Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Příbram

  Paspartu11.3.2017 16:53reagovat

  Doufal jsem, že by dnes mohl být s definitivně klid od Příbrami, ale Hradec ukázal, že by měl z ligy zmizet s ní.

  Boj o záchranu se trochu zdramatizoval, ale letos Příbram snad spadne.

  • asd11.3.2017 17:00reagovat

   Určitě, nemaj prachy a nemaj už kde brát, na další sezónu už by nedali ani rozpočet

 • Aby se už nespekulovalo

  majtin11.3.2017 15:34reagovat

  Pořád tu určitá skupina omílá, že není úplně pravda, že Timiho vzala kabina zpátky a že jí byl vnucen a dotyční mají zdroje, že ho kabina nechce. Takže tady jsou výtahy z rozhovoru s Holasem, nevím kdo by to měl líp vědět, není pochyb že Holas je upřímnej, takže doufám, že už se nebude spekulovat:

  ”od nás,(a) od hráčů ji rozhodně má (podporu)”

  ”Timi je náš, my za ním všichni stojíme”

  ”kluci mu dávaj podporu z toho hřiště”

  A taky říká: ”Timi je náš”. Takže kdo jde proti němu, jde proti Spartě. Má to logiku? Zdar

   

  • honzaspartan11.3.2017 16:06reagovat

   Pokud někomu nedochází, že říkat něco jako profesionál do medií a něco si opravdu myslet, je veliký rozdíl, tak opravdu není mentálně příliš na výši.

   Bezmozek Konaté byl vyřazen z týmu a zpátky ho nechtělo ani vedení, ani hráči. To byla věc normálně veřejně znamá a šly v podstatě oficiální hlasy i z vedení, že si nikdo neumí představit, že by kabina Konatého ještě někdy přijala.

   Pak vedení otočilo a vnutilo Konatého kabině zpátky a ty si opravdu myslíš, že všichni hráči najednou otočili taky a vítají tam toho zrádce a škůdce s otevřenou náručí? Tím spíš potom, co předvedl v Rostově? Tak to jsi hodně naivní.

   Drtivá většina hráčů Konatého nesnáší a v kabině ho nechce, ale veřejně to samozřejmě nikdo říct nemůže, protože by tím šel proti vedení a byl by ve Spartě odepsaný. Tito hráči totiž na rozdíl od Timiho, který má právě to zde nyní tak hodně oblíbené a zmiňované IQ 20, používají mozek na hřišti i mimo hřiště.

   Dále nechápu to jeho neustálé přeceňování. Je ve Spartě několik let a je pořád stejný. Je rychlý a umí obejít hráče, ale nemá finální přihrávku ani kvalitní zakončení. Z jeho akcí vůbec nic není a vždycky to nějak zadrbe, to také souvisí s jeho (ne)inteligencí, kvůli níž mimochodem ani není schopen absolvovat rozhovor s médii a naopak je schopen nechat se naprosto debilně vyloučit.

   Kdyby byl lepším hráčem a tahounem, tak bych tu jeho podporu a ochotu všechno mu odpustit u té častí fanoušků i pochopil, ale takhle mi to opravdu hlava nebere.

   • P_YF0911.3.2017 16:26reagovat

    Honzo, mas ve vsem naprostou pravdu, ale pro mistni diskutery to je neco nepochopitelneho, bohuzel.

   • astronautacs11.3.2017 16:30reagovat

    Skvěle napsáno. Úsměv

   • H’Eikolo Kanté11.3.2017 16:33reagovat

    Děkuji, že to někdo takhle jasně shrnul.

   • RonamCZ11.3.2017 16:34reagovat

    +1 Honzo

   • asgard3311.3.2017 16:50reagovat

    Tak to je snad jasný,že hráči se musí především chovat profesionálně a když jim vedení nařídí,že musí Konatého přijmout zpátky a nikdo proti tomu nebude držkovat,tak mu budou dobrovolně povinně vyjadřovat podporu i když to silně připomíná dobrovolně povinné mávání sovětskými vlaječkami na 1.máje za starých časů.

   • waaw11.3.2017 16:51reagovat

    Tyhle filosoficko- socilogicky analyzy miluju. Na zacatku by to chtelo definovat pojmy, aby vsichni vedeli o cem se mluvi. Takze treba co to znamena, kdyz ho vezme kabina? Asi s nim nikdy zvlast nikdo nekamaradil, domu ho nezval a po treninku na pivo s nim taky nikdo z muzstva nechodil. Tak co se zmenilo? Takze rozhodujici je, zda mu spoluhraci nahraji, kdyz to ma smysl, nebo ho ignoruji. Z poslednich zapasu se mi zdalo, ze mu nahraji (pokud to dava smysl) protoze jim jde o uspech muzstva.

   • majtin11.3.2017 18:19reagovat

    Ty vado, tomu říkám invaze radikálních a jak si pěkně notují a pochvalují si ty svoje nesmysly.

    Smích

    • ewzen11.3.2017 18:25reagovat

     Joo tvé názory sou absolutní top a ostatní tvrdí nesmysly. Tleskám.

     • Phil Taylor11.3.2017 18:41reagovat

      jojo kotelníci si notujou..jen jejich názor je ten správný...

     • majtin11.3.2017 18:57reagovat

      Se snažím vnímat argumenty protistrany, ale když to jsou povídačky ničím nepodložený a domněnky, co s tím chceš dělat?

    • hombre11.3.2017 18:42reagovat

     Prdlajs invaze radikálních, půlka jsou trollové, chtějí to tu rozklížit a sami si sobě odpovídají. Někteří z našich jim zbytečně plní střelivo a odpovídají jim Vztek.

   • majtin11.3.2017 18:52reagovat

    ”Pokud někomu nedochází, že říkat něco jako profesionál do medií a něco si opravdu myslet” - jenže tady povídal o postoji hráčů ke Konatému Holoubek, Holoubek je s těmi hráči denně a mluví vždy upřímně.

    ”tak opravdu není mentálně příliš na výši.” - mně mé IQ stačí k životu bohatě (134).

    ”Konaté byl vyřazen z týmu a zpátky ho nechtělo ani vedení, ani hráči. To byla věc normálně veřejně znamá a šly v podstatě oficiální hlasy i z vedení, že si nikdo neumí představit, že by kabina Konatého ještě někdy přijala.” - no to je mi novinka Údiv, vždyť o tom v podstatě mluvili Bořek i Požár.

    ”Pak vedení otočilo a vnutilo Konatého kabině zpátky a ty si opravdu myslíš, že všichni hráči najednou otočili taky a vítají tam toho zrádce a škůdce s otevřenou náručí?” - to přišlo s časem, v béčku se mu dařilo a makal, ono časem vychladnou hlavy a na věc se pak nahlíží trochu jinak, než když je to horké.

    ”Tím spíš potom, co předvedl v Rostově?” - to co předvedl v Rostově by se nejspíš nestalo nebýt toho jeho hateovaní proti Žilině. Nesnímám z něj odpovědnost, ale hučící fanoušci by se měli chytit za rypák.

    ”Tak to jsi hodně naivní.” - protože nevidím za jasným vyjádřením Holoubka a třeba Bořka nějaký konspirační teorie na entou?Úsměv)

    ”Drtivá většina hráčů Konatého nesnáší a v kabině ho nechce, ale veřejně to samozřejmě nikdo říct nemůže, protože by tím šel proti vedení a byl by ve Spartě odepsaný.” Já si myslím, že zrovna Holas s nima mluví o všem. Julda s Costou třeba chlácholili Timiho po té masáži proti Bohemce. Mladí hráči těžko budou mít s Timim problém, takže na drtivou většinu se rozhodně nedostanem. Myslím, že jestli, tak to bude těžká menšina.

    ”Tito hráči totiž na rozdíl od Timiho, který má právě to zde nyní tak hodně oblíbené a zmiňované IQ 20, používají mozek na hřišti i mimo hřiště.”- viděl si někoho s IQ 20? Myslím, že toho moc nenaběhají. Ale jinak, když se podíváš mezi fotbalisty, je to samej učenec, to jo.

    ”Ale nechápu to jeho neustálé přeceňování. Je ve Spartě několik let a je pořád stejný. Je rychlý a umí obejít hráče, ale nemá finální přihrávku ani kvalitní zakončení. Z jeho akcí vůbec nic není a vždycky to nějak zadrbe, to také souvisí s jeho (ne)inteligencí, kvůli níž mimochodem ani není schopen absolvovat rozhovor s médii a naopak je schopen nechat se naprosto debilně vyloučit.” - debilně vyloučit se nechal i Bořek, Matěj, prostě tvůrčí typy. Sportovní výkonost - v juniorce vyčníval na podzim, když jde někdo hrát z Áčka do B, málokdo takhle vyčnívá. Já se těšil až přijde pořádnej trenér a vysvětlí mu základní herní principy, protože jsem přesvědčen, že s ním v Áčku nikdo výrazně individuálně nepracoval. Potenciál má ale pro naši ligu špičkovej.

    ”Kdyby byl lepším hráčem a tahounem, tak bych tu jeho podporu a ochotu všechno mu odpustit u té častí fanoušků i pochopil, ale takhle mi to opravdu hlava nebere.” - vidíš tohle mi je úplně fuk, buď provedl něco co se má odpustit a nebo něco, co podle vyššího principu mravního odpustit nelze. A nemělo by záležet jestli je jeden z nejlepších nebo na pomezí základní sestavy.

    Když to shrnu, pěkně si to Honzo odflákl, snůška polopravd, konspiračních teorií, babských povídaček a povrchností.

   • Jerababa11.3.2017 19:09reagovat

    Normální je, když se mi někdo, něco nelíbí, vyříkat si to z očí do očí.

    Hučící skupinka připomíná tlupičku opic, visících vysoko ve větvích, vřískajících na tygra pod stromem. Tam jsou silní, tam se taktéž cítí býti tygry.

    Tak je prostě ignorujme. Je to několik jedinců s několika nicky, kteří to tady hodlají rozeštvát.

    A na stadecu je každýho věc, jakou má preferenci a jak se zachová.

    Je to už v podstatě neproduktivní a otravující.

  • panda11.3.2017 16:25reagovat

   tak určitě mluví pravdu a neřiká to jen proto, že musí...

 • U19

  majtin11.3.2017 15:34reagovat

  3:3 Taková Barca a předpokládám, že bez simulování.

  • SuperFrankie11.3.2017 15:36reagovat

   4:3 moc hezký. Úsměv

  • captain_obvious11.3.2017 16:20reagovat

   Easy 6:3 Smích Ale nevím co ty tři penalty no Smích

   • kapacitos11.3.2017 16:24reagovat

    A největší konkurent prohrál v Hradci Úsměv

   • DJDriver11.3.2017 16:31reagovat

    Hřebík ven!!

   • Sendi11.3.2017 17:53reagovat

    pencle byly naprosto jasný a plynuly z obřího tlaku;)

    • captain_obvious11.3.2017 17:55reagovat

     Ok, to je dobře Úsměv

     • Sendi11.3.2017 17:58reagovat

      kdo nebyl, ten prohloupil :D

      • hombre11.3.2017 18:44reagovat

       Můžeš to trochu rozvést? Co ta první půle? Podcenění a pak odpadla Opava? Dík

 • Jablonec

  SuperFrankie11.3.2017 15:11reagovat

  Fakt nechápu, jak nám tyhle nuly mohly dát tři góly....

   

 • Mustedanagič

  H’Eikolo Kanté11.3.2017 15:05reagovat

  Místo zbytečné tapety nějakého indiána bych rád oznámil, že Zizu právě vstřelil gól.

  • majtin11.3.2017 15:10reagovat

   Skvělý. Je možná lepší, když naše U19 dává góly v lize než Opavě.Úsměv

  • zdenek11.3.2017 15:12reagovat

   přesně tak ten posranej Jablonec už dokonce sezony takovej zápas jako sehrál s námi nezahraje to samé Liberec dokáží se vyhecovat akorát na nás a my jim ještě dáváme hráče na hostování

   • H’Eikolo Kanté11.3.2017 15:14reagovat

    To se dalo čekat. Mě už to začíná celkem štvát - já nechci, abychom vyhrávali vše, ještě než přijedeme, ale když se ta kopyta vážně nahecují jen na zápas s námi, tak už vážně nevím.

  • majtin11.3.2017 15:19reagovat

   Teda dost jednoduchej, ale to se velkým hráčům stává, např. Lafy v Ostravě: http://tv.isport.blesk.cz/video/3304693/dukla-jablonec-mustedanagic-se-trefil-ve-2-minute-po-chybe-valese.html

 • V dávných letech se sedmičkou na konci

  Tashunka Witko11.3.2017 14:53reagovat

  Sparta v letošním ligovém ročníku neprožívá zatím žádné úspěšné období a bohužel se musí dočasně koukat na záda sešívaným kašpárkům, kteří ani nevědí, kdy, jak a proč vlastně vznikli a pletou si sportování s řečněním a krasopisem.

  Mnohem hůře než letos ovšem bylo před 110 lety, kdy jsem 24.11.1907 utrpěli historicky největší prohru se Slavií, a sice 1:9.

  Hůře bylo i před 100 lety - 17.06.1917, kdy Slavia porazila Spartu 5:0.

  Před 90. bylo už veseleji a Sparta v roce 1927 vyhrála nejen 1. Ligu před Slavií a AFK Vršovice, ale zvítězila i v prvním ročníku Středoevropského poháru, když ve finále zdolala Rapid Vídeň (6:2 a 1:2)

  Se Slavií se Sparta utkala v roce 1927 celkem 4x (2x pohár, 2x liga) s vyrovnanou bilancí 1 výhra, 1 prohra a 2 remízy.

  V rudém dresu zářili plejeři jako Antonín Hojer I, František Kolenatý nebo Antonín Perner, góly v lize stříleli hlavně Josef Silný a Josef Šíma. Antonín Hojer I byl zároveň i hrajícím trenérem, za Spartu sehrál 430 zápasů a vstřelil za ni 118 branek, čímž se stal nejlépe střílejícím obráncem sparťanské historie. Velkou postavou byl ovšem Karel Káďa-Pešek, který odehrál za Spartu 727 zápasů, což byl klubový rekord, který překonal až Jozef Chovanec. Káďa-Pešek hrál také lední hokej, ve kterém získal na mistrovství Evropy s reprezentací třikrát zlatou medaili a bronz na OH v Antverpách. Rovněž vystudoval Přírodovědeckou fakultu University Karlovy. Získal titul RNDr. a navíc ještě lékárnický titul MgPH. Dvojnásobný doktor skončil po komunistické čistce v roce 1951 jako pomocný dělník v továrně.

  V roce 1937 skončila Sparta v lize druhá za Slavií, ale ve vzájemných zápasech v tom roce 2x vyhrála, 1 prohrála a 1 remizovala.

  Za Spartu tehdy nastupovali plejeři jako Raymond Braine, Jaroslav Burgr, Josef Čtyřoký, Ferdinand Fascinek, či střelec 388 golů Oldřich Nejedlý.

  Špatně dopadla nejvyšší ligová soutěž i v roce 1947, kdy Sparta skončila opět jen druhá, o bod za Slavií, kterou v lize dvakrát hladce porazila (4:0 a 5:3). Třetí skončilo SK Kladno, které bylo ovšem spolu s SK Baťa Zlín a SK Židenice posláno do divize za machinace s výsledky. Pro Slavii byl tento špinavý titul na dlouhá léta poslední. Dařilo se jí hlavně za války, která znamenala naopak zpočátku těžké období pro Spartu. Sparta v prvních válečných letech prožívala krizi a pohybovala se na hraně sestupu. Pak se mužstva ujal Vlasta Burian, který se stal nejen trenérem, ale také na oko zaměstnal několik hráčů ve svém divadle, čímž obešel nacistický zákaz profesionalismu ve fotbale. V ročníku 1943/44 Sparta vyhrála obě derby a v ostatních zápasech ztratila pouze 4 body a po dlouhé době opět získala titul !

  Za Spartu hráli v poválečném období veteráni Karel Kolský a Karel Senecký, ale také nová generace – k jejím největším hvězdám patřili útočníci Jan Říha, Jaroslav Cejp a Josef Ludl. Trochu v jejich stínu stáli další ofenzivní hráči: Jiří Zmatlík, Václav Kokštejn či Jaroslav Vejvoda, budoucí trenérská legenda. Ovšem schylovalo se k horším časům. Hráči jako Kokštejn, Zástěra, Hejský apod. museli hrát za armádní ATK (pozdější Duklu), Vejvoda skončil ve Vítkovicích. Přesto se v roce 1948 podařilo získat titul před Slavií !

   

  • ouissi11.3.2017 15:29reagovat

   Doplním (pokud indián dovolí) ještě jeden důležitý sedmičkový letopočet - 1967. Získali jsme tehdy na dlouhých sedmnáct následujících roků (nejdelší přestávka mezi tituly v naší historii) poslední ligový primát. Byli u toho tehdy hráči jako Andrej Kvašňák, Josef Jurkanin, Bohumil Veselý, v brance Antonín Kramerius. V tom roce na jaře mne vzal táta poprvé na stadión (byl jsem tááákhle malinký), byť do Vršovic, Letná se tehdy rekonstruovala.

   V následujících sezónách bez titulů se nám ještě podařilo v roce 1972 porazit ve finále poháru na penalty bratislavský Slovan, po čemž následoval náš největší ”evropský” úspěch - semifinále Poháru vítězů pohárů. A pak už bylo jenom dlouho nedobře, včetně potupné porážky v Třinci následované historickým sestupem do druhé ligy.

    

 • U19

  hombre11.3.2017 14:23reagovat

  Tak náš dorost skvěle začal s Opavou - 0:2 po 20 min. Opava nevyhrála snad 7 zápasů, super, něco je ve Spartě špatného, doprdele.

  • H’Eikolo Kanté11.3.2017 14:25reagovat

   0:3.

  • H’Eikolo Kanté11.3.2017 14:26reagovat

   Zřejmě to není jen těmi kotelníky s IQ 20.

   • Furia Ceca11.3.2017 14:29reagovat

    Za to může Hřebík.

    • H’Eikolo Kanté11.3.2017 14:30reagovat

     A Hejbal ještě, logicky.

  • Bunda11.3.2017 14:27reagovat

   0-3. Dorost 19 hraje s hráči z U17. Naše 19 už kope ligu - Havelka,Zizu,Dudl,Turyna,Frýdek.. To je lepší než vyhrávat proti dětem.

 • Perfektní

  Luke11.3.2017 13:28reagovat

  https://www.youtube.com/embed/is9-L3cN7ZI

   

  Skvělý!

  • H’Eikolo Kanté11.3.2017 13:41reagovat

   Bída. Solidní otázky, obecné odpovědi.

   • Luke11.3.2017 13:46reagovat

    Ne, skvělé je vůbec to, že něco takového vůbec vzniklo a bylo by fajn, kdyby to takhle bylo pravidelně. S obecnými odpověďmi nesouhlasím, za mě kvalitní rozhovor.

    • H’Eikolo Kanté11.3.2017 13:51reagovat

     Tak si to pusť ještě jednou. Úsměv

      

     Jsem možná moc tvrdý, ale taková videa považuji za povinnost u klubu takového významu. Nejsme někde na vesnici. Ale uznání si to zaslouží, to samozřejmě.

     • majtin11.3.2017 15:07reagovat

      A co jako chceš slyšet ? Jsou to nevyhýbavé otázky na ožehavá témata.

      • H’Eikolo Kanté11.3.2017 15:09reagovat

       Napsal jsem solidní otázky, umíš číst?

       • majtin11.3.2017 15:13reagovat

        Chtěl jsem ještě dopsat ”i nevyhýbavé odpovědi”. Takže se můžu zeptat znovu - co chceš slyšet? Co ti v tom chybí.

        • H’Eikolo Kanté11.3.2017 15:19reagovat

         Pravdu, jasné názory. A ne, že bránění začíná od útočníků, když vidím, že stopeři předvádí naprosto šílené výkony. Kupříkladu.

         • majtin11.3.2017 15:21reagovat

          Tak na to třeba nepadla přesná otázka co si vybavuju. Ale každopádně k tomu se Holas vyjádřil už po zápase v Jablonci.

          • H’Eikolo Kanté11.3.2017 15:30reagovat

           Ale padla. Jestli chceš další příklady - otázka na Rosického, vyjádření Lafaty po zápase v Jablonci.

  • Casper Hejter11.3.2017 13:54reagovat

   Takže nám ”trenér” lže a vlastně je to perfektní Úsměv

  • ewzen11.3.2017 13:57reagovat

   A co si se tam dozvěděl,že je to skvělý ? Alibismus co slyšíme furt dokola.

   Je teda pravda,že od Holoubka to zní lépe než od Požára. To bych vypnul hned.

   • Furia Ceca11.3.2017 14:03reagovat

    Že za všecko může fanoušek, protože kdyby fandil tak se vyhrává Smích

   • majtin11.3.2017 15:15reagovat

    Taky se zeptám, co konkrétně by si chtěl slyšet přesnějc ?

     

  • Furia Ceca11.3.2017 14:01reagovat

   Pohled do země, je vidět, že se mu těžko lže a že bohužel nemůže říct natvrdo, že to stojí za hovno a někteří fotbalisti na Spartu nemají svým přístupem a výkonem. Raději drží basu a prosí fanoušky o podporu. Můžou začít tím, že vyhrajou v Bolce. Určitě se tam lidi netáhnou jen kvůli tomu, aby pískali na Konatého, ale aby podpořili Spartu. Tak jsem zvědav na výsledek...

   • munzig11.3.2017 14:33reagovat

    Ano pane doktore přesně tak to je.

    Kdo chce psa bít hůl si vždycky najde.

    • Furia Ceca11.3.2017 15:03reagovat

     Ano, lepší je si plácat po ramenou a věřit, že fandění vyřeší lepší mužku a řešení defenzivních situací.

     • honzaspartan11.3.2017 16:07reagovat

      Jo, to mě taky pobavilo. Za všechny úspěchy i neúspěchy může prostě jen fandění nebo nefandění fanoušků. A pak, že kotel není důležitý Smích

 • Co tak konečně spojit síly

  Areg11.3.2017 12:25reagovat

  Rád bych požádal účastníky kotle, aby přestali ventilovat nějaké své preference a začli fandit Spartě. Zkuste se zamyslet nad tím, čeho dosáhnete, dosáhnete akorát toho, že bude celá sparta rozeštvaná přesně jak to vypadá teď. Není náhodou ten okamžik, kdy by se nám hodila jednota na hřišti, která by se přenesla i do hlediště? Jsem přesvědčen, že názory se dají prosadit lépe za jednacím stolem, než hučením na hráče vlastního týmu, který se mi nelíbí (lhostejno, jestli je černý nebo bílý)

  • Areg11.3.2017 12:25reagovat

   samozřejmě sem to myslel opačně, jednota v hledišti, která by se přenesla

  • Casper Hejter11.3.2017 13:04reagovat

   Mě se líbí to vaše naprosto dementní přesvědčení, že proti Konatému je jen kotel a lidi s iq 20. SmíchSmíchSmíchSmích

   • Areg11.3.2017 13:09reagovat

    Nojo, tak sem na tebe zapomněl, inteligente z protilehlé.

   • waaw11.3.2017 13:13reagovat

    Me se zase libi naprosto dementni presvedceni lidi s IQ 20, ze ho maji vyssi

    • Casper Hejter11.3.2017 13:16reagovat

     Mám, o dost Úsměv

  • Furia Ceca11.3.2017 13:59reagovat

   Za jednacím stolem? Proč by o tom vedení mělo vůbec jednat s fanoušky? Samozřejmě s těmi, kteří s Konatám ve Spartě nesouhlasí. Udělali rozhodnutí a konec.

  • ewzen11.3.2017 14:04reagovat

   Děláš jakoby kotel 90 minut jen urážel Konatého. Například proti Dukle protilehlá pískala místo aby se přidala k fandění s kotlem. Na to je dost jedinců líných ale zanadávat si či pískat to joo.

   Takže já bych rád požádal,když speakr dá pokyn aby fandila i protilehlá tak aby fandila celá a né jen část co je poblíž kotle.

   • Furia Ceca11.3.2017 14:08reagovat

    Ano, jeho pokyny ”rucééééé” a k tomu nadávky a zvednutý prostředníky jsou opravdu motivační. Tohohle spýkra mají všichni tak nějak u řiti. Za jeho vedení šel kotlík rapidně dolu.

    • ewzen11.3.2017 14:13reagovat

     A za jiných fandila celá protilehlá,vid ?

     • Furia Ceca11.3.2017 14:16reagovat

      Já nevím proč bych měl s nima křičet Jude Slávie nebo zpívat o polskejch židech...

      • Casper Hejter11.3.2017 14:18reagovat

       Jo no, to se vždycky fandí s celou Letnou... SmíchSmíchSmíchSmíchSmích

 • Konaté

  Casper Hejter11.3.2017 12:13reagovat

  Mně už je protivný to řešit, tak jen ve zkratce.

   

  Že se na protilehlý nehučí, je lež, hučí a se poměrně dost, i když, na můj vkus pořád málo.

   

  Že se hučí jen proto, že je to černoch je taky lež.

   

  A nakonec jedna otázka. Je celá Tribuna Seven rasistická, nebo prostě jen hučí na Costu, aby ho rozhodili, urazili... a vlastně jim vůbec nevadí, že je černoch? Ano, v tom davu se určitě najde někdo, kdo na něj hučí jen proto, že je černoch, ale ruku na srdce...Kdo z vás spal s černoškou? Nebo cikánkou? Koho ta představa láká? Jo, možná pár ”statečných” se najde, ale dělá to ze mě rasistu, že se mi tyhle holky prostě nelíbí? Tady se fakt někteří snaží být tak korektní, že bych i uvěřil tomu, že se nechají vojíždět na Prague pride, protože nechtějí vypadat, jako homofobové...

  • Areg11.3.2017 12:36reagovat

   Co to je proboha za argumentaci? Tobě záleží na tom, jestli je holka černá, žlutá, nebo bílá? Já jsem například chodil z holkou z vietnamu a bylo mi to uplně jedno. Snad záleží co má holka v hlavě a pokud neváží 200 kilo, tak mi je tedy jedno jakou má barvu kůže.

   • Chrod11.3.2017 12:56reagovat

    Pochybuju, že ti je úplně jedno, jak ta holka vypadá. Kdyby byla šeredná a vážila 190 kilo, tak by tvým sítem prošla, ale stejně bys o ní ani nezavadil, i kdyby měla v hlavě cokoliv, protože by se ti prostě nelíbila. Stejně tak se někomu nelíbí černošky, to je snad normální.

    Pořád ale nechápu, co to má společnýho s děláním ”huhuhu” na Konatého nebo Olayinku. Nedělají to sice všichni, co se vyhrazují proti Konatému - někdo bučí, někdo píská - ale huhuhu je prostě jasnej rasismus. To s nějakejma holkama vůbec nesouvisí.

    • Areg11.3.2017 13:01reagovat

     OMG, to jsi vážně tak natvrdlý? to tady mám rozepisovat, jaká má mít moje holka míry. Jasně že se mi nebude líbit žádná hrošice. Jenže holka která měří 190 cm klidně může vážit 90 kilo a bude vypadat dobře. Princip byl, že mi je jedno jakou má barvů kůže, pokud má šarm.

     • Chrod11.3.2017 13:18reagovat

      Vidíš, někomu vadí hrošice, někomu se třeba líbí. Jiným se zase nelíbí černošky, asiatky, blondýnky nebo já nevim co. Ale zrovna z těch, kterým se nelíbí černošky, to nedělá rasisty. Představ si, že barva kůže je taky součást vzhledu, stejně jako hmotnost. To bych taky mohl říct, že diskriminuješ tlustý lidi.

      • Areg11.3.2017 13:22reagovat

       Já nevím co to tady blábolíš, hmotnost si každý člověk určuje sám, já navíc reaguji na místního rasistu, který bučí na konatého a prohlašuje, jak by nešukal s žádnou černoškou, což je taky jistá indikace o jeho inteligenci. Já bych třeba nespal s nikým, kdo má v hlavě místo mozku z piva kostku, to je jistě také součást vzhledu viď mudrci.

      • Areg11.3.2017 13:27reagovat

       Navíc to vaše chování je asi s srovnatelné s tím, kdybych na tu bývalou přítelkyni na ulici pořvával ty rýžová kurvo, vrať se do rákosu, jenom kvuli tomu, že jsme se nějak rozešli ne uplně v dobrém. Takovéhle chování je mi naprosto odporné a cizí.

       • Casper Hejter11.3.2017 13:30reagovat

        Kdo nešuká černošky, není inteligentní. SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

       • Chrod11.3.2017 13:36reagovat

        Co to meleš? Smích Jaký VAŠE chování? Já na Konatého nehučím ani nepískám, jsem zásadně proti tomu, protože jako fanoušek Sparty nebudu nikdy Spartě škodit, i kdyby byla rozhodnutí vedení jakákoliv. A proti černoškám taky nic nemám. Jenom reaguju na tvoje škatulkování, že ten, kdo by nešukal s černoškou, je rasista.

        • Areg11.3.2017 13:45reagovat

         Prohlášení, že kdo nešukal s černoškou je rasista tady propagujete jenom místní Sranda Hejkal a ty, tak se vemte za ruce a běžte na prostilehlou si zabučet.

     • asgard3311.3.2017 15:07reagovat

      No vidíš,mně se zrovna líbí basketbalové pivotky C.Parker a A.Veremeyenka,jedná černá a jedna bílá, obě měří přes 190 cm a do 90 kg jim moc nechybí a obě se teď zrovna sešly ve Fenerbahce.

   • PohanACS11.3.2017 12:57reagovat

    Pokrytče

  • Gulis11.3.2017 12:56reagovat

   Timhle prispevkem si ze sebe udelal debila zamerne, nebo nechtene?

   • Gulis11.3.2017 12:59reagovat

    radeji dal prispivej na diskuzich anonyme, jinak by ti mohlo hrozit odebrani obcanky ( pokud nejakou mas)

  • Jerababa11.3.2017 14:09reagovat

   Tak tohle je opravdu objevná analýza. Zřejmě část mozkového trustu hučáků. Začni brát léky nebo je vysaď. Jsem si jistej, že ve snech už jsi nějakou tu černošku střihnul, ale v reále na to nemáš koule. Maximum bude hučet v davu na černocha.

   • Casper Hejter11.3.2017 14:15reagovat

    To je úvaha jak rybí stehno. Taky se mi zdálo, že létám, ale v reálu to nedokážu. Kdo neumí létat, je rasista.

    • Jerababa11.3.2017 14:27reagovat

     Vidím, že pochopit psaný text bude u tebe zásadní problém. A přesně jak píšeš, tu černošku v REÁLE nedáš a to ne proto, že se ti nelíbí, ale proto, že na to nemáš. Ty tvoje dedukce kdo neumí létat, je rasista...Asi létáš - v nějakým rauši.

     • Casper Hejter11.3.2017 14:29reagovat

      Proč bych na to neměl? Prostě se mi to nelíbí. Šukáš kluky, koně nebo psy? Jestli ne, jsi rasista.

      • Jerababa11.3.2017 14:41reagovat

       Já budu možná rasista, ale ty jsi očividně nemyslící blb a jak známo, na blba argumenty neplatí, protože je blb. Piš si dál co chceš. Proč jsem vůbec reagoval, když už tu tvoji argumentaci tady na foru znám.Kolovrátkovej Hejkal.

       • Casper Hejter11.3.2017 14:42reagovat

        A jaké jsou tvoje argumenty? Blábolíš akorát nesmysly. Blbe.

79520 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha