Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Na Jiráčky a spol.

  Tashunka Witko5.5.2016 11:01reagovat

  bych nejspíš nešel, ale na mladé jsem vyrazil a zdá se, že Achab měl pravdu, když říkal, že na to nemají a bral jen Sáčka. Ten byl skutečně nejlepší (doufejme, že ne proto, že neprošel Spartou, ale přišel nedávno z Hustopečí). Otázkou je, jestli nebyl nejlepší také proto, že mu po těch pár minutách v áčku narostlo zdravě sebevědomí a víc si dovolil. U Kadlece to tak ovšem nebylo a sice stačil rychlostně (ostatně jako všichni), ale jinak si Masopust (?) přes něj dával v pohodě golový centry, takže střelci si při nezájmu Štěcha a obrany museli připadat jak na treninku. Možná byla chyba v tom mixu dorostu a juniorky a tedy i nesehranosti, protože kombinace byla dost tristní, pokud nepočítám tradiční sparťanskou překulovačku. Největší zklamání byl ovšem nulový pressing. Kluci byli většinu zápasu zatažený do 15 metrů před vlastním vápnem a občas předvedli takovou tu lafatovskou zdravici, kdy dělá v uctivé vzdálenosti takové kolečko kolem obránců, jenom to předvedli ve větší rychlosti, ovšem stejně bezkontaktně. Byly tam i některé pěkné akce, ale většinou bohužel nedotažené, brejky byly řešené hodně špatně. Také nám ublížilo, když soupeř vyndal toporného Beneše a na stopera nasadil techničtějšího Rossiho, který naše mlaďochy eliminoval. Čekal jsem, že propadneme silově (nebylo to tak hrozné), protože až na Čapka to byl samý prcek, ale víc jsme strádali ve fotbalovosti. Každopádně fotbal příští pětiletky vidět nebyl a některé přihrávky svou ultrapomalostí byly jak ze hry s plyšovým míčem, ale určitě by se měla těm klukům dávat větší příležitost a konečně skončit s oživováním vykopávek (Ujfi, Kováč, Mazuch, Jiráček a spousta dalších s eventuelní výjimkou Rosy). V podstatě až na Matouška (lajnového ignoranta Štěcha nepočítám) nikdo nezklamal. Dobré momenty (fotbalové) měl Wiesner? (38), ale občas udělal naivní chybu. Zařadil bych do A i Březinu, byť to od něj nebylo nejlepší a v hlavičkách a při golech se moc nepředvedl. Ale při současné stoperské nouzi by mohl být do roka vysvobozením a Mazucha bychom pak mohli prodat do Kladrub. Sparta musí mít béčko alespoň v ČFL už letos, jinak to všechno přijde vniveč.

 • Trefne

  rebus5.5.2016 7:51reagovat

  http://sport.aktualne.cz/ode-zdi-ke-zdi-krize-odhalila-scasneho-odtrzeni-od-hrebikova/r~20c15102123011e69d46002590604f2e/

  • Trefne

   atraps25.5.2016 8:07reagovat

   A včerejší složení týmu je jasné.

  • Trefne

   Sendi5.5.2016 8:10reagovat

   naprosto přesně pojmenováno. Mluvíme tady o tom někteří celou sezonu. Jak jsem včera psal, zápas mi přišel nanejvýš zajímavý, to ovšem bohužel nemění nic na tom, že dostat se vůbec do situace, že musí nastat tohle, je podle mýho diletantství...

  • Trefne

   waaw5.5.2016 8:31reagovat

   Pokud je toto pravda: ”Na úterním tréninku jsem měl papír a trenér dorostu David Holoubek mi říkal, kdo je kdo,” odvětil kouč.”, tak doufam, ze Kotalik uz pise sms s vypovedi

   • Trefne

    majtin5.5.2016 9:02reagovat

    Ale on mluvil o tom, že ty hráče znal podle obličeje (a toho jak hrajou, každýho napadne) i podle jmen. Jen nevěděl ke kterému obličeji to jméno patří. Takže tohle bych mu nevyčítal. Se ani nedivím.

    • Trefne

     Lister5.5.2016 9:06reagovat

     To snad nemyslíš vážně? Těch kluků není tolik, aby je neznal. U trenéra Sparty, která má vynikající mládež jednoznačně předpokládám, že bude kluky, kteří by mohli naskočit do áčka znát. Je potom logické, že ani když jsme ve s*ačkách, tak nebyl schopen ty mlaďochy použít. A to je jen a jen jeho chyba.

     • Trefne

      ouissi5.5.2016 9:08reagovat

      Tvé věty, bohužel, nezbývá než komplet podepsat.

       

     • Trefne

      majtin5.5.2016 9:28reagovat

      Tak já si to vyložil tak, že měl na tréninku třeba 15 tváří, z nich třeba 6-7, které jen neznal jménem, ale věděl jak hrajou, jestli jsou v dorostu nebo juniorce apod.. Takže samozřejmě ty, kteří by mohli naskočit do Áčka znal. Takhle jsem si to vyložil. Ano znalosti by mohl mít lepší, ale pakliže by to bylo tak jak myslím, nebyl by to pro mě rozhodující důvod k vyhazovu, jak píše někdo výš.

      A to ho přitom za přístup k mládeži kritizuju často. Ale dovedl bych si představit situaci, kdy by je trenér měl nakoukané a některé by neznal jménem.

     • Trefne

      spartas5.5.2016 10:46reagovat

      Já tady četl, že Impulz vytáhl Rosického (lol), Takácse a Lüftnera (dvojitej lol), takže radši budu věřit tomu, že mladejm rozumí, furt je zve na tréninky, jak tu kdosi taky psal (to už je na rofl), a vůbec. Kamkoliv přijdu, tak dostanu úplně opačný info, jen tady na fóru se od některých dočtu, jak to vlastně funguje bezvadně. Také to určitě je nějaká kulišárna od šibalíčka Zdeněčka a není důvod se znepokojovat. Vítěz ceny trenér měsíce ví vše.

   • Trefne

    captain_obvious5.5.2016 9:24reagovat

    Já viděl dorost letos jen 2x a přesto znám podle obličeje drtivou většinu z nich. Z toho, že neví ke kterému jménu si přiřadit kterou tvář, akorát vyplývá, že si za celý rok neráčil ani jednou udělat čas, aby se na ně zašel podívat, přestože věděl, že ve své soutěži válejí. To asi vyplývá z toho jeho trapného, hystericko-ubohého (a zdaleka ne profesionálního, jak sám tvrdí) vztahu k Hřebíkovi. To je chování na úrovni desetiletého fakana a ne chlapa kolem šedesátky.

    • Trefne

     majtin5.5.2016 9:33reagovat

     Tak, že má problém s tím, že občas podléhá emocím, to jsme věděli už před nástupem. Viz rozhovor s Radou st.. Mě se teď líbilo třeba jak Kozel přijal ten zářez v našem vzájemném zápase.

     Jinak jestli málo chodil na mládež vzhledem k jarnímu programu, to musí posoudit vedení, to je lehce viditelné.

  • Trefne

   Jarda115.5.2016 9:20reagovat

   Mádl je bulvární novinář co nenávidí Spartu. Nevím proč by Ščasný měl znát podle obličeje všechny hráče dorostu nebo juniorky. Jeho zodpovědnost je áčko a trenéři dorostu a juniorky by měli do áčka sami doporučovat.

   • Trefne

    waaw5.5.2016 9:44reagovat

    Protoze kdyz nekdo tvrdi, ze nikdo z mladochu nem na to, aby se vubec mohl vyzkouset v zapase A tymu, a pak se ukaze, ze je vlastne ani nezna, tak je to hazardovani s potencialem Sparty. To, ze trener A tymu je zodpovedny jen za Acko a nemusi ho zajimat kdo a jak hraje v juniorech je blabol

    • Trefne

     kapacitos5.5.2016 9:51reagovat

     To tvrdil jejich trenér Holoubek, že podle něho ještě nikdo na ”A” nemá Úsměv

    • Trefne

     AlaMierda5.5.2016 9:53reagovat

     tak se zase uklidni, někteří s áčkem trénují. S trenéry juniorky a dorostu je jistě také v kontaktu. A sám trenér Holoubek jasně řekl, že zatím ti hráči na ligu nemají, že potřebují nějaký mezi stupeň do toho áčka. Tím je chybějící B tým ,aby si zvykli na dospělí fotbal.

     • Trefne

      Sendi5.5.2016 9:58reagovat

      tak vzhledem k tomu, že zároveň Holoubek řekl, že by trenéři měli mít větší odvahu postavit mladší hráče do ligy, tak je to spíš tak, že si jeho výrok HODNĚ zjednodušuješ;)

      • Trefne

       AlaMierda5.5.2016 10:01reagovat

       mluvím o Spartě a ne o nějaké Příbrami apod zoufalcích, kde jim kolikrát ani nic jiného nezbývá než tam dát mladý hráče.

     • Trefne

      waaw5.5.2016 9:58reagovat

      Nekteri jedinci maji problem pochopit text. Ja vubec netvrdim zda maji nebo nemaji na to pravidelne nastupovat za A tym. Ja tvrdim, ze je problem, kdyz nekdo tvrdi ze nikdo takovy tam neni a pak prizna, ze je ani nezna. Jinak to ze nemaji na to hrat za A tym prohlasil Scasny a Holoubek to pak nekde zopakoval v urcitem kontextu

      • Trefne

       AlaMierda5.5.2016 10:06reagovat

       no ty jsi jeden z nich, kdo ho nechápe. Zase se hledá problém tam kde není, jako již tradičně. Hysterie typu, jak je tu všechno špatně, a že za vše může trenér bla bla bla, do toho přijde až úsměvné srdceryvné vlákno na téma Martin Hašek, který spousty uživatelů opil rohlíkem.

     • Trefne

      kapacitos5.5.2016 9:58reagovat

      Myslím, že je kolem toho zbytečná hysterie, ti hráči kteří včera ukázali, že mají potenciál hrát v nejbližší době za ”A” tak už s ním trénují a že třeba neví jak vypadá Čmelík, Záviška atd. tak to bych mu zase tolik nevyčítal

      • Trefne

       AlaMierda5.5.2016 10:02reagovat

       tady je hysterie běžná věc, spousta lidí si myslí, že mladý hráč ve Spartě = automaticky supertalent schopný hrát hned za áčko.

       • Trefne

        waaw5.5.2016 10:10reagovat

        Mas talent zonglovat s fakty jak se ti to hodi. Vytahnul si absurdni tvrzeni, ktere tu nikdo nezastava aby si odvratil pozornost od faktu, ze vcera se jasne prokazalo, ze par jedincu mohlo dostavat postupne sanci po minutach v ostrych zapasech. Ty ale napises ze mlady hrac automaticky muze hrat za Acko. To je super manipulace

        • Trefne

         AlaMierda5.5.2016 10:26reagovat

         jasně, hlavně, že onanie nad mladýma hráčema je tu pomalu pořád. Na zápase jsem včera byl a svůj názor na to napsal, tak si to dohledej jestli chceš. Sáček už šance dostává a nemám strach o to, že třeba Březina je nedostane. Pak už je to na nich. Pořád platí, že cca 90% těch mladíků potřebuje nějaký mezistupeň, aby si zvykli na dospělí fotbal. Což se včera potvrdilo.

         • Trefne

          kopejtko5.5.2016 10:54reagovat

          v zápase se ukázalo že na dospělý fotbal momentálně nemají, škoda že tu vždy nejvíc brečí lidé co na fotbal nechodí Úsměv

      • Trefne

       waaw5.5.2016 10:14reagovat

       Tak veta: Na úterním tréninku jsem měl papír a trenér dorostu David Holoubek mi říkal, kdo je kdo,” na mne nepusobi tak ze si jen nemohl vybavit jmena dvou- tri hracu. Proste to podcenil a nesledoval je a az ted pod tlakem situace, kterou spoluzavinilze sebe zacina delat to co neni

 • asd4.5.2016 23:19reagovat

  Já si teda nějaký konkrétní hodnocení jednotlivců nedovolim, jednak jsem laik Úsměv a především hlavně u záložníků jsem fakt mimo toho Sáčka často nevěděl kdo je kdo Úsměv

  Každopádně Březina na ligu od léta určitě má. Když byl pode mnou první půli dřevěnej zoufalec Beneš ... tak mi to s Březinou docvaklo hned. Sice není nějak extra vysokej, ale je postavou jako jeden z mála už chlap. Má celkem komplexní stoperský vlastnosti a přirozený vůdčí schopnosti. Práce má před sebou samozřejmě habaděj, ale já bych se ho ve dvojici s nějakým zkušeným kvalitním kolegou (Kadlec?) v ZÁKLADU nebál. Nebude horší než Brabec ani tak jak je teď a něco mi říká, že hodně rychle poroste. Tak na co čekat....na to až se vykope a stane se Plzeňákem?

  Jasně že nejde dát ta velká šance všem, ale Březina nebo ten Sáček za pokus stojej.

  • mariovdolek5.5.2016 7:36reagovat

   Určitě tam nejde pedofilně nacpat všechny, ale cca 3-4 nejlepší by šanci probít se v létě do kádru dostat měli a když se jeden z nich hned prosadí do širšího základu, bude to úspěch.

   Sáček a Březina to vypadá k tomu mají asi zatím nejblíž, s tim se všemi souhlasim.

    

  • atraps25.5.2016 7:37reagovat

   Po poločase jsem to zabalil.Tuhle šarádu nemá cenu komentovat.

   • mariovdolek5.5.2016 7:44reagovat

    To jsi asi jedinej. Všichni byli spokojený, že v tom pouťáku mohli alespoň vidět naživo tu slavnou mládež proti ligovým chlapům z lepšího středu tabulky a že nezklamali, spíš v rámci možností překvapili, na to že to bylo jejich ”poprvé”.

    • atraps25.5.2016 7:48reagovat

     Hodit je do vody bez podpory alespon tří hráčů základu?Kolem mne těch NESPOKOJENCŮ bylo dost.

     • experto5.5.2016 8:08reagovat

      Jo jo, vzadu měl stát Kováč a uprostřed mezi nima pobíhat Jiráček. Hned by to byla jiná hitparáda ... a bývali by jsme měli tu budoucnost na talíři celou.

      • atraps25.5.2016 8:12reagovat

       Hloupost.Měla tam bejt alespon osa aby mladí mohli posunout balon na někoho kdo jim pomohl.Proti mládí nic nemám ale nelze je v tom nechat proti ligovejm hráčům-osamocené.

       • kopejtko5.5.2016 10:57reagovat

        myslím že to trenér vysvětlil dost dobře, já jsem byl naopak rád

   • Furia Ceca5.5.2016 8:26reagovat

    Ta osa áčka ani Jablonci gól nedala. Mladý jo...

    • atraps25.5.2016 8:31reagovat

     Ale v tomto případě přece šlo o něco jiného.Dostali příležitost ale spíš to mělo ukázat jak Zdenda nemůže do ligy nikoho z nich nasadit!

     • Spytihnef5.5.2016 8:37reagovat

      Tak potom to účel vůbec nesplnilo.

 • Ščasný

  peterpan274.5.2016 23:12reagovat

  za mě palec nahoru aspoň v tom, že ty kluky podržel a pochválil. Jinak, pokud zůstane, tak reálně být v širším kádru má asi jen Sáček, Březinu tu sice chválíte, ale to si podle mě nelajzne dát na stopera tak mladýho hráče, a popravdě řečeno, to i ve velkých klubech je výjimka. Když dal kdysi Mou v Realu do základu Varaneho místo tehdy tragickýho Ramose, mohli se všichni zesrat, a dalo by se pokračovat. Tam se prakticky všude narvou ti nejzkušenější hráči, v tomto prostě má Březina smůlu, aspoň po příštích pár let...

  • Ščasný

   asd4.5.2016 23:24reagovat

   Luftner pod ním začal hrát v základu stopera tušim ve stejným věku.

    

   • Ščasný

    asd4.5.2016 23:25reagovat

    A to je btw dřevák co jen trká hlavou.... sice Teplice nejsou Sparta, ale i opačně talent těch dvou je asi jinde

    • Ščasný

     Roger Eschmann4.5.2016 23:39reagovat

     Michael není dřevák, je to dobrý hráč.

  • Ščasný

   standis4.5.2016 23:26reagovat

   A stalo se něco Varanemu a Realu, když nastoupil? Nestalo. J. Novotný nakukoval od dorosru do A Sparty a ve 20 byl v podstatě hotový hráč. Pokud je Březina takový talent, tak to zvládne také. A silně pochybuji, že by hrál vzadu hůř než Kováč, Jiráček.

 • mol

  AlaMierda4.5.2016 22:09reagovat

  mladící zaslouží poděkování, snaha i nasazení bylo maximální, trochu mě zklamalo, že se moc nepouštěli do žádného presinku. I když pro ně to bylo už asi nad jejich fyzické možnosti. Rozdíl v taktice a fyzické vyzrálosti se předpokládal. Jablonec hrál tak jak potřeboval, ale to je jejich problém. Nejlepší Sáček, ten má velkou šanci hrát brzo stabilně ligu. Za ním hned Březina, Piško a Wiesner. Do přípravy jistě někteří pujdou, to je tutovka s mladýma Ščasný nikdy neměl problémy (viz Rosa nebo Takasc). I když u vývoje fotbalisty člověk nikdy neví, a třeba se tihle kluci neprosadí a do ligy naskočí jména, která třeba nečekáme.

 • hodnocení

  Sendi4.5.2016 21:46reagovat

  Tak předně je potřeba říct, že Jablonec si výsledek pohlídal, drželi míč a nikam se nehnali, rozhodli docela brzo po dobrejch centrech a špatnym převzetí hráčů našimi stopery, kdy zakončující hráči zůstali mezi nimi...Přinejmenším druhej gól mi z opačný strany tribuny přišel jako podcenění ze strany Štěcha, kterej dneska trochu zklamal i v tom smyslu, že měl víc dirigovat obranu. Paradoxně mi přišlo, že Jablonec hrál líp ve druhym poločase, ze strany některejch hráčů to vypadalo docela podceněný, třeba Benešovi tam Turyna docela dával zabrat, takže u něj bych začal. Je to typ útočníka, kterej je hodně drzej a tak mě překvapil, že dneska podal spíš pracovitej výkon, musim říct, že hodně míčů tam na stoperech chytře v soubojích vyhrál a udržel, vedl si v tomhle ohledu líp než v poslední době Lafata, je myslim škoda, že si víc nedovolil, protože si myslim, že Beneše by 1:1 vykoupal. V prvním poločase zklamal Matoušek, přišel mi nerozehranej. Hráči se prvních patnáct minut trochu hledali, ale hned jak zakombinovali tak byla vidět technická kvalita a začali se osmělovat, výborný věci tam měl Záviška s Turynou a Wiesner. Docela zamrzel přímák od Březiny, kde jsem fakt věřil že to tam pošle, ale střela mu bohužel nesedla. Oba naši stopeři ukázali podle mýho dobrou hru, hlavně v soubojích toho hodně uhráli i proti o hlavu vyšším útočníkům, nedali jim nic zadarmo a celá obrana taky sympaticky málo faulovala, za první poločas jsme si určitě zasloužili minimálně gól, zejména šance sáčka, po skvělý přihrávce Wiesnera měla skončit gólem, kdyby na Sáčkově místě byl Hašek, nebo Wiesner tak by to myslim gól byl, tam se projevuje jedna ze slabších stránek Sáčka - slabší produktivita. Druhej poločas jsme se pokusili na Jablonec vlítnout, Beneš vystřídal, páč nestíhal a bylo znát, že si něco v kabině řekli a tak hráli daleko důsledněji a důrazněji, jak ubývaly síly, tak se jako nejlepší náš hráč vyprofiloval Sáček, ale i Wiesner, oba se snaží situace řešit maximálně fotbalově. Osobně mi přišlo, že jediný co našim hráčům chybí do kvality Jabloneckejch, jsou zkušenosti, příklad: Wiesner si výborně přebírá míče do prostoru, ALE Greguš s Hübschmanem výborně čtou hru a choděj do těch prostorů ještě před tim, než si tam Wiesner míč pošle a tak ho zastavěj. Tady stačí jeden dva zápasy, aby se z toho záložník poučil a přizpůsobil se, líp si zkontroloval prostor před přijetím míče, rychleji než v dorostu. Postupně nám odešli síly, ale snaživej výkon byl nakonec odměněn krásnou akcí a gólem. Hráče už ke konci braly křeše, Kadlece od 75. minuty tahal sval a tak šla naše hra dolů a přibyly nepřesnosti, celej zápas na vysoký úrovni vydrželi hrát oba stopeři a Sáček. Frýdek neměl možnost se moc předvést, vybojoval v závěru standardku a ukázal skvělej pohyb, ale jinak se k míči moc nedostal...Závěrem musim říct, že mi to ze strany našich hráčů přišlo zbytečně bázlivý, že mají na víc a myslim, že to sami cejtili, byla tam nervozita a chyby, ale odmakali to se ctí a i po taktický stránce tam byly zajímavý věci. Sečteno podtrženo hodně sympatický a poučný. Kdo si myslim už může hrát bez problémů ligu jsou: Sáček, Wiesner, Březina, Kadlec a nějakou minutáž by jistě dal i Turyna, je jenom škoda, že jim chybí zkušenosti, protože technicky jsou určitě na vysoký úrovni všichni...uf, snad jsem nic nezapomněl :D

  • hodnocení

   Sendi4.5.2016 21:47reagovat

   jo a ještě...obrovský zklamání z návštěvy, lepší kulisa by pomohla :)

   • hodnocení

    Petr674.5.2016 21:51reagovat

    Klobouk dolů, moc dobré hodnocení.

   • hodnocení

    Jerababa4.5.2016 22:03reagovat

    Moc se mi tam líbila Wiesnerova patička v druhý půli a souhlasím naprosto s tím, že dokážou hrát líp, na můj vkus toho hodně cpali vrchem. Když šli pěkně po zemi narážečkama, tak měl Jablonec problém. Pohříchu toho bylo málo, ale dá se to pochopit, nikdo nechtěl udělat nějakou fatální chybu, což kluky trošku svazovalo.

    • hodnocení

     AlaMierda4.5.2016 22:11reagovat

     byla to takřka pro všechny první zkušenost s dospělým fotbalem v zápase. Všechno najednou rychlejší, důraznější, taktičtější, pro ty kluky velká zkušenost. Teď musí makat, aby získali nýávyky na dospělý fotbal a zároveň polivali své přednosti.

  • hodnocení

   Chrod4.5.2016 22:21reagovat

   Tak podle mě to byl celkem zábavnej fotbal, ale zdálo se mi, že Jablonec hrál na půl plynu a po tom, co dali gól, to už jenom kontrolovali. Věděli, že hrajou proti dorostencům, takže si věřili a dovolili si hodně narážeček a kombinací, který jsem od nich teda v lize neviděl. Byly tam pasáže, kdy jsme neudrželi balon ani na chvíli, naši jenom běhali bez míče a Jablonec si z nás dělal vyloženě prdel. Na druhou stranu si ale nějaké extra šance nevytvořili, ale vyrovnaný to rozhodně nebylo, jak tu někteří psali.

   Každopádně mě potěšilo, že jsme se často pěkně vykombinovali z těžký pozice, a i když to pak většinou někdo zazdil, tak je jenom otázka zkušeností, kdy se jim to bude dařit i proti silnějším týmům. Dneska kluci byli hodně nervózní, 90% dlouhých přihrávek šlo do hajzlu, ale v přihrávkách po zemi jsme byli slušní. Paradox je, že jediný starší hráč, který měl být oporou, tak zklamal. Oba góly jsou podle mě za Štěchem, hlavně ten druhej. Centr do malýho vápna, kterej letí až od postranní čáry takovou dobu, prostě musí mít.

   Závěr z tohohle utkání mám takovej, že nutně potřebujem B tým v 2. lize, jinak se nehnem. Další věc je, že do další sezony bych klidně vyrukoval se stoperskou dvojicí Brabec-Březina. V době kdy je naše obrana úplně v hajzlu, namůžeme najít pořádnýho stopera a v dorostu máme na tenhle post jednoho z největších talentů v novodobý historii, by byla škoda toho nevyužít. Ne škoda, byl by to průser, kdybysme zase prosrali další talent.

    

   • hodnocení

    Sendi4.5.2016 22:52reagovat

    souhlas, Jablonec si to dobře pohlídal. Dodal bych ale, že ikdyž zakombinovali, tak jsme měli slušnou organizaci hry, z mýho pohledu i ty jejich pasy do křídel šli z 90% do offsidu, ale čárovej ani jednou nemával. Dobře to organizoval Březina, kterej byl hodně slyšet, což nevhá uplně nejlepší světlo na Štěcha...jinak souhlas s tebou, já tam viděl hlavní rozdíl prostě ve zkušenostech, klidu. Technicky si myslim, že ti borci jsou na tom fakt dobře a navíc mi u většiny přišlo, že jsou to chytří hráči, což je hodně pozitivní signál, uměj si to na hřišti říct. Každopádně dneska extrémně zajímavá sonda, fakt to srovnání takhle přímo člověk často neuvidí, já se trochu bál debaklu a přišlo mi to až trochu moc mladý, tam bejt dvě tři opory tak to mohlo bejt zajímavý i výsledkově...každopádně jsem se dobře bavil a ta hrstka diváků taky:))

  • hodnocení

   majtin4.5.2016 22:24reagovat

   Jsi to mohl hodit do blogu, když už sis s tím dal tu práci. Moc přínosný.

   Jen k tomu Sáčkovi mě napadá, že jsem koukal do statistik a za 26 zápasů dal 2 góly, to není moc na středního záložníka, že nám z něho neroste nový MM8, resp. MSx ? Třeba u Čermáka se mi moc líbí, že dokáže krom skvělé rozehrávky být i gólový.

   • hodnocení

    Srdcař Plavšič4.5.2016 22:53reagovat

    Na tribuně o něm někdo mluvil jako o MM8 2. Smích

   • hodnocení

    Sendi4.5.2016 22:54reagovat

    jak říkám, on opravdu není moc produktivní, třeba Wiesner se tlačí do zakončení hodně a má dobrou střelu, dneska mu tam jedna ze třiceti pěkně sedla, akorát přímo do golmana. Ale u toho Sáčka to jako nevadí, protože on je zvyklej pracovat hodně z hloubky, jen by to chtělo aby když už se z tý zadní pozice vysune, tak aby byl nekompromisní, tam měl nabito jak kráva a ještě to tam zbytečně dlouho chystal...

   • hodnocení

    Mates4.5.2016 22:54reagovat

    On je taky rozdíl, kde hraje Čermák a kde Sáček. Čermák hraje ofenzivního záložníka (křídlo/podhrot), zatímco Sáček má svý místo hlavně před stoperama s tím, že díky svýmu pohybu se pohybuje na velkým prostoru - takovej box-to-box záložník. Výborně odebíral balóny a posouval je efektivně dál. Kolik gólů dává takový Modrič nebo Kroos? Oba mají blíž k MM8, než k Čermákovi a nikomu to v Realu nevadí.

    • hodnocení

     Mates4.5.2016 22:56reagovat

     Blíž myslím produktivitou. Smích

    • hodnocení

     Sendi4.5.2016 23:01reagovat

     tak zrovna Kroos tim v Realu hodně trpí, jinak je to taky hráč spíš do ofenzívy, jinak ale pravda...Akorát tihle box-box frajeři musej bejt dopředu přímočarý, nebát se jít do šestnáctky a zakončit, Sáček tam takový možnosti měl, ale nemá ten správnej tah, je to spíš technickej hráč, kterej to umí dobře rozdat, tohle ale může přeci jen být jeho slabina, ono totiž s přechodem do chlapů ta produktivita obvykle u hráčů ještě klesá:)ale jinak do mezihry je fakt dobrej a taky si dost dovolí na malym prostoru, což já mam osobně rád, pokud se nepletu tak tam naši borci párkrát zahráli pěkně na housle, takovej Rossi je měl dvakrát a Masopust taky :D

     • hodnocení

      Mates4.5.2016 23:20reagovat

      Jojo, pěkně je tam motal. S tou produktivitou máš pravdu, těžko se z něj teď stane najednou velkej střelec, ale když to bude hezky posouvat zanedlouho Juldovi, Schickovi nebo Pulkrabovi, kteří budou dávat góly za něj, tak proč ne... Smích

       

 • Dotaz pro znalejší

  nosoroh4.5.2016 21:43reagovat

  Máme v té juniorce někoho, kdo má přes 180 cm?

  Já si nemůžu pomoct, ale s trpaslíkama nás zase kdekdo zválcuje při standardkách. Vždyť je to furt dokola... Každý centr soupeře smrdí gólem. Tohle prostě nejde.

  • Dotaz pro znalejší

   Petr674.5.2016 21:48reagovat

   Hřebík už ve své laboratoři pracuje na křížení Rosického s Kollerem

  • Dotaz pro znalejší

   Pavel004.5.2016 21:58reagovat

   Březina má 182 Kostl 188

   • Dotaz pro znalejší

    spartas4.5.2016 22:13reagovat

    Formálně se teda tazatel ptá na juniorku no.

    • Dotaz pro znalejší

     nosoroh4.5.2016 22:15reagovat

     Neformálně kolega pochopil Úsměv

   • Dotaz pro znalejší

    nosoroh4.5.2016 22:17reagovat

    Díky. 182 je na stopera na spodní hranici, 188 jde.

    • Dotaz pro znalejší

     Pavel004.5.2016 22:19reagovat

     Jsou to udáje ze stránek Sparty, třeba Březina tam má myslim 67kg, takže to asi nebude úplně aktuální, ale rozhodně to nejsou dvou metrový stopeři

 • Zdenda chválil

  standis4.5.2016 21:41reagovat

  Svým výkonem v takhle těžkém zápase mě překvapili. Hráli s obrovským zaujetím, odvážně a velice sympaticky. Popasovali se s tím dobře. S jejich výkonem jsem velmi spokojený.

  Nejvíc se mi líbil Michal Sáček. Ten už s námi sice trénuje, ale patřil k nejlepším na hřišti.

   

   

 • Marspar4.5.2016 21:35reagovat

  kde bych zjistil kolik bere měsíčně peněz Dočkal, Lafata, Krejčí, Brabec, Costa, Sáček, případně ostatní ?

  • Petr674.5.2016 21:36reagovat

   Chceš jim nabídnout víc?

  • Mates4.5.2016 21:38reagovat

   K čemu ti to bude?

  • Jarda114.5.2016 21:49reagovat

   psali to před derby na podzim ve Sportu, tak použij google...

   jinak ti to nezazlívám že to chceš vědět, to je úděl hráče Sparty. Prostě musí unést, že bere hodně, ale na hřišti to musí tak vypadat...chtějí se úspěchy. V Evropě se to povedlo, teď se ale MUSÍ udělat alespoň druhé místo v lize

 • Srdcař Plavšič4.5.2016 21:06reagovat

  Myslím, že mládež vcelku super. Neřekl bych, že nestíhali v soubojích, jak bylo napsáno níže. Jablonec, podle mě, moc nevěděl, jak se dostat do nějaké výraznější šance. A nemyslím si, že by to bylo kvůli vypuštění.

   

  Paradoxně bych řekl, že kluci zklamali asi nejvíc sami sebe, protože asi sami viděli, že nebyli (extra) horší, a mohli z toho zápasu třeba vytěžit víc.

   

  Bylo vidět, že B týmu je neskutečná potřeba. Ani v lize by se ale někteří hráči úplně neztratili.

   

  Jedinou kaňkou tak zůstává mizerná, leč celkem pochopitelná návštěva. Zajímalo by mě, co by to s mládežníky udělalo, kdyby byla atmosféra jako na finále PL poháru Lech - Legia. Smích

  • Petr674.5.2016 21:35reagovat

   Taky jsem se vrátil :), a asi takhle:

   docela zábavný fotbal

   velmi sympatický výkon kluků

   rozdíl ve fyzické vybavenosti a taktice markantní

   Jablonec jel tak na 70%, po prvním gólu tak na 50% a v pohodě si to pohlídal

   pohledný gól Turyny

   celkově příjemný a důstojný přátelák

   zklamání z nízké návštěvnosti

  • Srdcař Plavšič4.5.2016 21:43reagovat

   Ještě bych rád doplnil, že možná nejdůležitějším zjištěním dnešního zápasu, je, že jméno Dana Turyny se fakt blbě skanduje.

77193 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha