Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Honzaantisparťan

  Ferry14.3.2016 16:10reagovat

  Copak se s ním stalo?Dostal konečně ban nebo si to po posledních výsledcích Sparty šel konečně hodit?

  • Honzaantisparťan

   LukyACS14.3.2016 16:25reagovat

   Máš ho tady na stránce dole a psal i včera...

   • Honzaantisparťan

    Ferry14.3.2016 16:34reagovat

    Škoda.

  • Honzaantisparťan

   honzaspartan14.3.2016 16:38reagovat

   Neboj, pokud myslíš mě, tak já jsem v pořádku a ban jsem taky nedostal. Možná ho teď ale dostaneš ty.

   A výsledky Sparty jsou v pořádku, takže není důvod si to házet. Horší ale je, že pokud se nezlepší hra a pokud bude v lize nastupovat vedle Váchy Mareček, tak brzo zákonitě ztratime body a bude po titulu. Největší soupeři si nás zase namažou na chleba stejně jako na podzim.

   Každopádně jsem rád, že jsem ti tak moc chyběl, že jsi se rozhodl napsat tento ubohý a trapný příspěvek, ve kterém mě nazýváš antisparťanem. Musíš mít hodně nudný životSmích

   • Honzaantisparťan

    Ferry14.3.2016 16:39reagovat

    No vida,pak že se potrefená husa neozve.Smích

    • Honzaantisparťan

     Ferry14.3.2016 16:40reagovat

     Jinak,ty hrdino,čekal jsem na tebe na domluveným místě,abysme si to mohli vyříkat a nezasrávat tady fórum,ale byl jsem poctěn tvým nedostavením se.

     • Honzaantisparťan

      DJDriver14.3.2016 16:58reagovat

      Františku ty by si se chtěl poprat jo? Já bych se teda s tebou do ničeho nepoustel tak se ani nedivím že nedorazil

      • Honzaantisparťan

       Ferry14.3.2016 17:05reagovat

       Já si chtěl promluvit.Neutrální Na rvaní už jsem starej a rozumnej.Úsměv

       • Honzaantisparťan

        honzaspartan14.3.2016 18:57reagovat

        Musíš být opravdu pořádný ubožák a pacient, když zakladáš takové vlákno. Děláš tady z toho ofiko a měli by té zabanovat.

        Jinak já si s tebou žádný sraz nedomlouval. Pouze jsem se ti vysmál, že podle stylu tvého vystupování zde na fóru v tom lokále, do kterého jsi mě zval, sedíš určitě nejen před zápasem, ale každý den. Popravdě jsem si teda ani nepamatoval tvůj nick, protože jsi pro mě naprosto bezvýznamný a určité bych se tady po tobě neshaněl, jako ty po mě, ale teď jsi mi připomněl, o koho jde.

        Tak ti gratuluji, jak jsi to tady krásně zaspamoval a zase trochu srazil úroveň zdejší diskuze, ale já se toho již nadále nehodlám zúčastňovat. Smích

  • Honzaantisparťan

   halo tady Sova14.3.2016 18:25reagovat

   koštuju, že mu po golu Marečka v EL prasknul žalud, takže měl pauzu na léčení. Nyní je už ovšem znovu v plné síle.Úsměv

   • Honzaantisparťan

    honzaspartan14.3.2016 19:04reagovat

    Z toho, že alibisticky a měkký nekopa Mareček jednou vběhl do pokutového území a z malého vápna dokázal trefit odkrytou branku, mi opravdu žalud nepraskne.

    Neprasknul mi ani z toho, když ho Vácha trefil do zadnice a byl z toho jeho první ligový gol v kariéře. V 25 letech, nebo kolik mu je?

    Tenhle gól bych mu ani nepriznaval, ten by měl být Vašonovo, neboť kdyby takhle trefil protihráče, tak je to taky jeho gól a nebyl by označen za vlastní.

    Vácha je kanón, už dvakrát za sebou nám vyhrál zápas. To je vítězný typ, který na hřišti potřebujeme. Vedle něj to ale chce někoho konstruktivního a ne nekreativního a nedůrazného pobíhače a pozorovatele Marečka.

    • Honzaantisparťan

     Ferry14.3.2016 20:41reagovat

     Postpubertální,zamindrákovaný výrostek,hrající si na Sparťana,přičemž Spartu nesnášející a lačný si do ní při každý příležitosti kopnout a plivnout nemá žádný morální právo nazývat kohokoliv ubožákem.Co se týče zasírání fóra,měl by sis přečíst zpětně všechny tvoje plivance na Spartu a i kvůli tomu jsem to nechtěl řešit tady.Jenže ty jako pravý,internetový hrdina dokážeš dštít síru pouze anonymně.Už proto nemůžeš být Sparťan.Tímto jsem s tebou skončil.Už ze mě nemusíš mít strach.Taková hrdinná kapacita mě nestojí ani za odplivnutí. Otrávení

     • Honzaantisparťan

      honzaspartan14.3.2016 22:13reagovat

      Už bych na tebe nereagoval, ale nenechám bez odezvy tvé sprosté tvrzení, že nejsem sparťan. Meleš úplné nesmysly a akorát se víc a víc ztrapňuješ. O tom, že jsem sparťan, tu snad žádný normální stálý diskutující nepochybuje.

      Na Spartu rozhodně neplivu a že si v současné době dovolím kritizovat Marečka, Ščasného, nebo naší hru, neznamená, že nejsem sparťan. Takových sparťanů byly, jsou a budou mraky. Podle tebe ve tvé omezenosti asi musí mít správný fanoušek za všech okolností nasazené růžové brýle, ale to je tvůj problém.

      Tak to skončení se mnou hlavně tentokrát dodrž a nezakládej další taková ubohá vlákna.

      Jasně, ani za odplivnutí ti nestojím a proto se tu po mě sháníš. Dnešek byl v tvém podání vrchol trapnosti. Internetoveho hrdinu dštícího síru tu že sebe deláš pouze ty a strach z tebe opravdu nemám, já se ti směji Smích

 • Baník se rád chlubí mladým kádrem,

  Tashunka Witko14.3.2016 14:11reagovat

  ale ta jeho juniorka moc mladistvě nepůsobí, hlavně záloha. Ten vyklusávající prdeláč s číslem 13 by zapadnul i mezi staršími pány.

 • Lazio

  halo tady Sova14.3.2016 14:09reagovat

  postavil bych to 4-6-0 je třeba ukázat, co je to opravdický beton!

  • Lazio

   experto14.3.2016 14:50reagovat

   Ono to tak v podstatě bude. ”40 letý Lafata po nemoci” tam bude cca 59 minut jako jakýsi zpomalený vystrčený střední záložník, protože k tomu co on potřebuje, se tam v žádným případě nemužem dostávat. Vepředu bude uplně mimo hru, tak se bude snažit makat veprostřed (a jistě toho urve víc než panáčci za ním). Nic proti němu, stále může být na některé zápasy nebo případně jejich pasáže se svým ”čichem” mimořádný, ale v Římě by být v základu opravdu neměl.

 • U21 zahrává standardky lépe

  Tashunka Witko14.3.2016 13:47reagovat

  než Ládík s Dočkalem !

 • Štěch

  sk. sokolovo14.3.2016 13:01reagovat

  Nevíte někdo s jakým zraňěním stůně? Koukam že nechoďi ani za juniory a je už to dost dlouho co marodí.

  • Štěch

   JosephV14.3.2016 13:31reagovat

   taky nevím ale myslím si že půjde v létě pryč protože pokud se vrátí z Liberce Koubek tak by byl až jako 3 golman a to asi nehrozí....

   • Štěch

    majtin14.3.2016 13:50reagovat

    Mohl by jít hostovat do Liberce a až skončí Bičík, tak se vrátit.

    • Štěch

     Kuklic14.3.2016 15:01reagovat

     Navíc Miller taky není nejmladší Úsměv

 • Na Lazio

  JosephV14.3.2016 12:38reagovat

  nemáme tam co ztratit tak jako tak tam musíme dát branku pokud chceme postoupit proto bych se nebál hned od začátku postavit 3:5:2 Úsměv Bičík,Holek-Brabec-Costa,Zahustel-Mareček-Dočkal-Vácha-Frýdek,Lafata-Krejčí.

  • Na Lazio

   Furia Ceca14.3.2016 12:40reagovat

   Já bych tam poslal juniorku a soustředil se radši na derby Úsměv

   • Na Lazio

    JosephV14.3.2016 13:29reagovat

    s tím co židi předvádí by byla ostuda je i s tou juniorkou neporazit ....Úsměv

    • Na Lazio

     halo tady Sova14.3.2016 14:08reagovat

     Lazio jsou židi jo?Smích

    • Na Lazio

     Furia Ceca14.3.2016 14:39reagovat

     No nevím nic o židech v Edenu, ale na podzim jsem to viděl podobně a skončilo to bez bodu...

 • Hlen

  adam14.3.2016 12:38reagovat

  Mě na tom celém včerejším přenosu stejně připadal stejně jako mnohokrát předtím ”expert” Henn. Opravdu by mě zajímalo, k čemu tak takovej moula je. Copak komentátoři výklad pravidel neznají? On tam 5x za přenos utrousí něco ve stylu ”Paták to obvykle dost pouští, teď ale žlutou dát musel” a to je všechno. Kombinace Novy s O2 dělá blbce především sama ze sebe.

 • Mádl

  petula14.3.2016 12:06reagovat

  dobře blije na tom svém glosu,prej pokud Vácha hrál rukou měla bejt pentle a ČK případně ŽK tak kurva byla to ruka nebo nebyla,to ani Mádl neví?Zeptám se asi nějakých prádelníků nebo cirkusáků,ti to určitě viděli přesně!Vácha tvrdí že nééé!Jsem zvědav na komisi rozhodčích až to budou řešit,část bude tvrdit že ruka byla a část bude tvrdit že nebyla,pak tu ”jasnou” ruku odložej na příští týden,pak po skončení ligy,pak po ME a pak se na to vybodnou...SmíchDáša půjde dělat do UEFY...

 • Ještě k ruce

  nemfi14.3.2016 11:09reagovat

  Opět se projevuje ”žumpa prostředí” ligy. Chápu Váchu, že se nepřizná. To se v lize nepodporuje. Jakmile se někdo k něčemu přiznal, tak byl buď potrestán, nebo tu byla snaha o potrestání. Přiznání je tu holt přitěžující okolnost. Takže hráči tu jsou radějí za blbce co kecají, než za blbce, kteří se přiznají.

  Jednat disciplinárka spravedlivě, bez nutnosti nějakých podnětu a bez zbytečných odkladů, tak by se hráči možná začali chovat více jako féroví chlapi.

  • Ještě k ruce

   adam14.3.2016 11:28reagovat

   Já Váchovi věřím. Respektive jaký by měli Vácha s Bičíkem důvod lhát Ščasnému a jaký by on měl důvod tu jejich ”výpověď” zveřejňovat a ještě obhajovat? Vždyť stačilo klasicky česky alibisticky říct, že ”rozhodčí rozhodl jak rozhodl, víc mě nezajímá, bylo to nepřehledné, hráčů jsem se neptal, olomoučtí hráči neprotestovali apod”.

   • Ještě k ruce

    petula14.3.2016 11:54reagovat

    stačí příklad Řezníčka a Mamuta když se přiznali že si nechali dát schválně čtvrtou žlutou,strhla se proti nim kampaň že to není morální,přitom to ví každej že se to děje a média z toho dělaly podvod století,hrozil jim dodatečný trest a pranýř,přizná se někdo někdy příště?SmíchSnad jedině Limberský,Pilař a podobní Dušínové!!Když dal Lafata regulérní gól proti Teplicím a pro údajný ofsajd mu nebyl uznán,proč ten Tepličák se rozhodčímu nepřiznal že ofsajd být nemohl,muselo mu být jasný že ofsajd nebyl!A naopak klub Teplic odsoudil Lafatu za nafilmovanou pentli!Smích

  • Ještě k ruce

   majtin14.3.2016 11:47reagovat

   Tak on taky v Dohránu nepopíral, že se toho míče dotkl ( stejně jako to nepopíral Bičík.) Říkal něco V TOM SMYSLU jako že to vyrazil Bičík, že ho vzal přes ruce, ale jestli si škrtl (dotkl se) to neví, že přes ty ruce docela dostal.

   • Ještě k ruce

    nemfi14.3.2016 13:29reagovat

    „Jak tam David šel rukama, možná ho přeplácnul přes moje ruce. Já jsem jenom ucítil ránu.“

    Je možné vést diskuzi o tom, zda když Brankář hraje míč a přitom zavadí o spoluhráče tak, že se i spoluhráč dotkne míče rukou, je ”ruka” v pokutovém území. Řekl bych ale, že v tomto případě by mělo platit pravidlo, že hráč je odpovědný za svou ruku a ta nebyla ani v přirozené poloze a ani u těla, takže i v případě, že míče dotkl díky Bičíkovi, to měla být penalta.

 • Vácha

  peterpan2714.3.2016 10:43reagovat

  Asi to dostanu sežrat, ale musím se ho trochu zastat. Vážně nevím, proč se tu zejména on neustále pranýřuje. Po včerejšku jsou podle mě adepty zralými ke kritice spíš Dočkal za tragickou hru a dvojice Lafata + Šural za naprosto tragické spalování šancí. Vácha nám zachránil tři body s Jabloncem, nakonec i včera nebýt jeho střely, první důležitý gol by nepadl a kdo ví, jak by celej ten zápas dopadnul. Ano, on má chyby, o tom žádná, ta ruka byla blbost, ale taky myslím, že zdaleka není sám, kdo se na takovém místě takto zachoval. Včera podle mě hrál vcelku dobře, a to dokonce i dopředu a rozhodně nepatřil k nejhorším. A i díky němu máme tři body z Olomouce. Vážně nevím, co by měl ještě jako předvádět. Asi nefaulovat, zabránit pěti golům a dát hattrick. A i tak bych si tu nejspíš přečetl něco ve stylu: Vácha dobrý no

  • Vácha

   Dynamo14.3.2016 10:48reagovat

   ano, bez Váchy bychom teď byli tak o 4 body chudší...

  • Vácha

   honzaspartan14.3.2016 14:37reagovat

   Přesně tak, ale někteří ho budou neustále kritizovat a vyzdvihovat naprosto bezkrevného a nijakého Marečka, který do naší hry vůbec žádná pozitiva nepřináší.

74408 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha