Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • trakip14.9.2015 12:08reagovat

  Hrubá chyba rozhodčího. Čtvrtý rozhodčí volá na hráče, aby se posunul zpět tím pádem to musí hlavní slyšet. Ten přesto nechává zahrávat ofside cca o 8 metrů dopředu.

 • Nevím

  verna_spartanka14.9.2015 11:57reagovat

  proč se obouváte do trenéra. Má výsledky ? Má. Vede ligu, v LM potrápili velkého favorita a postoup do skupiny EL. Důležité jsou výsledky. A ty zatím má. Až je mít nebude, tak prosím. Ztratit bod u spolukandidáta na titul není žádnej průšvih. Dokud Spartička nebude prohrávat, ať si trenér koučuje jak uzná za vhodné. Klidně ať si Bičíka dá na hrot a do branky Listingiho. Za výsledky je zodpovědnej on a až nebudou zase jen on si ponese následky. Schytá to od vedení, fans, novinářů. Zatím k ničemu takovému není důvod.

  • Nevím

   Arni14.9.2015 12:06reagovat

   Tak mě osobně výsledky s velkou klikou nestačí ke spokojenosti. A takových je nás většina. Já chci vidět Spartu rozdávat fotbalovou radost a ničit soupeře. My jsme Sparta a ne nějaký podřadný klub

   • Nevím

    verna_spartanka14.9.2015 12:12reagovat

    Já s tebou souhlasím. Tak vysyp prasátko a přiveď třeba Kloppa. Jednou vedení svěřilo zodpovědnost p. Ščasnýmu, tak ho nechte pracovat. A po honu mu sločítej zajíce. S tím nemám problém.

    • Nevím

     Arni14.9.2015 12:22reagovat

     Jasně, asi po tom honu,až budeme s takovou hrou z poháru venku a na Plzeň v půlce ligy ztrácet, co? To je geniální plán

     • Nevím

      Arni14.9.2015 12:24reagovat

      A o penězích meleš úplné blbosti. Křetínský vyhodil už mnohem víc peněz za mnohem větší blbosti než je výměna Šťastného

      • Nevím

       verna_spartanka14.9.2015 12:35reagovat

       Nechápeš že nejde o vyhazování peněz ? Vyhodíš Ščasného a co dál ? Rada, Straka, Csaplár nebo jinej velikán? Vymění půl mužstva za desetimiliony a za pár měsíců zase půjde ?To nemá cenu. Pokud nemáme na to zalovit v 1. trenérské lize v cizině tak je Ščasný jedno z těch lepších řešení.

      • Nevím

       Pindruch14.9.2015 12:37reagovat

       Šťastného vyměnit nemůže, protože žádný Šťastný ve Spartě není.

       • Nevím

        Arni14.9.2015 12:43reagovat

        Kurňa,mám zapnutou v telefonu opravování slov a nevšimnul jsem si,že to přepsalo😀

     • Nevím

      verna_spartanka14.9.2015 12:29reagovat

      Zatím na Plzeň neztrácí, naopak. Z poháru jednou venku bude, nejsme Bayern. Ale nevidím důvod ho hanit preventivně za něco, co by se mohlo stát. Až vypadne s Hackenem a s Plzní s dostatečnou pokorou nevystřelí na branku za 2 zápasy tak prosím. To se zatím nestalo a ty bys ho vyhazoval za to, že se to stát může. Třeba by bylo fajn tě vyhodit preventivně z práce, co kdyby se ti za rok něco nepovedlo ?

      • Nevím

       Arni14.9.2015 12:38reagovat

       Tak asi takhle. Šťastný je tady několik měsíců. Za tu dobu nedal týmu sebemenší tvář, nic nezlepšil,naopak co fungovalo už nefunguje. A argument,že vede ligu,jako nezlob se,ale u nás je to povinost. Ale buď soudná a podívej díky čemu jí vede. Nezkutečná klika a problemy podvodníků. Nebýt tohohle,tak první nejsme ani omylem. A to štěstí, za to trenér fakt nemůže

       • Nevím

        Avhred14.9.2015 13:05reagovat

        A co fungovalo? Vždyť jaro pod Lavičkou, to byl děs a běs a jedno velké trápení ...

        Chápu tu oprávněnou frustraci z dosavadních výkonů, taky se mi to soustavné protáčení sestavy nelíbí, ale když to vezmeme čistě výsledkově v porovnání s Víťou, tak pod ním jsme minulý rok po šestém kole měli o dva body méně, než máme po stejném počtu kol tuhle sezonu pod Ščasným, a to jsme letos už hráli v Jablonci a Boleslavi.

        A co se týče již zmíněných výkonů, ano, je to mizérie, ale když si vzpomenu na nekoukatelnou bramboračku z úvodu minulé sezony pod Lavičkou proti Bohemce nebo Příbrami ...

         

  • Nevím

   Paspartu14.9.2015 12:41reagovat

   Výsledky jsou jedna věc a předváděná hra je věc druhá, to ano. Jenže naše hra, která zatím jakš takš nese 3 body se může během pár kol změnit a nemusíme získat nic. My opravdu hrajeme tak, že dokážeme prohrát s kýmkoliv. Zatím se nám to naštěstí vyhýbá. A docela se bojím derby, protože takovej Škoda na naši obranu platit bude. Já Ščasnému věřil, ikdyž nebyl můj favorit ale to co předvádí je děs a hrůza. Snad to ví a příští přestupové období to vyřeší. Ted se nic dít nebude, nedělám si iluze.

 • Čím dříve se Ščasného zbavíme, tím lépe

  Paspartu14.9.2015 11:41reagovat

  Možná to zní krutě, vyslovit takové přání, když jsme na 1. místě a ztratili jsme pouze 4 body, ale já si myslím, že pro Spartu by to bylo nejlepší možné řešení. Jak píšu, vůbec to nesouvisí s remízou v Jablonci, protože ta v konečném pořadí může být k dobru, ale s předváděnou hrou.

  Hra je horší než pod Lavičkou. Systém? Neexistuje! Hráči neustále točí pozice a je na nich vidět, že někdy ani neví co hrát. Obrana? Katastrofální ale nikdo asi nemá důvod na ní zapracovat. (proč si přidělávat práci, když tam můžeme narvat někoho ze zálohy). Je docela umění, že z lavičkovské obrany, která byla asi nejlepší v lize je jedna z nejhorších obran. Mám obavy, že brzo přijde nějaký debakl. Mohlo to být už v Bolce, ale ta ještě nemá takovou kvalitu. Jablonec ji má ale my naštěstí máme Bičíka. Mohlo to být snad 5:1. Naše hra? Není to fotbal ale kopání do kulatiny! Dívat se na to nedá, soupeře nepřehráváme a to ani Thun, který kvalitou neoplývá. Jablonec nás přehrál jednoznačně. Systém 3-5-2, který se mi líbí u nás ale hoří protože chceme hrát něco na co nemáme hráče. (již zmíněná obrana, ta je tady základ).

  V konečném důsledku to vidím tak, že pod Ščasným jsme o několik let zpět. Ten trenér co to tady bude napravovat se hodně zapotí, protože v tak špatném stavu jsme dlouho nebyli. Doufám, že změna nastane co nejdříve. Omlouvám se všem kritikům od kterých to tady schytám, ale tohle je prostě můj názor. Vesměs podobný jako mají kolegové Sparťani v práci.

  • Čím dříve se Ščasného zbavíme, tím l

   Avhred14.9.2015 12:08reagovat

   Já jsem Ščasnému věřil, ale musím férově uznat, že realita se od toho, co jsem očekával, tedy notně liší. Úsměv

 • přiblblo VLK

  daniel14.9.2015 11:22reagovat

  jejho názor na Jiráčka:Já osobně bych Jidáška vyškrtnul z historie Viktorky jednou pro vždy. Jako kdyby tady nikdy nebyl. Už nikdy by nesměl na žádné setkání, na žádnou rozlučku na žádný zápas starých gard. Prostě by spojení Petr jidášek a Viktorka umřelo//Divím se,že mu nevaděj ti hráči co prošli Spartou a hrajou za prádelnu,ale nakonec co čekat od vypatlanců podobných LimberskýmuSmíchSmích

  • přiblblo VLK

   Avhred14.9.2015 11:54reagovat

   Skutečnost, že tenhle zapšklý nenávistivý mameluk, jehož myšlení je nahlodáno procesem senescence, platí na plzeňském fóru za váženou autoritu, a to i navzdory jeho nesmyslným názorovým konstrukcím, jenom ukazuje na inteligenční ”vyspělost” tamějších diskutérů. Úsměv

   • přiblblo VLK

    daniel14.9.2015 12:19reagovat

    no jestli je pravda že tam má jít Bedna,tak on to nepřežije......Zoufalství

 • Jiracek

  hansel14.9.2015 10:49reagovat

  Přišla někomu dalšímu podivná jeho figura, nebo se ten Milan zdál jen mě? Byl vůbec v tom Německu nominován na tréninky? Úsměv No každopádně herně, víc jsem určitě nečekal, spíš míň, takže za mě solidní úvodní šeď... V té hrůze ještě z ”lepších”.

 • Bída

  captain_obvious14.9.2015 10:44reagovat

  Včera to byla tragédie z obou stran. Škoda že už se fotbal nehraje pro fanoušky. Čekal bych, že aspoň šlágr kola bude mít nějaké tempo a kvalitu, místo toho jsem viděl jen vyčkávání, co udělá soupeř.

   

  Ščasný je mimo, ale odvolán v blízké době nebude, spíš ani v téhle sezoně. Já si jeho odvolání ani nepřeju. Proč? Protože vím, kteří nekompetentní pitomci budou vybírat jeho náhradu a přivedou s velkýma fanfárama Petra Radu.

   

  Limberský v minulosti opakovaně ukázal, že je neuvěřitelně hloupý, přesně ten typ kvůli kterému se lidi fotbalistům vysmívají, takže překvapený určitě nejsem. Za dobu, co sleduju ligu, už ho mám přečteného, takže dnes odpoledne očekávám prohlášení, že při gólové radosti napodoboval kormidlování lodi k lepším zítřkům a nechápe, proč se někdo cítí uražený. Nejspíš mediální kampaň vedená Spartou, která má už tituly na příštích 10 let koupené, takže má teď čas očerňovat nevinné lidi.

 • Cool

  rebus14.9.2015 10:00reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/tenis-us-open/246594/tohle-je-sparta-djokovic-slavil-na-us-open-s-popularnim-hercem.html

   

  • Cool

   asd14.9.2015 10:23reagovat

   Já tohle heslo včera řval spíš smutnou bolestí. Ale bude líp, musí se zfouknout řecký nazdárci.

   • Cool

    experto14.9.2015 10:30reagovat

    Já zas myslel že se byl Djoker mrknout v Jablonci a za ten výkřik patří otazník

 • Prostě Limba

  guitarplayer14.9.2015 9:22reagovat

  navrhuji tento výraz oficiálně zařadit do sprostých slov.

  • Prostě Limba

   Avhred14.9.2015 11:36reagovat

   Ze jména toho nesvéprávného opileckého zmetka by šlo vytvořit i přídavné jméno označující osobu mentálně zakrnělou, nepříliš chytrou.

   Místo, například, ”ten Petržela je fakt blbý” by se řeklo ”ten Petržela je fakt limberský” ...

 • Limberský / Řepka

  Gary z D5314.9.2015 9:17reagovat

  Včera jsem si říkal, jak ho plzenští fanoušci ještě můžou hájit, ale pak jsem si vzpomněl na sebe s Řepkou a tak nějak je chápu.

   

  Nevím sice, kdo z nich je větší bezmozek, ale myslím, že po tom gestu by měl bejt Limberský minimálně vyřazený z reprezentace.

 • Šťastný

  Arni14.9.2015 9:14reagovat

  Tak po včerejšku už jsem ztratil poslední kapky důvěry k němu. On snad tu sestavu vždycky tahá z klobouku,protože jinak si to fakt nedovedu vysvětlit. Je sice fajn,že má koule vyměnit hráče o poločase. Ale co z toho,když kvuli němu je tam takových min pět na vystřídání. My nemít letos kliku,tak máme těch bodů na pováženouVztek

75137 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha