Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • včera ztráta

  AlaMierda7.11.2016 10:29reagovat

  Liberec je bídnej a to byl i když hráli v přesile, stal se z nich průměrný tým. Dočkal to včera nezvládl, na druhou stranu Breite se tam svíjel jak kdyby měl přelámaný žebra. To ovšem Dočkala neomlouvá. Na druhou stranu, další jasná červená byl faul Sýkory. Defenzivně se zvládl zápas dobře, ofenziva byla horší. Dobře zahrál Juliš, který několikrát výborně vyvezl míč, jen škoda toho finálního řešení. Naopak Holzer opakovaně nic, dozadu se snaží být poctiví, dopředu jedna velká bída. Přitom v zápase kdy to Liberec hodně otvíral by zrovna kvalitní křídla rozhodli. Navíc mi přijde, že opakovaně tak kolem 50 minuty plete nohama.

  • Capo7.11.2016 10:34reagovat

   Osobně si myslim, že kdyby Dočkala nevyloučili, tak bysme paradoxně nakonec prohráli. Tlačili bysme se ve druhý půli víc dopředu a dám ruku do ohně, že by nás Liberec z nějaký protiakce potrestal. Zatímco takhle musel jen dobývat naší obranu a to mu taky moc nevoní. Se Sýkorou souhlas, červená asi mohla být, za takové sáňky by se ani Costa nestydělÚsměv

   • AlaMierda7.11.2016 10:37reagovat

    no hlavně Sýkorovo skluz byl už po odehrání míče Marečkem, takže jasná. Jak říkám, včera mít kvalitní křídla, tak jedno vezme míč a rozhodne. Liberec nám ty brejky nabízel jak na zlatém podnose

    • Capo7.11.2016 10:41reagovat

     Mít v Julišovo brejcích Poborského, tak bysme asi vyhráli, to souhlasímÚsměv

     • bledátvář7.11.2016 11:25reagovat

      Jo, ten by zaseknul balón, nechal soupeře projet po zadku a pak by to přistrčil spoluhráči před prázdnou bránu jak na talíři ( zdravíme Tomáše Juna). Tyhle časy jsou už ale dávno pryč.

      • AlaMierda7.11.2016 11:34reagovat

       hlavně nám v podstatě ty křídla chybí.

       • victorlima7.11.2016 14:29reagovat

        Ano, alespoň jednoho rychlého útočníka by to chtělo. Bez něho se špatně hraje na brejky. Ten tu není, i kdyby byli všichni zdraví. Proboha nemyslete, že volám po Konatém. Ten má velký morální škraloup a je sice rychlý, ale také zmatený. Za A-tým Sparty měl alespoň sto šancí, ale golový nebyl.

   • Chabix7.11.2016 10:57reagovat

    Nesouhlasím. Vyloučení Dočkala jsme byli oslabení 2x. Jednak jsme hráli v 10 a pak ještě bez kreativního hráče, který nám prakticky zařizuje skoro všechny naše góly. Mám pocit,že dohrát zápas v plném počtu, tak vyhrajeme 2:0. Tohle Bořek fakt nezvládl. Když ty ztráty tak vezmu. Sice točíme 11 hráčů, ale ty ztráty. Ukradnutá výhra v Brně, nekoncentrovnost v zápasu s Plzní, kde jsme byli lepší a teď hra o desíti proti Liberci. To jsou všechno blbé ztráty. I s tou marodkou to šlo dát na to první místo před Plzeň.

    • wasek2611@centrum.cz7.11.2016 13:40reagovat

     S Dočkalem by to mohlo dopadnout tak i tak. Nutno říct, že Bořek tolik nebrání a s Lafatou byli vpředu.

      

     Po jeho vyloučení jsme bránili v 9 předtím v 8 a na brejk čekal většinou Lafata, což nedávalo smysl..i když nakonci při bránění se prohodil Lafata s Julišem a bylo to lepší.

      

     O tom jak by to dopadlo můžeme spekulovat..ale po vyloučení mi bylo jasný, že to skončí na 90% remízou.

     • Chabix7.11.2016 13:47reagovat

      No já myslím, že bychom vyhráli. To je teď takový náš styl, že teď spíš necháváme hrát soupeře a hrajeme z bloku. a Liberec zrovna body pvotřeboval vzhledem k jeho umístění v tabulce. Opticky to vypadá, že je soupeř možná lepší, ale jak ukázal třeba zápas s Izraelcemi tak jsme v tom zápase byly lepší po všech stránkách. Soupeř jen držel míč a podobný průběh byl i s Libercem, než se Dočkal nechal vyloučit.

    • victorlima7.11.2016 14:37reagovat

     Je možné, že by to s Dočkalem dopadlo lépe, ale neplačme. Všechno co jsi o ukradených bodech atd. napsal je pravda. Prostě k úspěchu je potřeba mít trochu štěstíčka. Na jaře v EL jsme ho měli dost a teď se bohužel, od nás odvrátilo. Nic se teď v lize moc nedaří, asi je potřeba ještě tvrději pracovat a jít tím štěstí víc naproti. Vždyť ne nadarmo se říká, že štěstí přeje připraveným.

   • kilovolt7.11.2016 15:10reagovat

    jsem zvědav jak bude reagovat disciplinárka

  • victorlima7.11.2016 14:23reagovat

   Tak jak se zápas vyvíjel je bod ziskem. Všichni bojovali, ne všem se však dařilo. Juliš se lepší, Holzer nic moc. Obrana i defenzivní záložníci docela ok. Faul Sýkory byl učebnicový příklad toho, za co se má udělit červená karta. Nebyl to moc hezký fotbal, plný faulů, provokací a do toho špatný rozhodčí.

 • Plzeň

  wasek2611@centrum.cz7.11.2016 10:21reagovat

  Mně přijde, že rozhodčí už pískají rovinu.

   

  Ale je fakt divný, že týmy proti Plzni většinou hrajou takovou tužku.

   

  Jestli Hübschman nebyl včera podmáznutej, tak nemá v lize co dělat...

  • Capo7.11.2016 10:30reagovat

   A my jsme proti nim hráli co? Vždycky hraješ to, co ti dovolí soupeř. Plzeň prostě letos vede ligu naprosto zaslouženě a nikdo nemůže říct ani popel. Navíc zvládá i zápasy, kdy to nejde jí a to je to, co poslední roky chybí nám.

   • wasek2611@centrum.cz7.11.2016 11:24reagovat

    No mě jen přijde, že způsob bráněnění soupeřů Plzně je dost naivní.

     

    Jakto, že si týmy nemůžou vzít příklad od Rumunů, Izraelců, Bulharů a Rakušanů, kteří si s Plzní vytřou prdel...

     

    že by to neumíme je jiná věc - my máme blok, proti Liberci i Plzni. Jednou nás zaskočí bojovností, tak bojujeme, ale ono to nejde, oni mají nadhled. Když máme nadhled my, tak nemáme bojovnost.

  • bledátvář7.11.2016 11:16reagovat

   Zdánlivou rovinu pískají jenom proto, že Plzeň kvůli neschopnosti soupeřů žádnou pomoc právě teď nepotřebuje.

  • Furia Ceca7.11.2016 14:47reagovat

   Plzeň totiž netáhne. Viz návštěvy jejich venkovních zápasů. To na Spartičku (nebo prostě na pražský kurvy) se přijde podívat celá vesnice a vylejt si svoje komplexy. Hráči jednou za rok pak zamakají.

 • Dočkal,

  johnny17.11.2016 10:12reagovat

  Ale to mu nikdo nebere, že je to výborný fotbalista (až na tu rychlost), a třeba ve čtvrtek byl vynikající, ale udělat tohle, když marodí 10 hráčů to je prostě neomluvitelné. A mě docela vadí, že ho ještě při odchodu z hřiště Holoubek poplácával, jestli takhle to ve Spartě funguje tak pak se nemůžeme divit, že jsme daleko za Zlínem. Ti hráči musí od trenéra cítit autoritu, jinak si budou dělat co chtějí.

  • 13goat7.11.2016 10:17reagovat

   To poplácání je takové kliše při vyloučení (opak je když si ho trenér nevšímá), podle záběrů i něco řikal, takže je otázka co.

   • johnny17.11.2016 10:21reagovat

    Já proti Holoubkovi vůbec nic nemám, naopak, ale tomu hráči musí dát na vědomí, že takhle tedy ne!

    Jinak se nepohneme dopředu, vždyť my už padáme do průměru a mě to připadá, že vedení, trenéři, hráči a už pomalu i fanoušci jsou s tímto stavem spokojení.

    • Chabix7.11.2016 11:00reagovat

     Tak Dočkal je zrovna typ hráče, kterýmu tohle říkat nemusíš, protože on to při svém IQ chápe.

     • majtin7.11.2016 12:40reagovat

      Jo, přesně tak. Nedokážu si představit jak mu jakýkoliv trenér domlouvá. Protože jemu je to všechno jasné.

  • victorlima7.11.2016 14:51reagovat

   Pánové, kteří jste hráli fotbal, tak Dočkala určitě chápete. Prostě v něm chytly saze, zvláště když ho Breite stále okopával a sudí tomu v klidu přihlížel.

   Bořek není hloupý člověk a možná i ta situace a tlak na něho (všude zdůrazňován jako lídr oslabené Sparty) přispěl k té reakci. Určitě si uvědomil, jak mužstvo oslabil. Vyloučený hráč je vždy v emocích, ať už vyloučení bylo spravedlivé či ne. První kdo musí hráče zklidnit je trenér. Proto to pohlazení. Nic to nemá společného s tím co se mezi nimi bude odehrávat později.

 • Julda

  kuklazevzduchu7.11.2016 8:57reagovat

  Ještě jednou bych chtěl vypíchnout jeho včerejší výkon. Včera to neskutečně odmakal, s takovým přístupem se v momentální situaci nemůžeme divit, že na tom pravém křídle stále ”straší”. Jeho post to určitě není, nesouhlasím však s některými z vás, kteří tvrdí, že mu zcela chybí finální kvalita. Jen k tomu teď má trochu dál, a myslím, že i nějakou tu smůlu.

  • Capo7.11.2016 9:05reagovat

   Nemá momentálně velkou formu, ale je to taky tím, že se většinu podzimu musí rvát s pozicí, která pro něj neni ideální. Ale musim mu přiznat, že v každém zápase se vydá, má velkou snahu být platný a konkrétně včera to byl na tomto postu jeho nejlepší výkon.

   • kuklazevzduchu7.11.2016 9:32reagovat

    Vidím to tak, že ve chvíli, kdy lepíme každý post a přes kopici odpadlíků není vidět denní světlo, je právě ta snaha nejdůležitější. Důležité je, aby přišla i ta nadstavba, až se trochu srovnáme a síly se rozloží.

 • Frýdek - Filoo

  kilovolt7.11.2016 8:27reagovat

  Fillo přivodil Frýdkovi loktem otřes mozku, připravil ho o ME a na dlouho vyřadil ze hry......a všichni to viděli a nebylo z toho nic!!!!

 • Hráči - fanoušci

  taborita7.11.2016 8:15reagovat

  Nechápu postoje a názory některých fanoušků, kteří jsou schopni jeden zápas hráče glorifikovat a druhý ty samé hanit, až vulgárně.

  Já třeba nemusím dlouhodobě hru Marečka a Holka, od Dočkala a obou Kadleců očekávám v řadě utkání mnohem víc, než mnohdy předvedou. Ale nikdy bych na ně během zápasů neřval a nenadával do debilů, kreténů apod.

  Prostě beru to tak, že všichni teď v dané situaci prostě musí hrát. Jsem přesvědčený, že až budeme mít všechny posty kvalitně zdvojené až ztrojené, tak Mareček s Holkem vypadnou ze sestavy a Dočkal a Kadlecové budou v každém zápase hrát na 100%.

  Do té doby beru současné výsledky i předvedenou hru jako úspěch.

  • Dynamo7.11.2016 8:32reagovat

   takže se toho nedočkáme, protože kvalitně zdvojené (ztrojené) posty je za současného vedení chiméra (a až to nastane, Dočkal bude v důchodu)

   • taborita7.11.2016 8:37reagovat

    Pokud se všichni uzdraví + vhodné doplnění z juniorky a dorostu + přivedou se 3 kvalitní hráči ze zahraničí na úrovni základní jedenáctky, tak už v zimě to může být slušné

    • Dynamo7.11.2016 8:48reagovat

     A na jaké sportovní ambice ty hráče budeme lákat? Velká ztráta na první místo v české lize. Zbývá nám snad jen jaro v EL, což jsou 2 možná 4 zápasy.

     • Capo7.11.2016 9:00reagovat

      Já nevim no, ale dobré zahraniční hráče podle mě nalákáš jedině na peníze a ambice hrát poháry a každý rok o titul. Silně pochybuju, že by je žralo, že jim kvůli zpackanému podzimu může uniknout ve světě tolik ceněný český titulÚsměv

  • kilovolt7.11.2016 8:40reagovat

   já si myslím, že fanouškům už po 10 letech došla trpělivost

   • Capo7.11.2016 8:54reagovat

    Může být, ale člověk si má zanadávat, když se to stane, ale říkat pak, že by měl vypadnout a vyčítat mu, že bere tolik a tolik, už je přes čáru. Ve čtvrtek byl ”bohem” a po jednom zkratu už je zatracen? Myslim, že to je taky trochu přehnané. Dočkal má za sebou první zkrat, je dost chytrý na to, aby to už neopakoval. Takový Řepka byl hájen, i když nás svým pověstným ”blikancem” regulérně připravil o jasný titul a podobné výstřelky u něj byly na denním pořádku.

 • ...

  bledátvář7.11.2016 7:23reagovat

  Škoda že Julda při tom svým sólu jak nakonec vypálil těsně vedle neviděl Marečka, kterej ho doplnil. Stačilo mu to posunout na střed a Marec by byl sám s míčem ve vápně a moh se stát nečekaným hrdinou.

  • zvaadha7.11.2016 7:55reagovat

   Ještě tam byl i Pulkrab, taky jsem si říkal, dát to pod sebe, byl to gól. Na druhou stranu, z vlastní zkušenosti vím, že když máš toho už dost a uděláš takový sprint přes celý, tak ty zbylé hráče už pro temno před očima prostě nevidíš Smích

   • bledátvář7.11.2016 8:10reagovat

    Jo já vím. Byla to už pokročilá doba zápasu, Juliš se včera na place vydal ze všeho a musel toho mít už plný brejle.

    • Jerababa7.11.2016 12:34reagovat

     Ovšem Pulkrab v té chvíli stál naprosto blbě za hráčem, měl se tam nacpat na střed a pak možná...

  • Brian Pricke7.11.2016 8:18reagovat

   Odpověděl sis sám - dával by to na MAREČKA.

 • Dočkal / Breite

  Poldi7.11.2016 6:59reagovat

  Bořek je vůl a redka jasná, bez ohledu kam směřoval úder.

  Breite by se měl živit jako potulný komik nebo ti lidé co v méně rozvinutých zemích skáčou před auto a simulují zranění. Je komické sledovat nebožáka jak trpí a svíjí se, pak kontroluje jak to dopadlo s Bořkem a když se pozornost obrátí k němu, začne nový příliv bolesti stěhovavé. Jen je to takový humor alá Petr Rychlý, který způsobuje lehké znechucení, pocit trapnosti a člověk by i zaplatil, aby už to skončilo. Celé to vystoupení komické dvojice se prostě nepovedlo.

 • Bořek

  bobo7.11.2016 1:16reagovat

  Vy jste se tady zase všichni zbláznili. Spousta nových hrdinů. Buďme rádi, že toho Bořka máme, protože je to dobrý plejer. A ty vulgární nadávky na naše hráče...hoši, to je fakt ubohý. Už vás vidím, jak mu to říkáte do obličeje...jo, to jste fakt fanoušci. No nic, raději 12k lidí na evropský pohár, než aby chodily takový hovada, jako ti co tu píšou. Bohatě mi stačí ti dva choleričtí dědci za mnou na trinuně.

 • ČK

  majtin6.11.2016 23:02reagovat

  Tak jsem si pustil video http://tv.isport.blesk.cz/video/3095827/liberec-sparta-dockaluv-totalni-zkrat-trefil-rukou-breiteho-a-dostal-cervenou.html a mám silný dojem, že: toho blba netrefil do obličeje; a že to byla prostě odplata za předešlý souboj (to je jasný), kde sám dostal loktem - ten Breite či co ho zezadu postrčil a pak mu přidal ještě loktem. Samozřejmě se měl udržet. Ale Breite na něho hrál takhle od začátku, nefér, tak ať pak Trpišovský vykládá něco o fair play. Jinak škoda, věřil jsem, že Liberci dojdou v druhé půli síly, no nic.

  • Kombinator7.11.2016 0:16reagovat

   To bylo jasný, že to simuluje.

  • dominik277.11.2016 0:58reagovat

   Asi bych se jen opakoval. Faul na červenou to z mého pohledu byl, to simulování Breiteho však bylo trapné.

    

   Nejvíc mě však trápí pomyšlení, že když by v lednu přišel Trpišovský na Letnou, tak by Sparta v pohárech proti silným soupeřům, popřípadě v těžkých zápasech ligy naprosto rezignovala na fair play. Nevracela by zakopnuté míče, filmovala, hrála zákeřně a všude by si o nás vyprávěli, jací jsme vidláci. Trpišovský je určitě dobrý kouč, ale tohle ať si prosím nechá pro jiná mužstva.

   • Raist7.11.2016 7:26reagovat

    Přitom Breite patří mezi Trpišovského koně a z mého pohledu je jeden ze 3 hráčů, které by Trpiš měl zájem přivést s sebou na Letnou. Absolutně si nedovedu představit, jak by Breiteho po včerejšku ”kousala” kabina v čele s Bořkem.

    Každopádně Trpišovský mě těžce zklamal. Že nemá výsledky, to se dá s libereckým kádrem ještě pochopit. Ale že toleruje takhle zákeřný fotbal, to mě u něj vážně mrzí, zvlášť potom, co v rozhovorech vystupuje jako upřímný sympaťák.

  • majtin7.11.2016 9:03reagovat

   No hlavní myšlenky tohohle příspěvku byli asi tyto : Bořek dostal předtím sám do obličeje nebo oblasti krku a Breiteho potom do bličeje netrefil.

80964 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha