Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Vlašim

  Bunda5.11.2016 17:12reagovat

  Vlašim je válec. Tým Martina Haška dnes posedmé v řadě vyhrál a v tomto kalendářním roce nezískal ve @FN_liga žádný jiný klub víc bodů -Karel Häring

   

  Petržela se s Vlašimí trápil,hrál o sestup..Přišel Hašan a z Vlašimi udělal nejlepší tým druhé ligy. Pokud jim v zimě neodejdou hráči tak si to s Baníkem rozdají o postup do ligy. Ale asi bude zájem o Kulhánka,Nečase,Vyhnala..

   

  A opravdu Sparta potřebuje Trpiše nebo Gulu ? Vsadil bych na dvojici Hašek-Holas.

   

  • majtin5.11.2016 18:36reagovat

   Nevím jestli by jim to fungovalo spolu nebo spíš jestli to není škoda, aby jeden z nich byl asistent, ale každopádně přijde mi nesmysl hledat trenéra po všech čertech, když minimálně dva vynikající máme. Kdekdo nabídne laciný argument, že projel šestibodový náskok apod.. Co na tom, že měl v kádru mladé kluky smíchané s případy typu Zápotočný, Kušnír, Vidlička apod.. Kdyby ho neodvolali další sezónu by byl ze Sparty válec. Vlašimi taky chvíli trvalo než si to sedlo. Já fakt nechápu, že takhle dobrý trenér dostal jen půl roku a Ščasný nebo Chovanec několik sezón.Smutek

   • Lobrock5.11.2016 18:46reagovat

    Haškovo odvolání byla chyba, holt Hřebík neměl slejzat a nedráždit agresivní ňoumy v hledišti. Ščasný měl letět hned po Steaue, ale Sparta bohužell váhala a tak stihl posrat i celou ligu. Naštěstí aspoň tu Evropu se podařilo Holoubkovi ještě zachránit. Kdyby to převzal až po Interu, mohli jsme odpískat i EL.

  • Chabix5.11.2016 18:38reagovat

   Tak nejlepší je Sigma Olomouc. Ta by se musela výrazně zhoršit, aby nepostoupila do první ligy. Ale Vlašim je fakt Válec. A to jsem po prvních výsledcích tomu už moc nevěřil.

  • dominik275.11.2016 19:03reagovat

   Myslím, že jak Martin Hašek i David Holoubek už jsou hotoví hlavní trenéři. Já bych preferoval nechat tam Davida Holoubka, protože už tam stihl započít nějakou práci a výsledkově, zatím si stojím, to vzhledem k okolnostem není vůbec špatné. Pokud by tam z nějakého důvodu nemohl zůstat Holoubek, pak by Hašek určitě mohl být velmi kvalitní náhradou.

    

   Nicméně oni nemusejí být špatní ani Gula s Trpišovským, já jen v současnosti nevidím důvod něco měnit a ještě kvůli tomu třeba draze vyplácet jiné kluby. A ten důvod nevidím ani v chybějící licenci u Davida Holoubka.

   • Chabix5.11.2016 19:19reagovat

    Tak už byly v minulosti příklady, kdy někteří trenéři dostali výjimku a mohli vézt i bez licence. Někdy mi připadá, že ta homba za trenérem Sparty je jen taková mediální habaďůra, aby tu vyjímku dostali pro Holoubka. Někdo tu cosi psal informčním pole. Třeba je to zrovna tohle.

     

    Jinak bych byl taky pro, ho tu nechat. Má tu rozdělanou práci. Výsledky v EL jsou super, v lize to bylo o zápasu s Plzní, kde nám to bohužel nevyšlo (podle mě strašná škoda). Nicméně, pokud budem po podzimu 2. s minimální ztrátou na Plzeň a postupem v EL, tak bych byl jednoznačně pro Holoubka.

     

    Třeba z Trpišovskýho nejsem nijak odvázanej. Nijak mě nezaujal. Na Gulu zase slyším samé super reference, ale tam by to zas chtělo čas.

    • Capo5.11.2016 19:35reagovat

     Pokud by Sparta hodně chtěla, tak si to s Holoubkem nějak zařidí. Popravdě by mi přišlo divný, že kdyby o něm jako hlavním kouči uvažovali a chtěli ho, že by je zastavil nějaký formální půlrok kvůli dostudování licence. Celý to neúspěšný domlouvání s Libercem a ”mediální oťukávání” Guly na mě od začátku působí spíš jako hra o čas, aby měli prostor otestovat Holoubka, jestli by se na něj dalo vsadit a podstupovat kvůli němu nějaký to ”papírování” pro jaro. No a kdyby se neosvědčil, tak pořád můžou říkat, že se jednalo celý podzim a jména připravená jsou. Jsem fakt zvědav, jak to na konci listopadu rozseknou. Momentálně by setrvání Holoubka bylo logické, ale rozhodnutí našeho vedení obvykle jsou všelijaká, tak se nechme překvapit.

     • artaxerxes5.11.2016 22:48reagovat

      Tak ve Spartě si moc dobře uvědomují, že tyhle pokusy s ohýbáním pravidel si může dovolit Jihlava nebo Znojmo, které krom regionálních nikoho nezajímá, ale ne Sparta, která je pro mnoho lidí a novinářů jako červený hadr na býka.

       

      A momentálně, kdy lize nevládneme, si nemůžeme dovolit negativní mediální kampaň.

      Tak jako tak, pokud to získá Guľa nebo zůstane Holoubek, tak ani jedna z variant není vůbec špatná. U Trpišovského si tak jistý nejsem, protože si myslím, že jak na Žižkově, tak i v Liberci využívá kvalit zatím nedoceněných našich ex-mladíků a právě hostů ze Sparty.

 • Opravdu ferovej gol

  DJDriver5.11.2016 16:25reagovat

  Vukadinovic se svalí na zem ze potřebuje hrozně ošetřit, tak Brno zakopne míč. Zlín jim ho vrátí a Vukadinovic kterej předtím sotva dejchal tak napadáním ve sprintu hned míč vybojuje pro Zlín

  • Mates5.11.2016 16:30reagovat

   Budoucí reprezentant ČR. Smích

 • Gula

  DJDriver5.11.2016 14:41reagovat

  Já bych asi bral jeho. Holas to vést nebude než si dodela licenci. A přijde mi že Gula asi nejvíc ví co od celého klubu chce

  • majtin5.11.2016 15:35reagovat

   Mně to přijde jako experiment. Když si navíc uvědomím, jak úzký kádr Holas má a hlavně, že třeba poslední tři týdny neměl vůbec prostor něco zásadního nacvičit, myslím, že by bylo dobré ten půlrok bez licence nějak ”ošulit”. Ale ještě počkejme pár zápasů.

  • Bard5.11.2016 15:55reagovat

   Nechat Holoubka. Dokonce bych byl pro sespsat na jeho podporu pětici.

  • waaw5.11.2016 15:58reagovat

   Naprosto souhlasim. Myslim, ze Gula by mel jasne a tvrde podminky, za kterych by byl ochoten prijit a nam by velmi prospely

  • adam5.11.2016 16:04reagovat

   No ono jedna věc je vědět, co cheš od celého klubu a něco jiného zda ten klub je ochoten naslouchat. Jednak Žilina není Sparta co se velikosti týče a jednak skutečný vliv na chod celého klubu má sportovní vedení. A jak víme, to u nás není dlouhodobě zrovna na vysoké úrovni. Já se částečně bojím toho, že ať u nás při současném personálním rozdělení židlí bude trénovat kdokoli, díky neumětelům typu Kotalík a spol. bude mít vždycky hned od začátku ztíženou pozici. Gula má v Žilině nad sebou angažovaného majitele, to tady nedostane.

  • SuperFrankie5.11.2016 16:54reagovat

   Taky bych ho chtěl.

 • Vlašim

  MK35.11.2016 14:33reagovat

  vede 2:0, góly Piško a Filip Hašek

  • majtin5.11.2016 15:33reagovat

   No a podle onlajnu dominuje, zejména v prvním poločase. http://www.onlajny.com/match/index/date/2016-11-05/id/176804 Mi přijde, že vždy po zápase s nimi řeknou trenéři, že proti nim podali nejhorší výkon v sezóně. Jenže jestli ono to nebude dobrou organizací hry Vlašimi.

   • Chabix5.11.2016 18:41reagovat

    Takhle je to vždycky u Sparty. Sparta přejede silný klub a vždycky je to tím, že ten klub hrál špatně. Co na tom, že se to opakuje. Jinak pro mě za poslední dobu byl nejvíc dvojzápas s Schalke, tam jsme fakt hráli velmi kvalitně.

 • Návrh

  nemesis20175.11.2016 12:25reagovat

  pro pana majitele: co upravit fórum tak, aby umožňovalo profily včetně avatarů, lépe by šlo dohledávat vlákno i příspěvky od konkrétních osob, a taky zavést jinde standartní možnost ignorovat některé uživatele ?

   

  Hlavně to druhé by někteří určitě uvítali.

   

  A když už se víkendově nudím, jak vidíte herní posun pod ’’novým’’ koučem ?

  • munzig5.11.2016 13:10reagovat

   Ignorace uživatelů je blbost, pokud nechceš nereaguj a oni zmizí sami.

   Takový zpestřující věci jako avatar nebo hodnocení uživatelů by bylo fajn.

   Jenže tohle všechno stojí čas, usilí a peníze a Dominik drží tenhle web prakticky sám bez nějakýho finančního přínosu. Už jen to že tohle forum vzniklo z cca 10-15 lidí je skvělé jak se komunita rozvinula a že vydržela tolik let.

  • Pouzar115.11.2016 13:12reagovat

   Myslím že pro potřebu konverzace je momentální řekněme vzhledově ’’postarší’’ styl stránek dostačující Úsměv ... Myslím si, že by to byla zbytečná práce z který by Dominik nic neměl .. Navíc by kvůli avatarům narostl objem stránek a tudíž i spotřeba dat pro uživatele, který to tu denně sledujou...

    

   Nemluvě teda o tom, jestli by to ještě víc nenarušilo dostupnost stránek.. Po některých zápasech tu byla doslova záplava přístupů, která stránky dočasně zablokovala pro další uživatele ( ale tak moc do toho nevidím ) ..

   • Pouzar115.11.2016 13:13reagovat

    Spotřeba dat je směřovaná na mobilní data

  • Jerababa5.11.2016 13:20reagovat

   Hodnotit herní posun asi nebude objektivně možné, protože jsme zásadně limitováni zraněnými a zápasovým rytmem neděle středa, což vytváří trenérovi pevné mantinely.

   Ne všechno se úplně povedlo(a komu taky jo), ale v rámci omezení je moje hodnocení pozitivní.

   Především se mi zdá, že začínáme víc fungovat jako team a to včetně trenéra. Vždycky mě prudí, když trenér po prohraném zápase začne házet vinu na jednotlivce a neuvědomí si, že toho jednotlivce tam postavil i připravil on.

   Nakonec bych poprosil všechny diskutéry, aby si uvědomili, když už tady propírají různé hrače, že Juliš prostě není krajní záložník, Holek už dávno není DZ, takže ta dehonestace jejich výkonů na těchto postech je laciná a hloupá(netvrdím, že je máme chválit, ale bubeník, když mu dáte do ruky housle asi taky nic moc nepředvede).

   • Pouzar115.11.2016 13:37reagovat

    Porovnávat bubeníka a houslistu je jako porovnávat fotbalistu a basketbalistu ... Oboje je sport s míčem ale přesto je o něčem jiným Smích .... Vzdálenost pozice stopera a DZ opravdu není tak ohromná ... Pokud uděláš 3x po sobě stejnou chybu ( např. dáš pozdě míč ) tak to prostě není náhoda Úsměv

    • Jerababa5.11.2016 13:49reagovat

     Na každé pozici potřebuješ mít zažité nějaké automatismy, které fungují ve stresových situacích, pohyb je taky úplně někde jinde, dostaneš úkoly, které jsou jiné. Ne každý to je prostě schopen dát a Holek rozhodně nemá formu, aby byl v pohodě. Jenom říkám, že prostě toho DZ hrát musel, i když to nebylo dobrý, pořád to bylo ta nejlepší možnost ze všech špatných.

   • jivorak6.11.2016 10:43reagovat

    Ale ano Jerababo! Bubeník může na housle předvést výborný výkon! Zejména, když mu z houslí sundáš struny!

  • Furia Ceca5.11.2016 15:16reagovat

   Ať žije názorová pluralita! Úsměv

  • Chabix5.11.2016 18:44reagovat

   Avatary nechci - nesnáším to. Tak jak to forum je ted koncipované, tak to mi vyhovuje. Nemám rád otvírání vláken a nemám rád vkládání jména do příspěvku, na koho je reagováno. To je zas nepřehledné. Takhle jak to je teď, tak to je super.

 • Trenér

  Brian Pricke5.11.2016 0:54reagovat

  Byl bych velmi nerad, kdyby to tak bylo - https://twitter.com/DenikSport/status/794661303667347456

   

  Když už ne Holas, tak ať je to spíš Gula.

  • johnny15.11.2016 8:11reagovat

   Taky si to tak myslím.

  • Capo5.11.2016 8:32reagovat

   Popravdě mi z těchto dvou trenérů vyloženě nevadí ani jeden (kdybych si mohl ovšem vybrat, tak bych vzal Gulu, to přiznávám). Důležitější pro mě je, aby vedle nového trenéra Holoubek zůstal jako první asistent a aby se nový trenér nestavil zády práci na Srahově. To si myslím, nehrozí ani u jednoho, takže bych to nijak neprožíval, ať přijde ten nebo ten.

  • majtin5.11.2016 10:22reagovat

   Tak pro mě je ta hierarchie úplně jiná:

   1. Holas

   2. Jindřich

   3. Gula

   Přitom Gulu bych skoro řekl, že nechci. Česká liga je něco jiného než slovenská, takže zkušenosti bude muset sbírat, nezná české prostředí navíc mi ten jeho experiment přijde takovej umělej. A hlavně ve Spartě je nastavena koncepce celého klubu až po Ačko. V Žilině je to celé z velké části Z Gulovy hlavy. Takže by zase následovala přestavba a přizpůsobováníSmutek . A než by vše začalo fungovat, byl by další titul fuč. Těžko říct, jak si sedne z hráči. U Holase tohle všechno odpadá, je dokonale etablovanej. Jindřich je mi taky sympatický, ale Holas jde víc do detailů, mi přijde. Třeba způsob jakým ve čtvrtečním zápase fungoval ofsajd systém, to u Jindřicha nevidím, takhle vycizelované detaily. Navíc zase než si vše sedne...

   • HomelessOnWifi5.11.2016 10:33reagovat

    Slovenska liga je neco jinyho nez nase, ale Vrba byl taky nejdriv uspesnej na slovensku a pak u nas , takze to bych jako handicap nebral. Ten zbytek uz je horsi no.

    • majtin5.11.2016 10:47reagovat

     Ale měl - jestli se nepletu - skoro rok na přípravu, navíc je to Čech.

   • majtin5.11.2016 10:48reagovat

    Ještě bych osobně dal na druhý místo Hašana M..

    • Mates5.11.2016 11:26reagovat

     Hašek sám ve včerejším rozhovoru říkal, že by se na Spartu necítil s momentální praxí z 2. ligy a nejdřív by chtěl být úspěšný v nějakým průměrným týmu 1. ligy, aby se cítil připravený.

     • kapacitos5.11.2016 11:31reagovat

      Řekl bych, že po něm sáhne Liberec, když přijde o Trpiše.

     • majtin5.11.2016 11:46reagovat

      To jo, četl jsem to. Ale podle mě je to zbytečná skromnost. Rozhodně si nemyslím, že třeba Gula bude na Spartu líp připravenej než Hašek. A ani Trpišovský na tom nebude v tomto ohledu líp.

 • Bolka zdá se tápe

  Capo4.11.2016 19:39reagovat

  Pokud v neděli dáme Liberec, tak jsme podle mě po podzimu 100% před nimi. Hrají ještě doma s Plzní a na Slavii a v těhle zápasech jim moc nevěřim.

  • Brian Pricke4.11.2016 19:43reagovat

   Samozřejmě teď budu generál po válce, ale přesně jsem si říkal, že dneska by mohli ztratit. A Míša Bílek získat první tři body. Uvidíme, pár minut ještě zbývá. A už několikrát jsem na to doplatil.

   • sekvoj4.11.2016 19:54reagovat

    taky jsem jim hodně věřil dneska

   • FANDA73075.11.2016 7:41reagovat

    Tiez som mal ”tusaka” a dokonca som do rozpisu vsadil cisel.vysledok 2:1 s kurz.11,6! Raz uz Jihlava musela vyhrat a hlavne ked ”Bolke” dosiel dych

  • Bard4.11.2016 19:52reagovat

   Dochází jim deh si myslím.

   • bigcock4.11.2016 21:55reagovat

    U nas panuje take nedostatek dehtu, si myslim.

  • standis4.11.2016 19:52reagovat

   Bílek hezky zavěsil.

  • sekvoj4.11.2016 19:54reagovat

   Bolka půjde dozadu, uvidíme do Slávka

   • Bard4.11.2016 20:02reagovat

    Slávka bude kousat. Rozdáme si to my s nima a Plzeň. O titul jako si myslím.

  • LukyACS4.11.2016 20:10reagovat

   Když dáme Liberec, tak věřím, že se podzim bude hodnotit docela pozitivně, protože všechny zbývající zápasy podzimu bychom měli dát, což bude znamenat posun v tabulce nejspíš na 2. místo a postup v EL by měl taky klapnout.

   Při současných zraněních by to byl malý zázrak a já doufám, že by to znamenalo prodloužení angažmá Holase.

   • Capo4.11.2016 20:22reagovat

    Taky to tak cítím, že ten nedělní zápas je dost důležité zvládnout, protože doma s Karvinou, Teplicema a v Hradci už nám pak dost věřim, i proto, že je pravděpodobné, že se po repre pauze snad vrátí nějací marodi (Sáček, Čermák, Šural?) a budeme moct už snad trochu rozložit síly. S tím druhým místem bych zase tolik nepočítal, přeci jenom Zlín hraje 3x doma a nedá se vyloučit, že nahraje dost bodů, ale je pravda, že ty domácí zápasy nemá lehké.

 • Dudl

  Jerababa4.11.2016 18:33reagovat

  Pustil jsem si včerejšek ze záznamu. Už se o tom tady psalo, ale Dudlova odpověď ”Cítím se jako hráč AC Sparta Praha”, ta mě prostě dostala. Václave, super.

   

  • acs794.11.2016 19:07reagovat

   Ty vole a co měl jako odpovědět, když se ho zeptal jestli ee cítí jako hráč A týmu nebo 19 dorostu. Ta otázka byla uplně dementní a dopředu bylo jasný že může odpovědět jenom takhle.

   • Jerababa4.11.2016 19:30reagovat

    Tak vole já ho chválím, jestli ti to nedošlo. Na sedmnáct let to bylo super, některý jelita se nedokážou vymáčknout ani ve třiceti a někteří volové dokonce nedokážou pochopit ani psanej text.

    • johnny15.11.2016 8:12reagovat

     SmíchSmíchSmích

    • nemesis20175.11.2016 12:17reagovat

     Některý se zmůžou jen na gesta jako kroucení volantem :DDDDD

 • Zizu

  waaw4.11.2016 13:13reagovat

  Je skoda, ze kdyz se obcas dari dat cuchnout juiorum, ze Zizu zatim moc sanci nedostal. Vim, ze tam bylo nejake zraneni a repre. Pritom jsem si myslel, ze ma sance si s Ackem zahrat. Fyzicky na tom je dobre, talentu na rozdavani. Trochu se bojim, aby to nebylo jako s Schickem

  • Capo4.11.2016 13:15reagovat

   Myslim, že by si včera zahrál, kdyby se nezranil, škoda no. Jinak, pokud zůstane u kormidla Holoubek, tak je jeho zapojení v Áčku jen otázkou času. No a pokud za něj někdo dá co za Schicka, tak to dopadne stejně, to je jasný.

  • majtin4.11.2016 15:44reagovat

   Teď tu někdo psal, že byl zraněnej. Stejně tak po návratu z repre.

   Jen bych připomněl, že smlouva mu končí za cca rok a půl, jest tak ? By skoro chtěla prodloužit. Já chápu, že peníze jsou peníze, ale rád bych tu ty kluky viděl aspoň sezónu - dvě,aspoň třeba jako Bonyho.

 • Ostatní kluby

  wasek2611@centrum.cz4.11.2016 12:10reagovat

  Omlouvám se, že teď tu budu řešit něco jiného než Spartu...konkrétně Liberec a Plzeň

   

  já si stále myslím, že větší šanci má na postup Liberec než Plzeň. Karabach i Soluň jsou porazitelný a Karabach pak hraje Na Fiorentíně, kde to bude mít hodně těžký.

   

  Narozdíl od Plzně, která to má sice ve svých rukou, ale hraje v Římě, kde nesmí prohrát... ideálně musí vyhrát. Protože jestli prohraje a Austria porazí Astru, tak se pakuje..

  • wasek2611@centrum.cz4.11.2016 12:12reagovat

   teda ono stačí, aby Plzeň nevyhrála v Římě a když Austria porazí Astru...pro plzeň by bylo ideální kdyby remizovala astra s Austrií..pak i přes prohru by to měla Plzeň ve svých rukou...já vím, že mnozí si to nepřejí, ale já chci, aby Plzeň postoupila dál, ať už kvůli koeficientu, tak kvůli tomu, aby na jaře tříštili síly

    

  • wasek2611@centrum.cz4.11.2016 12:12reagovat

   teda ono stačí, aby Plzeň nevyhrála v Římě a když Austria porazí Astru...pro plzeň by bylo ideální kdyby remizovala astra s Austrií..pak i přes prohru by to měla Plzeň ve svých rukou...já vím, že mnozí si to nepřejí, ale já chci, aby Plzeň postoupila dál, ať už kvůli koeficientu, tak kvůli tomu, aby na jaře tříštili síly

    

  • Furia Ceca4.11.2016 13:01reagovat

   A není to jedno??? Koeficenty, který se honí jsou najednou k hovnu, protože UEFA mafia si LM vošéfovala jinak. Takže příští rok zase EL, maximálně akorát nebudou předkola. V tuhle chvíli mě zajímá jen Sparta a ostatní český kluby jsou mi volný.

   • Capo4.11.2016 13:12reagovat

    Nejsou k hovnu, oni zapomněli zmínit, že pokud LM vyhraje tým, který má zajištěnou pozici v LM i z vlastní ligy (což je krajně pravděpodobné, v podstatě 100% záležitost), tak pak půjde přímo i tým z 11. místa a to momentálně držíme my, tak proč ho zkusit nepodržet co nejdéle? Navíc takhle může rovnou do LM poslat vítěz EL i 12. pozici, což se občas taky přihodí a nehledě na to, že nám momentální pozice zajišťuje minimálně přímé nasazení mistra do playoff LM, to taky neni na škodu. Tak se dá říct, že v nejbližších letech je sakra o co hrát i z hlediska koeficientu, protože pokud budeme sbírat jarní účasti pravidelně a ve větším počtu, tak to budou mít Holanďani apod. sakra těžký, aby nás zase dostali pod sebe.

  • Capo4.11.2016 13:05reagovat

   Taky si myslim, že i přes to, že to má Plzeň momentálně ve svých rukou, tak z pohledu toho, že musí vyhrát v Římě, to má Liberec ve svých rukou daleko víc než oni, protože při výhře nad Karabachem mohou zcela reálně předpokládat, že z Itálie Karabach body neodveze, i když je pravdou, že Fiorentina patrně bude mít jistotu, a pak to bude taky ošidný, jakou bude mít sestavu.

  • Sendi4.11.2016 13:18reagovat

   podle mýho nepostoupí ani jeden...

   • wasek2611@centrum.cz4.11.2016 14:39reagovat

    Také si myslím,

     

    jde jen o to, že imho má Libe větší šanci.

     

    Nicméně je docela na pováženou, že to není poprvé, co dostaneme nejtěžší skupinu a uděláme nejlepší výsledky. Prclíkovi se vrací ty velkohubá prohlášení, že chce vyhrát EL :D

    • Sendi4.11.2016 14:58reagovat

     To je prostě rozdíl mezi velkym klubem s dobrou tradicí a lokálním klubem, co by takovej chtěl bejt no:))

  • AlaMierda4.11.2016 13:28reagovat

   postoupí Spartička a zbytek mě nezajímá

  • captain_obvious4.11.2016 14:36reagovat

   Liberec bude rád, když nezůstane s tím jedním ušmudlaným bodem z Karabachu. Plzeň bude vyřazena už v příštím kole, poslední zápas bude už jen formalita.

80968 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha