„Na šance do bylo asi vyrovnané, jsem přesvědčený, že se zápas musel divákům líbit, protože oba týmy předvedly pěkné akce,“ pokračoval Zdeněk Svoboda.
Nějak si nedovedu představit diváka, kterému by se ta dnešní naše upachtěná holomajzna mohla líbit. =
Hráli jsme dobře do prvního gólu, potom to byla holomajzna z obou stran. Pěkný fotbal ani náhodou.
Ty jseš strašný kritik a komik. Nebylo to ke koukání, ale kdyby je Sparta drtila a nevyhrála, tak bys byl spokojený? Podívej se na Dortmund, nebo Bayern - i když vyhrál. Dnes to bylo o vůli a bojovnosti. Ještě porazit Teplice a je spokojenost. V zimě doléčit a pak se bude už hrát jinak.
Někdo tu psal, že gólu Hradce předcházel ofsajd. Podívál jsem se na záznam té situace a musím ho pochválit, že má pravdu. Skvělý postřeh. Jsem zvědavej na komisi rozhodčích, zda si toho taky všimne a přijde trest.
no nebyl bych si ani jistý druhým golem Sparty, z TV to není poznat ale smrdělo to ofsajdem
to bylo v neprospěch Sparty,tak se to nepočítá!Naopak Hradec měl kopat pentli za jasný držení Lafaty v posledních vteřinách utkání!
Tak ono to bylo dost těsné, ale viditelné. Jinak Pulkrabova branka v pohodě. Ofsajdem spíš smrděla ta jeho tyčka
Nejen to, i při tzv. šanci Hradce před naším 2.golem, o které pěli ti dva blbové ódy, byl Ofsajd jako prase a zůstal bez povšimnutí. Bylo jasně vidět, že jim sudí všechno pustí, nás naopak pro špatně posouzený Ofsajd zastavili v dobrě šanci, ale to ten hlupák Vlášek nemohl rozpoznat, protože nezná pravidla a neví, že ruka se nepočítá.
koukl jsem na to taky a naprosto očividný ofsajd, doufám, že to vyjde na povrch
O tom se nemluvi jako vzdy
Popravdě, já už si v těchto situacích jistý ofsajdem nejsem. Balon mířil na hráče č. 9, který byl trochu v ofsajdu, ale balon se k němu nedostal, neboť ho před ním k Malinskému odkopl M.Kadlec, ale už fakt nevim, jestli se to vymazání ofsajdu počítá, když se ten útočník zapojil do souboje nebo ne? Jsem zvědav jestli se k tomu komise vyjádří, pořád v tom nemám úplně jasno.
No on se bez diskuze aktivně zapojil do hry, donutil Kadlece k zahrání obraného zákroku, čímž využil ofsajdového postavené, takže ano, ofsajd
totální vypatlanecrozhodčí vyloučí hráče Slovácka a Vůch za dvě minuty na to fauluje tvrdě a dostává druhou žlutou a tím červenou
Za stavu 2:2
Ty vole viděl si tu první penaltu? To žádná penalta nebyla. Komličenko je zády k bráně a spadne, slušnej zářez. A to jsem ještě neviděl tu druhou. Rozhodčí tlačí Liberec co to jde. Trpišovský prej do Sparty, bejt Holoubkem tak to tady zabalím.
Já myslím, že nebejt zájmu Spartu, tak by Trpišovský z Liberce už vyhodili. Dnešní penaltová komedie byla opravdu vypečená. Když si představím v kůži hráčů Slovácka, který jeli 500km kvůli tomuhle, tak bych sral atomový hřiby.
Výkon Sparty na úrovni A třídy, nechat se zatlačit mužstvem který nemá v lize co dělat je co říct. Při jakýmkoliv zákroku Lafata leží a simuluje.. Kadlec ten nemá na ligu. Strašný.
Spíš výkon proti týmu na úrovni A třídy, se stadionem na úrovni A třídy. Hradec a Příbram nemají v lize co dělat.
Nepamatuju si v Hradci snad jedinej zápas, kterej by vypadal fotbalově a ne takhle bojovně. Na hřišti Bohemky, Hradce, Příbrami... to vždycky budou vydřená vítězství po podobných bojích.
To máš pravdu.
A proč tam nemůžeme hrát jako doma?
Doma před svym publikem se každej nahecuje a podá výkon na hranici svých možností, na Letnou podobný týmy přijedou odevzdaný a s taktikou, že postavěj autobus.
Až na Bohemku, máme větší podporu než domácí, nehrajeme tolik do plných, což by nám mělo vyhovovat. Týmy na Letnou už taky moc nejezdí odevzdaný s taktikou autobus. Já prostě nevidím důvod proč nahrát venku stejně jako doma. Dokáže to Plzeň, Slavie, tak proč by jsme nemohli my..
Viděls Plzeň letos? Vždyť venku vítězej po jediný proměněný šanci, která většinou přijde po standardce a zbytek zápasu betonujou.
Bezprostředně po zápase byl výkon Sparty hodnocen objektivně - díky za vynaloženou dřinu a obětavost zdecimovaného týmu v boji proti únavě,obrovskému nasazení soupeře hrajícímu na hranici svých možností i korektnosti.Můžeme mít samozřejmě i kritické hodnocení,ale že vůbec reagujete na příspěvek FF mne překvapuje.
Někdy celý zápas mačkáš soupeře, ale pořádna šance žádná. Dnes jich bylo hodně. Hradec v poslední době nehraje vůbec špatně. Momentálně Spartě chybí zranění hráči + rychlé křídla. Mladí se snaží, ale ještě na to zatím nemají.
šance na setrvání holase rostou
Zajímalo by mě, kterej idiot z vedení ho se tak nutně potřebuje tahat!! Aktuálně má snad i lepší kádr jak Holas, ale hraje hůř.
Pane Trpišovský Liberec je Vaše rodina, neopouštějte jí, prosím.
Vypadá to, že Karl opět předvede svůj husarský kousek jak se Spartou vyjebat a vydělat milióny. Jako se mu to povedlo v roce 2005, kdy Hřebík zruinoval klubovou pokladu nákupem těch jejich kopyt za velký peníze a pak jsme šli do kopru a oni vyhráli titul.
Proč idioti? Já jsem taky pro Holase, každopádně nechápu, proč nadáváte vedení, že se snaží přivést jednoho z nejlepších trenérů, kteří v lize trénují. By mě zajímalo, kolika trenérům se u nás podařilo 2x po sobě postoupit do EL a navíc po tom, co vždy stavěli nový kádr.
Já chápu, že většina tady chce, aby zůstak Holoubek i já, ale absolutně nechápu, proč tady musej najednou dělat z Trpišovskýho největšího žebráka.
Právě, tomu taky vůbec nerozumim. Vedení Sparty zvažuje varianty a Trpišovský s Guľou jsou logicky hodně vysoko.
Rozhodně ne jednoho z nejlepších. Na to jaký kádr má, ty výsledky nestojí za nic.
Když už tvrdíš jeden z nejlepších, tak můžeme mluvit o Šilhavým, kterým má výsledky dlouhodobě. Pánikovi, který dlouhodobě hraje dobře se Zlínem. Taky bych sem zařadil Jarolíma, ale rozhodně ne Trpišovského.
Jenže kdyby byl Páník kandidát a Zlín pod ním hrál jako teď na jaře, nebo by byl kandidát Šilhavý a mít výsledky jako před vyhazovem v Jablonci, tak se tady na ně taky nadává.
Trpišovský na rozdíl od takovýho Pivarníka stále může pomýšlet na jaro v Evropě, což by byla ideální varianta, protože by ho Karl nepustil a to měl těžší skupinu než Prádelníci, takže špatnej kouč to asi nebude.
Ty máš hodně krátkou paměť. Pánik se Zlínem hraje tak dlouhodobě výborně, že letos na jaře ani jednou nevyhráli.
Pod tenhle nazor se musim podepsat a hlasitr ho podporit. Zejmena kdyz vidim tu Holoubkovskou masovou extazi, ktera zatemnuje rozum mnohym. A to je Holoubek sympatak a nemam nic proti nemu.
Během 6 minut, 2 penalty a 2 redky.
mi divný že se ten Hradečák ani nerozčiloval za to ”jasný” držení Lafatou za což měla bejt penalta
3 body vezeme domu, nic jinyho neni dulezity. Hosi dekujem😊
Utrpěný vítězství, ale 3 body dobrý
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
17446 lidí.