Jestli ten Razgrad nejsou úplný nazdárci se štulpnama na rukou, tak ty vožralý mátohy musej zfouknout
Neměl si na mysli ty Dány ??
Už tam mohli mít tři.... pomezní s kozáčkem je vychytali
Haso tykravo!
Ten pomezní jim hraje pátýho obránce. ![]()
Taková jasná situace a on to zvedne. Nová komise je k hovnu.
Oni jsou taky jak v posledním tažení.
Letos bude mistr Jablonec, jsem to rikal že to budou koně ![]()
V Plzni opět vyprodáno
V základu Bohemians dnes proti Plzni Martin Hašek a Viktor Budinský
Pivarník postavil Krmenčíka, tomu docela věřím, a posadil Matějů, kterej byl v tragické formě, jsem zvědavej, jestli i u nás bude Zahustel sedět, ale tipuju, že spíš ne.
Chvátal je v Praze a jedná se o jeho hostování..
To má přijít pravý bek, nebo si necháváme na tu pozici jenom Zahustela, který vypadá že má ještě dovolenou? ![]()
Nemyslím si, že by někdo měl přijít na pravého beka.. Juro chce odejít sám od sebe, chce hrát..
Popravdě se mu ani nedivim. Není slepej a vidí, že i v takhle příšerný formě hrající Zahustel má před ním jasné místo v základu. Nemyslim si, že by byl ve výsledku pro Spartu lepší, ale dokážu pochopit, že je frustrovanej, když ani za této situace nehrál ani na soustředění a doteď neměl ani žádnou nominaci k mistrovskému zápasu za Áčko.
Já bych s těma hostovačkama počkal na nového trenéra ![]()
To já taky ![]()
My se prostě nepoučíme a všechny posty nezdvojíme.....
Hele Dave kdo příjde místo Mr.Taktika a Hejkala ?
Nemyslím si, že se s někým jedná. A když už, tak asi s někým zvenku
kdo se rozmýšlí, jako já, jestli má je dneska do Teplic, aby zase viděl jakou hrajeme pod Impulzem sračku, i když se můžu dívat v TV?
Já se nerozmýšlím, včera jsem viděl výhru U19 nad Vltavínem a skvěle hrající U16, která zdolala Teplice 5:0, tak mi to pro tenhle víkend stačí.![]()
Dneska jestli nedá na plac Čermáka a Pulkraba, a budou hrát zase ty vyčpělí, tak v teplákách nic neuhrajeme.![]()
Spíš jestli nechá sedět Zahustela o kterém řekl, že je uplně mimo.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
19797 lidí.