Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Bartošák

  spartanek18.6.2016 21:50reagovat

  Zajímá se o něj Sparta.

  • Bartošák

   spartas18.6.2016 21:59reagovat

   Ne

  • Bartošák

   Brian Pricke18.6.2016 22:02reagovat

   Přijde někomu normální, že Sparta pošle půlku týmu do Liberce, tato půlka jim tam vykope stávající pozici, a sama se pak zajímá o náhradníka, a ne o bývalého hráče Sparty, na něhož má předkupní právo, a který tohoto dnes již náhradníka posadil?

   • Bartošák

    Bunda18.6.2016 22:06reagovat

    Sparta vůbec neumí odhadnout potenciál hráče. Teď by Sýkoru asi chtěli ale 30 milionů za něj nedají.

     

    A tak je zajímá Liberecký náhradník,který vůbec neumí bránit. Myslel jsem že příchod Paixaa byl vrchol. No možná že to Bartošák posune o level vejš.Smích

    • Bartošák

     dominik2718.6.2016 22:19reagovat

     Nemyslím si, že by Bartošák byl horší než Paixao. Každopádně návrat Sýkory bych opravdu uvítal. Škoda, že vůbec odcházel. Podle mě to od začátku nedávalo smysl. Mít tady místo něj třeba Breznaníka byl vyloženě omyl.

     • Bartošák

      Bunda18.6.2016 22:26reagovat

      Byla to zase sázka na zkušenost. Zase špatně. Místo Bartošáka tu může být Vondra a horší to vážně nebude Úsměv

   • Bartošák

    captain_obvious18.6.2016 22:58reagovat

    Zase když se na to podíváš z druhé strany, tak po té své jarní tragikomedii teď asi Bartošák nebude drahým zbožím, takže za něj snad tentokrát nevyplázneme 10 mega a dva talentované juniory. Menší přestupní částka ale nic nemění na tom, že to je kopyto, které vylítlo na půl roku a pak si nabilo držku pádem zpátky na zem. Šanci na prosazení ve Spartě bych mu dával ještě menší než tehdy Řezníčkovi.

     

    Berme to z té lepší stránky - u Skaláka se dalo hovořit o náhodě, která se nebude opakovat a je jakousi výjimkou potvrzující pravidlo, ale jestliže teď naše proslulá madridská klauzule o zpětném odkupu absolutně selže a zesměšní naše personální vedení už podruhé, tak se snad bude minimálně zvažovat, že by se tento nesmysl zakopal 3 metry pod zem a už se odtamtud nikdy nevytahoval. Samozřejmě, bylo by lepší, kdyby si Otava vytáhnul hlavu ze zadku a sám si uvědomil, že to u nás nemůže uspokojivě fungovat, jak taky vícero lidí tady z fóra už dávno správně odhadlo. Ale zase po klukovi historikovi nemůžeme chtít zázraky, při studiu dějin šla logika stranou a trénovala se spíš paměť. Na něm to teda zanechalo evidentně hodně brutální následky, ale holt je to tak, jak to je.

    • Bartošák

     Brian Pricke18.6.2016 23:08reagovat

     Jak bys to řešil ty? Já nevím, jakým způsobem to funguje jinde.

      

     Jinak je dost problém, že ti hráči v mnohých případech vylítnou právě za sezonu, ne-li za půl. To znamená, jako teď u Sýkory, že v podstatě nebyla ani možnost ho nějak přivést (de facto žádné přestupové období), protože za ten půl rok předčil Spartu a i některé západní kluby (soudě čistě podle nabídek, které má. Tím chci říct, že před sezonou byl pro Spartu nepotřebný a po sezoně je pro Spartu příliš drahý, nic mezi tím. Kdyby tam byl nějaký mezistupeň, koupíme ho třeba za 10M, pak rok může hrát u nás a při dobrých výkonech jít za 60M pryč.

     • Bartošák

      Bunda18.6.2016 23:21reagovat

      Stačilo by jediné - Dát mu prostor po dobrém hostování v Brně. Do kádru se nevešel. Narozdíl od srandistů Paixaa,Litsingiho,Steinhofera.. Sparta nepozná potenciál hráče. Zdá se mi že tým skládá nějaký amatér. Jako nepoznat to že Paixao je uplně mimo a dát pryč Sýkoru..No to je silné kafe.

      • Bartošák

       dominik2719.6.2016 0:27reagovat

       To je právě to, že Sýkora ve Spartě vůbec nedostal šanci. Mám pocit, že ten si za Spartu zahrál jen v pár přátelákách. Přitom třeba i v béčku se vždycky jevil slušně, pořád tam patřil k nejlepším. Je to pro mě také dost nepochopitelné, že aspoň po tom hostování v Brně nemohl být vyzkoušen.

    • Bartošák

     waaw18.6.2016 23:27reagovat

     A co se na to podivat jeste z uplne jineho uhlu. Hrac ve Sparte vypada, ze nema na zaklad, my ho prodame a tam najednou hraje mnohem lepe. Juniora pustime jako neperspektivniho a tam se z nej stane reprezentant. Koupime hvezdu jineho klubu, ktery tam podaval reprezentacni vykony a za pul roku u nas je z nej tezky prumerak. Jedno vysvetleni je, ze nezvladaji ten tlak ve Sparte, druhe vysvetleni je, ze za to muze trener, ktery u nas z nich nedokaze dostat jejich maximum.

     • Bartošák

      dominik2719.6.2016 0:33reagovat

      Na to, abychom mohli říct, že někdo nezvládl tlak ve Spartě, bychom ho nejdřív museli za Spartu vidět hrát. Třeba u Sýkory nedokážu říct, jestli zvládl nebo nezvládl tlak ve Spartě, protože jsem ho viděl akorát v béčku, kde většinou hrál dobře.

       

      Takže spíš mi z toho vychází jiná otázka. Proč opakovaně dostane šanci Steinhöfer nebo Paixao, když je už od příchodu do Sparty vidět, že na to nemají, zatímco odchovanec se musí probíjet po hostováních.

       

      Já jsem už na začátku sezony říkal, že nechápu, proč Paixaovy minuty na hřišti nedostane třeba Pulkrab. Myslím, že se časem ukázalo, že Matěj rozhodně není horším fotbalistou. A to je mu 18 a s pokračujícími úspěchy by se opět mohl vypracovat až do reprezentace a slušně se prodat. Naopak u posil jako Paixao či Steinhöfer se dost možná čekalo, zda je někdo nekoupí alespoň za odvoz...

      • Bartošák

       Tashunka Witko19.6.2016 9:02reagovat

       Ta otázka zní jinak. Nejde o šanci, ale jak je možné, že hráči jako Peixao čí Steinhofer se vůbec do Sparty dostanou a první dokonce pobírá luxusní plat? Proč se vyhodí Deli a zůstanou jen podprůměrní stopeři, doplnéní o tlustého invalidu Mazucha. Bartošák je jen další v nekonečné řadě úletů diletantského vedení Sparty.

       • Bartošák

        waaw19.6.2016 10:07reagovat

        Je to snadny terc, ale pro Paixaa mam pochopeni. Lafata byl zraneny, nikdo nevedel za jak dlouho se da dobromady, vynechal pripravu a taky mohl sedet dalsi dva mesice. Do toho nas cekaly pohary. Paixao byl typove podobny, mel zkusenosti a ne zas tak luzrovskou dosavadni karieru v Polsku. Byl zadarmo, v priprave nas nejlepsi strelec. Jasne mohli videt ze to neni zrovna bezec, ale to neni ani Lafy. Pak mu nevysel jeden dva zapasy, protoze cele muzstvo hralo kulove a nikdo mu ani nenahral, takze sel na lavku a pak se zranil. Secteno, chapu vedeni proc ho vzalo, ale proste to nevyslo. Plat mel takovy, jake riziko byl majitel ochotny nest. Nedelal bych z tohohle nejakou vedu. Steiny je jina kapitola

        • Bartošák

         Capo19.6.2016 10:49reagovat

         Souhlasím, příchod Paixaa byl pochopitelný, ale příchod Litsingiho a Steinhofera už méně. U Litsingiho ještě beru to, že Ščasný ho znal a věřil, že mu může být prospěšný jako náhradník a ne nosný hráč. Ovšem Steinhofer přišel, aby nahradil jednoho z našich klíčových hráčů a je smutný, jak přišel. To, že jim ho mimoděk dohodil Fink, když s ním jednali a oni ho v podstatě jen na základě toho podepsali. To mi přijde hodně amatérský a smutný, když i jen zdvojení PO byla naše achillova pata i poslední roky, kdy tam hrál Kadeřábek.

        • Bartošák

         atraps219.6.2016 11:31reagovat

         Nemám pochopení pro jeho příchod .Sakra snad máme v klubu trenérské odborníky kteří ve spolupráci s trenérama juniorky a dorostu dokážou,rozpoznat rostoucí talent Patrika.Takže odchovance dáme pryč a přivedeme nímanda ze zahraničí.

       • Bartošák

        dominik2719.6.2016 11:34reagovat

        Já si myslím, že i daleko větší a slavnější kluby čas od času přivedou hráče, který je jim naprosto k ničemu. I když je fakt, že udělat během jednoho přestupového období Paixaa, Steinhöfera, Litsingiho, Jiráčka, Fataie a Frýdka, to už je pořádný nezdar, protože doopravdy se tu z téhle šestice chytl jen Frýdek. A to se přitom jedná o odchovance Sparty dříve prodaného do Liberce spolu s Pavelkou v rámci přestupu Váchy.

         

        Co se týká Paixaova platu, tak bych paradoxně věřil, že na tom Sparta až tak neprodělala. Paixao tady byl asi půl roku a nedivil bych se, kdyby ho za těch pár miliónů akorát dokázali prodat do Polska. Nakonec bylo Paixaovou největší předností to, že byl natolik mizerný, že si aspoň Sparta mohla všimnout, že má také Juliše. Obávám se, že kdyby byl Paixao aspoň průměrný, tak Juliš dodnes sbírá v áčku nanejvýš minutové starty...

         

        Nicméně již zmíněný Martin Frýdek mladší ukazuje, jak se u nás zachází s odchovanci. Sparta jej obětovala spolu s Pavelkou, aby získala Váchu. Od začátku mi to přišlo dost nevýhodné a po letech to vidím úplně stejně. A když se sem nakonec odložený odchovanec vrátí, tak je ze šesti posil v tom daném přestupovém období naprosto jednoznačně nejlepší.

        • Bartošák

         Capo19.6.2016 12:15reagovat

         Souhlasim, v našem fotbale je bohužel zakořeněno, že lepší fotbalista je zkušený fotbalista a podle toho přestupy ve Spartě probíhají. Samozřejmě každý mladý hráč na to hned nemá, aby naskočil do Sparty, ale když se vrátím k tomu loňskému létu, tak je opravdu nepochopitelné, že pošleme pryč Čermáka, ale i Shalu a necháme si v kádru Litsingiho a přivedeme Jiráčka. Sezona ukázala, jak moc špatný to byl tah. Fakt chci věřit, že se poučíme, ale nevěřim tomu, i když právě porovnání Paixao-Juliš mohlo vedení ty oči trochu otevřít. Hlavně jsem teď zvědavej, jak naložíme se Zizuem. Trochu jsem o něm hledal informace a podle toho co jsem našel, neni v Bosně moc talentovanějších hráčů. Dá se říct, že z těchto končin v podstatě nelze přivést o moc vyšší fotbalovou kvalitu, kterou prokázal i v porovnání s místními talenty. Takže, když už se ani on v áčku Sparty hned neprosadí v 18-19 letech a půjde časem někam hostovat, tak asi můžeme celou mládež ”zabalit” a neupínat k ní nějaké naděje.

 • Rosa

  Jarda1118.6.2016 18:46reagovat

  Rosický natržený sval. To začne hrát nejdříve na konci srpna

  • Rosa

   standis18.6.2016 19:16reagovat

   „Doba léčby je značně individuální, ale pohybuje se mezi třemi až šesti týdny.“

    

   4. předkolo by mohl stihnout.Úsměv Jemu stačí na rozehrání týden. A jak už tady někdo psal, tak se zvyšuje jeho šance jít na Spartu. Těžko s ním ted někdo uzavře smlouvu.

   • Rosa

    adam18.6.2016 19:43reagovat

    To sice jo, ale pokud stihne 4. předkolo, tak to z jeho dlouhodobé statistiky pro nás znamená, že vynechá většinu zápasů ve skupině.

    • Rosa

     standis18.6.2016 19:46reagovat

     to už bude jedno, když se dokutálí do pokladny čtvrt miliardy za LM. Aspon si zahraje Čermák.Úsměv

   • Rosa

    bledátvář18.6.2016 21:17reagovat

    Je neuvěřitelný, že se Rosa dokáže po libovolně dlouhý absenci vrátit a vypadá na place, jako kdyby žádná pauza nebyla. Výborně kondičně připravenej, hlava nahoře a pořád skvělý zpracování, přihrávka a fotbalová myšlenka.

    • Rosa

     danielsen18.6.2016 21:50reagovat

     Rosa stihne začátek ligy v pohodě!Smích

     • Rosa

      Furia Ceca19.6.2016 10:43reagovat

      A v druhým kole zranění do Vánoc.

 • ?????

  danielsen18.6.2016 17:31reagovat

  Patrik Schick, vycházející hvězdička českého fotbalu mííří ze Sparty do AS Řím. Tuhle ”hotovou” věc pustily v minuláách dnech do světa renomované fotbalové serverry a zveřejnili jsme ji i my. Nemusí to ale být pravda. Hotovo zdaleka není.

   

  Vysvětluje to na stránkách Sportu generální ředitel Sparty Adam Kotalík. ”Konkrétní nabídku z Říma zatím nemáme,” řekl.

   

  Nevylučuje ale, že se tak stane. Problémem jsou, jak to v takových případech bývá, finanční vyrovnání, neboť představy klubů se rozcházejí. Sparta by údajně chtěla čtyři miliony eur, AS nabízí ”jen” dva a půl

 • Sýkora???

  francescu18.6.2016 16:43reagovat

  takže se opět opakuje případ, kdy pustíme hráče a on jde po roce na západ (jako Skalák)? To to nejsme kurva schopni odhalit, co v tom hráči je? Otrávení

  • Sýkora???

   pubi18.6.2016 16:50reagovat

   Já teda nevim, ale pro mě Skalák furt neni hráč do základu Sparty. O to smutnější je, že hraje - byť omylem, v základu repre..

   • Sýkora???

    Chrod18.6.2016 17:08reagovat

    To by mě teda zajímalo, koho by sis v základu Sparty představoval, když Skalák neni dost dobrej...

    • Sýkora???

     13goat18.6.2016 18:33reagovat

     Souhlasim s pubim, Skali mi přijde přeceněnej. Jasný, má zajímavý věci, silově a rychlostně dobře vybavenej, ale furt mi přijde, že mu něco schází. Třeba na malym prostoru se podle mého neorientuje dobře, narozdíl třeba od Bořka.

  • Sýkora???

   Jarda1118.6.2016 17:06reagovat

   Skalák hraje druhou ligu a v repre je úplně marnej

   • Sýkora???

    Chrod18.6.2016 17:09reagovat

    Jo jasně Smích my máme na pravý záloze Konatého a Skalák je marnej, to je dobrej fór...

   • Sýkora???

    Brian Pricke18.6.2016 18:05reagovat

    5. nejlepší ligu světa.

    • Sýkora???

     Mates18.6.2016 18:17reagovat

     No to rozhodne, s tim pocitej!

    • Sýkora???

     Jarda1118.6.2016 18:51reagovat

     a na tohle jsi přišel jak?

    • Sýkora???

     Brian Pricke18.6.2016 18:56reagovat

     Že se ozvali zrovna dva největší chytrolíni. Smích

     Říkal to sám.

    • Sýkora???

     SuperFrankie18.6.2016 21:20reagovat

     No to ani náhodou. Smích

 • Příprava

  Tazmen18.6.2016 15:55reagovat

  Zatím co si naše hvězdy válí ještě koule na pláži, tak Plíseň i bez reprezentantů rozdrtila Kozolupy 18:3! Všichni VEN!

  • Příprava

   danielsen18.6.2016 17:14reagovat

   jo rozdrtila ale dostat od Kozolupů 3 góly....Smích

 • Twitter Kvasnici

  Luke18.6.2016 14:43reagovat

  O libereckého Sýkoru se přetahuje Montpellier s Bordeaux. Pokud jim odejde i Bartošák do Sparty za Costu, bude mít velký problém.

  #prestupy

   

  My máme zájem o Bartošáka? Údiv

  • Twitter Kvasnici

   lidoop18.6.2016 15:04reagovat

   Karl Gott mit uns

  • Twitter Kvasnici

   doni18.6.2016 15:19reagovat

   Před nedávnem jsem to tu psal, že jak znám naše vedení tak se o něj bude zajímat a říkali jste, že tak blbý nejsou...

  • Twitter Kvasnici

   Paspartu18.6.2016 15:51reagovat

   Můžu poprosit o odkaz? Nemohu to nikde najít.

    

   Diky

   • Twitter Kvasnici

    Paspartu18.6.2016 15:53reagovat

    Už to mám omlouvam se.

     

    https://mobile.twitter.com/MichalKvasnica/status/744124573315137537

  • Twitter Kvasnici

   orlosup18.6.2016 15:55reagovat

   Zoufalstvíhmm tak bartošák už je jednou nohou ve spartě.nechápu přoč radši nedaj šanci borcům z dorostu nebo si nestáhnou hybše to taky není zázrak,ale je perspektivnější a o moc horší taky nebude.

  • Twitter Kvasnici

   Tazmen18.6.2016 16:07reagovat

   Youtube video má dobrý Smích

   • Twitter Kvasnici

    Pouzar1118.6.2016 16:39reagovat

    4 shlédnutí ( https://www.youtube.com/watch?v=v89ehmCpGRs ) .. Jeden sem já, druhej ty.. pak zbejvá asi kasík a otava Smích

    • Twitter Kvasnici

     Tazmen18.6.2016 17:00reagovat

     Má ho tam týden, asi chtěl zaujmout Otavu.. je to liška mazaná Smích

    • Twitter Kvasnici

     captain_obvious18.6.2016 19:00reagovat

     SmíchSmích

  • Twitter Kvasnici

   spartas18.6.2016 16:08reagovat

   lol

  • Twitter Kvasnici

   waaw18.6.2016 16:25reagovat

   Nevim co se vam nelibi. Napr. jeho agent ho silne doporucuje jako kvalitniho a perspektivniho

  • Twitter Kvasnici

   captain_obvious18.6.2016 19:05reagovat

   Tyhle 2 věty naprosto geniálně a dokonale vystihují přestupovou politiku Sparty. Tohle by se mělo zarámovat a vyvěsit na Letnou, protože naše joudy v čele s Otavou nelze stručně popsat lépe.

 • Brian Pricke18.6.2016 10:47reagovat

  Na oficiálním webu si dali tu práci a sestavili seznam hráčů, které nikdy pořádně v dresu áčka neuvidíme - http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/mladez/jedenactka-sezony-17434.html

  • koca99918.6.2016 12:57reagovat

   Pokud na to nemají tak je to snad správný ne? Pokud na to mají tak se prosadí. Viz. Krejda, Kadeř, Juliš, atd.

   • Chrod18.6.2016 13:30reagovat

    Takže Pavelka, Skalák, Sýkora atd. na to neměli? Smích Tyhle výmluvy jsou fakt k smíchu, protože snad i slepej vidí, že cesta našich odchovanců do áčka je hodně trnitá, i když by rozhodně nemusela. Hráč kterej by na to mohl mít nejdřív stráví 2-3 roky někde na hostování, aby pak ve 22 letech dostal první šanci u nás. To je prostě pozdě, když se naše mládež může měřit s těmi nejlepšími v Evropě.

    • Brian Pricke18.6.2016 13:50reagovat

     Děkuji.

    • brac18.6.2016 15:52reagovat

     No, když už se ukáže, že na Spartu možná i má, tak ho pro jistotu rovnou prodáme do Itálie.

 • Výkon ČR

  venous18.6.2016 9:13reagovat

  Naprostá bída, protěžování hráčů jako Lžimberský, Hubník, Plašil, a co hraje Darida - bída, z toho bodu mají radost hlavně nenažraní bafuňáři, výkon k blití. Čtu že Lafa zavinil branku proti Španělům, kdyby se ale Čech naučil chodit z branky tak to musel mít. Stejně ale trenér Vrba nenechá čuchnout mladí a jeho kariéra v repre končí.Vztek

  • Výkon ČR

   lotar18.6.2016 9:50reagovat

   Co to meleš za blbosti v Čechovi bych chybu nehledal na ten centr by nedosáhnul a co se týká Lafaty tak nic proti němu v lize je super,ale na takovej fotbal už prostě nestačí.

   • Výkon ČR

    bledátvář18.6.2016 21:20reagovat

    Smích

  • Výkon ČR

   orlosup18.6.2016 9:50reagovat

   zas nemusíš hráče od podvodníků hanit za každou cenu.krejčí se skalákem zahráli ještě hůř,kadeřábek s lafatou taky těžká bída.omrknul sem fora na slavistickým se nadává na všechny kromě necida a škody na plzeňským se nadává na současný nebo bývalý spartany.a tady zas podvodníci nedat škoda s necidem gol tak se jde i po nich,že tam mohl nechat lafatu.jinak mi přijde,že krejčí už chyl od podvodníků letecko nemoc.

   • Výkon ČR

    danielsen18.6.2016 13:11reagovat

    jenže zapomínají že ten hráč co nahrává na gól je stejně důležitej jako ten co gól dá,možná víc než střelec protože to vše vymyslí a ten co nastaví pak jen hlavu je slavnějšíSmíchA ten hráč co zaviní gól tak v tom většinou nejede sám ale je to součet více chyb za sebou!A hráč co nedá tutovku je ve stejném průseru jako ten co zaviní gól!!Jenže se neproměněná šance bere většinou jako smůlaSmíchLafata včera ”zavinil” dvě standardky,mohl z nich bejt gól ale to by musel bejt u nás někdo kdo trefí bránu z trestňáku,kdyby jí trefil tak byl slavnej a Lafata by byl stejně za kopyto,bohužel......

  • Výkon ČR

   brac18.6.2016 10:03reagovat

   Zrovna Darida zahrál snad svůj nejlepší zápas, byť je to takový druhý Plašil.

   • Výkon ČR

    danielsen18.6.2016 13:15reagovat

    nejlepší zápas a to myslíš v životě nebo na ME?To bych teda netvrdil,je podivný že vůbec hraje BL,mě se teda vůbec nelíbí,má plno nepřesných přihrávek,patří spíš k slabšímu průměru.

 • Rosický

  LukyACS17.6.2016 23:42reagovat

  Sice to zvyšuje naše šance, díky čemuž ho možná uvidíme v dresu Sparty, ale v repre nepochybně skončil. Každý rozumný fanoušek by mu měl poděkovat za těch 16 let v repre, pomohl nám nespočetkrát a byla radost ho vidět v dresu nároďáku. Komentáři frustrovaných a závistivých posměváčků se nezabývejme Úsměv

   

  Sice vím, že si to tu nepřečte, ale i tak mi to nedá - Díky, Tome za všechno, co jsi dokázal s reprezentací a na klubové úrovní se rozhodni pro Spartu! Smích Rozhodně nevěš kopačky na hřebík Úsměv

  • Rosický

   adam18.6.2016 1:07reagovat

   Souhlasím s tím, že je to v současné době s Petrem Čechem naše největší stále aktivně hrající fotbalová legenda. Také si myslím, že nebýt abnormálně častých zraněních, i v tomhle jeho věku by byl lepší než Luka Modrič. I můj klukovský sen byl, je a bude vidět Rosického v dresu Sparty (a předpokládám, že to je i případ Křetinského). Nicméně střízlivýma očima je třeba přiznat, že i kdyby k nám přestoupil, tak neodehraje víc zápasů za sezónu než P. Berger a upřímně řečeno já na takové ty mentory do kabiny moc nevěřím. Pokud má někdo takový být, tak ať je v realizačním týmu - jako třeba teď Kováč od nové sezóny. Sice si myslím, že Matějovský už má svůj věk a čeká ho nejspíš poslední pořádná ligová sezóna, ale raději bych spoléhal na pomoc jeho, než Rosického, který se stejně do Sparty zas tak moc nežene a hrozí, že se v prvním jarním zápase v nějaké vesnici typu Příbram nebo Jablonec zraní a na LM nám stejně nepomůže. Raději Čermáka než Rosického.

   • Rosický

    fevac19.6.2016 9:33reagovat

    Souhlas. Hezky a výstižně popsaná realita s veškerou úctou k T.R.

  • Rosický

   lesmen18.6.2016 2:28reagovat

   no ono je take mozne, ze pokud to bude neco vaznejsiho, ze se cely Rosicky na fotbal vyprdne uplne, protoze nejmladsi uz neni a kvuli tomu, aby se rok lecil a pak odehral 2 zapasy nez se zase zrani, na to uz taky asi mit nervy nebude. Navic co si budeme nalhavat, vydelano ma na 5 zivotu, tak proc by ze jo...

    

  • rosický se po včerejšku vyřešil si myslí

   kilovolt18.6.2016 9:03reagovat

   já to vidím na konec kariéry (bohužel). Nechápu kdo by do takového hráče dal nějaké peníze - leda blázen

 • Hlasování

  danielsen17.6.2016 23:06reagovat

  Nejhorší Hubník,Skalák,Šural a Plašil za 5 a nejlepší Škoda za 1....

  • Hlasování

   Furia Ceca17.6.2016 23:34reagovat

   Limbersky, Plasil, Lafata, Šoural za 5... sesivky za jedna.

  • Hlasování

   SVP18.6.2016 8:07reagovat

   Plašil 8 Otrávení , Limberský , Lafata , 5

80954 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha