Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Výjezd Bolka

  viktor18937.3.2017 11:24reagovat

  Zdravím, mezi Sparťany se bohužel čím dál tím více rozmáhá nešvar, kterým je chození mimo sektor ACS na výjezdech. Tím hrozně tratíme ve výjezdovém koeficientu a tímhle tempem budeme ještě v březnu v této statistice za slavistama, což je absolutně nepřípustný! V Boleslavi zvětšili sektor hostí, proto bych chtěl apelovat na všechny Letenské, aby nechodili mezi domácí, ale šli normálně fandit všichni společně do sektoru hostí. Díky

  (kdyby někdo nevěděl, co je výjezdový koeficient, tak se může podívat zde: http://www.supporters.cz/vyjezdovy-koeficient/84.html)

  • arbitr7.3.2017 11:40reagovat

   Málo lidí v sektoru Sparty je jen důsledek. Zapracujte na příčině, kterou jsou hovada v kotli, a lidí do sektoru začne chodit víc.

   • viktor18937.3.2017 11:50reagovat

    pane sudí, to máme lístky prodávat lidem proti vyplněnému IQ testu a pak dávat každému dejchnout u turniketu? Tohle je prostě fotbal, sorry jako.

    • spartas7.3.2017 12:12reagovat

     Pak je ovšem lichej argument, že tam lidi nechodí. Jeden z důvodů se nabízí, že s tím nic zrovna ty konkrétně neuděláš, je dost jedno.

   • Spartička887.3.2017 13:01reagovat

    Ježiš jaký hovada myslíš? Myslíš ty, co jezdí se Spartou všude kde se dá? Ono totiž i v kotli funguje taková hiearchie kde by ty starší měli mít slovo a ne nějakej pepa, co vyjede maximálně tak 2x do roka a to ještě tak na Slavii, maximálně do Příbrami nebo MB. Ono spíš jak hovada se chovají 17 letý exoti,co chodí na Spartu rok a myslí si o sobě bůhví co...Od toho jsou ovšem ty starý, aby takovýhle cucáky srovnali. Spíš bych viděl problém v tom, že v dnešní době není Sparta a její fanoušci tak o nějaký podpoře klubu jako spíš o tom, že fandit Spartě a být její ”chuligán” je tak trošku styl a móda. od toho se potom odvíjí xxx jiných věcí jak ve fandění tak v tom, jak se lidi v kotli chovají.

  • maaarty7.3.2017 11:54reagovat

   Zdravím. Do Bolky jedu, ale do našeho kotle ani náhodou.

  • ACS737.3.2017 11:57reagovat

   problém je, že zrovna ten sektor pro hosty v bolce je naprosto nedostačující...

   • viktor18937.3.2017 13:53reagovat

    pokud máš na mysli kapacitně, tak už to není pravda. Sektor se o dost zvětšil

 • Je zajímavé

  Poldi7.3.2017 9:25reagovat

  kam se poděl styl hry z přípravy. Když si vybavím ty zápasy, tak tam byl aktivní pressing ve více lidech. Bylo to jako vosy na cukr. Neviděl jsem moc nákopů a pokud jde o střední i krajní záložníky tak ve většině případů přebírali a zpracovávali balon směrem k brance soupeře a to buď v náběhu, nebo se s ním při zpracování otočili. Málo nahrávek dozadu hned z první. Už na Žilině byla ta změna patrná a pak to vymizelo úplně. Hráči jako Čermák, Sáček a možná i Mareček tohle dokážou, proč to tak není? Tohle by mě vážně zajímalo.

  • Tashunka Witko7.3.2017 9:47reagovat

   Sáček to dokáže, Mareček nehraje a Čermakovi každý balon nafackuje, nemá první dotek a potŕebuje moc času, takže většinou hraje už pod tlakem, někdy dokonce zachraňuje skluzem.

   Nepresujeme, protože soupeři nehrají na půl plynu jako v přípravě.

   • Funin7.3.2017 10:26reagovat

    Čermák normálně taky umí zpracovat míč, proč mu to teď nejde je ovšem otázka. Nemyslím si, že by to byl jen tím, že v přípravě hráli všichni na půl plynu, protože jestli se hraje příprava na půl plynu, tak jí tak hrála i Sparta a tudíž by v ostrejch zápasech měla hrál ještě líp

    • Tashunka Witko7.3.2017 10:35reagovat

     Nemůžeš přeci chtít, aby presoval i Lafata. Ta jeho obíhačka stoperů s hlavou mezi rameny nemá s presováním nic společného, když na to ostatní jen koukají.

     Shodou okolností jsem v sobotu odpo viděl fragmenty zápasu CSKA s Peterburgem a byl to úplně jiný tým (herně), než ten z přípravy. V současné formě naší i Petrohradu bych to viděl na větší debakl než s Rostovem.

     Příprava není měřítko !

   • Poldi7.3.2017 10:38reagovat

    Nevím jestli jsme my v přípravě dřeli na 100% a ostatní ne, ale to je vedlejší. Spíš mi jde o to, že ve všech těch zápasech byl vidět nějaký styl hry, který chceme a hrát a teď ani ťuk. Nevím jestli se to dá hodit jen na to, že proti nám soupeři hrají naplno. Samozřejmě vím, že Marec byl zraněný, ale už nastoupil, tak uvidíme. Nicméně on není nějaký lídr, ale mohl by pomoct. Pokud jde o Čermáka, tak u něj mi jako u mála hráčů přijde, že si umí přebrat dobře balon z první do prostoru kam to dává smysl. Bohužel mi přijde, že se zařadil po bok hráčů, kterým míč při zpracování nafackuje (kromě gólu vačnatci, tak bych si to představoval pokaždé).

  • ACSPA7.3.2017 10:14reagovat

   Praktikujem zcela jine herni pojeti. Kdo za to muze? Sami hraci si rekli ze budou hrat timhle stylem? To asi ne ze?

   Za to muze jedine nas trener. Je sice hezkej, hodnej, vopalenej, ale bohuzel si vzal kluk velky sousto. Na to ze nema licenci a trenuje poprve dospeli a navic Spartu. Jinak to ani nemohlo dopadnou.

   • spartas7.3.2017 10:16reagovat

    ježiš ty seš debil

   • Tashunka Witko7.3.2017 10:40reagovat

    Nechápu co je ti do toho, kdo trenuje Spartu a proč sem vůbec lezeš ?

    My bychom zase nechtěli, aby tady trénoval opatrnický Šilhavec, který vždy hrál neatraktivní fotbal odzadu a spoléhal na brejky, bez ohledu na to, jestli náhodou vede tabulku.

    Slávistická nakopávaná a přetlačovaná není hodna Sparty.

    My, Konate-sluníčkáři, máme raději naše technické dorostence a jejich líbivý dívčí fotbal bez použití síly a nátlaku.

   • Furia Ceca7.3.2017 11:06reagovat

    A co si blil za sračky, když vyhrál skupinu v Evropský lize?

  • majtin7.3.2017 10:25reagovat

   Já si myslím, že je tohle prostě o hlavě a o tom, že pakliže se netáhne za jeden provaz (teď mám na mysli v kabině, je-li pravda, že je rozskupinkovaná), že se to prostě projeví i na hřišti. Já si vybavuju, že nejlíp se mi hrálo s kámošema s kterejma sem si rozuměl i mimo hřiště, s těma to šlo i na hřišti. A naopak.

   Jinak je pozoruhodný, že hra začala jít dolů už proti Žilině, teda v zápase kdy vypukla v hledišti ”válka” ohledně Konatého. Třeba je to náhoda, ale můj názor je ten, že pakliže se v hledišti ”válčí”, tak na hřišti to nemůže klapat. Vím, že tenhle můj pohled lze lehce zesměšnit, ale je to má dlouhodobá životní zkušenost. Znám to třeba z práce, když jsme rozhádaný v kolektivu, najednou jako by se všechno spiklo a všechno jde 3x hůř.

   Proto si myslím, že jsme za Víti měli vnitřní sílu a atmosféra byla výborná, i když některý jeho fotbalový kroky, zvlášť přestupy, jsem dodnes neskousl. Očekával jsem, že tím sjednotitelem teď bude Holas, který je srdcař a zároveň odborník, ale vstoupili do toho další faktory.

   Každopádně i vzhledem k prvnímu mému odstavci jsme oproti slávistickému ”Spolu jsme silnější” docela v kontrastu. Samozřejmě, není to jen o tom. Je to spíš o tom, jak z daných možností zužitkovat maximum.

   • Tashunka Witko7.3.2017 10:44reagovat

    Válka v hledišti je zásadní faktor, který rozkládá Spartu. Pro Spartu by bylo lepší hrát bez diváků, než se záškodnickým kotlem !

   • Poldi7.3.2017 10:48reagovat

    Atmosféra s týmem asi udělá hodně, ale ono toho bude asi víc. Neshody v hledišti, bitky mezi spaťany. Pískání a nadávání na vlastní hráče (Konaté, Kadlec V. a další), co jsem si mohl poslechnout debilů a čůráků, zmrdů a sráčů na adresu kluka, který hraje druhý zápas po půlročním zranění. Pískání a hučení na Konatého když jde sám na brankáře apod. Vypískání týmu jako takového a další lahůdky určitě náledě v klubu nepomůžou, ale není to jen tohle. V tom týmu by měli být přirození lídři, zkušení hráči. Jenže ti opakovaně selhávají jako lídři i jako hráči v poli a zachraňovat to má při té marodce kdo? Kluci, kteří za Spartu v lize odehráli tak 10 zápasů? Ti kluci se nemůžou spolehnout na ty starší hráče, nemůžou se opřít o publikum. Nedivím se, že to drhne. Než z těch mladých budou trochu osobnosti, tak to potrvá. Bohužel.

    • majtin7.3.2017 11:17reagovat

     Ta idea asi byla, že se ti mladí teď na jaře budou zvykat na tlak ve Spartě (platí i pro Čermáka) po boku zkušených hráčů - jenže Dočkal odešel, Marec, Šural byli zraněný, stopeři a Káca z formy, Lafy nastupuje sporadicky, ale ten nemůže nijak dirigovat mladý, protože ten je hodně závislej na hře hráčů za sebou.

     Mně se teď líbilo, když nastoupil Marec že do toho vnesl zkušenost. Věřím, že se do formy dostanou s přibývající kondicí Šural nebo Káca, Mazda snad po nemoci či co mu bylo snad bude taky oporou a že si to začne sedat. Sáček a Čermák jsou výborný, ale zatím nemohou Spartu táhnout.

     A hlavně pískat by se mělo jen na flákače a ne na hráče co makají, ale prostě jim to nejde.

  • pubi7.3.2017 11:46reagovat

   Ze zápasů, který jsem v přípravě viděl - a že jich byla kopice - hrál Lafata v základu jen proti Ferencvárosi. A právě tenhle zápas byl jak herně, tak co se týče presingu (ony jsou to dost spojitý nádoby - tlak na soupeře, rychleji získané míče, prostor na přechod do brejku) zdaleka nejhorší. Otázkou je, proč najednou hrajou jiní hráči, než by podle přípravy hrát měli, ale z toho, jak to zatím Holoubek vede, se z toho prostě normálně pos*al a po prvním nezdaru už zase vybírá sestavu jen podle jmen.

   • pubi7.3.2017 11:46reagovat

    + druhej důvod je samozřejmě Bořek.

    • Funin7.3.2017 11:56reagovat

     + zraneni Pulkraba, kterej by jinak mozna i hral

 • Výstižné hodnocení Krejčího

  asgard337.3.2017 9:00reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/296255/krejci-plzni-chybi-sila-postrada-durise-slavia-to-dobre-poskladala.html.Z mého pohledu velmi zajímavý a hlavně výstižný komentář, se kterým se plně ztotožňuji.Z uvedeného rozboru Slavie taky jasně vyplývá,co všechno nám proti nim chybí...

  • Spytihnef7.3.2017 9:09reagovat

   Nechápu kecy typu: ”Nedělnímu šlágru kralovala Slavia.” Nebýt zbytečného vyloučení Řezníka, tak jasně remízový zápas.

    

   Vím, že to není komentář Krejčího, ale novináře.

   • asgard337.3.2017 9:22reagovat

    Tak jednak těch komentářů k nedělnímu zápasu bylo pochopitelně víc a jednak tohle hodnocení se netýká pouze jednoho konkrétního zápasu,ale celkového rozboru Plzně a Slavie, se kterým plně souhlasím.

  • ACS737.3.2017 9:39reagovat

   jasně popsanej skutečnej stav.. Plzeň sice hraje tužku, ale co bych za její obranu dal tady na Letný Zoufalství

   • asgard337.3.2017 10:02reagovat

    Asi tak...Co bysme dnes dali za jejich stopery,se kterými jsme svého času u nás pohrdali.I ten Hájek, co se jim nevejde do sestavy,by byl proti našim vyčichlým kašparům v obraně megaposilou...

    • Tashunka Witko7.3.2017 10:48reagovat

     Nesmysl. Bral bych jenom Hubníka,

     Hejda s Hájkem jsou stejná druhá liga jako Mazuch. To i Kadlec je lepší než oni.

     Nejlepší stopeři v lize jsou Deli a Hubník, tahle dvojka má evropské parametry. Ten zbytek za moc nestojí. Problém je, že my nasazujeme i Holka, který není ani fotbalista, natož stoper. Dodnes neví, jak a v jakém prostoru se pohybovat a na hřišti se v podstatě jen plácá, krom toho, že je nechutný alibista.

     • Poldi7.3.2017 10:52reagovat

      S Tebou bych chtěl oslavit až Holek odejde, to bude legendární párty :)

     • ACS737.3.2017 11:19reagovat

      nesmysl... Deliho ani Hubníka nasadit z jistých důvodů nemůžeme, proto nasazujeme dřeváky a PROTO má Plzeň obranu lepší, to je prostě fakt...

     • asgard337.3.2017 11:25reagovat

      Hejda s Hájkem jsou přinejmenším v důrazu a hlavičkových soubojích (což nám nejvíc chybí) vysoko nad našimi antistopery.Pokud jsou oni druhá liga,tak naši pseudostopeři jsou třetí liga až divize (podle toho kolik prohrají soubojů a napáchají kiksů).Mít tady trojici stoperů se sparťanskou minulostí Hubník,Hejda,Deli,tak s Karou a Costou na krajích máme neprůstřelnou obranu a jsme u nás prakticky neporazitelní.Malý zádrhel je pouze v tom,že tohle pochopíme vždycky až s křížkem po funuse a že ve sportu i v naší kaprlize neplatí žádné ”co by bylo kdyby”...

 • Koubek

  wasek2611@centrum.cz6.3.2017 23:52reagovat

  Velka skoda ze jsme ho nepustili. Podle me si neumi dirigovat obranu. Do brany by mel jit zpatky Bicik...

  • ouki7.3.2017 2:27reagovat

   Koubek je stále mladý gólman. Naopak Bičík je už hodně starý gólman, jeho výkonnost půjde už jenom dolů a je třeba koncepčně pomýšlet na jeho nástupníka.

    

   Tím se stal právě Koubek poté, kdy Bičíkovi začaly přibývat minely.

   • wasek2611@centrum.cz7.3.2017 8:48reagovat

    Mame budinskeho a stecha jeste...stech umi servat obranu.

    • munzig7.3.2017 8:51reagovat

     stech už si ve Spartě nezachytá. Divil jsme se že ho v zimě neposlali někam jinam.

     • JosephV7.3.2017 9:40reagovat

      Spíš nebyl o něj zájem z ciziny kam chce a v lize nikam jinam nechce krom sparty...

    • ACSPA7.3.2017 9:52reagovat

     SmíchSmích Štech je nahradnik v juniorce. Ten muze servat tak leda spravceho ze mu nedal deku pod prdel na lavicku.

  • victorlima7.3.2017 19:41reagovat

   Sparta by měla dát do branky Budínského. V Bohemce taky za strašnou obranou dokázal své kvality. Je to určitě naše budoucí jednička. Obávám se, že bude Koubek dál pokračovat, protože ho chtějí prodat. Nesmí se opakovat takový nářez jako v Rostově, to by ho pak nikdo nechtěl.

 • Strahov

  ACSPA6.3.2017 21:36reagovat

  Nedavno tu nekdo zminil, ze jedine co ve Sparte momentalne funguje je Strahov. Chci se zeptat co jako Strahov a ing. Hřebik vyprodukoval za posledni 4 roky co tam sedi?

  Ja tam vidim jedineho Sáčka, ktery se prosazuje. A hlavne tady nevipisujte mlady hrace, co mame na hostovani. Ty pujdou hostovat znovu, pak zase znovu a dopadnou jak ty Jakubové, Vorlové, Březinové a dalši, kteři u mistnich odborníku měli obrovský potenciál na základ ve Spartě.

  • Bunda6.3.2017 21:39reagovat

   Má cenu odpovídat na takovou sračku ? Jen krátce - U 17-19 letých Hřebík nemůže udělat takovou parádu jako u těch začínajících. Snad to pochopíš...

   • Ludvik26.3.2017 21:42reagovat

    To nic nemeni na tom, ze vysledkem je zatim pouze Sacek.

    • Funin6.3.2017 21:47reagovat

     Pulkraba nepocitas? nebo Havelku? Jako to ze mladi hraci nedostavaji tolik sanci, neznamena, ze nejsou dobri. Navic proste prace u mladeze je beh na dlouhou trat, kdyz neco zmenis, tak to trva nez ti hraci u kterejch si to zacal menit vyrostou a u starsich uz ty zmeny tolik nejsou znat

     • Ludvik26.3.2017 21:49reagovat

      Pulkrab podle me na acko Sparty dlouhodobě nema. Je pomalejší a technicky nic moc.

      Havelka je talent, zatim nic vic.

      • Funin6.3.2017 21:50reagovat

       a co ma mladez provozovat nez talenty? A pulky na Acko ma, ono se to jeste ukaze a snad u nas

       • Funin6.3.2017 21:50reagovat

        oprava produkovat

      • Bunda6.3.2017 21:50reagovat

       Co by Havelka měl v 18 být ? :D Talent. V 18 letech začínal Rosa a to byl hráč který se narodí v ČR jednou za 450 let.

     • ACSPA6.3.2017 22:01reagovat

      Zaskakujici a stridajici hrace, kteri museji nastoupi, protoze nikdo z duvodu zraneni neni,snad nechcec pocitat!!

   • ACSPA6.3.2017 21:46reagovat

    Snad ma celou mladez na starost. Tak koho vyprodukoval ten znalec??

    • Phil Taylor6.3.2017 22:59reagovat

     nereagujte na tyhle trolly, kteří tady chtějí jen vyvolat hádky!!!!jděte si mudrovat na plzenský nebo slavistický forum, tam vám budou tleskat...to je vaše sorta!!!

  • Funin6.3.2017 21:41reagovat

   nebudu ti tu vipisovat nic, zasadne nevipisuju

   • ACSPA6.3.2017 21:48reagovat

    Tak to muzes vypsat studentiku...

    • Funin6.3.2017 21:51reagovat

     i kdybych ti tu vypsal neco, tak te to stejne nepresvedci abys zmenil nazor, tak proc se snazit?

     Kdo si chce kopnout do Hrebika, tak si kopne, kdo do Holoubka tak si kopne, kdo do Konatého, tak si kopne. A btw kez bych byl studentik, to byla super leta

  • kopejtko6.3.2017 22:01reagovat

   tak zrovna Sáček toho naštěstí na Strahově moc neodehrál Úsměv

  • dominik276.3.2017 22:15reagovat

   Tohle mi spíš přijde jako nějaká provokace než otázka.

   • hombre6.3.2017 22:40reagovat

    To víš, že to je provokace od Slávistů. Dříve tu opruzovali Plzeňáci, ale doba se změnila. Někdo by to tu měl trochu pročistit, dominiku!!!

    Jinak ty a Sendi víte, že ten produkt že Strahova a Hřebíka, má od 17 let dolů. Ale blbcům z Edenu to nevysvětlíš, oni už jsou mistři světa.

  • standis6.3.2017 22:25reagovat

   Schick - prodán za 100 mil.

   Sýkora - toho dokonce do Sparty přivedl jako dorostence

   Stačí jenom tato 2 jména. Proč nehráli v A Sparty? Na to se zeptej Otavy.

   • dominik276.3.2017 22:34reagovat

    Sýkora je dobrý příklad, jestli se nepletu, tak toho si Hřebík přivedl na základě zkušenosti z repre. Ve Spartě dorostl do ligové úrovně, což následně prokázal na hostování v Brně. Dodnes nechápu, proč vlastně v áčku Sparty nikdy nedostal opravdovou šanci.

     

    Nicméně kdybych chtěl být nějakým antihřebíkovcem, tak bych okamžitě vyrukoval s tím, že Schick se s Hřebíkem potkal ve Spartě v nějakých patnácti nebo šestnácti letech, takže bych hned mohl vystartovat s tím, že to přece není Hřebíkův produkt, protože za čtyři roky ho nemohl stihnout kompletně vychovat.Smích

    • standis6.3.2017 22:55reagovat

     Hřebíkovi ovšem nejvíc může děkovat Brabec. Vzpomínám si, že snad na první představovací tiskovce Hřebíka se rozčiloval, že Brabec ani nehraje v B Sparty. Tak ted hraje v A repre a Genku.

     • ouki7.3.2017 1:38reagovat

      Ano, on byl vyhlášen nejlepším obráncem (nebo přímo hráčem?) ME, kde jinak hrály už veliké hvězdy, a tento nejlepší hráč turnaje nehrál ani v rezervním týmu Sparty. To bylo opravdu podivné.

  • Tashunka Witko7.3.2017 0:23reagovat

   Máš špatný info, Sáček přišel z Hustopečí

   • ACSPA7.3.2017 8:39reagovat

    Takze vlastne nikoho nevyprodukovali. Hlavne ze se tam na Strahove zakonzervovali a hraji si na svym pisecku.

    To ze jsou prvni v tabulkach je sice hezky, ale k nicemu. Me zajima vysledny efekt. Kdo nastoupi z odchovancu za acko.

    Vydledek je 0. Ale hlavne ze Strahov funguje ze?

     

     

    • Poldi7.3.2017 9:29reagovat

     panejo...parádní :)

    • Corwin7.3.2017 9:47reagovat

     Normálně tu moc nereaguju, ale na ty tvoje pitomosti už mi to nedá. Je zajímavé, že v ostatních týmech v lize se ti hráči prosazovali a prosazují, ale u nás to nešlo. Spíš bys měl zapřemýšlet, proč to tak bylo a proč spousta hráčů radši odešla jinam než aby čekala, jestli tu dostanou šanci. nechceš mi tvrdit, že hráči jako Sýkora, Schick, Pavelka na Spartu nemají, že ne? (tím nechci tvrdit, že je vychoval jen nebo hlavně Hřebík, tam už někdo přede mnou psal, že ti hráči, které vychovává Strahov pod Hřebíkem od mala jsou ještě hodně mladí).

     A ještě poslední věc. Přesto, že to na Strahově dělají všechno blbě, tak jsou naše mládežnický celky zvány na prestižní turnaje a na stáže na Strahov jezdí i trenéři ze západu, ti všichni tomu asi taky vůbec nerozumí a je to jen shoda náhod. Co takhle zkusit občas myslet a ne jen řvát Hřebík ven.

 • Tiki taka

  LukyACS6.3.2017 20:27reagovat

  Hampl s Rajnochem se pěkně obuli do Karla Úsměv

  • captain_obvious6.3.2017 21:23reagovat

   Tvl jak dlouho Svěcený nespal? Smích

 • Lobrock 6.3.2017 10:37

  ACS736.3.2017 19:52reagovat

  ”Prej ”lets go”. Ten sešívanej blb potvrdil, že na Spartu nezajde ani při derby. V životě jsem nezažil, že by se tohle na Spartě skandovalo..”

   

  https://www.youtube.com/watch?v=iMxDh0__Cyk

  • Pavel006.3.2017 20:30reagovat

   Táhni blbe!

   • hombre6.3.2017 23:12reagovat

    Myslíš, že to došlo, s IQ 73 ?

 • Kilovolt

  maybe6.3.2017 19:43reagovat

  Opravdu si myslíš, že je potřeba se mladého hráče -reprezentanta ptát proč hraje raději základ v bundeslize či serii A než ve Spartě ?SmíchSmích

  • AlaMierda6.3.2017 19:46reagovat

   asi jako se ptát třeba C.Ronalda, proč šel raději do Manchesteru, když mohl hrát ve Sportingu.

  • kilovolt6.3.2017 21:02reagovat

   myslel jsem to to trochu v nadsázce, samozřejmě. jde o to jestli tam hraje základ nebo jenom leští lavičku

 • Stahov x Letná

  spartakus6.3.2017 19:41reagovat

  Koubek, Kaderabek, Krejci, Skalak, Brabec, Janos, Polom, Prikryl

  Kalas, Jugas, Fantis, Hala, Jelecek, Hadascok, Kraus, Lacha, Sladky, Zapletal

   

  Tohle jsou hraci z Hrebikovo U19. V prvni skupine se kazdy prosadil v lize a spousta uz je za kopeckama. Z druhe skupiny Kalas a Jugas. Zbytek nula.

  Pak tady mame M. Frydek, D. Hovorka, Julis, Cermak, Sacek, Pulkrab, Brezina, Havelka, Ch. Frydek, Hašek & Hašek, Nečas, Zinedin, Turyna, Dudl

  Proč to sem dávám.Mládež na Strahově produkuje talentované fotbalisty, ale nějak ten přechod do A mužstva není uspokojivý.Alespoň mně se to tak jeví.Chyba byla zrušení B mužstva.Takto je musíme posílat po hostovačkách a to není dobré.

 • no nic

  AlaMierda6.3.2017 19:13reagovat

  hrajeme nehoráznou sračku, koukat se na to nedá. Proti Dukle už ani nikdo nevyčníval. Ještě nedávno vše bylo v tom, že máme skvělé hráče a nemáme systém ,v čem to tedy je teď to nechám na posouzení jiných. Takle hrozně bídnou Spartičku jsem hopdně dlouho neviděl. Pokud nějakým zázrakem nezačneme hrát fotbal, tak naše skvělé hráče čeká dost velký průvan v kabině.

79510 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha