Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Diskuse

  Ludvik225.10.2016 8:32reagovat

  Trochu to otočím,

  Proč bychom se měli snižovat na úroveň nějakých „válečníků“ typu Krmenčíka, proč bychom měli chtít takovéto hráče u nás?

  Čtvrtfinalista EL se přeci nebude snižovat na úroveň týmu, který 12 zápasů v pohárech nevyhrál. My tyhle celky musíme přehrát fotbalovostí a kvalitou, nikoliv spoléhat, že je přetlačíme silou.

  Psychika je taky dost důležitá, ale Sparta musí hlavně mít nadstavbu, kterou u nás každého přejede. Tak to vždy bývalo, bohužel jsme za dekádu dost klesli…

  • majtin25.10.2016 8:54reagovat

   Tak máme Pulkraba, včera jsem tu s Dominikem nadhodili, že by byl fajn návrat Březiny a Haška ml., což jsou taky bojovníci, ale mají i tu nadstavbu.

   • Clif25.10.2016 8:59reagovat

    Myslim si, že po Plzni se vytvořila půda pro návrat Březiny a jeho zařazení do A tymu po bok Mazucha. Usuzuju podle Holoubkovy narážky na nedůraz ve vápně, což bylo očividně směřováno na Holka.

    • Clif25.10.2016 9:02reagovat

     A když už jsme u Březiny, tak se opřu trochu do Senice, hrajou s mistrem z Trenčína a příjde 430 diváků? To je teprve nezájem.

     http://www.fksenica.eu/zapas.asp?id=S-uradujucim-majstrom-z-Trencina-sme-prehrali-1-2-5679

      

     Minulý týden jsem byl na obyčejném krajském hokejovém zápase Česká Třebová - Choceň a bylo tam 670 lidí, to jen pro porovnání :D

   • Bunda25.10.2016 9:00reagovat

    Válečník typu Krmencika by neměl hrát ani v Plzni. Tahají do týmu dřevaky a pak neporazi nikoho v Evropě.

    • majtin25.10.2016 9:11reagovat

     Úsměv Jj. Ale na nás to bohužel platí, my dostaneme 1 gól od Interu a na půdě Beer Shevy a za stejný počet zápasů nám dá tenhle Krmenčík 3 fíky.

   • Tashunka Witko25.10.2016 9:32reagovat

    Březinu bych také bral, byť jsem ho dlouho neviděl a vím akorát, že si dal v posledním kole prohrávajícího vlastence.

    Nicméně měl i kopací techniku a střílel trestňáky. Navíc neexistuje horší stoper než (NE)stoper Holek, ”přeškolený” z neschopného alibistického defenzivního záložníka, který byl ještě tragičtější než vyhlášený Niklas Hoheneder.

 • Dilema

  Franta z lidu24.10.2016 23:33reagovat

  Na jedné straně hráč, který má možná v hlavě něco jiného než mozek, má divné agenty, ale má formu a hrát fotbal umí. Navíc se dá v budoucnu zpeněžit. Kabina ho nechce.

  Na straně druhé hráč, za kterého jsme dali 73 milionů, hraje (zatím) několikátý zápas prdlačku a do zahraničí už nepůjde, protože se mu tam nelíbí, německy se učit nebude a v Dánsku byl nešťastný.

  Kdo je král a kdo poražený? Proč se dělají rozdíly mezi ”jádrem” kabiny a ostatními? Funguje naše kabina skutečně jako jeden tým? Jakou má motivaci např. Michal Kadlec? Skoro všeho dosáhl a na to, aby Spartu dotáhl do CHL, nemá. Chápu, že těch 800 tis. mu nikdo jen tak nedá a tady je navíc doma.

  • artaxerxes25.10.2016 1:53reagovat

   pamatuješ na Martina Abrahama - toho jsme po půl roce rádi prodali Slavii, protože dokázal rozeštvat kabinu.

   Sparta musí fungovat jako tým a hráč, kterého tým nezajímá by měl jít pryč, ikdyž má talentu víc než ostatní. Pokud Konate dokáže být součástí týmu budu rád když se vrátí, ale fakt si tím nejsem jistý.

    

   A k Václavu Kadlecovi - přijde mi to jako závist psát o něm jen jako 73mega hráči.

   Dal v 8 zápasech 3góly statistika nic moc, ale u něj se nebojím, že by se nerozehrál.

   A ikdyž 73mega je velká částka, tak nezapomínej, že ikdyby už nikam nepřestoupil, tak bilance Sparty vůči VK bude v plusu (odcházel za 90mega).

    

   Motivace Michala Kadlece? Nevím jakou má motivaci, ale zrovna on si myslím, že se odrazil ode dna, ikdyž si nemyslím, že by měl hrát nalevo, ale jako stoper.

    

   ---

   Rozdíl mezi jádrem kabiny a ostatními.

   No já nevím, ale pokud nějací lidé spolu delší dobu jsou, tak nově příchozím vždy bude nějakou dobu trvat, než se začlení. A ten, který ostatní drží má určitě silnější pozici než ten, kdo se jen veze.

    

   Navíc pokud nemáš zájem zapadnout (nenaučíš se jazyk, straníš se), tak to asi taky není úplně dobře vnímáno ostatními.

  • Inženýr25.10.2016 8:15reagovat

   Nevím, kde se bere, že Václav Kadlec hraje prdlačku. Ano taky bych očekával, že by mohl proměňovat více šancí, ale věřím, že se to zlomí. Hlavní, že ten kluk maká...kolikrát je i vidět za zápas, jak zabere nazpátek a klukům v obranně pomůže. Kéž kdyby jsme v kádru více takových fotbalistů, je to výrazně nadstandardní hráč na českou ligu.

   • Tashunka Witko25.10.2016 8:40reagovat

    V rozhodujících šancích pravidelně selhává a v obraně zavinil laxností důležité goly (např. Brno nebo Plzeň). Jako nadstandardní se zatím jeví jen ve srovnání se slaboučkým Julišem.

    • Inženýr25.10.2016 11:43reagovat

     Musím s tebou nesouhlasit, jestli myslíš rozhodující šanci v Plzni, tak jiný by se do té šance ani nedostal, a za druhé zakončil celkem dobře, neměl vůbec čas. Brno si pouštět znova nebudu, ale ,,Plzeň”? Dle mého nikoliv, tam už dávno měl vystoupit hrot (Lafata, Juliš). Venca hrál levého záložníka, i když zrovna pracoval dobře na pozici pravého. Měl už tam být někdo jiný. A zavinil ho hlavně Holek.

 • Naposledy ke včerejšku

  peterpan2724.10.2016 22:29reagovat

  Nejprve ke Konatemu. Myslim, že nám chyběla jeho hra. A i když udělal chybu, vydusili jsme ho a včera ho měli nasadit. A pak klidně zase dusit v juniorce. Můj názor. K Holoubkovi. Mám ho rád a fandím mu, ale i Mádl má pravdu v tom, že ho prostě Pivarník přechytračil. Ale je mladej a určitě se poučí. A nakonec ještě jedna věc. Koukal jsem znovu na nějaký momenty. Tyhle zápasy by měly táhnout zkušení hráči. Podle mě dopředu zejména Dočkal a Kadlec (Lafiho neberu, ten podle mě vůbec neměl hrát). Od těch dvou bych prostě čekal goly a kvalitu. Nehráli špatně, ale takové zápasy by měli rozhodovat. Kadlec včera nevyřešil nic dobře, ani tu šanci v první půli, i jak se dostal k odraženýmu míči po střele Lafaty, tak si to nechal naivně ukopnout. Zahrát to chytřeji, mohl se otočit a dát gol. Já jen že se tu kritizuje defenziva a nějak se zapomnělo i na ofenzivní hráče...

  • Pavel0024.10.2016 22:31reagovat

   defenziva nehrála špatně, plzen neměla vyložené šance, my jich měli víc

   • victorlima25.10.2016 17:44reagovat

    Myslím Pavle, že máš pravdu. Před dvěma měsíci, kdyby šlo do vápna Sparty tolik centrů jako v Plzni, tak bychom dostali asi 8 banánů. Holkova výkonnost je sice krajně nestabilní, ale bohužel tam nemáme koho jiného dát. Nezapomeňte na to, že proti Interu Milán hrál Holek velmi dobře a zrovna tak v Izraeli. Oba tyto zápasy byly pro Spartu a její účast v pohárové Evropě naprosto stěžejní.

  • Spytihnef24.10.2016 22:46reagovat

   No ono se s tou marodkou těžko chytračí. Pořád se tady řeší obrana a Konaté, ale já jsem přesvědčenej, že nejvíce nám chyběl ještě jeden střední záložník. Hráč, který by podržel míč a přinesl více kvality do přechodové fáze. Dočkal hrozně kazil a zbytek tam v ofenzívě jsou vesměs tahový hráči (Juliš, Kadlec, Zahustel). Stejně tak jsem přesvědčenej, že kdyby Holoubek toho středního záložníka měl k dispozici, tak hrajeme na 5 záložníků a hra by pak vypadala jinak.

   • Pavel0024.10.2016 22:51reagovat

    podpis a razítko Úsměv

   • Franta z davu24.10.2016 23:11reagovat

    Nic proti tvymu nazoru Spitihněve, ale výraz ”tahový hráč”, slyšim ve fotbale poprve!! Možna tak v šachu. Tam jsou tahy běžná věc. Ale ve fotbale...??

    • Tashunka Witko25.10.2016 8:48reagovat

     Výraz ”tahový hráči” je vskutku neobvyklý, na rozdíl od slovního spojení ”tahový hráč” , které je ve fotbale bežné a srozumitelné pro všechny fandy i pískajíci policejní kuchařky.

      

     • Spytihnef25.10.2016 9:12reagovat

      *tahoví

      aby ses napo*ral

      • Tashunka Witko25.10.2016 9:35reagovat

       To bylo na Frantu z Davle, ne na tebe ! Mě na nějakém tom Ypsilonu nezáleží. Mě trápí jen Holek s Marečkem.

       • Funin25.10.2016 10:33reagovat

        tak to ses minimalne do zimy v pytli, Holek bude hrat furt a Marecek asi taky

  • majtin24.10.2016 23:09reagovat

   Nemyslím si, že Pivarník Holoubka přechytračil - měli jsme víc střel a hlavně víc nebezpečných situací i šancí. Ve druhý půli nás pak navíc do hry nepustil Hrubeš a následně Costa zbytečnejma faulama.

   • Franta z lidu24.10.2016 23:20reagovat

    Milý majtine, Hrubešovi můžeme děkovat, že jsme nehráli proti Plzeňským v 10...

    • artaxerxes25.10.2016 2:01reagovat

     Jo posledních 10 minut. Costa má s Petrželou nevyřízené účty a pokud mu tak ještě simuloval, tak to asi nedal.

      

     Ale taky si myslím, že rozhodčí dost mohl za tu nervózní atmosféru - kdyby to trochu pustil nebylo by tolik prostojů a neustálých diskuzí. Navíc naprosto nepochopitelně neocenil Hubníka za ten skluz na Dočkala žlutou, když nedlouho poté dal kartu za menší faul Marečkovi - tohle je pak příčina diskuzí a nervozity.

     Tak jako tak, jsme se s tím měli poprat trochu líp.

     • majtin25.10.2016 8:42reagovat

      ”nepochopitelně neocenil Hubníka za ten skluz na Dočkala žlutou” ...a nedal Hromadovi ŽK za stažení Kadlece rukama, který šel do brejku. Nervózní atmosféra Plzni vyhovovala. O tom, že by se s tím hráči měli poprat líp není sporu - krom Costy (kde je to spíš na psychologické vyšetření) se to týká hlavně Kadlece a Bořka. Myslím, že jestliže tým povede Holoubek, tak ten tým na tuhle plzeňskou strategii polehávání a rozhodčího, který jim to žere, bude příště mentálně připraven. Ale chápu, že někdo vypění, když jsou zhusta vymýšleny některé zákroky.

     • victorlima25.10.2016 17:56reagovat

      Pánové, nechte Hrubeše na pokoji. Kdyby písknul jasnou penaltu, tak by bylo po zápase už v první půli. To, že nejen Costa, ale i Mareček byli zralí na vyloučení to viděli všichni. Chápu sice hráče, že byli frustrovaní z vývoje zápasu a z provokací Plísně, ale měli by se chovat trochu důstojněji. Takhle jsme nejen prohráli, ale místy i vypadali jako pitomci.

    • majtin25.10.2016 8:50reagovat

     Že měl jít Costa ven, to nepopírám. Dalo by mu to na 2 ČK. Ale jestli za to můžeme Hrubešovi děkovat to fakt nevím. Já mám navíc podezření jestli to od něho nebyly ”notičky” a strategie:

     v podstatě nás nenechal hrát, každý lehnutí těch ksindlů pískl, ti lehali ochotně. No a nakonec z toho vyšla jako poškozená Viktorie. Loni to rozhodčí dělali tak, že Spartě ”pomohli” ve chvíli, kdy to v podstatě nepotřebovala a zamaskovali tím verdikty pro Plzeň v jiných zápasech (jenže to byly zásahy, které ji pomohly k bodům). Já prostě když pominu penaltu a Costu, tak vidím jednostranně řízený zápas.

   • Franta z davu24.10.2016 23:22reagovat

    Prechytracil ho uz v tom, ze sve oblibene rozestaveni 4-4-2 prehodil na 4-2-3-1 jestli sis nevsimnul. A tim nas dostal tam kam potreboval. Pod nenapadny, ale trvaly tlak.

    • Tashunka Witko25.10.2016 1:01reagovat

     Tohle jsem četl v novinách. Jako papoušek jsi dobrý, cituješ to doslova, ale hřebíka jsi do hlavičky nepraštil. V rozestavění jádro pudla určitě nebylo.

  • kilovolt24.10.2016 23:29reagovat

   tak nevím - ale jak přechytračil? to hrála plíseň na remízu 0-0 ? herně nás totiž nepřehráli ani s pěti záložníkama, šanci neměli v podstatě ani jedinou! takže jestli je pravda, že to byla jejich taktika a že jim vyšla, tak hráli na bod........ale myslím, že spíše jenom žvaní, aby to vypadalo

  • stařec25.10.2016 11:14reagovat

   Všechno je to hezké,ale jestliže jeden hráč nám

   dá v každém zápase gól,tak je to vina hráčů!Nel-

   ze všechno házet na trenéra.Když nám dává branky,

   je třeba ho více hlídat,což hráči neučinili.Vypa-

   dá to,že pro ně je vrchol hrát ve Spartě a víc

   nechtějí.Otrávení

 • Timi

  bob8024.10.2016 22:01reagovat

  Tiemoko se nesmí vrátit - i kdyby hrál enormně dobře, byl by to nebezpečný precedens. Prostě to posral...Smutek Po Plzni by mel přijít exemplární postih i pro Kostika - soudní fanoušci viděli, co tam vyvadel... Smutek Je to v pytli, máme zraněné, nedaří se, ale ono se to zvedne... Musí...Úsměv

  • Franta z lidu24.10.2016 23:19reagovat

   Ať jsme radši o 2-3 místa horší, že? To jsou mi ale názory! Takových ”mozkových trustů” jako Konaté už za nás hrálo a vždycky se jakékoliv nesrovnalosti a problémy řešily ve prospěch klubu a s ohledem na výsledky. A ne aby si primadony v kabině - které ani nemají odpovídající výkony a výsledky! - houkali, kdo s nima má či nemá hrát. Podle toho to taky vypadá, Holoubek neholoubek, Ščasný neščasný...

  • stařec25.10.2016 11:19reagovat

   Ty jsi kdo,že tak razantně rozhoduješ?Zřejmě jsi

   pan Dokonalý,který nikdy chybu neudělal!Tvé tvr-

   zení není dobré.Podle Tebe nikdo nesmí dostat

   příležitost chybu napravit.Podle mých zkušeností

   právě takoví bezchybní toho mají na svědomí víc,

   než ten chybující.Pokud to u Tebe tak není,tak se omlouvám.Údiv

 • Návrat do kádru

  Zorro24.10.2016 21:14reagovat

  Konaté zpátky do áčka, kraje jsou pomalé nebo neschopné a on byl nejlepší hráč kádru do doby než zmagořel. Hamroun v Bukurešti udělal to samé a taky ho vzali zpět, tak nevím na co si tady hrajeme. Nejsme v pozici, kdy máme místo něho lepší hráče a on už snad ví, že udělal chybu, kterou různým způsobem ve světě udělalo dost hráčů. Dočkal a další do toho nemají co kecat, rozhoduje snad trenér nebo vedení. Hráči mají hrát.

  • Franta z davu24.10.2016 21:26reagovat

   Nelze zpět. Jak už tady psal kolega Franta z lidu, tak místní Rychlé Šípy ho v mužstvu nechtějí. Je to nečestné a nesportovní...

    

   V temných Stínadlech číhá Dlouhý Bidlo a Široko, aby nám našeho zlobivého Rychlonožku přetáhli k sobě do party za malý peníz. A náš Rychlonožka tam bude u nich tahat ježka z klece za 3 minuty...

   • Zorro24.10.2016 21:39reagovat

    Co to meleš?

    • Franta z davu24.10.2016 21:45reagovat

     Melu to, že místní Rychlý Šípy ho nepřijmou. Na rozdíl ode mne.

  • Franta z lidu24.10.2016 23:24reagovat

   Běda klubu, kde vládnou hráči z kabiny a houkají si, s kým ano, s kým ne. Primadony nagelovaný řekli, že Konatého nechtějí a tak všichni kolem něj chodí jako kolem horké kaše. Výkon Timmyho jsme viděli teď v juniorkách. Ale my ho nepotřebujeme, že? My totiž hrajeme skvěle!Zoufalství

  • victorlima25.10.2016 18:14reagovat

   Máš pravdu, hráči by neměli do toho kecat. Na hřišti jsou však jen oni a trenér to může ovlivnit jenom částečně. Když ho nechtějí, tak si ani nekopne. To ti mohu potvrdit ze zkušeností dlouholetého hráče. Hrál jsem sice jen divizi, ale vztahově to bude podobné. Trenér ani nikdo jiný s tím nenadělá vůbec nic. Prodělá na tom jenom klub, který ztratí další důležité body. Experimentovat se zařazením Konatého proti vůli kabiny můžeme až když nám už o nic nepůjde.

    

 • Pouceni

  waaw24.10.2016 20:24reagovat

  Po takovem zapase nema smysl sem tak tri dny vubec chodit.

  • Pavel0024.10.2016 20:26reagovat

   nahodou dneska ty bylo pár dobrých příspěvků Úsměv

  • Franta z lidu24.10.2016 23:25reagovat

   Neboj: porazíme Příbram 4:0 a budeme zase mistři světa a všechno bude na nejlepší cestě Smích

 • Ztráta 7 bodů.

  Franta z davu24.10.2016 20:18reagovat

  Máme hodne marodu, hodne hracu z formy.

  Máme trenéra bez licence, máme výborné hrace- rebely kteří jsou v juniorce, mame v kabine Jindru Hojera Plivníka, který si urcuje kdo bude v kabině, máme nejdražšiho hráče ligy, ktery za pul roku odehraje 20 minut, máme ztrátu 7.bodu. Jak z toho ven mistni chlapci, počítačový manažéři?

  • hemelajnen24.10.2016 20:44reagovat

   co třeba přidat 20 min po tréninku

  • Jerababa24.10.2016 21:20reagovat

   Ustanovit na místo trenéra jakýhokoliv Frantu, třeba i z davu, ten to vyřeší. Začnem hrát krásnej fotbal a budem pořád už jenom vyhrávat. Že to toho Dana nenapadne.

 • Sudí

  Franta z davu24.10.2016 19:34reagovat

  Komise rozhodčich vycetla Hrubesovi, ze nepisknul penaltu ve prospech Plzne a ze nevyloucil Costu!!

   

  • atraps224.10.2016 19:37reagovat

   Mají na to právo.

  • Furia Ceca24.10.2016 19:47reagovat

   Nebul...

  • majtin24.10.2016 20:06reagovat

   Ano v pořádku. Ale to je jen A, je potřeba říct i B. Tyto dvě věci zastínily jeden podstatný fakt - už po poločase jsem si říkal, že nás ten rozhodčí nenechá vůbec kopnout a po poločase to bylo ještě horší. Plzeňáci lehali při sebemenším kontaktu (ostatně Bakoš slíbil, že Plzeň bude hrát svojí hru) a hned pískal. Nejvíc mě naštvalo, že po jednom takovém faulu-nefaulu ten debílek Henn říkal, že je to od hráčů Sparty alibismus a měli by se soustředit na sebe, přitom do toho šel záznam celé situace - grrrrrr. Ke konci to pak Hrubešovi usnadnil Costa, ten byl totálně mentálně nepřipravenej. A ty jeho fauly by daly v poho na dvě červené.

   Ještě mě Hrubeš dostal v začátku utkání - Hromada či kdo stáhl Kadlece rukama jdoucího do brejku - bez karty, poté Hubník nohama napřed sundal Dočkala (z jehož přihrávky byla první šance Sparty) - bez ŽK. Následně Mareček po nijak nebezpečném šlapáku dostal ŽK. To jsem si říkal, že to asi zase nebude úplně bez notiček. Btw i komentátoři říkali, že od té Žk pro Marečka začala Plzeň Spartu přehrávat uprostřed hřiště.

   Prostě si za tím stojím, že nás Hrubeš nepustil do hry ve velké části zápasu. A přitom teď poškozená vypadá Plzeň. Nevím jestli to byl záměr nepouštět se do výraznějších verdiktů a jistit to větším počtem drobností, ale nedivil bych se. Myslím, že už cca před rokem dvěma změnili styl práce. Prostě nebýt ”Costování” a té penalty považoval bych to za tendenčně řízený zápas.

   • atraps224.10.2016 20:13reagovat

    V každém zápase dojde k situacím kdy se někdo cítí poškozenej.Porážka mne sere ale svalovat na rozhodčí ji nebudu.To nechávám plačkám z Plzně a podobně.

    • majtin24.10.2016 21:44reagovat

     Samozřejmě, než jsem došel k tomuto závěru, připustil jsem, že v každém zápase dojde k situacím, kdy se někdo cítí poškozenej. Přesto tohle bylo daleko za hranou.

  • bledátvář24.10.2016 21:24reagovat

   Komise je banda berbrových hulibrků.

   • Franta z lidu24.10.2016 23:35reagovat

    A Costa odehrál výborný zápas: jeho zákroky byly férové a čisté. Tohle kdyby předvedl někdo proti nám, to bys řval, co? Úsměv

  • stařec25.10.2016 11:24reagovat

   Penalta pro Plzeň být neměla.Na záznamech,které

   uváděla ČT v Dohráno,žádný kontakt tam nebyl.

   Co se týká Costy,vím z doslechu,že měl být vy-

   loučen i bez žlutých karet.

 • do diskuze

  kilovolt24.10.2016 19:08reagovat

  nedávno tu někdo psal jméno Táborský.....co třeba zkusit Chovance? a kdesi jsem zachytil zprávu že David Rozehnal není spokojený ve svém klubu? co ho zkusit oslovit? je sice už starší, ale třeba by nám pomohl

  • Funin24.10.2016 19:09reagovat

   aneb mame malo baroka

   • kilovolt24.10.2016 19:20reagovat

    máme málo bodů!

  • hemelajnen24.10.2016 19:47reagovat

   To si děláš prdel?

   • standis24.10.2016 20:00reagovat

    vypadá to tak.

  • bledátvář24.10.2016 21:26reagovat

   Chovanec je nejlepší, ale bude lepší, když sem nepůjde. Když si to Křetínský a Hřebík opět rozesrali na klidnej střed, tak ať se z toho dostanou bez něj.

   • Corwin24.10.2016 22:52reagovat

    Ne že bych se tě chtěl dotknout, ale co se současnou situací Áčka má společnýho Hřebík proboha??? nespadl jsi a nepraštil se do hlavy nebo prostě za všechno co je špatně může Hřebík? osobně si myslím, že na pozici, ve které ve Spartě působí má pro klub velký přínos a že se výchova hráčů dostala na slušnou úroveň, bohužel zatím se to neprojevuje tolik v áčku, ale neřekl bych, že to je chyba Hřebíka....

 • Tak se poplakalo

  kritik24.10.2016 18:48reagovat

  a ted vážně.Nelze vymněnit v rozehrané sezoně podle přání pisatelů přes polovinu mančaftu.Dále vymněnit od trenéra počínaje až po mluvčího.Takhle se to nedá dělat.Hráči neodevzdávají momentálně výkony na které mají ale máme dost početnou marodku.Důležité je v klidu dohrát podzim,dolečit marody a přes zimní pauzu řádně připravit na jaro.

  • pivees24.10.2016 19:57reagovat

   Bohužel polovina mancaftu se proměnila a to díky marodce a zásahům ZS, který některé hráče vyloženě vystipal. Jinak mám stejný názor. Chce to hlavně klid a cas. Na jaře se poháry uhraji a to je podstatne.

  • atraps224.10.2016 20:08reagovat

   Propadnou panice a začít cpát do týmu nové hráče by byla sebevražda.Máme dostatek kluků kteří se podřebují jen srovnat a výsledek se musí dostavit.

82207 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha