Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kádr-křídla

  H.onzamalemkralem6.12.2016 12:34reagovat

  Správně potřebujeme rychlé křídla. Už bych neřešil co udělal Konaté - potrestaný byl dost. Není první, ani poslední co něco podobného v klubu provedl a za mě bych mu tu druhou šanci dal. Jestli ho přijme nebo nepřijme kabina o tom bych se vůbec nebavil - hráči hrají na hřišti a to je jejich povinnost vůči klubu a ne řešit s kým jsou nebo nejsou kamarádi. Hamroun ve Steaue před zápasem s námi udělal úplně to samé co Konaté, sem do Prahy ho ani nevzali a pak ho taky vzali zpět do kádru - proč tam neřešili jestli ho vezme zpět kabina? Potřebujeme rychlá křídla a to Konaté je - navíc před trestem byl jednoznačně jeden z nejlepších hráčů kádru. Pokud nekoupíme někoho rychlého na kraj, tak jemu bych tu šanci prostě dal - hrál dobře a s rychlostí jeho na křídle a pak tam postavit Juliše, Holzera nebo i Čermáka se to nedá vůbec srovnávat.

  • JosephV6.12.2016 12:37reagovat

   Hamroun ale hned za pár zápasů odešel za prachy, Konaté pokud by dostal šanci opět v áčku a hrál jako před trestem tak by tu taky dlouho nebyl a šel by pryč... takovýho hráče tu nepotřebujem který by při první příležitosti zdrhnul .

   • H.onzamalemkralem6.12.2016 12:42reagovat

    To už je druhá věc, pokud dostane někdo adekvátní nabídku ze Sparty ze zahraničí, tak myslíš si, že řekne - Ne já jsem hrdý sparťan a zůstávám? Krejčí šel při dobré nabídce pryč, Schick taky a ten si za nás prakticky ani nekopl. Při první příležitosti a dobré nabídce ze Sparty zdrhne každý - jinak ovšem každý říká jaký není sparťan, takže takhle to nejde brát. Dokud ty nabídky nemají, tak jsou sparťani - Brabec do Belgie to máš to samé, dostal nabídku a chtěl jít pryč. Pokud jí dostane Konaté, tak mu to nemůže mít přece nikdo za zlé - naše liga je slabá, nemáš tady takové prachy jak venku a pryč by chtěl jít každý, pokud na to jen trochu má. Nemáme nikoho rychlého na kraje a Konaté, který rychlý je a dobře hrál - toho za to pověsíme co udělal? Teď už by podobnou blbost neudělal a jistě by se moc snažil. A jestli ho za dobré peníze pak prodáš, tak přece může být Sparta i ráda.

    • Sendi6.12.2016 12:45reagovat

     Zaprvé kdyby to bylo jak píšeš, tak Krejčí ze Sparty přestoupil už před hezkou řádkou let, zadruhé do toho má taky hodně co říct klub a o to tady jde. Žádnej hráč si prostě nemůže dovolit si vynucovat přestup, to prostě neexistuje. Schick, ani Krejčí, ani Brabec neodešli, protože si to vynutili, ale protože to klub vyhodnotil jako ekonomicky výhodný...

     • H.onzamalemkralem6.12.2016 12:52reagovat

      Ale všichni psali, že by rádi šli do zahraničí. Nepíšu, že by si to vynutili. Jen říkám, že při trochu lepší nabídce ze Sparty zdrhne prakticky každý. Krejčí tehdy neměl takové jméno a věděl, že je lepší zůstat tady a vykopat se než jít do zahraničí a tam někde leštit lavičku. Já nesouhlasím s tím co udělal Konaté - píšeš to správně, takhle si nejde vynucovat přestup, protože by to tak mohl dělat každý, ale zároveň si myslím, že je lidské odpouštět a myslím, že potrestaný už byl dost. A co navíc - hrát prostě dobře není to žádné béčko a na jeho post nemáme dobré nebo rychlé hráče - navíc pokud by hrál jako předtím, tak by ho mohla Sparta případně i výhodně zpeněžit, takže jdeme tak trochu sami proti sobě. Někde z tribuny nebo juniorky ho asi za větší prachy nikdo nekoupí. Navíc pokud hrál Hamroun, tak jak píšu i tam mohli řešit co na to řekne kabina a hráči, když trucoval - ptali se tam hráčů? Neptali, prostě ho postavili a je fuk, že měl jít hned pryč. I tam mohli být druzí hráči naštvaní jak je možné, že hraje - když si vynucuje přestup.

      • hombre6.12.2016 13:06reagovat

       Přesně tak, jestli bude hrát stejně jako naposled, tak to může být ten rozdílový hráč na jaro a pak ho můžeme zpeněžit. Vím, taky to byl můj oblíbenec, ale kolik hráčů v naší lize bylo lepších? 1 možná 2.

     • trakip6.12.2016 14:00reagovat

      To píšeš nesmysly. Schick odmítl podepsat novou smlouvu, tak by šel potom zadarmo. To byl jasný ekonomický nátlak. Konate to udělal hned. Za 30mil.

      Já v tom velký rozdíl nedělal. Už jsem to tady psal. Kdyby řekl Schick, že nepodepíše, tak by na soustředění nejel. Nebo tam jel s vědomím vedení, aby se ukázal?

       

    • AlaMierda6.12.2016 12:48reagovat

     na druhou stranu co je na tom špatného, když hráč dosáhne vrcholu v naší lize a má šanci se posunout dál, tak ať jde dál. Ono málokdy se stane, že když hráče udržíš za každou cenu, tak že jeho výkonnost nejde dolu (teď nemyslím kluky kolem 30 let jako Śkoda nebo Lafi). Tak se kádr obmění a přijdou jiní hráči a je jen na vedení aby vybralo ty pravé hladové hráče pro které nebude Sparta strop.

     • Sendi6.12.2016 12:51reagovat

      Tak a přesně tohle musí zvládat management klubu, točit ty hráče, to je to co tady vůbec nefunguje...mimojiný teda...jasně, máš kvalitu, chceš odejít, běž, máme za tebe už rok nachystanou náhradu, kterou přivedeme, nebo už jsme vloni posunuli do áčka dorostence co tě letos nahradí apod....tak to má ve zdravym klubu fungovat...my obvykle honíme ty přestupy poslední den:) Ještěže se podařil alespoň ten Karavaev...sice přišel s ročním zpožděním ale co už :D

    • Dolikus6.12.2016 12:51reagovat

     Tak u Krejdy bych tohle zrovna moc neřešil, ten už ve Spartě dost přesluhoval a jemu bych zrovna něco takového moc nevyčítal. Ale je pravda, že každej zdrhá hned jak to zacinká. U brabce mě to celkem překvapilo, ikdyž už tady byl relativně taky dlouho, tak sem stejně čekal, že třeba ještě ssezonu, dvě vydrží a bude prostě pilíř obrany jak ve Spartě tak třeba v repre. Ale je možný, že k tomu odchodu taky hodně pomohl Zdenda..to nikdo nevíme no

   • hombre6.12.2016 12:46reagovat

    Tak ať odejde v létě, dostanem 40 - 50 mio a je to. Takto nemáme nic a vyměníme ho třeba Slávii a on nás pak ťukne u nich. To bych teda nechtěl. Když koupíme někoho jiného a bude lepší, v létě zatouží jít ven, nepustíme ho?

  • Sendi6.12.2016 12:39reagovat

   Liaro, Hamroun v podstatě obratem odešel hostovat za nějakých milion Eur do tepla...

   • H.onzamalemkralem6.12.2016 12:43reagovat

    Ano, ale taky trucoval a řekl, že za Steauu hrát nebude. A přesto ho postavili do odvety proti nám - postavili by Konatého i kdyby měl jít pak hned pryč? Určitě ne - dali by tam někoho jiného a Konaté by za trest seděl na tribuně, když už by byl přestup jistý.

  • AlaMierda6.12.2016 12:41reagovat

   o Hamrouna jsme přišli snad na poslední chvíli. Někde jsem četl, že už měl letenky do Prahy. Uvidíme, třeba se Konate stane předmětem nějaké jiné výměny

   • Sendi6.12.2016 12:42reagovat

    Konaté teď poslední dobou ukazoval fakt velkou kvalitu a musim říct, že mě mrzí, že to takhle posral, bude myslim hodně složitý ho udat a ještě výměnou za srovnatelnou kvalitu...

    • AlaMierda6.12.2016 12:49reagovat

     to ukazoval, byl to dlouhodobě můj oblíbený hráč. Třeba jo někam do Rumunska výměnou za někoho jiného

  • victorlima7.12.2016 11:50reagovat

   Jestli tvrdíš, že kabina do toho nemá co mluvit, tak si v ní nikdy nebyl. Když se domluví, tak by bez problému vyštípali i Pogbu. S Konatém by neměli žádný problém a musím říci, že plno z nás s nimi souhlasí. Akorát by mě mrzely ty zbytečně ztracené body.

 • Sestava ligy

  Francoa6.12.2016 11:59reagovat

  Trošku kontroverzní sestava.

   

  goo.gl/LAzMW2

 • Nestor

  AlaMierda6.12.2016 11:51reagovat

  neříkám, že by to měla být nějaká top posila, ale na druhou stranu bych doporučil některým si něco o tomto ”průměrném ” hráči něco zjistit. Úspěšnost přihrávek má vyšší než naši ofenzivní hráči, ve vytvoření golových situací pro spoluhráče je v našem týmu lepší jen Dočkal, ve zde oblíbeném chanche indexu je v našem týmu lepší pouze Dočkal a Karavaev,v golových asistencích je lepší jen Karavaev z našeho týmu, branek víc než Nestor dal u nás jenom Lafata, tolik střeleckých pokusů ( a zároveň střel co šli do branky) nemá nikdo z našeho týmu, víc faulů na svou osobu má v našem týmu jen Lafata a Michal Kadlec. Takže jestli tenhle kluk je průměrák, tak mě docela děsí co za průměráky běhá v našem týmu.

  • H.onzamalemkralem6.12.2016 11:58reagovat

   Takhle to nemůžeš brát, protože Nestor patří v Dukle, která je průměrná až podprůměrná k těm nejlepším hráčům, tak logicky má hodně balónů, přihrávek a nějaké ty góly, protože to hodně hrají na něho. Ve Spartě ovšem takových Nestorů máš 10 - a to je ten rozdíl. Tady se to jen na něho hrát nebude a teprve pak se uvidí, jak je kdo dobrý, když bude mít o polovinu méně míčů než v Dukle, protože u nás je schopno s míčem něco udělat daleko více lidí než u nich.

  • Capo6.12.2016 12:00reagovat

   On neni špatný, ale prostě nějak nevěřim, že bude mít přínos vyšší než má třeba Šural. Prostě nás nejspíš nikam neposune, navíc je to skleněnka jako Zahustel apod. a nevíme dne, kdy zase vypadne na půl roku. Pro ligu posilou určitě je, ale v Evropě je to velký otazník.

  • Sendi6.12.2016 12:04reagovat

   Tak samozřejmě na ligu je to dobrý hráč, ale pořád bych si představoval větší kvalitu, plus má takové statistiky teprve první sezonu. Navíc je to trochu zjednodušený hodnocení jo, třeba ty přihrávky do gólovejch šancí, vzato do důsledku tak má jen o dvě víc než Holzer...Takhle, jestli máme někoho z ligy koupit, tak určitě jeho, zároveň to ale nestačí, zatim je to pro mě na podobný úrovni jako koupit Maška, nebo Špalka ze Žiliny s tím, že ti jsou alespoň výrazně mladší...vadit tu ale Néstor rozhodně nebude...

   • AlaMierda6.12.2016 12:10reagovat

    Sendi, Capo, Honza,, já s tím souhlasím a taky bych si představoval větší kvalitu, ale to už se bavíme o hráči mimo naší ligu. Ale prostě ty kecy o průměrném hráči jsou úplně mimo. A už vůbec by se mi nelíbilo aby skončil v Plzni, protože těm by výrazně pomohl. Každopádně ten jeho zdravotní stav je otázka no.

    • H.onzamalemkralem6.12.2016 12:17reagovat

     Průměrný ne to je přehnané - na naši ligu je dobrý, ale otázka je co předvede ve Spartě - těch hráčů co jinde hrálo slušně nebo dobře a tady si ani neprdli jsme měli habaděj. A něco jiného je hrát za Duklu nebo za Spartu viz to co píšu. V Dukle je za hvězdu, tady takových hráčů jako on máme dost a teď se uvidí, jak se s tím popasuje, kdy navíc ani často nemusí vůbec hrát - to s ním taky může zamávat, když tady je daleko větší konkurence. A aby hrál pořád a byl lepší než naši hráči, tak to si dovolím tvrdit prostě není a jestliže chce Sparta posunout svoji úroveň výše, nejlépe do LM, tak přece jen musí přicházet lepší hráči a jak říkáš je to mimo naši ligu - bohužel v naší lize není výběr, protože je slabá.

    • Sendi6.12.2016 12:23reagovat

     Jo to souhlas...Tak teď ještě nějakýho borce přímo ze druhý španělský, tam se to těma křídlama jenom hemží, třeba Borja Lasso z Béčka Seville a zajímalo by mě jestli bychom dokázali udělat i hráče jako Brandon Thomas, nebo jestli by tam skrz Ujfalušiho nešlo dotáhnout někoho z Madridu...To už by mi přišlo zajímavý a v těch třetích ligách by i ti mladí hráči jistě šáhli po šanci hrát poháry, tam je Néstor v každym týmu pomalu...o to jsme už toho tady ale namluvili dost no...

     • Sendi6.12.2016 12:26reagovat

      Jinak teda po Špalkovi ze Žiliny bych taky rozhodně šel, na svůj věk, velmi dobrý výkony a je to křídlo...

     • H.onzamalemkralem6.12.2016 12:26reagovat

      No potom co tady byl Pablo Gil, který hrál i za béčko Realu nebo koho, tak bych s těmi hráči ze 3 španělské apod byl opatrný. Tam se hraje úplně jiným stylem než je naše liga - technicky, tady je to hlavně silové, až na pár výjimek. Nemyslím si, že je to tady pro každého španěla i když umí něco s míčem. Ty prvoligové těžko koupíme, kde ta kvalita je a ty druholigové, až třetiligové tam je to velký otazník.

     • AlaMierda6.12.2016 12:27reagovat

      no přesně o tom tu mluvíme pořád. Brandon Thomas z Mallorcy, tam ten fotbal dopadl a jsem zvědav kdy se navrátí zpět do první ligy.Asi to jen tak nebude.

    • hombre6.12.2016 12:28reagovat

     Opravdu ty řeči o průměrnosti jsou mimo mísu. Je to kvalitní hráč, to bez debat. Ale aspoň podle mně, potřebujeme jiný typ hráčů. Vykopneme Čermáka( i když se mu na podzim moc nedařilo)? My potřebujeme rychlá křídla, hned do základu, na obou stranách. Možná Sýkora, ale za tu cenu se určitě dá sehnat někdo lepší. Druhého máme, ale ten zase nemá asi nic v hlavě.

  • Dolikus6.12.2016 12:29reagovat

   Ta poslední věta je výbornáSmích Každopádně, ikdyž jsem včera z jeho možného příchodu taky nebyl nějak odvázaný, tak musím přiznat, že jsem celkem zvědavej, jak si případně povede. Sparta poslední roky podbný hráče moc nepřiváděla. Myslím ty, co by měli tak nějak utvářet ofenzivu. Dočky se doprostřed postupně posouval z kraje, o Matějovském už se napsalo dost. Hrozně jsem spoléhal na Čermáka a doufám, že se do toho prostě dostane. Na začátku ho hned z kraje odstavil Zdenda, pak odehrál, stejně jako celý tým, výborný zápas proti Interu a od té doby vlastně nehrál. Samozřejmě bych byl nejradsí, kdyby tohle všechno pořešil Rosa, ale to nikdo neví, co bude. Nadruhou stranu to nevíme ani u Nestora, co se týče zdraví.Při vší úctě k Dukle, tak by ve Spartě asi se mělo do všeho víc šlapat, jak na treninku, tak v zápasech.A kdyý vídím, jak to poslední rok semlelo naše hráče.. Jak už psal vejš Liaro, v Dukle se asi točila celá hra kolem něj, tak uvidíme, jak by to zvládal tady, kde to nebude jen na něm.

   Uvidíme, přiznám se, že jsem ho pořádně zaregistroval až tuhle sezonu, ale jsem na něj zvědavej.

 • Holas

  LukyACS6.12.2016 11:38reagovat

  Setrvání Holase na pozici hlavního kouče by byla nejlepší zpráva letošní zimy, pokud by Z.Svoboda nebo Hejkal souhlasili s tím, že ho zaštítí svojí licencí, tak nemá smysl sem někoho jiného tahat viz třeba zmiňovaný Kotal. Buran Vrba by byl úlet, o toho ať se radši ani nepokoušej, toho by fanoušci nezkousli, obzvlášť po angažmá u repre je u většiny lidí dost neoblíben.

  Jediné změny v realizáku maximálně v tom, že si Holas bude moct přivést některé své lidi, třeba v jednom článku psali, že chtěl Havlíčka, tak pokud ho tam chce i nadále, měli by mu dát možnost upravit si tým lidí, se kterými bude pracovat.

  Jinak Trpiš ukázal, že je chytrej, došla mu nejednota u vedení a zároveň asi cítil, že ho fanoušci zrovna dvakrát také nechtějí, tak se sem nechtěl hnát za každou cenu, jeho čas klidně může přijít, ale teď by to byl nesmysl, když je Holoubek u fanoušků takhle oblíben a zároveň měl výsledky.

  • SuperFrankie6.12.2016 11:52reagovat

   Já bych se toho nápadu s Kotalem zastal. Může tu třeba ten půlrok působit, zaštítit Holoubka licencí, ten by se od něj leccos naučil, byl by mu mentorem a pokud Holas bude na jaře stejně úspěšný jako teď, tak po získání licence převezme tým už jako oficiální kouč a Kotalovi najdeme místo třeba skauta nebo na Strahově. Nic tím nezkazíme.

  • Capo6.12.2016 11:56reagovat

   Doufám, že když padl Trpiš, tak už je jen varianta s Holoubkem, kterého někdo půl roku přikryje. Ten Hejkal nevim, Ščasný tušim někde říkal, že na tom neni moc dobře jazykově. To by pak na tiskovkách po EL mohl plácnout nějakou blbostÚsměv U Zdeňka Svobody uvidíme jestli spíš nebude chtít hledat pro sebe něco dlouhodobějšího jinde. Za mě by bylo ideální, kdyby to na jaře přikryl Hřebík, ale to by byl zase červený hadr pro ultrasÚsměv Licenci má i Požár, trenéra hledá on, tak to třeba zamázne sámÚsměv

  • peterpan276.12.2016 12:03reagovat

   Souhlas, pokud to trpiš opravdu ukončil z tohoto důvodu, tak má u mě kredit. A je vidět, že to není hlupák. Bohužel se spíš opět ukazuje, že naše vedení stojí za h.vno. Buď nedělají dlouho nic (viz Ščasný) nebo sice něco udělají, ale stojí to za nic, protože půlka lidí chce to a druhá půlka něco jinýho...Ta nejednota je prostě do očí bijící, s tímto by Dan měl něco dělat.

  • Sendi6.12.2016 12:10reagovat

   čim víc o tom přemejšlim, tim víc mi přijde, že ten Kotal jako mentor, neni uplně blbej nápad...

   • johnny16.12.2016 13:18reagovat

    Určitě to není špatnej nápad a navíc Kotal ja kámoš s Hřebíkem, byl bych rád, kdyby konečně začali vyštípávat ty diletanty z vedení.

   • Corwin6.12.2016 13:53reagovat

    mně by se taky varianta s Kotalem líbila, všichni by věděli na čem jsou a navíc by se zavřela huba všem, co budou křičet, když to přikryje někdo ze stávajícího realizačního týmu....

 • Nestor

  Clif6.12.2016 11:23reagovat

  Omlouvám se za včerejší hate směrem k Nestorovi, dneska jsem kouknul na nějaká videa a oproti našim dřevákům má aspoň techniku což by naší hře snad mohlo pomoct.

  • Clif6.12.2016 11:26reagovat

   Ještě bych mu na křídlo přivedl jednoho kamaráda ze španělska aby si s kym měl dát narážečku a bylo by to super :)

  • SuperFrankie6.12.2016 11:26reagovat

   Tohle posuzování posil podle videí je úplně směšný. On hraje v Dukle čtyři roky a až do včerejška po něm neštěkl ani pes. Totálně průměrný hráč, který nevyniká počtem vystřelených gólů, vytvořených šancí, asistencí, vlastně vůbec ničím.

   • Clif6.12.2016 11:31reagovat

    Taky bych byl radši, kdyby přivedli nějakou opravdovou posilu, ale evidentně na to naše vedení nemá, takže jsem rád aspoň za Nestora, kterej nezakopává o míč.

    • H.onzamalemkralem6.12.2016 12:11reagovat

     Podle videa někde na youtube vypadal dobře i Juhár, načež se zjistilo, že o ten balón zakopává a umí jenom běhat.

 • Posily - Nestor

  SuperFrankie6.12.2016 11:22reagovat

  Ještě je tu jeden přehlížený aspekt toho Trpišákova odmítnutí. Holoubek včera ve Sportu říkal, že případné posily by se měly diskutovat s koučem, který povede Spartu na jaře. S kým se diskutoval Nestor? Co když ho nebude chtít trenér, který sem přijde? To prostě sportovní komise využila absence hlavního kouče a protlačila si nějaký svůj přístupový cíl? Přijde mi totalne kontraproduktivní.

  • Bunda6.12.2016 11:27reagovat

   Na sestavení kádru by měl mít vliv hlavně sportovní ředitel. Požár. Trenér by neměl vybírat posily.

   • SuperFrankie6.12.2016 11:30reagovat

    Co to je za tezi? Tým si má sestavovat v první řadě trenér....

    • Bunda6.12.2016 11:37reagovat

     Trenér je většinou na rok.. Přivede si hráče, vyhodí ho a pořád dokola. Sportovní ředitel je v klubu třeba deset let. Proto trenéři serou na mladé. Jde jim jen o okamžitý úspěch a je jim fuk že tým není zajímavý pro zahraniční zájemce..

      

 • Okurky

  DaveACS6.12.2016 11:11reagovat

  Slavia má údajně blízko k Droppovi.

  • Bunda6.12.2016 11:13reagovat

   Ať si ho nechají. Co jsem viděl tak hraje na malém prostoru. Něco jako Vácha. K ničemu.

  • Luke6.12.2016 11:13reagovat

   My jsme se o něho ale také prý zajímali.

  • pepinho26.12.2016 11:13reagovat

   UffSmích

  • SuperFrankie6.12.2016 11:23reagovat

   Ať si ho sežerou.

 • Zajímavý

  spartas6.12.2016 11:03reagovat

  Včera někteří prokazatelně věděli, že vedení má jasno od podzimu. Jen my jsme hloupě nevěřili.

  • LukyACS6.12.2016 11:04reagovat

   Nedělej chytráka, ví se to od půlky podzimu.

   • spartas6.12.2016 11:06reagovat

    Možná byla řeč o úplně jiném klubu.

 • Hrebik

  rebus6.12.2016 10:11reagovat

  nevite nekdo koho preferuje Jaryn? Osobne bych dal na jeho radu- viz Kara vs Steinhoffer!

  A jeste kdo doporucil Nestora?

  • spartas6.12.2016 10:38reagovat

   Günter, když jsme řekli, že za Zizua něco chceme.

  • Furia Ceca6.12.2016 11:08reagovat

   Jaryn vždy preferuje mládí, který si vychoval a zná jejich charakter a potenciál než nějakýho přivandrovalce, který si klade nesmyslný požadavky. Nestor není z jeho hlavy zcela určitě.

    

   Co mě sere víc je, že když nebude Trpiš tak nebude i Sýkora. To je vrchol diletanství už.

   • Pavel006.12.2016 11:17reagovat

    Taky bych raději místo Nestora získal Sýkoru, ale zase na druhou stranu, chápu, že za Sýkoru vedení 30-40M nedá..

    • Furia Ceca6.12.2016 11:56reagovat

     Prý se Sparta bude chovat jako průměrný bundesligový klub. Dají 70 míčů za Kadlece a na Sýkorovi, kterej má potenciál jako prase se budou cukat?! Místo toho vytopí 20 míčů za Nestora? Proč?

 • Vedení

  Víťák z Cé Osmičky6.12.2016 9:31reagovat

  Stejně mi to přijde až absurdní.

   

  Vedení tu nechalo vy****ce Ščasnýho rok a půl připravit nás de facto o tři tituly, totálně rozjebat celej tým etc. ale když už máme vynikajícího trenéra, kterej je respektovanej, úspěšnej a s vizí, tak se hledá novej trenér po dvou měsících.

   

  Prostě bude na papíře Hřebík nebo Z. Svoboda a trénovat Holoubek.

80656 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha