Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • 2 roky

  LukyACS1.5.2016 14:24reagovat

  2 roky dozadu si všechno sedlo a my jsme hráli skvělej fotbal. Krajní hráči neustále měnili pozice, a tak v jednu chvíli byl Krejčí vpravo a Kadlec/Přikryl zase vlevo, zmenšovali jsme hřiště, čímž bylo jednodušší po ztrátě míče ho hned získat nazpátek, takže někteří soupeři u nás prakticky ani nepřelezli půlku. Kombinace byla mnohem rychlejší a pohyb hráčů dynamičtější, to i třeba s takovým Hušbauerem.

  Taky byla vidět snaha o mnohem větší konstruktivitu - hráči, kteří byli pod tlakem míč neodkopávali a snažili se rozehrát, občas z toho plynuly chyby, ale byla to mnohem příjemnější podívaná, než odkop a znova boj o balon.

  Všechny tyhle věci se podle mě z naší hry vytratily. Teď jakmile máme ukázat něco s míčem na noze a dobývat soupeře, tak je to spíš chaos bez systému Neutrální

  • 2 roky

   Jarda111.5.2016 14:42reagovat

   80% výkonu je o hlavě...ve Spartě se přestalo tvrdě pracovat, chybí ta stokrát omílaná pokora.

   Navíc ten tým nemá vůdčí typ. Hlavně vzadu chybí osobnost, co by to řídila.

   • 2 roky

    johnny11.5.2016 15:03reagovat

    Přesně tak, podle mě chybí hráčům sparťanské srdce, špílmachr, který by rozděloval balóny a šéf obrany. O trenérovi nemluvě, chce to mladou progresivní krev.

  • 2 roky

   wasek2611@centrum.cz1.5.2016 15:23reagovat

   To ano, ale vypadli jsme s Hackenem...pro mě jsou poháry víc než zkorumpovaná liga

  • 2 roky

   nosoroh1.5.2016 15:40reagovat

   To je pravda, jenže to vydrželo jen do titulu. Pak přestali být hladoví...

   A taky je fakt, že jsme nehráli poháry. Jinak souhlas.

  • 2 roky

   Pouzar111.5.2016 15:54reagovat

   Pamatuju jak přišel Costa.. Tuším sezona 13/14 .. hend první zápas asi s Jihlavou hlásil v rozhovoru jak je unešenej, že se tu hraje rychlej fotbal a jakou to tu má kvalitu ... Myslím že sem tehdy byl z prvních snad 6 zápasů doslova unešenej ( co se předvádělo za fotbal ) .. Ta dnešní čutaná do toho má opravdu bohužel daleko a to jsme neměli lepší hráče ... Úsměv

 • SPARŤANÉ JSOU MISTRY JUNIORSKÉ LIGY!

  dominik271.5.2016 14:08reagovat

  Velká gratulace skvělému týmu. Musím říct, že to, co v tomhle ročníku předvedl trenér Michal Horňák, by mu mělo zákonitě vysloužit nabídku z nějakého ligového mužstva. Trenér Horňák na začátku sezony převzal tým, který rozhodně nebyl nějak vhodně poskládaný, navíc se musel naučit nové rozestavení 3-5-2.

   

  Jenže on dokázal neskutečným způsobem poskládat sestavu, kdy do útoku dal krajního beka prakticky odkopnutého ze Slavie, do defenzivní trojice měl jediného čistokrevného stopera, ale nakonec si všechno sedlo a tým podával parádní výkony. Vše fungovalo naprosto brilantně i po odchodech opor, což svědčí o skvělém systému. Myslím, že s touhle schopností dát dohromady fungující tým opravdu kouče Horňáka pasuje mezi největší trenérské objevy téhle sezony.

  • SPARŤANÉ JSOU MISTRY JUNIORSKÉ LIGY!

   Kombinator1.5.2016 14:09reagovat

   Když může v Realu trénovat Zidane, tak nevím, proč by u nás nemohl trénovat Horňák nebo nějakej jinej novic.

  • SPARŤANÉ JSOU MISTRY JUNIORSKÉ LIGY!

   majtin1.5.2016 14:13reagovat

   Skvělý jak si uměl poradit se změnami v kádru !

  • SPARŤANÉ JSOU MISTRY JUNIORSKÉ LIGY!

   LukyACS1.5.2016 14:16reagovat

   Furt mluvíme jenom o Holasovi, ale i Horňák zaslouží velké uznání, protože co dokázal s juniorkou, kde musel neustále lepit sestavu, to bych nazval i zázrakem.

    

   • SPARŤANÉ JSOU MISTRY JUNIORSKÉ LIGY!

    johnny11.5.2016 15:05reagovat

    Přimlouvám se také za Horňáka a dovedu si k němu představit Frýdka st. nebo Sigiho.

 • my tady řešime

  maybe1.5.2016 13:21reagovat

  Že si Sparta titul projela sama. Na 1.pohled ano. Ale ztrácí každej. Bayern,Bracelona PSG atd. Neni normalní situace že titul bereš jen když vyhraješ vše. Kdyby se nepodělalo Slovácko a na Letné o něco šlo viděli bychom pěkné divadlo. Problem není že se párkrát za sezonu ztratí. Ale že je ošetřeno a naprosto vyloučeno, aby ztratil konkurent.

  • my tady řešime

   Kombinator1.5.2016 13:27reagovat

   Je to tak, vždycky se po neúspěchu v lize vrhneme na sebemrskačství. Každopádně stejně jako je třeba neustále upozrňovat na plzeňský prasečiny a nezapomínat, tak nesmíme opomíjet ani naše problémy, který jsou čim dál tím víc znatelnější a viditelnější.

   • my tady řešime

    majtin1.5.2016 14:07reagovat

    Souhlasím, hodně lidí prostě vidí buď jen A nebo B. A jako sportovní rovinu a naši nekvalitu nebo B jako korupci pro Plzeň. Bohužel letos stačilo A, ale to prostě pro mě není důvod nevidět, že existuje i B. Proto tímto soupeřem dost pohrdám.

    Jinak pro závěr ligy počítám s tím, že Spartě bude několikrát ”pomoženo”, čímž se zamaskují akce Olomouc nebo akce Zlín. Úkol byl splněn, Sparta se víceméně z boje o titul odstavila sama, tak teď zbývá jen zahladit stopy a případně připravit půdu pro další ročník. Někomu může připadnout, že přeháním, ale po ”kabele” přešel Berbr k nenápadnějšímu stylu práce. Všiml jsem si toho tehdy, když se všude psalo o tom, jak dlouho se proti Plzni nekopala penalta a najednou simsalabim přišla, ve chvíli kdy to tolik nebolelo.

    Takže já vidím, že jsme si to projeli na hřišti, vzájemný zápasy byla pískaná rovina a nejspíš by jsme titul projeli tak jako tak. Ale to pro mě není důvod nevidět, že třeba Petržela měl po zápase s Jihlavou dostat 3 zápasy trest, místo toho byl nejlepším hráčem ve Zlíně a na Spartě udělal penaltu. Ale Sparta by neměla mít problém ani s tímto mamrdem. Takže pro další sezónu je potřeba zapracovat především na naší hře, ale samozřejmě i tlačit na očistu ligy.

     

    • my tady řešime

     nosoroh1.5.2016 15:42reagovat

     Souhlas až na jedno - NEJDŘÍV musíme dobře hrát a pak ten tlak na očistu ligy bude znít důvěryhodněji. Po těch dvou porážkách s Plísní bychom byli k smíchu, kdybychom něco kecali o nadržování. Jako že teda Románek se činí, to zas jo.

  • my tady řešime

   wasek2611@centrum.cz1.5.2016 13:30reagovat

   Kdybychom podvodníky 2x porazili, tak jsme bod před nima...ztratili jsme si to sami

   • my tady řešime

    majtin1.5.2016 14:11reagovat

    Ano, samozřejmě. Ale okolo Plzně je dost špíny a tu je potřeba očistit, i kdybychom hráli jako Bayern nebo jako někdo z chvostu tabulky. To jsou dvě různé věci. Samozřejmě, kdyby byl férově veden zápas v OL nebo ve Zlíně, nemuseli jsme být pod takovým tlakem, to má na kvalitu hry taky vliv, vkrádá se křeč. Ale my měli chyby hlavně v organizaci hry a to je jen náš problém.

  • my tady řešime

   Gulis1.5.2016 13:33reagovat

   To ano, ale s tolika z trať a má se titul prostě nevyhrává, navíc jsme s plísní projeli oba zápasy, jednou dokonce, když jsme hráli proti deseti! Takže v tomhle případě je to kritika do vlastních rad oprávněná frajere; -)

   • my tady řešime

    petula1.5.2016 13:57reagovat

    jenže můžeme taky říct že kdyby někde nepomohli prádelníkům,tak jsme s nima mohli třeba i prohrát,to se dá říct skoro o každém klubu,prostě na konci se počítají body a nejde ani tak o to s kým se vyhraje nebo prohrajeSmíchTvrdit že jsme si prohráli titul sami je blbost,když tehdy Limberský nafilmoval penaltu,tak mnozí rovněž tvrdili,že jsme se o titul připravili sami,a přitom jsme skončili myslím bod za podvodníkama,naopak pentle měla bejt na Krejčího!!Smích

    • my tady řešime

     Chrod1.5.2016 14:45reagovat

     Ty vole! Prohráváme o 11 bodů, 2x nás totálně ztrapnili - jednou nás přehráli v deseti a pak nám dali kotel doma - to je největší trapas za poslední dobu. Nechápu, jak někdo může napsat, že za titul může někdo jinej, než my. Letos jim rozhodčí nepomáhali ani zdaleka tolik, co dřív a jestli to ve výsledku dělá třeba 2 body, tak to ještě přehánim.

     Já jenom doufám, že si tuhle hovadinu nemyslí i naše vedení a místo výmluv, který maj nacvičený perfektně, se konečně chytnou za hlavu, protože naše neschopnost je úplně do očí bijící.

     • my tady řešime

      petula1.5.2016 15:44reagovat

      to nejsou výmluvy ale faktaSmích

      • my tady řešime

       Chrod1.5.2016 16:02reagovat

       Fakta jsou, že v lize hrajeme z 90% naprosto hrozně a podle mě máme ještě o hodně bodů víc, než jsme si zasloužili. Já si například bez dlouhýho přemejšlení nevybavim moc zápasů, kdy jsme v lize hráli dobře. Na druhý straně tu máš mraky propadáků, a to ještě v některejch zápasech, kdy jsme hráli strašně, jsme body vyválčili. Z fleku - 2x Plzeň, Slávie v Edenu, Jablonec, Liberec, 2x Baník, Slovácko, Bohemka, Brno, Příbram atd...

 • Trenér, trenér...

  Jerababa1.5.2016 12:44reagovat

  Představme si situaci- do Sparty přichází nový trenér. Jeho zadání: 1 místo v lize, postup do pohárů, atraktivní, moderní fotbal.

  Předstoupí před současné mužstvo a rozhlédne se.

  Řekněte mi, kolik a kteří hráči mají předpoklady pro toto zadání(alespoň v našich podmínkách, tedy nechceme být Barcelona, ale měřme se s podobnými kluby).

  • Trenér, trenér...

   daweee1.5.2016 13:10reagovat

   snad nebudu příliš optimistickej. Bičík/Koubek, Zahustel, Brabec, Costa na levym beku snad a Mazuch zdravej a rozehranej, Frýdek, Mareček, Krejčí (asi teda bude v létě fuč no), Dočkal, když se nebude flákat a bude kolem sebe mít tým, kterej mu trochu pomůže a v útoku Julda, Schicky a snad ten Fatai. Jako záplaty Konaté, Vácha, Holek.

   • Trenér, trenér...

    daweee1.5.2016 13:24reagovat

    a Čermáka jsem vlastně zapomněl, i když to je taky optimistickej pohled, když v evropě ještě nehrál. Shala asi ne-e.

   • Trenér, trenér...

    nosoroh1.5.2016 15:44reagovat

    Costa taky asi fuč. Takže to máme brankáře a 9 až 10 hráčů do pole. Pak se někdo zraní a jsme zase tam, co jsme teď.

 • zahraniční trenéři

  LukyACS1.5.2016 11:43reagovat

  Místo Ščasného se uvažovalo o Finkovi a ten Hagovi, které chtěl Hřebík.

  Hag je s Utrechtem 2 kola před koncem na 5. místě, může se ještě posunout, či propadnout, ale oproti loňskému 11. místu je to pro Utrecht velký posun a budou hrát minimálně play off o EL.

  Fink se s Austrií, která vloni byla 7., dostal na 3. místo, což znamená kvalifikaci o EL, ale ještě se mohou propadnout, každopádně oproti loňskému roku je to pro Austrii posun.

  • zahraniční trenéři

   DaveACS1.5.2016 11:48reagovat

   A teď si vem, co by mohl napsat fanoušek nějakého týmu, kterému se teď pod novým trenérem nedaří a jako jedna z možností na pozici kouče byl dříve považován právě Zdenda Smích

    

   Ščasný je se Spartou 4 kola před koncem na druhém místě a dokráčel s ní až do čtvrtfinále EL, oproti vypadnutí v minulém roce již ve skupinách EL je to pro Spartu velký posun.

   • zahraniční trenéři

    LukyACS1.5.2016 11:49reagovat

    To můžou říkat Teplice, pro ty byl Impulz naprosto ideální trenér.

  • zahraniční trenéři

   LukyACS1.5.2016 11:49reagovat

   Kdyby se Hagovi podařilo skončit na 4. místě, tak je to pro Utrecht nejlepší výsledek minimálně za posledních 18 let (víc jsem nedohledal) Úsměv

   • zahraniční trenéři

    captain_obvious1.5.2016 11:51reagovat

    A co tam vlastně dělá? Sportovního ředitele?

    • zahraniční trenéři

     LukyACS1.5.2016 11:56reagovat

     Trenéra, ale nevím, jestli k tomu nemá i pravomoce, aby rozhodoval o přestupech, jako je to někde v zahraničí.

     • zahraniční trenéři

      RonamCZ1.5.2016 11:59reagovat

      Nedoporučoval nám ten Fink majstra Steinhofera ??

      • zahraniční trenéři

       LukyACS1.5.2016 12:00reagovat

       To už řešíme níž.

      • zahraniční trenéři

       Paspartu1.5.2016 12:04reagovat

       Doporučoval, ale nikdo není neomylný. A jak vidíš, tak svoji práci dělá dobře. Škoda, že tu není.

        

       Ikdyž já už jsem ve stavu, že budu rád za kohokoliv, hlavně aby tu nebyl Zdenda Úsměv

     • zahraniční trenéři

      captain_obvious1.5.2016 12:03reagovat

      Aha, já měl právě pocit, že se spekulovalo, že tam bude dělat ředitele. Ať už tam přestupy dělá kdokoli, tak ten Haller z druhé francouzské se jim hodně podařil. Pamatuju si ho z FIFY, když jsem hrál kariéru za Auxerre Smích

      • zahraniční trenéři

       LukyACS1.5.2016 12:05reagovat

       Příště zkus trollovat s hashtagem #prestupy a uvidíme, třeba někoho podobného koupíme a když se osvědčí, budem podle twitteru nakupovat častěji Úsměv

       • zahraniční trenéři

        captain_obvious1.5.2016 12:18reagovat

        Zkusím tady dostat filipínského Neymara. Úsměv

        • zahraniční trenéři

         LukyACS1.5.2016 12:20reagovat

         No, to taky bylo. To by mě zajímalo, kdo ho sem dostal, už podle videa kopáč jak někde z okresu. Vtipný bylo, jak ho tajili a nikde ani nezmínili, že je tu na testech, ale kdo viděl ten zápas s Třincem, nebo s kým to bylo a věděl o Gilmarovi, tak si 2 a 2 dal dohromady Úsměv

  • zahraniční trenéři

   wasek2611@centrum.cz1.5.2016 13:33reagovat

   Hmmm to neni umění, Šibal taky vytáhl Teplice na chvíli dokonce na druhý místo..my potřebujeme trenéra, kterej sbírá tituly - to taky můžeme říct, že vezmeme Vavrušku, kterej vytáhl Příbram, Tobiáše, Trpišovskýho, Kozla...je to uplně stejnej případ

 • kapacitos1.5.2016 11:37reagovat

  Tady to vypadá jako kdyby jsme o ten titul přišli až včera. To si jako někdo myslel že ještě všechno do konce vyhrajem a podvodníci vše prohrajou? Smích No a jestli někdo kouká na oslavu vychlastaných bezmozků nebo chodí na jejich forum, tak je to duševní masochista Smích

  • Spartan 19891.5.2016 11:43reagovat

   Ne titul se prohral davno, ja na to nekoukal ani jsem nemohl...

   Jen jsem cetl titulek na isportu

   A sere me jedna vec a to furt omluva od Zdenka ze asi chybela motivace...

   Tohle by melo bejt dostacujici motivace uz to nikdy od nich neslyset pri jejich oslavach....

   • nosoroh1.5.2016 11:49reagovat

    Popravdě pokud je hráče potřeba motivovat k přímému souboji o titul, tak ti hráči sami mají v hlavách něco hodně špatně. A fakt je, že v obou zápasech s Plzní a v řadě dalších mnozí prostě neodevzdali, co měli.

    Na to snad proboha nepotřebuju vysvětlení od trenéra, že mám v derby nebo v zápase s Plzní jezdit po zadku...

 • Řvát

  petula1.5.2016 11:34reagovat

  s fandame že Sparta zajebaná je,to je projev buranství!OtráveníOni slaví titul a přitom myslí na SpartuSmíchUbožáci!!!Sláva vítězům čest poraženým!Ať jdou prádelníci do prdele,je mi z nich fakt blbě!A je dobře že jim Sparta tak hodně leží v žaludku!

 • oslavy podvodníků

  demon1.5.2016 11:33reagovat

  to s tebou souhlasím at si to naši vyžerou do konce.no a vod nový sezony bych hráčům pokavat zopakují výkony jako s prádelníkama a se slávii šáhnul radikálně na prachy a když to nepomuže tak bych snima rozvázal smlouvy.nám by takovejhle lempl a laxnost v práci taky nikdo netrpěl.acs forever!!!VztekVztekVztek

 • Oslavy podvodníků

  Lister1.5.2016 11:10reagovat

  Vzal bych náš luxusní autokar, naložil do něj všechny hráče a celý realizační tým. Ti by se na podvodnických oslavách hlásili jako lokajská brigáda. Pěkně by dolévali a zapalovali mistrovské doutníky zmrdečkům typu Petržely a Limberského. Koneckonců mnoho z nich má přímou zásluhu na jejich oslavách. Výkony v Liberci, Edenu, Plísni a dalších zásech se o jejich titul zasloužili možná více než Berbr se Švábem a Paclíkem dohromady.

  • Oslavy podvodníků

   petula1.5.2016 11:35reagovat

   to si teda přehnal......Otrávení

 • Rozdílový hráč

  nosoroh1.5.2016 10:44reagovat

  V nadávání na trenéra zaniká jeden fakt: Plzeň, která jaro prošla v pohodě, žádného extra trenéra nemá. Nejspíš i impulzobijci připustí, že ZŠ je pořád lepší trenér, než duo Krejčí - Horvi.

  Víme taky, že složení naší obrany je nešťastné. Posty krajních beků nejsou zdvojeny, máme jednoho slušného stopera (Brába). Hra hlavou je tragická. Chybí šéf obrany.

   

  Všimněte si zlepšení obranné hry Viktorie na jaře. Rozdílovým hráčem podle mého je Hubník. Samozřejmě nevolám po jeho koupení, Plzeňáci nejsou na rozdíl od některých jiných idioti, aby posilovali soupeře. Ale je fakt, že strašně potřebujeme podobnou osobnost do obrany.

  • Rozdílový hráč

   Capo1.5.2016 11:03reagovat

   To bylo nejlépe vidět v obou vzájemných zápasech, jak má Plzeň pevnou defenzivu. Oni nás letos porazili hlavně díky ní. My nemáme úplně špatné stopery - Brabec, Costa jsou i určitě slušní hlavičkáři, i když Brabec je po hříchu v této činnosti lepší spíš na druhé straně hřiště, při bránění má občas problémy včas navázat svého hráče. Dá se říct, že rozdílovým hráčem byl skutečně Hubník, když ho na podzim neměli, tak vyčichlý Procházka jako šéf obrany totálně selhal a Hejda s Baránkem byli mnohem lepší. Takový hráč nám určitě chybí, ale jen o nějaké jedné personě to stejně neni a navíc kde ji hledat? Působí na mě, že Březina má všechny předpoklady, aby na to do budoucna měl, ale teď to po něm samozřejmě ještě chtít nelze, nehledě na to, že nemá ani důvěru trenéra. V létě možná přijde Kadlec, ale taky si nejsem jist jestli on je ten správný vůdce defenzivy? Obranu musí v létě vyřešit přednostně, je to naše největší slabina už teď. Končí Kováč, navíc možná odejde i Costa, forma Mazucha je ve hvězdách, totéž Holek. Oba minimálně v klíčové části sezony mohou být mimo, kdo ví jak to s nima bude? A málo variant na kraje už je obehraná písnička.

   • Rozdílový hráč

    nosoroh1.5.2016 11:17reagovat

    Popravdě nevím, kde hledat. Např. Sivok by to zvládl, ale co by u nás dělal... Je to náš problém dlouhodobě, od konce Řepy. (Tady se vrátím k Pepimu. Jako trenér nic moc, ale hráče vybrat a sehnat uměl.)

    Costa je dobrý hráč, ale 1) je jednou nohou pryč a 2) pak zas není LB. Potřebujeme HNED 3 kvalitní obránce, což teda s Otavou & comp. těžko. Březina je nadějný, ale dozraje až za čas.

  • Rozdílový hráč

   Spartan 19891.5.2016 11:05reagovat

   A prave proto je to neskutecna chyba treneru a vedeni sparty ze to takhle je, uz je to nejaky patek kdy tohle u nas neni...

   • Rozdílový hráč

    nosoroh1.5.2016 11:11reagovat

    Tohle bych na trenéry neházel. Nedovedu si představit trenéra, který odmítne kvalitního stopera a nacpe tam nehlavičkujícího Holka.

     

    Jenže kdo osobně zodpovídá ze přestupovou politiku? NIKDO.

    • Rozdílový hráč

     Pavel001.5.2016 11:15reagovat

     Bejt Holek a Zahustel zdravý, tak o titulu ještě jasno není

     • Rozdílový hráč

      nosoroh1.5.2016 11:19reagovat

      Jenže to je právě to, co je blbě! Stavíme na tom, že se SNAD nikdo nezraní. Po zranění Kadeře nás zase o titul připravilo zranění LB. To není smůla, to je neschopnost.

      • Rozdílový hráč

       nosoroh1.5.2016 11:19reagovat

       Sorry, zranění PB.

80958 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha