Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ohnivec1.8.2016 12:15reagovat

  Do Rumunska odcestuje 77 spartanů Otrávení Sčasnej táhni!!! Vztek

 • O2

  bobo1.8.2016 12:11reagovat

  Hoši, máte někdo O2 TV? Jste s tím spokojeni?

  • O2

   koca9991.8.2016 12:55reagovat

   Máš už přes dva roky a celkově jsem spokojenej ze začátku bylo hodně výpadků takže jsem spoustu času trávil u telefonu s ”expertama”, kteří nejsou schopni poradit, ale poslední cca rok naprosto bez problému.

  • O2

   Shrekson1.8.2016 13:05reagovat

   Ahoj, cca rok..

   Super vec, hlavne nahravani treba hry o truny nebo fotbalu.. Jibak za rok se mi nestalo ze by mi nejela tv nebo net..

   Celkem spokojenost, jenom cena litr za mesic za net a tv..😕

  • O2

   kapacitos1.8.2016 14:07reagovat

   Já mám O2TV air přes doplněk v Kodi a spokojenost. http://blog.kostecky.cz/2016/02/set-top-box-k-o2tv-pro-dalsi-televizi-zdarma.html

  • O2

   nemesis20171.8.2016 14:34reagovat

   Jo je to litr za tv + net, ale kvalita je top, žádný výpadky a problémy, nahrávání pořadů, zpětné shlédnutí, mraky programů a balíčků.

    

   Celkově nemám co vytknout.

  • O2

   RonamCZ1.8.2016 14:58reagovat

   Já mám O2 Net+TV cca 8 měsíců a spokojenost. Jen mají menší upload.

 • Shrekson1.8.2016 10:26reagovat

  Teď jsem si pustil Spartu, upřímně není to tak otřesný výkon.. jako celý zápas se Sparta snaží o kolmice do vápna, ok mockrát to nevyšlo ale snaha tam je.. že to Sparta odjela na 2 nebo 3 kvalt je věc druhá..

  Jenom mě zarazilo že Konateho gól, že sním nikdo ten gól neslavil otočil se a šel za Costou.. takový zvláštní moment pak tam dojde Kadlec..Úsměv

  Jinak bych chtěl ještě podotknout že za takové výkony je adekvátní návštěva..

   

  • asd1.8.2016 10:35reagovat

   Černý jsou vždycky samostatná jednotka, to je specifický, je to tak často všude, v našich končinách, kde jsou černoši exotika.

   Proto je potřeba aby jich bylo jen tolik, aby to bylo jakési oživení a přínos, ale aby z toho nebyly dva mančafty v jednom Úsměv

   • Víťák z Cé Osmičky1.8.2016 10:43reagovat

    Tak oni viditelně podle fotek spolu černý perly držej basu. U Timmyho bude problém, že neumí pořádně anglicky, zatímco Fatai celkem obstojně a Costa výborně + dobrá čeština. Ale myslím, že to tam nerozdělují a v kabině je dobrá chemie.

    • Mates1.8.2016 11:12reagovat

     On Timmy žije tak trochu v jiným světě, než všichni ostatní... Fatai i Costa se začlenili dobře.

     • asd1.8.2016 12:04reagovat

      jo, slyšel jsem že on je to prej docela exot. To nehledě na národnost nebo barvu ...

  • Inženýr1.8.2016 11:40reagovat

   První poločas ze strany Sparty byl doopravdu kvalitní. Dočkal+Frýdek+Cermak naprosto ovladali střed hřiště, výkony všech kluků byly výborné. Po přestávce se obraz hry změnil, těch důvodů bylo víc, ale na histerii to určitě nebylo. O první gól se ve své podstatě postaral rozhodčí, ale je součástí hry. Je znát, že odešel Krejčí, neboť rapidně ubylo centru do vápna, což útočnici potřebují, obraz hry se změnil. Uvidíme, co to přinese až si sedne základní sestava, někteří se potřebují ještě rozehrat. Klid chlapi, pojďme Spartu podporovat a ne furt srážet. Docela mě mrzí, jak se obraz místního fóra tolik změnil.

   • DaveACS1.8.2016 18:55reagovat

    Souhlasím

 • Už je to tady jak za Chovance :-)

  Capo1.8.2016 10:05reagovat

  Taky mě štve, že už víc jak rok neni vidět nějaký progres, ale co s tím nadělám, nic. Budu doufat, že se to zlepší. Myslim, že kdo chce psát takovéhle ubrečené a zlostné příspěvky, tak by to měl směřovat rovnou ke Kotalíkovi, Kasíkovi, Otavovi a spol. Když budu mluvit za sebe, tak mě to samé furt dokola opravdu číst nebaví a reagovat na to už vůbec ne. O Ščasném si můžeme myslet co chceme, ale ve Spartě mu evidentně věří, jinak by nemohl přežít loňskou sezonu, kdy kromě Evropy nesplnil v podstatě nic, co sliboval. K mému překvapení to vedení Sparty nevadilo a dostal další šanci (holt asi nebyl nikdo lepší dostupný, popř. nebyla snaha někoho narychlo shánět). Pevně věřim, že důvěru dostal s nožem na krku už vzhledem k Evropě a i k podzimnímu vývoji ligy, protože titul letos klidně může znamenat rovnou LM, byť tomu osobně moc nevěřim, tak je to prostě nemůže nechat klidnými. Uvidíme co přinesou další měsíce, ale kvůli Spartě doufám, že bude Ščasný úspěšný. A pokud ano, tak doufám, že vedení Sparty ho už letos nebude hodnotit jen podle výsledků, ale hlavně podle toho, jak to bude vypadat na hřišti.

  • Už je to tady jak za Chovance :-)

   AlaMierda1.8.2016 10:20reagovat

   je to tu úplně stejné jak na oficu, pár těch jsou schopni diskutovat normálně a psát věcnou kritiku tu ještě zůstalo. Nicméně většina těch, kteří byli u začátků této stránky sem už skoro nepíše nebo spíše vůbec. Přitom to byli zrovna ti, kteří měli nejkvalitnější příspěvky, přehled ve fotbale a tím pádem vytvářeli i vysokou kvalitu této stránky.

  • Už je to tady jak za Chovance :-)

   Mates1.8.2016 10:29reagovat

   Co všichni máte s tím Kasíkem? To jako zodpovídá a nějak zasahuje mluvčí Sparty do fungování A-týmu?

  • Už je to tady jak za Chovance :-)

   adam1.8.2016 10:40reagovat

   Vidím to úplně stejně, pod tohle bych se podepsal. Bohužel číst se tu dají příspěvky opravdu jen od malé části diskutujících, jinak jsou všichni jak kolovrátek.

   • Už je to tady jak za Chovance :-)

    Bunda1.8.2016 10:50reagovat

    Dneska v DS píší ze fans Sparty vyčítají Ščasnému odchod Shaly na ukor Matěje. Tohle je fakt nesmysl. Matěj na Spartu už nemá,ale vyčítat mu že nechtěl Shalu ? Co ten by tu dělal ?Smích

    • Už je to tady jak za Chovance :-)

     adam1.8.2016 10:55reagovat

     Hlavně by mě zajímalo, z jakého zdroje čerpají a jak ten ”hlas lidu sparťanského” agregují. Z tohoto fóra? Z facebooku? Každopádně vzhledem k tomu, že Shala nebyl hvězda ani v Liberci, si nemyslím, že by u nás měl šanci. Já myslím, že střed zálohy máme dostatečně plný.

     • Už je to tady jak za Chovance :-)

      spartas1.8.2016 11:25reagovat

      Jo, taky jsem nezaznamenal nějakou zrovna nevoli k tomu, že tu není Shala.

    • Už je to tady jak za Chovance :-)

     kapacitos1.8.2016 11:01reagovat

     Shala chce odejít ven, v nějakým rozhovoru to tvrdil Trpišovský, že s ním ani dál nepočítali. Jenom tak nějak nechápu, proč s námi vůbec začal přípravu..Smutek

     • Už je to tady jak za Chovance :-)

      Bunda1.8.2016 11:06reagovat

      Do Rakouska mohl jet místo něj třeba Zizou. Ale jel Shala na 3 dny než ho vyrazili.

   • Už je to tady jak za Chovance :-)

    Kombinator1.8.2016 19:07reagovat

    Víš, ono to není jen o jedný straně, je těžký nebýt kolovrátek, když polovina fóra není schopná ani pochopit základní věci jako to, že tu nikdo nechce hrát ligu s juniorkou, ale prostě jim jen dávat postupně šance v zápasech. Možná kdyby tu někteří nebyli totálně zabedněný, tak by ta diskuze měla nějakej vývoj a směr, ale takhle se prostě pořád opakuje to stejný, protože tu pořád furt chodí stejný protiargumenty, který jsou tak mimo, že to člověka donutí zareagovat po 180 s touhou to konečně osvětlit a uvést na pravou míru.

    • Už je to tady jak za Chovance :-)

     adam1.8.2016 20:19reagovat

     Já chápu, jak to myslíš, problém je, že velká většina lidí sem nejde podle mě s cílem diskutovat (a třeba změnit svůj názor, nebo ho alespoň pozměnit), ale za každou cenu prosadit ten svůj. Neříkám, s tímhle mám problém taky. Jen mě štve, že se tu našel jakýsi hromosvod všech problémů. A to je pak jen ideální šance pro pitomečky, kteří sem chodí jen a pouze trolovat, aby si na tom ”slabém článku” vybíjeli zlost a celá diskuze jde do kytek. Hlavně proto, že to naopak zase vybičuje ty zastánce trenéra, kteří by normálně i klidně četli a reagovali na kritiku, ale jako těžko se nereaguje na výplody typu ”Ščasný je dement” apod.

 • Marné čekání na dynamický fatbal

  asgard331.8.2016 0:00reagovat

  Spousta příznivců tady správně volá po moderním dynamickém způsobu hry a odvolání Z.Ščasného.Jistě, Ščasný tu od začátku přípravy nasekal spoustu hovadin a vyhazov by zasloužil jen za polovinu z toho co se mu právem vyčítá,ale s timto kádrem žádný dynamický fotbal prostě hrát nemůže.Pořád se holedbáme,že máme u nás nejkvalitnější kádr a titul prostě musíme udělat. Prijde na to,co je tou kvalitou myšleno.Pokud se jedná o zvučnost jmen,ligové a pohárové zkušenosti nebo počet repre startů,tak jsme bezkonkurenční a měli bysme ligu vyhrávat o 20 bodů.Jenže jenom za slavná jména poněkud vyčpělých a pohodlných hráčů se stylem staré gardy se žádný titul nedává.U Ščasného hrají prim a tvoří jádro týmu starší a pohodlnější rutinéři jako Holek,Kadlec,Matějovský,Dočkal nebo Lafata. Přes určité individuální schopnosti tohle nejsou a ve svém věku už dynamičtí hráči nebudou.Ti si budou hrát svoje lážo plážo bez ohledu na přání nebo příkaz trenéra a přesto u něj budou nedotknutelní.Navíc dynamikou nepřekypují ani někteří mladší hráči.Pak se hrozně divíme,že k nám přicházejí v jiných týmech kvalitní hráči jako Frýdek,Šural,Zahustel zvyklí hrát jiný fotbal a po nadějném začátku postupně zapadnou do toho profesorského,rutinérského pěšího způsobu hry,ktrý je nejen nekoukatelný,ale ani nepřináší žádné výsledky.Je to zákonité,zpohodlnělé jádro staromazáků se nebude přizpůsobovat 2-3 mladším nebo nově příchozím hráčům,ale vždycky to bude naopak.Proto tady stejně tak zapadnou Čermák,Holzer,Pulkrab a další.Zásadní změna herního stylu by vyžadovala nejen vyhazov trenéra,ale značnou čistku v kádru, jenže na to trenér nebude mít odvahu a vedení nebude ochotno investovat do nových hráčů.Proto se Sparta bude nadále motat v bludném kruhu..

  • Marné čekání na dynamický fatbal

   Kombinator1.8.2016 1:58reagovat

   Záleží na tom, jak to poskládáš a k čemu hráče donutíš. Samozřejmě, když Dočkal ví, že je absolutně nepostradatelnej a Ščasný nemá koule ho ani jednou posadit, protože by tim přišel o jedinýho hráče, kterej mu svojí kvalitou a produktivitou dělá výsledky, když nemá systém, tak nemá potřebu ze sebe vždy vydat fyzických 100%. Jinak si ale nemyslím, že by Dočkal nebyl na středního hráče dostatečně rychlej a dynamickej, alespoň na naše možnosti. A několik hráčů, kteří mají rychlostní předpoklady taky máme - Costa, Frýdek, Konaté, Zahustel, Kadlec (Proti Slovácku tam někoho docela na pohodu přesprintoval a z tohohle pohledu na tom byl vždycky dobře) a předpokládám, že ani Holzer nebude žádnej šnek. Taky Juliš do toho umí docela šlápnout, ale samozřejmě až na Konatého to nějaký rakety nejsou, ale lepší než nic a když hráčí ví co mají hrát a kde a jak se pohybovat, tak si myslím, že to stačí.

   Prostě základ je vylejt Ščasnýho v co nejbližším termínu, vyměnit všechny zámky a zabednit okna, aby se nemohl vrátit a přivést klidně i noname perspektivního trenéra, který přijde s jasnou představou co chce hrát, jak to chce hrát a s kým to chce hrát a podle toho si během dalších dvou přestupních období doplní nebo promění kádr. Horší než teď to 100% nebude, protože kádr prostě máme silnej a 80% zápasů urveme kvalitou jednotlivců, stejně jako teď a mezitím by mohlo docházet pomalu k přestavbě. A samozřejmě bych k tomu procesu potají přizval Hřebíka.

   • Marné čekání na dynamický fatbal

    asgard331.8.2016 5:28reagovat

    Já Ti rozumím,nejde o to mít v sestavě 10 sprinterů ,ale neposílat na hřiště 4-5 lenochodů, co nejsou ochotni(schopni) udělat 1 rychlejší krok dopředu nebo vůbec nějaký krok při návratu do obrany.Dočkal je určitě klíčový hráč i s jeho úspornějším pohybem,což vyvažuje předfinálním a finálním řešením akcí a celkovou produktivitou. Kadlec není vyloženě šnek,ale jistou pohodlnost tu vidím.Stopera nakonec nehraje proto,že by na to měl nadprůměrné schopnosti,ale protože že se tu naběhá méně než u lajny.Lafatu bych klidně tu sezonu nechal dosloužit,ovšem s tím,že nebude automaticky v základu jako za Lavičky a bude nasazován podle potřeby bez ohledu na dřívější zásluhy.Co se týče Holka a Matějovského,tihle 2 dlouhodobě páchají na hřišti víc škody než užitku a měli ze Sparty vyletět už před rokem.Letos bych k nim přibalil i totálně marného Fataie,kterému samotná rychlost není k ničemu.Naopak větší prostor bych dal mladým(což Ščasný pochopitelně neudělá),Holzera zapracovat postupně,naopak Pulkrab měl být dávno začleněn(jeho okázalá ignorace Ščasným mě sere ze všeho nejvíc),zvláště když vezmu v ůvahu pokročilý věk Lafaty,totální nepoužitelnost Fataie,časté zdrav. potíže Juliše a tedy celkovou marnost útoku.V Liberci odehrál sotva pár desítek minut a stačil dát 4 goly (z toho 3 hlavou) a navíc mu 1 regulérní gol (premierový) nebyl uznán.Takovou bilanci nemá spousta hráčů za celou sezonu.S výhledem na příští sezonu bych do širšího kádru zařadil i Kostla a Zizoua,kteří mají kromě jiného i slušné fyzické dispozice.OK,Ščasného raději vyhodit dříve než později,ale kde vzít nového perspektivního trenéra s jasnou vizí těsně po začátku rozehrané sezony?Něco málo se dá udělat i se současným kádrem.Ne proto aby se zásadně změnil způsob hry(s tímto kádrem to není možné), ale aby se minimalizovaly škody napáchané Ščasným a maximalizoval potenciál týmu.Razantní změnu herního stylu a s tím spojenou nutnost obměny kádru nelze dělat týden po začátku nové sezony, ale bezprostředně po skončení sezony,aby měl nový trenér čas na přípravu obměněného kádru.

    • Marné čekání na dynamický fatbal

     Sendi1.8.2016 9:44reagovat

     Hele tak ať klidně hrajem kombinační fotbal a na tu dynamicou současnost můžem přejít postupně, mě to nevadí. To mě právě spíš vytáčí, že hrajem hru na kterou nemáme hráče, prostě to nejde rovnou a navíc mi připadá, že my na ten dynamickej fotbal hráče máme všude kromě středu zálohy asi. Juliš je rychlej jako prase, dokonce možná nejrychlejší hráč v týmu, máme rychlý kraje, dokonce máme relativně rychlý stopery. Náš problém je, že my běháme prostě blbě a už to trvá moc dlouho na to, aby to byla náhoda. V počtu kilometrů a dokonce nejspíš i v počtu kilometrů ve sprintu budem mít uplně stejný čísla jako další týmy hrající o špičku, což je signál, že hráči jsou pouze v blbejch prostorech, máme neustále dlouhý hřiště, pak jsme všude pozdě.

     Jinak jdou zprávy, že Lafata letos už toho příliš neodehraje, že už mu neslouží zdraví, bude nejspíš nasazovanej jenom do důležitejch zápasů, tak se uvidí, ale je alarmující, že je to on, kdo má, byŤ mu chybí rychlost, aktuálně nejlepší práci z našich útočníků. Je možný, že se Ščasný snaží naučit tým dynamickej fotbal a že mu třeba vedení na to nepřivedlo hráče, ale zase neni možný, aby se naše hra vůbec nikam neposouvala za tak dlouhou dobu alespoň nějakym směrem. Nemáme dynamický hráče? máme technický hráče, tak pojďme držet míč a hrát postupnou kombinaci, je to podle mě lepší, než hrát toho kočkopsa co hrajem teď...

  • Marné čekání na dynamický fatbal

   asd1.8.2016 9:39reagovat

   Že by zrovna Lafata byl pohodlný ... no je to starej pomalej rutinér, on nebyl nikdy sprinter, věkem jde fyzicky ještě všechno postupně dolů, to je jasný ... ale ”pohodlný” není, on naopak maká příkladně. Rychlost a fyzička je podprůměr, ale to jsou jak dispozice a typologie,tak jeho provozní stáří, s tim se nedá nic dělat. Co se týká (ne)pohodlnosti, může být naopak vzorem.

   Tuhle sezonu v lize ještě 12 kusů dá a pomůže. Někdy může hrát od začátku, někdy jako žolík, podle soupeře i programu. A pak je to už na důstojnou rozlučku, to je asi všem jasný.

    

   Jinak ten moderní a pohyblivý fotbal podle mě není o tom, aby tam všichni lítali jako šílenci. Myslím, že to je o celkovém pohybu na tom place, přesouvání, prostorech, zkrátka o nějakém systému, nevím jak to popsat, od toho jsou jiní ... ale určitě ne, že by museli mít všichni stovku za 10.

   Problém je ten, že v naší hře žádný ten systém není, oni jdou prostě jen hrát, tak nějak na náhodu ... tipuju, že se prostě napíše nějaké rozestavení a jména, a šup na to.

 • Markus31.7.2016 22:28reagovat

  Vedenie ŠK Slovan Bratislava sa po zápase v Podbrezovej rozhodlo odvolať z funkcie trénera Nikodimosa Papavasilia.

   

  A my pořád čekáme na co ? Rok a půl tragédie ! Kromě pár zápasů v El,ve kterých jsme nemuseli vymýšlet,kombinovat,hrát do plných..

  • dominik2731.7.2016 22:30reagovat

   Já bych tenhle klub asi vůbec za příklad neuváděl...

   • Markus31.7.2016 22:31reagovat

    Já vím. Odešel Siegl s Pepíkem Chovancem a šlo to strašně dolů.

  • 13goat31.7.2016 22:32reagovat

   Komedianti. Cizokrajnej realizák, tuna černouškú, holanďanů a bůhvíjaký verbeše... to je vždycky začátek průseru.

   • Tazmen31.7.2016 22:34reagovat

    Něco jako Trenčín..

    • Brian Pricke31.7.2016 23:00reagovat

     Přesně. Vypadnou hned s Legií a v lize ze tří zápasů tři body.

 • Hlavně

  ajosek31.7.2016 22:01reagovat

  je smutný,že hráči jsou unavení a chtějí střídat už ve druhém soutěžním zápaseOtrávení To asi moc nesvědčí o jejich fyzické připravenostiOtrávení

  • Hlavně

   majtin31.7.2016 22:29reagovat

   Já si v tomhle případě nejsem jistej, jestli to bylo myšleno ze strany hráčů vážně.

  • Hlavně

   krabat31.7.2016 22:35reagovat

   No jasně, ty odborníku na fyzičku ;-)

 • Kdo by chtěl posílat

  maybe31.7.2016 21:59reagovat

  kohokoliv posílit Liberec....Opravdu máte Ščasnýmu za zlé , že nechce posilovat celek kterej pravidelně hraje nahoře a končí nousek za náma ? Co tak poslat Pulkraba do Plzně, ať jim pomůže sbírat body ? Posilovat přímou konkonkurenci, v kapr lize Plzeň, Bolku a nebo Liberec je ukázkové řezání si větve na které sedím. Loni jsme se na konci sezony klepali, aby nás Liberec nepřeskočil. Myslíte že by loňskej Liberec bez Sparťanů ohrožoval naši kvaldu LM (druhej flek) ?

  • Kdo by chtěl posílat

   adam31.7.2016 22:08reagovat

   Všechno je to svojsečné. To co píšeš je pravda, na druhou stranu, pro hráče jako je Pulkrab by určitě bylo přínosnější (a tím pádem i pro Spartu), kdyby se fotbalově vyvíjel ve fotbalovém Liberci, kde to už navíc zná, než u nějakých antifotbalistů. Druhá strana mince je ta, že takový Schick je podle mého (uznávám že možná lehce povrchního) soudu menší bojovník než Pulkrab a stejně se na Bohemce prosadil, i když je pravda, že Pivarník z nich udělal poměrně fotbalové mužstvo. Takže nikde není psáno, že naopak letos nebude hrát holomajznu např. Liberec. Já souhlasím s takovými těmi zákazy hraní proti vlastnímu klubu, ale určitě bych ho poslal spíš do Liberce asi, než kamkoli jinam.

   • Kdo by chtěl posílat

    maybe31.7.2016 22:23reagovat

    nejde o zákaz hrát proti nám. To jsou 2 zápasy. Ale o to, že ve zbývajících 28 jim náš hráč pomáhá sbírat body, které nás pak ohrožují. Toto platí u trojice Plz, MB a Lbc. Když pomůže sbírat body komukoliv jinému tak to Spartě nemůže ublížit. Např. ta Bohemka

    • Kdo by chtěl posílat

     adam31.7.2016 23:24reagovat

     Nikdo ale neříká, že Lbc bude letos hrát o čelo tabulky. Navíc zase když to vemeš z druhé strany - klidně se může stát, že by Pulkrab dal za Liberec góla např. Plzni a získal tak pro svůj tým tři body. Já si myslím, že hlavní slovo by v tomto případě měl mít sám hráč.

     • Kdo by chtěl posílat

      Tazmen31.7.2016 23:36reagovat

      A když bude hrát za Bohemku, tak nemůže dát Plzni gól? Úsměv

  • Kdo by chtěl posílat

   Tazmen31.7.2016 22:23reagovat

   Přesně tak, já bych chtěl pak vidět ty zastánce Pulkyho v Liberci, kdyby je svými góly dotahnul k titulu

  • Kdo by chtěl posílat

   majtin31.7.2016 22:31reagovat

   Jenže kádr Liberce je výrazně méně kvalitní, takže když neskončíme s klidným náskokem před ním, tak je chyba někde u nás v přípravě hráčů.

   • Kdo by chtěl posílat

    Tazmen31.7.2016 22:37reagovat

    Tak klidně se může stát že my budeme hrát evropu a oni ne a budou se moci v klidu soustředit na ligu, hráče na to mají kvalitní

 • Kotel

  lubomir8631.7.2016 21:53reagovat

  Pánové z kotle jaký význam má skupinové skandování ”ou” nebo ”au”, je za tím nějaká story nebo jak to vzniklo? Díky za info Úsměv

  • Kotel

   skarpa.931.7.2016 21:58reagovat

   a-uuu je to z filmu 300 bitva u thermopyl

  • Kotel

   Standa Hejkal31.7.2016 22:23reagovat

   https://www.youtube.com/watch?v=p27ipEzsxW4

   • Kotel

    lubomir8631.7.2016 22:30reagovat

    díky

   • Kotel

    majtin31.7.2016 22:34reagovat

    Aha, my si zase jako malý hráli na Vinetoua. Holt doba se mění.Úsměv

 • Kuklic31.7.2016 20:23reagovat

  Nechcete už s tím fňukáním přestat ?

  • adam31.7.2016 20:24reagovat

   Je to tady už jak u slávistů - a u nich se ta ubrečenost aspoň dá pochopit.

  • Markus31.7.2016 20:24reagovat

   Už by to stačilo. Shodneme se že trenér,který doma se Slováckem hraje 3-5-2 je ješitný vůl a tečka.

   • Markus

    Pepapopleta31.7.2016 21:26reagovat

    Jak bys chtěl hrat 1 1 9 nebo jak

    • Markus

     Markus31.7.2016 21:27reagovat

     4-5-1

     • Markus

      ajosek31.7.2016 21:58reagovat

      SOUHLAS!!!!!!!4-5-1 a Ščasný je ješitný ješita zahleděný jen do sebeOtrávení

   • Tazmen31.7.2016 22:24reagovat

    Pořád se tu píše jak máme hrát doma proti slabším týmům na 2 útočníky a když tak hrajem, tak se pičuje stejně Vztek

    • Markus31.7.2016 22:57reagovat

     Jenže 3-5-2 je defenzivnější než 4-5-1.

     • Tazmen31.7.2016 23:27reagovat

      4-5-1 je hra na 2 útočníky? Úsměv

     • ouki31.7.2016 23:33reagovat

      Nemám pocit, že bychom si nevytvořili šance.

      • Markus31.7.2016 23:36reagovat

       Já ten pocit mám. Co jsme my vytvořili nějakou kombinací ? Jen nákopy a boj o míč jako za Chovance.

  • Ohnivec31.7.2016 20:36reagovat

   Písmena jsou málo!!! Měly by jsme dát najevo nesouhlas i na stadioně!!! Vztek

   • Markus31.7.2016 20:38reagovat

    Vypadneme s Rumunem. Remíza v Teplicích a letí !

    • danielsen31.7.2016 20:43reagovat

     následující týden přijde Rosa!!!!

     • Markus31.7.2016 20:55reagovat

      Nový trenér,Rosa. Konečně budeme hrát fotbal a né nakopávanou.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha