukyACS26.7.2016 23:18reagovat

     Zas tak černě bych to neviděl, budem zase bojovat o titul, nejspíš se dostanem i do EL, přes Dundalk, Partizani, Tbilisi... a podobné se tam vždy nějak dostanem, což zachrání Ščasnýho, ale tohle jsou detaily, které nás oddělují od více titulů a vytouženého postupu do LM.

      

     Je hrozný, že už jsem sám stáhl kalhoty, když je brod ještě daleko - odveta bude otevřená, ale já nám nevěřím. Dřív jsem býval mnohem větší optimista Neutrální ale pod Ščasným se to vytratilo.

     • Steaua

      AlaMierda26.7.2016 23:20reagovat

      to já věřím vždycky. Kdyby tu byl Lavička, tak bych asi taky nevěřil, ale pod Ščasným tomu věřím. Každpádně, pokud se Sparta má pohnout, tak to prostě chce kouče ze zahraničí. Ovšem otázka zda zvládne české hráče přinutit ještě více makat, a zda mu vedení bude schopné přivést posily co bude chtít.

      • Steaua

       LukyACS26.7.2016 23:25reagovat

       Zahraniční trenér nepřijde, to by byli sami proti sobě, protože ten by určitě požadoval nějaké výstupy práce, třeba od Ujfalušiho teď nejspíš žádné nejsou, ale kdo ví, jestli je pořád náš skaut.

       • Steaua

        AlaMierda26.7.2016 23:28reagovat

        no právě.

      • Steaua

       artaxerxes26.7.2016 23:36reagovat

       Já mám strach, že kouč ze zahraničí bude někdo jako Erwin Kooman apod. Velmi slušná minulost a kvalita na úrovni ligových elévů.

        

       Jediné řešení je mladý trenér, třeba Guľa, protože jinak to bude jen z bláta do louže.

       Otázkou je, že pokud přijde např. někdo s mláděže dejme tomu Schalke, tak po velmi dobrém roce neodejde za lepším.

  • Steaua

   spartas26.7.2016 23:10reagovat

   Zřejmě je jedno, jestli vyděláváme nějaké peníze, nevypadá to, že by majitel, nebo nějaký užší okruh vedení, měl po finančně vydařených sezónách nějakou zvýšenou chuť utrácet za kvalitní posily.

    

   • Steaua

    LukyACS26.7.2016 23:14reagovat

    Raději se pokusíme ušetřit 2M, ať hráč klidně přijde v době, když už bude po těch nejdůležitějších bojích, které jsou alfou a omegou celé sezony. Chápu, že jsou 2 miliony dost, pro mě je to balík, ale Sparta vloni vydělala v EL dost, prodal se Kadeřábek a teď 2 hráči, tak mi přijde mimo, že se tu dohadujem o 2 milionech, možná se snažíme dát i hráčskou kompenzaci, aby se ušetřilo zas, ale my ty hráče potřebovali už teď. Hlavně jestli byl nějaký wish list, tak Holzer mohl s tou výstupní klauzulí přijít už klidně před měsícem a dostatečně se sehrát.

    • Steaua

     AlaMierda26.7.2016 23:16reagovat

     tak zase Holzer není žádná spása.

     • Steaua

      LukyACS26.7.2016 23:19reagovat

      není no, ale lepší než Konaté bude a z našich končit je to jeden z nejlepších a nejperspektivnějších hráčů na levou stranu, ale taky bych chtěl ještě aspoň jednoho pořádného hráče za Krejčího.

      • Steaua

       AlaMierda26.7.2016 23:23reagovat

       tak to si zase nemyslím. Konate je mnohem silnější v soubojích, výrazně rychlejší než Holzer, fyzicky je na tom také lépe. Holzer je pořád jen naděje

      • Steaua

       Sendi26.7.2016 23:25reagovat

       Konaté měl z našich hráčů nejlepší přípravu a dneska byl dobrej až na defenzivu kdy měl několikrát blbý postavení a šly za něj balony...Jenže Holzer to je taky spíš křídlo nebo podhrot, je to spíš technickej hráč, neni to takovej ten tahovej hráč do tříobráncovýho systému takže ikdyž přijde, tak nevěřim, že tu levou stranu vyřeší. Já bych ho tu chtěl, podle mýho je to nedoceněnej hráč, kterej má kvalitu na naše poměry fakt velkou a navíc je hodně mladej, ale pořád bych na tu levou viděl někoho jinýho - Costu co umí centrovat a chodit 1:1 :D...jinak Zahustel, jak na něj šla nepochopitelně chvála za přípravu, tak ten je z formy jako prase A NAVÍC se mi zdá, že my už jsme čitelní zase jak prase, každej kdo nás viděl vloni hrát poháry tak má ty naše pasy do křídel přečtený, Zahustel už nemá jedinou hlavu a zbejvá nákop na hroty...nejsme vůbec schopný kombinovat středem hřiště a blbě tam držíme prostory, Čermák je vláčenej někde hluboko v poli přitom je nejsilnější v ofenzivě, no vole dneska zase podívaná, to kdybych chtěl bramboračku za vosum kil tak jdu radši do alcronu :D ...no postup bychom uhaluzit mohli, ale že bych byl supr-optimista, to teda nejsem:))

       • Steaua

        LukyACS26.7.2016 23:34reagovat

        Mně Konaté přijde spíš jako efektní fotbalista, umí 1na1, je rychlej, ale tím to končí, efektivita tristní, od ofenzivního hráče ve Spartě bych za 3 roky čekal víc než 5 branek...

        A co se týče Čermáka, tak tam taky nechápu, že hrál takhle hluboko, prostě hráč dopředu, do finální fáze a on hraje vzadu, no ale co chtít od Ščasného, když ze Zdenečka udělal štíta Úsměv tyhle tahy jsou fakt pecička.

        • Steaua

         Sendi26.7.2016 23:37reagovat

         jo no, i dneska tam Timi měl supr průniky a nakonec to zakopne někam na harantí tribunu :D ...nicméně tak jako tak, tu levou stranu vyřešenou vůbec nemáme a příchodem Holzera ani mít nebudem, leda bychom přešli na 4 obránce, což asi nechcem, ikdyž aktuálně mi připadá, že je to šumák, že to nikam neposouváme a ostatní týmy už to mají přečtené...rozestavením prostě zápas nevyhraješ...většinou:)

   • Steaua

    artaxerxes26.7.2016 23:15reagovat

    finančně vydařených sezónách? - i loni jsme byli 80 miliónů v záporu. Letos asi budeme snad v plusu, ale platíme možná 60 fotbalistů + centrum + letná, tak ty náklady jsou obrovské a asi těžko takto úspěšnou sezónu zopakujeme zase další rok.

    • Steaua

     spartas26.7.2016 23:17reagovat

     To nic nemění na tom, že minulá sezóna musela bejt finančně proti jiným vydařená.

 • Už je to tady!

  DaveACS26.7.2016 23:00reagovat

  Jo, po tomhle se mi opravdu stýskalo! Smích

  • Už je to tady!

   Tazmen26.7.2016 23:13reagovat

   Klasika Smích

 • jsme

  demon26.7.2016 22:51reagovat

  dlouhodobý evropský nýmadi,kromě poslední sezony jsme v evropě docela zoufalí viz-haken,žilina,vaslui,malme atd....mame tisíc výmluv a kde nic tu nic.podle mě dnes náš největší nepřítel byli dvě věci - nervozita a nerozehranost. jo a posili stačí když príjdou třeba v pulce září když nejde vo život...VztekVztekVztek

  • jsme

   bledátvář26.7.2016 22:54reagovat

   Nejhorší je, že jim v druhý půli došly síly, což je na začátku sezóny docela maso.

  • jsme

   AlaMierda26.7.2016 22:54reagovat

   čeká se až, kteří hráči na nás zbyou na konci přestupního termínu. Přeci se nebudeme pouštět do složitých jednání. Nedej bože ješte s hráči ze zahraničí

  • jsme

   danielsen26.7.2016 23:14reagovat

   ale vždyť jsme měli ty zkušenosti z loňský Evropy letos zúročitSmíchAle pozor!!Ještě jsme nevypadli!!

 • Návštěva

  Furia Ceca26.7.2016 22:45reagovat

  OSTUDAAAAA!!! Na Slovácko čekám 5768.

  • Návštěva

   AlaMierda26.7.2016 22:49reagovat

   snad nás tam bude víc.

  • Návštěva

   Sendi26.7.2016 23:08reagovat

   přitom na první pohled mi přišla návštěva slušná, trochu mě to číslo zaskočilo teda...

 • Něco takovýho sem čekal-

  bourec26.7.2016 22:40reagovat

  Podle mě jsme to osobou tenéra prokoučovali.Rozjezd dost bídnej,David nás navíc parádním zákrokem podržel,a pak asi vod dvacátý minuty začla fungovat souhra hlavně na levý staně(Konaté dobrej),góla dva na spadnutí.Čermák ,Frýdek,Konaté,Lafi pochvala,naopak Lemplchod Dočkal ,Zahustel,Holek hrůza.Ovšem druhá půle asi oopatrná údržba,nakopávání,a pak vrchol demence trenéra,Fatainí omyl fotbalovej za Šurala,a dědek Matěj za slušnýho Čermáka.Ten černoch neumí nic,míč zpracovává na pět metrů vod sebe,nebo rukou,válí se jako větev v lese,vysvětlení proč nedáme Bohemce tohodle nýmanda,a nenecháme si Pulkyho je pro mě záhadou,a hlavně přizdisráčství vedení Sparty.Mládí vpřed.Věřim,ale musíme přidat.Vztek

  • Něco takovýho sem čekal-

   danielsen26.7.2016 22:52reagovat

   málem v 5.minutě 0:1 Smutek To by byl děs.....................

 • Problém

  Paspartu26.7.2016 22:38reagovat

  Řekl bych, že hlavní problém neni v hráčích nebo trenérovi, ikdyž bych ho vyhodil, ale náš problém je vedení.

  Proč jsme pořádně neposilili?

  Jen čekáme na Rosu. Ano, je to kvalitní hráč, ale tím čekáním nám utekli jiní hráči.

  Proč nepřišla plnohodnotná náhrada za Láďu?

  Timmy se mi dnes líbil, ale jako Láďa to nebude.

  Co útok? Lafi a Šural na to sami nestačí. Fataiovi nestacil půl rok, aby se vrátil do formy. To je na Spartu málo. Pak už jen Pulkrab.

  Tohle nikdo neřešil. Ano, chápu. Je léto a pan Otava a spol. by se pak u te kávičky mohli spotit. A ještě je čas dovolených.

  S prominutím, ale jděte do prdele... S naším rozpočtem bysme měli mít hlavně kvalitu ve sportovním vedení a od toho se vše odvíjí.

  Jsme jen Danův koníček a to je problém. Tak nic nikdy nedokážeme.

  • Problém

   AlaMierda26.7.2016 22:41reagovat

   náhrada za Krejčího nepřišla, protože jsme ji nebyli schopni přivést. To už řekl i Ščasný, že vytipované hráče se nám nepodařilo z různých důvodů přivést.

   • Problém

    Paspartu26.7.2016 22:43reagovat

    A když ti uteče X vytipovaných hráčů, tak to není o neschopnosti?

     

    • Problém

     AlaMierda26.7.2016 22:45reagovat

     samozřejmě že je, ale o tom tu píšu už dost dlouho, že nemáme ve vedení schopného člověka co se týče přestupů. Jinak by tu hrál třeba Nikolič.

   • Problém

    Pavel0026.7.2016 22:45reagovat

    To opravdu neni problém. Konate zahrál dobře, ale to co jsme začali hrát druhou půli, kdy jsme jen nakopávali jsem nepochopil. To prostě muselo jít od trenéra pokyn hrát víc zezadu a na jistotu...

    • Problém

     AlaMierda26.7.2016 22:47reagovat

     nemyslím si, že trenér řekne hráčům ať to druhý poločas kopou dopředu. Problém to je, protože i sebelepší tým je třeba neustále vylepšovat. Ale souhlas že Konate hrál dobře

  • Problém

   Markus26.7.2016 22:43reagovat

   Do odvety pujde Nešpor Úsměv

   • Problém

    Paspartu26.7.2016 22:44reagovat

    A věříš, že bych mu i věřil? Důrazný a rychlý. Navic nemá nic jistého, což by ho asi hodně motivovalo

    • Problém

     Markus26.7.2016 22:46reagovat

     Tak Fatai,Sural a Lafata tam jít nemůžou. Takže Nešpor-Juliš.

  • Problém

   artaxerxes26.7.2016 23:02reagovat

   Konate zahrál na postu Krejčího dobře a rozhodně to, že chybí náhrada za Krejčího nám neprohrála zápas.

    

   Že čekáme na Rosu - takový hráč v lize není a pokud bude jen trochu zdravý, tak Spartě pomůže. Ale pokud by nepřišel - potřebujeme skutečně někoho do středu zálohy - Dočkal,Čermák,Matějovský,Sáček jako kreativní záložníci je dle mého absolutně dostatečný.

    

   Útok: Lafata, Juliš, Šural, Fatai, Pulkrab - a to se ti zdá málo. Navíc proč by v případě zranění nemohl dostat někdo šanci z Juniorky nebo dorostu.

    

   ----

   Mně tady baví poslouchat v období přestupů jak máme být aktivní a kupovat pomalu vše co se hýbe. A pak je tu druhý etrém, který by hrál jen z odchovanci.

   Tak jako tak, aby Sparta i ekonomicky dobře existovala, tak musí si pro mužstvo získávat vlastní hráče a doplnit vhodnými typy.

   Dle mého v lize moc lepších dostupných (myšleno mimo Plzeň a Čínu) hráčů pro Spartu není.

   • Problém

    AlaMierda26.7.2016 23:06reagovat

    od toho máme skauting Požár, Stracený a Ujfaluši a vazby na agenty jako Lacina.

 • Ščasný ven !

  Markus26.7.2016 22:38reagovat

  Kdo se na to má dívat ?!! Rumuni měli na hřišti 1 frajera a ten nás udělá ! Střídání nejhorší za posledních 5 let ! A Frýdka může dát na DZ jenom magor ! Jsme venku Otrávení Bolí mi očiSmutek

  • Ščasný ven !

   AlaMierda26.7.2016 22:39reagovat

   něco mi uniklo? ona se už odveta hrát nebude?

   • Ščasný ven !

    Paspartu26.7.2016 22:40reagovat

    S tímhle přístupem a trenérem, který nas za 2 roky nikam!!! neposunul, jsme už bohužel venku...

    • Ščasný ven !

     AlaMierda26.7.2016 22:44reagovat

     no zase rychle nezapomínejme. loňské čtvrfinále byl největší pohárový úspěch Sparty od poslední účasti v LM. Konečně jsme v Evropě hráli nebojácný fotbal, hlavně venku.

 • Ach jo

  MK326.7.2016 22:24reagovat

  to zase bude trápení, ale Zdenál to opět záhadně ustojí

  • Ach jo

   AlaMierda26.7.2016 22:28reagovat

   snad se kluci zmátoří a rozpomenbou na pohárové výkony v minulé sezoně, dnes mi to silně připomělo zápasy v Evropě pod Lavičkou nebo Chovancem. Dostat se do vedení a pak to nějak dohrát.

   • Ach jo

    danielsen26.7.2016 22:35reagovat

    pouze posledních 20 minut 1.poločasu bylo dobrých,ale jinak se na to nedalo koukat,přejdou půlku a ztratěj míčSmutek Ale rumuni nic moc,můžeme tam vyhrát,s Laziem doma 1:1 a venku jsme vyhráli!!

    • Ach jo

     AlaMierda26.7.2016 22:37reagovat

     taky bych nevěšel hlavu. Každopádně tutovky, které máme se prostě proměnit musí

 • Druhy polocas

  ardentr26.7.2016 22:23reagovat

  stal za nic. A to to ke konci prvni pule vypadalo na debakl Rumunu. Nechapu.

   

  Proc hraje neustale faulujici Frydek defenzivniho zaloznika, kdyz je jasne, ze z toho bude problem, tj. standardky pro soupere? Proc neda Timmyho napravo, kde je jeho misto?

   

  Na odvetu bych to dal takto: Bicik - Zahustel, Holek, Brabec, Kadlec - Konate, Dockal, Vacha (Marecek), Sural, Costa - Lafata

   

  • Druhy polocas

   Chrod26.7.2016 22:27reagovat

   Costa na levý záloze ve 4-5-1 Smích tak to je sestava roku Smích

   • Druhy polocas

    ardentr26.7.2016 22:38reagovat

    budem muset branit, a Costa branit umi, a take umi vyvezt mic. Ale hlavne, koho jineho na ten post, kdyz nahrada za Krejciho jeste neprisla (Holzer asi hned ready nebude)? Frydka? Mozna. Sural to ma pres nohu. IMHO nalevo ma hrat levak

    • Druhy polocas

     spartas26.7.2016 23:00reagovat

     Ne, budeme muset útočit. Costa nic vyvézt neumí.

  • Druhy polocas

   Capo26.7.2016 22:30reagovat

   Neni jediný rozumný důvod proč by ve 4-5-1 hrál Costa levé křídlo a Šural podhrot. V tomhle rozestavění bych to hrál takhle.

   Bičík - Zahustel, Brabec, Kadlec, Costa - Vácha, Mareček - Dočkal, Čermák, Konate - Juliš(Šural, Lafata)

   • Druhy polocas

    Capo26.7.2016 22:31reagovat

    Ještě jsem nedal do závorky Frýdka u Váchy.

82433 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha