Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Vyšehrad

  LukyACS11.5.2017 14:14reagovat

  Co vlastně říkáte na nový díl? První 2/3 mi přišly hodně slabé, ale pak to bylo dobré Úsměv Každopádně kvalita oproti prvním dílům dost uvadla.

  • Pouzar1111.5.2017 14:26reagovat

   To bude tím nevýrazným hercem .. Jen povídá :) nedává tomu žádnou hloubku .. A hlavně se teda neřešila žádná kauza ( až v tom zábavným konci )

   • 13goat11.5.2017 14:54reagovat

    Ten nový herec dle mého dostal za úkol hrát především Prachaře. A to se mu povedlo, grimasy, artikulace, dobrý :) ale detailní fór a takový ten moment překvapení tam není. Něco, jako Lavičkova Sparta.

  • wasek2611@centrum.cz11.5.2017 16:46reagovat

   Kvalita jde hodně dolu to bez debat. Nemá to žádnej spád. Vlastně ten seriál na sebe ani nenavazuje...

  • wasek2611@centrum.cz11.5.2017 16:46reagovat

   Kvalita jde hodně dolu to bez debat. Nemá to žádnej spád. Vlastně ten seriál na sebe ani nenavazuje...

 • Trener

  waaw11.5.2017 13:20reagovat

  Stejne si myslim, ze tenhle gigantickej Peltovsko-Babisovskej medialni cirkus vytvari nekdo umele, aby zakryl zajem o to nejpodstatnejsi, a to je kdo bude trenovat AC Sparta v pristi sezone.

  • Pouzar1111.5.2017 13:36reagovat

   Smích Nikdo k nám nechce, tak se připravujou na ohlášení prodloužení smlouvy pro Petra Radu Smích

   • dominik2711.5.2017 13:50reagovat

    Na druhou stranu je třeba přiznat, že Petr Rada výsledky celkem má. S oběma soupeři, kteří hrají o titul, dokázal bodovat, přičemž o plný zisk jej připravila sporná penalta. Od prohry v Jihlavě už jsou ty výsledky opravdu dobré. A jelikož si nedělám iluze o tom, že by se ve vedení řešila nějaká koncepce a progresivita, tak by mi v případě Sparty vlastně přišlo vcelku logické, kdyby spolupráce s Petrem Radou pokračovala.

    • hombre11.5.2017 13:56reagovat

     Výsledky možná, ale hra je špatná. Snad se pleteš a bude tu trénovat někdo, komu bude důležitá i hra a ne jen výsledky. Jestli tu zůstane Rada, tak skončí Strahov a posuneme se o dalších 5 let zpět a budeme rádi za 4 fleky. Všichni nám závidí mládež, to se zničí.

     • wasek2611@centrum.cz11.5.2017 17:55reagovat

      ona hra je z velké části způsobena tím počtem zranění. Rada ani nemůže pořádně trénovat. Což je možná ku prospěchu věci :D

      • hombre11.5.2017 22:02reagovat

       Ale to má už 3 trenér, Zdenda, Holas i Rada. Počtem zranění to není, je to jen omluva za nekoukatelnou hru. Za Zdendy to byl válec bez obrany. Za Holoubka poctivá defenzíva a elán, postavený na mládí, ale tým netáhl za jeden provaz. Za Rady je to nabuzení týmu, který musí poslouchat svého plukovníka a splnit cíl - být min. 3 v lize, ale není prostor pro růst. Z mého pohledu bych chtěl mix Zdendy a Holase.

    • Pouzar1111.5.2017 13:59reagovat

     V tom máš pravdu.. Ono by to prodloužení smlouvy tak nějak navázalo na naší ”dlouhodobu koncepci nekoncepci” Smích

      

     Já si právě od nového trenéra sliboval změnu prostředí, pročištění kádru a posily o který on sám stojí (novej pohled na kádr)... Takhle to ztratí to kouzlo ještě když k tomu přidám, že je Rada vpodstatě jen druhej Ščasný ...

      

     Výsledky sice celkem má, ale co si budeme povídat tak na slavii stačil pressing ( nejsou žádnej zázrak ) a plzeň taky zrovna moc nešlape .. A ty ostatní výsledky taky nebyly zrovna přejetí soupeře .. nadruhou stranu zranění a to že nemá moc kam sáhnout mluví pro něj

 • Pelta

  LukyACS11.5.2017 12:19reagovat

  Peltič asi jede Janouškovu taktiku isport.blesk.cz/clanek/fotbal/302573/pelta-zkolaboval-sefa-fotbalu-odvezli-do-va
  zebni-nemocnice-v-brne.html

  • rebus11.5.2017 12:39reagovat

   spis co nejdele od manzelkySmích

 • Peltaven

  waaw11.5.2017 10:07reagovat

  Tak Pelta je definitivne mimo hru. S temi odposlechy z jeho hnizdecka lasky to nemuze rozdejchat a jeste dostane kartac od manzelky. Ti policajti, co to poslouchali se museli bavit...

  • Jolanda11.5.2017 11:06reagovat

   Pelta je dobrák myslel to s českým fotbalem dobře. Babiš to taky s náma myslel dobře a politická moc na něj nasbírala nahrávky jako na Peltu Vztek To sou bolševický praktiky někoho poslouchat Otrávení Hold tyhle lidi nevoněj.

   • Pouzar1111.5.2017 11:31reagovat

    OT - Politika

     

    Pelta to nerozdejchá ale Babiš podle mě ano... Neříkám že není kriminálník ale když sem včera koukal celej den na tu komedii v poslaneckej sněmovně, tak se s tím názorem o kampani ztotožňuju víc a víc ... Polovina poslanců znechucených Babišem povídala o tom jak nahrávky ani neslyšela a četla jen media (který jsou v dnešní době těžce zavádějící).. Další častější argument byla média ze zahraničí ( který ale přebíraj informace z našich medií ) .. A celkově ta kauza založená na nelegálních nahrávkách, který jsou sestříhaný (u té poslední sám nahrávající Přibil řekl TOTÁLNĚ SESTŘÍHANÁ) je komedie.. Jak se může někdo odsuzovat na základě něčeho co mu nebylo dokázáno? .. Všichni se ohání dodržováním ústavy ( na náměstí se shromažďují tisíce lidí kteří čtou jen ten ”nezávslý” tisk .. ale fakt že je ústava napsaná špatně ( neudává termíny ) a to že smotný nahrávky snad ani nejsou soudním důkazem ( tudíž nestačí ani na začátek jakékoliv stáhací akce ) už nikdo nevidí .. Když ústava tak i presumpce neviny ne ? Smích ( jednostranná demokracie nefunguje - ps: volil jsem piráty )

    • Pouzar1111.5.2017 11:33reagovat

     bonus: někdo tam navrhoval vyhnat babiše z politiky a zakázat mu v ní pokračovat

      

     ať žije demokracie Smích

    • Dynamo11.5.2017 11:38reagovat

     Pokud to takhle půjde dál, tak bude mít Babiš po volbách většinu ve sněmovně.

     • Pouzar1111.5.2017 11:42reagovat

      Smích Taky sem si myslel že to tak dopadne, jen nevím jestli ty demonstrace do toho finálního názoru neudělaj velikou změnu... Přecejenom už se nejedná o řeči politiků který většina národa už sveřepě ifnoruje ale o LIDI ( každej chce bejt součástí masy která ”něco změníL ).. Ale třeba se jen pletu a opravdu s nima ve vlobách těžce vydrbe..

      • Pavel0011.5.2017 11:48reagovat

       Já třeba vůbec nechápu jak můžou lidi furt žrát tu pohádku o hodném a ublíženém Babišovi a zlých politicích, kteří ho chtějí odstranit, protože on je to dobro... totální nesmysl

       • Pouzar1111.5.2017 11:54reagovat

        Smích Smích dobro určitě není ale důkazy pořád taky nejsou .. a to že jsou ostatní politici špína to mi přijde víc jak pravdivé .. ( po těch včerejších 8 hodinách sledování sněmovny můžu říct že jedinej kdo tam mluvil s použitím logiky byly paradoxně zástupci ANO .. )

        • Brian Pricke11.5.2017 12:04reagovat

         Ty máš čas koukat se 8 hodin na zasedání? Žiješ ve squattu? Čteš iDNES?

          

         Extremismus je kyselina, ať je zleva, nebo zprava. Toliko k Pirátům.

         • Pouzar1111.5.2017 12:08reagovat

          Smích ne .. ve zkouškovým sem měl 1 den volno a vzhledem k tomu, že už nějakou dobu trvá tak nemám náladu ani chuť dělat cokoliv ...

    • LukyACS11.5.2017 12:06reagovat

     Jak u čeho by obstála nelegálně pořízená nahrávka jako důkaz, je to na zvážení soudu, u menších sporů se děje často, že se bere v potaz pro objasnění sporu.

     Každopádně presumpce neviny ano, ale tady je ti snad jasné, že lezl do živého spisu, ne? Co víc bys chtěl, video? Navíc ostatní politici odcházejí už při samotném podezření z trestného činu(Nečas, Gross, Valachová ani to ne...), prostě se s takovými posty neslučuje a Babiše vyšetřuje OLAF, daňová správa, jsou tu nahrávky a u lidí má svatozář a nálepku bojovníka se zlem?

     Doporučuju si pustit na Stream.cz Zvláštní vyšetřování, jak přišel k některým majetkům přes vydírání a psychický nátlak, to jsou praktiky ala Berbr.

     A jinak lidi ho zvolí a proč? Protože vybírají v jejich očích menší zlo, protože mají černobílé vidění a dokáží se rozhodovat jen mezi černou a bílou, přitom kandidujících stran není jen 7, ale mnohem více. Jen by to chtělo se víc zamyslet.

     • Pouzar1111.5.2017 12:26reagovat

      Stream sem viděl abych získal širší povědomí ( a nahoře o tom psal .. proto píšu že není svatoušek ) ...

       

      Znova připomínám že se snažím na věc nahlížet objektivně ..

       

      Jasné mi sice může být (opakuji = z nahrávky která byla nějak pořízená a podle pořizovatele nějak sestříhaná ) že tam leze ... Další otázka je jak můžeme vědět, že se skutečně jedná o živej spis ( to by musel někdo nejdřív potvrdit ) ...

       

      Babiš vpodstatě jen drží to co říká pořád a to že se jen tak vyštvat nenechá ( vyšetřuje ho daňová správa na základě předpokladů a výkřiků ministrů ve vládě, jsou tu nelegální nahrávky, a OLAF kterej pořád nic nezjistil (a že už je to doba ... )

       

      Tím se dostávám k tomu, že pokud budeš v práci někomu nepohodlnej (on tam bude krást balíky s papírama) a bude vykřikovat spolu s kamarádem kterej dostává půl balíku, že to kradeš ty .. Tak odejdeš?

      To by takhle mohl odstoupit kdokoliv .. Stačí vyslat do světa ( v dnešní digitální době ) šikovně sestříhanou nahrávku a končíš ...

       

      Já prostě chci důkaz než někoho odsoudím .. Tady udělal tohle a tohle .. je odsouzen .. pokud dělá tolik špinavostí tak to na něj musí vylézt ..

     • Pouzar1111.5.2017 12:30reagovat

      Jinak k tomu Nečasovi si půjčím část článku z časopisu.

       

      4. Proč měřit všem stejně: Mnozí oponenti Andreje Babiše ve středu ve Sněmově zpochybňovali význam zásahu policie na Úřadu vlády v roce 2013 (dávali to do kontrastu se současnými aférami). Tehdy kvůli tomu podal demisi Petr Nečas. Stoupenci ANO často namítají, že nemohou věřit argumentům lidí, kteří měří různým lidem různě. To je velmi důležitý argument, který se často opakuje - a je pravdivý. Nečas musel odejít kvůli bezprecedentnímu zneužití tajných služeb jeho milenkou. Žádná banalita.

      • Pouzar1111.5.2017 12:39reagovat

       U Grosse se taky nic nezjistilo Smích a Valachová je asi drobet jinej případ .. Ve chvíly kdy tě bude chtít někdo vyštípat tak je tohle extrémně jednoduchej způsob ..

      • Pavel0011.5.2017 12:44reagovat

       Mě by zajímalo, jestli takle obhajuješ i Berbra, protože tomu taky nic nebylo dokázáno a všichni zlý lidé se tohoto pracovitého člověka, který fotbalem žije, snaží vyštvat z fotbalu... Myslím, že ta podobnost je tu velká - STB Smích

       • Pouzar1111.5.2017 12:56reagovat

        Já tam vidím značnej rozdíl v tom že Berbr dělá jinou špínu Smích .. Hraje si tu hru dole takže se na něj těžko něco najde ( o ovlivňování rozhodčích se můžeme jen dohadovat .. plzeň hrála fotbal kterej k těm faulům dost přispíval a pro penalty si tam místní herci dost chodí ) ..

      • LukyACS11.5.2017 12:52reagovat

       A to ti jako důkaz nestačí nahrávky? Ano, u soudu to třeba neobstojí, ale jako obrázek to stačí, ne? Scházel se s novinářem a využíval médií k tomu, aby likvidoval své politické protivníky. Pro mě velkej prohřešek. A to ještě sliboval na zdraví svých dětí a vnoučat, že nic ovlivňovat nebude. To asi vypovídá o jeho charakteru.

       • AlaMierda11.5.2017 12:57reagovat

        ten už toho nasliboval a nalhal. Viz přebytek skvělých 60 miliard(bez investic, bez vratek dph, s dočerpání peněz z EU). V lednu nejhorší stav státního rozpočtu od krize 2009, březen/duben propad o dalších 40 miliard, duben nemáme už žádné rezervy. Jo to je Babiš, zloděj, lhář a podvodník v jedné osobě

        • Pouzar1111.5.2017 13:34reagovat

         Pokud vím tak sněmovna schválila nové půjčky ( nebo tak něco ) s tím že je výhodné je momentálně nakoupit .. ( + do budoucna ) .. Proto nárust deficitu .. Snad si bláhově nedoufal že najednou budeme hospodařit každý rok s + rozpočtem ...

         • AlaMierda11.5.2017 14:54reagovat

          bláhově,já nevěřil ani tomu rádoby přebytku, což se potvrdilo hned další měsíce

       • Pouzar1111.5.2017 13:01reagovat

        Smích Já nejsem naivní abych si myslel že Kalousek, Sobotka a další jiní nedělaj uplně to samé (viz. emaily) .. Špíny který na sebe v diskzích tahaj určitě nemají z vlastního bádání ( když většina poslanců zastává minimálně dvě pozice ) tudíž musí mít pracovní vytížení jako prase Smích .. (Tím to neospravedlňují ve stylu - když on tak já taky ..) .. Jen je to zase diskuze o nějakých nahrávkách někde pořízených .. Nemůžu si na základě toho udělat čistej názor .. spekulace

         

        Sejít se s novnářem není trestnej čin a o využívání medií se dá taky jen polemizovat .. Jediná zavánějící situace je souhlas s tím, že to novinář protlačí i do jinejch plátků .. nikoho tam babiš neukoluje .. všechno dělá aktivně Přibil... on se chvástá že tam lidi zná .. on to tlačí Smích

    • AlaMierda11.5.2017 12:43reagovat

     Babiš je jeden z největších šmejdů v historii Česka a Slovenska. Podvodník a parchant, který stojí ve stejné řadě, jako kmotr Mrázek nebo Bakala. A to jeho divadlo mu nikdo nemůže snad už žrát. A to jeho lhaní je tak okaté a několikrát dokázané, že nechápu jak mu to vůbec někdo ještě může věřit. Ty škody po něm bude náš stát a jeho občané dávat dlouho dohromady

     • Pouzar1111.5.2017 13:04reagovat

      Smích

      Prosím napiš mi jak a kde mu to lhaní které vedlo k zamlčování trestné činnosti bylo dokázáno (jak píšeš) .. Konečně bych měl klid v duši a ten tolik hledaný důkaz a ne jen mediální spekulaci ..

       

      Jinak teda ve vládě neni jen ANO SmíchSmích dokonce nemaj ani vedoucí pozici takže protlačování škodivých zákonů jde na vrub demokracie .. s 30 poslancema (nebo kolik jich tam přesně maj) si na diktaturu nezahraješ

      • AlaMierda11.5.2017 13:17reagovat

       tak třeba jeho lhaní-nebo li chceš mlžení o údajném přebytku. Neustálé lži o Čapím hnízdě, které vlastní nevlastní? přejdeme údajné mnohamilionové chyby jeho nezkušené účetní nebo jeho dluhopisy. Zajímavé by bylo taky vědět co na něho věděl zesnulý kamarád Kovarčík (rána do hlavy neštastná náhoda) nebo zesnulý Kejla ( také nešťastná náhoda, prý také rána do hlavy). To jak přišel ke Kosteleckým uzeninám je na román, to jsou jen střípky jeho černot, podvodů a lží.

       • Pouzar1111.5.2017 13:30reagovat

        Smích tak přebytek byl Smích to nelže .. to že šlo o rezervy/dotace je věc druhá .. to dělá každej politik že si přihřejvá polívčičku když se mu hodí ... Čapí hnízdo je kauza která je stará snad už 5 let a pořád nikdo nic nedokázal .. Mnohamilionové chyby ( myslíš to jak nebyla v částce uvedena položka a nebo ty dluhopisy o kterejch poslanci nejdříve mluví jako o krácení daní a následně radši řeknou že je to neetické .. a neetičnost je těžko trestný čin ) ... :D :D a smrt lidí zůstane spekulací až do konce ..

        • AlaMierda11.5.2017 14:59reagovat

         nelže, ale čirou náhodou zapomene říct, že nebyly vyřešené vratky dph, že se dočerpávaly peníze z EU, že se neinvestovalo atd.. klasický prolhaný Babiš. Další EET přinese 18 miliard ročně ( tomu snad věřila tak Babiš ovce), a nedávno mluvil už od 4 miliardách. A to ani nemá cenu vypisovat, že ani nevěděl o formách podnikání, stejně jako lhal jak se EET vlze v nákladech do 5 tisíc, jak stačí chytrý telefon, jak každý podnikatel dostane slevu na dani 5 tisíc kč atd atd. podotýkám, nejsem podnikatel. Ale člověk co hrál dříve a hraje stejnou ligu jako hrál Mrázek nebo hraje Bakala je pro mě prostě šmejd - mafián a jemu jde jen o sebe a své kšefty. O jeho stb minulosti, nebo to jak podporoval i finančně ods to asi ví každý. Tenhle člověk je bezpáteřní svině. A lid ho tu volí a žere mu ty jeho lži a nářky.

         • Pouzar1111.5.2017 15:57reagovat

          na první část už sem odpověděl předtím .... kolik EET přineslo nebo nepřineslo ( ještě není ani v plném provozu do kterého se dostane snad za dva roky ?) .. Pokud máš statistiku nebo křišťálovou kouli dej vědět ( pak budu hodnotit ) .. na EET stačí chytrej mobil (samozřejmě ne pro restauraci a sklady)... mimo to jsem nebyl schopen najít jedinej článek kde by to Babiš říkal (jen o vývojářích kteří na to měli přijít že je to možné) a těch 5000 si z daní odečíst můžeš ..

           

          jinak už se o tom s tebou nechci moc bavit ..jsi těžce zaujate.. to můžu vyvracet ty tvoje domněnky do konce života .. takže nečekej další odpověď

          • Jerababa11.5.2017 17:04reagovat

           Tak třeba Babiš bojuje proti anonymním akciím. Jeho převzetí petrochemického průmyslu pomocí OFI, společnosti o které neví nikdo nic, to je kapitolka. Chlap, kterej v tý době měl ofiko majetek po zdanění okolo 8 milionů najednou začal házet miliardama.

           Kostelecký uzeniny - pusť si rozhovor s bývalým ředitelem, pěknej humus. Korunový akcie, poslední dvě platby už jako ministr.

           Miliardář Babiš se schází s no name novinářem, aby si pokecali o počasí, to asi těžko.

           Případů, kdy Agrofert zdecimoval malé farmáře a to kriminálním způsobem je také řada. Viz různé reportáže.

           Bejvalej komouš a STB.

           Co chceš na tom chlapovi hájit?

          • AlaMierda11.5.2017 21:11reagovat

           zaujatej? jasně klasická odpověd na jasné argumenty. Kolik vydělá EET to sypal z rukávu Babiš a ne já. Stejně jako není pravda, že si každý může těch 5000kč odečíst. Nikdy bych nečekal, že podvodník jako Babiš z manipuluje tolik lidí, kteří by mu věřili, i kdyby tvrdil že nezabil člověka nad kterým stál s nožem a nad kterým pronesl, rád jsem toho zmrda zabil. Tímto končím v debatě o tomto zloději, kterému dal hloupý český lid moc

    • AlaMierda11.5.2017 12:43reagovat

     Babiš je jeden z největších šmejdů v historii Česka a Slovenska. Podvodník a parchant, který stojí ve stejné řadě, jako kmotr Mrázek nebo Bakala. A to jeho divadlo mu nikdo nemůže snad už žrát. A to jeho lhaní je tak okaté a několikrát dokázané, že nechápu jak mu to vůbec někdo ještě může věřit. Ty škody po něm bude náš stát a jeho občané dávat dlouho dohromady

     • AlaMierda11.5.2017 12:43reagovat

      sorry za double

      • ouissi11.5.2017 13:03reagovat

       Snad není ani třeba, aby ses omlouval!

       Kdyby to bylo napsáno tisíckrát na všech webových stránkách a alespoň několik ovčanů Česka to přimělo otevřít oči, protřít si je a změnit své volební preference, tak by to splnilo svůj účel.

        

       • hombre11.5.2017 14:18reagovat

        Hoši pěkně jste to tu zaplevelili.

        Jinak, nechtěl jsem to tu rozvíjet, ale jak to tu čtu, musím.

        Jste z Prahy? Nic ve zlém, ale zbytek republiky má možná jiný názor. Já mám hodně známých z Prahy, vždy se shodneme, ale v politice nikdy.

        K Babišovi - předem nemám ho rád. Je to podnikatel, který se dostal k moci tvrdě a bez skrupulí, přes mrtvoly. Jako každý velký podnikatel, třeba jako Dan. Když nezničíš protivníka, zničí on tebe.

        Korunové dluhopisy, nezdaněné - vznik za vlády socanů a Kalouska. Udělal to, co každý jiný člověk, nebo podnikatel - využil díru v zákoně.

        Odposlechy nezákonné - to všude smetou ze stolu, jen u nás ne.

        Ovlivňování v různých kauzách - dělá to Babiš i ostatní ve vládě, jak socani, Topka, ODS a atd. Neblázněte, všichni to dělají už víc jak 20 let.

        Arogantní je, to jako ostatní ve sněmovně.

        Jinak já ho volit nebudu, ale na Moravě a asi i v regionech mimo Prahu se ví, koho se volit nebude - ČSSD, TOP, ODS. Možná to změní mediální masáž ČT, která je vyloženě vyvážená Smích. Když to bude ještě 2-3 měsíce trvat, ovlivní to každého.....

        To je vše. Musel jsem reagovat.

        • Pouzar1111.5.2017 14:38reagovat

         Smích aspoň trocha vzrůša a prostoru pro diskuzi .. poslední dobou je tu až moc mrtvo

          

         z Prahy nejsem a v politice se lidi mnohdy neshodnou Smích proto jí neradi řeší .. ( a asi je to dobře protože nejsou ochotný trávit čas zjišťováním informací )

        • Pouzar1111.5.2017 14:47reagovat

         jinak teda korunový dlhopisy vznikly už dávno předtím (90 léta) .. Kalousek jen použil ( v době kdy byl na ministerstu financí ) stejnou fintu z pozice státu a tím jí vlastně schválil jako legální ..

          

         bližší info tady:

         http://www.podnikatel.cz/clanky/za-co-vsechno-muze-kalousek-myty-a-fakta-okolo-historie-korunovych-dluhopisu/

         • wasek2611@centrum.cz11.5.2017 18:07reagovat

          ježiši netahej sem kalouska. Nechápu proč když se někdo baví o babišovi tak obranou je kalousek. Je to trapný.

           

          Stát jsme všichni, takže jednal v zájmu všech. Babiš jen ve vlastním zájmu.

        • AlaMierda11.5.2017 15:01reagovat

         na tyhle podvodníky, jako Babiš, Bakala nebo Mrázek je zákon krátký a vždy byl. Ty mají vše podchycené, zaplacení, případně to řeší vyhrožováním. Prostě po mafiánsku. Ostuda je, že někomu takovému dá český lid politickou moc.

         • hombre11.5.2017 15:20reagovat

          To je pravda, ale tyto lidi tam dosadili poslanci. A už jim to vadí, protože jim ubírají moc? Jsou to stejní zmrdi, jako Bakala, Mrázek - toho se báli socani, ten kdyby promluvil, tak padnou všechny vlády od 89, Babiš, Tykač atd. Kdyby jsi viděl jakou za ně dělali špinavou práci, na jejich příkaz, ale oni jsou čistí ve sněmovně. A důležitý post jim chybí a to je MF. Proto je ten problém. Za každou stranou stojí mafiáni a ti chtějí peníze. Když je nedostanou, začnou hodně kopat - proto je ten najednou krize.

        • wasek2611@centrum.cz11.5.2017 18:01reagovat

         ...anoo udělal to, co každý podnikatel. Ale takový podnikatel by neměl být ministrem financí, který zbrojí proti daňovým optimalizacím tím super EET :D.

          

         Odposlechy u soudu nebyly, poslanecká sněmovna není soud, může je brát v potaz. Soud by je pravděpodobně ze stolu shodil.

          

         Kdo teda masáž nemá? Aktuálně masáž, ČT masáž, Echo masáž. To je směšný. Žádná masáž, prostě věc je tak jasná, že i nezávislý člověk ti musí říct, že Babiš je to nejhorší co nás po roce 89 potkalo.

          

          

         • hombre11.5.2017 19:55reagovat

          První věc, Babiš jednal v zájmu svém, nemá být ministrem financí, ty kdo ty zákony stvořili, jednali v zájmu svých vlivných oligarchů, proto musí být ministrem financí Smích.

          Druhá věc nesmysl, vykonstruovaný.

          Masáž je to a obrovská a jde tu o obrovské peníze. Víš kdyby jsi viděl, kdo stojí za Topkou, ODS a ČSSD, lidovce a co všechno udělali a kolik za to dostali, asi by jsi mluvil jinak.

          Nemám rád Babiše, Kalouska, Béma, Topolánka, Sobotku atd., proto to mohu hodnotit bez emocí. Jestli si myslíš, že Babiš obral tuto republiku o nejvíc peněz, tak se pleteš, ti vedle něho nakradli mnohonásobně více.

          Jinak serte už na tu politiku, prostě máte na politiku jiný názor. Toto je diskuse o Spartě a ty máš a ostatní dobré názory. Tak už jen fotbal Smích.

 • Havlíček

  captain_obvious10.5.2017 20:51reagovat

  5 zápasů trénuje Vlašim - 13 bodů, skóre 14:1. Asi jinej gang.

  • majtin10.5.2017 20:57reagovat

   Si myslím, že zatím těží z práce Martina Haška. Teda tím nesnižuju jeho trenérské kvality, ale tím chci říct, že po Petrželovi by to měl asi mnohem těžší.

   • Pavel0010.5.2017 21:00reagovat

    Já bych řekl, že navázal na jeho práci. Upřímě si myslím, že nejlepší způsob trénování je, aby ho ovlivňovalo více trenérů. Takže například, aby i asistenti uměli přivést další poznatky a nebyli to jen takový ti pánové co staví kuželi.

  • Funin10.5.2017 21:26reagovat

   to se mu to trenuje, kdyz ho hraci poslouchaj a plni jeho pokyny, to by umel kazdej :)

  • hombre10.5.2017 21:36reagovat

   Tak ono to podle onlajnů bylo hodně vyrovnané, na šance asi fifty fifty, ale rozhodují góly. Mohlo to dopadnout i naopak, ale dobře pro Vlašim. Dobře zahrál Reitr a Hašek s Vyhnalem, podle onlajnů. Z toho Haška může fakt něco být.

   • majtin10.5.2017 21:53reagovat

    Ono z obou,Martin by už mohl začít pomalu nastupovat za Áčko, ale jestli je bude nějaký Ital (či kdo) chtít.

    • hombre10.5.2017 22:32reagovat

     No já nevím, jestli je to na Spartu. Ještě asi ne. Já měl jiné favority do Sparty. Pulky tam je, pak Březina, tam nevím jak dopadne po zranění, Köstl, těn měl jít do Vlašimi a hlavně Wiesner - ten mě zatím zklamal, ale hraje na jiném postu. Pak to byl Reiter, ne do Sparty, ale do ligy jo, tak uvidíme. Jinak si myslím, že bude Vlašim řešit min. 5 odchodů hráčů po jaru.

     • Funin10.5.2017 22:43reagovat

      zase jim nekoho poslem, neboj

      • hombre10.5.2017 23:28reagovat

       Asi jo, ale potřebujeme, aby se nám vyhráli pro Spartu a ne pro Zlín, Bolku, nebo Liberec. Máme špatný přechod do Áčka, kurva chybí to Béčko....

        

       • Funin11.5.2017 7:20reagovat

        ja rikas, hlavne proste kdyz je poslem na hostovacku do Vlasimi, tak sice kopou 2.ligu dospelackej fotbal, ale kdyz pak prijde kupa zraneni, tak nam chybi hraci. Bcko -nejlepe ve druhe lize - chybi hodne

        • hombre11.5.2017 10:15reagovat

         To je pravda, ale dal by je někdo aspoň na tu lavku? Vždyť i dnes tam můžou poslat někoho z juniorky, nebo z dorostu a lavka je prázdná Neutrální, tak nevím... My vlastně ani Béčko nepotřebujeme, nikoho nesledujeme, tak tam nikoho nedáme, nebo je hráči mezi sebe nevezmou, tak nic no. Máme 1 útočníka a to musí stačit !!!!Smutek.

  • majtin10.5.2017 22:44reagovat

   Zatímco Petržela si stěžuje na hráče, na Jílkovu Olomouc ztrácí 10 bodů a bude se třást o druhé postupové místo. Klasika.

   • hombre10.5.2017 23:32reagovat

    Třást se budou, ale to už si pohlídají, ale ta Opava jede. Vlastně všechny 4 celky jedou.

    • Sendi11.5.2017 10:37reagovat

     rozdíl tří bodů, hra Ostravy je celou sezonu tragická, vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby se před ně Opava dostala, což by bylo super, konečně by tomu Petrželovi taky sklaplo, to je strašnej vocas...

     • hombre11.5.2017 11:30reagovat

      No a nemá Ostrava lepší vzájemný zápas? Nějak si vzpomínám, že je doma Ostrava vcelku ťukla a venku plichta? Tam si nejsem jistý, ale i tak je to v tom případě o 4 body, tam si to pohlídají.

 • Společný kandidát

  munzig10.5.2017 16:14reagovat

  Tohle mě trochu vyděsilo. Všichni víme že Dušanův favorit je Košťál a zrovna proti němu by Berbr asi nic neměl.

  Doufám, že takhle to nedopadne.

  Jinak se mi ostatní body líbí a tak trochu si myslím že kluby budou chtít FAČR odsunout uplně z nějakého vlivu.

  • munzig10.5.2017 17:38reagovat

   Mádl - Uniklo zpoza zavřených dveří: Ligové kluby ohledně kandidatury na předsedu FAČR osloví údajně trio Mlsna - Fousek - Malík

 • Seshiti

  Heroic10.5.2017 15:04reagovat

  Tak Seshiti už začínají vydírat český fotbal skrs Číňany. Ubohý klub.

   

  Chceme zůstat investorem do českého fotbalu i v budoucnosti. Ale nebudeme financovat Romana Berbra. Za situace, kdy český fotbal dá přednost takovému řešení, budeme respektovat rozhodnutí delegátů valné hromady. Ti však potom musí respektovat, že naše prostředky nebudeme směřovat na činnost asociace jako takové.

  • Pouzar1110.5.2017 15:10reagovat

   Však je to to samé jak s babišem Smích

    

   Sem názoru že špínu jen ”čistě” nikdy nevymeteš a tak je tu a tam potřeba překročit hranice ..

    

   Jsou to peníze číňanů tak si s nima můžou dělat co chtěji .. Buďme rádi že tu jsou ...

  • Mates10.5.2017 15:17reagovat

   Ale tohle je za CEFC, nikoli za Slavii. Za mě zcela logickej a správnej krok. Věřím, že by se přidal i zbytek sponzorů, pokud by zvolili Berbra.

  • Spytihnef10.5.2017 15:29reagovat

   Však to je na FAČR jediná možná páka.

  • Sendi10.5.2017 15:58reagovat

   však to je naprosto logický, když někam leješ prachy, tak prostě určuješ podmínky, za kterejch je tam pumpuješ, osobně nerozumim spíš tomu, jak je možný, že sponzoři nevynakládají ten tlak větší a delší dobu...podmínkou by mělo bejt hlavně odstoupení Berbra s Peltou a tečka...to jsou lidi co ve fotbale prostě nemaj co dělat...

  • munzig10.5.2017 16:15reagovat

   Souhlas s jakýmkoliv sponzorem který za takové situace přitlačí svaz ke zdi.

  • lotarr10.5.2017 16:30reagovat

   Jáký vydírání jedinej možnej krok jak Berbra odsunout nebo ty jsi s nim spokojenej?

 • Komličenko

  Dynamo10.5.2017 14:15reagovat

  Plzeň chce údajně Komličenka, hrál na podzim za Liberec

  • ACSpartaPraha4ever10.5.2017 14:51reagovat

   Mne teda prisel tragickej...

   • 13goat10.5.2017 15:03reagovat

    Mně třeba úplně ne, ale žádné terno to taky není. Jediný, co chválim, je trend vysokých útočníků. Třeba se u nás zjeví Chorý a třeba nedopadne jako Jirouš. Ten sice neochvějně táhne Čížovou do ČFL, ale u nás to byla bída s nouzí.

    • ACSpartaPraha4ever10.5.2017 15:44reagovat

     Trend vysokych utocniku? Wow.

   • Sendi10.5.2017 15:59reagovat

    Je to dobrej hráč...

    • ACSpartaPraha4ever10.5.2017 21:52reagovat

     Mne se nelibil, ale patent na pravdu nemam. Úsměv A urcite na ten muj nazor ma vliv ten jeho posledni zapas v dresu Liberce. ;)

    • hombre10.5.2017 22:04reagovat

     Myslím si to taky.

     Co říkáš na dorost včera s Budějkama?

     Jinak splním, to co jsem slíbil. Na náš dorost jsem se těšil, skoro rok jsem ho neviděl. Trochu mě znervóznělo, že se změnil termín z 29.4. na 1.5 a na Spartě pořád nic, hraje se 29.4. Tak změním návštěvu Brna na pondělí 1.5. Ještě si na stránkách Brna najdu, že se nehraje na Srbské, jak píšou na Spartě, ale v Ivanovicích, na jejich tréninkovém centru, teda tam se hrává... V pondělí si valím v pohodičce do Brna, vyhodím rodinku v Olympii a přijedu si do Ivanovic na TCM. Tam půl hoďky do začátku nikdo nikde. Zavřeno a někdo tam říkal, že se hraje na Srbský. Tak valím přes celé Brno na Srbskou, tam zase nic. Všechno zavřené, celé to obejdou a nic. Tak brnknu na jejich telefon, ale nic - 1 máj, co chci. V hospodě tam říkali,že je to v Ivanovicích, tak valím zpět, přijedu v půl 2 a nic. Pak mi známý zavolá, že se hraje, ale neví kde, možná v Rosicích, ale není si jistý. Tak si říkám, to je dalších asi 30 min., to uvidím možná taky jen 30 min. Tak jsem zajel do Olympie, kde mě rodinka čekala a až večer jsem se dozvěděl, že jsme hráli v Rosicích a 1:0 vyhráli. Tak to byl můj fotbálek Smích.

  • pepinho210.5.2017 14:58reagovat

   ten českej ”skauting” je tragickej.

  • Heroic10.5.2017 15:07reagovat

   Nevím kdo z novin přišel na to, že by Plíseň chtěla Komličenka, když ještě nedávno psali, jak Plíseň chce brejkového hráče. A to Komličenko rozhodně není. Už mají letce Krmenčíka a blba Bakoše.

   • Pouzar1110.5.2017 15:13reagovat

    Nedávno tam ještě nebyl Vrba ..

  • ACS 189310.5.2017 15:34reagovat

   Koukám, že plzeň má úchylku na vysoký a dřevěný útočníky. No, proč ne?Smích

 • trenér

  Cahill10.5.2017 11:01reagovat

  tak zatím je jen jisté to, že to gula nebude.

  • waaw10.5.2017 11:28reagovat

   Zdroj?

  • Lobrock10.5.2017 12:02reagovat

   Jak to? Zrovna toho jsem si pral ze vsech nejvic.

  • waaw10.5.2017 12:06reagovat

   Kde jste vsichni insideri? Snad nekdo ma nejakou zarucenou informaci, co se na Letne nebo v Parizske pece?

   • Dynamo10.5.2017 12:09reagovat

    dort to asi nebude... leda jak od pejska a kočičky

   • pepinho210.5.2017 12:20reagovat

    Pokud jsou ta jména(Strama, Dutt)pravdivá, tak by se všem insiderům všichni vysmáli, že je to kravinaSmích

 • Setkání majitelů klubů

  munzig10.5.2017 9:55reagovat

  Slavia se staví do role ”vůdce” proti starému vedení. Teplice a Dukla slovy svých majitelů už prohlášení vydali. Sparta jako vždy mlčí.

  Trochu mě náš postoj zklamal. Místo toho aby se Sparta stavěla do vůdčí role a chtěla očistit fotbal tak jen mlčí a čeká co se bude dít.

  Působí to na mě dojmem nikoho si nerozhádat a počkat si až kdo to vyhraje.

  I když Tvrdíka nesnášim tak to co on dělá a otevřeně se staví proti Berbrovi a spol. Navrhuje kandidáty a veřejnost na tohle samozřejmě slyší. Náš zástupce dělá co? Navrhuje špatný systém nové soutěže, otevřeně prohlašuje že se radí s Koštálem o fotbale a přemlouvá ho k návratu.

  • pepinho210.5.2017 9:59reagovat

   Dušan je jedním z potenciálních kandidátů na předsedu SmíchSmích

   • munzig10.5.2017 10:08reagovat

    To od začátku považuju za blbost. Po té práci a komedii se samostatnou ligou by to bylo velké překvapení.

    • ouki10.5.2017 10:17reagovat

     Podle mě je to reálné jméno.

     • ACSpartaPraha4ever10.5.2017 10:26reagovat

      Podle me ne, bude to spis nekdo primo z FACRU.

     • ACSpartaPraha4ever10.5.2017 10:27reagovat

      Nebo takhle - nejrealnejsi je zvoleni nekoho z FACRu. Úsměv

     • ACSpartaPraha4ever10.5.2017 15:45reagovat

      ”Před jednáním vyloučili kandidaturu na předsedu majitel Viktorie Plzeň Tomáš Paclík a šéf LFA Dušan Svoboda.”

   • artaxerxes10.5.2017 10:19reagovat

    Ale musí rezignovat na Spartě, aby nedocházelo ke střetu zájmů - Jestli jo, tak bych za něj držel i souhlasnou hladovku.

     

    Já se asi pomodlím růženec, za úspěch této mise. (Jen nevím jestli radostný nebo slavný)

     

    • pepinho210.5.2017 10:23reagovat

     To se klidně přidámSmích

   • Johnny_O10.5.2017 11:46reagovat

    Svoboda to uz dle vlastnich slov zcela vyloucil.

  • Furia Ceca10.5.2017 10:00reagovat

   Naši zástupci patrně mlčí, protože jim stávající stav vyhovuje stejně jako plzeňským. Tvrdík si honí jen lepší mediální obraz. Reálně ho jeho výstupy nemůžou nějak ohrozit.

  • Spytihnef10.5.2017 10:08reagovat

   V prohlášení Slavie je ”Diskutujeme na úrovni majitelů Slavia – Sparta, které jsou nejen nejstarší, ale také finančně nejsilnější kluby v českém fotbale a musí pomoci.”

   Takže od nás je to zatím taková tichá podpora.

  • ouki10.5.2017 10:18reagovat

   Nevidím důvod, proč bychom měli něco hlásat do médií. Věřím, že se Sparta rovněž hojně angažuje.

   • munzig10.5.2017 10:47reagovat

    Já tomu právě moc nevěřím, ale už jen kvůli tomu jak to vnímá veřejnost by Sparta měla nějak působit i navenek. Jak píše Spytihnef tichá podpora tam nejspíš bude.

    Ale kdyby to čistě teoreticky dopadlo v prospěch klubů tak se úspěch připíše hlavně Slavii.

    • ouki10.5.2017 12:41reagovat

     Už je to potvrzeno, Svoboda nebude.

  • ACSpartaPraha4ever10.5.2017 10:21reagovat

   Asi mi neco uniklo, ale jake kandidaty navrhuje? Krom toho, ze napsal na twitter tip v podobe Simaneho a ten utopicky navrh te urednicke vlady. Diky. Úsměv

   • ouki10.5.2017 10:32reagovat

    https://sport.aktualne.cz/fotbal/ceska-liga/tvrdik-a-spol-spesne-hledaji-antiber
    bra-uz-zapojili-kretinsk/r~a78d705234f411e7b5e5002590604f2e/?_ga=2.47853095.1421
    502896.1494397547-309985010.1493768711

   • munzig10.5.2017 10:35reagovat

    Myslím že na dnešní schůzce se určitě pokusí navrhnout aby kluby podpořili jednoho z kandidárů které jmenoval do tzv. úřednické vlády.

    Takže se podle mě zazní jména jako Grygera, Mlsna nebo Fousek. A poslední jmenovaný by mohl mít za určité konstalace hvězd jistou šanci Berbra potrápit.

    • ACSpartaPraha4ever10.5.2017 10:48reagovat

     Obema diky, jak tobe, tak i oukimu. Úsměv

      

     Jinymi slovy - nikoho oficialne nenavrhl, vsechno dohady, spekulace... Úsměv

      

     Nejlepe to veschno vystihuje asi tenhle tweet. Úsměv

     https://twitter.com/tolsimir_/status/861543784508784640

     • munzig10.5.2017 10:53reagovat

      Ofiálně určitě ne ale už jen prohlášení ukazuje kam by to mělo směřovat. Oficiálního kandidáta očekávám právě dnes po schůzce.

      Ze strany Slavie je v tom samozřejmě velký alibismus a snaha o líbivost. A kdyby se na Peltu nic provalilo nikdo by to nejspíš neřešil a čínani by v klidu posílali na svaz peníze dál.

      • ACSpartaPraha4ever10.5.2017 11:58reagovat

       No tak hlavne Pelta byl vyznamnym hracem ve vstupu CEFC do ceskeho fotbalu, o to jde Tvrdikovi predevsim, ze jo, proto dela takove vlny, je strasna naivita si myslet, ze mu jde o dobro fotbalu. Úsměv

  • Dynamo10.5.2017 10:32reagovat

   No ligové kluby společného toho už s FAČR moc společného nemají.

   FAČR pouze řídí komisi rozhodčích a disciplinárku pokud vím.

   Potom jde samozřejmě i o dotace.

   Ale ligu už si řídí LFA.

   Navíc Berbr má obrovskou sílu, bez jeho svolení nemůže být žádný předseda zvolen.

81790 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha