Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • odchody

  AlaMierda6.6.2017 12:26reagovat

  kdo podle vás jako první opustí kabinu áčka a půjde někam jinam? Koubek (zahraničí)

  • Elbruso6.6.2017 12:27reagovat

   Ani nevím, kdo má jaké smlouvy, takže těžko hádat.

  • SuperFrankie6.6.2017 12:28reagovat

   Hybš.

  • Dynamo6.6.2017 12:35reagovat

   Hybš, Pulkrab (hostování)

  • jakub23116.6.2017 12:47reagovat

   Pevne doufam ze aspon jeden z naseho oblibeneho stoperskeho tria

  • Tashunka Witko6.6.2017 12:57reagovat

   Konate

    

   Kdo ale nikdy neodejde: HOLEK

   • bigcock6.6.2017 13:43reagovat

    Indiane, jen si to domysli do dusledku. O kom bys potom psal?

    • wasek2611@centrum.cz6.6.2017 13:56reagovat

     O Marečkovi a Mazuchovi

   • hombre6.6.2017 15:02reagovat

    Já někdy indiáne přemýšlím, co ti ten Holek vlastně udělal. Ty jsi ho viděl ve spršeSmích, nebo tě seřezal, nebo přebral ženskou, nebo co? Holek někdy odejde Smích, ale kdo bude tvůj další hráč na řadě? Moc se do dalších tak nenavážíš, Lafata, Hybš? Jo ještě tam je Mareček a Kotalík Úsměv...

    Jinak máš pravdu, je hodně špatnej, ale není sám.

   • asgard336.6.2017 15:24reagovat

    Máš pravdu,Holka se nikdy nezbavíme,ten tady přežije všechny trenéry se všemi hernímy styly a všemi progresívními prvky.Holkovi raději prodloužíme smlouvu o další 3 roky,aby nám ho nevyfoukl divizní Letohrad.

  • Furia Ceca6.6.2017 14:32reagovat

   Míša Messi Kadlec zpátky do druhý turecký ligy.

  • rabac6.6.2017 15:38reagovat

   Hybš,Mazuch,Konate,JUliš,Pulkrab a Havelka a příp.někdo na dobrou nabídku

 • Posily

  jakub23116.6.2017 11:28reagovat

  Doufam ze nejakou tou posilou ”special” bude typickej bijec do utoku treba nekdo jako: Ola Toivonen, Martin Harnik, Marc Janko, Denis Alibec

  • Víťák z Cé Osmičky6.6.2017 11:32reagovat

   Zajímavá jména. Uvidíme, s kým se vytasí Andrea potažmo naše vedení.

  • lidoop6.6.2017 11:33reagovat

   Aby to nebyl Krmelec.

  • ACSOLDBOY6.6.2017 11:35reagovat

   Ten rumun by se mi líbil.....

  • Dynamo6.6.2017 11:39reagovat

   to by znamenalo odchod na hostování Juliše / Pulkraba

   • jakub23116.6.2017 11:49reagovat

    Pokud prijde okamzita kvalita tak by mi to ani nevadilo

    • Dynamo6.6.2017 11:57reagovat

     Pulkraba bych poslal i tak.

  • spartas6.6.2017 11:39reagovat

   Actually Doležal

   • Veno6.6.2017 11:46reagovat

    Nestorovski by byl skvelej.. klasickej bijec je pulkrab, takze útok ve složení:nestorovski,lafata,sural,Kadlec,pulkrab by skvelej. Pri hře na na 2 útočníky

    • Elbruso6.6.2017 11:49reagovat

     Útok se ovšem odvíjí od zálohy. Šural, Lafata, Pulkrab i Kadlec tady byli i letos a co jsme hráli jsme viděli všichni. Není záloha - není útok.

     • Funin6.6.2017 11:57reagovat

      no nejen od zálohy, ale i od obrany, proto jsem vždy hotovej z toho, jak sou lidi schopný zkritizovat útočníky a oni přitom nedostanou za celej zápas ani míč

      • Elbruso6.6.2017 12:01reagovat

       Jasně i od obrany a proto jsem se tady občas zastával i Lafaty. Tady na něho nadávali, že je pomalý a nevím co, asi si mysleli, že vezme na půlce míč, obejde 5 protihráčů a zavěsí kličkou brankářovi do prázdné. I on přece potřebuje hlavně dobré přihrávky nebo centry a to do šestnáctky a ne o balón bojovat někde na půlce. A přesně tahle hra nám letos chyběla v drtivé většině zápasů, takže nevím co by byl platný nějaký i dobrý útočník, když by ty přihrávky neměl nebo by bojoval o balón někde na půlce.

     • Sendi6.6.2017 11:57reagovat

      není obrana - není záloha...

      • Elbruso6.6.2017 11:59reagovat

       I to, každý útok začíná už odzadu. Tady si někdo myslí koupí se dobrý útočník a asi všechno zvládne sám. Ronaldo by taky nedával tolik gólů mít za sebou zálohu Příbrami i když je skvělý, tak by prostě neměl ty přihrávky, pasy, centry a nic. O tom to prostě i je. Tak jak jsme hráli letos v záloze, tak by nám dobrý útočník byl celkem prd platný, protože by tam byl dost ztracený.

       • Sendi6.6.2017 12:04reagovat

        když mluvíš o záloze, tak já si třeba myslim, že střed zálohy máme slušnej, podle mýho názoru nám chybí kvalitní křídla v náběhu a stopeři, kteří prostě ty útoky ať chceme nebo ne zakládají...respektive, chyběj nám na některejch postech základní návyky...

        • Elbruso6.6.2017 12:08reagovat

         No nevím, takoví Sáček a Mareček spolu i hráli a co jsme z toho vytěžili? Ta hra moc dobře nevypadala, až na nějaká utkání. A dále do středu zálohy máš už jen Váchu, Frýdka což rozhodně nejsou nějací kreativní hráči, kteří by rozdělovali balóny útočníkům. Tam nás podle mého tlačí bota ještě více než na křídle i když i tam je třeba posílit, uvidíme co ten Vukadinovič.

         • Sendi6.6.2017 12:12reagovat

          ti hráči nemají komu to dát Elbruso, naši střední záložníci se z toho můžou posrat, jednak dostávaj balony pozdě od stoperů a druhak my vůbec nemáme náběhy za obranu. Já vim, že už je to trochu ohraný, ale fakt doporučuju se jít podívat někdy na dorosteneckou ligu jakej trend je v současnym fotbale, nebo i v reprezentacích, balony za obranu a neustálý náběhy ve správnym tajmingu, zároveň doporučuju se na to zaměřit v našich zápasech a uvidíš, že to je katastrofa, jedinej, kdo má dobrej náběh za obranu se správnym načasováním je Venca Kadlec a to ani neni křídelní hráč...to a zakládání útoků od stoperů mě v letošní sezoně sralo nejvíc...

          • Elbruso6.6.2017 12:19reagovat

           Jenže o tom se teď bavíme, pokud tady i bude nějaký bijec, tak přece střední záložník nemůže čekat, že mu bude posílat pasy za obranu do běhu a že takový hráč někomu bude utíkat. To v té záloze musí vymyslet úplně jinou hru. Jestli čekali, že se Lafata pohne a dají mu pas za obranu do běhu, tak jsou přece blázni. Tohle není jeho styl hry a nemůžou to od něho čekat. Takové míče můžou hrát tak na Kadlece, případně Šurala nebo do strany na Konatého. Jestliže jsme ovšem někdy hráli jen na Lafatu a dokola mu posílali míče někde na půlku do souboje, tak je to přece naše blbost takhle hrát, ať už to vidí hráči nebo trenér. Nemůže ti za obranu nabíhat každý útočník a hráč, záleží koho máš prostě v sestavě. No a my jsme hráli pořád to samé, ať už tam byl Kadlec, Šural, Lafata nebo Pulkrab, případně Juliš a to je prostě chyba té zálohy. Musí ten středový záložník vědět koho má před sebou a rozpoznat co je jeho silnou stránkou, což u takového Lafaty pochopitelně není rychlost a sprint za obranu, tohle napadne snad každého amatéra, že mu nejde dávat takové míče a jestli se pak na něho tady nadávalo kvůli tomu, tak jsou amatéři ti diskutující to promiň. Naše hra byla prostě hodně čitelný a prakticky pořád stejná i proto máme problémy skoro v každém zápase venku, doma to ještě často nějak ukopeme, protože hrajeme i odvážněji. Středový záložník typu třeba zdravého Rosy nám chybí jako sůl.

         • Funin6.6.2017 12:13reagovat

          ono taky záleží na trenérovi a na systému hry, když ten hráč prostě neví, kam mu budou nabíhat spoluhráči a v kterých prostorech se má sám pohybovat, tak je to na hře znát, když prostě pošleš 5 dobrejch záložníků do zápasu, ale neřekneš jim nic o tom, jak mají hrát, tak to bude holomajzna. Třeba Kadeříbek takhle dost chválil Nagelsmanna, že jim detailně na každýho souipeře řekně, jak hrát, kam nabíhat, to samé Schick, říkal jak trenér v Sampdorii dbá na taktickou přípravu a musí mít nadřeno kde a jak se pohybovat

          • Elbruso6.6.2017 12:21reagovat

           No zajímavé, že takový Matějovský často dokázal něco vymyslet a přesně takový typ hráče nám chybí a rychlejší než byl on. Rosický je bohužel zraněný a na toho asi nejde moc spoléhat. Sám přece víš, že náš střed zálohy moc kreativní není a spoléhat v tomhle na mladého Sáčka? To se spoléhalo i na Čermáka a co hrál, tak vesměs nic moc.

           • Funin6.6.2017 12:45reagovat

            no právě, hráči jako Matějovský, Dočkal a samo Rosický jsou kreativní hráči, ti jsou schopni hodně sami vymyslet, Sáček ani Mareček nikdy nebudou tak kreativní, ale mohou zakládat útoky a vymýšlet šance, ale musí to mít od trenéra ”naučené”

            • Elbruso6.6.2017 12:49reagovat

             Naučené je jedna věc, ale žádný trenér nenaučí myslet i přímo na hřišti v určitých situacích to už musí rozpoznat ten daný hráč co je vhodné nebo není a proto záleží i na herní inteligenci každého hráče, někdo jí má větší a někdo menší a v tom jsou právě ty rozdíly. Jestliže Sáček nebo Mareček ví, že před nimi je pomalý Lafata, tak jim přece trenér nemusí říkat, že mu to nejde dávat do běhu, tohle přece musí vytušit i oni sami a jestliže ne, tak je něco špatně. Trenér je jedna věc, ale velká část leží přímo na hráči, ten trenér už nemůže za to, že si někdo nenahraje třeba na metr.

             • Funin6.6.2017 12:54reagovat

              no jasně, jenže vžij se do takovéh hráče, Marečka nebo Sáčka, máš míč, v útoku je Lafata, tomu to do běhu nedáš, na pravém křídle Konaté stojí a čeká co bude, na levém je Vata v běhu, ale zhruba na tvojí úrovni, protože se při obraně moc zatáh. Takže následuje co? Obrátka zpět a začínáme pěkně odznova. No a nebo to kopneme dopředu a třeba to tam nějak ubojujem.

              • Elbruso6.6.2017 13:00reagovat

               No, ale co potom dělají na tréninku? Přece podle toho co zhruba bude za sestava, tak musím trénovat i tu hru. Když vím, že vepředu bude hráč, který potřebuje míče hlavně do šestnáctky, tak buď hraji přes ta křídla nebo střední záložníci musí někoho i obejít, aby se hra posunula a útočník už byl skoro ve vápně a pak mu dát ten míč. On je často i problém, že Mareček nebo Sáček se zastaví a přemýšlí. Oni s míčem musí jít dopředu, klidně někoho obejít a tak, jako to často dělal třeba Rosický a ne uvažovat komu to jen dát. No a takové hráče v tom středu zálohy prostě nemáme a proto ta hra i tak vypadá. Samozřejmě na tréninku se něco naučit dá, ale to je další debata.

               • Funin6.6.2017 13:06reagovat

                no ale to se mě neptej, co dělají na tréninku, to se zeptej trenéra. Mě teda nepřišlo, že by náš tým měl nějaký herní plán a taktiku, krom kopni to dopředu a tam už to nějak dopadne

   • SuperFrankie6.6.2017 11:50reagovat

    Přesně tak, to už můžeme vzít za pár zlaťáků a dva punčáky jeho.

  • Elbruso6.6.2017 11:48reagovat

   Jenže to chce taky někoho do zálohy, aby ten bijec měl dobré pasy, přihrávky nebo centry. Nikdo z nich nevezme míč a neprojde z půlky sám. Pokud se neuzdraví Rosa, takový hráč nám stále chybí. Ze současné zálohy tam nikdo takový není.

   • jakub23116.6.2017 11:50reagovat

    Jo to mas pravdu

  • SuperFrankie6.6.2017 11:50reagovat

   To jsou přesně ty hráči, kteří nás nikam neposunou.

   • Elbruso6.6.2017 11:53reagovat

    Jak to víš? A Štetina, Civič, Vukadinovič nás posunou? To taky přece nevíš.

   • Sendi6.6.2017 11:54reagovat

    důvod?

    • Elbruso6.6.2017 11:56reagovat

     Asi chce jen rychlé hráče, technické a hrát jen po zemi.

     • Sendi6.6.2017 11:58reagovat

      všichni zmínění hráči jednoznačně umí v kombinaci hrát, hlavně Harnik...dneska bijec musí samozřejmě umět hrát fotbal, Koller byl taky kolohnát ale především byl velice šikovnej nohama, vzájemně se to nevylučuje :)

      • Elbruso6.6.2017 12:02reagovat

       To ne, ale někteří si to myslí.

   • jakub23116.6.2017 11:58reagovat

    A kterej hrac nas prosim te posune?

    • SuperFrankie6.6.2017 12:01reagovat

     To nechám na trenérovi, popř. se nad tím zamyslím, až nějaká jména vyplavou na povrch, ale 100% vím, že to nebude třeba Janko, kterýmu bude brzo 34.

     • Elbruso6.6.2017 12:02reagovat

      Rosickému bude kolik?

      • SuperFrankie6.6.2017 12:05reagovat

       Cože?Smích Fakt chceš porovnávat nejlepšího odchovance Sparty a hráče, který bude klubu pomáhat i po konci kariéry s Jankem? To je silný kafe.

       • jakub23116.6.2017 12:06reagovat

        Janko neni zadny stary orezavatko

       • Elbruso6.6.2017 12:11reagovat

        No, když se bavíš jen o tom věku ne? Pokud na to hráč stále má, tak je úplně fuk, že mu je třeba 34. Ty už dopředu víš, že ten hráč nepomůže. Nestačí ti minulé sezóny, jak to často vypadalo před sezónou dobře a jak to pak probíhalo, jak občas vypadali v přípravě hráči dobře a pak opět prd. A najednou tady budeš říkat, kdo jo a kdo ne. Tohle přece nemůžeš dopředu nikdy vědět.

     • jakub23116.6.2017 12:03reagovat

      Goly davat porad umi a nasi ligu by zvlad s prstem v nose

      • SuperFrankie6.6.2017 12:07reagovat

       Celý je to zkreslený tím, že Basilej je doma v lize hodně dominantní. S tím, že ”zvládne naši ligu s prstem v nose” přicházel do Plzně Ivanschitz a teda nějakou výraznou díru do světa neudělal, i když uznávám, že to je možný hlavně plzeňským prostředím.

       • waaw6.6.2017 12:14reagovat

        Otazkou je proc s nim neudelala diru do sveta. V tech par zapasech co hral patril k nejlepsim. Mozna ze bychom ho meli od Plzne koupit, pokud nesezeneme jineho kreativniho zaloznika

        • 13goat6.6.2017 12:37reagovat

         raději Hromádku.. vybornej kluk, vybornej fotbalista

   • SuperFrankie6.6.2017 12:00reagovat

    Fakt mě baví ta místní utkvělá představa, že všechno vyřeší nákup nějaký věže, hra na dva útočníky, přičemž jeden z nich bude velkej a druhej malej, tak jak to Češi hráli na EURU 2004. Jenže fotbal je dneska někde úplně jinde a nákup věže nás nespasí. Nemluvě o tom, že Alibec a Harnik žádný dvoumetrový hovada typu N.Žigič fakt nejsou.

    • Sendi6.6.2017 12:01reagovat

     tak já si myslim, že si to trochu dezinterpretuješ, že to takhle není úplně myšlený...

     • SuperFrankie6.6.2017 12:03reagovat

      Jasný, trochu přehráním, ale prostě tohle volání po nákupu vysokých útočníků a hře na dva hroty mě fakt už nebaví. Cyklicky se to tu objevuje co půl roku.

      • Funin6.6.2017 12:08reagovat

       to je to české fotbalové myšlení, většina vyspělého světa od hry na dva hroty upustila, jenže u nás pár ”expertů” stále do novin a televize tvrdí, jak je hra na dva hroty útočná a že hrát na jednoho hrota je srabárna, tak to část lidí přejímá. Mě osobně dává smysl hra na dva hroty jen v rozestavení 3-5-2/5-3-2, klasické 4-4-2 už se mi zdá hodně překonané.

       • Sendi6.6.2017 12:14reagovat

        nevim, podle mě už to dávno tak nerezonuje, já už takový hlášky neviděl ani nepamatuju...

      • Sendi6.6.2017 12:09reagovat

       Jo tak je zase pravda, že ta směšná mantra hry na dva útočníky se tu občas zjeví, ale já to vnímám jako okrajovej trend, lidi tu fotbalu celkem rozumí řek bych a že by se hodil tvrdej útočník, to je pravda, ikdyž za mě tu roli splňuje Pulkrab a já osobně bych se nebál to na něm v tomhle smyslu stavět, když už teda tak máme hrát...podle mě nám typologicky chyběj úplně jiný lidi, než bijci do útoku, to je fakt...Harnik by mi tu ale rozhodně nevadil :))

    • jakub23116.6.2017 12:03reagovat

     Nejsou ale jsou durazny a hlavne golovy

    • Elbruso6.6.2017 12:05reagovat

     Tebe to baví a dopředu víš, že to nebude fungovat. Tohle přece nikdy nemůžeš dopředu vědět co bude nebo nebude. Taky se básnilo o Holoubkovi a jak to nakonec skončilo, tady přesně vidíš, že člověk si nikdy se soudy dopředu nemůže být jistý. Takže i ta hra na vysokého hráče by klidně fungovat mohla. Nespasí nás nákup věže, pokud nedostane dobré centry a o tom to je.

  • Furia Ceca6.6.2017 11:52reagovat

   Bude to Nešpor.

  • AlaMierda6.6.2017 11:59reagovat

   hodně zajímavý je Paul Onuachu, to je hráč typově jako Lacina Traore nebo Patrick Schick. Co se týče bijců tak je dobrý ten Bassogog co hraje s Dočkalem, ale ten je nedostupný. Nebo Marko Futasc z Hajduku. Těch borců je hrozně moc, snad si trenér vybere toho pravého

  • waaw6.6.2017 12:02reagovat

   Alibec mozna, Janko ne. Kupovat hrace, kteremu je 33 na duchod nema smysl. Musi mit snahu se zlepsovat a tvrde pracovat. Me by se libil ve veku tak 24-28,nekdo kdo jeste chce jit do lepsiho klubu.

   Ciste podle statistik bych zkusil nekoho jako je Ivan Lendric. Ale neni to samozrejme ta super hvezda, kterou nekteri ocekavaji

   • AlaMierda6.6.2017 12:08reagovat

    V Bosenské lize je spousta zajímavých hráčů, škoda, že se nedíváme také tam. Mesanovič, Duljevič, Bilbija, Pirič, Mihojevič nebo Stevanovic jsou rozhodně zajímaví hráči.

   • waaw6.6.2017 12:09reagovat

    https://www.transfermarkt.com/ivan-lendric/profil/spieler/133822

  • experto6.6.2017 12:07reagovat

   Gluščevič comeback

   • zvaadha6.6.2017 13:29reagovat

    Z trochu jiného pohledu, by to možná nebyl vůbec špatný nápad, vždyť ještě nedávno dělal skauta Liverpoolu, tak by měl snad přehled o trhu :))

  • captain_obvious6.6.2017 12:30reagovat

   Za mě jednoznačně jméno, které jsem tady psal už v minulosti - nejlepší střelec druhé nizozemské Tom Boere. Odchovanec Gentu, prošel mládeží Ajaxu. Nemá postavu řeckého boha, ale na druhou stranu na ty důrazné útočníky tady má fetiš polovina fóra. Ale 33g + 6a v 38 zápasech za tým, který byl rád, že nespadnul, mluví se o ceně kolem půl mega euro, to jako nevím, co víc by ti naši umělci chtěli, aby se ráčili zvednout sluchátko. Když ne on, tak ve stejné soutěži 25g taky za průměrný až podprůměrný tým Piotr Parzyszek, ten má pro jistotu rovnou skoro dva metry a měla by mu končit smlouva.

   • waaw6.6.2017 12:36reagovat

    Jo, to je ten spravny smer kam koukat. Neznam jejich vek a zda drzi statistiky dlouhodobe

   • SuperFrankie6.6.2017 12:40reagovat

    A to od něj nemá zájem žádný klub z 1. ligy? Zvláštní. Každopádně za tu cenu proč ne. Nebyl by předražený a gólově se osvědčil.

    • captain_obvious6.6.2017 12:44reagovat

     Prý Twente.

     O Parzyszkovi jsem žádné spekulace neviděl.

     • waaw6.6.2017 12:47reagovat

      Jeste bych se optal Konecneho, jaky maji charakter

      • AlaMierda6.6.2017 12:49reagovat

       to by záleželo kam přestupují

     • SuperFrankie6.6.2017 12:54reagovat

      Tak to je Sparta teda lepší adresa.

 • Schick

  lidoop5.6.2017 23:07reagovat

  Je fakt, ze nehral nic moc, ale v jednom je oproti ostatnim nasim nedostiznej (snad vyjma Daridy) a to, ze pri vedeni mice ma hlavu nahore. At uz treba Krejda pri golu, anebo Soucek pri nastreleny tyci, oba cumeli celou dobu do zeme.

  • Elbruso6.6.2017 11:14reagovat

   Mít hlavu nahoře, tohle přitom radí i trenéři v žácích. Nevím, proč ligoví hráči tohle nedělají.

 • Darida

  petr1375.6.2017 22:45reagovat

  Snad poprve za repre opravdu dobrej. Libil se mi i Dockal, Schick, Zmrhal

  • ajosek5.6.2017 22:47reagovat

   nechápu jak někdo může oceňovat židaVztekVztek

   • petr1375.6.2017 22:48reagovat

    Vem si nejakej prasek, jinak neusnes magore😊

   • Furia Ceca6.6.2017 0:18reagovat

    Představ si, že i Spartě fandí židi a dokonce ji ve dvacátých a třicátých letech finančně podporovali.

   • pubi6.6.2017 0:35reagovat

    Nemáte někdo kazajku a punčák?

  • Sendi5.6.2017 22:48reagovat

   Darida dneska excelentní výkon, ale ne překvapivě, má teď výbornou formu. Výkon týmu šel s Dočkalem výrazně nahoru...líbil se mi Brabec v rozehrávce a čtení hry a musím říct, že i Souček dneska obstál, navíc super akce a tyč. V každym případě z naší strany to bylo slušný, místy výbornej presing, ten tým je takovej živelnej, aktivní, byly tam dobrý kombinace, má to potenciál růst. Je jasný, že když belgičani zapli tak to byl kolotoč jako prase, ale to je prostě momentálně možná nejlepší tým světa, takže určitě žádná ostuda...ti jejich ofenzivní hráči tyvole, to nemá oboby, to momentálně nemá vůbec nikdo...

   • petr1375.6.2017 22:50reagovat

    Mne se hlavne libi, ze chceme hrat fotbal, kdyz je sance, tak jdeme do utoku doopravdy, ne jenom jako. To za Vrby nebylo

    • Mates5.6.2017 22:53reagovat

     Přesně! Hlavně kolik hráčů se zapojuje do útoku pokaždý... Jarolím odvádí super práci až na ty Krmenčíky a Mareše.

     • Sendi5.6.2017 22:57reagovat

      Tak on ten Mareš neni špatnej hráč, já zase kvituju, že Jarolím vybírá hráče, který mají v sobě určitou fotbalovost a to Mareš má...já spíš nerozumim nenominaci Pokorného a vyloženě mi vadí Krmenčík, to je hráč, kterej na reprezentaci myslim nemá kvalitu, byť to tam občas doklepne, na to jakej je to hromotluk je v soubojích neviditelnej, dostane skvělej balon za obranu a neumí ho zpracovat, padá při každym kontaktu, velkej kontrast oproti těm jejich hromotlukům...

     • johnny15.6.2017 22:57reagovat

      Ale jo, nehráli zase tak špatně, myslím, že Bořek to i trochu zvedl. Měl tam pěkný akce. Mít trochu šikovnější hráče, tak místo tyček mohly být góly.

    • Sendi5.6.2017 22:54reagovat

     jo, když si vzpomenu na tu ostudu na EURU, je mi nablití ještě teď :) Ten tým se správně okysličil a musim říct, že je to i těma nečekanejma nominacema, třeba ten Souček jo, na něj tu jede děsnej hejt, ptže je slávista, ale on je fakt dobrej, dneska obstál a tim tlačí na ty ostatní...mě se teď ta skladba týmu líbí, neni to žádnej top, ale může a bude se to posouvat, akorát by to chtělo jednoho světovýho stopera, Brába s Kalasem se už na takovou pozici bohužel nedostanou...

     • ACSpartaPraha4ever6.6.2017 0:30reagovat

      Mne se treba Soucek v lize na jare moc nelibil, proto pro me ta nominace byla divna (v porovnani se Sacisem o to vic!). Ale dneska zahral slusne, i kdyz....

       

      Jo a k te ofenzive Belgie, to je neskutecna sila. Az si clovek rika, kde tohle vzali... Si vzdycky vzpomenu na jejich domaci EURO 2000 a jejich utok s Mpenzovyma, Verheyenem, Struparem a prestarlym Nilisem, kterym to strilelo jen v belgicke lize... ;o)) Nemit na lavici Wilmotse, meli davno uz trofej (nebo aspon nejakou medaili), tim jsem si jist.

     • ACSpartaPraha4ever6.6.2017 0:34reagovat

      A od Kalase velike zklamani, dneska hodne spatny (i kdyz nektere vykriky na nej tady jsou prehnane), moc nechapu, cim to... :-/

   • hombre6.6.2017 1:18reagovat

    Darida byl skvělej, ale mně se líbí tak 2 roky, nějak jsem nechápal ten odpor k němu. Celá záloha se mi líbila, hodně běhavá, rychlá, vcelku urostlá. Obrana byla špatná, ale to bylo dáno obrovskou ofenzívou Belgie. Bál jsem se, že dostanem 4-5 gólů a budeme hrát zaďoura, což se nestalo. Tady se nadává ba Kalase a Brábu, ale musíme si uvědomit, kdo proti nim hrál. Jak Lukaku, tak Benteke, ty to bourají v jiných ligách a jiné beky. Náš útok se hledal, ale snažil.

    Mě se náš výkon líbil, snažil se hrát dopředu i za cenu, že dostaneme pár gólů, neposrali jsme se. Vidím tam progres a možnost růstu. Po dlouhé době jsem měl dobrý pocit. Sestava dobrá. Samozřejmě Belgie byla jiná liga a kdyby se hrál mistrák, tak nás asi zadupou, ale kde jinde se učit, než u nejlepších.

  • victorlima6.6.2017 4:47reagovat

   Schick se mi nelíbil. Neměl dostatečnou podporu ani zaujetí pro hru. Na rozdíl od jiných, mi přínos Dočkala nepřipadal tak zásadní. Nedařila se mu střelba, občas i přihrávka a jeho bránění a napadání je jen na oko. Já byl spokojen s Krejčím. Hodně pohyblivý a bojovný, bohužel gól byl po jeho jasném faulu. V rámci objektivity by to tu někdo měl zmínit. Nerad, ale musím pochválit i slávisty Zmrhala a Součka za odpovědný a bojovný výkon. Krmenčíka taky nemám rád, ale jeho statistiky za nároďák a proti nám hovoří jednoznačně v jeho prospěch. Na jeho příkladu je jasně vidět, že statistika z dřeváka ještě fotbalistu neudělá. Milovníci statistik mi snad prominou.

 • Nechápu proč Fantomas

  johnny15.6.2017 22:37reagovat

  tahal Sáčka z autobusu, když mu nedal ani minutu.

  • Mates5.6.2017 22:38reagovat

   Sáček by 100% nastoupil, kdyby se Vaclík nezranil. Každopádně nevím, k čemu tam šel Mareš.

   • Pavel005.6.2017 22:41reagovat

    Mareše nechápu v repre celkově

    • kapacitos5.6.2017 22:42reagovat

     Slávista, Bolka, Jarolím.. pořád nechápeš? Úsměv

     • johnny15.6.2017 22:45reagovat

      Jo, aha, já nějakého Mareše ani neznám Smích

     • Pavel005.6.2017 22:46reagovat

      Já vim, ono je to vidět i na nominacích, ale některý jména jsou mi záhadou i tak

  • kapacitos5.6.2017 22:41reagovat

   On měl v plánu neomezené střídání, ale soupeř s tím nesouhlasil. .

   • trakip6.6.2017 9:35reagovat

    On nezná pravidla. U mezistátního zápasu je střídání omezené. Musel by to být ligový výběr.

 • Brabec

  lidoop5.6.2017 22:28reagovat

  Nikdy bych si nemyslel, ze to reknu, ale v jednom mel indian pravdu. Kdykoliv Braba dneska nekoho brani ve vapne, tak skonci na zemi, zpravidla na prdeli Úsměv

  • Pavel005.6.2017 22:29reagovat

   A i tak je lepší jak Kalas Smích

   • Bunda5.6.2017 22:35reagovat

    Kalas je šílenej pořád. Ten měl prostě dělat atletiku když mu to nejde s balonem. A dost se mu podobá Štetina,ale pořád lepší než Kadlec a spol.

    • Sendi5.6.2017 22:39reagovat

     chlapi neblbněte zase, podle mě docela obstáli, vemte si, že Lukaku s Bentekem mají třeba o patnáct až dvacet kilo víc, to je rozdíl jako debil...já dneska viděl solidní výkon, hroznej mi přišel akorát Krmenčík...

     • lidoop5.6.2017 22:51reagovat

      Ja nerikam, ze Brabec hral nejak blbe, zadna hitparada to sice nebyla, oproti Kalasovi jeste dobrej (ten mi prisel silenej hlavne pozicne), ale fakt kazdou chvili podklouznul a skoncil na zadku Smích

   • victorlima6.6.2017 4:53reagovat

    Brabec byl možná lepší než Kalas, ale s těmi černými hromotluky by to měli těžké všichni. Navíc u nás se v poslední době stopeři nějak nerodí. Tam můžeme mít v Norsku problém. Jinak výkon mužstva vcelku solidní. Naplňuje mě to mírným optimismem.

 • diry v sestave

  Funin5.6.2017 22:09reagovat

  no je vidět, že máme díry v sestavě, chybí nám levý bek, Gebre je tam dost slabej, hraje jen pravačkou. Druhej post je pak pravé křídlo, kde už taky Jarolím protočil dost hráčů a pořád to není ono. Pak by chtělo ještě lepší DZ no na hrotu je bohužel zatím nejlepší Krmenčík, což je taky trága

  • Mates5.6.2017 22:19reagovat

   Gebre je lepší než Kadeřábek. A Krmenčík nejlepší? Jakože doklepnutí do prázdný z něj dělá nejlepšího útočníka? Schick i teď Škoda už toho předvedli mnohem víc.

    

   Btw Darida dneska hraje jeho nejlepší zápas v repre.

   • Funin5.6.2017 22:21reagovat

    no Schick dneska fakt nic nepředvedl, Krmenčík se aspoň občas nachomýtne ke gólu. Gebre je možná lepří než Kadeř, ale jen když hraje na svý straně, na tý levý je fakt marnej dneska.

 • Proc

  jakub23115.6.2017 21:59reagovat

  uz nesunda soucka a neda tam dockala, horavu nebo kopice??? To jako s nim v zakladu chce hrat i proti norum?

  • Pavel005.6.2017 22:06reagovat

   Souček si dá celý zápas, dyť hraje skvěle SmíchSmích

   • jakub23115.6.2017 22:09reagovat

    Nechapu... hlavne ze povolal sacka - naivne jsem si myslel ze mu da aspon polocas

  • Dub5.6.2017 22:09reagovat

   Toho Sacka povolal z u21 jen na trenink?Nebo se v treninku jevil tak spatne?

   • jakub23115.6.2017 22:13reagovat

    Ja tomu nerozumim, minimalbe v tyhle sezone saha Soucek Sacisovi sotva po kotniky a porad je na place.

    • Pavel005.6.2017 22:14reagovat

     Asi je potřeba Součka někam prodat, podobně jako Droppa Smích

     • jakub23115.6.2017 22:16reagovat

      To uz me taky napadlo Smích

      • johnny15.6.2017 22:20reagovat

       Zmrhal v 70 minutě křeče, to mě poser Smích

       • jakub23115.6.2017 22:22reagovat

        Fyzicka mistra ligy, to je smutny Úsměv

       • lidoop5.6.2017 22:28reagovat

        Jsem jedinej komu pripada, ze Zmrhal vypada na petatricet?

    • Dub5.6.2017 22:42reagovat

     Tohle je od Jarolima zbytecny,mohl mu dat aspon par minut.Taky nechapu Pavlenku.Jarolim holt Slavistu nezapre

 • Základ repre

  maaarty5.6.2017 21:48reagovat

  V základu reprezentace nehraje žádný hráč Sparty. Jsou tam ale čtyři, které nedávno Sparta prodala. A světe div se, všichni jsou odchovanci. Co by tohle mělo napovědět managementu?

  • pepinho25.6.2017 21:54reagovat

   Že dělají svoji práci velice dobřeSmích

   • maaarty5.6.2017 21:58reagovat

    SmíchSmíchSmích snad ne. Myslel jsem to směrem k posilám a kolik se dává příležitostí odchovancům.

    • pepinho25.6.2017 22:00reagovat

     Já vím, jen jsem psal to, co je reálnějšíSmích

 • Dobrý zatím jen výsledek.

  schol15.6.2017 21:36reagovat

  Zmrhal, Souček a Kalas, tak ti si moc nekopli a když tak docela hrůza....

  • petr1375.6.2017 21:37reagovat

   Co to meles? Oni jsou sice lepsi, ale nehrajeme vubec spatne

  • pepinho25.6.2017 21:38reagovat

   Zmrhal nehraje špatně

   • schol15.6.2017 21:41reagovat

    Ty to asi posloucháš v rádiu.

   • Funin5.6.2017 21:42reagovat

    Zmrhal hraje celkem ok, ale moc se k němu nedostává míč, ten střed zálohy a obrana rozehrávaj moc hrr a nepřesně

  • Funin5.6.2017 21:41reagovat

   no zacli sme klasicky hrat az po obdrzenem golu, chce to vic vzadu drzet mic a zpesnit ty nakopy dopredu, napriklad sem si vsim, jak Kalas ma míč u lajny, dopředu mu nabíhají docela volní Kadeříbek s Krejčím a on to kopne na obsazenýho Krmenčíka, tak za to bych mu dal fakt facku

   • johnny15.6.2017 21:44reagovat

    Tak Kalas je fakt hroznej.

    • Pavel005.6.2017 21:47reagovat

     Kalas mi přijde strašně neohrabanej

81822 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha