Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Marné čekání na dynamický fatbal

  asgard331.8.2016 0:00reagovat

  Spousta příznivců tady správně volá po moderním dynamickém způsobu hry a odvolání Z.Ščasného.Jistě, Ščasný tu od začátku přípravy nasekal spoustu hovadin a vyhazov by zasloužil jen za polovinu z toho co se mu právem vyčítá,ale s timto kádrem žádný dynamický fotbal prostě hrát nemůže.Pořád se holedbáme,že máme u nás nejkvalitnější kádr a titul prostě musíme udělat. Prijde na to,co je tou kvalitou myšleno.Pokud se jedná o zvučnost jmen,ligové a pohárové zkušenosti nebo počet repre startů,tak jsme bezkonkurenční a měli bysme ligu vyhrávat o 20 bodů.Jenže jenom za slavná jména poněkud vyčpělých a pohodlných hráčů se stylem staré gardy se žádný titul nedává.U Ščasného hrají prim a tvoří jádro týmu starší a pohodlnější rutinéři jako Holek,Kadlec,Matějovský,Dočkal nebo Lafata. Přes určité individuální schopnosti tohle nejsou a ve svém věku už dynamičtí hráči nebudou.Ti si budou hrát svoje lážo plážo bez ohledu na přání nebo příkaz trenéra a přesto u něj budou nedotknutelní.Navíc dynamikou nepřekypují ani někteří mladší hráči.Pak se hrozně divíme,že k nám přicházejí v jiných týmech kvalitní hráči jako Frýdek,Šural,Zahustel zvyklí hrát jiný fotbal a po nadějném začátku postupně zapadnou do toho profesorského,rutinérského pěšího způsobu hry,ktrý je nejen nekoukatelný,ale ani nepřináší žádné výsledky.Je to zákonité,zpohodlnělé jádro staromazáků se nebude přizpůsobovat 2-3 mladším nebo nově příchozím hráčům,ale vždycky to bude naopak.Proto tady stejně tak zapadnou Čermák,Holzer,Pulkrab a další.Zásadní změna herního stylu by vyžadovala nejen vyhazov trenéra,ale značnou čistku v kádru, jenže na to trenér nebude mít odvahu a vedení nebude ochotno investovat do nových hráčů.Proto se Sparta bude nadále motat v bludném kruhu..

  • Marné čekání na dynamický fatbal

   Kombinator1.8.2016 1:58reagovat

   Záleží na tom, jak to poskládáš a k čemu hráče donutíš. Samozřejmě, když Dočkal ví, že je absolutně nepostradatelnej a Ščasný nemá koule ho ani jednou posadit, protože by tim přišel o jedinýho hráče, kterej mu svojí kvalitou a produktivitou dělá výsledky, když nemá systém, tak nemá potřebu ze sebe vždy vydat fyzických 100%. Jinak si ale nemyslím, že by Dočkal nebyl na středního hráče dostatečně rychlej a dynamickej, alespoň na naše možnosti. A několik hráčů, kteří mají rychlostní předpoklady taky máme - Costa, Frýdek, Konaté, Zahustel, Kadlec (Proti Slovácku tam někoho docela na pohodu přesprintoval a z tohohle pohledu na tom byl vždycky dobře) a předpokládám, že ani Holzer nebude žádnej šnek. Taky Juliš do toho umí docela šlápnout, ale samozřejmě až na Konatého to nějaký rakety nejsou, ale lepší než nic a když hráčí ví co mají hrát a kde a jak se pohybovat, tak si myslím, že to stačí.

   Prostě základ je vylejt Ščasnýho v co nejbližším termínu, vyměnit všechny zámky a zabednit okna, aby se nemohl vrátit a přivést klidně i noname perspektivního trenéra, který přijde s jasnou představou co chce hrát, jak to chce hrát a s kým to chce hrát a podle toho si během dalších dvou přestupních období doplní nebo promění kádr. Horší než teď to 100% nebude, protože kádr prostě máme silnej a 80% zápasů urveme kvalitou jednotlivců, stejně jako teď a mezitím by mohlo docházet pomalu k přestavbě. A samozřejmě bych k tomu procesu potají přizval Hřebíka.

   • Marné čekání na dynamický fatbal

    asgard331.8.2016 5:28reagovat

    Já Ti rozumím,nejde o to mít v sestavě 10 sprinterů ,ale neposílat na hřiště 4-5 lenochodů, co nejsou ochotni(schopni) udělat 1 rychlejší krok dopředu nebo vůbec nějaký krok při návratu do obrany.Dočkal je určitě klíčový hráč i s jeho úspornějším pohybem,což vyvažuje předfinálním a finálním řešením akcí a celkovou produktivitou. Kadlec není vyloženě šnek,ale jistou pohodlnost tu vidím.Stopera nakonec nehraje proto,že by na to měl nadprůměrné schopnosti,ale protože že se tu naběhá méně než u lajny.Lafatu bych klidně tu sezonu nechal dosloužit,ovšem s tím,že nebude automaticky v základu jako za Lavičky a bude nasazován podle potřeby bez ohledu na dřívější zásluhy.Co se týče Holka a Matějovského,tihle 2 dlouhodobě páchají na hřišti víc škody než užitku a měli ze Sparty vyletět už před rokem.Letos bych k nim přibalil i totálně marného Fataie,kterému samotná rychlost není k ničemu.Naopak větší prostor bych dal mladým(což Ščasný pochopitelně neudělá),Holzera zapracovat postupně,naopak Pulkrab měl být dávno začleněn(jeho okázalá ignorace Ščasným mě sere ze všeho nejvíc),zvláště když vezmu v ůvahu pokročilý věk Lafaty,totální nepoužitelnost Fataie,časté zdrav. potíže Juliše a tedy celkovou marnost útoku.V Liberci odehrál sotva pár desítek minut a stačil dát 4 goly (z toho 3 hlavou) a navíc mu 1 regulérní gol (premierový) nebyl uznán.Takovou bilanci nemá spousta hráčů za celou sezonu.S výhledem na příští sezonu bych do širšího kádru zařadil i Kostla a Zizoua,kteří mají kromě jiného i slušné fyzické dispozice.OK,Ščasného raději vyhodit dříve než později,ale kde vzít nového perspektivního trenéra s jasnou vizí těsně po začátku rozehrané sezony?Něco málo se dá udělat i se současným kádrem.Ne proto aby se zásadně změnil způsob hry(s tímto kádrem to není možné), ale aby se minimalizovaly škody napáchané Ščasným a maximalizoval potenciál týmu.Razantní změnu herního stylu a s tím spojenou nutnost obměny kádru nelze dělat týden po začátku nové sezony, ale bezprostředně po skončení sezony,aby měl nový trenér čas na přípravu obměněného kádru.

    • Marné čekání na dynamický fatbal

     Sendi1.8.2016 9:44reagovat

     Hele tak ať klidně hrajem kombinační fotbal a na tu dynamicou současnost můžem přejít postupně, mě to nevadí. To mě právě spíš vytáčí, že hrajem hru na kterou nemáme hráče, prostě to nejde rovnou a navíc mi připadá, že my na ten dynamickej fotbal hráče máme všude kromě středu zálohy asi. Juliš je rychlej jako prase, dokonce možná nejrychlejší hráč v týmu, máme rychlý kraje, dokonce máme relativně rychlý stopery. Náš problém je, že my běháme prostě blbě a už to trvá moc dlouho na to, aby to byla náhoda. V počtu kilometrů a dokonce nejspíš i v počtu kilometrů ve sprintu budem mít uplně stejný čísla jako další týmy hrající o špičku, což je signál, že hráči jsou pouze v blbejch prostorech, máme neustále dlouhý hřiště, pak jsme všude pozdě.

     Jinak jdou zprávy, že Lafata letos už toho příliš neodehraje, že už mu neslouží zdraví, bude nejspíš nasazovanej jenom do důležitejch zápasů, tak se uvidí, ale je alarmující, že je to on, kdo má, byŤ mu chybí rychlost, aktuálně nejlepší práci z našich útočníků. Je možný, že se Ščasný snaží naučit tým dynamickej fotbal a že mu třeba vedení na to nepřivedlo hráče, ale zase neni možný, aby se naše hra vůbec nikam neposouvala za tak dlouhou dobu alespoň nějakym směrem. Nemáme dynamický hráče? máme technický hráče, tak pojďme držet míč a hrát postupnou kombinaci, je to podle mě lepší, než hrát toho kočkopsa co hrajem teď...

  • Marné čekání na dynamický fatbal

   asd1.8.2016 9:39reagovat

   Že by zrovna Lafata byl pohodlný ... no je to starej pomalej rutinér, on nebyl nikdy sprinter, věkem jde fyzicky ještě všechno postupně dolů, to je jasný ... ale ”pohodlný” není, on naopak maká příkladně. Rychlost a fyzička je podprůměr, ale to jsou jak dispozice a typologie,tak jeho provozní stáří, s tim se nedá nic dělat. Co se týká (ne)pohodlnosti, může být naopak vzorem.

   Tuhle sezonu v lize ještě 12 kusů dá a pomůže. Někdy může hrát od začátku, někdy jako žolík, podle soupeře i programu. A pak je to už na důstojnou rozlučku, to je asi všem jasný.

    

   Jinak ten moderní a pohyblivý fotbal podle mě není o tom, aby tam všichni lítali jako šílenci. Myslím, že to je o celkovém pohybu na tom place, přesouvání, prostorech, zkrátka o nějakém systému, nevím jak to popsat, od toho jsou jiní ... ale určitě ne, že by museli mít všichni stovku za 10.

   Problém je ten, že v naší hře žádný ten systém není, oni jdou prostě jen hrát, tak nějak na náhodu ... tipuju, že se prostě napíše nějaké rozestavení a jména, a šup na to.

 • Markus31.7.2016 22:28reagovat

  Vedenie ŠK Slovan Bratislava sa po zápase v Podbrezovej rozhodlo odvolať z funkcie trénera Nikodimosa Papavasilia.

   

  A my pořád čekáme na co ? Rok a půl tragédie ! Kromě pár zápasů v El,ve kterých jsme nemuseli vymýšlet,kombinovat,hrát do plných..

  • dominik2731.7.2016 22:30reagovat

   Já bych tenhle klub asi vůbec za příklad neuváděl...

   • Markus31.7.2016 22:31reagovat

    Já vím. Odešel Siegl s Pepíkem Chovancem a šlo to strašně dolů.

  • 13goat31.7.2016 22:32reagovat

   Komedianti. Cizokrajnej realizák, tuna černouškú, holanďanů a bůhvíjaký verbeše... to je vždycky začátek průseru.

   • Tazmen31.7.2016 22:34reagovat

    Něco jako Trenčín..

    • Brian Pricke31.7.2016 23:00reagovat

     Přesně. Vypadnou hned s Legií a v lize ze tří zápasů tři body.

 • Hlavně

  ajosek31.7.2016 22:01reagovat

  je smutný,že hráči jsou unavení a chtějí střídat už ve druhém soutěžním zápaseOtrávení To asi moc nesvědčí o jejich fyzické připravenostiOtrávení

  • Hlavně

   majtin31.7.2016 22:29reagovat

   Já si v tomhle případě nejsem jistej, jestli to bylo myšleno ze strany hráčů vážně.

  • Hlavně

   krabat31.7.2016 22:35reagovat

   No jasně, ty odborníku na fyzičku ;-)

 • Kdo by chtěl posílat

  maybe31.7.2016 21:59reagovat

  kohokoliv posílit Liberec....Opravdu máte Ščasnýmu za zlé , že nechce posilovat celek kterej pravidelně hraje nahoře a končí nousek za náma ? Co tak poslat Pulkraba do Plzně, ať jim pomůže sbírat body ? Posilovat přímou konkonkurenci, v kapr lize Plzeň, Bolku a nebo Liberec je ukázkové řezání si větve na které sedím. Loni jsme se na konci sezony klepali, aby nás Liberec nepřeskočil. Myslíte že by loňskej Liberec bez Sparťanů ohrožoval naši kvaldu LM (druhej flek) ?

  • Kdo by chtěl posílat

   adam31.7.2016 22:08reagovat

   Všechno je to svojsečné. To co píšeš je pravda, na druhou stranu, pro hráče jako je Pulkrab by určitě bylo přínosnější (a tím pádem i pro Spartu), kdyby se fotbalově vyvíjel ve fotbalovém Liberci, kde to už navíc zná, než u nějakých antifotbalistů. Druhá strana mince je ta, že takový Schick je podle mého (uznávám že možná lehce povrchního) soudu menší bojovník než Pulkrab a stejně se na Bohemce prosadil, i když je pravda, že Pivarník z nich udělal poměrně fotbalové mužstvo. Takže nikde není psáno, že naopak letos nebude hrát holomajznu např. Liberec. Já souhlasím s takovými těmi zákazy hraní proti vlastnímu klubu, ale určitě bych ho poslal spíš do Liberce asi, než kamkoli jinam.

   • Kdo by chtěl posílat

    maybe31.7.2016 22:23reagovat

    nejde o zákaz hrát proti nám. To jsou 2 zápasy. Ale o to, že ve zbývajících 28 jim náš hráč pomáhá sbírat body, které nás pak ohrožují. Toto platí u trojice Plz, MB a Lbc. Když pomůže sbírat body komukoliv jinému tak to Spartě nemůže ublížit. Např. ta Bohemka

    • Kdo by chtěl posílat

     adam31.7.2016 23:24reagovat

     Nikdo ale neříká, že Lbc bude letos hrát o čelo tabulky. Navíc zase když to vemeš z druhé strany - klidně se může stát, že by Pulkrab dal za Liberec góla např. Plzni a získal tak pro svůj tým tři body. Já si myslím, že hlavní slovo by v tomto případě měl mít sám hráč.

     • Kdo by chtěl posílat

      Tazmen31.7.2016 23:36reagovat

      A když bude hrát za Bohemku, tak nemůže dát Plzni gól? Úsměv

  • Kdo by chtěl posílat

   Tazmen31.7.2016 22:23reagovat

   Přesně tak, já bych chtěl pak vidět ty zastánce Pulkyho v Liberci, kdyby je svými góly dotahnul k titulu

  • Kdo by chtěl posílat

   majtin31.7.2016 22:31reagovat

   Jenže kádr Liberce je výrazně méně kvalitní, takže když neskončíme s klidným náskokem před ním, tak je chyba někde u nás v přípravě hráčů.

   • Kdo by chtěl posílat

    Tazmen31.7.2016 22:37reagovat

    Tak klidně se může stát že my budeme hrát evropu a oni ne a budou se moci v klidu soustředit na ligu, hráče na to mají kvalitní

 • Kotel

  lubomir8631.7.2016 21:53reagovat

  Pánové z kotle jaký význam má skupinové skandování ”ou” nebo ”au”, je za tím nějaká story nebo jak to vzniklo? Díky za info Úsměv

  • Kotel

   skarpa.931.7.2016 21:58reagovat

   a-uuu je to z filmu 300 bitva u thermopyl

  • Kotel

   Standa Hejkal31.7.2016 22:23reagovat

   https://www.youtube.com/watch?v=p27ipEzsxW4

   • Kotel

    lubomir8631.7.2016 22:30reagovat

    díky

   • Kotel

    majtin31.7.2016 22:34reagovat

    Aha, my si zase jako malý hráli na Vinetoua. Holt doba se mění.Úsměv

 • Kuklic31.7.2016 20:23reagovat

  Nechcete už s tím fňukáním přestat ?

  • adam31.7.2016 20:24reagovat

   Je to tady už jak u slávistů - a u nich se ta ubrečenost aspoň dá pochopit.

  • Markus31.7.2016 20:24reagovat

   Už by to stačilo. Shodneme se že trenér,který doma se Slováckem hraje 3-5-2 je ješitný vůl a tečka.

   • Markus

    Pepapopleta31.7.2016 21:26reagovat

    Jak bys chtěl hrat 1 1 9 nebo jak

    • Markus

     Markus31.7.2016 21:27reagovat

     4-5-1

     • Markus

      ajosek31.7.2016 21:58reagovat

      SOUHLAS!!!!!!!4-5-1 a Ščasný je ješitný ješita zahleděný jen do sebeOtrávení

   • Tazmen31.7.2016 22:24reagovat

    Pořád se tu píše jak máme hrát doma proti slabším týmům na 2 útočníky a když tak hrajem, tak se pičuje stejně Vztek

    • Markus31.7.2016 22:57reagovat

     Jenže 3-5-2 je defenzivnější než 4-5-1.

     • Tazmen31.7.2016 23:27reagovat

      4-5-1 je hra na 2 útočníky? Úsměv

     • ouki31.7.2016 23:33reagovat

      Nemám pocit, že bychom si nevytvořili šance.

      • Markus31.7.2016 23:36reagovat

       Já ten pocit mám. Co jsme my vytvořili nějakou kombinací ? Jen nákopy a boj o míč jako za Chovance.

  • Ohnivec31.7.2016 20:36reagovat

   Písmena jsou málo!!! Měly by jsme dát najevo nesouhlas i na stadioně!!! Vztek

   • Markus31.7.2016 20:38reagovat

    Vypadneme s Rumunem. Remíza v Teplicích a letí !

    • danielsen31.7.2016 20:43reagovat

     následující týden přijde Rosa!!!!

     • Markus31.7.2016 20:55reagovat

      Nový trenér,Rosa. Konečně budeme hrát fotbal a né nakopávanou.

 • Stejne

  peterpan2731.7.2016 20:14reagovat

  Je smutný, jak s rozpočtem jak kráva a tak kvalitním kadrem hrajeme takovou tužku. A zdá se,že to nikomu nevadí. Hráči hlavně přemýšlí, kdy se nechat vystřídat, Zdenda nám pak vysvětlí, jak on za nic vlastně nemůže a vedení mlci, čili je asi spokojeno

  • Stejne

   adam31.7.2016 20:19reagovat

   Se vším souhlas, jen poznámka k tomu vedení - copak si myslíš, že mají jakýkoli důvod k tomu, aby nějakou svojí spokojenost/nespokojenost ať už s výkony týmu/jednotlivými hráči/trenéry ventilovali ven? Problém zdejšího fóra je, že drtivá většina z nás ví velké kulové, co se uvnitř vedení a klubu jako takového děje. Jediné, co můžeme alespoň trochu objektivně hodnotit jsou výkony na hřišti.

  • Stejne

   asd31.7.2016 20:24reagovat

   Víme prd, třeba už má nůž na krku. Třeba ne.

 • Koubek

  spartas31.7.2016 19:39reagovat

  U něj bude Pulkrab ve fakt dobrejch rukou. Bohužel přes gigantickej nával práce se nám tam zatím asi nepodařilo dotáhnout ani Budinskýho, takže Matěj musí vyčkat.

  • Koubek

   buran31.7.2016 19:45reagovat

   Taky jsem na to koukal ze tam ten nas brankař neni. Ani na židli nebyl. On je v Bohemians na testovani? Nebo jak to je? Nevi nekdo zde?

   • Koubek

    spartas31.7.2016 19:51reagovat

    No měl by tam být, ale zřejmě se něco nevyvedlo, když neseděl ani na lavičce.

    • Koubek

     asd31.7.2016 20:02reagovat

     Třeba ho brali na trojku Úsměv

  • Koubek

   LukyACS31.7.2016 19:46reagovat

   Pulkrab by byl v Koubkově moderně plně využit a šel by na něj jeden pas za druhým, dnes by ho čekal i parádní výsledek, přesně co pro svůj rozvoj potřebuje. Náš geniální stratég moc dobře ví, koho doporučit, asi si uvědomuje, že Koubkův ”fotbal” je podobnej jeho fotbalu a po návratu z hostovačky bude plně kompatiblní. Žádnej Trpišovskýho progres a poháry.

    

   • Koubek

    experto31.7.2016 19:50reagovat

    Bohužel dnes by ho čekalo to samé tak jako tak, i v Trpišovskýho progresu

     

    • Koubek

     LukyACS31.7.2016 19:52reagovat

     Liberec hrál u adepta na pohárové příčky, nehrál doma s nováčkem a navíc šetřil Vůcha, Sýkoru, Pokorného a další na zápas s Admirou, což byl správnej krok, liga se dá dohnat.

     • Koubek

      majtin31.7.2016 19:59reagovat

      No možná to trochu přehnali, zápas je až ve čtvrtek, v prvním zápase byli i venku lepší. Navíc je čeká případně ještě jedno předkolo, takže by zase asi pošetřili a to je zbytečná ztráta, která by je na konci mohla mrzet.

      • Koubek

       LukyACS31.7.2016 20:05reagovat

       To hrají s Brnem a v Příbrami, což by měli zvládnout i v takový sestavě jak dneska.

     • Koubek

      asd31.7.2016 20:01reagovat

      Bohemka je letos jasná, to už jsem tvrdil v tý tipovačce....to je ansámbl na druhou ligu jak vyšitej.

     • Koubek

      Tazmen31.7.2016 20:02reagovat

      Šetření hráčů před zápasem s těma tragedama z Rakouska je k smíchu

      • Koubek

       asd31.7.2016 20:05reagovat

       Jo jo, admira je pomalu na úrovni té české admiry....to by doma ukopal i Nezmar s Karlem snad

  • Koubek

   majtin31.7.2016 20:04reagovat

   Dokud mláadež tak nějak ignoroval bral jsem to tak, že snad za chvíli vylítne a bude dobře. Ale teď v tomhle případě už vyloženě škodí a to nejspíš hlavně kvůli vlastní ješitnostiVztek .

   • Koubek

    LukyACS31.7.2016 20:09reagovat

    Je to pěkná prasárna, poslat k nim na hostování hráče, což se domluvilo až do konce letošní sezony. Trpišovský na začátku řekne, že na sobě Pulkrab musí hodně zapracovat, aby hrál, což se mu povedlo, dostal šanci a předvedl se v dobrém světle, my ho stáhli, v přípravě dostal snad jedinou šanci a teď je na tribuně? Co to má bejt?

    Já jsem taky přesvědčenej, že je za tou Libereckou stopkou jen Ščasného ješitnost.

     

    Tenkrát ty kecy, jak nás Liberec pokopal, viděl jsem sestřih všech faulů a bylo to oboustranné, my tam možná měli dokonce prasáčtější fauly.

    • Koubek

     adam31.7.2016 20:14reagovat

     Pokud je za tím skutečně ješitnost, je to hrozná chyba, ale kdo z nás ví, jak to ve skutečnosti je? Zase nebuď zbytečně schizofrenní, jako většina lidí tady. Ščasný přebírá štafetu po Lavičkovi s Chovancem, tedy je to člověk, který může za úplně všechno, co je špatně. Jednou je to šibal, pak debil a potřetí Zdenda. Chtělo by to alespoň nějakou názorovou stálost (to si neber osobně, beru tu obecně na tohle fórum, které je v posledních měsících v naprostém úpadku).

     • Koubek

      majtin31.7.2016 22:28reagovat

      Ano, taky jsi nejsem jistej jak to je, proto píšu ”nejspíš”. Ale že má ZŠ v této oblasti svého chování problém, se vědělo už před příchodem do Sparty.

    • Koubek

     LukyACS31.7.2016 20:15reagovat

     Navíc tohle řekne trenér, kterej chce hrát tvrdě a jeho tým v Evropě nasbíral snad nejvíc žlutejch a faulů, v lize to bylo podobné a Frýdek udělal možná světovej rekord v počtu žlutých za jednu sezonu.

 • Marcelho31.7.2016 19:24reagovat

  Ahoj Jsem začínající agent pro hráče a mám vysoké kontakty v nižších polohách evropských soutěží. Vím, jak zprostředkovat mimořádně levné a nadějné fotbalisti v mladém věku z nižších lig v Portugalsko, Španělsko, Francii . Myslím, že mohu udělat pro zvýšení zroven hráče v klubu . Pořádáme tréninkové kempy pro mladé hráče bez smlouvy levně , prochází velkým výběrem . kontaktujte nás , kde hlásit nabídka děkuji

  • Marcelho31.7.2016 19:27reagovat

   Prosím je můj email v kliknutí?

  • Kombinator31.7.2016 19:28reagovat

   To ses trefil dobře, tady to Kasík s Otavou čtou, takže je větší šance než když jim pošleš email.

   • orlosup31.7.2016 19:37reagovat

    co máš furt s tím kasíkem?kasík je jen podržtaška a huba šéfů když se jim nechce před novináře.nemám čas pošlete tam cvičenou opici kasíka.

    • Kombinator31.7.2016 20:33reagovat

     Já furt s Kasíkem? Pokud se nepletu, tak ho tu nikdy nezmiňuju a jestli, tak fakt výjimečně. Navíc, kdybys trošku sledoval dění, tak víš, že Kasík potvrdil, že sleduje weby o Spartě.

  • bledátvář31.7.2016 19:34reagovat

   No zkusit to můžeš. Otava možná na tuhle nabídku ala Horst Fuchs na 100x přebranej odpad skočí.

  • experto31.7.2016 19:46reagovat

   Jestli to je reálné, tak bych se ani nedivil, kdyby z toho nějaký Dos Santuš GolGol Pelé Marcelíňu na rok dopadnul. Trefil jsi klub netušených možností, zlatou žílu pro tvou profesi.

 • SANCA

  FANDA730731.7.2016 19:17reagovat

  pre Nespora pride v Rumunsku, Zdenek ho postavi, on da 2goly a Rumuni ho kupia.Som uplne sklamany z doterajsej novej sezony.Neda sa to pozerat, cpe tam Juldu, Fataia, ktori su obaja mimo.Normal som prekvapeny, ze dokazal ”Kostika” posadit.

  • SANCA

   ajosek31.7.2016 20:12reagovat

   mám takovou obavu ,že ješitný Ščasný bude chtít dokázat ,,svou pravdu’’ a postaví to úplně stejně jako v prvním zápase OtráveníOtráveníCo na tom ,že většina fanoušků by přivítala změnu a třeba 4-5-1 !!Ščasný si tu svoji paličatost v případě že vypadneme už nějak omluvíVztekVztek

82374 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha