Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Tohle mě bude strašit !

  Tashunka Witko25.4.2016 10:27reagovat

  ”Chyběla touha vyhrát. Motivaci jsme asi nechali v Evropě”.

   

  Má to být asi další výmluva, ale já v tom vidím spíše přiznání vlastní neschopnosti a jednoznačný důvod k okamžitému vyhazovu !

 • Investice

  nosoroh25.4.2016 10:24reagovat

  Když se podíváte na Prádelnu, tak celá jejich obrana jsou koupení hotoví hráči (no dobře, řidič se vrátil). Představa, že nás spasí dorostenec na stoperu, je nesmysl. Mlaďoši se musí nejdřív vykopat na hostování.

  Totéž do pole. Šural letos nic moc, ale přišel do rozjetého kádru a nemohl hrát poháry, jeho čas přijde. Zahustel i Frýdek jasné posily (Fatai ztratil formu, na podzim taky pohoda).

  Tady prostě není zbytí, než investovat. Kvalita skoro zadarmo se prostě nesežene.

  • Investice

   captain_obvious25.4.2016 10:29reagovat

   Ano, Hejda přišel jako hotový hráč a proto první sezonu odehrál 140 minut. Ano, Baránek přišel jako hotový hráč a proto první půlrok nastoupil 2x, když už tam nebylo koho jiného dát. Už toho prosimtě nech nebo se aspoň drž faktů.

   • Investice

    nosoroh25.4.2016 10:37reagovat

    I na lavičku musí být hráč, co je schopen hrát. Že normálně hraje ten lepší, je běžné.

    Pokud nemáme zdvojené všechny posty, je to spoléhání se na štěstí. Už podruhé za dva roky nás to stálo jaro.

    • Investice

     captain_obvious25.4.2016 10:59reagovat

     Ani jeden z nich nebyl o nic víc hotový než Čermák s Schickem. Naopak, jak Čermák, tak i Schick se zatím prokázali jednou tolik, co tamti dva před příchodem do Plzně dohromady.

     • Investice

      nosoroh25.4.2016 11:35reagovat

      A já kritizoval Čermáka a Schicka? Kde?

  • Investice

   Tashunka Witko25.4.2016 10:40reagovat

   Pokud bychom měli stopera jako je Hubník, klidně by se vedle něj mohl nějaký mladší hráč zkoušet. My ale na stopera cpeme Holka, který se ukázal jako neschopný hrát v záloze a Ščasný tam dokonce dával Marečka. Sice v 3-obráncovém systému, ale stejně to byl úlet. V lize jsou pouze 2 dobří stopeři - Deli a Hubník, z toho jen jeden s perspektivou. Baranek a spol. jsou spíše lepším průměrem. V cizině kupovat neumíme, v lize nic není, takže nám nezbývá než zkusit mladé. Pořád lepší než oživovat nešikovné tlusté Mazuchy nebo předělávat poskakující barokní záložníky.

    

   Šurala za špatnou posilu neberu, spíše se bojím, aby ho zranění moc nezabrzdilo. Přišel mi lepší než Fatai.

   • Investice

    nosoroh25.4.2016 10:45reagovat

    Vlastní klidně, ale musí se nejdřív osekat. Je ale věc vedení, jestli chce hrát tři soutěže naplno, nebo jestli MOL Cup dá jako líheň pro mladé. Já bych to zkusil.

     

    Holek není stoper - především nemá hlavu, to už tu píšu dlouho. Marec se tam taky nehodí - ale koho? IMHO to byla volba ze zoufalství. Kvalitního ZKUŠENÉHO stopera, vedle kterého by se mohl učit třeba Březina, nemáme. Brába je sám mladej...

    • Investice

     kapacitos25.4.2016 11:29reagovat

     Kováč a Mazuch mají dost ZKUŠENOSTÍ, horší je to s jejich formou

     • Investice

      nosoroh25.4.2016 11:37reagovat

      Jo - ten zkušený obránce pochopitelně musí být na hřišti, ne na lávce, a musí tam být opora. Kováčovi to nevyčítám, ten už končí, ale kromě/místo Mazucha měl přijít ještě jeden stoper.

  • Investice

   bledátvář25.4.2016 10:47reagovat

   Přesně tak. Obrana je řada, kde musí vládnout jistota, o kterou se opírá celej tým. Musí mít perfektní organizaci, někdo jí musí šefovat a hlavně musí plnit svůj primární úkol a tím je, zařídit, aby mužstvo nedostávalo góly. A ta jistota vychází ze zkušenosti. Od konce Řepky obraně nešéfuje nikdo a tak nezvládá ani základní věci jako rozebrat si hráče při rohu. Dokud Sparta nesežene posily do zadních řad, nemá šanci vyhrát dlouhodobou soutěž jako je liga. Ty chyby jí budou v každym zápase srážet.

   • Investice

    nosoroh25.4.2016 11:38reagovat

    To je pravda, v té obraně nikdo neorganizuje.

 • spartanek25.4.2016 10:13reagovat

  Rybari, myslivce, Hejkale, Kasiku, Otavo, Weisnere, Kotaliku !!! Tahnete ! Otrávení Vztek Vztek

  • Tashunka Witko25.4.2016 10:23reagovat

   Weisnera neznám, ale co špatného ti provedl konkrétně Kotalík ? A čím se provinil mluvčí Kasík ?

 • Jsem zvědavý na trest

  captain_obvious25.4.2016 10:05reagovat

  Řepka dostal za prostředník na fanoušky kdysi 2 zápasy stopku a byly o tom hromady článků, napsaly o tom snad každé noviny. Jsem zvědavý, kolik komise vyměří Limberskému. Pro Sport není tak zajímavý jako Řepka, takže to v článku o zápase okomentovali jen jako ”další zajímavý moment” toho zápasu. Smích Kdyby se kdysi o kterémkoli Řepkově blikanci napsalo jen, že to byl zajímavý moment, tak bych asi vyvěsil z okna vlajku.

 • Kde seženu maskota Ac sparta Praha?

  barbora25.4.2016 9:52reagovat

  Prosím nevíte někdo kde seženu maskota ? Nebo kdo by ho zapůjčil nebo byl ochotný dojet na určitý den převlečený za maskota ? Děkuji

  • Kde seženu maskota Ac sparta Praha?

   Tashunka Witko25.4.2016 9:56reagovat

   Vem to po D8 směr Teplice.

   Maskot sídlí v Roudnici.

  • Kde seženu maskota Ac sparta Praha?

   experto25.4.2016 9:57reagovat

   za včerejšek by to měl v rámci sebereflexe zastat kdokoliv z hráčů

  • Kde seženu maskota Ac sparta Praha?

   kopejtko25.4.2016 11:52reagovat

   prodával se na aukru

 • Vyspělost

  Dynamo25.4.2016 9:26reagovat

  Taktická vyspělost Sparty je směšná. Myslel jsem, že tým má zkušenosti z pohárů, bohužel se to vůbec neukazuje. Hrajeme hurá fotbal. Stopeři se pozičně chovají jako žáčci, nefunguje střed zálohy.

  Bez hotových posil se nikam nehneme, můžeme se tady chlácholit kvalitní mládeží, to ale nic neznamená. Žádnej Schick nebo Čermák Spartu v příští sezoně nikam neposunou.

  Plzeň není nic extra mančaft, jen jim stačilo počkat si. Takhle Sparta hrát neumí.

   

  • Vyspělost

   Bunda25.4.2016 9:48reagovat

   Sparta čekat nemohla. Sparta neumí hrát do plných, chybí kreativita, hra 1 na 1.. Ale tohle neumí nikdo v lize protože ta kvalita tu prostě není. Když zaleze silný soupeř do vápna tak je problém. Čermák to může zlepšit. Ma na to schopnosti.

   • Vyspělost

    nosoroh25.4.2016 9:54reagovat

    On i slabší soupeř. Je potřeba bombarďák na hrot, silový hráč, který to tam dotlačí - vždycky jsme ho měli, až do Doška. Od té doby ne (Bednáře nepočítám, ten nevydržel celý zápas).

     

    Tým je zvyklý hrát v těžkých zápasech na brejky, s rychlými technickými hráči vpředu. Ale někdy je potřeba to prostě prorvat silou.

    • Vyspělost

     experto25.4.2016 9:58reagovat

     ... no a taky Nešpor, Řezníček ... všechno zatím vesměs propadák.

     • Vyspělost

      nosoroh25.4.2016 10:00reagovat

      Řezníček nemá vyšší kvalitu, to, co hraje v Brně či Příbrami, je jeho strop. Nešpora jsem taky nepochopil (teda jeho nákup).

  • Vyspělost

   captain_obvious25.4.2016 9:55reagovat

   Schick a Čermák jsou hotoví hráči, kteří Spartu posunou.

  • Vyspělost

   nosoroh25.4.2016 10:07reagovat

   Schick nebo Čermák přinejmenším doplní kádr, takže se jaro snad nebude muset hrát ve 13 lidech. Taky zvýší konkurenci.

   Nicméně je potřeba přivést dva kvalitní krajní beky a aspoň jednoho stopera - takže prakticky celou obranu.

  • Vyspělost

   Tashunka Witko25.4.2016 10:09reagovat

   Naši hráči (s výjimkou Matějovského) mají v podstatě nulovou kreativitu a když se zasekne Dočkal, tak není nikdo, kdo by vymyslel něco fotbalového. Včera to spíš vypadalo jako na treningu, kde si Hubník zkouší hlavičky na další zápas, než ohrožování branky soupeře. Ta zoufalá bezradnost byla hodně deprimující.

   Schick i Čermák určitě pomůžou, ale Spartu nijak nespasí. Náš problém je v obraně, především na místě stopera, kde nemáme žádného hráče, který by byl nadprůměrný alespoň na ligové poměry.

   My ale raději než Čermáky bereme hvězdy z ciziny - Jiráčky a Mazuchy. Ti mají pro vedení Sparty prostě jinou váhu. Mazuch měl při příchodu možná metrák.

   • Vyspělost

    nosoroh25.4.2016 10:14reagovat

    ”Náš problém je v obraně, především na místě stopera, kde nemáme žádného hráče, který by byl nadprůměrný alespoň na ligové poměry.”

     

    I krajní beci - není smysluplná alternace.

 • trenér

  ajosek25.4.2016 9:16reagovat

  jestli novýho trenéra tak Vrbu a asistenta Krejčího.Jestli se mluví o tom že by ho zaplatil žid tak snad Křetínskej by mohl přihoditÚsměv

  • trenér

   experto25.4.2016 9:31reagovat

   jasně , dva prádelníky s obrazovkou resp. kartáčem místo hlavy. To je to, co si sparťanský lid přeje.

   • trenér

    Tashunka Witko25.4.2016 9:53reagovat

    Trener Krejčí sice vypadá jako blbec

    (ostatně kdo tak z Plzně nevypadá?) a je mi krajně nesympatický,

    ale proti tomu našemu alchymistovi působí jako genius a takticky připravit tým umí rozhodně lépe než chaotický Zdenda.

 • Fuj, to byla ostuda.

  Tashunka Witko25.4.2016 7:39reagovat

  Od Víťova debaklu se slaviky 1:4 nejostudnější prohra Sparty. Plzeň po taktické stránce o mrakodrap výše, což je především vizitkou trenéra. Zdá se, že ten náš jednobuněčný velrybář je ještě horší, než ten jejich chocholouš s prapodivně exotickou kšticí.

  Bylo až děsivé , jak Hubník lehce likvidoval celou naší bezduchou ofenzivu, kde jen odsouzence Matéj ukázal trochu fotbalovosti.

  Zdendovi bych poděkoval za EL a pak se rozloučil. Včera si o to řekl ! Moc horších trenérů, než on, nebude a třeba bude mít vedení šťastnější los při dalším ”výběru”.

 • trener

  lesmen25.4.2016 0:31reagovat

  hodne lidi tady odvolava trenera, ostatne jako vzdy kdyz se neco nepovede, ale ruku na srdce, KOHO SEM JAKO CHCETE??? Novy trener = opet novy hraci = opet nove navyky, novy system = uspech nemusi byt hned = opet odvolavani trenera.Z ligy uz Spartou proslo pomalu vse co ma ruce nohy, nekteri i vicekrat... Lidi jako Trpisovsky, Kozel a dalsi sem nepujdou, tak kdo by nas mel trenovat?

  • trener

   Lukáš Mareček25.4.2016 0:36reagovat

   Kdyby byl novej systém tak jenom dobře, žádnej nemáme

   • trener

    Sendi25.4.2016 0:47reagovat

    přesně, hrajem totální hurá fotbal...rozestavení prostě neni systém, akorát je votázka, jestli to střídání koučů je k něčemu, jestli Ščasný neskončil na podzim, tak nevim jestli to má smysl teď...

    • trener

     Kombinator25.4.2016 2:28reagovat

     Já se zeptám opačně, jaký smysl má aby zůstal? Lepší je to zkusit od začátku a třeba správně než čekat na nějakej zázrak, který nemůže přijít, protože prostě základní principy buď nejsou správně nebo nejsou vůbec.

  • trener

   artaxerxes25.4.2016 9:48reagovat

   A že neexistuje nikdo, kdo by byl kvalitní a šel by zde? Proč nedat šanci Holoubkovi? Proč může mít Liberec, Teplice, Brno, Slavia trenéra, který vedl mládež Sparty a my ne?

  • trener

   kapacitos25.4.2016 10:15reagovat

   já bych zkusil někoho tady z fóra, adeptů je tu dost..

 • Liaro

  rebus25.4.2016 0:13reagovat

  Zakopaljsemtchyni a strcprtstskrzkrk?

  • Liaro

   majtin25.4.2016 8:51reagovat

   Ne už jen ten podobným způsobem vytvořený nick (rozuměj spojení více slov), tomu napovídá. Samozřejmě nejen to.

80650 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha