Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Lamine Traoré a Youssouf Dao

  dominik2717.5.2017 10:14reagovat

  Musím říct, že angažmá těch mladých Afričanů je další super akce. Jsou tady prakticky celou sezonu, odehráno mají něco pod deset soutěžních zápasů a vše opět provází takové to ticho po pěšině. Nemůžu se opět zbavit dojmu, že někdo něco pořádně podělal, což by tak nějak korespondovalo s tím, že se o tom vůbec nijak nekomunikuje. Já si koneckonců také neumím představit, že by Sparta nějak veřejně oznámila, že klub možná přijde a takto nadané fotbalisty, protože někdo z kanclů na Letné něco podělal.

   

  Tak nějak čekám, že jednoho dne se někde z nějakého zahraničního zdroje dozvíme, že jsou v jiných klubech (kde z nějakého zvláštního důvodu budou moct normálně nastupovat) a tím bude vše vyřešené. Přitom co jsem je viděl hrát, tak oba určitě mají velký potenciál, rozhodně by v brzké době mohli posílit rovnou A-tým. Opravdu velká škoda, že nemohou hrát, pro jejich kariéry to asi není ideální stav.

  • trcmano17.5.2017 10:29reagovat

   Je to divný, tady je tolik insiderů, který vědí o všem ve Spartě, ale o těhle hráčích nikdo nic Neutrální

   • dominik2717.5.2017 10:38reagovat

    Tak já nevím, jaké insiderské info by k tomu mělo padnout. Já slyšel, že se stále řeší nějaké problémy administrativního rázu, což do toho všeho logicky zapadá. Jestli někdo něco nevyřídil, jak měl, tak se to stejně nedozvíme...

  • Sendi17.5.2017 10:54reagovat

   To je jak se Zizuem, ten když ještě neměl povolení, tak proč vlastně nehraje jsem se dozvěděl od Holoubka na twitteru, když mi to osobně na můj dotaz psal do zprávy, Dao a Traoré jsou stoprocentně zase nějaká hovadina. Osobně si vůbec neumim představit, že by taková situace nastala kdekoliv jinde v Evropě, vždyť i v HFK Třebíč umí vyřešit legislativu Afričanů efektivněji než tady a to je klub co hráčům dluží roky výplatu, vždyť to je směšný :)

 • Čermák a Přikryl

  Markus17.5.2017 10:11reagovat

  Kromě Aleše Čermáka chce Pavel Vrba i Tomáše Přikryla,který předvádí výborné výkony. Spekuluje se o výměně za Kopice.

   

  Sparta by měla vzít Holzera,Zahustela,Váchu a vyměnit Přikryla zpátky. Otrávení Jdeme ke dnu.

 • To uz je na facku !

  Kubajs717.5.2017 7:08reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/303138/posili-sparta-rivaly-o-kapitana-lvicat-cermaka-ma-zajem-slavia-i-plzen.html

   

  Jestli dáme Cermase konkurenci,tak at jde vedení do pici uz !!!! To nema obdoby ...

  • DJDriver17.5.2017 7:44reagovat

   A jestli nechce prodlouzit tak strelit do polska

  • Heroic17.5.2017 7:46reagovat

   Já to říkal už před měsícem :(

  • munzig17.5.2017 9:05reagovat

   Když se vracel z Bolky hrozně jsem se těšil co ukáže na Letný a k mému překvapení nepředvedl ani 1/6 toho co v Boleslavy. Myslím že šanci ukázat se dostal a ani jednou jí nevyužil.

   Dost možná se stane že v Plzni nebo Slavii se zvedne a bude hrát dobře, ale pokud trucuje s podpisem smlouvy a ještě má zájem přestoupit do jednoho z těchto dvou týmů s klidným srdcem bych ho pustil.

   • Pouzar1117.5.2017 9:07reagovat

    To už je ale dost velkej poměr, aby to stálo za zamyšlení .. Tohle prostě není hráčem ale celou Spartou .. Respektive systémem hry a složením kádru

    • munzig17.5.2017 9:26reagovat

     Z části souhlasím, ale tvořit hru nebo zpracovávat balon by snad měl umět v každym systému.

     Věřim že v současný Spartě asi není radost hrát, ale pokud by to znamenalo že Slavie a Plzeň tím ztratí zájem o Maška a zároveň za Čermáka dostaneme 25 tak jsem v klidu.

   • Eduardo Landu17.5.2017 9:55reagovat

    Čermák, když hrál fotbal (Boleslav), tak hrál dobře. Čermák, když nehraje fotbal (Sparta), tak hraje špatně. Když bude hrát znovu fotbal (Plzeň, Slavia), tak bude hrát opět dobře.

     

    Nebylo by lepší, než pustit Čermáka, začít hrát fotbal? V systému, jakým hraje poslední dobou Sparta, by se neprosadil sebelepší hráč typu Čermáka (Dočkal je přece jen trochu jiný hráč).

     

    V současný hře Sparty je mnoho tragických prvků, který ovšem nestojí samy o sobě, ale jsou součástí navazujících procesů příčin a následků. Jinak řečeno, celkový systém hry je součástí jednotlivých prvků, které se vzájemně ovlivňují. A často stačí !změnit, opravit, zlepšit! pouze jeden na první pohled nepatrný prvek, který pak vede ke zlepšení v dalších navazujících prvcích hry (a ty dále vedou ke zlepšení v dalších částech hry atd.). A je důležitý ten základní prvek hry identifikovat a poté pracovat na jeho !odstranění, zlepšení!

     

    Základním problém hry Sparty je rozehrávka čtveřice !brankář + stopeři + defenzivní záložník!. Není divu, že Sparta hraje takovým stylem hry, jakým hraje, když její rozehrávka ze zadních řad je úplně tragická. A nelze tak ani očekávat, aby výkon Čermáka v současném systému byl kvalitativně stejný jako třeba v reprezentaci, která hraje naprosto rozdílným systémem.

     

    Pokud budeme dál hrát současným stylem, tj. ”styl na náhodu” - nulová rozehrávka, nákopy na útočníka, bojovnost, tak bude opravdu lepší Čermáka prodat a koupit místo něj třeba Baéze.

     

    Podle mě by však bylo lepší, kdyby Sparta začala hrát znovu fotbal a jsem přesvědčen o tom, že když čtveřici !Koubek, Mazuch, Kadlec, Vácha! nahradí třeba !Budinský, Jugas, Hovorka, Mareček+Sáček! tak se změní i styl hry a tím i Čermákův (a dalších hráčů) výkon.

  • waaw17.5.2017 9:23reagovat

   Zase se spekuluje podle jednoho clanku, kde novinar se jen dohaduje co vlastne hrac chce. Rozumim Cermakovi, ze v tomhle veku musi hrat a chce byt videt. Pokud citil, ze ho rada starsich nepusti do sestavy, tak se mu nedivim. Pod Scasnym si uzil sve, pod Radou parkrat zkusil post, ktery mu nesedi.

   Ted se ukaze, kdo bude trener a jak moc se kadr procisti. Treba ho novy trener chtit nebude, treba jo. Dutt mel na starosti vychovu mladeze, tak muze byt nakloneny zaclenovani mladych hracu

   • wasek2611@centrum.cz17.5.2017 11:17reagovat

    Nejhorší je, že starší hráči by těm mladým měli pomáhat...a ne je potápět. V tom jsme unikát. Fakt.

  • Spytihnef17.5.2017 9:27reagovat

   Čermák je pro mě jedno z největších zklamání letošní sezóny. Po návratu z MB jsem si od něj hodně sliboval.

   Přesto doufám, že se jedná o kachnu, protože stále mezi svými vrstevníky v U21 vyniká a v MB také ukázal, že by měl mít Spartě co dát.

   Moc nechápu jeho motivaci k přestupu. V létě má přijít nový trenér, to by měla být pro něj naděje na změnu herního stylu a motivace se prosadit. Sám musí vidět, že s výkony, které aktuálně předvádí se nemá šanci ani v Plzni, ani ve Slávii prosadit. Ono se dá říct, a je to dost smutné, že ve Spartě má teď nejmenší konkurenci. Ten důvod odchodu musí být zakopán někde jinde. Doufám, že třeba jen vyjednává o platu, který má, jak už to u odchovanců bývá, nižší než ostatní.

    

   • stařec17.5.2017 21:49reagovat

    Zřejmě nevíte,jak se dokáží hráči chovat k někomu,

    koho v týmu nechtějí.Kvašňák už je po smrti,takže

    už to neřekne.Mackowski tuším z Vítkovic byl ten,

    koho Kvašňák ve Spartě zabil.Naopak Ivan Mráz se

    díky Andrejovi stal jedním z nejlepších hráčů.

    Pokud se do takové situace dostal Čermák a další,

    nemůže se nikdo divit jejich odchodu.Je třeba

    zlikvidovat tu kliku starších hráčů,která si dělá

    vše,co je napadne.Včetně volby trenérů a hráčů.

  • dominik2717.5.2017 9:49reagovat

   Pokud je to opravdu tak, že Aleš Čermák nechce prodloužit smlouvu a je dokonce připravený jít do Slavie či Plzně, pak je to dost varovné. I když varovné jak pro koho. Čekám, že spousta lidí v klubu se podobně jako v případě Patrika Schicka bude akorát hrozně divit, proč Čermák nechce prodloužit.

    

   Já bych se mu nedivil. Samozřejmě se mi nelíbí, že hráč, který je ve Spartě už od náboru, by třeba měl skončit ve Slavii. Na druhou stranu je tak nějak jasné, že ve Spartě to pro Aleše asi není úplně ideální.

    

   Jako já beru, že toho zatím moc neukázal, na druhou stranu si myslím, že on v sobě má velký potenciál a Sparta by se měla snažit s ním mít trpělivost a dostat z něj maximum.

    

   Že se mladí fotbalisté snaží při první příležitosti dostat ze Sparty, mě bohužel moc nepřekvapuje. Vždyť v době, kdy Patrik Schick šel do Sampdorie, tak se dalo čekat, že tam dostane víc prostoru než ve Spartě. Tady trénoval Ščasný, který mladé hráče moc nestavěl, naopak v Sampdorii bylo jasné, že posila za tolik peněz tu šanci dostávat bude. U Čermáka je to v lecčems podobné. Jak jsem říkal, svůj potenciál ve Spartě spíš jen občasně naznačil, oporou se zatím nestal, ale zase si nemyslím, že by byl tak špatný, aby se musel dívat z lavičky na některé hráče, co mají základ prakticky jistý. Ale to je prostě dnešní Sparta.

   • pubi17.5.2017 10:17reagovat

    Zase bych nepřeháněl, už z přípravy bylo patrný, že Ščasný s ním počítal a minimálně v úvodu sezony, kdy se ještě Lafata doléčoval, by byl Schicky v útoku jednička.

    Ad. Odchod Čermáka by mě taky mrzel, ale ”zatím toho moc neukázal” je teda hodně slabý slovo. A že by to byl takovej génius, aby ho furt někdo obhajoval, že jako hraje špatně, protože jsou kolem něho všichni tragédi a on je v podstatě druhej Iniesta, už mi přijde fakt ujetý. Tím teď nereaguji na Tebe, jen nechci psát x postů.

    • dominik2717.5.2017 10:21reagovat

     Tak já v době, kdy jsem ještě koukal nebo chodil na zápasy áčka, tak jsem ho párkrát viděl zahrát dobře. Třeba doma proti Interu nebo Fenerbahce. Ale jako jak říkám, oslnivá sezona to v jeho podání nebyla, nicméně o kom z áčka Sparty se tohle dá říct? Přijde mi, jak kdyby pro Spartu bylo na léto prioritou odolat zájmu z ostatních klubů a udržet pohromadě radu starších, nějaký Čermák může jít pryč, protože talentovaných hráčů máme dost, takže se na lavičku místo něj najde klidně někdo jiný...

     • ACSpartaPraha4ever17.5.2017 10:34reagovat

      Presne tak to vidim, je to zase krok k tomu, ze hlavni je udrzeni ’rady starsich’ a zbytek je fuk.

      A hlavne bud byl Cermak porad zranen jako pulka kadru nebo s nim bylo vymetano jako za Scasneho. Napsat, ze nic neukazal, kdyz v podstate nemel kdy neco ukazat hranici s demenci.

       

      V U21 hraje fantasticky, v MB hral hodne dobre... Nedivil bych se kdyby se ukazal na EM v lete a frnknul nekam za kopecky.

      Nicmene pokud je informace Sportu pravdiva, tak je to rozhodne alarmujici...

     • kapacitos17.5.2017 11:01reagovat

      Tak proti Interu zahráli dobře všichni, to není měřítko. U Čermáka bude problém hlavně v hlavě, kdy nezvládá tlak ve Spartě no a ani mu nepomáhá to, že si nemá s kým pořádně přihrát. Mimochodem nevěřím, tomu že hráč a navíc odchovanec Sparty by přemýšlel o přestupu k nenáviděným soupeřům, když už přestup tak jedině za hranice.

 • Sport

  Luke16.5.2017 23:26reagovat

   

  NA LOVU ČERMÁKA. Talentovaný záložník Sparty Aleš Čermák uvízl na radaru těžkých vah Plzně a Slavie. Na Letné se proklamovaný nástupce Bořka Dočkala vytratil ze základní sestavy a podle všeho nemíní prodloužit u rudých kontrakt. V Plzni a v Edenu větří šanci na zajímavý úlovek.

  • Dolikus17.5.2017 6:47reagovat

   a je to tady Smích Jak kdyby jsme to tady průběžně neřešili..Bych se posral. Řikám to u jakéhokoliv hráče..ať jde kamkoliv, jen ne do Slávie nebo Plzně.

  • Dynamo17.5.2017 6:52reagovat

   Cermakovi chybi rychlost. Technika OK ale nadstandardni hrac to není. Na druhou stranu ani Nestor není žádnej zazrak.

   • Dolikus17.5.2017 7:02reagovat

    Jo..tohle člověk asi bere. Ikdyž si pořád myslím, že kdyby ho nějakej trenér šoupnul před vápno a nelepil s ním veškerou zálohu..plus měl před sebou menšiho šneka než Lafatu, tak by to nebylo zlé. Každopádně..podle mě by mohl jít kamkoliv, proto mě sere, že se nepoučíme a zase by jsme odkládali do Plzně..

    • Funin17.5.2017 7:13reagovat

     přesně jak píšeš, nechápu proč to naši trenéři nevidí, vždyť to není žádné tajemství, stači se podívat na nějakej zápas 21. Tohle je jeden z velkejch problémů ve Spartě, hráči nehrají tam, kde to umí nejlíp, nevyužívají se jejich kvality, ten kádr je prostě debilně sestavenej.

     • ardentr17.5.2017 7:54reagovat

      to je presne problem Sparty. A je to tak proto, ze ve Sparte holt hraci musi byt ”univerzalove”, schopni zahrat na vicero pozicich, coz je naprosta hloupost, ale nekoho to pred lety takto napadlo a managementu se to zalibilo

      • Funin17.5.2017 8:00reagovat

       ano presne muj nazor, jsem rad, ze si to nemyslim sam, jasne univerzalove se hodi, tak 2-3 do tymu, ale ve Spartě? Na křídlech hrajou Kadlec, Nestor, Sural, kteří jsou všichni lepší ve prostřed, bud na hrotu nebo pod ním. Pak tam máme Holzera se Zahustelem, kteří mohou hrát na své straně kdekoliv, ale spíše jim sedí staženější post, něž ostré křídlo.

  • trcmano17.5.2017 7:11reagovat

   Nevěřím tomu, že by tam šel. Jestli chce jít pryč, tak stačí počkat po euro 21 a o nabídky nebude mít nouze Neutrální

   • Funin17.5.2017 7:15reagovat

    otázka je, jestli si při nehrání u nás udržel nějakou formu, a jestli místo něj třeba Víťa nepošle do základu Baráka nebo Maška,l i když doufám že ne, Víťa vítěznou sestavu nerad mění

   • Dolikus17.5.2017 7:20reagovat

    Tak pokud ted, snad, přijde trenér u kterého by měli všichni začínat na stejné čáře..tak by byla blbost, kdyby to ještě nezkusil. Je jasný, že ho otrávil hlavně Zdenda a pak už se svezl s tím, že celá sezona stojí za hovno plus toho taky dost odmarodil.

    Jestli chce ale odejít, tak prostě doufám, že kamkoliv jinam..

 • Trenér

  Nulatunji16.5.2017 21:24reagovat

  Já pořád věřím, že máme hráče kvalitní a kromě pár kosmetických úprav bych kádr nechal pohromadě, podle mě je pořád problém, že hrajeme bez systému, bez automatismů, bez nácviku, prostě jen pošleme 11 hráčů na hřiště a ukažte, co umíte. Dále je pak na hráče zcela minimální tlak od vedení i fanoušků a ty si tak můžou dovolit se po hřišti ploužit a nebojovat. Pokud se dokáže odstranit tohle, nemusí nutně přijít 13 nových hráčů.

  • pivees16.5.2017 22:15reagovat

   No, ono by stačilo, kdyby se tech 11 kluků, nebo kolik jich je, konečně plně uzdravilo, a pak by bylo z čeho vybírat. Co se týče hráčů, tak doufam, ze už si nějakého trenéra vyhlidli a ten už snad vklidku pozoruje vse z povzdálí a skrta v seznamu.

   • exupery16.5.2017 22:24reagovat

    Nestačilo. Pomohlo, o tom žádná. Ale vážně by to nestačilo, není to ani tak problém toho, že by nám marodila o level vyšší kvalita.

    • maaarty16.5.2017 22:36reagovat

     Costa, Rosický, Pulkrab, Frýdek, dlouho Šural nejsou žádní průměráci. Jde taky o konkurenci, která při takovém počtu zraněných není.

     • asgard3316.5.2017 23:58reagovat

      Nejsou to žádní průměráci,ale na titul by to nestačilo.Rosa už nikdy zdravý nebude,Costa,Pulky, Frýdek by týmu pomohli,ale ani s nimi neuděláme potřebných 70 bodů,které měla Plzeň vloni i předloni.My totiž dokážeme zahrát jenom když o nic nejde,nejsme v roli favorita,nic se od nás nečeká,nejsme pod žádným tlakem,Plzeň porazíme až potom co na ně ztrácíme 12 bodů atd.Jenže pokud se rozhoduje o osudu sezony,jsme v situaci kdy ”musíme” vyhrát,něco se od nás čeká,tak to pravidelně posíráme bez ohledu na počet zraněných,takže já osobně takové výmluvy na marodku neberu.

    • pivees17.5.2017 9:04reagovat

     Mas pravdu, ze to nejsou top hráči. Ale konkurence v týmu by narostla a Ti zdraví by neměli jasné místo v sestavě z nutnosti.

  • ACSpartaPraha4ever16.5.2017 22:34reagovat

   Prave, ze musi prijit novy vitr. U nekterych tohle neni otazka momentalni, ale tahne se to uz nekolik let.

 • acs

  demon16.5.2017 19:28reagovat

  dobrá píčovina

 • Přiznávám

  Franta z lidu16.5.2017 18:46reagovat

  Přiznávám, že ten Pavel Vrba mi nevyšel, protože on odmítnul slibované hory-doly i s ovčákama, co mu JUDr. Křetínský nabízel. Prostě odmítnul neodmítnutelné, smlouva pro Vrbu byla na stole k podpisu připravená. ° Tak něco jiného: v sobotu měl v Lokále na Letné oslavu narození LV6 za účasti např. obou Kadleců. Venca za Spartu dle informací již nenastoupí, v létě je nachystán na přestup do 2. Bundesligy do Norimberka. Už se s ním nepočítá coby s fotbalistou, ale ”projektem”, který má generovat peníze lidem okolo se motajícím (tedy manažerům, hlavně Paskovi)... Otrávení

  • Paspartu16.5.2017 19:28reagovat

   No nevím. Může to být pravda, ale že by měl Venca něčím zaujmout kromě toho, že odtamtud jednou utekl a pak bůhví jak nezářil v Dánsku a teď hodně marodil, to nevím.

   Navíc by ho byla škoda, protože když se dá do kupy, tak na naší ligu bude pořád hodně nadstandardní hráč.

  • spartas16.5.2017 19:35reagovat

   lol

  • SuperFrankie16.5.2017 19:37reagovat

   Já vůbec nechápu, co jsi se snažil napsat. Nekousl tě upír třeba?

   • Franta z lidu16.5.2017 19:51reagovat

    Ok. Uvidíme...

  • captain_obvious16.5.2017 20:03reagovat

   To jsi hodný, že z těch desítek blábolů, které ti ”nevyšly”, jsi jeden uznal Smích

   • Franta z lidu16.5.2017 20:17reagovat

    Ale on to nebyl BLÁBOL... Smlouva ležela na stole před Vrbou, Křetínský dělal, co mohl, aby Vrbu získal. Tak holt si zažijeme další díl reality show Sparta hledá trenéra!

    • spartas16.5.2017 20:23reagovat

     lol, to je nejlepší

     nic se nevyplnilo, ale ty to ještě prezentuješ tak, že si měl pravdu :D

     si pacient :D

     • Lobrock16.5.2017 21:09reagovat

      Na podzim tady to antisparťanský hovado bude vykládat, jak Vencovi ležela na stole smlouva z Norimberku, ale nepodepsal ji.

     • Franta z lidu16.5.2017 21:17reagovat

      Jistě, JUDr. Křetínský trenéra Vrbu nechtěl! Proto teď už víme, kdo bude novým trenérem... Smích Smích

      • spartas16.5.2017 21:25reagovat

       příspěvek, kterej tady napsal Lobrock tě vystihl naprosto dokonale :D

       tvejm predikcím tady nevěří nikdo :D

       mít info, že Křetínský chce Vrbu, to je fakt sousto...

       asi jako že jsem slyšel, že v létě by mohlo bejt teplo

       když nebude, tak to je tím, že byla zima

       ale jinak by teplo bylo, takže jsem měl pravdu

       • Franta z lidu16.5.2017 21:53reagovat

        A když to nebude Ital, tak to bude Němec. A když to nebude ani jeden z nich, tak to bude Rada. Smích Myslíš to takhle, spartasi??? SmíchSmíchSmích

  • ACSpartaPraha4ever16.5.2017 22:40reagovat

   Koder aka Franta z lidu

   http://bit.ly/2pHqFaK

 • info ze sparty

  Cahill16.5.2017 17:02reagovat

  demon má pravdu snad jen v tom, že přijde zahraniční trenér. čistka velká se nechystá, naopak zůstane minimálně jeden asistent (WTF?), zahraniční kouč si však má právo přitáhnout někoho svýho (ještě aby ne). naše pseudohvězdy zůstanou, ohledně plánovaných posil jsem skeptik, ale to už je jen čistě můj odhad. bude to zase ligový průměr či vyčpělá ”hvězda”, ať už legionář, či zahraniční plejer.

  • Víťák z Cé Osmičky16.5.2017 17:04reagovat

   Taky se obávám, že to takhle bude.

  • waaw16.5.2017 18:00reagovat

   Tak Kretinsky je tim znamy, ze casto jezdi n Strahov a tam s perzonalem probira sve plany. Krome toho koho ze Sparty vyhodi obcas zmini i kterou elektrarnu chce koupit. Nejvice to probira s ostrahou a s uklizeckama. Texy probiral, nez je vyhodil

 • věřte - nevěřte

  demon16.5.2017 15:46reagovat

  dnes sem se dozvěděl od známího kterej dělá pro spartu na strahově že se opravdu chystá třesk v kádru i v realizačním týmu.prej budou vymetený i ty takzvaný nedotknutelný ”hvězdy”.po domluvě s jejich manažerama jim budou vypovězeny a částečně doplaceny smlouvy hlavně aby vypadly se sparty pryč. neřekl mi koho se to týká ale asi nám jeto všem jasný sami víme kdo tady hoří jak papír.přijde zahraniční trenér a ten si má přivíst zahraniční hráče podle sebe. na něčem prej maká i požár.z ligy je tam jugas,mareš z bolky,zelený,braite,civič,štětina,havel,mašek....má se jet velmi tvrdě na titul. když se to nepovede a nebude při třesku v kádru a realizáku titul a liga mistru tak toho chce křetínský nechat a prý to prodá.takhle sem to slišel.nikomu to nenutím takže tak nějak.

  • standis16.5.2017 15:57reagovat

   Tak doufejme, že si dá Kř. větší čas než 1 rok. Neuděláme titul o bod, případně nepostoupíme do LM golem v poslední minutě a on to prodá. Každopádně je dobré, aby tohle řekl všem lidem ve vedení. Jim musí být jasné, že při prodeji Sparty by to tam nový majitel vymetl razantně.

  • spartas16.5.2017 15:58reagovat

   lol

   • petr13716.5.2017 16:11reagovat

    moc se nesměj, on to slišel od známého

    • petr13716.5.2017 16:12reagovat

     pardon...od známího samozřejmě

  • Víťák z Cé Osmičky16.5.2017 16:09reagovat

   wat

  • asgard3316.5.2017 16:24reagovat

   Tenhle způsob čistky v kádru - vymetení nedotknutelných hvězd a částečné vyplacení doby jejich vypovězených smluv jsem tady nedávno navrhoval.To by smysl dávalo,ale nedělám si iluze, že se Daneček k něčemu takovému odhodlá.Co se týče těch jmen,Jugas+Štětina místo Holka s Kadlecem určitě ano,ale z těch ostatních jsou třeba Zelený,Civič,Havel hráči prakticky stejného postu,tady opravdu nevím...

  • Furia Ceca16.5.2017 16:49reagovat

   Hvězdy? Myslí Rosickýho?

  • wasek2611@centrum.cz16.5.2017 16:50reagovat

   1) vrať se na základku

   2) mareš, zelený uplně k ničemu

   3) breite, havel - možná by to šlo..

   4) Mašek, Havel, Civič - dobře, ale místo koho by hráli? Jsou dobří, ale na Spartu to nestačí

   5) Jugas, Štětina - mají šanci rovnou do základu.

   • spartas16.5.2017 19:37reagovat

    Ten Havel dvakrát ve dvou různejch skupinách je dobrý mentální cvičení pozornosti, ty filuto.

    • wasek2611@centrum.cz17.5.2017 0:34reagovat

     výborně! Prošel jsi mentálním cvičením pozornosti jako jediný z fora. Dostaneš piškotek :)

      

     No se mi zase střetly dvě myšlenky no :D původně jsem měl 3 kategorie a jak jsem to rozhazoval do 4, tak se mi Havel zduplikoval.

 • Jugas

  trcmano16.5.2017 9:15reagovat

  Místo Michaela Lüftnera by do Slavie měl pravděpodobně zamířit jeden z dvojice Lukáš Štětina a Michal Jeřábek.

  • wasek2611@centrum.cz16.5.2017 12:06reagovat

   Oba na ligu kvalitní obránci. Dobře, že to znamená volný průchod pro Jugase. Kdyby náhodou Jugas nepřišel, tak druhýho, koho si Slávia nevybere bych klidně bral k nám.

  • 13goat16.5.2017 12:28reagovat

   Jugase chce také Plzeň.

   • trcmano16.5.2017 13:08reagovat

    Plzeň nutně stopera nepotřebuje, leda že by chtěl Hájek kamaráda na lavičku.

    • 13goat16.5.2017 13:57reagovat

     Akutně ne, ale Hejda má slíbený zahraničí a Baránkovo koleno i teď vypadá jak napíchaný syntholem. Hájek se mi líbí.

     • wasek2611@centrum.cz16.5.2017 15:10reagovat

      žeby měla za 2 roky plzeň dvojici Hájek - Jugas jo ;)

      • 13goat16.5.2017 15:15reagovat

       Já nevim co zamýšlí Smích ale určitý zájem existuje. Ale z toho, co řikal Vrba na tiskovce mi přišlo, že spíš posilovat nechce. Vidim to na nějakýho Malinskýho a Zelenýho nebo něco na ten způsob.

       • wasek2611@centrum.cz16.5.2017 16:51reagovat

        Myslim, že Malinskýho. To je hráč podle Vrbova gusta :)

  • bigcock16.5.2017 12:57reagovat

   Jak vzdycky pise Bunda - co blbnete? Vzdyt je teprve kveten. Liga zacina az za pul roku, navic bude dovolena. Na prestupy je casu dost.

   • waaw16.5.2017 13:04reagovat

    Spravne, neni kam.spechat. on se vzdy nekdo najde. V nejhorsim tam nekdo zaskoci. Kadr mame siroky a kvalitni

   • trcmano16.5.2017 13:19reagovat

    Takhlejc to fachčilo pod Otavou. V zimě jsme se přesvědčili, že to jde i dřív než po dovolence u móře.

   • asgard3316.5.2017 14:29reagovat

    Jasně,my máme na přestupy vždycky dost času,my si akorát stáhnem vycházející hvězdy z Vlašimi a Senice a začneme shánět hráče na konci srpna,až nám Jugase a další vyhlédnuté hráče sebere konkurence(která na rozdíl od nás nespí) a na nás zbydou akorát druholigoví Holzerové...

  • kapacitos16.5.2017 14:20reagovat

   Tak jestli Luftjarda Jugase nechce, tak by nic nemělo bránit jeho příchodu. V zimě jsme ho chtěli a i on k nám chtěl, ale Zlín už po odchodu Hájka do Plzně nechtěl v obraně oslabovat. Podle mě máme s nimi předběžnou dohodu a po sezóně k nám dorazí Úsměv

81822 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha