Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Tak Mou jede

  guitarplayer24.10.2015 18:23reagovat

  myslim, že nevydrží

 • ZÍTRA

  ajosek24.10.2015 17:35reagovat

  SOUTĚŽ O MILION NA SPARTĚ!!!!JSEM ZVĚDAVEJ JESTLI HO NĚKDO VYHRAJESmích

 • V.KADLEC

  TakeACS24.10.2015 17:08reagovat

  Nevíte co je s Vénou? Zraněný nebo mimo team? Už sem se díval, že tak třetí zápas není ani na lávce.... Takže zimní posily Kadlec,Kadeřábek,Mazuch(podpis)? :D za mě jo!

  • V.KADLEC

   Mates24.10.2015 17:24reagovat

   Nezapomínej na Rosu a Michala Kadlece! Smích

  • V.KADLEC

   Chrod24.10.2015 17:26reagovat

   Kadlec už je ve Frankfurtu bez šance... škoda, že nevzal ten Midtjylland. Přes Seferovice, Meiera, Aignera nebo Castaignose se neprosadí, navíc před ním dostává přednost ještě mladý Waldschmidt a možná ještě někdo. Nedávno měli hodně zraněných a Kadlec dostal šanci hrát od začátku. Střídal kolem 50. minuty, takže to byla asi tragédie a poslední šanci promarnil...

   • V.KADLEC

    Mates24.10.2015 17:29reagovat

    Midtjylland? Co s ním všichni máte? Kadlec musí bejt ve Spartě, pokud jsou jeho druhou možností nějací Dánové!

    • V.KADLEC

     Chrod24.10.2015 17:35reagovat

     Tak Kadlec u nás očividně hrát nechce, navíc my ho těžko můžeme koupit, Dánové by mohli... u nás by to byla zase jenom další půlroční hostovačka, která by nevyřešila vůbec nic...

     • V.KADLEC

      Mates24.10.2015 18:07reagovat

      Křéťa sám říkal na jedný tiskovce, že v případě velké a prověřené kvality není problém připlatit - tohle je přesně ten případ. Podle mě by 1,5-2 mil Euro stačilo a to je podle mě ochotný Křéťa za takovýho hráče klidně dát.

      • V.KADLEC

       spartas24.10.2015 18:11reagovat

       2 mil. Euro je cca 54 miliónů korun. To nikdy nezaplatí.

       • V.KADLEC

        guitarplayer24.10.2015 18:45reagovat

        myslim, že v případě kadlece by klidně mohl. Když vemu jak se za poslední přestupové období rozšoupl.

        • V.KADLEC

         spartas24.10.2015 18:46reagovat

         Skutečně? Jak se rozšoupl?

         • V.KADLEC

          guitarplayer24.10.2015 19:43reagovat

          přišlo spousta drahých hráčů ale to spíš dlouhodobě

          • V.KADLEC

           guitarplayer24.10.2015 19:58reagovat

           zejména platově

           • V.KADLEC

            spartas24.10.2015 22:30reagovat

            Tohle mě vždycky pobaví, jak se obecně ví, jakej má kdo plat.

            A ještě lepší je snad konstrukce, že tím pádem by klidně dal přes 50 mega za Kadlece.

   • V.KADLEC

    Luke24.10.2015 17:50reagovat

    Spíš škoda, že nevyšla ta Hertha Berlín

 • Přešlapy vedení?

  Bastym24.10.2015 16:35reagovat

  Pořád tady přispívají stejní jedinci, tak se taky podělím o svůj názor. Absolutně nechápu to vaše většinové ”onanování” nad mladíky a hlavně ”neschopností” vedení a trenérů při jejich zařazování do Ačka resp. hostování jinde. Vůbec se nechci zastávat vedení co se přestupů týče, minimálně polovina příchozích hráčů za poslední roky na Spartu nemá a přestupová politika klubu jako je Sparta by měla být na úplně jiné úrovni.

  U čeho se chci zastavit je neustálé opakování, jak vedení pustilo tohoto mladíka, pak zase tohoto a ironické komentáře, jak je budeme draze kupovat zpět a proč radši nezůstanou u nás a postupně nenaskakují. Já bych byl jednoznačně PRO, at dostávají na pár minut šanci místo naprosto zbytečných hráčů (čti Litsingi a podobní), ale tady už to pomalu hraničí s hysterií. Nikoho nikam nepouštět, všechny si nechat a nejlépe, aby 3 byli v základu. Na jednu stranu chcete vyhrávat ligu, hrát ligu mistrů a na druhou toto??? Vámi opěvovaní Skaláci, Pavelkové, Hovorkové, Folprechtové a podobní na to ve Spartě neměli, nebyli na to připravení a přechod do dospělého fotbalu by ve Spartě neudělali. Museli odejít někam, kde dostali prostor a postupně se do toho dostali. A ani tam jejich začátky nebyli jednoduché. Např. Skalák toho ve Slovácku moc neodehrál a ani začátky v Brně nebyly nějak zářivé. Pak říkáte hostování, ale bez opce. Ono ani to hostování s opcí není jednoduché. Jaký by měly ty tými důvod nám vychovávat hráče? Proč by tam radši nedali své (i když o něco horší) dorostence? Taky potřebují vydělat peníze. A kolikrát prostě ani ten hráč na hostování nechce, chce mít nějakou jistotu, zázemí, stejné spoluhráče nějakou dobu a ne si pořád zvykat na něco jiného. Proto si vydupe přestup, aby za půl roku místo v Brně nebyl třeba v Ostravě. Nikomu svůj názor nevnucuju, jenom se na to zkuste podívat trochu jinak, než jen, že budeme za obrovské miliony kupovat zpátky Skaláka, Pavelku, Sýkoru, Hovorku, Folprechta a spoustu dalších...

  • Přešlapy vedení?

   spartas24.10.2015 16:55reagovat

   Největší problém je pochopitelně ten, že nemáme vůbec žádnou kontrolu nad jejich přechodem do dospělého fotbalu. Vůbec žádnou. A tím důvodem je zrušení béčka.

   Takhle musíme hráče posílat hostovat, což jednoduše znamená, že nevíme, co tam s nimi bude. A jednoduchá poučka, že kdyby na to měl, tak hraje, pochopitelně neplatí. Pokud pošleme hráče hostovat bez opce, tak to pro tým, kam přichází, může jednoduše znamenat jen rozšíření kádru a nemá vlastně žádnou motivaci naše hráče stavět. Že nevyleze z dorostu ligovej hráč, musí být jasné snad každému. Pochopitelně ten hráč bude mít své chyby. Ale je otázka, jestli mu nedat příležitost aspoň ve Králově Dvoře, než tam jet pouze s pětičlennou lavičkou. V mých očích neobhajitelné. Samozřejmě že deset minut v Mol Cupu z něj neudělá ligového hráče, ale vlastně kompletní odříznutí mládeže od áčka (díky trenérovi s názorem, zjednodušeně řečeno chaotickým dinosaurem Impulzem) prostě veškerou práci ničí.

   Pak by se ještě dalo polemizovat s tím, že na to ti hráči neměli. Dle mě hrál Pavelka, nebo například Polom za Spartu dobře. I tak jsme se jich zbavili. (Teď pomíjím tu druhou stranu, že u Pavelky to byl součást nějakého většího obchodu teda, beru tenhle argument)

   • Přešlapy vedení?

    Bastym24.10.2015 17:09reagovat

    Jasně, naprostý souhlas, zrušení béčka vypadá jako blbost a velká chyba. Na druhou stranu, béčko by vždycky hrálo jenom druhou ligu, bez ambicí (pominu ambici hráčů dostat se do áčka), bez tlaku a s velkým rozpočtem rovnajícím se skoro rozpočtům některých prvoligových celků. Ti hráči, kteří by v něm byli mají ve Spartě smlouvy na úrovni nadprůměru české ligy. A když si to spočítáš, tak za ušetřené peníze si můžeš 2-3 ročně koupit zpět. Na lavičku např. v Králově Dvoře nebo i v jiných zápasech by podle mě měli chodit hráči z dorostu, aby si zkusili jaký je dospělý fotbal. Pro hráče, který má např. 20 let, za dorost hrát nemůže a bude jenom vysedávat a hrát 5-15 minut to není. Max. na sezonu a je po něm. V tomto věku musí hrát. Davida Pavelku mám rád a vůbec nebyl rád, když musel do Liberce. Tenkrát před ním říct Vácha, tak to bylo skoro o facku Úsměv Ale i tak si myslím, že mu to pomohlo a prospělo. Ale to už jsou jenom kdyby a to nemá význam. Polom se mi jako hráč nelíbí, nelíbil se mi v Dukle, letos v přípravě... Ale to je jenom můj názor...K trenérovi se vůbec vyjadřovat nebudu, pro mě to není trenér pro Spartu

  • Přešlapy vedení?

   Chrod24.10.2015 16:57reagovat

   Nevšim sem si, že by tu někdo cpal 3 dorostence do sestavy, to je takovej výmysl těch, kteří obhajují vedení, ať už dělá, co dělá. Nechápu, proč by v domácích zápasech proti týmům ze spodku tabulky, nemohli třeba na druhý poločas nastoupit 1-2 mladíci, to by ten zápas jako prohráli? Problém je ale v tom, že na lavičce nikdo takový ani nesedí. Je tam marný Litsingi, kdyby byl zdravý, tak lenochod Paixao, Kováč atd. Radši tam třeba dáme 2 stopery nebo dokonce necháme 2 místa volný, aby tu šanci prostě nedostali Smích

   A obhajovat odchod Skaláka může snad jenom úplnej blázen, už tehdy bylo jasný, že na Spartu v klidu má a takřka všichni si ťukali na čelo, když Lavička udělal ten superobchod s výměnou za toho magora Nešpora. Podle mě to jeden z největších zkratů v přestupech za posledních 5 let a někdo tu bude pindat, že Skalák nehrál nic moc Smích

  • Přešlapy vedení?

   Jerababa24.10.2015 17:01reagovat

   Souhlas. Ale základní a zásadní problém je v tom, rozpoznat, který hráč na Spartu má nebo spíš bude mít a ty hráče si ošetřit. Třeba i hostováním na delší dobu. Samozřejmě, že někdo tím sítem propadne, protože někteří hráči prostě ”dospějí”mnohem později. Pak je tu otázka béčka, které bylo zrušeno, místo toho máme 21 a je otázka, jestli je to lepší nebo horší model. Osobně jsem pro béčko, kde spolu mohou nastupovat starší a mladší hráči, ale je to věc názoru.

 • asd24.10.2015 16:05reagovat

  Ne že bych Kadeřábkovi nepřál úspěch, ale tímhle tempem nám do příštího léta vyřeší problém.

  Viděl jsem jeden zápas, byl slabý, resp. podprůměrný. Když pročtu různé diskuze, tak nijak zvlášť dobře prý ještě nezahrál a fanoušci ho jako zrovna vydařenou posilu nevnímají.

  Hodně mě to překvapilo, ale kromě té obligátní ”aklimatizace” nevidím jako nejvetsi problém tempo ... spíš to, že je to bek pro vršek tabulky, pro mančaft co útočí a tlačí, falešné křídlo. Ne obránce o padáka. V tom to asi bude.

  • Mates24.10.2015 16:25reagovat

   Vršek tabulky? A v čem by tam vynikal? V takovém týmu by jeho největší přednosti - rychlost a fyzička byly průměrem, zároveň Káďa není žádnej technik a přiznejme si, že v bránění má taky mezery. Každopádně je to velký zklamání, protože ještě s Vencou Kadlecem to byli poslední 2 hráči, u kterých bych čekal, že se neprosadí.

   • Jerababa24.10.2015 16:39reagovat

    Spíš bych řekl, že je to stylem hry Hoffenheimu, viděl jsem první tři zápasy. Nikdo si s ním nenarazil a když s míčem vyjel po lajně, tak nebylo komu přihrát, jeho záložník úplně prděl na to, že by se mu ukázal nebo aby jej aspoň zajistil vzadu. Prostě ta strana neklapala a bylo vidět, že Káďa vlastně neví co hrát. Připadal mi tam takovej nešťastnej a zápas od zápasu to bylo horší a horší.

 • včera

  daniel24.10.2015 13:57reagovat

  zemřel místopředseda představenstva klokanů Vladislav Suchý,to budou klokani zase přemotivováni,určitě budou chtít na jeho počest zvítězit,ale to už jsme zažili mám dojem když umřel nějaký trenér (Teplice?)a stejně jsme je smázli!No tak uvidíme.....

  • včera

   Teiwaz24.10.2015 14:06reagovat

   Tvl co to je tohle? Trochu ucty k mrtvemu, ne? :-/

   • včera

    daniel24.10.2015 14:34reagovat

    čeho jsem se dopustil špatného?Smutek Je to smutné že zemřel ale patří to k životu a klokani určitě na jeho počest budou chtít vyhrát,to je snad v pořádku....

  • včera

   Avhred24.10.2015 14:26reagovat

   V pětačtyřiceti umřít, to je fakt brzo ...

   Jinak jestli myslíš úmrtí nadějného teplického trenéra Vlastimila Marečka, tak tam šlo o památný zápas, kdy Řepka vyšiloval, mlátil do kamer a nadával kdekomu.

   • včera

    daniel24.10.2015 14:34reagovat

    ano to je ono!!

  • včera

   captain_obvious24.10.2015 14:41reagovat

   Kdybychom je smázli, tak asi Řepka neměl důvod blikat, hm?

   • včera

    daniel24.10.2015 14:47reagovat

    jo to máš pravdu,já mám dojem že to bylo něco novějšího,s tím Řepkou to je už dlouho,ale možná se pletu...Zoufalství ale vždyť je to jedno!

    • včera

     daniel24.10.2015 14:53reagovat

     to bylo v září 2007!!!!!!!!No teda to je už dávnoSmíchjá měl na mysli něco novějšího asi.....

     • včera

      Avhred24.10.2015 15:06reagovat

      Asi máš na mysli Františka Hrdličku, ředitele Teplic, který skonal před rokem. Každopádně proti Teplicím jsme hráli až více než měsíc po jeho úmrtí.

  • včera

   ouki24.10.2015 15:53reagovat

   Ty máš tedy přehled, fakt že jo Smích

 • U19

  LukyACS24.10.2015 12:52reagovat

  Tentokrát vyklepli 4. Teplice 7-2 Smích

  • U19

   kapacitos24.10.2015 12:57reagovat

   Nuda Úsměv

  • U19

   Jerababa24.10.2015 15:45reagovat

   Po diskusích tady, jestli ti kluci mají dostat příležitost v Áčku, jsem se na ně šel kouknout. Jsem zastánce zařazování odchovanců, fandím Hřebíkově práci, ale ti kluci na to ještě nemají, čímž neříkám, že nebudou mít. Předpoklady k tomu mají. Viděl jsem vysoké nasazení, slušnou individuální techniku, dobré automatismy, nabízení se, náběhy do volných prostorů, u některých vysokou herní inteligenci, překvapivě dobré přihrávky na dlouhou vzdálenost. Vše platí i pro obránce. Útočníci nebyli líní se vrátit do obrany. Pulkrab přirozený vůdce. Jestli by měli dostat šanci, tak proto, aby viděli, co jim ještě chybí a aby jim nenarostl hřebínek, ale nevšiml jsem si nějakého namistrování, spíš naopak, tým vypadal jako velice soudržný kolektiv, který je správně veden. Takže perspektiva by tady byla, teď ”jen” zvládnou přechod mezi dospělé, což nebývá jednoduché a u nás obzvlášť - jak vidno v poslední době. Takže jestli to klukům klapne, tak se můžeme těšit na dobré odchovance(v případě dalších přešlapů vedení se můžou těšit ostatní ligové kluby)

 • Kadeřábek

  standis23.10.2015 23:20reagovat

  dnes nebyl ani na lavičce. Bud je zraněný, nebo ho odstřelili.

  • Kadeřábek

   Avhred23.10.2015 23:22reagovat

   http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-nemecko/250206/brzke-stridani-ted-tribuna-kaderabek-chybel-a-hoffenheim-zase-padl.html

  • Kadeřábek

   guitarplayer24.10.2015 1:07reagovat

   vypadá to, že náš problém s pravým obráncem je vyřešenÚsměv

 • co myslite

  DJDriver23.10.2015 22:37reagovat

  Timi v nedeli do zakladu nebo ne?

  • co myslite

   Avhred23.10.2015 22:41reagovat

   Místo Krejčího, který je dlouhodobě mimo.

   • co myslite

    guitarplayer23.10.2015 22:43reagovat

    ale ahmede zaleduj si hlavičkuSmích

    • co myslite

     Avhred23.10.2015 23:16reagovat

     Měl by sis nechat udělat na hlavě labioplastiku a následně sem vložit svoje selfíčka; aspoň by bylo na co koukat, když už ty tvoje kecy nestojí za nic. Smích

  • co myslite

   guitarplayer23.10.2015 22:43reagovat

   težko bude hrát lafatai

   • co myslite

    DJDriver23.10.2015 22:47reagovat

    já bych byl pro aby hrál neni alibisticky a i kdyz hodne zkazi tak se mu i hodne povede. Navic je to nas snad jedinej soubojovej hrac

    • co myslite

     guitarplayer23.10.2015 22:48reagovat

     pude si kopnout za stavu 3:0

     • co myslite

      DJDriver23.10.2015 22:50reagovat

      A kdo ma vubec stopku ? Frydek a Costa?

      • co myslite

       guitarplayer23.10.2015 22:56reagovat

       nevim, ale frýdek je asi stejně zraněný.

  • co myslite

   Chrod24.10.2015 0:07reagovat

   Snad ne...

  • co myslite

   wasek2611@centrum.cz24.10.2015 0:54reagovat

   Bičík - Marec, Brabec, Holek, Hybš -Dočkal, Jiráček, Hušbauer - Krejčí, Lafata, Fatai

    

   Konaté neumí hrát zleva tolik...možná tam dát fataie ...aby hrál Konaté, muselo by se hrát 4-4-2

    

   Bičík - Marec, Brabec, Holek, Hybš -Konaté,Dočkal, Krejčí - Lafata, Fatai

    

   nebo 3-5-2

    

   Bičík - Marec, Brabec, Holec - Konaté, Dočkal, Hušbauer, Jiráček, Krejčí - LaFatai

    

   • co myslite

    spartas24.10.2015 1:27reagovat

    První varianta.

    Druhá je celkem odvážná tím, že by hrálo pouze 10 lidí. S Impulzem by mě ale ani tohle nezaskočilo.

    • co myslite

     wasek2611@centrum.cz24.10.2015 11:22reagovat

     No jo vypadl mi tam hráč :D ale tak betonku bysme měli dát i v 10 a ještě by si jeden hráč odpočinul

   • co myslite

    Peters24.10.2015 9:33reagovat

    Marec, Brabec, Holec...Smích

  • co myslite

   milito-5024.10.2015 14:12reagovat

   Konate jednoznačně do základu místo Krejčího momentálně je lepší Ládika posadid na lavici aby se probudil a hrál líp aby si nemyslel že má vše jisté

 • Jílek

  standis23.10.2015 22:31reagovat

  Tak první zápas na lavičce a hned vítězství a ještě u namachrovaných číňanů. Až bude končit Impuls, tak ho budeme kupovat zpátky...

76053 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha