Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Trošku se zamyslete.!!!

  Vesi16.9.2016 9:34reagovat

  Nechápu, proč tu všichni nadáváte na Štastného, Kováče, případně Ujfalušiho.... Neodehrává se snad fotbal na hřišti jako takovém?!!! Minulý rok při jízdě EL jste je tady všichni velebili. V tomhle je českej národ fakt ubohej.

  Podívejte se na Váchu, Marečka.... Vy si vážně myslíte, že jsou to hráči pro SPARTU PRAHA? Vždyť Mareček neumí nahrát na metr, gól nedá, bránit neumí... tak na co tam kurva je? Proč Kadlec, Costa a Holek hořej jak papír? Ať si říká kdo chce co chce, ale bez Dočkala je Sparta úplně nulová. Je to ubohý, že Sparta je závislá na jednom hráči a ostatní jako třeba Frýdek, Juliš a další se pouze vezou..

  • Spytihnef16.9.2016 9:37reagovat

   Tak se trochu zamysli ty. Vácha a Mareček můžou za to, že hrajou za Spartu, když na ní nemají?

  • Bunda16.9.2016 9:40reagovat

   S Dočkalem je ta hra lepší? Aha. A ostatní nedokážou přehrát Bolku nebo Slovácko?

  • Capo16.9.2016 9:45reagovat

   Odpověděl sis sám. Hrajeme fotbal bez systému, který je závislý na individuálních výkonech jednotlivců. Dokud to tak bude, tak se ve Spartě nikdy nedočkáme stabilnějších výkonů v Evropě i lize a úspěchy budou přicházet jen v závislosti na tom, že se nám sejde forma a zdravotní stav hráčů jako je Dočkal. Protože když tyto hráče nemáme z různých důvodů k dispozici, tak najednou neni šance doma přehrát Mladou Boleslav, natož něco uhrát v Evropě.

   • Vesi16.9.2016 10:20reagovat

    Naprosto souhlasím!

   • AlaMierda16.9.2016 10:23reagovat

    systém je fajn, na druhou stranu zápas vyhrávají nejvíce individuální kvality hráčů. Ti umí vzít zodpovědnost na sebe, zakončit, udělat nečekanou věc apod.. je to provázané

    • Spytihnef16.9.2016 10:29reagovat

     a to má Boleslav lepší individuální kvalitu hráčů? že nás přehrála v všech směrech

     • AlaMierda16.9.2016 10:33reagovat

      v optimální formě nemá.

    • Capo16.9.2016 10:37reagovat

     Je to provázané, ale když je nějaký systém a hráči vědí co se po nich chce, tak i bez klíčového hráče lze alespoň podat výkon, ze kterého by se mi nechtělo zvracet. Třeba se nevyhraje, ale alespoň bysme byli organizovaní a celkově těžší překážka pro Saints než včera. Vždyť oni vyměnili 9 lidí oproti lize a na jejich hře to znát nebylo. Hráli svůj fotbal a v suchým triku nás vyndali. Proč bez ohledu na sestavu nedokážeme hrát svůj fotbal my?

  • captain_obvious16.9.2016 9:50reagovat

   To, že konkrétní hráči nemají na Spartu, by měli v první řadě odhadnout odpovědní lidé a Sparta má dost peněz na to, aby si klíčové posty obsadila takovými lidmi, kteří potenciál hráče rozeznají už když mu je třeba 20. Sorry, ale já nejsem žádný génius a už před snad 4 lety jsem psal, myslím že ještě na ofiku, že Hušbauer a Vácha budou vždycky slušní hráči do naší ligy, ale jestli chceme hrát LM, tak to nemůžeme stavět na těchhle hráčích. A jak to vypadá o 4 roky později? Hušbauer se pohybuje mezi základem a lávkou u seshita a Vácha je dokonce i v EL prakticky v každém zápase mezi nejhoršími. Ve Spartě to nikdo nevidí a ještě jim dávají velké kontrakty.

   • AlaMierda16.9.2016 10:19reagovat

    takových tu bylo spousty kdo psali, že Hušbauerovo strop je naše liga, Vácha mi přijde od jeho zápasu na Islandu úplně mimo. To samé je Šural pro kterého je naše liga strop ( nepočítám nějaké Turecko, Rusko apod) a těchto hráčů tu je více.

  • waaw16.9.2016 9:59reagovat

   Jak, ze je vsichni velebili? Minimalne ja + nekolik dalsich tu i pres uspech v EL psalo, ze Scasny tahne Spartu dolu a uspech v EL byl kombinaci spise stesti, podceneni a mimoradneho nasazeni hracu. Pokud to ale trner nedokaze prenes do zapasu o 3 body s Jihlavou nebo Slovackem, tak je to k nicemu a trenera potrebujeme jineho

  • rebus16.9.2016 10:04reagovat

   Zdendo?

    

   btw problem je ze hraci ktery maji potencial a ve Sparte nemaji formu-pak odehraji v repre (viz Cermak) famozne.

   Jake hrace chces? Mame vyborny hrace ale spatny tym! a za ten nese zodpovednost trener. Mel spoustu casu a prisel do fungujiciho systemu (bohuzel Lavicka nemel odvahu obcas udelat zmenu)-ted neni zadny system a prejede nas podprumerny anglicky tym

    

  • atraps216.9.2016 10:08reagovat

   Poněkud jsi zaspal.Převážné většině bylo jasné že postup v poháru byla souhra štěstí.Trenér v podstatě dostane koho chce.Samozřejmně v našich možnostech ale i ty jsou na naše poměry nadstandartní.Všichni fandové všech klubů chválí ale i kritizují.A u nás je bohužel co kritizovat.

  • victorlima16.9.2016 13:23reagovat

   Trošku jsem se zamyslel a přišel jsem jen na to, že mužstvo jak říká trenér nemá formu. Kdo je za to zodpovědný ? Kdo má hlavní slovo v tom jak je tým doplňován ? Sparta jak se všichni shodují hraje bez systému. Kdo je za to zodpovědný? Teď se na chvíli zamysli ty.

 • Ryba smrdí od hlavy

  Franta z lidu16.9.2016 9:08reagovat

  Otava, Kotalík, Kasík, Ujfaluši, Kováč, Požár... To je squadra nalepených na Křetínského penězovody. Co dělají? Jaké mají povinnosti? Co KONKRÉTNÍHO udělali v posledním půlroce pro Spartu?

  • Bunda16.9.2016 9:13reagovat

   Ujfaluši vyskautoval Michala Kadlece. A dva mladé afričany. Kecám, jsou od Ziky. Takže nic.

  • DaveACS16.9.2016 9:19reagovat

   Kasík s Kováčem mohou za to, v jakém stavu se nachází Sparta! Řádku, Ondro, táhněte!

   • kapacitos16.9.2016 9:31reagovat

    Kováč jo, kdyby neskončil kariéru, tak mohl být jedničkou v obraně a byl by za hvězdu Úsměv

    • Bunda16.9.2016 9:33reagovat

     Kováč? Bohemka stačila Smích

     • kapacitos16.9.2016 9:44reagovat

      Pořád lepší než Holek a Kadlec Smích

 • I. Hašek

  kapacitos16.9.2016 9:06reagovat

  Proč by měl být problém, že skoro 10 let nikde pořádně netrénoval? Vždyť kolik toho za poslední roky odtrénoval Hřebík a většina lidí by si ho jako našeho trenéra dokázala představit a to nemluvím o těch ”trenérech” co jsou zde na fóru, kolik toho mají odtrénováno a byli by lepší než Zdenda Úsměv

  Přece když dlouho netrénoval, tak to automaticky neznamená, že by to byl špatný trenér, fotbal sleduje a neustále se pohybuje ve fotbalovém prostředí. Důležitý je, aby to byla osobnost, měl respekt jak u hráčů, tak fanoušků, kteří mu musí důvěřovat a stát za ním, musí umět zvládnout tlak a mít pořádný systém. Samozřejmě bych si tu dokázal představit i lepšího trenéra, ale v rozjetý sezóně už nikoho neseženem. Trpišovský by přišel nejdřív v zimě a to už může být pozdě..

  • Franta z lidu16.9.2016 9:11reagovat

   Hašek je už víc bafuňář a byznysmen než trenér. Má jméno, konexe, ale nemyslím, že by byl schopen dát všechno na Spartě do pucu. Navíc mě ohromně zklamal, když coby ”spasitel” opustil úprkem FAČR a šel radši za petrodolary do Arábie. Navíc si nedokážu nějak představit komunikaci po ose JUDr. Křetínský - Kotalík - Otava.

 • Rozhovor

  GhostInside16.9.2016 8:59reagovat

  DK: Jakube slyšíš mě?

  JO: Dane počkej…..nešahej na mě teď….no dobrý klidně povídej.

  DK: Sehnals mi to číslo na Trpišáka?

  JO: Dane dyť si říkal o přestávce ne? Tak já mám do zimy ještě čas. Příští tejden to udělám.

  DK: Kubo ty vole já říkal ať mi ho seženeš teď o přestávce se Svatejma.

  JO: Tos neřek ty vole. To jako ho mám shánět teď jo? Jako teď vo přestávce zápasu jo?

  DK: No tak prej si zůstal v Praze, že máš hodně práce, tak by to snad něměl bejt takovej problém ne? Co vůbec děláš Kubo?

  JO: Ty vole to mi neuvěříš, mám ji tady teď.

  DK: Koho jako?

  JO: No Hřebíkovu dceru ty vole. Dneska jí snad konečně vobtáhnu.

  DK: To si děláš prdel ne? Řikal sem ti ať ji necháš na pokoji.

  JO: Ty vole počkej až to starej plešoun zjistí, se posere Přemlouvám ji už 5 let a teď je tady..

  DK: Ty vole Jakube, neser mě pošli ji vokamžitě domu a sežeň mi doprdele to číslo na Trpišáka. Nebo tady taky končíš s tim magorem Štastnym, stejně sis ho tady natruc Hřebíkovi prosadil ty.

  JO: Dane hele brzdi. Pamatuješ komu vděčíš za to všechno jo?

  DK: Ty vole už je to tady zase.

  JO: Kdybych nevojížděl Kellnerovu paničku, tak bys nikdy nezjistil že tě chtěj vojebat vo všechno. Langr už měl na tebe připravenej i zatykač.

  DK: No jo já si to pamatuju, stejně mi to porád připomínáš, tak snad sem toho pro tebe taky udělal dost. Ale teď prostě potřebuju abys začal makat.

  JO: No to je abys nezapomněl kdo je tvůj strážnej anděl vole. Dobře já to tady dodělám a pak zjistim co se dá dělat vole. Jo ale mám takový info, že ho Karl nedá lehce jo vole?

  DK: No to asi ne, ale ty mi toho Trpiše seženeš viď?

  JO: No já sem přemejšlel..

  DK: (Smích)

  JO: Přemejšlel sem, že je tady porád vole volnej Míša Bílek, ty vole to by byla pecka. Nemám mu zavolat? Na toho číslo je.

  DK: Ty vole tys nečet ani noviny včera? Bílek podepsal Jihlavě ty vole.

  JO: Do hajzlu, do hajzlu. Myslíš že by nám ho pustili?

  DK: (tutututu)

   

  • spartas16.9.2016 9:01reagovat

   To je tak věrný, že ten rozhovor úplně slyším. Přes slzy smíchu pak nevidím na monitor, doufám, že nenapíšu příliš mnoho chyb.

  • letenak16.9.2016 9:04reagovat

   úroveň třetí třídy ZŠ, tak snad tě paní učitelka pochválí Neutrální

   • artaxerxes16.9.2016 10:29reagovat

    Zkratka ZŠ je tady vyhrazena Zdendovi

  • rebus16.9.2016 9:04reagovat

   trapnyNeutrální

  • captain_obvious16.9.2016 9:38reagovat

   https://i.ytimg.com/vi/UYTNYcBfpX0/hqdefault.jpg

 • Kdy?

  waaw16.9.2016 8:03reagovat

  Pro ty, co si kladou otazku kdy, abychom meli pripravenou nejakou nahradu, jen pripomenu, ze riskantni krok s vymenou trenera vysel jak Plzni, tak Slavii. My mame navic ten komfort, ze kdyz zmizi dva dny pred zapasem, tak z internich zdroju muzeme poslat krizovy management Hrebik+Holoubek, aby pomohli nez se dojedna definitivni reseni. Neni treb cekat a zadnou repre pauzu. Hlavne rychle pryc

  • Michal0716.9.2016 8:13reagovat

   Plzeň se nedostala do LM a Šilhavý má zatím jednu remízu...

   • rebus16.9.2016 8:24reagovat

    to sice ne, ale ted hraji docela pekny fotbal. Cinana neberu-to byla bublina LuftJardy

   • waaw16.9.2016 8:25reagovat

    Slavia se za pochodu zbavila trenera, ktery nevedel co s muzstvem, zbesile stridal, hledal vymluvy, nemel podporu fanousku a ani hracu. My si takoveho dal drzime. Vyplatilo se jim udelat zmenu za pochodu, i kdyz nikdo nevi, zda novy trener bude mit vysledky. Ale maji alespon neco, co my ne. NADEJI!

    Plzen se nedostala do LM, ale ma trenera, ktery vyresil jeji strategicky problem s prestarlou odbojnou kabinou a jejich hra si seda. Kopic, ktereho tu plno lidi pomlouvalo se rozehral. Ma to nejaky system a smerovani. My mame Scasneho

 • doufam

  Funin16.9.2016 7:57reagovat

  ze Křéťa s Hřebíkem už vybíraj nějakýho trenéra ze zahraničí, a proto to odvolání ZS tak trvá, protože chtějí mít jistou náhradu a nechtěj šarádu alá Slávie

 • charakter

  FrantisekKoudelka16.9.2016 7:42reagovat

  Sparta chce privadet hrace s charakterem, ale ryba smrdi od hlavy, neb mame trenera bez charakteru Úsměv Vymluvy, nechci se vymlouvat o tom, ze chybi dva hraci, jeden co za nas 14 let nehral a druhy, ktery je stejne pomaly jak ostatni....divim se ze neobvinil Cermaka zato, jak spatne sedi na lavicce, ze to je jeho chyba Úsměv Mimochodem kdyz nam chybeli dva hraci, tak Southum asi 8 od idealni sestavy Úsměv

   

 • Majitel

  Michal0716.9.2016 7:42reagovat

  Uvědomme si jednu věc.

  Dokud je Ščasný ve funkci, znamená to, že mu majitel Sparty věří, že dokáže být úspěšný. Jinak by tu už nebyl.

  • FrantisekKoudelka16.9.2016 7:43reagovat

   Jedinej adi Úsměv

    

 • hraci

  Funin16.9.2016 7:28reagovat

  tak si rikam, jestli ti hraci nechtej Scasnyho odstrelit, ja vim, neni to zadnej super trener, ale tak spatnej aby totalne zkurvil vsechny hrace snad bejt nemuze ne?

  • spartas16.9.2016 7:31reagovat

   Může

   • Funin16.9.2016 7:33reagovat

    no dobre, tak muze, ale tu zmenu oproti lonsku si fakt nedokazu vysvetlit.

    • spartas16.9.2016 8:20reagovat

     Neoblíbenej bejt taky může. Ten exodus hráčů přes letní přestávku asi může naznačovat, že pro mnoho hráčů přestala bejt Sparta pod jeho vedením žádanou adresou.

     • victorlima17.9.2016 12:50reagovat

      Spartas, prosím Tě nemluv o exodusu. Vždyť odešel Krejčí , který to měl už léta slíbeno a Brabec, který si to také moc přál. Ti a s nimi Schick, který to chtěl za každou cenu zkusit venku. Nechtěli by zůstat, ani kdyby Spartu šel trénovat Murinho. Nicméně na Tvojí úvaze, že je něco špatně v kabině, může být dost pravdy.

    • Sendi16.9.2016 9:01reagovat

     jakou změnu oproti loňsku? Vždyť to bylo v podstatě to samý...

  • kapacitos16.9.2016 8:23reagovat

   zkouší to už dlouho..

 • Zmena

  rebus16.9.2016 7:16reagovat

  Je nutná to snad vidí i Dan! Ted je spis otázka kdy tu změnu provést- za mne včera bylo pozdě! Doufám ze dnes proběhne tiskovka a ZŠ zmizí! Protože nemam nervy čekat na Zlín a poslouchat ze - hráli jsme těžký zapas ve ctvrtek+ dlouha cesta do Zlína Bla Bla Bla

  Kdy jsme odehráli naposled povedený zapas?

  • Bunda16.9.2016 7:21reagovat

   V lize se Slavií?

   • rebus16.9.2016 8:23reagovat

    to uz je pul roku ne?

   • ouissi16.9.2016 8:55reagovat

    V posledním kole proti Jihlavě. Ale to samozřejmě těžko může být měřítkem.

     

    • rebus16.9.2016 9:00reagovat

     to byl poutak

82374 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha