Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Mádl

  Arni3.6.2017 10:32reagovat

  Tak jsem si ráno pročetl jeho včerejší řádění na Twitteru. Jestli někdo bude tvrdit,že není vůči Spartě zaujatý,tak doporučuji tuhle četbu. Nejhorší člověk ve fotbale je Berbr,ale hned za ním Dan, protože to s ním teď peče. Je tím úplně posedlý a i když se tam s ním hrozně moc lidí hádali(třeba Filípek ze Sportu) tak on si jel pořád to svoje

  • pepinho23.6.2017 10:41reagovat

   V tom, že je Dušan špína, má ale pravdu

   • majtin3.6.2017 13:16reagovat

    Ano. A v první řadě je Dušan blb, který ve Spartě nikdy být neměl. A o nějakým morále u něj taky pochybuju. Křetinskýmu věřím, proto nechápu, že takovýhohle člověka ještě nechává spoluřídit Spartu.

  • Sendi3.6.2017 10:45reagovat

   V mnoha ohledech má bohužel pravdu...Celý to na mě dělá dojem, že Křetínskýho už nebavilo, že nemáme v zákulisí tak silnou pozici a bohužel podal ruku ďáblu...

   • ajosek3.6.2017 10:50reagovat

    ty vo-- co to melete? Křetínský naopak vyzval Berbra aby odstoupil a ten se mu vysmálOtrávení

    • Sendi3.6.2017 10:56reagovat

     divadlo, Sparta přece podpořila jeho kandidáta...

     • Funin3.6.2017 10:58reagovat

      hele a to se zjistilo jak? pokud vim volba je tajna, ani jsem nikde nezaznamenal, že by ho veřejně podpořili, ano nškde vyšel článek, že se dohodli, ale to může být taky klidně lež jako věž.

     • Lobrock3.6.2017 11:17reagovat

      Myslíš toho kandidáta, kterýho doporučoval i Tvrdík, když volal po úředniícký vládě?

      • Sendi3.6.2017 11:22reagovat

       Myslim Malíka, Tvrdík je mi ukradenej :)

       • ACSpartaPraha4ever3.6.2017 11:25reagovat

        Malik neni Berbruv kandidat...

        • Sendi3.6.2017 11:28reagovat

         tlačil ho a tlačilo ho celý česko, já neříkám, že je to všechno černý na bílym, ale když čteš mezi řádky, tak já to ze strany Sparty bohužel vnímám jako spolupráci s Berbrem...

         • ACSpartaPraha4ever3.6.2017 11:34reagovat

          To ale neznamena, ze je jeho kandidat. Jeho kandidatem byl ten sodovkar. Malik vzesel jako jedna z moznosti po te schuzi klubu.

           

          Navic hlavni argument Madla je, ze se pry schazel a domlouval za zady zbytku klubu - coz neni pravda, sam to potvrdil i ten jeho spasitel Tvrdik.

          • LukyACS3.6.2017 11:41reagovat

           Berbrův kandidát, že by získal jenom 3 hlasy?

           • Sendi3.6.2017 11:49reagovat

            Přesně, Berbr rozehrál zase TOP class blitku a hodili mu do toho vidle akorát tak Moraváci, na který údajně náš Dušan Svoboda pořvával jakési výhružky...Na mě to působí tak, že Malík vyhovuje tý český straně, páč je to loutka, za kterou bude moci tahat Berbr a asi i Sparta...kecy o garancích a nezávislosti komise rozhodčích jsou směšný...

           • ACSpartaPraha4ever3.6.2017 14:17reagovat

            Úsměv

          • Sendi3.6.2017 11:42reagovat

           Tak Mádla samozřejmě beru s nadsázkou, ale to divadýlko s Křéťou moc neberu teda :)

         • Lobrock3.6.2017 11:41reagovat

          Daniel Křetínský těsně před vámi říkal, že Romana Berbra vyzval, aby ukončil své působení ve fotbale, ale na druhou stranu nijak zvlášť na něj neapeloval. Nezazlíváte zpětně Křetínskému, že na Berbra více nezatlačil?

           

          Nevím, jak výzvu pana Křetínského pochopil pan Berbr, ale vím, jak to bylo v Česku interpretováno. Možná to byl zlom i ve vývoji valné hromady. Bylo to interpretováno, že pan Berbr s panem Křetínským a Spartou jednají ve shodě a mohlo to ovlivnit řadu klubů a organizací v tom, jak budou na valné hromadě konat. Na druhou stranu mi pan Křetínský už předtím řekl, jak on vnímal tu situaci. Myslím, že konal zcela v souladu s mandátem, který mu majitelé dali a dnes také před kluby řekl, že Sparta nebude hlasovat pro místopředsedu Berbra a to je pro mě naprosto důvěryhodné prohlášení.

           

          Zmínil jste, že Berbra nechce Sparta i Slavie. Bavili jste se s ostatními kluby i o tom, že ho nebude volit žádný klub?

           

          Ne. Taková diskuze tam konkrétně neproběhla. Nechci říkat detailně, co bylo na majitelích. Profesionální bude žádat garanci po Martinu Malíkovi a Petru Fouskovi, tak je legitimní říct, že to nebudeme žádat po Liborovi Dubovi, protože se nenašel ani jeden profesionální klub, který by ho podporoval. Byly kluby, které jasně řekly, že nebudou volit Romana Berbra a k ním patřily Slavia, Sparta nebo Bohemians, ale nebylo to v rovině hlasování a ne všechny kluby vyjádřily na toto téma svůj názor.

  • Dynamo3.6.2017 11:28reagovat

   Nzapomen ze je v Bakalovo stáji. Kazdej slint proti DK se oceňuje.

  • 13goat3.6.2017 11:33reagovat

   Mádl byl zcela určitě pod vlivem něčeho.

 • Posily zahraničí

  Kubajs73.6.2017 9:05reagovat

  Také psali dnes, že posily Palacio,Biabiany,Nestorovki nebo Budimir nepřipadají v úvahu, že Strama má v hlavě jiná jméně a tyto mezi ně nepatří :) . Jsem zvědav na toho útočníka :)

  • Sendi3.6.2017 10:18reagovat

   každopádně Hořava by byl gut, to je jistě nejlepší střední žáložník v lize :)

   • Dynamo3.6.2017 10:25reagovat

    Ne není

    • Sendi3.6.2017 10:27reagovat

     kdo je lepší?

     • daweee3.6.2017 10:50reagovat

      To je snad vtip ne? Hořava, kterej akorát zpomaluje hru, neustále se s míčem otáčí ve vývrtce, v Plzni z něj nejsou nadšený a my si ho sem natáhnem? A bude hrát s Váchou ve dvojici ne?

       

      Sáček je lepší. Mareček je lepší. Hušbauer je lepší. On i ten Hromada je lepší tyvole. Fakt Hořavu prosím ne, ten nás neposune vůbec ale vůbec nikam. Navíc je mu 29.

     • hombre3.6.2017 10:53reagovat

      Negativa - Je pomalý, ještě pomalejší než Čermák. Jeho točení se s balonem kolem dokola je taky úchvatný, tintítko, které při letmým kontaktu padá, žádný dříč, žádná hlava.

      Positiva - Dobrá střela, slušná nahrávka.

      Myslím, že venku seženeme 1000 lepších za sice více peněz, ale perspektivnějších. To by ale museli naši skauti něco dělat....

      On se v zahraničí neuplatní, protože je hračička, všechno dělá pomalu. To raději vyzkoušet někoho mladšího od nás z mládeže. Samozřejmě koupit střeďáka z venku - mlaďase na pár minut.

      • 13goat3.6.2017 11:08reagovat

       Dobře jste se na Hořava vyblili Smích Souhlasím se Sendim.

       • hombre3.6.2017 11:17reagovat

        Tak napiš, v čem je on dobrý, ale opravdu dobrý. Všichni chceme hbitějšího záložníka a vy Hořavu. Celý rok tady nadáváte na naši pomalou zálohu a najednou Hořava. Pořád se mluví, že potřebujeme min. 2 stopery a najednou 1 stačí. Křídla už taky nepotřebujeme, máme svoje. Stačí zarolovat o pár měsíců zpět a přečíst si to. To už nemáte paměť?Když se spokojíme s Hořavou, tak za rok budeme 5 v lize, doprdele a vy budete nasraní. To není vyblití, ale holý fakt.

        • Lobrock3.6.2017 11:20reagovat

         Já s tebou souhlasím. Hořava je typ naprosto nepřímočarýho hráče, strašně předržuje míč a zdržuje tím hru.

        • Sendi3.6.2017 11:26reagovat

         Hořava má skvělou techniku, rozehrávku a nikdy neztratí míč, umí zrychlit hru přesnou kolmou přihrávkou, pracuje na velký ploše a umí dát gól...Já bych byl rád, kdybys mi nepodsouval slova, který nepíšu jo. Já nadávam na to, že máme pomalou hru, ne pomalý hráče, to zaprvé, zadruhé celou dobu říkám že potřebujeme stopera, nikoliv stopery a zatřetí na potřebě křídel se nic nemění...Tomáš Hořava momentálně mezi šestnáctkami v lize nemá vyjma Baráka absolutně konkurenci, jestli přivedeme ze zahraničí srovnatelnýho hráče, tak prosim, ale musíme si v tom případě nachystat tak tři miliony eur, zase buďme nohama na zemi...můj názor...

         • asgard333.6.2017 12:15reagovat

          V případě Hořavy souhlasím se Sendim.U nás vůči některým hráčům vzniká vyloženě hysterická averze jenom proto,že jsou to hráči Plzně.Hořava je pro mě momentálně nejlepší OZ v kaprlize a není to zdaleka tak statický lenochodec jako Matějovský nebo Hušbauer.Pokud chceme někoho lepšího,musíme ho shánět v cizině.Kdyby byli všichni Marečkové, Sáčkové a Čermákové lepší než Hořava,tak jim 3 roky nekoukáme do zadku,to samé se týká stoperů Plzně a bijce Krmenčíka na hrotu.Na těchto 4 postech měla Plzeň proti nám dosud obrovskou výhodu,protože my typologicky podobné hráče nemáme (doufám že ZATÍM).Taky není náhoda,že Hořavové,Kopicové a Krmenčíkové se objevují v národním týmu místo našich megahvězd,které už nedokážou přehrát ani Jihlavu,Příbram,Karvinou nebo Slovácko.

          • Lobrock3.6.2017 12:32reagovat

           Záleží na tom, jestli chceš mít v týmu hráče na mezinárodní fotbal nebo na ligu. Tebou jmenovaní jsou dobří na hru do plných, ale v mezinárodním fotbale se neprosazují. Proto není o hráče Plzně dlouhodobě v zahraničí zájem, zatímco Sparta utržila jen za poslední 2 sezóny přes miliardu a jako jediná z českých týmů je 3 roky v řadě v Evropě konkurenceschopná.

          • hombre3.6.2017 12:39reagovat

           Kravina, že to kvůli Plzni. Mně je úplně jedno, odkud je. Lenochod to je, to se na mě nezlob. Má slušnou střelu a přihrávku. To je ale vše. To, že vše zadrbe, je to papírák, žádný bojovník, bez hlavy, je taky pravda. Zrovna srovnávat Hořavu s Marečkem a Sáčkem je dost drzost, oba jsou lepší. Mít Hořavu, tak jsme 3 roky první? Blbost, to by se ho Plzeň nezbavovala. Jinak my dva se ve stoperech shodneme a taky na bijcovi, tady není co řešit.

           • Lobrock3.6.2017 12:44reagovat

            Vtipný je, že Sáček je už teď o třídu lepší než Hořava, kterej mimochodem není žádnej OZ, a navíc se do repre dostal ve věku, když ještě šnek Hořava v Olomouci tahal kačera.

            • asgard333.6.2017 12:59reagovat

             Sáček je lepší v mezihře,ale v předfinální a finální fázi je výrazně lepší Hořava,tam je Sáček naprosto nulovej.Porovnat statistiky není zas tak složité.V týmu jsou třeba oba typy hráčů,Sáčka i Hořavy.

             • hombre3.6.2017 13:25reagovat

              Neblbni, vždyť máš rozumné názory. Sáček je lepší v mezihře, v odebírání míčů, bojovnosti, nasazení. Horší má střelu a asi finálku. To je ale tím, co musel hrát na jaře u nás. Osa Vácha a Lafata - nejhorší snad v lize - mu odebírala kreativitu. Všechny přímáky a rozehry musel dělat Vácha, všechny nahrávky musí mířit na Váchu. Lafata hru tak brzdil, že jsme útočili stále do plných. To chceš hrát zálohu Hořava, Vácha a Lafata? Tak to nebudeme ani 5 v lize a nedostaneme se ani do EL.

              • asgard333.6.2017 14:22reagovat

               Na Hořavovi se evidentně neshodnem,na drtivé většině ostatních ano.Pro mě a evidentně ani Hurvajze Jarolíma není směrodatné,co hrál Hořava před 10 lety nebo kde tahal kačera.Shodneme se taky na tom,že osa Holek-Vácha-Lafata v současný vyčpělý podobě už Spartu jenom sráží.Tihle hráči sice mají podíl na jednom titulu,jenže od té doby uplynuly 3 roky a jejich výkony jdou pořád dolů.Dokud tahle vyčpělá osa bude diktovat tempo a způsob hry a ostatní se jim budou přizpůsobovat, tak nejenže se nepohnem směrem nahoru,ale budem se pořád víc propadat.

           • asgard333.6.2017 12:49reagovat

            Neřekl jsem jenom Hořavu,uváděl jsem celkem 4 posty,kde proti Plzni hodně ztrácíme a 4 místa v sestavě už dělají hodně.Stopery Plzně jmenovat doufám nemusím.

            • hombre3.6.2017 12:53reagovat

             Však píšu, že my máme stejné názory na stopery a hroťáka - i když si myslím, že Pulkrab a Novotný to splňují už dnes, když nebudou zranění.

             • asgard333.6.2017 13:41reagovat

              Pulky byl většinu jara mimo a při kalamitě v útoku Ondra Novotný opravdu mohl a měl být na soupisce k zápasům.Jenže jak by k tomu přišel hrající nebo spíš ploužící šéftrenér Lafata,kdyby ho v 60.minutě střídal nějaký no name cucák,že ?!

              • hombre3.6.2017 13:54reagovat

               Souhlas, nevím co by tomu řekl Lafata. Jinak ok. V posledních zápasech by už hrál jen Ondra, protože by byl hodně produktivní jak gólově, tak ve finálkách. V předfinálkách by byl na špici Sáček.

         • hombre3.6.2017 12:49reagovat

          Na Hořavu máme prostě jiný názor, asi to vidíme z jiného úhlu, s tím nic neuděláme.

          Já ti nic nepodsouvám, myslel jsem to všeobecně - Máme pomalé hráče, máme. Potřebujeme stopery - potřebujeme - Hovorka ještě není fit a Mazuch, Březina i Köstl asi taky - to chceme zase hrát s Holkem, MiKou, Marečkem na stoperu? Střeďáka potřebujeme jako sůl a rychlejšího. Rychlá brka taky. Myslím, že jedině v útoku nás netlačí bota. Píšu to všeobecně, protože každý tu během roku nadává na tyto pozice a když se začnou řešit, tak je vlastně nepotřebujeme. Tak to bylo se stopery v zimě. A nebylo to na tebe mířené, tak se nečerti Smích, bylo to všeobecně.

       • Raist3.6.2017 11:26reagovat

        Proč vyblili? Nelze prostě přejít, že kromě silnějších aspektů má Hořava taky svoje herní slabiny. Rozhodně to není (ne)vybroušený diamant, který by Spartu posunul na úplně jiný level. Přinejmenším v Plzni, za ty roky co tam je, to nedokázal.

       • rabac3.6.2017 11:28reagovat

        souhlasí

      • Sendi3.6.2017 11:09reagovat

       kluci, trochu mi připadá, že jste toho hráče viděli hrát tak jednou, tohle hodnocení je úplně mimo...

       • Lobrock3.6.2017 11:19reagovat

        My se zbavíme Vacka a vezmeme si Hořavu, kterej je úplně stejnej typ hráče?

   • kilovolt3.6.2017 10:28reagovat

    Prestupy mezi spartou a plisni nejsou mozne.....ted uz ne

   • ajosek3.6.2017 10:41reagovat

    Hořava by byl dobrej,technickejch hráčů do středu moc nemáme,asi by byla výměna Hořava-Čermák...

 • Hořava ???

  Kubajs73.6.2017 8:36reagovat

  Dneska ve Sportu píšou, že jednáme s Hořavou. To je doufám pouze nějaký výmysl. Takového hráče k nám vůbec nepotřebujeme. A že Konatého chce LuftJarda, to bych klidně oželel. Po tom co předvedl u našeho sektoru na Slovácku, tak náš dres už nemůže vzít na sebe !

  • DaveACS3.6.2017 8:41reagovat

   Co předvedl?

  • trakip3.6.2017 8:43reagovat

   Co provedl?

    

  • kapacitos3.6.2017 8:44reagovat

   židovi poslat jedině kondolenci, ale hráče žádný

   • Kubajs73.6.2017 8:46reagovat

    Konate je jediný co by mě nevadil.Myslel jsem si, že je rozumnější, ale to je normální guma .... :/

    • kapacitos3.6.2017 8:50reagovat

     No nevím jak by ses choval ty kdyby na tebe půl roku řvali chcipni a nebo že si hovado..

     • Kubajs73.6.2017 8:52reagovat

      To řve jen pár jedinců ! Pokud by jsi jezdil na výjezdy tak to víš. Každý profík se nad timhle povznese. Jinde ve světě je to podstatně horší a více lidí a borec se povznese a má lidi u zadku. Ten kdo má v hlavě nasráno, tak se chová takhle .....

      • kapacitos3.6.2017 9:38reagovat

       Řve na něho kotel, reagoval na kotel nebo má prstem ukazovat na jednotlivce? Mimochodem co je špatnýho na tom hecovat kotel a smát se, pokud tedy u toho neukazuje fakáče?

     • trakip3.6.2017 8:52reagovat

      +1

      • trakip3.6.2017 10:39reagovat

       Patří k kapacitos

  • Kubajs73.6.2017 8:45reagovat

   do druhé půle se šel rozcvičovat Holzer s Čermasem ... Jak běžela druhá půle ,tak kolem 60-70 přišel Konaté a celou dobu se smál na kotel a rukama to hecoval. Naprosto nepřípustné ! Uklidnovali ho Čermas s kondičním trenérem, ale on to jen a jen hecoval. Věděl že je to jeho poslední zápas v ACS a chtěl si zvednout ego, že je víc než fanoušci . Stát se tohle někde jinde ve světě, tak na něj vlítnou . Od derby byl relativně klid a on to poslední výjezd takhle po.......

  • Kubajs73.6.2017 8:45reagovat

   do druhé půle se šel rozcvičovat Holzer s Čermasem ... Jak běžela druhá půle ,tak kolem 60-70 přišel Konaté a celou dobu se smál na kotel a rukama to hecoval. Naprosto nepřípustné ! Uklidnovali ho Čermas s kondičním trenérem, ale on to jen a jen hecoval. Věděl že je to jeho poslední zápas v ACS a chtěl si zvednout ego, že je víc než fanoušci . Stát se tohle někde jinde ve světě, tak na něj vlítnou . Od derby byl relativně klid a on to poslední výjezd takhle po.......

   • petr1373.6.2017 8:49reagovat

    Bucet je pripustne, ale smat se je naprosto nepripustne...

    • Kubajs73.6.2017 8:51reagovat

     Ani jedno neni za mě přípustné !

   • majtin3.6.2017 10:08reagovat

    Upřímně řečeno se mu vůbec nedivím. Loni udělal na klub botu za kterou mohl letět (měl ? - ale tady je třeba chápat vedení, že se nechtělo nechat Steauou a agentem zatlačit ke zdi), jenže pak makal, omluvil se fanouškům i spoluhráčům, takže fanoušci už v tý době neměli právo ho hejtovat (to by měli na podzim), natož na něj hučet. Půl roku to snášel, takže já se mu vůbec nedivím.

  • demon3.6.2017 8:49reagovat

   nepotřebujeme? když si ital nepřivede svého tvořivího záložníka tak ho nepotřebujeme ale jinak klidně jo.vyměnil bych ho za vožralu čermáka s doplatkem a je to . čermáka nestavělo 5 trenérů ktarý se tady vystřídali tak to není samo sebou.do dočkala má míle daleko.pro nás jsou některý hráči k hovnu a pak se ukáže že jsou opory u konkurence.luftner byl prej dřevák to samí prej pruměrnej barák v poslední příbrami další lidi tady nedávno psali že mešanovič je splašenej balkánec atd.deli bal nahovno,hušby byl nahovno. všichni sou tady chytrý jako kráva ÚdivÚdivÚdiv.kluci vyndejte tady někteří hlavu z prdeleVztekVztekVztek

   • Inženýr3.6.2017 8:54reagovat

    Souhlas! A buďme upřímní, Horava je asi jeden z nejlepsich, co v ČR běhá po trávníku na středním zaloznikovi.

    • Kubajs73.6.2017 8:59reagovat

     Ano u nás ano. Ale pokud se na pozici OZ uspokojíme jen s Hořavou, tak se nepohneme z místa .... :/

     • Inženýr3.6.2017 9:15reagovat

      Kubo, právě naopak. Plzeň by to neskutečně oslabilo. Asi tomu moc nevěříš, ale tohle by byla pecka a návrat tam, kde mame byt. Dlouho jsme nekupovali hráče z top cr klubu. A za další, tohle je fakt kvalita, hlavu a patu to má. Možná se neshodnem, ale za mě lepší než přitáhnout zahraniční posilu, která bude stát strašný prachy a nakonec tu kvalitu treba neprokáže. Ale taky bych tu rád viděl nějakou pecku. :)

      • Kubajs73.6.2017 9:20reagovat

       O oslabení soupeře nemám pochybnosti. Ale Plzen by nám ho neprodala určitě tak. Hořava asi potřebuje novou motivaci a myslím si, že se o tom spekulovalo ohledně výměny s Čermasem, jinak nevěřim, že by nám ho dali . Pokud by jí zahraničí posila neprokázala, tak raději Hořavu, to ano. Ale já doufám, že do středu pole to fakt bude jistota a frajer. Ale to je zatím jen slibné přání . Uvidíme :)

       • Inženýr3.6.2017 9:22reagovat

        Ja osobně bych si přál Kucku, ale asi si budem muset rok/dva počkat.

        • Kubajs73.6.2017 9:29reagovat

         Tak tento sen máme stejný :D

       • Inženýr3.6.2017 9:23reagovat

        Ja osobně bych si přál Kucku, ale asi si budem muset rok/dva počkat.

        • Inženýr3.6.2017 9:25reagovat

         Jen tak pro zajímavost, kdy mu konci smlouva, nevíte?

         • Inženýr3.6.2017 9:27reagovat

          Tim myslim horavu... Kucku vim. :)

         • Kubajs73.6.2017 9:30reagovat

          30.6.2019

     • Inženýr3.6.2017 9:17reagovat

      A jinak, co si pamatuji, tak horava nehraje oz. :)

      • Kubajs73.6.2017 9:21reagovat

       Výměna za Váchu a budu šťastný :D :)

   • Kubajs73.6.2017 8:56reagovat

    Bavíme se tady o tom jak máme miliony na tvořivého hráče a zabijáka a pak budeme chtít Hořavu ? :D Fotbalista to špatný není,ale pokud se řiká, že na tyhle dva posty chceme jména a fakt posily, tak si doopravdy nepředstavuji rybí krev Hořavu . Čermas je a bude skvělý fotbalista, ale pokud ho neustále prcají starší atd atd, tak je to těžké. On je povahově moc hodnej na Spartu a to je kámen úrazu. Přál bych mu zahraničí a at se prosadí a všem zavře hubu . A Slávie mě fakt nezajímá :) Její sláva také do pár let odzvoní ;)

    • majtin3.6.2017 10:10reagovat

     Asi tak no. Hořavu prostě ani náhodou !Vztek Stačí se podívat jak hnusnej fotbal hrajou.

  • Johnny_O3.6.2017 8:55reagovat

   My jedname s Horavou? to je blbost ne? papirovej sport nemam, ale dle fb sportu naopak prej uz ”lovime” jen v cizine.

   • Kubajs73.6.2017 8:58reagovat

    Havel,Důbravka a Hořava . S tím, že Havel měl být výměnou za Haška, ale to je u ledu . Důbravka má čas na rozmyšlení, má las hodně a teďka i Panathinaikos a Hořava no :/

    • majtin3.6.2017 10:04reagovat

     Havla vyměnit za Haška Údiv ??

 • Hybš

  ACS 18933.6.2017 7:50reagovat

  Asi půjde do Zlína. Mají o něj zájem.

  • Dynamo3.6.2017 8:31reagovat

   No na levym beku muze hrat Costa Vata Kadlec Civic Frydek a klidne i Holzer

  • Kubajs73.6.2017 8:34reagovat

   Vypadá to na celu levou stranu . Mates a Holzi . Plus chtějí Filla. Troufnu si říct, že Zlín bude silnější než letos. Vuka s Jugas nějak nahradí a ještě přidají něco navíc.

  • asgard333.6.2017 9:50reagovat

   Dobré řešení pro všechny.Na Spartu Hybš nemá,ve Zlíně se uplatní,zahraje si EL,Zlín potřebuje posílit na místě kiksaře Matejova,takže za mě OK.

 • anketa

  ajosek3.6.2017 7:06reagovat

  jak dopadne finále LM?-přesný výsledek,poločas a střelci gólů.Dva nejpřesnější tipy vyhrávají po dvou pivech 23.6.v 15hod.u TygraÚsměv

  • ajosek3.6.2017 10:51reagovat

   dobře přidám jednoho punčákaSmích

 • Jinej vesmír

  pepinho22.6.2017 20:54reagovat

  Ajax teď zaplatil 3,5 mega euro za 17 letého hráčeSmích

  • Dynamo2.6.2017 21:13reagovat

   Do fotbalu plyne stale víc peněz. Neni to až tak dramatická castka kdyz jsou velkokluby ochotny platit i desetinasobek

   • pepinho22.6.2017 22:00reagovat

    S tím souhlasím, ale u nás by to byl top transfer, jen tak si nedovolíme ani za to koupit kvalitního zahraničního hráče a Ajax, i díky skautingu, je schopný tolik za něj dát..mně se to líbí

  • Sendi2.6.2017 21:19reagovat

   A co teprve Real za šestnáctiletého Vinícia Juniora? :)

   • pepinho22.6.2017 21:59reagovat

    Tak to je úplně něco jiného, noSmích ale je to Real, Ajax zas tak velké částky nedává běžně

    • Sendi2.6.2017 22:01reagovat

     devatenáctiletý Neres vloni přišel za 12 milionů euro, Ajax zase tak chudej neni hele :))

     • pepinho22.6.2017 22:22reagovat

      A nedávno to označili za chybuÚsměv dost měli peněz za Milika, přišel Casierra a Sanchez oba kolem 6 mega..ale furt to nejsou 17 letí

 • mládež-starší hráči

  rabac2.6.2017 18:52reagovat

  O něco níže jsem psal o ml. nadějích Sparty, někteří reagovali, že na závěr ligy měli hrát třeba 2-3 mladíci. Bohužel nenapsali jací když zdráv byl jen Dudl a Havelka a i v dorostu neměl pomalu kdo hrát.Bohužel ani jeden z výše uvedených na Spartu zatím nemá a zápasy až do konce většinou o jeden gol.

  Také mne mrzí jak se vše svádí na starší hráče př. Vácha a Lafata.Až bude u nás lepší DZ než Vácha tak ho můžete vyhazovat, vyměnit třeba Cermáka za Součka a on má šanci posadit Váchu, ale to by musel být Tvrdík blázen.Nadává se na Lafatu , že zaskakuje na podhrotu, ale 4 zápasy- 2 goly a jedna finálka, myslíte, že to Cermák dá, podívejte se na jeho bilanci ,po návratu z hostování a výkon převážně jeden z nejhorších na hřišti, až bude tak makat a bude tak efektivní jako Lafata tak prosím a to mám Cermáka rád, měl by se však nad přístupem k fotbalu zamyslet.

   

  • Clif2.6.2017 19:02reagovat

   Ano ale tady jde o ten fotbal na kterej chceme koukat. Je to strasne pomaly a priposrany a presne to zpusobujou tito starsi hraci. Zadna dynamika, zadna perspektiva. A co ze dal lafata 2 goly za 4 zapasy? Bejt tam nejakej rychlejsi technik (takovyho ted nemame) tak treba neda ani jeden gol ale tym jako celek jich da o X vic. Je to tymovej sport a prestoze je lafata od prirody efektivni tak srazi hru celyho tymu, na jeho cislech to videt neni ale na stylu hry a vysledkach celyho tymu ano.

   • Lobrock2.6.2017 19:28reagovat

    +1

   • Elbruso2.6.2017 19:46reagovat

    Ale fotbal se hraje hlavně na výsledek a jestli ho dosáhneš pomalou hrou nebo rychlou ve výsledku vyjde nastejno. Pokud tam budou mladí a rychlí hráči a nebudou efektivní, tak fandové a všichni ostatní budou nespokojeni stejně, protože nebudou ty výsledky a na ten se fotbal prostě hraje a ne jak vypadá hra herně.

  • Funin2.6.2017 19:18reagovat

   vidíš a jí si myslím, že třeba Havelka na Spartu má, a zahrát jako Vácha by v pohodě zvládl, prostě co člověk, to názor a bohužel, Rada nám neumožnil objektivní srovnání.

   • wasek2611@centrum.cz2.6.2017 19:29reagovat

    Vacha je hrac pro destruktvini fotbal.

     

    Zlinu v EL by se treba hodne hodil

  • atraps22.6.2017 19:34reagovat

   Těžko hodnotit kdo na Spartu má a kdo ne.Někdo je starej,někdo zraněnej,další bez formy,další bez zápasového rytmu a tak dále.Vše začlo po skončení lonské sezony.Zůstal trenér pak byl odvolán ale podzim dopadl poměrně dobře.Jenže místo aby se hráči sehráli přišel další trenér.Každej z nich chtěl aby se hrálo jeho stylem ale že se nikdo nemá čas dostat do herní pohody at vinou zranění,nebo na jeho místě nastoupil někdo další.Odešel tvůrce a látalo se jako o závod.Ani mladík stejně jako starší nedokáže držet formu když jednou hraje a podruhé není ani na lavce.Při počtu zápasů kdy se hrála jen liga nikdo nevěděl jestli příště bude hrát natož aby věděl co po něm bude trenér chtít když možná nastoupí.Je to pryč doufejme že příprava bude opravdu příprava a budeme opět Sparta-klub hrající o titul a poháry.

  • hombre2.6.2017 23:08reagovat

   Tak Dudl je ještě mladý a fyzicky ještě nedorostl, ale fotbalově ano. Havelka mě trochu zklamal, myslel jsem, že bude lepší, ale to se zlepší. Novotný výborný silový hroťák, ten by se hodil letos na jaře, lepší Pulkraba a myslím i Šural. Majka je to stejné jako Dudl. Výborný Sedláček a Mareček - dávat jim po pár minutách a do roka budou jako Sáček. Tvaroh výborný a Köstl s Březinou, to bude něco jako Horňák s Novotným za mlada, ale v lepším podání, momentálně zranění. Penc budoucnost, Burda a Plechatý lepší Köstla a Březiny. V mladším dorostu, tak tam jsou ještě lepší, ale tak za 2 rok. Ale musí se s nima pracovat, jinak nám frnknou, doprdele....

   • wasek2611@centrum.cz2.6.2017 23:33reagovat

    Novotnýho bych k Pulkrabovi nepřirovnával. Pulkrab je golový zabiják. Novotný má koncovku jako Tomáš Jun..

    • hombre2.6.2017 23:48reagovat

     Matěj je gólový zabiják, má výbornou hlavu a čich na góly, zkušenější a silovější, než Ondra. Ten je zase rychlejší, má lepší techniku, to ale snad každý a je více do kombinace.

     Jinak Tomáš Jůn, byl myslím 2x král střelců a kdyby neodešel, tak dělá rekordy v počtu ligových gólů u nás, to jen pro informaci. Jinak Jůn a Novotný hrají úplně něco jiného a doba se změnila a styl hry také.

     • asgard333.6.2017 11:09reagovat

      V případě Tomáše Juna s Tebou nemůžu souhlasit.Jun se jenom motal na hranici ofsajdu a ve vápně čekal schovanej za bukem,až mu to někdo prostrčí nebo sklepne jako Kincl před prázdnou branku,ale sám se nikdy moc nezapotil.Takovej hráč jenom těží z práce celého týmu a díky těm hokejovým doklepávkám je vidět v tabulce střelců,ale pro hru týmu sám nic neudělá.Naopak týmu herně škodí,protože s jeho úsporným pohybem, nasazením,neochotou chodit do soubojů a porvat se o míč dokáže zrušit 4 z 5 útoků Sparty.Osobně tyhle vychcánky-doklepávače moc nemusím.Jun byl úplně stejnej typ jako Lafata,akorát že nepřišel do Sparty v 31 letech,ale začínal tady jako mladej kluk.

   • lidoop3.6.2017 6:51reagovat

    Hlavnim problemem zhruba poloviny tech, ktery jsi jmenoval, jsou zraneni. Zarnym prikladem toho jsou Kostl a hlavne pak Brezina. Zejmena ten by uz pak potreboval stabilni klub, protoze jeho neustaly pendlovani zpusobuje jenom to, ze kdyz uz je zdravej, tak nehraje, protoze se po zraneni nestihne ani prosadit do sestavy.

    • Jerababa3.6.2017 7:12reagovat

     Dalším problémem je hodnotit budoucí přínos hráče pro Spartu podle toho, jak hraje v dorostu, v juniorce, ve Vlašimi nebo někde na hostovačce. Zářný příklad je Vata. V juniorce hodnocen jako nejslabší v A rázem jeden z nejlepších. Ukázaná platí!

     Dalším problémem je pak dlouhodobě nekoncepční hra týmu s neustálými změnami trenérů a stylu. Proto je úspěšný ve výchově třeba ten Ajax, protože hráč přesně ví, co se po něm bude chtít. U nás to v posledním roce vypadalo, že ani trenér nevěděl, co bude chtít po týmu.

     Doufejme, že Strama to změní.

      

    • hombre3.6.2017 8:27reagovat

     O pár řádků níže jsem psal, o těch zraněních, to stejné. Já pořád nechápu, kdo a s čím jsou vlastně zraněni. Kdo dělá kondiční přípravu, kdo fyzioterapii, kdo psychologii. Jaké podloží je na Strahově, na Letné, atd. Zraněných jako maku už 1,5 roku, to není normální.

     Další je koncepce v klubu. V klubu musí být koncepce v A-týmu a na ni navazovat mládež. Když se změní v A-týmu, musí i v mládeži, ona ale na Letné není.

     Jinak platí, co jsem psal o mládeži, tam je obrovský potenciál, v 16 - 17 letých ještě větší, než ve starším dorostu. Ale snad toho využijeme my a ne Liberec, Bolka, Zlín, Olomouc, Bohemka a nedej bože Plzeň se Slávkou Vztek Vztek.

 • Kdo vlastně bude

  atraps22.6.2017 18:49reagovat

  řídit ligu?Ta asociace klubů která ale nemá pod sebou rozhodčí,nebo ten spolek bez předsedy kde jsou rozhodčí registrovaní.Co sponzoři?Místo řešení se hrálo celej den-divadílko.

 • Záhada

  Nulatunji2.6.2017 18:26reagovat

  Docela mě zaráží, že až teď, po pěti letech v ČR se přišlo na to, že je to Štetina a ne Štětina, stejně jako Ćivić a ne Civić. Stejně jako že Bony je příjmení a ne křestní.

  • ajosek2.6.2017 18:30reagovat

   a není to jedno?SmíchDůležitější je to ,jak dopadla valná hromadaSmích

  • Sendi2.6.2017 18:37reagovat

   Tak Štetina se beztak čte Štětina, sere pes! Hlavně bych nerad letos musel v souvislosti se Spartou vyslovoval jméno Michal Kadlec kua...

   • spartas2.6.2017 18:39reagovat

    Michal Kadlec pravděpodobně Spartu opustí.

    Michal Kadlec definitivně opouští Spartu.

    .

    Ale jo, jsou i situace, kdy se to dá přežít.

    • Sendi2.6.2017 18:40reagovat

     máš pravdu, neuvědomil jsem si, že můžu v souvislosti s Přesnohou bouchat i šampáňo...díky za to pozitivum!

   • bob802.6.2017 18:50reagovat

    Kluci, jak se řekne italsky ”mám to přes nohu trenére”...Smích

    • ACSpartaPraha4ever2.6.2017 21:10reagovat

     ”Sono un perdente.” To dostatecne vystihuje situaci. ;o))

 • Leto

  Paspartu2.6.2017 16:10reagovat

  Pokud to chápu dobře, tak Sebastian Leto je volným hráčem ne? To by mohlo znamenat, jeho příchod k nám.

  Já bych za něj byl rád.

   

  https://www.transfermarkt.com/sebastian-leto/profil/spieler/39256

   

  • Funin2.6.2017 16:21reagovat

   na naší ligu určitě nadstandardní hráč, ale představoval jsem si ještě o stupínek víc special posily

   • Clif2.6.2017 16:24reagovat

    Pokud bychom ho zaplatili a hrál by motivovaně, tak by to byla dobrá posila a něco co nám přesně těch 10 let chybí - šikovné křídlo. Trochu se jen bojim, že u takovýho hráče by tady chybělo nasazení až bude hrát někde před 1000 lidma v nějaké díře :)

  • experto2.6.2017 16:32reagovat

   Jenom se zeptám, bez rýpání, z jakýho důvodu by jsi za něj byl rád? Kolikrát jsi ho viděl a čím tě zaujal? Podle mě jen životopisem na Transfermarkt, protože o něm upřímně všichni víme prd a viděli jsme ho většina maximálně dvakrát před X lety.

   • lidoop2.6.2017 16:38reagovat

    Mě stačí jeho statistiky za poslední sezonu.

     

    Celkem 35 zápasů (ovšem jen 17 čistýho času), 11 gólů a šest asistencí.

     

    Hraje v řecký lize, spíš jako náhradník, takže to je pro mě dostatečný měřítko kvality.

    • Funin2.6.2017 16:41reagovat

     no já si pro Spartu teda představuji lepší hráče než náhradníky z Řecké ligy, ale asi jsem moc náročnej, jinak statistiky má pěkné, to ano

     • lidoop2.6.2017 16:44reagovat

      A koho si teda představuješ? Hvězdy top klubů řecký, švýcarský, rakouský ligy, potažmo z průměrných klubů italský, španělský, nebo bundesligy?

      • Funin2.6.2017 16:53reagovat

       tak třeba z Řecké ligy bych si představoval nějakého hráče ze základní sestavy týmů z horní poloviny tabulky, případně hvězdu z průměrného týmu. Z top lig - neměcko, itálie, francie, bych si představoval hráče který nastupoval za kluby z konce tabulky, a nebo hvězdu druhé soutěže. To si představuji pod pojmem special, z těch spekulovaných hráčů třeba ten Nestorovski.

        

       A nebo bych chtěl hráče, jako třeba Kerem Demirbay z mého oblíbeného Hoffenheimu, před sezónou měšl tři starty v BL, koupil ho Hoffenheim a propracoval se tam v tahouna týmu, a to stál méně než Venca Kadleců. Takové přestupy by se mě líbily.

        

        

       • lidoop2.6.2017 16:58reagovat

        Sorry, ale pro mě je Nestorovski ta samá kvalita jako Leto. Nestorovski hrál základ v suverénním sestupujícím týmu Serie A, Leto lepší náhradník top klubu řecký ligy.

        Jinak Demirbay je hezkej příklad, ale rozdíl je v tom, že Hoffenheim si takových může koupit 5 každou sezonu a když jim vyjdou dva, budou rádi. Nám když takovej nevyjde jeden, je to už průser.

        • Funin2.6.2017 17:05reagovat

         jenže nastřílet 11 gólů za nejhorší tým Serie A je hodně slušný počin, já Nestorovskiho beru za to trochu kvalitnějšího hráče než Leta. Navíc když bude hrát dobře u nás, ještě se může prodat ven.

          

         Btw Hoffenheim už tak nerozhazuje jako dřív, a třeba před letošní sezónou mu vyšli celkem věechny posily, dřív to tak skutečně nebývalo.

     • lidoop2.6.2017 16:45reagovat

      Za mě je velmi kvalitní náhradník z top klubu řecký ligy naprosto v pořádku. To je přesně směr, kterej si představuju. Výš podle mě mířit nemůžeme, lepší hráče k nám teď jen těžko dostaneme.

      • Funin2.6.2017 16:58reagovat

       tak náhradník z TOP týmu řecké ligy by asi šel, když já mam furt takovou představu, že by se měli kupovat hráči, kde je možnost, že u nás ještě trochu porostou, nebo se dokáží prodat někam do BL nebo Serie A. Leto už bude jen horší a horší. Když přijde a bude hrát dobře, tak rád svůj omyl uznám

       • lidoop2.6.2017 16:59reagovat

        Ale jo, samozřejmě bych byl taky rád, kdyby to byl hráč s jeho statistikama, ale o pět let mladší. Jenomže takovej k nám zase nejspíš nepůjde :-/

        • kritik2.6.2017 17:04reagovat

         Jen pro připomenutí Kozáčik a momentálně Řezníček také pro nás nebyli dost dobří.

         • Funin2.6.2017 17:07reagovat

          tak Kozáčik není žádný terno, Bičík určitě horší není, Řezníček není špatnej, ale myslím že v v pohárech moc platnej nebude, uvidíme.

          • kritik2.6.2017 17:13reagovat

           Momentálně ne ale v době kdy u nás byli,jsme je měli lépe využít.Nebudeme se dohadovat o zápasech Plzně ale Kozáčik se po ochodu od nás stal jasnou jedničkou a to stejné i ve sloveské repre.

           • lidoop2.6.2017 18:19reagovat

            Nemyslim si, ze zrovna Kozacik nam nekdy chybel. Sezonu po jeho odchodu prisel Vaclik, velmi rychle se vypracoval v jednicku a jsem presvedcenej, ze to je lepsi golman nez Koza. Bicik tak nastejno, az ted Koubek je urcite o neco horsi.

            Reznicek nezklamal, ale ani nenadchnul, na Spartu to proste podle me neni, pokud Plzni takovej hrac staci, prosim.

            • atraps22.6.2017 18:42reagovat

             Pánové pokud by se mělo posuzovat kdo na Spartu má nebo ne očima fandů,to by bylo něco.Nápadů by bylo jen taková maličkost?kdo by to platil.Já tyhle řeči kdo je pro nás vhodnej nebo ne,nemám rád.Smích

             • Funin2.6.2017 19:17reagovat

              takže jako prostě nemůžeme mít názor na hráče protože to neplatíme? Hmmm zajímevé

              • atraps22.6.2017 19:44reagovat

               Tak to jsi malinko vedle.Názor jistě ale to co jsem pročítal přes sezonu kdy valná většina pisatelů jeden zápas hráče vynesou do nebes a po dalším se dozvíš že ti stejní na spartu nemájí a at se pakují.A že by se hodil tamten a onen.To je ta hrůza.Smích

               • Funin2.6.2017 19:54reagovat

                tak jasne, jsme jen fanousci, nejsme zadni profici a halt obcas se ty nazory hodne meni

                • atraps22.6.2017 20:01reagovat

                 Já mám na tribuně kousek od sebe fanouška kterej vyhazuje v každém zápase alespon dva tři hráče načež následující vyhazuje další a toho co vyhazoval nadšeně chválí.No bereme jej že to k němu patří ale raději s ním debaty nezavádímeSmíchSmíchOno mu totiž dost často výjde aniž by chtěl že ten kterého vyhazuje dá branku.Smích

         • zvaadha2.6.2017 19:29reagovat

          Jen pro doplnění. U Kozáčika to není tak úplně pravda. Vedení a Jožka ho chtěli prodloužit (Jožka o něm v rozhovoru prohlásil, že ho vidí, jako nástupce Blažka), ale on sám prodloužit nechtěl, pač chtěl někam, kde bude mít jistotu, že bude chytat. U nás se v té době ještě pořád držel v bráně Blažek a Kozáčikovi se nechtělo čekat, než půjde do důchodu.

          • atraps22.6.2017 19:51reagovat

           To ale nemění nic na faktu že se zbavujeme hráčů příliš snadno a pak koukáme co předvádějí jinde.

        • Funin2.6.2017 17:08reagovat

         já doufám, že půjde :)

      • asgard332.6.2017 17:15reagovat

       Tentokrát se bez problému shodnem.Leto v necelých 31 letech ještě není v ”posledním tažení” a není ještě tak vyčichlej jako dříve hvězdnější Palacio, takže bych ho klidně bral.U Leta to není otázka kvality,ale otázka motivace a správného začlenění do týmu.O to začlenění se Štramák postará a při nalezení motivace samotným hráčem může být pro nás posilou na 2,možná 3 sezony.Je třeba brát v úvahu,že špičkový hráč zvučného jména do Sparty v 25 letech prostě nepůjde.Ani z řeckého Top klubu,ani z průměrného italského klubu.

    • kritik2.6.2017 16:49reagovat

     Máš pravdu na počet minut velice dobrá statistika ale jen v Evropě je hráčů s podobnou bilancí,hodně.Naše hlavní snaha by se měla zaměřit hlavně na vlastní odchovance.Ne se jich zbavovat a pak koukat jak se jim u konkurence daří.

      

     • lidoop2.6.2017 16:54reagovat

      My potřebujeme pro příští sezonu alespoň dva velmi kvalitní hráče. Ideálně OZ a útočníka. Jinak titul a tím i velmi pravděpodobně přímej postup do LM těžko dáme. Navíc mezi odchovanci žádnej podhrot/útočník s potenciálem být už teď velmi kvalitním hráčem, prostě není.

      • kritik2.6.2017 17:00reagovat

       Něco podobného jsem slýchal v době kdy Brabec,Krejčí,Kadeřábek atd,také neměli místo v sestavě.Jak to nakonec dopadlo víme dobře.Když se do ní konečně dostali ,následoval odchod za lepším.Údiv

       • lidoop2.6.2017 18:22reagovat

        Zrocna tito tri si myslim, ze u nas toho uhrali vic nez dost. Snad jen Kaderabek sel hned po prvni vynikajici sezone ven, Lada ten uz dokonce presluhoval a Braba sel podle me ven v pravej cas. A vzpomen si, kolik lidi tu na oba nadavalo. Priznam se, ze na Krejciho jsem jednu dobu nadaval i ja, ale pravdou je, ze nebyla jeho chyba, ze ho trener neustale stavel, i kdyz byl naprosto z formy.

82396 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha