Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sestava

  DaveACS27.11.2016 12:04reagovat

  Pulkrab místo Dočkala, jinak stejný.. A Zizu místo Čolka

  • Dynamo27.11.2016 12:06reagovat

   hmm, snad to nebude klasická plichta venku

  • Capo27.11.2016 12:15reagovat

   Tedy podle očekávání, žádné překvapení v podobě někoho z dorostu.

  • Spytihnef27.11.2016 12:20reagovat

   Ta sestava je hrozná, ale snad ty 3 body ukopou.

   • HomelessOnWifi27.11.2016 12:34reagovat

    Snad Marecek potvrdi formu, jinak nevim, kdo tam neco vymysli.

  • Dolikus27.11.2016 12:34reagovat

   Neskutečný..koukám, ze dřív, než všechny ty nataženy svaly se uzdraví ještě Vašoň Smích

  • LukyACS27.11.2016 13:02reagovat

   Je mi Holase líto, musí vyhrávat, aby měl šanci, že zůstane a přitom má tolik zraněnejch. Každopádně když s touhle sestavou dnes zvítězí, tak to jenom prokáže jeho velkou kvalitu.

 • Ano

  umbro27.11.2016 8:53reagovat

  já Holoubkovi opravdu fandím,je to sympaťák a fotbalu určitě rozumí!Ale dovedu si představit co se tady začne dít jestli nedej bože se nám ty dvě utkání v lize třeba nepovedou a prohrajeme je a nebo získáme jen jeden bod!My potřebujeme vyhrávat venku a to se zatím neděje bohužel!Počkejme jak dopadnou nebo spíše jaký herní projev Sparta předvede v posledních třech zápasech.....Přeju si aby se ohledně trenéra našlo to nejlepší možný řešení!Jak je vidět i tady na fóru existuje několik možností a několik různých názorů na ně,která možnost je ale ta správná?????

  • Tashunka Witko27.11.2016 9:57reagovat

   Existují jen 2 možnosti, buď bude trénovat někdo s licencí a Holoubek bude v lepším případě dělat asistenta, nebo se budou obcházet předpisy, které drží při životě různé Bočky, Hřebíky, Ličky a Paličky. Předpokládám, že Unie trenerů by nejvíce prskala a že Hřebík našeptá študákovi, aby se nic neobcházelo. Krom toho by dohoda s Trpišovským měla být už 2 měsíce uzavřená.

    

   Mně je Holoubek vcelku sympatický, ale zase nemám, po hře v Gaze a 1.půli se Saints, žádnou tendenci zveličovat jeho úspěchy a vidět v něm spasitele. Nechám se prostě překvapit, jsem hlavně rád, že je pryč Śčasný a myslím, že každé řešení bude lepší než to bylo se Zdendou.

   A pokud bude Holoubek dávat v záloze přednost Holkovi před mladýma, tak ať ho klidně kšiltofkář nahradí. Jsou věci, které se prostě odpustit nedají a to nejhorší ve fotbale je - alibistiký nekopa.

    

 • Názor k trenérským profilicencím

  dominik2726.11.2016 20:55reagovat

  Najdete v článku na e-Spartě: bit.ly/2gxo6jJ

  • artaxerxes26.11.2016 22:33reagovat

   Dle mého hlavním důvodem proč je rozdíl mezi FAČR a UEFA je, že v našem rybníčku se objevili vykukové, kteří to studovali mnohem delší dobu než je standardní kurz (dostali se tam a pak na to kašlali). Takže myslím, že ideální změnou by bylo, že to musí dokončit do 1/2 roku od standardního ukončení jinak nesmí trénovat.

    

   Já pamatuji, že podobný problém byl v hokeji, kde tu licenci neměl Růžička, ale ten šel vysloveně na sílu (Já jsem Růžička) a v podstatě mu to prošlo a licenci dodělal asi 3÷4 roky poté, co začal trénoval Slávii.

   -----

    

   U Holoubka je dle mého problém, že trénuje Spartu - přeci jen díky tomu, že jsem jako klub ten nej.. musíme jít příkladem a nemůžem si dovolit ohýbat pravidla, proto si nemyslím, že by existova možnost jen instalace Svobody.

   • taborita26.11.2016 22:51reagovat

    A dle mého názoru je tohle celé blbost. Záleží přeci na klubu koho si zvolí za trenéra - zodpovědnost jde za klubem ne za FAČR.

    Nechal bych lhůtu, do které si trenér, který nemá potřebnou licenci, by si ji doplnil, pokud ji už studuje - vůbec bych to neřešil.

     

    Zrovna dneska při utkání Příbram-Jihlava jsem si říkal, jak hluboko klesl český fotbal, když oba kluby vedou repre trenéři... a to proto, že je nikdo jiný nevezme.

     

    V čem je Holoubek méně kompetentní vést Spartu, než trenéři s licencí jako Rada, Bílek, Svoboda a další...On na rozdíl od nich na sobě pracoval a pracuje, začal od začátku, žádná tlačenka, že je bývalý super hráč a legenda, pěkně od mládeže, pracuje s moderním fotbalem....

     

    • artaxerxes26.11.2016 23:01reagovat

     Já souhlasím s tím, že u dospělých to je víceméně jedno. A myslím, že kvalitní trenér by se měl především samovzdělávat, ať už jsou to nějaké kurzy anebo stáže.

      

     Ale FIFA A UEFA má nějaký řád, který platí pro všechny (včetně trpaslíků) a FAČR by se měl řídit jejich pravidly.

     Takže dle pravidel UEFA by měl tuto licenci minimálně studovat, ale holt má FAČR tvrdší pravidla - což v tomto případě je spíš na škodu, v některých jiných případech je to ku prospěchu (stadióny, vyhřívaný trávník, přírodní tráva)

   • dominik2727.11.2016 0:49reagovat

    Já si zase myslím, že instalování Davida Holoubka do pozice faktického šéfa lavičky je zase příkladné z mnoha jiných důvodů.

     

    Ukážeme tím například:

     

    1) Že i Sparta může dát šanci nezkušenému mladému kouči, i když hraje o titul (respektive by chtěla) a bojuje v Evropě. Pro mě milionkrát lepší, než sem přivést trenéra, kterému ujel vlak.

     

    2) Že Sparta chce pracovat podobně jako třeba Manchester City s příchodem Guardioly, tedy s koučem, který se intenzivně zajímá i o mládež a propojuje ji s A-týmem.

     

    3) Že sázíme na trenéra, který je maximálně upřímný, nevymlouvá se, bere vinu na sebe, zkrátka je to opravdu charakter. Jelikož už Davida nějaký ten pátek znám, tak si troufám tvrdit, že to od něj není póza. Opravdu je v reálu takový, jaký je i v médiích.

     

    A k tomu, aby Sparta tohle ukázala, půjde s kůží na trh a vzepře se naprosto tupému nařízení. Protože z mého pohledu je určení rolí u trenérů spíš taková formální věc, do které by řády ani zasahovat neměly.

     

    To bych také mohl říct, že když o všem rozhodoval Chovanec, ale na tiskovky chodil Martin Hašek, tak už to samo o sobě bylo dost sporné zacházení se zmíněnými pravidly. Ale nevybavuji si, že by se v tomto duchu někdo ozval.

     

    Mně zase přijde, že když Holoubka odřízneme a vezme to Trpišovský, tak si sem třeba rovnou nastěhujeme i ten liberecký unfair styl, jehož jsme už byli svědky. Třeba nebudeme ohýbat pravidla o licencích, ale zato budeme všechny silnější soupeře bezohledně čflácky okopávat a sami simulovat při střetech... Prostě o tom, co je a není příkladné, by se daly vést sáhodlouhé diskuse...

    • artaxerxes27.11.2016 1:16reagovat

     Já nemám s Holoubkem problém a myslím, že jakákoliv jiná varianta je neprůchozí krom půlroční anabáze jiného trenéra.

      

     Ale vzpírat se řádům je přesně to, co dle mého v rámci Sparty není OK - Jde o to, že Sparta by měla být tím, kdo má ty největší nároky a požadavky a němala by po nikom chtít ústupky - to ať si dělá třeba Bohemka.

      

     Dle mého jediná vhodná varianta je trenér s licencí do konce sezóny, po které to převezme Holoubek - ideální by byl asi Kotal a Holoubek jako asistent.

     Já myslím, že pokud Trpišovský není hloupý, tak stejně možnost být trenérem ve Spartě odmítne - Dostal by se do stejné pozice jako Hřebík po Strakovi.

      

     A myslím si, že ani varianta Trpišovský Holoubek není dobrá, protože povede jen ke konfliktu a uškodí to jedině Spartě.

     • maaarty27.11.2016 2:22reagovat

      Jestli chceš/nemalá část zdejšího fóra trenéra s licencí, tak proč sem furt taháte nějakýho Kotala? Kotala, který má svou vizi, názory, pohled na tréninkový proces, na mladý atd. atd. Proč by sem Kotal šel dělat na půl roku loutku? Proč se místo Kotala nenapíše jako hlavní Svoboda, který ve Spartě dělá léta, jeho pohled každý zná, ví jak se zachová? Myšlenka s Kotalem mi přijde úplně nesmyslná a on sám by takovou šaškárnu stejně nevzal.

    • majtin27.11.2016 8:33reagovat

     To se mi líbí.

  • Jerababa27.11.2016 7:59reagovat

   Jen by mě tak zajímalo, kolik držitelů té slavné licence by vystudovalo Ftvs s titulem Mgr jako Holoubek.

   Stačí si prohlédnout seznam jmen držitelů a je jasné, že to je obyčejná šaškárna.

   Je to podobná situace, jako by jste požadovali po lékaři, aby si udělal kurs první pomoci, jinak prostě u nás léčit nebudeš.

 • Pepík

  ACZ26.11.2016 20:15reagovat

  Myslíte že je to pravda, že vedení se zabývalo myšlenkou, aby trenérský post vedl v ústraní náš velkej, kvalifikovanej Joska?

  • Teiwaz26.11.2016 21:20reagovat

   O tom pochybuju. Takovou kravinu by nevymyslel ani Otava...

 • Zítra

  H.onzamalemkralem26.11.2016 17:47reagovat

  Holoubek nebo ne, tak zítra se musí vyhrát. Ono i Ščasný to v EL dotáhl daleko, ale jestliže to Holoubkovi nepůjde i v lize, tak to moc slavné není.

  • Dynamo26.11.2016 18:03reagovat

   vyhrát se musí zítra, i proti Teplicím

   • Furia Ceca26.11.2016 18:51reagovat

    Hlavně na jaře porazit konečně někoho z prvních pětky.

    • umbro26.11.2016 19:26reagovat

     Jenom někoho?Já myslím že musíme porazit všechny!!!!

     • acs7926.11.2016 20:38reagovat

      Smích

      • kapacitos26.11.2016 22:23reagovat

       Trolle, co ti na tom přijde vtipný?

 • Trenér

  DaveACS26.11.2016 16:48reagovat

   

  Stojím za Davidem Holoubkem! Co napsat nějaký otevřený dopis vedení?

  • kapacitos26.11.2016 16:50reagovat

   Na co je to fronta? Úsměv

   • DaveACS26.11.2016 17:00reagovat

    Na titul!

    • Furia Ceca26.11.2016 17:20reagovat

     No v lize mu to zatím moc nejde. Jestli neporazí teď ten Hradec tak můžem titul odpískat.

  • LukyACS26.11.2016 17:00reagovat

   Dobrý nápad, mě by zajímalo, jestli se naše vedení pokoušelo o prodloužení výjimky, nebo prostě počítali s tím, že přijde Trpiš či někdo jiný. Jako argument mělo zaznít, že Holoubek na profi licenci studuje a UEFA povoluje, aby studující trenér mohl trénovat v Evropské lize, navíc by mělo zaznít i to, že Holoubek zvedl prestiž celého českého fotbalu a byla by škoda, kdyby musel skončit.

   • Chrod26.11.2016 17:13reagovat

    Ta argumentace je naprosto jasná a myslím, že to není vůbec bez šance. Vlastně ani nechápu, že tahle výjimka není u nás úplně na prvním místě, protože by to bylo určitě nejlepší řešení...

  • Chrod26.11.2016 17:10reagovat

   Můžem se o to pokusit, ale stejně se budeme muset smířit s tím, že se zase necháme od Karla stáhnout z kůže a budeme za blbce. Máme trenéra, se kterým se konečně může fanoušek Sparty pořádně ztotožnit, konečně se povedlo to, že trenér má fanoušky na svojí straně a určitě mu budou ochotni odpustit i drobné neúspěchy, takže se vedení ani nepokouší o to, aby to tak bylo dál. Místo toho se snažíme přivést trenéra, který se svým týmem hraje o záchranu (i když tým má rozhodně kvalitnější) a navíc proti nám předvedl jeho tým naprosto nefér hru plnou simulací a nevrácení míče (což už jsem opravdu dlouho neviděl). Tohle ve Spartě teda nechci. A jako bonus chce vedení udělat zase nějakýho kočkopsa s něčím jako superasistent, což logicky nemůže nikdy fungovat. Už mě vážně nebaví, že pár rozumných fanoušků tady na fóru ví 90% chyb dopředu, ale stejně se pořád musím dívat na ten amatérismus, kterej na Spartě panuje. Poslední dobou mi přišlo, že se to dost zlepšuje, tak teď má vedení možnost to potvrdit, nebo se vrátit o 10 let zpět. Uvidíme, já sázim na to, že budeme opět terčem posměchu.

   • asgard3326.11.2016 17:20reagovat

    Naprostý souhlas,kšiltovkář ať si hraje o 13.místo s Brnem,Hradcem nebo Slováckem.Slovo amatérismus u vedení Sparty bych klidně nahradil výrazem diletantství,které se tady táhne celou éru Danečka. Kromě toho jakýkoliv kšeft s Libercem byl pro nás krajně nevýhodný a stejně tak to bude i v případě JT...

   • nemesis201726.11.2016 17:27reagovat

    Nechat se Karlem vobrat by ničemu neprospělo, ale zas na druhou stranu, Trpiš není o nic horší trenér než Holoubek.

     

    Libe hraje letos dole hlavně proto, že zas protočili kádr a měli nějaký absence, jako my.

     

    Byť si taky přeju stávající variantu, neřekl bych, že s Trpišem by to byla cesta naz5. Neutrální

  • kapacitos26.11.2016 17:32reagovat

   Nevím co by byla ještě větší podpora než když Holoubkovo jméno skanduje celý stadion a má širokou podporu kamkoliv se na internetu podíváš. Bohužel nemá tu licenci, takhle to asi dopadne, tak jak má už od léta vedení v plánu. Jenom musíme doufat, aby nás to nestálo nějaký hráče na přestup.. Neutrální

   • majtin26.11.2016 17:46reagovat

    ” má širokou podporu kamkoliv se na internetu podíváš” - pár výjimek najdeš - facebook Jirky Novotného nebo zdejší anketu pravidelně ovlivňovanou nějakým psychoušem (ale pořád lepší než aby se obnažoval v parku nebo podpaloval chalupy).

 • Spekulace novinářů...

  BradCox26.11.2016 16:14reagovat

  už jsou docela úsměvné, když tam zahrnuli i velkého Pepého. Vím, že se sice v nedávné minulosti párkrát něco potvrdilo ale zrovna tak tam i párkrát hodně vařili z vody. Nicméně moc jsem nezaregistroval, že by si všimli, že výběrem realizačního týmu (tedy i hlavního trenéra) byl pověřen Tomáš Požár. Další novináři tam něco zas melou, že si něco přeje Křetinský...čert aby se v tom vyznal. Křetinský by to přece měl jen s Požárem a Kotalíkem konzultovat a né nikoho vybírat. Pokud se tedy něco ve vedení opravdu změnilo...

  • ouki26.11.2016 16:22reagovat

   Vždyť to je známé, že Křetinský rozhoduje o věcech, o kterých by jinak ani neměl. Třeba o přestupech hráčů. Například Mádl se tomu v několika článcích věnoval.

   • BradCox26.11.2016 16:27reagovat

    to rozhodoval, ale protože byl členem té naší nechvalně známe komise, která nás zabrzdila sportovně o několik let...teď když se fakticky rozpustila jsem doufal, že už na sportovní otázky spolu s Jakubem Otavou nebude mít vliv a převezme to Požár.

    • Pavel0026.11.2016 16:31reagovat

     Křetinský rozhoduje o velkých přestupech a jen jestli ano/ne, nevím o tom, že by vybíral hráče nebo tak

 • Eden

  marek00726.11.2016 15:46reagovat

  Je vidět, že je čínský. Smích

 • OT

  H’Eikolo Kanté26.11.2016 14:36reagovat

  Tak tohle už vážně není sranda - https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/15235805_1791900001078312_508309729
  1468204690_o.jpg

  • Chrod26.11.2016 14:48reagovat

   A co je na tom jako? Smích

   Běž radši pracovat na nějakých významných projektech Kryšpíne, přece se nesnížíš na úroveň tvých primitivních kámošů z kotle...

  • DaveACS26.11.2016 15:42reagovat

   A pod dresem triko ’#AdoptionsForHomosexuals’

  • majtin26.11.2016 16:08reagovat

   Jo jakože kapitánská páska ve formě duhové vlajky homosexuálů, rozumím tomu dobře ? A proč by to jako nenosil? Já tyhle sklony nemám a ani se tím necítím ohrožen.

 • GSM Chovanec je zpět! To je apríl?!

  Furia Ceca26.11.2016 14:26reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/287077/sparta-hleda-partaka-k-holoubkovi-ve-hre-je-i-jozef-chovanec.html

  • Chabix26.11.2016 14:46reagovat

   Tady věřím, že by to bylo jen dočasně. Chovance spíš láká ta funkcionařina než samotné trénování. Takže na tu přechodnou dobu, než by Holoubek získal licenci tohle může být paradoxně ideální.

   • H.onzamalemkralem26.11.2016 15:30reagovat

    Jestli to myslí Sparta opravdu jen na přechodnou dobu, tak to se jako hlavní rovnou může napsat Svoboda, který bude chodit i na tiskovky, Holoubek bude jako asistent a de facto to povede. Svoboda mi přijde takový, že jemu by to ani nevadilo. Hlavně, že je ve Spartě.

79510 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha