Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Náhrada

  LukyACS6.7.2016 11:12reagovat

  On už před půl rokem přišel Šural s tím, že Krejčího po ME nahradí, ale že by nějak oslnil? Zatím ne. Před zraněním se mu povedl jeden zápas a pak šeď, ani v reprezentaci žádnej zázrak.

   

  Jako alternativa bude asi Frýdek, každopádně na křídlo by to chtělo ještě jednoho, nejlépe typ, co dokáže zahrát vlevo i vpravo, ale bohužel si myslim, že nepřijde nikdo. Z ligy mě napadá jen Holzer nebo Sýkora a naši skauti za rok práce na tom asi budou podobně.

  Jinak doporučuju mrknout na nástřel toho, jak funguje skauting v Juve, celkem mě překvapilo, že ho 3 roky dozadu stál jen 1,4M € https://dl.dropboxusercontent.com/u/32950099/Juventus.pdf

  • Náhrada

   Jaany6.7.2016 11:35reagovat

   Jo Holzera bych bral, ten by mohl být dobrej i v 3-5-2 narozdíl od Šurala, ale jinak bych Pepu nezatracoval Úsměv

  • Náhrada

   captain_obvious6.7.2016 11:38reagovat

   Tak to stojí (nebo spíš může stát) dokonce ještě míň, než jsem čekal. Říkal jsem si, že by to mohlo být tak 15-20 mega ročně s nějakými našimi 3 ušmudlanými skauty. Juve to má za 40 mega s 23 skauty.

   Celkem by mě i zajímalo, kolik stojí skauting u nás. Kolik peněz jsme investovali do vyskautování Zahustela a Šurala, které jsem mohl doporučit i já z gauče a vzít si za to 0,5 % z přestupní částky Smích

   • Náhrada

    spartas6.7.2016 11:41reagovat

    A to nám Zahustela doporučil Matějovský.

    • Náhrada

     captain_obvious6.7.2016 11:44reagovat

     Jo, teď si to taky uvědomuju. Představa, že si vezmu ročně třeba půl mega čistého (můj odhad) za to, že doporučím hráče, jehož kvality vidí každý, komu fungují oči a je o něj zájem i venku, je nádherná. To je práce snů. Úsměv

     • Náhrada

      LukyACS6.7.2016 11:48reagovat

      A to se ještě podíváš po světě - do jižní ameriky, afriky, asie... Půl mega ročně je asi moc(nerad se vrtám v platech), ale jde spíš o to, že děláš něco, kde je výstupem tvé práce něco, co vidí i každej amatér Smích Taky bych takovou práci bral, ale aspoň bych se teda snažil, aby se sem tam někdo objevil na testech.

      • Náhrada

       brac6.7.2016 11:59reagovat

       Tak do Juve každou sezónu přijde 10-20 nových hráčů. Minulou sezónu dali za 6 hráčů peníze v rozmezí 11-27 miliónů eur + přes 10 drobnějších přestupů. To nejsou snajpři, ale kulometčíci.

       • Náhrada

        LukyACS6.7.2016 12:04reagovat

        Mně přijde jenom škoda, že se rezignovalo na evropskou aklimatizaci cizinců úplně. S Bonym se nám kšeft hodně vyplatil, Deli se taky zpeněžil, i když si za nás nekopl a Konaté, sice žádnej zázrak, se u nás aspoň prosadil do širšího týmu. Vím, že přišli především na doporučení Laciny, ale když máme skauty, tak by někoho, kdo by přišel za podobné částky, do Sparty zkusit mohli.

      • Náhrada

       Mates6.7.2016 12:14reagovat

       Scouting nemusí být vůbec nákladný, jelikož ho můžou dělat lidi po práci o víkendech - obvykle osoby, který jsou vzdělaný ve fotbale (mají trenérskou licenci, popř. bývalí hráči), ale netrénují. Takhle potom stačí sehnat člověka pro konkrétní oblast a je to. Ani se nemusí takový člověk nějak přeplácet, protože obvykle jenom dělá svůj koníček...

        

       V mládežnických soutěžích jich je potřeba víc, pokud se to myslí vážně. Na dospělý fotbal pak stačí jednotlivci, což ukazuje i ten Juventus, kdy se pak už jezdí dívat na konkrétní hráče. Zajímavý je, že ve ”first level leagues” je chorvatská nebo srbská a o naší není zmínka ani v ”second level leagues”, kde je třeba Norsko. Úsměv

       • Náhrada

        brac6.7.2016 12:24reagovat

        My budeme pod ”etc.”.

         

        Jinak tam píšou, že to sledují pomocí wyscout.

         

        https://wyscout.com/

        • Náhrada

         Capo6.7.2016 12:32reagovat

         A podle toho koláče je software stojí necelý 3 mega Kč ročně. To už by nás v rozpočtu asi fakt nezabilo.

         • Náhrada

          LukyACS6.7.2016 12:33reagovat

          https://wyscout.com/about/customers/

          • Náhrada

           brac6.7.2016 12:38reagovat

           Sparta to má. Já si registroval 14denní trial.

            

           Je to docela zajímavé.

            

           Koukl jsem na profil Krejčího a můžeš se tam separátně podívat na videa ze všech jeho zápasů podle kategorií:

            

           Automatic video report

           Best actions

           Assists

           Goals

           Passes

           Smart passes

           Crosses

           Key passes

           Through passes

           Shots

           Dribbling

           Accelerations

           Attacking duels

           Winning fouls

           Off the ball movements

           Aerial duels

           Fouls

           Throws in

           • Náhrada

            Capo6.7.2016 12:41reagovat

            Koukal jsem na to a je to celkem užitečná věc, můžou si tím otestovat v podstatě každého hráče, kterého jim někdo nabídne. Jen by mě zajímalo jestli jsme to měli už loni v létě a i přesto přišel Steinhofer a PaixaoÚsměv

            • Náhrada

             Mates6.7.2016 12:44reagovat

             Zrovna Paixao tam podle mě vypadal dobře, proto ani takovýhle vymoženosti se nesmí přeceňovat... Úsměv

             • Náhrada

              Capo6.7.2016 12:53reagovat

              Ať je to jak chce, tak už alespoň víme, že u nás nepročesávaj jenom youtubeÚsměv

              • Náhrada

               LukyACS6.7.2016 12:58reagovat

               jojo, jsem si právě říkal, že to youtube nejedou, ale dívaj se na Wyscout, otázkou teda je, jak dlouho ho máme a jak moc toho využíváme, protože mi přijde, že jsme na zahraničí úplně rezignovali... je to škoda, tohle je dobrej software a dá se z toho udělat seznam pár hráčů, které pak můžou skautovat.

                

               Mně třeba nepřišlo špatně, že přišel Shala, to byl ohromně zajímavej hráč, mladej, kterej měl dobré statistiky v Norsku, což je jen o něco horší úroveň než u nás, a tak se zkusil, že to nevyšlo, jak jsme si představovalo, to se stává, ale takovej příchod za chybu nevidím. To spíš Picault, i když se asi prodal za víc, Steinhöfer a další, považuju za větší přehmaty.

        • Náhrada

         LukyACS6.7.2016 12:32reagovat

         Tam jsme taky.

         • Náhrada

          Capo6.7.2016 12:34reagovat

          Takže nás ty náklady asi nezabijou taky noÚsměv

       • Náhrada

        Capo6.7.2016 12:24reagovat

        Ale je, my jsme v tom ETC.Smích

   • Náhrada

    brac6.7.2016 11:50reagovat

    No, já bych řekl, že zrovna naše příchody hráčů do 18 let nejsou problém. Ti hráči patří v tomhle věku mezi nejlepší v Evropě. Na 18+ má Juve 4 skauty.

    • Náhrada

     LukyACS6.7.2016 11:55reagovat

     Ono jich asi ani neni víc potřeba, tam jde jen o to potvrdit si kvalitu u vytipovaných hráčů a vyfiltrovat to na 1-2. U tý mládeže to funguje, já bych byl naopak ještě pro to, aby do ní šlo ještě víc a hledali jsme do ní třeba i hráče na mezinárodní úrovni.

     • Náhrada

      LukyACS6.7.2016 11:57reagovat

      Čímž myslím víc třeba na úkor toho, že se vyhodí tabulkové odstupné za Litsingiho, nebo se koupí Šural, posily brát jen na posty, kde si nikoho nevychováme, což jsou teď třeba krajní obránci.

     • Náhrada

      Sendi6.7.2016 12:38reagovat

      Jenže to máš vole těžký, do mládeže ti můžou chodit jenom hoši z Evropský Unie, což neni příliš reálný, vzpomeň si jak to bylo s Mustedanagičem, díky tomu věkovýmu omezení odehrál vlastně pouze jednu sezonu za nejstarší dorost a to je hrozně málo pokud uvážíš, že nejzajímavější hráči jsou ti, co jsou v mládeži Sparty nejdéle. Troufnu si říct, že současná Sparťanská akademie patří koncepcí k tomu nejlepšímu v Evropě, čili tam je podstatný hlavně stáhnout si talenty z Čech v co nejnižším věku. V našich podmínkách by asi bylo nejlepší jít cestou hráčů, který mají výrazně jiný dispozice než Češi, podobně jako to dělají v Trenčíně, sice tam pak narazíš na tlak na výsledky, ale myslim si, že jeden dva sedmnáctiletí afričani ročně by se nám vyplatili, případně jak už tady několikrát padlo jít po španělích z nižších soutěží, portugalcích, brazilcích. V našem měřítku asi prostě hleda ve dvou, třech trzích, např Afrika + druhá španělská apodobně, než mít nějakej složitej networking...ale to už spíš jsou moje spekulace:)

  • Náhrada

   Srdcař Plavšič6.7.2016 12:36reagovat

   Možná proto (zatím) zůstává Shala, i když všichni vidí, že na to nemá? Samozřejmě ne na LW, ale mohli by se tak posunout jiní hráči.

  • Náhrada

   Sendi6.7.2016 12:43reagovat

   pro mě by momentálně byla jednoznačná volba Holzer, nikdo lepší tady na tu křídelní pozici neni. Sýkora je dobrej hráč, technickej, ale spíš se mi líbí pod hrotem, nebo jako taková volná desítka. Holzer má skvělej centr, umí jeden na jednoho a zahrát standardku, což třeba Šural nemá ani jedno. Moc nerozumim tý obsesi stavět ho na kraj hřiště...Momentálně mi připadá, že máme tým narvanej takovejma univerzálama, který ale vlastně ve výsledku nejsou skvělí na žádný pozici, viz Frýdek, Šural, Marec, Konaté, Shala, Holek...to mi trochu vadí, neřeknu kdybychom přivedli křídlo co umí na obou stranách, ale ne, my musíme mít křídlo co umí vlevo vpravo na beku a ještě stopera tyvole :D

 • MIESTO...

  FANDA73076.7.2016 11:00reagovat

  Ladika by sa mi pacil Salomon KALU z TN, obrovska perspektiva, vyborna technika a tah na branu.Keby sme za neho trebars aj dali cca 700tis.€, verim tomu, ze do dvoch rokov nam za neho ponuknu 5mega.Gino je lepsi zprava, Konate tiez myslim.Inac Gino stale caka na ponuku, vraj nepodpisal novu zmluvu.

 • Krejci+Schick

  rebus6.7.2016 10:03reagovat

  Dle google translate Roma a Janov maji porad zajem-Krejci uz je temer jisty za 4M Euro

   

  http://archiviostorico.gazzetta.it/2016/luglio/04/Bologna_arriva_Krejci_Atalanta_idea_ga_0_20160704_2834a528-41ac-11e6-8839-0762d026c2a8.shtml

  • Krejci+Schick

   Capo6.7.2016 10:17reagovat

   Dokud Schick neprodlouží, tak to bude pořád lítat ve vzduchu. Do konce léta máme času dost, třeba i on sám s prodloužením u nás čeká, jak se to vyvine ve Spartě a jakou pozici bude mít na startu sezony. Popravdě, kdyby měl mít u nás základ, tak by byl hlupák, kdyby chtěl jít v tuhle chvíli do italské nejistoty.

 • Krejčí

  Jarda116.7.2016 8:56reagovat

  Krejčí odchází, pro Spartu oslabení. Prostor nalevo tedy asi dostane Šural, Konaté, možná Frýdek

  • Krejčí

   Capo6.7.2016 9:42reagovat

   Za kohokoliv ze základu musí bezpodmínečně někdo nový a kvalitní přijít, přes to nejede vlak. Osobně bych byl v tuto chvíli na křídelní posty i za dva nové příchody. Jednoho hotového hráče, který může Krejčího směle nahradit (Sýkora, Van Kessel apod.) a ještě jednoho, který by byl spíš příslibem do budoucna a měl potenciál patřit do širšího kádru.

   • Krejčí

    Mates6.7.2016 9:45reagovat

    Staci jeden kvalitni a hotovy hrac, prislibem do budoucna s potencialem mame treba Kikina, kterej by mel dostat taky sanci.

    • Krejčí

     Capo6.7.2016 9:48reagovat

     Tak to souhlasim, na příchod někoho mladého, kdo by byl spíš příslibem je čas celé léto a neni nutné, aby přišel hned. No a když mezitím přesvědčí třeba Ch.Frýdek, tak tím lípÚsměv Jen nevim jestli zrovna on hrává i z kraje?

     • Krejčí

      Mates6.7.2016 9:53reagovat

      Pry dokaze hrat na vsech ofenzivnich postech v zaloze, ale nekteri tady ho asi budou znat vic...

  • Krejčí

   Spytihnef6.7.2016 9:43reagovat

   Ještě ho čeká zdravotní prohlídka, tak bych nepředbíhal. Co jsem slyšel, tak to může být u Ládi celkem problém.

   • Krejčí

    danielsen6.7.2016 10:21reagovat

    bude se mi stejskat po těch Láďovejch ofsajdech!!Ládíku tak jestli ti to vyjde tak ať se ti tam daří!!!!!!Úsměv

  • Krejčí

   Palo6.7.2016 10:08reagovat

   Time to Gino?

   • Krejčí

    Luke6.7.2016 10:16reagovat

    Moc by se mi libil, ale nevim, nevim

    • Krejčí

     Mates6.7.2016 10:21reagovat

     Byl by vůbec v našich možnostech?

     • Krejčí

      Capo6.7.2016 10:24reagovat

      Spíš asi ne. To bysme museli řádně přitlačit. Když i za Bera chtějí 40 mega, tak za něj musejí chtít minimálně to samé.

      • Krejčí

       Luke6.7.2016 10:28reagovat

       Mám pocit, že jsem četl, že si ho cení na 1M

       • Krejčí

        Capo6.7.2016 10:34reagovat

        I to je pořád hodně na naše poměry. Poslední, kdo něco podobného zaplatil byl Rezeš za Németha a myslim, že Křetínský do takového obchodu nepůjde.

     • Krejčí

      trinact6.7.2016 10:41reagovat

      A tohle prostě nikdy nepochopim. Dostanem za hráče 4mE a chceme posílit aby ztráta nebyla vidět. Chceme z venku, protože tady nikdo neni a prostě nejsme schopni obětovat ani 25% utržený částky. Top polský a rakouský celky pořizujou hráče klidně za 2-3mE, chceme bejt fotbalově před nima, ale investovat nechceme. Nemluvim o Švajcu. Poslední dražší přestup, co si vzpomínam, byl Mareček.

      • Krejčí

       waaw6.7.2016 11:16reagovat

       Pod tohle podpis a bezvyhradny souhlas

      • Krejčí

       spartas6.7.2016 11:42reagovat

       Myslím, že i tak je Sparta fotbalově před top týmy polské ligy.

      • Krejčí

       Johnny_O6.7.2016 11:53reagovat

       Principielne souhlasim, nicmene doplnuju: bohuzel 4M€ transfer zdaleka neznamena pro Spartu 4M€ profit.

        

       https://sport.aktualne.cz/fotbal/ligove-kluby-loni-uhradily-agentum-8
       0-milionu-proc-skoro-pol/r~3d693f2e0bb711e6bcc90025900fea04/

        

       Tady
       napr. vyslo najevo, ze SportInvest inkasoval skoro tretinu z Kaderova prestupu.

 • Krejci

  Johnny_O6.7.2016 4:24reagovat

  https://sport.aktualne.cz/fotbal/krejci-ma-ze-sparty-namireno-do-boloni-cekaji-h
  o-testy-prest/r~1138b5f842fb11e69d46002590604f2e/

  • Krejci

   Marbar6.7.2016 5:52reagovat

   A teď bych přivedl Sýkoru, pokud Krejčí opravdu odejde.

   • Krejci

    Capo6.7.2016 8:50reagovat

    Souhlasim, ten by byl nejideálnější náhrada. Navíc je to varianta i na další posty v sestavě (podhrot a LO). Snad je jako náhrada vytipován právě on.

    • Krejci

     DaveACS6.7.2016 9:38reagovat

     Herně je slusnej, ale charakterově ho nikdo asi neznáme? Smutek

     • Krejci

      Capo6.7.2016 9:45reagovat

      Charakterově ho opravdu neznám, ale jelikož už ve Spartě pár let byl a dali jsme si na něj to bezvýznamný předkupní právo, tak věřím, že i v tomto ohledu by měl být alespoň ucházejícíÚsměv

     • Krejci

      trinact6.7.2016 10:42reagovat

      Já ho znam velmi dobře. Hráli jsme spolu x let. Jeho prioritou je zůstat v Libe.

  • Krejci

   trinact6.7.2016 7:14reagovat

   Jsem docela rád, že si Anderlecht vybral někoho jiného.

  • Krejci

   danielsen6.7.2016 8:28reagovat

   4 M eur to je slušnýÚsměv

 • ROSA

  danielsen5.7.2016 17:52reagovat

  K tomu, co Pavel Vrba, teď už bývalý reprezentační kouč, vyprávěl v rozhovoru pro web svého nového zaměstnavatele, klubu Anži Machačkala, tedy že Rosický podle Vrby ze zdravotních důvodů pravděpodobně ukončí kariéru, už se Paska nijak zvlášť vyjadřovat nechtěl.

  Nicméně s touhle krajní variantou se v zákulisí reálně moc nepočítá. Na Rosického návrat z dovolené, ať už je dlouholetý kapitán národního týmu kdekoli, pořád velmi napjatě čeká pražská Sparta. Oficiálně vám tam k tomu teď nic moc neřeknou, ostatně ani zatím nemají co.Čeká se, až se Rosický objeví v Praze a až přístroje ve střešovické nemocnici zkontrolují stav svalu, který si natrhnul na Euru v utkání s Chorvatskem. A výsledek téhle zprávy bude enormně zajímat jak Spartu, tak Rosického.

  • ROSA

   Bunda5.7.2016 17:54reagovat

   Vrba je lhář. Rosa si na dovolené odfrkne,bude mu chybět fotbal a vrátí se Úsměv Ujfaluši už vyskautoval,takže bud v klidu.

   • ROSA

    danielsen5.7.2016 18:27reagovat

    Pro případnou finalizaci jednání bude totiž klíčová odpověď na otázku, jestli Rosický bude, nebo nebude schopen připravit se tak, aby mohl nastoupit ve třetím předkole kvalifikace Ligy mistrů. A to se hraje 26. nebo 27. července, odveta už o týden později.Podle zpráv blízkých letenskému stadionu právě odpověď na tuhle otázku nastaví mnohé další. Dobrá zdravotní prognóza může vše uspíšit, špatná naopak mnohé zhatit.No je to od utkání s Chorvatskem 18 dní,říkali že léčba trvá 3 až 6 týdnů,tak uvidíme!

    • ROSA

     trinact5.7.2016 18:45reagovat

     V Tomovo případech je z 3-6 týdnů spíš 3-6 měsíců. Rád bych se pletl, ale Rosa podle mě fakt skončí.

     • ROSA

      PVS5.7.2016 23:24reagovat

      Bohužel je to tak OtráveníOtrávení

  • ROSA

   Jarda115.7.2016 18:41reagovat

   Mádl je tlachal, potřeboval napsat článek. Ten toho už tolik nalhal, že to ani nemá cenu řešit.

    

   Pamatuji, jak měl Golda vynést verdikt nad Plzní a ještě ten den ráno Mádl psal, že je potrestá, nakonec se to stejně smetlo ze stolu.

  • ROSA

   waaw5.7.2016 19:47reagovat

   Bud to neni pravda a pak je Vrba sprostej lhar a nebo to pravda je a pak je pekna svine, protoze to co se bavi hrac a trener by melo zustat duverny a ne tim krmit novinare

   • ROSA

    trinact5.7.2016 23:33reagovat

    Zase nedemonizujme cloveka, co nastartoval jisty promeny v nasem fotbale. Byt z toho vycouval velmi nevkusne, ba az sproste, tak porad verim, ze byl i castecne vystvanej. Nadruhou stranu si za to muze sam.

    Zpet k tematu: Vrba rekl pravdepodobne, coz je z mat.hlediska 51% - 99%. Takze to je predpoved, tudiz to nemuze bejt brany jako lez, protoze stav se muze zmenit a soud o Rosovo kariere jeste nepadl. Ja bych se tim, co Vrba rekl, vubec neznervoznoval a proste bych pockal.

 • Vinš, Starka

  LukyACS5.7.2016 15:01reagovat

  http://reportermagazin.cz/fotbalovy-boss-si-objednal-vrazdu-uooz-to-odlozil/

  • Vinš, Starka

   kopejtko5.7.2016 15:48reagovat

   respekt

  • Vinš, Starka

   DaveACS5.7.2016 17:57reagovat

   Luky, můžu poprosit o nějaký kontakt na Tebe? Mail, FB, cokoliv. Něco bych rád probral. Úsměv

   • Vinš, Starka

    LukyACS5.7.2016 18:01reagovat

    Luky.ACS@seznam.cz

    • Vinš, Starka

     trinact5.7.2016 18:46reagovat

     Twitter pak v obdobné variantě? Pokud ano, pak tě už sleduju. ))

     • Vinš, Starka

      LukyACS5.7.2016 18:54reagovat

      Jasně Úsměv ale netušim, jestli sleduju i já tebe

      • Vinš, Starka

       bigcock5.7.2016 22:03reagovat

       Hlavne aby vas nesledoval spravnak Jarda Úsměv

      • Vinš, Starka

       trinact5.7.2016 22:37reagovat

       Koukal jsem se a jo.

 • spartanek5.7.2016 0:15reagovat

  Eště jednou floutku!!!Na balkán cup ti sere pes floutku!Liga mistrů nikde a tituly v prdely!!!!!Ale miliardu pozic vymyslíš!!Co dělá Kováč Beránek Kotalík Hejbal Požár????Skaut Ujfaluši objeví jen noví auto??Křetčínský vyser se už na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VztekVztekVztek

  • krabat5.7.2016 7:38reagovat

   Už všichni netrpělivě čekáme až od Dana koupíš Spartu a vyhraješ CHL Smích

  • petr1375.7.2016 7:41reagovat

   Podle mich ynformacy Ujfalusi vyskautoval to auto vojetyOtráveníOtráveníVztek

    

   Ale nejvic mne tam taky stve ten Hejbal...Dominik je zkaza SpartyVztekVztekVztek

  • Furia Ceca5.7.2016 8:43reagovat

   Křéťu zajímaj hlavně sparťanský pozemky kolem. Tam ležej miliardy, tam se zahojí až dozraje čas... fotbal je jen hobby a podle toho to vypadá.

  • trakip5.7.2016 9:12reagovat

   Tvé myšlení odpovídá tvému nicku. Chováš se jako nedospělý spratek.

  • Bunda5.7.2016 10:12reagovat

   Hejbal je v Karlových Varech :-D a ve Spartě už bohužel skončil Smutek

    

   Vždycky jsem si myslel že Křéťa je to nejlepší co nás mohlo potkat a že bez něj by jsme měli obrovské dluhy ,ale už si to nemyslím. Křéťa ve Spartě vytváří umělé funkce pro kamarády,nikdo za nic nemůže,nikdo nic nedělá..

    

   V loni se udělal skauting v čele s dvojicí Požár-Ujfaluši a za celý jeden rok nepřišel ani jeden hráč třeba na testy a naopak se kupují hráči kteří absolutně nepotřebují nějaké skautování - Zahustel,Kadlec..

    

   Křeťa není na Spartě finančně závislej a to je prostě špatně. Netlačí na lidi pod ním,když se něco nepodaří tak vyndá drobné z kapsy a jede se dál.. Neutrální

  • Pepapopleta5.7.2016 17:10reagovat

   jsi trapny a blb ktery se je vydava za fanouška sparta

 • Slavia

  LukyACS4.7.2016 12:31reagovat

  Postavila tým celkem sympaticky. Vypadá to, že Latka se Škodou odejde a tím pádem budou mít v týmu akorát Bílka 1983 a Šventa 1985, jinak samé ročníky 90 a mlasší. Navíc to vypadá, že vpravo bude místo Bořila hrát Holík, který se v přípravě jeví velice dobře.

  Ten jejich tým má celkem velkou perspektivu a trochu se bojim, že nám zatopí nejen Plzeň ale i právě sešívky či MB, pokud jim zůstane Jarolím.

  • Slavia

   Capo4.7.2016 12:42reagovat

   Slavia postavila dobrý a perspektivní tým, už konec jara naznačil, že letos budou hrát nahoře. Ale to ukáže zase až liga. Jablonec loni taky vypadal, taky se o něm tady psalo, jak nám bude zatápět a že nemusíme být ani druzí. Uvidíme, každopádně si musíme přiznat, že velký rival povstal z popela a je s ním třeba zase začít počítat.

  • Slavia

   Sendi4.7.2016 12:45reagovat

   MB reálně hrozí odchod Jarolíma a to si myslim by pro ně byl konec. Ten kádr neni tak silnej, ale je dobře poskládanej, když ten trenér ví co chce hrát a je náročnej, což v Čechách s výjimkou Jarolíma moc koučů nesplňuje, tam jsem hodně zvědavej jak se to vyprofiluje. Slávie určitě bude relativně silná, ale furt si myslim, že si to bude tak ještě sezonu sedat a že budou v lepším případě čtvrtí. Myslim, že Švento se ukáže jako přešlap a že ta jejich levá strana nebude žádná hitparáda, ostatně jestli jim bude hrát zleva Zmrhal, tak to fakt neni jeho post...čeká nás ale o jeden tým zajímavější sezona, na druhou stranu ale ze hry o poháry asi vypadne Liberec, kterej si myslim, že nahradí v těch předních pozicích Jablonec, tomu já docela letos věřim, kádr mají zajímavej...

  • Slavia

   Mates4.7.2016 12:53reagovat

   Na Holíka jsem moc zvědavej! Jinak si myslím, že Slavia může klidně po 30. kole být před Plzní (čti 2. za Spartou). Úsměv Boleslav lehce oslabila, ale budou zlobit podobně jako letos, pokud zůstane Jarolím.

  • Slavia

   Raist4.7.2016 13:10reagovat

   Já ti nevím. Nechci, aby to vyznělo jako tradiční shazování rivala, ale mám z jejich kádru pocit, že je takový... labilní. Kromě sehranosti mi tam především chybí jednoznačný lídr nebo vnitřní kruh, který ten tým potáhne na 1.-2. místo. Plzeň tohle měla v Horváthovi a spol., u Slavie podobné hráče nevidím. Ostatně by mě zajímalo, kdo u nich převezme kapitánskou pásku. Pobavilo mě zděšení, které zavládlo, když se začalo skloňovat jméno Pepy Hušbauera. :-D

   • Slavia

    Mates4.7.2016 13:56reagovat

    Řekl bych, že kapitánem bude Švento.

   • Slavia

    danielsen4.7.2016 13:58reagovat

    hm nakonec budem bojovat akorát o třetí místo,jestli se bude zase opakovat že musíme dostat gól nejpozději do 10. minuty,s Trenčínem to opět zafungovalo,tak to budou zase nervy!!!Mě se ta naše hra pořád zdá pomalá a dost složitá....A to že se chce na Spartu každej za každou cenu vytáhnout i když další utkání potom prohraje s posledním v tabulce,no bude to zase ještě složitější než vloni....Úsměv

    • Slavia

     spartanek4.7.2016 14:05reagovat

     Já už se těším na boj o poháry v základu s MM8. Minule s CSKA nás hezky potopil a letos to nebude jiné. Dokud budou dostávat prostor takový dinosauři tak nemáme šanci. Pochopil to už i Uhrin s Latkou a odstavil ho. Nemáš pohyb,rychlost tak nehraješ. Skoda že Rosicky končí,protože tím pádem zůstane Matěj a Sparta nemá koule na to aby ho poslala s díky pryč.

     • Slavia

      Chumaj4.7.2016 14:20reagovat

      Rosa končí, ale v repre. Po návratu z dovolený podepíše Spartě :)

   • Slavia

    waaw4.7.2016 14:22reagovat

    A kdoze je ten lidr u nas?

    • Slavia

     spartanek4.7.2016 14:24reagovat

     Máme málo lídrů ? Bičík,Kadlec,Dočkal,Lafata. Mužou se přidat další- Vácha,Marec,Costa,Holek.

    • Slavia

     trinact4.7.2016 20:34reagovat

     A koho bysis pral? Existuje jedinej clovek, kdo by to mohl byt a to je Rosa. Pokud je pro tebe i Kadlec malo pak nevim. Mozna mas predstavu ze by to mohl delat kapitan juniorky, kapitan 19ky, ale to je hierarchie, mladi kapitani jsou opravdovymi vyjimkami. Takze vlastne krome Rosy nebo Sivoka uz neexistuje clovek, kdo by prevzal vice vudci role nez Kadlec, popr nekdo od nas jako Vacha.

     • Slavia

      pubi4.7.2016 21:52reagovat

      Tak v Čechách je to ze Sparťanů opravdu jen Sivok a Rosický, ještě bych si to dovedl představit od Mazucha, ale ten je zatím za očekáváním. Od Kadlece očekávám zvýšení kvality, dobré výkony, ale nějaký vůdcovský typ to rozhodně není, hlavně ani nikdy nebyl. To je podle mě spíš tichej přemejšlivej kluk..

      • Slavia

       Pouzar114.7.2016 22:28reagovat

       Otázkou je jestli tu neposuzujeme vůdčí schopnosti jen podle toho jestli dávají ’’velkohubé’’ rozhovory. V kabině to může vypadat uplně jinak než se to zdá od klávesnice. Úsměv Stačí aby přišel novinář blesku správně se zeptal :D Mazuch dobře promluvil a je z něj rázem vůdce pro celý forum.

     • Slavia

      waaw4.7.2016 23:15reagovat

      Sorry, ale lidr se pozna hlavne na hristi. Strhava muzstvo, sam nic nevypusti, musi mit i nejakou kvalitu. Byval to treba Pavel Nedved, ted na Euru to bylo videt na Rosovi. To, ze nekdo krici na spoluhrace jako Dockal neznamena, ze je lidr. Vzhledem k tomu, kolik zapasu jsme v minulem rocniku odchodili, mam pocit, ze nam ten skutecny lidr chybi

      • Slavia

       trinact5.7.2016 0:20reagovat

       No dobře, s tim všim souhlasim, ale je to jen omáčka a neodpověděls mi na otázku.

  • Slavia

   AlaMierda4.7.2016 14:09reagovat

   otázka jak si to sedne ,ale tým posílili to bezesporu. Pokud odejde Škoda. tak ještě jednoho útočníka přivedou.

 • Franci Litsingi

  Mates4.7.2016 10:40reagovat

  Nová posila Zbrojovky Brno. Smích

  • Franci Litsingi

   MarekKincl4.7.2016 10:48reagovat

   Starej dobrej Francy. Taková to byla kometa a všechno to prodrbal v chlastu a děvkách.Smích

  • Franci Litsingi

   trinact4.7.2016 10:50reagovat

   No, zatim jen hraci kolem 30, Franta, Stohanzl ten Lotys. Mladez v Brne temer zadna, uvidime. Nadruhou stranz Habanec je podle me OK.

  • Franci Litsingi

   pubi4.7.2016 11:17reagovat

   Je úplně klidně možný, že se tam zase stane hvězdou ligy.

   • Franci Litsingi

    lidoop4.7.2016 11:19reagovat

    To je pravda, stejně tak je úplně klidně možný, že v září vyhrajeme světovej pohár v hokeji.

   • Franci Litsingi

    spartanek4.7.2016 11:19reagovat

    Ne to fakt možný není. Jednoroční kometa. Nevidíš že je to dřevák ?

   • Franci Litsingi

    trinact4.7.2016 11:29reagovat

    Zase? On jí nikdy nebyl. Nicméně očekávám v důsledku pevnější pozice v týmu výkonnostní růst.

    • Franci Litsingi

     AlaMierda4.7.2016 12:08reagovat

     ale byl, ostatně i jeho počet branek a asistencí mluví za vše. To, že se u nás nedostal do sestavy, neznamená, že nic neumí. V Brně bude hvězda to si troufnu tvrdit

     • Franci Litsingi

      trinact4.7.2016 12:17reagovat

      V době kdy byl v Teplákách ve špičkový formě u nás zářil Hušbauer s Dočkalem to byly hvězdy ligy. Nikoliv jednoročka z Teplic. Ale pokud s pubim berete, že byl hvězdou ligy, pak by za poslední rok, dva, mohli být hvězdami i borci jako Magera, Škoda apod.

      • Franci Litsingi

       AlaMierda4.7.2016 12:22reagovat

       on se zařadil mezi klíčové hráče ihned po příchodu do Teplic, kde především on s Mahmutovičem táhli tým k záchraně. Litsingi je jednoročka z Teplic a Hušbauer zářil jak dlouho v lize?

       • Franci Litsingi

        Capo4.7.2016 12:45reagovat

        Já si myslim, že v jeho případě je hvězda ligy silné slovo. Prostě hrál v Teplicích dobře a je pravděpodobné, že na to naváže i v Brně, když dostane prostor.

      • Franci Litsingi

       Sendi4.7.2016 12:47reagovat

       Tak Magera hvězdou ligy bezesporu je, prokazuje kvalitu dlouhodobě...

       • Franci Litsingi

        trinact4.7.2016 12:48reagovat

        Pro me je hvezda ligy nekdo, kdo presahuje sportovni prinos.

       • Franci Litsingi

        wasek2611@centrum.cz4.7.2016 13:32reagovat

        Já bych Mageru do Sparty chtěl..v útoku v závěru dost chybí věž..s ní bychom si troufám tvrdit titul udělali...

        • Franci Litsingi

         spartanek4.7.2016 13:34reagovat

         Mageru,Beneše a Bakoše. Prober se synku

76033 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha