Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Mádl

  pepinho213.3.2017 10:09reagovat

  Variant je řada. Boleslavský zápas sledoval z tribuny Dušan Uhrin mladší… A vyloučit v dané situaci nelze prakticky nic, třeba že by sparťané po slávistickém vzoru sáhli po nějakém zkušeném kouči pod smlouvou, namátkou třeba po Miroslavu Koubkovi do Bohemians. A ”velká legrace” by samozřejmě mohla nastat i po případném návratu Zdeňka Ščasného, což je asi nejbizarnější varianta, která se teoreticky nabízí.

  Smích

  • trsanov13.3.2017 10:13reagovat

   No na těch několik zápasů do konce ligy by jako motivátor zrovna nebyl špatný i ten Straka. Tohle on umí nabudit, ale je někde u šejků.

  • majtin13.3.2017 11:17reagovat

   Jo, tohle Mádla baví a v tom se vyžívá.

 • Je čas dat A tymu Sparty novou tvar

  pivees13.3.2017 9:52reagovat

  Zjednoduseni struktury by melo byt prioritou. Do cela (GSM)nejaka vyrazna osobnost historicky spjata se Spartou (Chovanec, I. Hasek). Dale mi přijde kontraproduktivni mít 5 trenérů na lavičce. Holoubka bych ponechal a k němu přivedl zkušeného trenéra, třeba Kotal, Hašek. Se zbytkem bych se rozloučil. Vyhledávaci talentu, co žádný nenacházejí mi přijdou taky zbytečný luxus. Tak co treba zkusit Rosickeho s jeho známost má. Vse zjednodušit a uhrát to zase na spartanske srdíčko.

  • pivees13.3.2017 9:56reagovat

   Jo a ještě jsem zapomněl na Lavičku.

  • majtin13.3.2017 9:58reagovat

   Chovanec ? Toho chci na Spartě vidět možná tak na tribuně nebo až bude mít narozky a budou mu dávat kytku. I. Hašek tam je to riziko, že by Spartu zaplevelil právě Chovancema a spol..

   • trsanov13.3.2017 10:03reagovat

    To jsou spekulace, navíc Chovanec v nějaké pozici v kanclu špatný být nemusí to nemůžeme vědět. O moc horší než to je teď a ti současní lidi ve vedení to prostě být nemůže. Nadávalo se na Otavu, ale jak je vidět, tak v tom nebyl jediný, kdo stál za prd.

    • majtin13.3.2017 11:09reagovat

     Ne, ani do kanclu !

     Jozef Chovanec, bývalý generální sportovní manažer Sparty, se nechal několikrát slyšet, že nyní se zúročuje práce jím započatá. Co na to říkáte? „Musím se zasmát a zároveň je mi smutno. Například vy ve Sportu uděláte rentgen Sparty. Napíšete, že z letenské kabiny muselo odejít 25 hráčů, kteří tam byli za trenéra Chovance. Ale pak už s tímhle holým faktem nekonfrontuje tohle prohlášení Jozefa Chovance. Vadí mi to, protože to velmi ovlivňuje smýšlení mnoha lidí, kteří se nezamyslí do hloubky.“

     Více na http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-gambrinus-liga/206668/hrebik-ze-sparta-zije-z-chovancovy-prace-musim-se-smat.html

   • SPA AC13.3.2017 10:05reagovat

    Rozhodné lepsi Chovanec nez tvuj oblibenec Holoubek. To uz radeji Paličku misto Holoubka. Ten tomu aspon rozumi!

  • spartas13.3.2017 10:00reagovat

   to se mi snad zdá, že tady někdo navrhuje Chovance

   koho jako úspěšně trénoval od té doby, kdy opustil Spartu?

  • trsanov13.3.2017 10:01reagovat

   Já chtěl Ivana Haška dávno, opět se tehdy někteří smáli. Je to sparťan, měl nějaké úspěchy i v zahraničí a nevidím jediný důvod ho nezkusit a tím nemyslím na pozici generálního manažéra, ale na pozici hlavního trenéra. Jestli Požár scoutoval Vatajela, kterého teď ani nezkusí postavit a vymlouvá se na aklimatizaci, tak toho bych rovnou vyhodil. Navíc ty jeho stálé řeči po zápasech, že jsme nehráli dobře, což říká opakovaně a nikde žádná změna jsou taky otřesné. Říká, že hráči nehrají dobře jsou z formy a někoho jako Vatajela pro jistotu ani nezkusí, copak to může být ještě horší? Těžko.

 • Sparta vs Bolka

  AlaMierda13.3.2017 9:20reagovat

  moc není co psát, první půle naprostá tragedie, kdy nám Bolka mohla nasázet 4-5 branek. Naše záloha si nebyla schopna přesně nahrát, natož něco vymyslet. Druhý poločas příchodem Nestora a Váchy, jsme byly schopni konečně chvilku udržet míč, nahrát si, dostat se do kombinace, ovšem finální fáze se nám nedařila. Při nepřítomnosti Costy smrdí každý centr do vápna brankou, a včera se to jen potvrdilo. Samozřejmě fans aby se hráčům vyrovnali tak předvedli stejnou sračku v hledišti. No nic, situace zlá jsme prostě v sračkách a nejhorší je, že spousta hráčů je už teď zesraná vůbec něco na hřišti ukázat, nějak to zlomit. O sebevědomí hrát aneschovávat se na hřišti raději ani nemluvím, to je vidět tak u Karavaeva a Nestora včera i Váchy

  • trsanov13.3.2017 9:41reagovat

   Mluví o tom, jak je výhra s Duklou nakopne a místo, aby na soupeře vletěli, bojovali a snažili se, tak udělají přesný opak. To prostě člověk nepochopí i kdyby chtěl. Nemusí se dařit, ale pokud chybí bojovnost i nasazení, tak je to chyba trenérů, vedení a všech okolo. Já bych ty hráče střídal klidně už ve 30 minutě a ani nečekal na poločas, aby viděli, že takhle tedy ne. A příště by vůbec nebyli v sestavě, junior by se aspoň snažil a běhal.

   • AlaMierda13.3.2017 9:44reagovat

    jak je mohla Dukla nakopnout, když to byl otřesný výkon, vždyť včera první poločas, to bylo jak když hraje tým z druhé ligy.

    • trsanov13.3.2017 9:47reagovat

     Nakopnout ve smyslu aspoň té výhry ne výkonu. Jen si přečti co psal Požár po Dukle nebo hráči. I když to psali i po Bohemce a pak v Jablonci otřes, takže prostě tady jde vidět, že jedna věc jsou řeči a druhá skutky. Jak říkám pochopím, že se nedaří herně to potkává i velké kluby v zahraničí, ale nepochopím nebojovnost a nasazení. Na naší ligu kolikrát stačí jen to a opravdu běhat a makat. Taková Slávie to kolikrát zlomí jen tím, že se opravdu snaží, jinak taky až na tu Příbram nehraje nic extra. A to už je chyba trenérů, vedení, že k tomu hráče nedonutí. Za co berou vlastně ty platy?

  • Spytihnef13.3.2017 9:49reagovat

   Záměr byl v prvním poločase zřejmej. Chtěli jsme hrát rychle nahoru na Kadlece, ale to se absolutně nedařilo, ze zálohy není nikdo schopný dát kvalitní balón za obranu a Kadlec není schopnej si vybojovat míč, natož se nějak individuálně prosadit. Pak z toho byla taková sračka jaká byla a pouze jsme Bolce odevzdávali míče.

   • trsanov13.3.2017 9:55reagovat

    A to tady mnozí právě chtěli střed zálohy Čermák, Sáček a s tím hrát o titul do toho Mustedanagič. Tihle mladí na to prostě ještě nemají, aby podávali stabilní výkony, což ve hře o titul musíš. Jedna věc je hrát za Boleslav, kde ten tlak všeobecně je menší, od fandů, až po média. Jiná věc je hrát za Spartu a to i sám Čermák vidí a nejen teď. Za mě hráč, který jednou zahraje a x krát ne a to je prostě na Spartu málo, aby ještě něco tvořil. Nejde to hrát jen s mladými z toho už snad někteří tady rozum dostali a fakt je něco jiného nějaká příprava. Po té letošní z toho už taky doufám někteří vyrostli.

   • AlaMierda13.3.2017 10:02reagovat

    právě proto jsem nepochopil, proč nehrál od začátku Nestor, který je schopen hrát z jednoho dvou dotyků, podržet míč a zachovat klid a ne ho bezhlavě hned posílat dopředu na nikoho. Místo toho tam lítali tři poplašňáci, kteří sice toho hodně naběhali, ale bez míče. Pak co nechápu, proč Mareček zkouší střílet ze 30 metrů místo toho aby to posunul na spoluhráče, který má mnohem lepší pozici. Vždyť to není žádný střelec a nikdy nebyl. Ale to je x věcí, jen bránění našich standartek bez přítomnosti Costy je na dlouhý rozbor

 • Konečnýho blábol

  Furia Ceca13.3.2017 8:29reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-jakub-konecny/296847/fans-sparty-jsou-ted-spis-jeji-pata-kolona-a-takovym-se-nedekuje.html

   

  Jako za tím naším kotlíkem nestojím, ale v tomhle případě házet vinu na ”fanoušky” zavání trošku buď totalní ztrátou znalosti kontextu nebo je to žoldem Křetínského média. Oni na něco resgují a tím rozhodně nebyl krásný fotbal...

  • SPA AC13.3.2017 9:24reagovat

   Fanouskama to urcite nebude. Týmu se nedařii presto je prisli podporit do Bolky v hojnem poctu. To ze jsou ke konci flustrovani je veci hracu, jakou podivanou nam uz mesic predvadeji.

 • Nejlepší ředitel klubu

  maybe13.3.2017 7:53reagovat

  by byl Pelta. Kombinace jeho schopností a Křetínského peněženky by pro ostatní kluby byla smrtící ado roka by se ze Sparty stal opět válec. A jeho minulost ? Na to kašlu, když nám může léta brát tituly celek kde řádí duo Mysliveček-Šádek tak na co řešit Peltu. Schopnej manažer, vyjedná nemožný a umí sehnat prachy. Co více od člověka na takové pozici chtít. Vyhnat Peltu byla chyba kterou cesta k dnešku začala.

  • Furia Ceca13.3.2017 8:17reagovat

   Nikdy! Musejí přijít nový kádři.

  • SPA AC13.3.2017 8:29reagovat

   Souhlasím s tebou. Pelta je schopnej manazer. Skoda ho.

  • Paspartu13.3.2017 8:34reagovat

   Souhlas!!

  • hero13.3.2017 8:46reagovat

   A Ivánka coby sportovního ředitele. To už tady jednou bylo, děkuji, nechci.

  • pepinho213.3.2017 9:00reagovat

   nemyslím si, že náš hlavní problém je nedostatek peněz.

 • Kdo to zastaví?

  železník13.3.2017 7:36reagovat

  Ten pád nabírá šílenou rychlost! Kdo to zastaví?

  Probuďte se! Přestaňte si hrát na něco na co nemáte!

  Co by bylo potřeba?

  Od shora je to bez Systému! Jak ve vedení klubu lidé, kteří se chodí do Sparty učit tu správnou bafuňařinu! Tak v trenérech, kteří se učí trénovat ve Spartě?!

  Špatný systém, koncepce, styl, hráči, vedení, kompletbě na novou generaci!

  Ale bohužel jsme se věnovali moc cinklému Jaru a zapoměli vychovávat generaci Bafuňářů v pravém slova smyslu! A toho využili právě Ti, kteří tady nikdy neměli co dělat! Na tohle vše doplácí Český fotbal! A teď jenom vše potvrzuje Slavie kam přišel člověk, který nemá ani zrnko z fotbalové knihy a penězi z cizí peněženky vede Slavii k titulu! A to je ten největší problém, který je, že zvítězí prachy nad Českou uličkou!

  Probuďte se!

  Kde jsou Ti Koš....é, Pelt..é,Kor..lové Leš..vé, Če....vé atd.?

  Za mě, ať se vrátí!

  Fotbal se hraje sto a více let a když připustíme, že už ho hráli římané před tisíci lety.

  Určitě to někde cinkalo ku prospěchu téhle krásné hře jménem KOPANÁ.

 • Kapitán

  Ferry13.3.2017 6:37reagovat

  Nemám vůpbec nic proti Marečkovi.Dokonce toho kluka mám i rád.Ale o stavu kádru něco vypovídá už jen to,že on dělá kapitána.Dokonce tvrdím,že od dob Řepky Sparta neměla a nemá ve svém kádru žádnou významnou vůdčí osobnost,která by mohla dělat Kapitána s velkým K.Lafata,Matějovský,Holek,Vácha,teď Mareček jsou kluci,které mám sice rád,ale na kapitána se prostě nehodí a to hlavně kvůli přílišné introvernosti a nevýraznosti.Možná trochu to splňoval Dočkal,ale ten už je fuč.A je smutné a zároveň velký problém,že Sparta ve svém středu nemá nikoho vhodného na tento post a i z toho pramení tyto problémy,co Sparta má.

  • Areg13.3.2017 6:40reagovat

   Já myslím, že se to přeceňuje. Navíc takový Vašon by tu pozici klidně zastávat mohl, ať se říká kdo chce, co chce, tak po příchodu jeho a Nestyho šla naše hra dost nahoru.

   • Ferry13.3.2017 6:45reagovat

    Nepřeceňuje.Kapitán musí být výrazná a vůdčí osobnost nejen na hřišti,ale i v kabině.Vácha je v první řadě výraznej jen vzhledem,ale nikoliv výkonem a jako vůdčí typ mi taky nepřijde.

    Kapitán musí stmelovat kabinu a vystupovat za ní jak vůči fanouškům,tak ale i vůči vedení a třeba i novinářům.Musí to umět strhnout na hřišti,ale i podržet jednotlivce a sám musí podávat nadstandartní výkony.A taky musí mít nadprůměrný intelekt,aby z něj neměli lidi prdel.Je toho docela dost,co by měl Kapitán splňovat.

    • Areg13.3.2017 6:50reagovat

     Hráčům je jedno, kdo má na ruce pásku. Alespoň mně to vždy bylo jedno, vůdčít typ vede bez ohledu na to jestli má něco na ruce.

     • Ferry13.3.2017 6:57reagovat

      Tys vůbec nepochopil podstatu toho,co jsem chtěl říct.Sparta prostě ve svým kádru nemá nikoho na koho se může spolehnout,ale máš pravdu,že je jedno,jestli ten dotyčný má na ruce pásku nebo ne.Každopádně by jí takový člověk mít měl.

      • Areg13.3.2017 7:06reagovat

       Tak když hraješ houby, tak to tak bývá. Takový řepka měl taky pásku, a dalo se na něj spolehnout tak akorát v tom, že nás oslabí v nejméně vhodný moment.

   • FANDA730713.3.2017 8:09reagovat

    a kto by mal byt lepsi od Sacka a Cermaka ak nie tito dvaja?Som sa aj divil, ze ich posadil, hlavne Vachu aj ked nieje vo forme, ale je to bojovnik a vedeli sme co bude MB hrat, ze nepojde do nas ako pri ”bagu”.Vsetci skoro kritizujete Timiho, ale uprimne co som videl zapasy mna Nestor nejak ”neposadil” na zadok svojimi vykonmi.Je to legionar musi byt lepsi ako domaci hraci

  • victorlima13.3.2017 7:24reagovat

   Ještě ke kapitánovi Marečkovi. To, že dělal kapitána mi nevadí. Vadí mi však, že z velmi průměrného ,, zloděje míčů,, stále se dříve pohybujícího na hraně základní sestavy se stává konstruktérem hry. Tak hluboko jsme klesli ? Vždyť ten kluk nemá pořádnou přihrávku (alespoň, že už nehraje vše zpátky), často fauluje a střela byla vždy největší slabinou. Když k tomu přidáte dva mladíky ( Sáček a Čermák), kteří hráli se srdcem v kalhotách a dva sice snaživce, ale zcela neproduktivní, tak pak se nemůžeme divit, že nestačíme ani na Bolku. O hroťákovi radši ani nemluvím.

   ]

 • Dotaz

  lesmen13.3.2017 4:10reagovat

  Hodne lidi zde nadava, ze mame ve vedeni lidi co tomu nerozumi, je jim to u prdele a podobne... tak se vas ptam, koho by jste si ve vedeni nasi Sparticky predstavovali? Trener, skaut, sportovni reditel a podobne? Posledni dobou uz k nam pomalu nechteji chodit ani hraci (Hubnik, Sykora...) nebo tu nechteji byt (Schick) nebo jakmile odejdou tak okamzite jinde zacnou hrat jako z partesu (pulka Plzne, Skalak, Sykora, Husbauer...) reknete me nejaka jmena, kdo by nas v soucasne chvili mohl zvednout, protoze me nejak nikdo nenapada. Tezko sem pritahneme lidi ala Pavel Nedved a doufat v to, ze Rosicky ukonci karieru a ihned se zaradi mezi hvezdy realizacniho tymu jentaky trochu blahove. Nikde neni napsano ze zde vubec po ukonceni kariery zustane.

  • Areg13.3.2017 6:22reagovat

   To asi sledujeme každý jinou slávii, podle men hraje hušby ve slávii stejnou tužku jako u nás, rozhodně tam je stále průměrákem, táhnou jí jiní.

  • pivees13.3.2017 9:32reagovat

   Osobně si myslím, ze problém je v poctu lidi, co se na Kret. prizivuji a maji A tým nastarosti. Třeba 5 treneru a Baranek na lavicce k tomu me přijde úplně nesmyslnost. Pozar bez bafunarskych zkušenosti. Hledači talentů, co žádný nenachazej. Zjednodušit strukturu, do cela významná osobnost z minulosti spojena ze Spartou (Chovanec, Uhrin, I. Hasek) a Holoubek, at klidně zustane a k němu nějakého zkušeného trenéra.

 • fanoušci

  jareoslav12.3.2017 22:33reagovat

  Na takovém srabu se podílí jak fanoušci,tak vedení z jejichž urážek a vyhrožování byli někteří hráči tak znechucení,že se snažily co nejrychleji ze sparty odejít a nebo byli vyhozeni a dneska září v jiných klubech a jejich hodně,ve slavii v Plzni v Dukle a jinde, Je třeba hodně pokory a ne nabubřele tady vřískat mi jsme sparta na nás nikdo nemá ,znevažovat hráče,že na spartu nemají atd.Jsou to hráči,Hušbaer,Deli,Sýkora,Horvát,Kolář,Limberský,Hubník,Hejda,Skalák hodil by jse i Matějovský a jiní.Dneska by se nám hodil i Holenda jediný vysoký a silový hráč.Junioři nás nevytrhnou,založit bečko a tam aby se vyhráli.A je také možné,že z takových fanoušků byl zmatený i Křetinský a dovolil vzniknout takovýmu bordelu.

  • trsanov12.3.2017 22:38reagovat

   Fandové Realu nebo Barcelony nebudou pískat na hráče, když se nebude dařit? Na Realu jim často v hledišti mávali bílými kapesníčky. Proto jsou ty velké kluby v každé zemi a u těch se zároveň čekají výsledky i hra a fanoušci se podle toho chovají. Hráči musí počítat s tím, že všude u takových klubů budou na ně větší nároky, větší tlak od fandů, médii a prostě všeho než, kdyby hrál konkrétně u nás třeba v Dukle. Proto jsou i tady jinak placeni než, kdyby hrál za tu Duklu. Jestli to tady ti hráči neunáší nebo se jim ten tlak nelíbí, tak směle může jít za daleko nižší plat jít hrát na Duklu, kde bude v hledišti tisíc fandů, kteří na něho pískat nebudou. Myslím, že většina hráčů si to rychle rozmyslí, kde raději budou hrát. Ten tlak je zcela běžný a normální. Jinde v Evropě je to úplně stejné. Teď nepočítám ani nějaké horkokrevné země jako Turecko, kde by se po takových výkonech ti hráči museli opravdu i strachovat jestli dojedou v pořádku domů.

  • bledátvář12.3.2017 23:06reagovat

   To muselo dát práce...

   • Bunda12.3.2017 23:13reagovat

    Čte to někdo ? Smích

  • Schumi12.3.2017 23:32reagovat

   Hlavně že zůstal např. Mareček. Teď může mít i to vytížení, o kterém si rád stěžoval za zády trenérů ve Sportu, že nemá. A že mu to do ofenzivy fakt ”jde”, zas tam měl jeho klasické dělovky.

   • victorlima13.3.2017 7:39reagovat

    Mareček je dřevák, který nemá ve Spartě co dělat. To věděl i Z. Š.

 • Všechno není růžové?

  Franta z lidu12.3.2017 22:27reagovat

  Tomáš Holoubek a David Požár jsou vynikající trenéři a všichni v lize doufají, že na Letné dlouho vydrží. Sparta by měla rozšířit realizační tým o několik asistentů, jistě se mezi přáteli současného vedení ještě nějací najdou. Dále je potřeba zesílit oddělení scoutingu, aby mohli přijít takoví hvězdní hráči jako Bogdan Vatajelu teď v zimě. Hip hip hurá!

  • trsanov12.3.2017 22:30reagovat

   Já toho kluka nehodnotím, protože dole píšu a podivuji se, že mu nedali vůbec šanci i s tím jak špatně hrajeme, takže on za to nemůže. Jestliže ovšem na to opravdu nemá, tak potom do oddělení scoutingu může jít směle kdokoliv z tohoto fóra. Jeden doporučí toho, druhý toho a ono to nějak dopadne, třeba se někdo chytí, jako doposud. O moc horší to být nemůže i kdyby někdo scoutoval podle youtube, ostatně tam možná viděli dělovky Juhára.

   • Franta z lidu12.3.2017 22:34reagovat

    Dělovky Juhára... A rychlost Picaulta, fotbalovost Hohenedera a Kovby, gólovou lačnost Miloška Lačného s Jiroušem, hvězdnost Sergio Petera či Saši Prudnikova a tak bych mohl pokračovat. Ale naše současná situace už není sranda...

    • trsanov12.3.2017 22:46reagovat

     Není, ale máme kliku, že naše liga je opravdu celkově slabá. Vidíš, že ani ta Plzeň nebo Slávie nehrají nic extra, ani nemluvím o dalších týmech, které se obírají vzájemně. Jinde bychom s takovými výkony a byly často i na podzim byli dávno někde uprostřed tabulky. No prostě celkově je v tom vedení totální chaos a lidi, které opravdu strčí do kapsy i mnozí kluci co fotbal sledují doma od PC, ani ti by nepřivedli hráče jako Jirouše.

81822 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha