Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Černý

  LukyACS1.5.2016 15:11reagovat

  Poprvé v základu a hned fík Úsměv

  • Černý

   captain_obvious1.5.2016 15:15reagovat

   To je frajer! Úsměv

  • Černý

   captain_obvious1.5.2016 15:24reagovat

   Rostov podruhé za posledních pár týdnů ztratil s týmem ze sestupového pásma Zoufalství Dneska dokonce prohráli. Ale hlavně že dali v minulém kole trojku Zenitu Smích

   • Černý

    LukyACS1.5.2016 15:31reagovat

    já přemýšlel, jestli na ně vsadit, ale když jsem viděl, že ztratili v Machačkale a ještě se trápili na Kubani Krasnodar, tak jsem se jim radši vyhnul, asi jim svědčí víc hra na brejky proti týmům jako je třeba Zenit.

    • Černý

     captain_obvious1.5.2016 15:33reagovat

     Vypadá to tak. Přál bych si, aby uhaluzili ten druhý flek a my je chytili v předkole LM. Hlavně si teda přeju, abychom vůbec hráli předolo LM. Smích

 • Dvojzápas

  Tazmen1.5.2016 14:59reagovat

  co to je za nesmysl, že když s nimi dvakrát prohrajem tak si titul nezasloužíme? To jako kdyby jsme v celé sezoně ztratili jenom s nimi a oni za celou sezonu 7 bodů v jiných zápasech, tak ten titul máme nezaslouženě??? Údiv

  • Dvojzápas

   Chrod1.5.2016 15:26reagovat

   To tady někdo napsal? Smích Hlavně je to úplná blbost, taková situace nikdy nenastane... prostě jsme někde ztráceli, oni taky, ale dvakrát nás porazili a tím to končí. Kdyby jsme 2x vyhráli my, tak to vypadá úplně jinak...

   • Dvojzápas

    Tazmen1.5.2016 15:41reagovat

    tak aby ti to přišlo reálnější, tak my 20 oni 21 bodů Úsměv

    • Dvojzápas

     Chrod1.5.2016 16:05reagovat

     Tak 70 bodů by byl slušnej počin a pokud by Plzeň ztratila víc, tak by asi nikdo neřek, že bysme si titul nezasloužili. Fakt je ale ten, že my se k 70 bodům ani nepřiblížíme a Plzeň už je má teď Smích

 • 2 roky

  LukyACS1.5.2016 14:24reagovat

  2 roky dozadu si všechno sedlo a my jsme hráli skvělej fotbal. Krajní hráči neustále měnili pozice, a tak v jednu chvíli byl Krejčí vpravo a Kadlec/Přikryl zase vlevo, zmenšovali jsme hřiště, čímž bylo jednodušší po ztrátě míče ho hned získat nazpátek, takže někteří soupeři u nás prakticky ani nepřelezli půlku. Kombinace byla mnohem rychlejší a pohyb hráčů dynamičtější, to i třeba s takovým Hušbauerem.

  Taky byla vidět snaha o mnohem větší konstruktivitu - hráči, kteří byli pod tlakem míč neodkopávali a snažili se rozehrát, občas z toho plynuly chyby, ale byla to mnohem příjemnější podívaná, než odkop a znova boj o balon.

  Všechny tyhle věci se podle mě z naší hry vytratily. Teď jakmile máme ukázat něco s míčem na noze a dobývat soupeře, tak je to spíš chaos bez systému Neutrální

  • 2 roky

   Jarda111.5.2016 14:42reagovat

   80% výkonu je o hlavě...ve Spartě se přestalo tvrdě pracovat, chybí ta stokrát omílaná pokora.

   Navíc ten tým nemá vůdčí typ. Hlavně vzadu chybí osobnost, co by to řídila.

   • 2 roky

    johnny11.5.2016 15:03reagovat

    Přesně tak, podle mě chybí hráčům sparťanské srdce, špílmachr, který by rozděloval balóny a šéf obrany. O trenérovi nemluvě, chce to mladou progresivní krev.

  • 2 roky

   wasek2611@centrum.cz1.5.2016 15:23reagovat

   To ano, ale vypadli jsme s Hackenem...pro mě jsou poháry víc než zkorumpovaná liga

  • 2 roky

   nosoroh1.5.2016 15:40reagovat

   To je pravda, jenže to vydrželo jen do titulu. Pak přestali být hladoví...

   A taky je fakt, že jsme nehráli poháry. Jinak souhlas.

  • 2 roky

   Pouzar111.5.2016 15:54reagovat

   Pamatuju jak přišel Costa.. Tuším sezona 13/14 .. hend první zápas asi s Jihlavou hlásil v rozhovoru jak je unešenej, že se tu hraje rychlej fotbal a jakou to tu má kvalitu ... Myslím že sem tehdy byl z prvních snad 6 zápasů doslova unešenej ( co se předvádělo za fotbal ) .. Ta dnešní čutaná do toho má opravdu bohužel daleko a to jsme neměli lepší hráče ... Úsměv

 • SPARŤANÉ JSOU MISTRY JUNIORSKÉ LIGY!

  dominik271.5.2016 14:08reagovat

  Velká gratulace skvělému týmu. Musím říct, že to, co v tomhle ročníku předvedl trenér Michal Horňák, by mu mělo zákonitě vysloužit nabídku z nějakého ligového mužstva. Trenér Horňák na začátku sezony převzal tým, který rozhodně nebyl nějak vhodně poskládaný, navíc se musel naučit nové rozestavení 3-5-2.

   

  Jenže on dokázal neskutečným způsobem poskládat sestavu, kdy do útoku dal krajního beka prakticky odkopnutého ze Slavie, do defenzivní trojice měl jediného čistokrevného stopera, ale nakonec si všechno sedlo a tým podával parádní výkony. Vše fungovalo naprosto brilantně i po odchodech opor, což svědčí o skvělém systému. Myslím, že s touhle schopností dát dohromady fungující tým opravdu kouče Horňáka pasuje mezi největší trenérské objevy téhle sezony.

  • SPARŤANÉ JSOU MISTRY JUNIORSKÉ LIGY!

   Kombinator1.5.2016 14:09reagovat

   Když může v Realu trénovat Zidane, tak nevím, proč by u nás nemohl trénovat Horňák nebo nějakej jinej novic.

  • SPARŤANÉ JSOU MISTRY JUNIORSKÉ LIGY!

   majtin1.5.2016 14:13reagovat

   Skvělý jak si uměl poradit se změnami v kádru !

  • SPARŤANÉ JSOU MISTRY JUNIORSKÉ LIGY!

   LukyACS1.5.2016 14:16reagovat

   Furt mluvíme jenom o Holasovi, ale i Horňák zaslouží velké uznání, protože co dokázal s juniorkou, kde musel neustále lepit sestavu, to bych nazval i zázrakem.

    

   • SPARŤANÉ JSOU MISTRY JUNIORSKÉ LIGY!

    johnny11.5.2016 15:05reagovat

    Přimlouvám se také za Horňáka a dovedu si k němu představit Frýdka st. nebo Sigiho.

 • my tady řešime

  maybe1.5.2016 13:21reagovat

  Že si Sparta titul projela sama. Na 1.pohled ano. Ale ztrácí každej. Bayern,Bracelona PSG atd. Neni normalní situace že titul bereš jen když vyhraješ vše. Kdyby se nepodělalo Slovácko a na Letné o něco šlo viděli bychom pěkné divadlo. Problem není že se párkrát za sezonu ztratí. Ale že je ošetřeno a naprosto vyloučeno, aby ztratil konkurent.

  • my tady řešime

   Kombinator1.5.2016 13:27reagovat

   Je to tak, vždycky se po neúspěchu v lize vrhneme na sebemrskačství. Každopádně stejně jako je třeba neustále upozrňovat na plzeňský prasečiny a nezapomínat, tak nesmíme opomíjet ani naše problémy, který jsou čim dál tím víc znatelnější a viditelnější.

   • my tady řešime

    majtin1.5.2016 14:07reagovat

    Souhlasím, hodně lidí prostě vidí buď jen A nebo B. A jako sportovní rovinu a naši nekvalitu nebo B jako korupci pro Plzeň. Bohužel letos stačilo A, ale to prostě pro mě není důvod nevidět, že existuje i B. Proto tímto soupeřem dost pohrdám.

    Jinak pro závěr ligy počítám s tím, že Spartě bude několikrát ”pomoženo”, čímž se zamaskují akce Olomouc nebo akce Zlín. Úkol byl splněn, Sparta se víceméně z boje o titul odstavila sama, tak teď zbývá jen zahladit stopy a případně připravit půdu pro další ročník. Někomu může připadnout, že přeháním, ale po ”kabele” přešel Berbr k nenápadnějšímu stylu práce. Všiml jsem si toho tehdy, když se všude psalo o tom, jak dlouho se proti Plzni nekopala penalta a najednou simsalabim přišla, ve chvíli kdy to tolik nebolelo.

    Takže já vidím, že jsme si to projeli na hřišti, vzájemný zápasy byla pískaná rovina a nejspíš by jsme titul projeli tak jako tak. Ale to pro mě není důvod nevidět, že třeba Petržela měl po zápase s Jihlavou dostat 3 zápasy trest, místo toho byl nejlepším hráčem ve Zlíně a na Spartě udělal penaltu. Ale Sparta by neměla mít problém ani s tímto mamrdem. Takže pro další sezónu je potřeba zapracovat především na naší hře, ale samozřejmě i tlačit na očistu ligy.

     

    • my tady řešime

     nosoroh1.5.2016 15:42reagovat

     Souhlas až na jedno - NEJDŘÍV musíme dobře hrát a pak ten tlak na očistu ligy bude znít důvěryhodněji. Po těch dvou porážkách s Plísní bychom byli k smíchu, kdybychom něco kecali o nadržování. Jako že teda Románek se činí, to zas jo.

  • my tady řešime

   wasek2611@centrum.cz1.5.2016 13:30reagovat

   Kdybychom podvodníky 2x porazili, tak jsme bod před nima...ztratili jsme si to sami

   • my tady řešime

    majtin1.5.2016 14:11reagovat

    Ano, samozřejmě. Ale okolo Plzně je dost špíny a tu je potřeba očistit, i kdybychom hráli jako Bayern nebo jako někdo z chvostu tabulky. To jsou dvě různé věci. Samozřejmě, kdyby byl férově veden zápas v OL nebo ve Zlíně, nemuseli jsme být pod takovým tlakem, to má na kvalitu hry taky vliv, vkrádá se křeč. Ale my měli chyby hlavně v organizaci hry a to je jen náš problém.

  • my tady řešime

   Gulis1.5.2016 13:33reagovat

   To ano, ale s tolika z trať a má se titul prostě nevyhrává, navíc jsme s plísní projeli oba zápasy, jednou dokonce, když jsme hráli proti deseti! Takže v tomhle případě je to kritika do vlastních rad oprávněná frajere; -)

   • my tady řešime

    petula1.5.2016 13:57reagovat

    jenže můžeme taky říct že kdyby někde nepomohli prádelníkům,tak jsme s nima mohli třeba i prohrát,to se dá říct skoro o každém klubu,prostě na konci se počítají body a nejde ani tak o to s kým se vyhraje nebo prohrajeSmíchTvrdit že jsme si prohráli titul sami je blbost,když tehdy Limberský nafilmoval penaltu,tak mnozí rovněž tvrdili,že jsme se o titul připravili sami,a přitom jsme skončili myslím bod za podvodníkama,naopak pentle měla bejt na Krejčího!!Smích

    • my tady řešime

     Chrod1.5.2016 14:45reagovat

     Ty vole! Prohráváme o 11 bodů, 2x nás totálně ztrapnili - jednou nás přehráli v deseti a pak nám dali kotel doma - to je největší trapas za poslední dobu. Nechápu, jak někdo může napsat, že za titul může někdo jinej, než my. Letos jim rozhodčí nepomáhali ani zdaleka tolik, co dřív a jestli to ve výsledku dělá třeba 2 body, tak to ještě přehánim.

     Já jenom doufám, že si tuhle hovadinu nemyslí i naše vedení a místo výmluv, který maj nacvičený perfektně, se konečně chytnou za hlavu, protože naše neschopnost je úplně do očí bijící.

     • my tady řešime

      petula1.5.2016 15:44reagovat

      to nejsou výmluvy ale faktaSmích

      • my tady řešime

       Chrod1.5.2016 16:02reagovat

       Fakta jsou, že v lize hrajeme z 90% naprosto hrozně a podle mě máme ještě o hodně bodů víc, než jsme si zasloužili. Já si například bez dlouhýho přemejšlení nevybavim moc zápasů, kdy jsme v lize hráli dobře. Na druhý straně tu máš mraky propadáků, a to ještě v některejch zápasech, kdy jsme hráli strašně, jsme body vyválčili. Z fleku - 2x Plzeň, Slávie v Edenu, Jablonec, Liberec, 2x Baník, Slovácko, Bohemka, Brno, Příbram atd...

 • Trenér, trenér...

  Jerababa1.5.2016 12:44reagovat

  Představme si situaci- do Sparty přichází nový trenér. Jeho zadání: 1 místo v lize, postup do pohárů, atraktivní, moderní fotbal.

  Předstoupí před současné mužstvo a rozhlédne se.

  Řekněte mi, kolik a kteří hráči mají předpoklady pro toto zadání(alespoň v našich podmínkách, tedy nechceme být Barcelona, ale měřme se s podobnými kluby).

  • Trenér, trenér...

   daweee1.5.2016 13:10reagovat

   snad nebudu příliš optimistickej. Bičík/Koubek, Zahustel, Brabec, Costa na levym beku snad a Mazuch zdravej a rozehranej, Frýdek, Mareček, Krejčí (asi teda bude v létě fuč no), Dočkal, když se nebude flákat a bude kolem sebe mít tým, kterej mu trochu pomůže a v útoku Julda, Schicky a snad ten Fatai. Jako záplaty Konaté, Vácha, Holek.

   • Trenér, trenér...

    daweee1.5.2016 13:24reagovat

    a Čermáka jsem vlastně zapomněl, i když to je taky optimistickej pohled, když v evropě ještě nehrál. Shala asi ne-e.

   • Trenér, trenér...

    nosoroh1.5.2016 15:44reagovat

    Costa taky asi fuč. Takže to máme brankáře a 9 až 10 hráčů do pole. Pak se někdo zraní a jsme zase tam, co jsme teď.

 • zahraniční trenéři

  LukyACS1.5.2016 11:43reagovat

  Místo Ščasného se uvažovalo o Finkovi a ten Hagovi, které chtěl Hřebík.

  Hag je s Utrechtem 2 kola před koncem na 5. místě, může se ještě posunout, či propadnout, ale oproti loňskému 11. místu je to pro Utrecht velký posun a budou hrát minimálně play off o EL.

  Fink se s Austrií, která vloni byla 7., dostal na 3. místo, což znamená kvalifikaci o EL, ale ještě se mohou propadnout, každopádně oproti loňskému roku je to pro Austrii posun.

  • zahraniční trenéři

   DaveACS1.5.2016 11:48reagovat

   A teď si vem, co by mohl napsat fanoušek nějakého týmu, kterému se teď pod novým trenérem nedaří a jako jedna z možností na pozici kouče byl dříve považován právě Zdenda Smích

    

   Ščasný je se Spartou 4 kola před koncem na druhém místě a dokráčel s ní až do čtvrtfinále EL, oproti vypadnutí v minulém roce již ve skupinách EL je to pro Spartu velký posun.

   • zahraniční trenéři

    LukyACS1.5.2016 11:49reagovat

    To můžou říkat Teplice, pro ty byl Impulz naprosto ideální trenér.

  • zahraniční trenéři

   LukyACS1.5.2016 11:49reagovat

   Kdyby se Hagovi podařilo skončit na 4. místě, tak je to pro Utrecht nejlepší výsledek minimálně za posledních 18 let (víc jsem nedohledal) Úsměv

   • zahraniční trenéři

    captain_obvious1.5.2016 11:51reagovat

    A co tam vlastně dělá? Sportovního ředitele?

    • zahraniční trenéři

     LukyACS1.5.2016 11:56reagovat

     Trenéra, ale nevím, jestli k tomu nemá i pravomoce, aby rozhodoval o přestupech, jako je to někde v zahraničí.

     • zahraniční trenéři

      RonamCZ1.5.2016 11:59reagovat

      Nedoporučoval nám ten Fink majstra Steinhofera ??

      • zahraniční trenéři

       LukyACS1.5.2016 12:00reagovat

       To už řešíme níž.

      • zahraniční trenéři

       Paspartu1.5.2016 12:04reagovat

       Doporučoval, ale nikdo není neomylný. A jak vidíš, tak svoji práci dělá dobře. Škoda, že tu není.

        

       Ikdyž já už jsem ve stavu, že budu rád za kohokoliv, hlavně aby tu nebyl Zdenda Úsměv

     • zahraniční trenéři

      captain_obvious1.5.2016 12:03reagovat

      Aha, já měl právě pocit, že se spekulovalo, že tam bude dělat ředitele. Ať už tam přestupy dělá kdokoli, tak ten Haller z druhé francouzské se jim hodně podařil. Pamatuju si ho z FIFY, když jsem hrál kariéru za Auxerre Smích

      • zahraniční trenéři

       LukyACS1.5.2016 12:05reagovat

       Příště zkus trollovat s hashtagem #prestupy a uvidíme, třeba někoho podobného koupíme a když se osvědčí, budem podle twitteru nakupovat častěji Úsměv

       • zahraniční trenéři

        captain_obvious1.5.2016 12:18reagovat

        Zkusím tady dostat filipínského Neymara. Úsměv

        • zahraniční trenéři

         LukyACS1.5.2016 12:20reagovat

         No, to taky bylo. To by mě zajímalo, kdo ho sem dostal, už podle videa kopáč jak někde z okresu. Vtipný bylo, jak ho tajili a nikde ani nezmínili, že je tu na testech, ale kdo viděl ten zápas s Třincem, nebo s kým to bylo a věděl o Gilmarovi, tak si 2 a 2 dal dohromady Úsměv

  • zahraniční trenéři

   wasek2611@centrum.cz1.5.2016 13:33reagovat

   Hmmm to neni umění, Šibal taky vytáhl Teplice na chvíli dokonce na druhý místo..my potřebujeme trenéra, kterej sbírá tituly - to taky můžeme říct, že vezmeme Vavrušku, kterej vytáhl Příbram, Tobiáše, Trpišovskýho, Kozla...je to uplně stejnej případ

 • kapacitos1.5.2016 11:37reagovat

  Tady to vypadá jako kdyby jsme o ten titul přišli až včera. To si jako někdo myslel že ještě všechno do konce vyhrajem a podvodníci vše prohrajou? Smích No a jestli někdo kouká na oslavu vychlastaných bezmozků nebo chodí na jejich forum, tak je to duševní masochista Smích

  • Spartan 19891.5.2016 11:43reagovat

   Ne titul se prohral davno, ja na to nekoukal ani jsem nemohl...

   Jen jsem cetl titulek na isportu

   A sere me jedna vec a to furt omluva od Zdenka ze asi chybela motivace...

   Tohle by melo bejt dostacujici motivace uz to nikdy od nich neslyset pri jejich oslavach....

   • nosoroh1.5.2016 11:49reagovat

    Popravdě pokud je hráče potřeba motivovat k přímému souboji o titul, tak ti hráči sami mají v hlavách něco hodně špatně. A fakt je, že v obou zápasech s Plzní a v řadě dalších mnozí prostě neodevzdali, co měli.

    Na to snad proboha nepotřebuju vysvětlení od trenéra, že mám v derby nebo v zápase s Plzní jezdit po zadku...

 • Řvát

  petula1.5.2016 11:34reagovat

  s fandame že Sparta zajebaná je,to je projev buranství!OtráveníOni slaví titul a přitom myslí na SpartuSmíchUbožáci!!!Sláva vítězům čest poraženým!Ať jdou prádelníci do prdele,je mi z nich fakt blbě!A je dobře že jim Sparta tak hodně leží v žaludku!

 • oslavy podvodníků

  demon1.5.2016 11:33reagovat

  to s tebou souhlasím at si to naši vyžerou do konce.no a vod nový sezony bych hráčům pokavat zopakují výkony jako s prádelníkama a se slávii šáhnul radikálně na prachy a když to nepomuže tak bych snima rozvázal smlouvy.nám by takovejhle lempl a laxnost v práci taky nikdo netrpěl.acs forever!!!VztekVztekVztek

80950 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha