Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Bony

  danielsen19.6.2016 14:50reagovat

  http://www.efotbal.cz/clanek-165418-Bony-opet-dokazal,-jak-miluje-Spartu.-Vrati-se-jednou-na-Letnou.htmlSmích

 • Samp

  Jarda1119.6.2016 12:23reagovat

  Sampdoria nabídla 3,5m EUR a zdá se, že Schick zamíří tam.

  • Samp

   Capo19.6.2016 12:30reagovat

   Asi si nemusíme nic namlouvat. Situace kolem Schicka už mi přijde neudržitelná, a pokud někdo 3,5 mega nabídne, tak o něj asi přijdeme bez ohledu na to, jestli nakonec prodlouží nebo ne.

   • Samp

    Luke19.6.2016 12:37reagovat

    Ano, tady je nejspíš hotovo. Jen bych byl nerad, aby to odnesl Krejčí a musel zůstat další sezónu ve Spartě.

    • Samp

     lidoop19.6.2016 12:48reagovat

     To je podle me blbost. Odchod Schick nemuze s tim Krejdovym prestupem nijak souviset. Porad bude odchazet jen jeden hrac z Acka, pokud se bavime o techto dvou hracich.

     • Samp

      LukyACS19.6.2016 13:54reagovat

      Přesně... Krejčí nejspíš odejde a bylo by to tak správné, už by si zahraničí zasloužil, u nás kope několik sezon a letos nehrál špatně, nesouhlasím s orlosupem, že by předváděl nějakou tragédii. Mně se se Španělskem hodně líbil a i s Chorvatskem patřil k nejaktivnějším hráčům. Ten už ven jít musí.

      Odnese to asi Dočkal, který u nás zůstane, sice by to v jeho věku po zahraničí taky volalo, ale půl roku ho ještě udržet můžem. Navíc měl Bořek smůlu, že se zranil a není teď tak na očích, ale třeba se mu taky zadaří s Turkem Úsměv

    • Samp

     orlosup19.6.2016 12:57reagovat

     tak co si budem namlouvat.podle ládínkových výkonů na euru to vypadá,že chce zůstat ve spartě 1na1 strašnej,pokouší se napodobovat plzeňské aerolinky a navíc se mu jako vždy v důležitých zápasech vrátila zbrklost.

  • Samp

   LukyACS19.6.2016 13:51reagovat

   Skoro 100M za hráče, který si u nás kopl jen pár minut a za rok mu končí smlouva, to je luxusní částka. Schick je sice velkej talent, ale očividně se mu do Itálie chce, tak proč mu bránit?

    

   Sampdoria je dobrá z toho důvodu, že pokud se mu bude v Itálii dařit a my budem mít nějaký bonus, tak je šance, že odejte třeba právě do AS, Juve... za větší prachy, navíc má větší šanci se prosadit. To v AS už by asi zůstal, kdyby mu to šlo.

   Takže se s procenty můžeme dostat i třeba na 150-200M a kdyby tu zůstal, tak nevěřím, že by někdy někdo v současnosti dal za hráče ze SL oněch 200.

   • Samp

    Capo19.6.2016 14:16reagovat

    Schick je z našich mladých útočníků určitě nejtalentovanější, ale tyto peníze+bonusy jsou už celkem dost zajímavá částka. V podstatě za tolik šel ven Kadlec, tudíž se oprávněně nedá kalkulovat, že by ta jeho cena ve Spartě ještě někam rostla. Takže, když mají v záloze další talentované hráče do ofenzivy, kteří už do Áčka patří, nebo do něj mohou velmi brzy dorůst (Juliš, Pulkrab, Turyna, Mustedanagič) a k tomu navíc Lafatu, Fataie, Šurala, tak je asi správné tuhle nabídku z Itálie využít, pokud tam hráč evidentně chce.

    • Samp

     danielsen19.6.2016 14:45reagovat

     u klokana byl za hvězdu a v Itálii bude leštit lavičku,tam je fotbal úplně o něčem jiném,Hušby by mohl vyprávět!Ať jde když o to tolik stojí,násilím ho tady držet nemá cenu......

 • Předkupní právo

  Capo19.6.2016 10:41reagovat

  Ještě se vrátim k tomu, co jste tady řešili včera, že Sparta nedokáže odhadnout potenciál hráče. Ona to tak úplně pravda nebude a svědčí o tom, že na ty hráče, u kterých nevylučujeme progres, si dáváme to předkupní právo. Druhá strana věci je to, že musíme taky počítat s tím, že jejich cena pak může přelézt náš obvyklý limit. Takže, aby to k něčemu bylo, tak musíme být připraveni na to, zaplatit víc. To se zatím neděje. Takže je jasný, že tohle předkupní právo je jaksi k ničemu, když po roce je pro nás rázem nedostupný v Evropském měřítku i velmi průměrný fotbalista jako Skalák a Sýkora jen proto, že na ně přijde nabídka za 30-50 mega. Když odečtu, co jsme za ně dostali (odhaduju cca 8 mega), tak bysme do nich museli investovat dalších asi 22-42 mega podle nabídky ze zahraničí. Za tohle ti hráči samozřejmě nestojí, ale ve Spartě by se asi měli poučit a zbavovat se hráčů z mládežnických repre opravdu s rozvahou, protože u nich je velmi rychle předkupní právo jen jakási obrana proti nabídce z naší ligy.

  • Předkupní právo

   atraps219.6.2016 11:14reagovat

   Včerejší debata byla zajímavá a tak se vyjádřím také.Předkupní práva a podobné s prominutím hlouposti jsou k ničemu.Rok co rok vychováme minimálně jednoho,dva hráče kteří by se měli přesunout do B týmu/ten by se měl okamžitě vytvořit a zapojit do soutěží s muži,to znamená hrát kvalitní soutěž na úrovni ČL nebo 2.ligy/Pokud by hráč byl vyhodnocen jako perpektivní měl by odcházet maximálně na rok a to do 1.ligy na hostování.Pak by měl být stažen a zařazen do A.týmu.Poslední příklad Brabec a jeho hostování v Brně.Touto cestou jít.Že lze zapojit postupně kvalitního mladíka i bez hostování lze doložit Krejčím.Dostal důvěru a i přes kritiku na jeho hru je dnes reprezentant kterého nebude těžké případně prodat.Čekat že se odchovanec harcující po hostovačkách několik sezon nakonec vrátí je idealistické.Nakonec ho stejně pustíme a pak za mnohem větší peníze ,kupujeme nazpátek.

  • Předkupní právo

   Tashunka Witko19.6.2016 11:30reagovat

   Předkupní právo je zbytečný instrument a nic neřeší. Obecně platí, že když přijde nabídka na hráče, má Sparta právo ho za stejnou cenu vykoupit přednostně, z čehož plyne, že nemůže konkurovat např. ani druhotřídním holandským klubům. Je to v podstatě jen alibismus vedení, které má přikrýt jeho neschopnost a jenom potvrzuje, že NENÍ schopno odhadnout potenciál hráčů. Smysl by měla jen nějaká zpětná opce na určitý časový úsek (nejspíš do roka), protože opce kvantifikuje cenu. My máme ale krom špatného výběru hráčů i špatné vyjednávače ve vedení, takže většinou koupíme hráče za peníze plus hráčské náhrady, které se nejpozději do 2 let ukážou několikrát hodnotnější, než byl hráč, kterého jsme ”koupili”, čímž se vedení Sparty posunuje z postavení neschopných laiků do pozice směšných blbců.

   Vzhledem k tomu, že výchova hráčů je poměrně nákladná a provoz TC Strahov stojí ročně desítky milionů, dá se říci, že představenstvo Sparty si počíná nezákonně, neboť neprovádí svoji činnost s péčí řádného hospodáře a Otavou a spol. by se měl místo psychiatrů a MM, zabývat spíše útvar řešící hospodářskou kriminalitu.

   Nic na tom nemění systém neadresného kolektivního rozhodování.

   • Předkupní právo

    spartas19.6.2016 11:51reagovat

    Špička :D

   • Předkupní právo

    Jarda1119.6.2016 12:28reagovat

    Schick vyrostl na Strahově a teď míří za slušné peníze ven. Co k tomuhle řekneš?

  • Předkupní právo

   js19.6.2016 11:32reagovat

   Hlavně bych si představoval, že když už šel (včetně Hovorky a práv na Folprechta) za Frýdka, kterej měl jen půl roky smlouvy, tak by mělo být vedení schopno vyjednat fixní zpětnou opci jako to měl Real u Casemira nebo Carvajala. Ten odešel za 5m a vrátil se po roce za 6,5. Něco podobnýho bych rád viděl u odchodů typu Jánoš - prodat třeba za 5 s opcí na 8. ... Alespoň nějakej krok vpřed vidim ve formě hostování Čermáka a Hybše... pokud jim teda neplatíme platy.

 • Ten Ronaldo

  ajosek18.6.2016 22:51reagovat

  je neskutečnej čú..Vztek

  • Ten Ronaldo

   danielsen19.6.2016 8:16reagovat

   zkazil mi tiketVztek

 • Bartošák

  spartanek18.6.2016 21:50reagovat

  Zajímá se o něj Sparta.

  • Bartošák

   spartas18.6.2016 21:59reagovat

   Ne

  • Bartošák

   Brian Pricke18.6.2016 22:02reagovat

   Přijde někomu normální, že Sparta pošle půlku týmu do Liberce, tato půlka jim tam vykope stávající pozici, a sama se pak zajímá o náhradníka, a ne o bývalého hráče Sparty, na něhož má předkupní právo, a který tohoto dnes již náhradníka posadil?

   • Bartošák

    Bunda18.6.2016 22:06reagovat

    Sparta vůbec neumí odhadnout potenciál hráče. Teď by Sýkoru asi chtěli ale 30 milionů za něj nedají.

     

    A tak je zajímá Liberecký náhradník,který vůbec neumí bránit. Myslel jsem že příchod Paixaa byl vrchol. No možná že to Bartošák posune o level vejš.Smích

    • Bartošák

     dominik2718.6.2016 22:19reagovat

     Nemyslím si, že by Bartošák byl horší než Paixao. Každopádně návrat Sýkory bych opravdu uvítal. Škoda, že vůbec odcházel. Podle mě to od začátku nedávalo smysl. Mít tady místo něj třeba Breznaníka byl vyloženě omyl.

     • Bartošák

      Bunda18.6.2016 22:26reagovat

      Byla to zase sázka na zkušenost. Zase špatně. Místo Bartošáka tu může být Vondra a horší to vážně nebude Úsměv

   • Bartošák

    captain_obvious18.6.2016 22:58reagovat

    Zase když se na to podíváš z druhé strany, tak po té své jarní tragikomedii teď asi Bartošák nebude drahým zbožím, takže za něj snad tentokrát nevyplázneme 10 mega a dva talentované juniory. Menší přestupní částka ale nic nemění na tom, že to je kopyto, které vylítlo na půl roku a pak si nabilo držku pádem zpátky na zem. Šanci na prosazení ve Spartě bych mu dával ještě menší než tehdy Řezníčkovi.

     

    Berme to z té lepší stránky - u Skaláka se dalo hovořit o náhodě, která se nebude opakovat a je jakousi výjimkou potvrzující pravidlo, ale jestliže teď naše proslulá madridská klauzule o zpětném odkupu absolutně selže a zesměšní naše personální vedení už podruhé, tak se snad bude minimálně zvažovat, že by se tento nesmysl zakopal 3 metry pod zem a už se odtamtud nikdy nevytahoval. Samozřejmě, bylo by lepší, kdyby si Otava vytáhnul hlavu ze zadku a sám si uvědomil, že to u nás nemůže uspokojivě fungovat, jak taky vícero lidí tady z fóra už dávno správně odhadlo. Ale zase po klukovi historikovi nemůžeme chtít zázraky, při studiu dějin šla logika stranou a trénovala se spíš paměť. Na něm to teda zanechalo evidentně hodně brutální následky, ale holt je to tak, jak to je.

    • Bartošák

     Brian Pricke18.6.2016 23:08reagovat

     Jak bys to řešil ty? Já nevím, jakým způsobem to funguje jinde.

      

     Jinak je dost problém, že ti hráči v mnohých případech vylítnou právě za sezonu, ne-li za půl. To znamená, jako teď u Sýkory, že v podstatě nebyla ani možnost ho nějak přivést (de facto žádné přestupové období), protože za ten půl rok předčil Spartu a i některé západní kluby (soudě čistě podle nabídek, které má. Tím chci říct, že před sezonou byl pro Spartu nepotřebný a po sezoně je pro Spartu příliš drahý, nic mezi tím. Kdyby tam byl nějaký mezistupeň, koupíme ho třeba za 10M, pak rok může hrát u nás a při dobrých výkonech jít za 60M pryč.

     • Bartošák

      Bunda18.6.2016 23:21reagovat

      Stačilo by jediné - Dát mu prostor po dobrém hostování v Brně. Do kádru se nevešel. Narozdíl od srandistů Paixaa,Litsingiho,Steinhofera.. Sparta nepozná potenciál hráče. Zdá se mi že tým skládá nějaký amatér. Jako nepoznat to že Paixao je uplně mimo a dát pryč Sýkoru..No to je silné kafe.

      • Bartošák

       dominik2719.6.2016 0:27reagovat

       To je právě to, že Sýkora ve Spartě vůbec nedostal šanci. Mám pocit, že ten si za Spartu zahrál jen v pár přátelákách. Přitom třeba i v béčku se vždycky jevil slušně, pořád tam patřil k nejlepším. Je to pro mě také dost nepochopitelné, že aspoň po tom hostování v Brně nemohl být vyzkoušen.

    • Bartošák

     waaw18.6.2016 23:27reagovat

     A co se na to podivat jeste z uplne jineho uhlu. Hrac ve Sparte vypada, ze nema na zaklad, my ho prodame a tam najednou hraje mnohem lepe. Juniora pustime jako neperspektivniho a tam se z nej stane reprezentant. Koupime hvezdu jineho klubu, ktery tam podaval reprezentacni vykony a za pul roku u nas je z nej tezky prumerak. Jedno vysvetleni je, ze nezvladaji ten tlak ve Sparte, druhe vysvetleni je, ze za to muze trener, ktery u nas z nich nedokaze dostat jejich maximum.

     • Bartošák

      dominik2719.6.2016 0:33reagovat

      Na to, abychom mohli říct, že někdo nezvládl tlak ve Spartě, bychom ho nejdřív museli za Spartu vidět hrát. Třeba u Sýkory nedokážu říct, jestli zvládl nebo nezvládl tlak ve Spartě, protože jsem ho viděl akorát v béčku, kde většinou hrál dobře.

       

      Takže spíš mi z toho vychází jiná otázka. Proč opakovaně dostane šanci Steinhöfer nebo Paixao, když je už od příchodu do Sparty vidět, že na to nemají, zatímco odchovanec se musí probíjet po hostováních.

       

      Já jsem už na začátku sezony říkal, že nechápu, proč Paixaovy minuty na hřišti nedostane třeba Pulkrab. Myslím, že se časem ukázalo, že Matěj rozhodně není horším fotbalistou. A to je mu 18 a s pokračujícími úspěchy by se opět mohl vypracovat až do reprezentace a slušně se prodat. Naopak u posil jako Paixao či Steinhöfer se dost možná čekalo, zda je někdo nekoupí alespoň za odvoz...

      • Bartošák

       Tashunka Witko19.6.2016 9:02reagovat

       Ta otázka zní jinak. Nejde o šanci, ale jak je možné, že hráči jako Peixao čí Steinhofer se vůbec do Sparty dostanou a první dokonce pobírá luxusní plat? Proč se vyhodí Deli a zůstanou jen podprůměrní stopeři, doplnéní o tlustého invalidu Mazucha. Bartošák je jen další v nekonečné řadě úletů diletantského vedení Sparty.

       • Bartošák

        waaw19.6.2016 10:07reagovat

        Je to snadny terc, ale pro Paixaa mam pochopeni. Lafata byl zraneny, nikdo nevedel za jak dlouho se da dobromady, vynechal pripravu a taky mohl sedet dalsi dva mesice. Do toho nas cekaly pohary. Paixao byl typove podobny, mel zkusenosti a ne zas tak luzrovskou dosavadni karieru v Polsku. Byl zadarmo, v priprave nas nejlepsi strelec. Jasne mohli videt ze to neni zrovna bezec, ale to neni ani Lafy. Pak mu nevysel jeden dva zapasy, protoze cele muzstvo hralo kulove a nikdo mu ani nenahral, takze sel na lavku a pak se zranil. Secteno, chapu vedeni proc ho vzalo, ale proste to nevyslo. Plat mel takovy, jake riziko byl majitel ochotny nest. Nedelal bych z tohohle nejakou vedu. Steiny je jina kapitola

        • Bartošák

         Capo19.6.2016 10:49reagovat

         Souhlasím, příchod Paixaa byl pochopitelný, ale příchod Litsingiho a Steinhofera už méně. U Litsingiho ještě beru to, že Ščasný ho znal a věřil, že mu může být prospěšný jako náhradník a ne nosný hráč. Ovšem Steinhofer přišel, aby nahradil jednoho z našich klíčových hráčů a je smutný, jak přišel. To, že jim ho mimoděk dohodil Fink, když s ním jednali a oni ho v podstatě jen na základě toho podepsali. To mi přijde hodně amatérský a smutný, když i jen zdvojení PO byla naše achillova pata i poslední roky, kdy tam hrál Kadeřábek.

        • Bartošák

         atraps219.6.2016 11:31reagovat

         Nemám pochopení pro jeho příchod .Sakra snad máme v klubu trenérské odborníky kteří ve spolupráci s trenérama juniorky a dorostu dokážou,rozpoznat rostoucí talent Patrika.Takže odchovance dáme pryč a přivedeme nímanda ze zahraničí.

       • Bartošák

        dominik2719.6.2016 11:34reagovat

        Já si myslím, že i daleko větší a slavnější kluby čas od času přivedou hráče, který je jim naprosto k ničemu. I když je fakt, že udělat během jednoho přestupového období Paixaa, Steinhöfera, Litsingiho, Jiráčka, Fataie a Frýdka, to už je pořádný nezdar, protože doopravdy se tu z téhle šestice chytl jen Frýdek. A to se přitom jedná o odchovance Sparty dříve prodaného do Liberce spolu s Pavelkou v rámci přestupu Váchy.

         

        Co se týká Paixaova platu, tak bych paradoxně věřil, že na tom Sparta až tak neprodělala. Paixao tady byl asi půl roku a nedivil bych se, kdyby ho za těch pár miliónů akorát dokázali prodat do Polska. Nakonec bylo Paixaovou největší předností to, že byl natolik mizerný, že si aspoň Sparta mohla všimnout, že má také Juliše. Obávám se, že kdyby byl Paixao aspoň průměrný, tak Juliš dodnes sbírá v áčku nanejvýš minutové starty...

         

        Nicméně již zmíněný Martin Frýdek mladší ukazuje, jak se u nás zachází s odchovanci. Sparta jej obětovala spolu s Pavelkou, aby získala Váchu. Od začátku mi to přišlo dost nevýhodné a po letech to vidím úplně stejně. A když se sem nakonec odložený odchovanec vrátí, tak je ze šesti posil v tom daném přestupovém období naprosto jednoznačně nejlepší.

        • Bartošák

         Capo19.6.2016 12:15reagovat

         Souhlasim, v našem fotbale je bohužel zakořeněno, že lepší fotbalista je zkušený fotbalista a podle toho přestupy ve Spartě probíhají. Samozřejmě každý mladý hráč na to hned nemá, aby naskočil do Sparty, ale když se vrátím k tomu loňskému létu, tak je opravdu nepochopitelné, že pošleme pryč Čermáka, ale i Shalu a necháme si v kádru Litsingiho a přivedeme Jiráčka. Sezona ukázala, jak moc špatný to byl tah. Fakt chci věřit, že se poučíme, ale nevěřim tomu, i když právě porovnání Paixao-Juliš mohlo vedení ty oči trochu otevřít. Hlavně jsem teď zvědavej, jak naložíme se Zizuem. Trochu jsem o něm hledal informace a podle toho co jsem našel, neni v Bosně moc talentovanějších hráčů. Dá se říct, že z těchto končin v podstatě nelze přivést o moc vyšší fotbalovou kvalitu, kterou prokázal i v porovnání s místními talenty. Takže, když už se ani on v áčku Sparty hned neprosadí v 18-19 letech a půjde časem někam hostovat, tak asi můžeme celou mládež ”zabalit” a neupínat k ní nějaké naděje.

 • Rosa

  Jarda1118.6.2016 18:46reagovat

  Rosický natržený sval. To začne hrát nejdříve na konci srpna

  • Rosa

   standis18.6.2016 19:16reagovat

   „Doba léčby je značně individuální, ale pohybuje se mezi třemi až šesti týdny.“

    

   4. předkolo by mohl stihnout.Úsměv Jemu stačí na rozehrání týden. A jak už tady někdo psal, tak se zvyšuje jeho šance jít na Spartu. Těžko s ním ted někdo uzavře smlouvu.

   • Rosa

    adam18.6.2016 19:43reagovat

    To sice jo, ale pokud stihne 4. předkolo, tak to z jeho dlouhodobé statistiky pro nás znamená, že vynechá většinu zápasů ve skupině.

    • Rosa

     standis18.6.2016 19:46reagovat

     to už bude jedno, když se dokutálí do pokladny čtvrt miliardy za LM. Aspon si zahraje Čermák.Úsměv

   • Rosa

    bledátvář18.6.2016 21:17reagovat

    Je neuvěřitelný, že se Rosa dokáže po libovolně dlouhý absenci vrátit a vypadá na place, jako kdyby žádná pauza nebyla. Výborně kondičně připravenej, hlava nahoře a pořád skvělý zpracování, přihrávka a fotbalová myšlenka.

    • Rosa

     danielsen18.6.2016 21:50reagovat

     Rosa stihne začátek ligy v pohodě!Smích

     • Rosa

      Furia Ceca19.6.2016 10:43reagovat

      A v druhým kole zranění do Vánoc.

 • ?????

  danielsen18.6.2016 17:31reagovat

  Patrik Schick, vycházející hvězdička českého fotbalu mííří ze Sparty do AS Řím. Tuhle ”hotovou” věc pustily v minuláách dnech do světa renomované fotbalové serverry a zveřejnili jsme ji i my. Nemusí to ale být pravda. Hotovo zdaleka není.

   

  Vysvětluje to na stránkách Sportu generální ředitel Sparty Adam Kotalík. ”Konkrétní nabídku z Říma zatím nemáme,” řekl.

   

  Nevylučuje ale, že se tak stane. Problémem jsou, jak to v takových případech bývá, finanční vyrovnání, neboť představy klubů se rozcházejí. Sparta by údajně chtěla čtyři miliony eur, AS nabízí ”jen” dva a půl

 • Sýkora???

  francescu18.6.2016 16:43reagovat

  takže se opět opakuje případ, kdy pustíme hráče a on jde po roce na západ (jako Skalák)? To to nejsme kurva schopni odhalit, co v tom hráči je? Otrávení

  • Sýkora???

   pubi18.6.2016 16:50reagovat

   Já teda nevim, ale pro mě Skalák furt neni hráč do základu Sparty. O to smutnější je, že hraje - byť omylem, v základu repre..

   • Sýkora???

    Chrod18.6.2016 17:08reagovat

    To by mě teda zajímalo, koho by sis v základu Sparty představoval, když Skalák neni dost dobrej...

    • Sýkora???

     13goat18.6.2016 18:33reagovat

     Souhlasim s pubim, Skali mi přijde přeceněnej. Jasný, má zajímavý věci, silově a rychlostně dobře vybavenej, ale furt mi přijde, že mu něco schází. Třeba na malym prostoru se podle mého neorientuje dobře, narozdíl třeba od Bořka.

  • Sýkora???

   Jarda1118.6.2016 17:06reagovat

   Skalák hraje druhou ligu a v repre je úplně marnej

   • Sýkora???

    Chrod18.6.2016 17:09reagovat

    Jo jasně Smích my máme na pravý záloze Konatého a Skalák je marnej, to je dobrej fór...

   • Sýkora???

    Brian Pricke18.6.2016 18:05reagovat

    5. nejlepší ligu světa.

    • Sýkora???

     Mates18.6.2016 18:17reagovat

     No to rozhodne, s tim pocitej!

    • Sýkora???

     Jarda1118.6.2016 18:51reagovat

     a na tohle jsi přišel jak?

    • Sýkora???

     Brian Pricke18.6.2016 18:56reagovat

     Že se ozvali zrovna dva největší chytrolíni. Smích

     Říkal to sám.

    • Sýkora???

     SuperFrankie18.6.2016 21:20reagovat

     No to ani náhodou. Smích

 • Příprava

  Tazmen18.6.2016 15:55reagovat

  Zatím co si naše hvězdy válí ještě koule na pláži, tak Plíseň i bez reprezentantů rozdrtila Kozolupy 18:3! Všichni VEN!

  • Příprava

   danielsen18.6.2016 17:14reagovat

   jo rozdrtila ale dostat od Kozolupů 3 góly....Smích

 • Twitter Kvasnici

  Luke18.6.2016 14:43reagovat

  O libereckého Sýkoru se přetahuje Montpellier s Bordeaux. Pokud jim odejde i Bartošák do Sparty za Costu, bude mít velký problém.

  #prestupy

   

  My máme zájem o Bartošáka? Údiv

  • Twitter Kvasnici

   lidoop18.6.2016 15:04reagovat

   Karl Gott mit uns

  • Twitter Kvasnici

   doni18.6.2016 15:19reagovat

   Před nedávnem jsem to tu psal, že jak znám naše vedení tak se o něj bude zajímat a říkali jste, že tak blbý nejsou...

  • Twitter Kvasnici

   Paspartu18.6.2016 15:51reagovat

   Můžu poprosit o odkaz? Nemohu to nikde najít.

    

   Diky

   • Twitter Kvasnici

    Paspartu18.6.2016 15:53reagovat

    Už to mám omlouvam se.

     

    https://mobile.twitter.com/MichalKvasnica/status/744124573315137537

  • Twitter Kvasnici

   orlosup18.6.2016 15:55reagovat

   Zoufalstvíhmm tak bartošák už je jednou nohou ve spartě.nechápu přoč radši nedaj šanci borcům z dorostu nebo si nestáhnou hybše to taky není zázrak,ale je perspektivnější a o moc horší taky nebude.

  • Twitter Kvasnici

   Tazmen18.6.2016 16:07reagovat

   Youtube video má dobrý Smích

   • Twitter Kvasnici

    Pouzar1118.6.2016 16:39reagovat

    4 shlédnutí ( https://www.youtube.com/watch?v=v89ehmCpGRs ) .. Jeden sem já, druhej ty.. pak zbejvá asi kasík a otava Smích

    • Twitter Kvasnici

     Tazmen18.6.2016 17:00reagovat

     Má ho tam týden, asi chtěl zaujmout Otavu.. je to liška mazaná Smích

    • Twitter Kvasnici

     captain_obvious18.6.2016 19:00reagovat

     SmíchSmích

  • Twitter Kvasnici

   spartas18.6.2016 16:08reagovat

   lol

  • Twitter Kvasnici

   waaw18.6.2016 16:25reagovat

   Nevim co se vam nelibi. Napr. jeho agent ho silne doporucuje jako kvalitniho a perspektivniho

  • Twitter Kvasnici

   captain_obvious18.6.2016 19:05reagovat

   Tyhle 2 věty naprosto geniálně a dokonale vystihují přestupovou politiku Sparty. Tohle by se mělo zarámovat a vyvěsit na Letnou, protože naše joudy v čele s Otavou nelze stručně popsat lépe.

80968 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha