Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jaany22.6.2016 8:44reagovat

  Nakonec je dobře že jsme vypadli. Spartu čeká dost možná klíčová sezóna a reprezentanti budou mít alespoň nějaký čas na dovolenou Úsměv

  • bobo22.6.2016 8:53reagovat

   Klíčová v čem?

   • danielsen22.6.2016 9:01reagovat

    bohužel mladej kluk jak zazáří,tak chce hned jít ven,když odejde,tak pak stejně sedí na lavičce,pak se vrátí třeba a je z něj průměrák bohužel!Mladej kluk potřebuje co nejvíc hrát a to v zahraničí nebude až na malé výjimky.Nejdřív by se měli vyhrát v naší lize a potom třeba jít ven,ale za ty prachy co mi je prodáváme,tak je koupí prakticky každej zahraniční klub i na lavičku!Většina talentů zaniknou kvůli předčasnému odchodu do zahraničí....Smutek

    • atraps222.6.2016 9:07reagovat

     Potom ale není a nebude nikdo kdo by zvládnul náročné zápasy za repre.Kluci ven chodit musí a je jen a jen na nich co chtějí dokázat.

     • danielsen22.6.2016 10:10reagovat

      jenže podle mně hlavní lákadlo proč jít ven jsou peníze,i když sedí na lavičce tak má víc než v naší lize,a kdo hraje tak převážně jen v ”podřadných” klubech a ani tu nejvyšší ligu většinou venku nehrajou!Kolik talentovaných hráčů zmizelo a není po nich vidu ani slechu...Vždyť ten hráč odejde s velkou slávou do nějakého velkoklubu a najednou zmizí a objeví se někde v Dánsku,Polsku a v jiných ”top” ligách v sesupujcím klubu....

      • atraps222.6.2016 10:16reagovat

       Jenže pokud ven nejde, nikdy nezjistíš jestli na to má nebo ne.Dostane nabídku a je jen na něm jak ji zúročí.

    • spartas22.6.2016 9:12reagovat

     Už je to tady zase...

     • danielsen22.6.2016 11:02reagovat

      to máš pravdu,ale všichni víme jak to končí až na malé výjimky,chyba bude někde jinde,a když je hvězdou v naší průměrné lize,tak v zahraničí skončí většinou na lávce,naše liga není měřítko...venku je fotbal o něčem jiném!

 • Repre

  Capo22.6.2016 6:47reagovat

  Včera jsem ani neměl chuť psát, byla to opravdu tragédie. Turci nás vyškolili úplně stejně jako v kvalifikaci na Letné. Je neskutečný, jak moc mizerná reprezentace momentálně je. Nemáme tam jediného hráče pod 30 let, který by měl Evropskou úroveň, alespoň to tak na první pohled jednoznačně vyznívá a kdybych byl skaut, tak prostě z naší repre nedoporučím nikoho. Já absolutně nechápu, za co je tak dobře hodnocen v Bundeslize Darida? Má skvělou kondici, ale po fotbalové stránce zapadl do našeho průměru naprosto spolehlivě. Myslim, že v zrcadle reprezentace, která by měla být jakousi výkladní skříní našeho fotbalu, a vedené prý nejlepším trenérem u nás, se teprve ukazuje, jak vyjímečný úspěch udělala Sparta v EL. Doufejme, že alespoň na klubové úrovni budeme úspěšnější. Pravděpodobně se nebudeme díky ”skvělému” EURU přehrabovat lukrativními nabídkami na Krejčího. Doufám za něj, že ty co ho chtěli na základě výkonů v klubu, neovlivní ta tragédie, se kterou se svezl v repre a nějaká kloudná nabídka na něj přijde. Nicméně jestli za něj Křetínský bude skutečně požadovat těch 7 mega, tak u nás nejspíš ještě chvilku zůstane...

  • Repre

   spartas22.6.2016 7:30reagovat

   Jestli za něj bude vyžadovat 7 mega, tak si to od nás odkroutí celý od přípravky až po Silvestr.

  • Repre

   asd22.6.2016 8:17reagovat

   Nemyslim si, že by ho mělo EURO zničehonic ostřihnout od jeho (zaslouženýho) odchodu. Nikdo nečeká, že pujde do Realu nebo do Dortmundu. Pujde někam například do středu Italské, ten jeho potencionální klub ho jistě sleduju déle a nebude se finálně rozhodovat na základě EURA. To, že tam vubec byl a hrál v základu, je spíš plusový bod, i když nezářil. Nezářil ale v mizerně hrajícím zbabělém mančaftu, horší by bylo, kdyby to šlapalo a jediný kdo by hrál hovno byl on.

  • Repre

   atraps222.6.2016 8:57reagovat

   Darida si odmakal svoje ale bohužel není v týmu brán jako špilmachr.A právě pozice hráče kterej má mančaft burcovat u nás není.Rosa ji splnil dokud hrál,Čech má starosti sám ze sebou.Krejčí musí jít ven tak aby se zařadil ke Gebremu,Kadeřábkovi,Pavelkovi,Skalákovi na kterejch se díky hře v kvalitních ligách dá do budoucna stavět.V naší šnečí lize se tahounem repre nikdo nestane.Maximálně tak člen kádru na záskok.

 • Šural

  taborita22.6.2016 6:39reagovat

  No nevím jak většina z Vás, ale za mě jak celé jaro ve Spartě, tak i teď v repre jedno veliký zklamání. Za ty peníze prozatím jedna velká bublina kolem tohoto hráče.

   

  Jinak za mě ještě k Euru - nejslabší článek jednoznačně Vrba, jeho taktické manévry, styl hry, sestavy na zápasy a následné výmluvy ve stylu nemáme na ně....Zlatý Ščasný a jeho koučování na Laziu, Krasnodaru, Schalke apod.

   

  Ohledně hráčů -

  Hubník ukázal, proč se neprosadil v Německu, Limberský je slabota už i v domácí lize - nevím proč nehrál Kadlec a Gebre

   

  Dočkal - pokud byl zdravý, měl hrát více zápasů, s Turkem podle mě jeden z nejlepších na hřišti - nechápu jeho střídání

   

  Lafata - při stanovené taktice a stylu hry měl hrát jen s Tureckem, kde vůbec nenastoupil; Necid i Škoda slabota

   

  Darida - prý do Realu...Tohle fakt nepochopím. Mě snad nikdy v zápase repre nepřesvědčil, že bych řekl, tohle je jeho zápas

   

  Kadeřábek - řekl bych, že oproti tomu co hrál ve Spartě šel paradoxně s výkonností dolů, snad se to zlepší, potenciál má

   

  Krejčí - čekal jsem víc, na druhou stranu vyloženě nezklamal, ukázalo se, jak je důležité postavit k němu spoluhráče, kteří mu to dají do běhu a ne že on za ně bude místy bránit a hrát obránce

  • Šural

   Furia Ceca22.6.2016 9:19reagovat

   Krkovička za ty tři roky u repre nedokázal týmu vnutit nějaký herní systém. Vše na náhodu a zbytek alibistické povídačky o chybějícím spasiteli Rosickým nebo mantra o nízké hráčské kvalitě...

 • Vrba

  maybe22.6.2016 0:23reagovat

  jen dokázal, že jeho image je jen plzeňska bublina nafouklá Berbrem. Tam dokázal zázraky s týmem dřeváků. Ale jak nemá Berbra za zády, nedokáže vymyslet nic více než 80% trenérů. Nemá kde brát, ale to neměl ani Bílek a národ ho málem sežral za prohru v osmifinále. Teď letíme ven jako po skluzavce, máme nejhorší herní projev na euru a hledají se výmluvy.Takto letět před 4 lety Bílek tak se snad ani nemůže vrátit domů a musel by rovnou v Polsku požádat o azyl.

  • Vrba

   pubi22.6.2016 0:33reagovat

   Na jednu stranu je pravda, že fotbalová kvalita byla prostě s našimi soupeři nesrovnatelná. Ale taky je pravda, že jsem se za celé EURO ztotožnil jen s málokterým jeho tahem. Dneska jsem volal po Kadlecovi na stoperu, stejně jako Kuka - zkušenosti, dobrá rozehrávka (proti papírově nejslabšímu soupeři), znalost Turků - a hle, Hubník vymyslí v devátý minutě gól. Že nehrál Škoda ale Necid, kterej hrál se Španělskem stejnou tužku jako Lafi s Chorvatskem, to nechápu vůbec. Střídání Pavelky bych ještě pochopil, ale Bořka? Konečně na EURU někdo s kopací technikou, měli jsme nebezpečný centry.. ale k tomu už jsem se vyjadřoval níž. A jak už tady zaznělo, pokud by byl Lafata aspoň trochu v nějakým zápase platnej, tak dneska..

  • Vrba

   Furia Ceca22.6.2016 1:05reagovat

   Vrba měl tři roky na to vtisknout repre herní tvář, systém, souhru... Výsledek? Nic. Hra na náhodu, čekání a alibi na Rosickýho...

 • Pozitivum to má

  pubi21.6.2016 23:48reagovat

  Jak sem předpokládám, ze Sparťanů se nikdo neprodal - Bořek na to nedostal šanci, Lafata a Krejčí byli velmi špatní. Mimochodem nechápu, že dneska nestáhl Krejdu místo Bořka, kterej byl docela platnej, ještě když tam chtěl dát Šuryho, kterej je zleva platnější.

  Tak aspoň kluci orazí a budou brzo v přípravě, letošní přestávka se mi líbí, tým bude kvalitně posílenej i příjemně okysličenej o mladou krev, takže už se těším na předkola..

  • Pozitivum to má

   rebus22.6.2016 0:08reagovat

   Opravdu si cekal ze Lafatu prodameÚdiv

   • Pozitivum to má

    pubi22.6.2016 0:09reagovat

    Samozřejmě, že ne, myslel jsem tím Láďu, ale když jsem chtěl psát o tom, jak byl Láďa špatnej, tak jsem tam přidal i Lafyho..

  • Pozitivum to má

   ouki22.6.2016 1:55reagovat

   Nedokážu brát jako pozitivum, že se našim klukům těmito neúspěchy brání v rozletu jejich kariéry.

 • bledátvář21.6.2016 23:27reagovat

  Z toho jak to okecávaj tím, že soupeři hrajou za Barcelonu už je mi na blití.

  • zvaadha21.6.2016 23:48reagovat

   To není okecávka, ale fakt. Náš výběr opravdu kvalitativně nemá na půlku Evropy, co se individuálních kvalit týče. Celé EURO toho bylo pouze obrazem.

   • bledátvář22.6.2016 0:12reagovat

    Ale hovno. Ve všch těch zápasech jsme góly soupeři doslova darovali. Když brankář nahraje obránci do špeku a ten pošle soupeře do sóla, není to tím, že soupeř hraje za Barcelonu. Když vyvezu balón na půlku a pak ho odevzdá soupeři do brejkz, tak to není tím, že soupeř hraje za Atletico. Je to tím, že jsem to prostě posral. Takhle by dostali góly i od kdejakýho týmu z ligy.

    • zvaadha22.6.2016 0:33reagovat

     Fotbal je, byl a bude o chybách. Dělali je i hráči českých soupeřů. Rozdíl v té kvalitě je pak vidět v tom, jak s těmi chybami hráči naloží. Je to v prvé řadě o kvalitě! Hlavně klid :)

     • atraps222.6.2016 10:11reagovat

      Například včera.Soupeř také dělal chyby ale narozdíl od nás dvou zaváhání stoprocentně využil.

 • Kuklic21.6.2016 23:26reagovat

  Už mě v tom studiu serou jam furt.mluví o tom , že nám dnes chybělo štěstí

 • Chápu to dobře,

  majtin21.6.2016 23:14reagovat

  že jsme pomohli Turkovi o skóre před Albánii a když zítra Itálie a Belgie neprohrají s Irskem resp. Švédskem, což je dost reálné, tak jsou v osmifinále ? Nemluvě o tom, že Slovensko už má teď taky jistotu.

  • Chápu to dobře,

   rebus21.6.2016 23:15reagovat

   ano

  • Chápu to dobře,

   LukyACS21.6.2016 23:17reagovat

   Slovensko mělo jistotu už před naším zápasem Úsměv

   • Chápu to dobře,

    majtin21.6.2016 23:20reagovat

    Vlastně jo. Nemám moc času sledovat, tak mi to neseplo.

  • Chápu to dobře,

   AlaMierda21.6.2016 23:18reagovat

   na to kašli, hlavní je Spartička.

 • Kadeřábek

  burghausen21.6.2016 23:10reagovat

  Kadeřábek naprosto tragickej všechny tři zápasy nechápu proč nehrál Gebre, nadávalo se na Limberskýho ale kdyby dneska hrál tak první gol by nepadnul protože turek by ležel. Pudil katastrofa, Pavelka to samý.

  • Kadeřábek

   LukyACS21.6.2016 23:16reagovat

   S Gebrem by to nebylo o moc lepší, to je kus za kus, podobně jako třeba Pudil za LImberskýho, Pavelka... můžeš to střídat a kombinovat, jak chceš, ale nezakreješ tím, že české reprezentaci strašně chybí kvalita, v poli nemáme jediného hráče v nadprůměrném celku

  • Kadeřábek

   H’Eikolo Kanté21.6.2016 23:17reagovat

   Naučili ho bránit, zapomněl útočit.

  • Kadeřábek

   bledátvář21.6.2016 23:17reagovat

   Nechápu, co se s ním stalo. Ve formě v jaký byl, když odcházel ze Sparty by dneska našel Daridu na penaltě a vyrovnali bychom. A teď se tam chvíli motí a pak do toho kopne jak do hovna.

 • ME

  LukyACS21.6.2016 23:10reagovat

  Už před ME se dalo čekat, že ze 3. postoupíme buď my nebo Turci, na Chorvaty a Španěly jsme papírově neměli - naše liga sice není špatná, ale na hráče Realu, Juve, Barcy... z poloviny s ligovym výběrem logicky nemáme, což se potvrdilo i na hřišti, bod s Chorvatskem byla bonusová haluz.

  Dnes jsme s TUrky nehráli špatně, ale oni holt byli produktivnější. Je načase, aby se probudili nejen čeští fanoušci z dob, kdy jsme měli Nedvěda, Poboráka, Rosu s Čechem v top formě a další... ale hlavně čeští bafuňáři.

   

  Je k zamyšlení, proč český fotbal přestal produkovat fotbalisty pro nadprůměrné kluby Evropy. Když pomineme repre hráče 32+, tak jsou pro u našich hráčů nejlepší kluby Hertha, Hoffenheim, Brémy a další, což jsou v Evropě bohužel průměrné celky, pro které je stropem, že se dostanou do kvalifikace EL.

  Sice se absence kvality dala dohnat týmovým pojetím, ale i to chybělo, každopádně já bych byl rád, kdyby zase začla vyrůstat kvalita.

   

  A do budoucna? Nejvíc se dá věřit Černému, který opustil české vody radši v 17, možná se prosadí Schick, ale vyrůstá nám tu nějaká opravdová superstar? Belgičani, Chorvati... a další produkují velké talenty. My máme sice hodně talentů, ale dá se někomu dát nálepka superhvězdy? Tedy hráče, kterého by sondovali nejlepší kluby světa?

  Pelta a spol. by se měli probrat a začít konečně řešit mládež, protože ta je dlouhobým problémem a dokud tam budou dávat různé Malury a jiné trafikanty, tak asi těžko můžeme očekávat, že budem mít lepší výsledky.

  Ovšem to neplatí jen o repre trenérech, celá ta připosranost a smýšlení českých trenérů o mladých, kdy radši preferují dědky a to i v posledních kolech, nemyslím to teď jen na Ščasného, ale i třeba na Plzeň, ta radši postaví hráče s kocovinou, než by dali šanci někomu mladému. PLzeň sice není líheň talentů, ale tu jde o ten princip.

  • ME

   AlaMierda21.6.2016 23:17reagovat

   v první řadě je to o kvalitě hráčů a ochotě sám na sobě pracovat. A ta tu není, zajímalo by mě kolik českých hráčů si po tréninku přidává, jako třeba Nedvěd. Spousty českých rádoby talentů jezdí na stáže na testy do zahraničí a málokdo tam zaujme tak, aby si ho někdo vytáhl. Nehledejme jen chybu v trenérech.Já bych mladého hráče, který si to nezaslouží a u ktreého nevidím kvalitu a snahu se zlepšovat,taky nepostavil

  • ME

   trinact22.6.2016 0:32reagovat

   Jde především o trenéry hráčů ve věku 7-12. Tady je největší slabina. Druhá pak je, jak píšeš, malá ochota dávat šanci mladým v lize. Plzeň neni líheň talentů z mnoha důvodů, ale to je tak na stránku a půl a navíc by to tu nikoho nezajímalo. Z kolegiàlního pohledu smekám před Spartou v tomhle ohledu. Když bych to srovnal v jedné větě, tak Sparta dělá mládež, pár dalších týmů takové pohybové kroužky pro mladé a zbytek děti hlídá rodičům.

79520 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha