Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • tipovačka Jiglau-Spartička

  Furia Ceca15.4.2017 10:47reagovat

  1) Výsledek?

  2) Kdo dostane první žlutou z našich?

  3) Bude Michael Kors Kadlec v základu?

  4) Mimořádná událost?

   

  ;-)

   

  • bigcock15.4.2017 10:58reagovat

   Míchal, nikoliv Michal.

  • Tashunka Witko15.4.2017 11:32reagovat

   1) 1:2

   2) Vácha

   3) Ano

   4) Sparta bude nepatrně lepší

  • Funin15.4.2017 11:51reagovat

   1-3

   Sáček

   ne

   trefíme 3*brankovou konstrukci

  • DJDriver15.4.2017 12:04reagovat

   0:2

   Holek

   Ano

   Myslim si že dnes žádná

  • Furia Ceca15.4.2017 12:11reagovat

   1) 1:2

   2) Lafata

   3) Ano

   4) Zápas rozhodne sporný gól

  • dominik2715.4.2017 12:18reagovat

   1) 3:4 (Sáček, 2x Pulkrab, Kavarajev)

   2) Michal Kadlec

   3) Ano

   4) Napadají mě jen samé ošklivé věci, tak radši nebudu nic psát.

  • captain_obvious15.4.2017 12:40reagovat

   1) 1:2

   2) Nevím sestavu, jestli bude hrát Vácha, tak on. Jestli ne, tak asi Marec.

   3) Pochopitelně ano.

   4) Rozhodne penalta nařízená po Lafatově skoku plavmo v 89. minutě. V rozhovoru po zápase se skloněnou hlavou přizná, že nad morálkou vyhrál hlad po 3 bodech, ztráta by nám totiž zkomplikovala boj o třetí místo. Rada se ho zastane, že to není on, na tréninku to nikdy neudělal.

  • artaxerxes15.4.2017 12:50reagovat

   1) 0:0

   2) Hybš

   3) bude

   4) červená karta pro někoho z naší obrany nebo pro DZ

  • hombre15.4.2017 13:25reagovat

   2:2

   Pulkrab

   No jistě Neutrální

   Gól Sparty, který nebude kvůli ofsajdu, špatně posouzenému, platit.

  • Palo15.4.2017 14:27reagovat

   1) 0:1

   2) Šural

   3) Ano

   4) Lafata nedá penaltu

 • mladší dorost

  hombre15.4.2017 9:56reagovat

  Tak včera hráli oba naše mladší dorosty zápasy na Dukle. Nějak to nechápu, ale hrát ve středu a pak v pátek, když je víkend volný (možná nějaké soustředění), ale no co už. Myslel jsem, že Duklu oba týmy zadupou, ale pak jsem si uvědomil, že hrají po 2 dnech a oni ne. Starší U17, vyhrála na pecky 3:2, mladší (což jsem překvapen nemile) vyhrála jen 2:1. Podrobnosti neznám.

  Ale k tomu bych se rád vyjádřil. To že nefunguje Sparta jako subjekt, v kterém každý má svou práci a tu dělá (na Spartu) odpovídajícím způsobem, to víme všichni. Třeba dávat reporty na zápasy svého týmů. To že to dává U19 dobrý, U17 a U16 se zpožděním dobrá, ale u mladších kategorii jako je U15, U14, U13, U12, nejsou reporty skoro vůbec. Tyto kategorie také bojují za Spartu a proto si zaslouží, aby se o nich psalo a ne na ně prdělo. Třeba v Plzni, nebo na Slávii, tam ty reporty jsou, tam to funguje. Jsou to maličkosti, ale ty kolikrát rozhodují.

  Jinak tady čtu, jak už kašlete na chození na Letnou i na Strahov. Chápu, že jste flusrovaní, i já, ale je to jen vaše ješitnost a uraženost. Já budu fandit Spartě pořád, párkrát se na ni půjdu mrknout, hlavně na mladé. Budu nadávat, křičet, budu nasranej, ale vždy budu fandit !!! Ale připadá mně to tu, jako by vám bylo 10 roků a někdo vám vzal autíčko a vy jste se uraziliNeutrální. Co blázníte, vždyť jste chlapi od rodin a ne holky ze Slávie a Plzně Smích. Tak povzbuzuje, dnes dorost v Hradci, tam to bude těžké a Áčko v Jihlavě.

  Sorry za tu tapetu, ale musel jsem to tu napsat.

  • kopejtko15.4.2017 10:12reagovat

   souhlasím a víc takových tapet Úsměv třeba se někdo chytne za nos

  • Tashunka Witko15.4.2017 10:35reagovat

   Jsem frustrovaný, ale chodím na Letnou. Na Strahov už se nedostanu. Vzpomínám jen na zlaté časy, když jsme se každou 2. sobotu dopoledne scházeli v Počernicích, dali si odporné kafíčko v plastovým kelímku, o poločase klobásu a sledovali Kadeřábka a prorokovali mu světlou budoucnost !

   Obávám se, že tvé chválíhodné pozitivní ladění nepadne na příliš úrodnou půdu. Momentálně totiž neexistuje žádné řešení, které by Spartu dostalo z bahna - chybí síla i ochota udělat řez a bez néj to nepůjde. Léčba rakoviny aspirinem je neůčínná.

   • hombre15.4.2017 13:34reagovat

    Hmm, já to napsal blbě, já to nechtěl pozitivně ladit, spíš, aby se kvůli ješitnosti, nezapomnělo fandit, třeba u tv, Spartě. Jinak tu léčbu jsem popsal o pár řádků níže, kde jsem i vysvětlil, jak jsem to vlastně zamýšlel.

  • captain_obvious15.4.2017 11:16reagovat

   A napadlo tě třeba, že chlapi od rodin můžou chtít víkend trávit radši s dětma, než sledováním nekončící křeče klubu, který momentálně nikam nesměřuje? Smích

    

   Ať si každý tráví svůj volný čas, jak on uzná za vhodné. Nevím jakou porci sebedůvěry člověk musí mít, aby ostatním diktoval, co mají nebo nemají dělat v sobotu o svátcích Smích Myslím si, že argumenty proč nejít na Spartu nebo na ni ani nekoukat v TV jsou momentálně silnější, než kdy dřív, takže když dá dnes někdo přednost třeba posezení s přáteli, tak to je za mě OK (ale za mě by to teda bylo OK, i kdyby se vedla liga o 10 bodů a klub nebyl prohnilý).

   • Lobrock15.4.2017 11:43reagovat

    Nechodit na fotbal je uplne nejvic ok! Akorat je divny, ze treba v sousednim Nemecku na fotbal chodej. Asi nemaj rodiny.

    • captain_obvious15.4.2017 11:46reagovat

     Asi tam ten fotbal za něco stojí a kluby nejsou vedené neschopnýma diletantama.

      

     Proč by nebylo OK nechodit na fotbal?

     • Lobrock15.4.2017 12:19reagovat

      Hlavně je potřeba si najít důvod, proč nechodit. Tohle je jeden z důvodů, proč je na tom českej fotbal bídně. Zajímá se o něj málo lidí a ještě míň jich chodí na stadion. Tohle se pak odráží ve finančních možnostech klubů, protože třeba i jen na blbejch TV právech máme 15X! míň než posraný cikánský Rumunsko. Jenže tam holt lidi fotbalem žijou, i když tam krachuje jeden tým vedle druhýho a vedou to taky diletanti. Bohužel u nás má drtivá většina lidí podobnej přístp jako ty.

      • captain_obvious15.4.2017 12:31reagovat

       Jj, to že se skupina nespokojených fanoušků rozhodne přestat dočasně chodit na fotbal, se určitě odrazí na ceně televizních práv.

   • hombre15.4.2017 12:34reagovat

    Možná jsem to napsal blbě. Já apeloval na ty, kteří psali, že už ani neví, že hraje Sparta, že je to vlastně nezajímá, protože postavil určitého hráče, nebo nepostavil, atd.... Toto jsem myslel. Já taky chodím na Letnou tak 1x ročně a na mláděž spíš mimo Prahu, mám to více jak 200 km. Já nikomu nic neříkám, co má dělat s rodinou. Já jsem na svých dětech hodně závislej Smích a proto mi nezbývá čas na jezdění do Prahy obtýden. A známých mám taky dost, tak tě chápu. Tu flustrace mám taky a myslím, že se to ve Spartě nezlepší, dokud Křetínský, buď skončí, nebo konečně prozře. Ale fandit musím, třeba dnes večer v hospodě u nás v zápase s Jihlavou Smích.

  • dominik2715.4.2017 12:25reagovat

   To není uraženost, to je beznaděj. Sparta už se mi odcizila natolik, že mi dost možná přibude na ČSFD nově ohodnocený film krátce po skončení zápasu.

    

   Mám pocit, že když budu tomuhle fandit, tak tím pouze legitimizuji současné dění v klubu. Naopak si myslím, že by bylo potřeba, kdybychom na pár kol udělali bojkot po tisících, aby byl majitel klubu postaven před jasnou volbu. Buď konečně udělá revoluci, nebo jeho klub bude klesat na ceně, přicházet o sponzory, zájem televizních stanic, prodej zboží určeného fanouškům atd. Ale na to současný fanouškovský tábor Sparty nemá koule. Třeba Beitar Jeruzalém takový bojkot udělal, byť v jejich případě šlo z mého pohledu o kravinu.

   • captain_obvious15.4.2017 12:34reagovat

    Jak si to vůbec dovoluješ, nechodit na stadion?Málo žiješ fotbalem. Přestěhuj se na půl roku do Rumunska, to tě vzpamatuje.

     

    Beitar bych do toho vůbec netahal, to jsou rasisti nejhlubšího zrna.

    • hombre15.4.2017 12:35reagovat

     Smích

    • dominik2715.4.2017 12:43reagovat

     V případě Beitaru ten bojkot udělali fanoušci spíš kvůli demonstraci své důležitosti. Svého dosáhli, ale samozřejmě ten důvod pro bojkotování zápasů byl hnus.

      

     A já teď nechodím na fotbal spíš pro dobro klubu. Bych měl akorát potřebu tam 90 minut v kuse nadávat a to mi právě přijde lepší nechodit vůbec.Smích

   • hombre15.4.2017 13:49reagovat

    V tomto máš samozřejmě pravdu a ve všem bych i souhlasil, ale těm lidem ve vedení je asi Sparta u prdele a i když bude chodit na zápasy 3000 lidí, tak je to netrkne. Léčba má jen 2 recepty. První prodej Sparty novému vlastníkovi, který ji bude spravovat jako zdravou a vyrovnanou firmu, nebo prozření Křetinského, který udělá pořádnou čistku ve Spartě.

    Já tu dnes rozvinul 2 věci, ale všichni reagují na tu poslední Neutrální. Jinak já mám na věci pořád stejný názor, ale jsem paličatý a tvrdohlavý. Já se problémům nevyhýbám, ale čelím - nebo si mě nějak najdou Smích.

 • Jak se daří exsparťanským koučům

  dominik2714.4.2017 22:48reagovat

  Zaujalo mě, jak se daří trenérům, které měla Sparta pod smlouvou ještě donedávna. Václav Jílek si přetváří Olomouc k obrazu svému. Co jsem slyšel, tak ji tenkrát zdědil s nějakými vnitřními problémy, tudíž nebylo divu, že tým spadl. Teď už má Sigma jinou tvář, ve druhé lize je celkem suverénní a troufám si říci, že příští rok se v lize neztratí.

   

  Martin Hašek dokázal hrát s provinční Vlašimí o postup ve druhé lize. Kdyby mu zůstal kádr pohromadě, dost možná by se mu to i povedlo, jediným výraznějším konkurentem o druhou příčku byl jen Baník. Ostravané přitom momentálně mají úplně jiné možnosti, o čemž svědčí i to, že Vlašimi přetáhli kapitána Petra Bredu. Haškovu kvalitu ocenila Bohemka, která ho vytáhla do ligy. Prý to bylo i díky doporučení samotného trenéra Koubka, který měl Haška vybrat jako svého nástupce. Očekávám, že Bohemce se tahle volba vyplatí.

   

  Dále můžeme zmínit, že Vítězslav Lavička postoupil s jednadvacítkou na EURO. Zkrátka trenérům, které Sparta měla ještě nedávno k dispozici, se celkem daří. Je zajímavé si to dát to kontextu s tím, že dle dostupných informací třeba Vrba nebo Trpišovský odmítli Spartu trénovat, když měli tu možnost a prý se v podobném duchu vyjádřil třeba i Kotal. Asi není tajemstvím, že Rada se na své současné místo dostal jako tak trochu nouzové řešení. Nevím, jak to říct, zkrátka i v tomhle mi situace v současné Spartě přijde tak nějak zvláštní, jestli víte, co tím myslím...

  • Bunda14.4.2017 23:04reagovat

   Hm. A my máme Radu. Jílek nikdy neměl ze Sparty odejít. Podle Brucknera a Hřebíka je to nejlepší trenér který náš fotbal má.

    

   Zajímavý je i názor nového trenéra Vlašimi pana Havlíčka na Martina Haška - Vždycky je těžké na úspěšného a kvalitního trenéra navázat. Martin je totiž jeden z nejlepších trenérů u nás a některými lidmi hodnocen jako nejlepší v Čechách Úsměv

   • dominik2714.4.2017 23:13reagovat

    Jo, také jsem ten rozhovor na webu Vlašimi četl. Na Petra Havlíčka jsem zvědavý. Řekl bych, že by mu to ve Vlašimi mohlo fungovat. Nakonec tam má třeba Filipa Haška nebo Tomáše Wiesnera, které už vedl. Řekl bych, že mezi hráči ze strahovské líhně má skvělé renomé, já sám na něho slyšel od hráčů opravdu hodně dobré ohlasy. Myslím, že ve Vlašimi nemají nějaké rady starších a podobné nesmysly, že se tam pod Martinem Haškem vytvořilo celkem zdravé klima a s fungující kabinou by nový kouč na toho předešlého mohl navázat. Je jen otázkou, jestli při svých malých zkušenostech s dospělým fotbalem to Petr Havlíček zvládne hned, nebo to bude pár měsíců trvat.

     

    Co se týká Václava Jílka, tak Pavel Srniček ho ve své knize doporučil jako trenéra pro Newcastle. Určitě je to kouč s obrovským potenciálem.

  • standis14.4.2017 23:07reagovat

   On odmítnul i Kotal? A nebylo to jenom kvůli repre 17? Nedělal bych vědu z Vrby - ten stejně čeká na nějaké Rusko a Trpišovský nechtěl opustit Liberec uprostřed podzimu. Do Sparty by treneři rádi chodili, o to se nebojím. Naopak budu překvapený, jestli vůbec někoho kvalitního seženou v prádelně, když se tam k trenerům takhle chovají.

   K těm bývalým trenerům - co Jose?

   • dominik2714.4.2017 23:20reagovat

    Tak Chovance měla Sparta pod smlouvou celkem dávno. Řekl bych, že už je to tak pět let. Ohledně Chovance mám takový trochu kontroverzní názor. Přijde mi, že jako trenérovi mu už ujel vlak, ale umím si přestavit, že by se na Letnou vrátil v nějaké manažerské roli. Myslím, že on by nebyl z těch, kteří dělají alibistická rozhodnutí a hlavně si nechtějí nikoho naštvat. Nakonec za jeho éry ze Sparty odešlo několik nepotřebných hráčů, které nahradil mladými nebo cizinci. Dal do sestavy Kucku nebo Bonyho a další přehlížené hráče. A prý byl už delší dobu ochotný se rozloučit s Řepkou, přičemž mu tenhle tah měl být rozmluven ostatními spolupracovníky. Nicméně on sám prý byl opravdu odhodlaný udělat tenhle nepopulární krok. A to je právě to, co z mého pohledu Sparta potřebuje. Zbavit se konečně toho svého přizdisráčství.

    • majtin14.4.2017 23:27reagovat

     To si mě překvapil, pravda.

     http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-gambrinus-liga/206668/hrebik-ze-sparta-zije-z-chovancovy-prace-musim-se-smat.html

     Já bych teda věřil spíš Hřebíkovi. Chovanec na mě vždy působil právě jako alibista a hlavně hrozný okecávač. Jako by nikdy neřekl nic k věci, k organizaci hry. Jaký rozdíl oproti Holasovi nebo Haškovi M.

     • dominik2714.4.2017 23:33reagovat

      Že bylo potřeba některé Chovancovy hráče poslat pryč, bych spíš přičítal tomu, že Chovanec prostě nebyl kouč/manažer pro moderní fotbal. Odvaha vyčistit kádr mu podle mě nechyběla...

     • victorlima15.4.2017 8:19reagovat

      Majtine, já bych nevěřil ani jednomu. Avšak jediným měřítkem pro práci trenéra jsou jeho úspěchy. Ač je José asi trenérem starého ražení (to prosím nemyslím hanlivě) v těch úspěších strčí Hřebíka hravě do kapsy a ne jenom Hřebíka.

      • majtin15.4.2017 10:52reagovat

       Nemyslím si, že jediným měřítkem práce trenéra jsou jeho úspěchy. Dnes kdybychom Joseho angažovali by podle mě vyhořel ať má za sebou úspěchy nebo nemá. Navíc on těch trenérských úspěchů (zase jich teda tolik nevidím) dosáhl v době, kdy se na organizaci hry tolik nedbalo. Vlastně od té doby se fotbal diametrálně změnil. Už je to tak trochu věda a alchymie. A pokud vím tak José měl problém dodělat učňák. Jako strejda do TV studia na bezkonfliktní pokec k Čapounovi pro typického českého fanouška dobrej, ale do moderního fotbalu nepatří.

       K těm úspěchům - největší asi vyhraná kvalifikace ME bez ztráty bodu, ale zase neuspěl na ME samotném - měl ale velice silné hráče a tenkrát fakt ta taktika byla jednodušší. S tím supersilným kádrem pak však nedokázal postoupit na MS. Při posledním angažmá ve Spartě mu vedl tréninky a připravoval mužstvo Hašek, on pak koučoval zápasy. A myslím, že jeho schopnosti pro novodobý fotbal naprosto do naha svlékla angažmá např. v Příbrami nebo ve Slovanu. Proto si myslím, že nemůže dělat ani manažera.

       • victorlima15.4.2017 12:51reagovat

        Nejsem žádný zastánce Josého, ale myslím si, že fotbal není zas taková věda jak někteří říkají. Pokud máš dobré fotbalisty (těch je však čím dál tím méně), tak to zvládne i průměrný trenér např. Zidane. Pokud někdo je schopen obejít dva tři hráče tak jsou soupeři všechny rádoby moderní systémy na nic. Samozřejmě jinak se dnes přistupuje k fyzické přípravě atd. S Příbramí a slaboučkým Slovanem by nesvedl nic ani Mourinho. Vždyť po Chovancovi vyhodili ve Slovanu několik dalších trenérů a výsledky stále nikde.

   • dominik2714.4.2017 23:24reagovat

    Přijde mi, že dřív byli trenéři ochotní třeba i rovnou vyskočit z letadla, jen aby mohli trénovat Spartu. Omlouvat to tím, že někdo má tamhle rozjeté angažmá v Liberci, jiný v repre U17, to já moc neberu...Smích

    • majtin14.4.2017 23:49reagovat

     Tak mně byl třeba postoj Trpišovského sympatický - v Liberci dosáhl úspěchů a bylo by divný opustit klub v asi nejkritičtější chvíli. To bych pak z jeho příchodu moc radosti neměl.

     • majtin14.4.2017 23:51reagovat

      ...jako ve smyslu, že Sparta potřebuje i osobnosti, které mají nějaký ”morál”,a Trpišovský by ho svým odchodem zrovna teda neprokázal.

     • dominik2714.4.2017 23:54reagovat

      Už bych se dostával k tomu, že bych tady vypisoval nějaké ty zákulisní zprávy, které se ke mně dostaly, což úplně nechci...

       

      Zkrátka mám ze současné Sparty pocit, že už pro trenéry není tak lákavá, jako byla dřív. Třeba je to jen pocit, na druhou stranu zase mám celkem ověřené, že když se ti různých informací a drbů hovořících v určitém duchu dostává ve větším množství, tak už to není úplně náhoda...Smích

      • Tashunka Witko15.4.2017 10:23reagovat

       Je to bohužel tak, že Sparta až není tak lákavá pro trenéry, ale ani pro hráče, protože nemá vizi a vedou ji neschopní amatéři.

  • ACSpartaPraha4ever14.4.2017 23:14reagovat

   V Olomouci zůstali lidé, kteří se tenkrát o ten sestup nejvíce ’zasloužili’, upřímně nevěřím, že jsou vyléčeni. Úsměv

  • majtin14.4.2017 23:21reagovat

   No já bych doplnil jeden z mého pohledu zásadní postřeh - všichni tři měli zpočátku horší až mizerné výsledky, Hašek i Jílek byli po první vlně trpělivosti, ale dalších porážkách, takřka na odstřel (v tu chvíli jsem si říkal, že negativistická část zdejších diskutérů i pochrochtá), ale naštěstí se jim začalo výsledkově dařit. A v tom je to zásadní - být to ve Spartě, tak už se žádná vítězná šňůra nekonala.

   Moje životní zkušenost je taková, že když chceš přijít s něčím novým, pohnout se dopředu, tak ať ze začátku děláš vše správně, třeba to nepřináší výsledky, ale chce to vydržet. A asi je dobře, že to tak je, protože to by novou cestu zkoušel každý jouda, kdyby to bylo bezbolestné. A tady Sparta selhává.

   • Sendi14.4.2017 23:24reagovat

    To že se v Česku pořád dokola vyhazují a nabírají trenéři, navíc obvykle ti samí, kdy se dotyční dokonce často vrací do stejného klubu je jeden z důvodů, proč je náš fotbal tam kde je, koučové prostě nedostávají prostor na práci, v tomhle jsme skutečně světová rarita...jsme specialisti na pětizápasový impulzy tyvole...

  • captain_obvious14.4.2017 23:25reagovat

   Kotal teď na O2 Sport ve studiu LM říkal něco ve smyslu, že by nad nabídkou Sparty vážně uvažoval, ale že žádnou konkrétní nedostal, jenom spolu nějak nezávazně komunikovali.

   • dominik2715.4.2017 0:49reagovat

    Jestli ho Sparta jen oslovila s tím, že se nakonec rozhodla pro Radu, tak to je snad ještě větší bizár...

    • Lukáš Mareček15.4.2017 0:53reagovat

     Rada je neskodnej, moc toho nebude chtit, hraci si jakztakz svoje odehrajou, na tiskovce rekne nejaky prazdny fraze.... a jede se dal. Pro Spartu idealni :)

 • Zitra hrajeme

  waaw14.4.2017 21:59reagovat

  Den pred zapasem se tu vzdy resila sestava, taktika, mozny vyvoj zapasu. Ted je to nejak vsem jedno. Je to jen dalsi stripek, ktery by majitel mel vzit v uvahu, ze takhle to dal nejde

  • Bunda14.4.2017 22:01reagovat

   S kým zítra hrajeme ?

   • waaw14.4.2017 22:07reagovat

    Nevim, nekde venku

  • dominik2714.4.2017 22:03reagovat

   Přítelkyně zítra slaví narozeniny, tak řeším, kam půjdeme na running sushi, dík za připomenutí, že je nějaký zápas.Úsměv

  • bigcock14.4.2017 22:04reagovat

   Spousta lidi to odsoudi, ale i pres permici jsem prestal jezdit. Proste se mi vsechno kolem Sparty zprotivilo, ani v TV nesleduji zapasy, pripadne jen kousek, nebo sestrih. Takova apatie trochu.

   • dominik2714.4.2017 22:08reagovat

    Mně už Sparta zprotivila fotbal jako takový. Zatím jsem neměl sílu dojít ani na ten Strahov, ač jsem sliboval, že tam chodit nepřestanu. Od odvolání Holase jsem viděl jediný celý fotbalový zápas...

    • Sendi14.4.2017 22:11reagovat

     No já si tam šel tuhle spravit chuť a výměnou jsem dostal jeden z nejhorších zápasů dorostu za poslední čtyři sezony :D Zlín tyvole, říkal jsem si, ty sfouknem jako svíčku...

   • Bunda14.4.2017 22:11reagovat

    Taky nejezdíš Tome ? Já permici mám,ale v této sezoně jsem ještě nebyl a ani nepůjdu. A po X letech do permice už nejdu. Ať si na to chodí Křetinský sám.

    • bigcock15.4.2017 9:38reagovat

     Taky. To nam to v rade pekne proridlo. Smutek Asi koupim permici zase, uvidim dle reakce Kretinskeho po sezone. Pokud se nic nezmeni, kaslu na to a budu jezdit narazove.

   • formis14.4.2017 22:18reagovat

    Já si říkal, že už jsem tě pěknou dobu neviděl... Je pravda, že mě to taky nepřináší moc radosti Smutek. Zatím jezdím, ale kdo ví co bude dál...

   • Sendi14.4.2017 22:19reagovat

    Minulý tři sezony jsem viděl všechny naše zápasy, s vyjímkou těch, co vidět běžně nelze, včetně příprav...letos už to neplatí, zápasy Sparty mě spíš frustrujou :(

  • Paspartu14.4.2017 22:40reagovat

   Já už nechodím ani na domácí zápasy. Sice mi propadne permice, ale je mi to fuk. Mě to nějak přestalo bavit Vztek

  • ACS 189315.4.2017 7:41reagovat

   No, tak všichni přispěvatelé v tomto vláknu se ukázali jako „velcí” Sparťané. Gratuluji. Nezapomeňte, až se začne dařit vykřikovat hesla typu „zůstáváme i když se nedaří” atd.

   • Bunda15.4.2017 8:40reagovat

    Ale nám vůbec nejde o umístění v tabulce nebo o to že se nedaří Smích

   • bigcock15.4.2017 9:32reagovat

    Ty jsi to vubec nepochopil. Na zapasy jsem chodil, i kdyz jsme hrali totalni tuzku, tribuny piskali, bylo jasne ze nebude titul atd.

    Ted je to jine. Chovani vedeni Sparty, absolutni amaterismus, podrazy, zadna koncepce, etika nula, to me otravilo. Tak mi tady nepis o srdcari.

    Ja mel odchozene cele sezony, i kdyz jsem v noci prijizdel ve 2 domu, ty srdcari.

     

     

  • victorlima15.4.2017 8:46reagovat

   Ne, není to všem jedno. My, kteří jsme chodili i na druhou ligu chodíme, dle možností, dále. Pokud to nejde tak alespoň sleduji zápasy i přípravné v TV či na síti. Ti kteří chodí na Spartu od nepaměti, tak vědí, že 3.místo není žádná ostuda. Sparta z různých důvodů už není tak dominantní, na to je si třeba zvyknout. Ten kdo je opravdový fanda však věří a fandí dál. Sparta do toho !!!

   • bigcock15.4.2017 9:36reagovat

    Viz vyse moralisto.

    • victorlima15.4.2017 12:54reagovat

     Dík chytráku !

     • bigcock15.4.2017 13:51reagovat

      Mezi diakritikou a slovem se mezera nedela!

      • victorlima15.4.2017 16:23reagovat

       Slovo vyse se správně píše výše. Háčky a čárky se doufám ještě dělají.

       • victorlima15.4.2017 16:25reagovat

        Už dost bigcocku. To už s fotbalem nemá nic společného. Čau

 • Kamil Vacek

  Markus14.4.2017 16:57reagovat

  V létě plánuje návrat do ligy a bude to do jednoho z TOP 3 naší ligy. Slavia s Plzní zájem mají. Sparta nevím. Kam by měl jít podle vás ?

  • LukyACS14.4.2017 17:05reagovat

   V Izraeli 0g+1a za 24 zápasů podle TM. Doufám, že k nám nepůjde Úsměv

   • Brian Pricke14.4.2017 17:06reagovat

    To nemusím brát v potaz ani jeho současné statistiky, abych řekl, že se tu nesmí objevit. Smích

  • standis14.4.2017 17:26reagovat

   Přál bych mu návrat do Slavie, nebo do Plzně.

  • spartas14.4.2017 17:34reagovat

   Nevím, ale ve Spartě ho nepotřebuju.

  • Sendi14.4.2017 18:56reagovat

   Na jeho pozici nás zrovna dvakrát bota netlačí a když už do středu zálohy někoho vodit, tak spíš typologicky odlišný hráče, než máme, což Vacek nesplňuje...Myslim si, že po něm sáhne Plzeň, protože je dost pravděpodobný, že přijdou o dost hráčů ze středu zálohy...

   • artaxerxes14.4.2017 19:33reagovat

    souhlasím, jeho post je dynamický záložník jako spojovací článek mezi DZ a OZ a na tuto pozici je momentálně dost hráčů - Sáček, Frýdek, Havelka vracející se Jiráček a dobře na té pozici hraje i Mareček nebo Čermák. Navíc pokud nový trenér bude preferovat 4-členou zálohu, tak je to z jeho šancemi ještě horší.

     

    Pokud by šel do Plzně, tak si myslím, že tam by měl větší šance a ve Slavii asi taky.

    • kopejtko14.4.2017 20:36reagovat

     kolik dobrých zápasů odehrál Čermák ve Sparte ?

     • artaxerxes14.4.2017 20:55reagovat

      málo, máš recht. Ale u něj věřím, že on je budoucnost Sparty a se správným trenérem bude on tahounem Sparty. Zatím je to slabota.

      • kopejtko15.4.2017 0:03reagovat

       tak já v to též doufám ale už přestávám pomalu věřit

  • Furia Ceca14.4.2017 19:00reagovat

   Pude do Plzně a Limba s Petrželou ho budou šikanovat a nutit nosit ženský šaty.

  • SuperFrankie14.4.2017 19:54reagovat

   Hráč o ničem.

   • Lobrock14.4.2017 20:21reagovat

    A Horvi mu bude stahovat gatě a přitrouble se u toho uchichtávat.

  • dominik2714.4.2017 20:19reagovat

   Určitě si zaslouží respekt za to, že ve Spartě vždycky bojoval, odvedl v jejím dresu hodně práce. Nicméně já si myslím, že momentálně by se do kádru Sparty moc nehodil. Přes Marečka, Čermáka, Sáčka nebo Havelku by se prosazoval těžko a přivádět ho na lavičku by nemělo smysl.

   • majtin14.4.2017 20:55reagovat

    Souhlasím s celým příspěvkem, ale zdůraznil bych první souvětí. Z velké části ostatních příspěvků cítím pohrdání a nevděk. Myslím, že hráči kteří za Spartu makali a snažili se odvádět to nejlepší si nezaslouží, aby se k nim přistupovalo jako k použitému nevhodnému zboží.

    • dominik2714.4.2017 21:03reagovat

     Jo, v tom se shodneme. V tomhle se mi svým způsobem hrozně stýská třeba po Liboru Sionkovi, který i když už ve své poslední sezóně opravdu neměl dostatečnou kvalitu, vždy aspoň bojoval do padnutí. Přitom zrovna on fanouškům už opravdu nic dokazovat nemusel. U některých hráčů současného áčka mi tohle bohužel trochu chybí, skoro bych řekl, že až takhle zarputilý a zároveň zkušený bojovník v současné Spartě vůbec není.

      

     Kamil Vacek mi také často přišel špatný, ale když už nic, alespoň bylo velmi často vidět, že hraje opravdu na doraz.

     • Raist14.4.2017 22:28reagovat

      U Vacka jsem měl vždy pocit, že u něj je to především o hlavě a sebevědomí. Když dostával šanci a věřil si, uměl předvést pěknou fotbalovou akci nebo to vzít individuálně na sebe. Jenže pak se mu vůbec nevyvedlo angažmá v Itálii, po návratu se dlouho hledal a vlastně už nikdy nenavázal na své ”předitalské” výkony. Dílem asi i proto, že se tolik nedostával do sestavy. Věřím, že pro klub jako Mladá Boleslav nebo Jablonec bude pořád platným článkem základní sestavy. Asi i Kamil tuší, že ve Spartě by se těžko prosazovl, a kdo ví jestli má vůbec chuť se vracet zpátky, protože odcházel docela rozladěný.

       

      Každopádně si tady odvedl své a já mu (v dobrém) nezapomenu hlavně zápas ve 4. předkole EL ve Zwolle, kdy sám prakticky z ničeho udělal gól pro Láďu Krejčího, a zachránil tím po jinak celkově bídném sparťanském výkonu víc než hratelnou remízu 1:1 do domácí odvety. Jinak kdo ví, jestli by Sparta po debaklu s Malmö tehdy vůbec hrála alespoň EL.

    • ACSpartaPraha4ever14.4.2017 21:24reagovat

     Souhlasím s oběma. Nicméně mě ty reakce nepřekvapily, vždyť tady je to normální, že se do zmrdů a čuráků nadává vlastním hráčům. Bohužel.

  • ACSOLDBOY14.4.2017 22:14reagovat

   ...do prd...

  • rosicky14.4.2017 22:59reagovat

   Jak vis, ze planuje v lete navrat? Ja bych ho bral vsema deseti. Nesdilim nazor, ze jeho post mame kvalitne obsazeny.

 • Vavruska

  bigcock14.4.2017 16:50reagovat

  Zaklinaci moderniho fotbalu budou nadavat, ale podle me je Vavruska kvalitni trener.

   

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-domaci-souteze-druha-liga/299929/vavruska-se-hledal-projel-sri-lanku-ted-vytahl-zizkov-dostal-jsem-po-hube.html

   

  • dominik2714.4.2017 17:46reagovat

   To je možné, ovšem jeho návrat do Sparty si fakt nedokážu představit...

   • bigcock14.4.2017 18:58reagovat

    On odchazel hodne ve zlem, je to tak?

    • dominik2714.4.2017 20:17reagovat

     Prý ano, co jsem slyšel...

 • .

  captain_obvious14.4.2017 14:56reagovat

  https://pbs.twimg.com/media/C9XUK9KV0AAMoar.jpg:large

   

  Se školkou se nedají udělat úspěchy, bé bé bé :´-(((

  • ACSpartaPraha4ever14.4.2017 15:05reagovat

   http://i.imgur.com/Gw0Px.gif

  • SuperFrankie14.4.2017 15:36reagovat

   Už se k tomu vyjádřil Lukáš Vácha?

  • jakub231114.4.2017 16:40reagovat

   Neskutecny. Mladej Kluivert (17let) ma 11 startu za Ajax v Eredivisie plus 3 v EL, my se strachovali dat par minut Schickovi v 19ti letech v mistrovsky sezone

 • chidera ezeh :D

  Kubajs714.4.2017 7:09reagovat

  Pokud naše vedení hledá posily takového typu jak píše někdo níže, tak to tleskam. Krásně sestříhaní video, kdy zpracuje míč a nahraje na 2 metry :D :D :D Podle takových vidí můžeme nakupovat ve 4.lize. Jenom ne takový borce prosím ..... :(

   

  https://www.youtube.com/watch?v=_Ojmoy3o0FI

  • Spytihnef14.4.2017 8:56reagovat

   Nechápu takovéhle výkřiky. O hráči víš úplný prd, o způsobu scoutování taky, ale je ti hned všechno jasný.

   Jinak najít nějakého neznámého hráče, z kterého bude hvězda, o tom ten scouting je, to je ta správná frajeřina. Hráče, které tady psal Limetka, tak ti vyscoutuju za půl hodiny přes transfermarkt. U nich je to pak jen o sledování charakteru atd., ale na tyhle hráče už stojí dávno fronta jiných scoutů.

   • petr13714.4.2017 10:33reagovat

    Hele stat se muze samozrejme vsechno, ale vzdyt ten kluk ma problem dostat se na lavicku v 2. portugalsky, coz je bidna soutez, kde se sice najdou hracickove, ale moc se tam nebeha, skoro se tam nebrani. Pravdepodonost, ze by se u nas prosadil je podle me prakticky nulova. Ten sestrih na youtube nema cenu resit, teda krome toho, ze jeho autor je dement

  • Sendi14.4.2017 10:10reagovat

   aha takže jinými slovy je děsnej průser, když skauti vyhodnotí hráče podle jednoho videa, ale když to uděláš ty, tak je to vysoce legitimní názor žejo...jseš vocas...

  • victorlima14.4.2017 12:39reagovat

   Pánové, krásně se tu dohadujete o způsobech scoutingu a jak poznat kvalitního hráče. Já bych to nechal na povolanějších. Požár možná dělal s rumunem chybu, ale vůbec nevíme jaké tam byly tlaky a od koho. Rovněž je možné, že hráč je dlouhodobě sledovaný, jeví se velmi dobře a pak to z nějakého důvodu nedopadne a hráč se nechytí. To je vždy riziko a spletou se i větší fotbalové kapacity než je Požár. Jinak, ale nechci jeho odbornost nijak zpochybňovat. Hrál pár let ligu a tak by měl vědět co a jak. To, že mu nevyšel jeden přestup, ještě nemusí znamenat, že další budou podobné, nebo že tomu nerozumí.

  • Chabix14.4.2017 15:13reagovat

   Sestřih videa všech jeho kontaktů s míčem v jednom zápase nepovažuju za ”Krásně sestříhané video) Když si vyhledáš na youtube Rosický vs. Tak tam máš takový videa od uživatelé Carpentera. Považuju to za velmi užitečnou věc. A hlavně tam vidíš, že si ten hráč zpracovává míč do prostoru a jak reaguje v malém prostoru. Co už nevidíš je to, jak ten hráč brání.

 • chidera ezeh

  Kubajs714.4.2017 7:07reagovat

  Pokud naše vedení hledá posily takového typu jak píše někdo níže, tak to tleskam. Krásně sestříhaní video, kdy zpracuje míč a nahraje na 2 metry :D :D :D Podle takových vidí můžeme nakupovat ve 4.lize. Jenom ne takový borce prosím ..... :(Údiv

 • Stránský

  Dynamo13.4.2017 16:41reagovat

  Stránský jde před disciplinárku

  • Pavel0013.4.2017 17:44reagovat

   ??

   • Furia Ceca13.4.2017 17:51reagovat

    Za šálu ”ANTI SLAVIA” při derby. Idioti.

    • pepinho213.4.2017 18:07reagovat

     To je neskutečnýSmích

    • SuperFrankie13.4.2017 18:10reagovat

     Hlavně, že tam nejde Mingazov...

    • Pavel0013.4.2017 20:45reagovat

     No nene, tomu se člověku snad nechce ani věřit, co jsou schopný ty experti vymyslet... Nechtí si předvolat třeba i Křetinského za to, že vyhrajem nějaký zápas...

    • artaxerxes13.4.2017 20:46reagovat

     No hlavně od něj je to neprofesionální.

     Tohle je v pořádku od fanouška, ale ne od zástupce klubu.

     Taky bychom prskali, kdyby např. Vlček měl na triku Smrt Spartě.

     • Pouzar1113.4.2017 21:02reagovat

      jo SMRT SPARTĚ a ANTI-SLAVIA Smích Smích .. to je vpodstatě to samé ... Totální kravina ... Navíc ho v ní určitě viděli jen při děkovačce ......... Nadruhou stranu jednou se v mediích řešilo, že stačí aby někdo podal podnět a disciplinárka to musí řešit? Nějakej redaktor z televize tam nesl papír? ... Takže to třeba není z jejich hlavy. Prostě se jen nějakej blb nudil a využil šance.

      • artaxerxes13.4.2017 21:26reagovat

       tady nejde o sílu nadávek.

       On by měl odlišit mezi tím, kde je končí práce a kde začíná fandění.

       Jako Sparťan a antislávista ho plně chápu, ale negativní gesta vůči jiným klubům, musí ve chvíli, kdy jako zaměstnanec a tím i reprezentant klubu omezit minimálně do konce pracovní doby.

       Navíc je to i kravina z důvodu, že pokud dá podnět druhý klub, že byl jednáním zaměstnance klubu urážen, tak je víc než pravděpodobné, že si daný klub nebo zaměstnance disciplinárka pozve.

        

       Stránský udělal pitomost a myslím, že sám ví, že to pitomost byla (průběh a konec zápasu tomu emočně pomohl), a bude za ni poprávu potrestán.

        

       • Pouzar1113.4.2017 21:35reagovat

        Smích Smích .. Anti-Slávia není nadávka. Je to jen vyjádření postoje .. Zrovna v zápase jako je Derby by se to mělo spíš cenit než trestat. Uvidíme jaký názor na to bude mít disciplinárka. Pokud tam sedí rozumní lidé ( ani já nejsem idiot z kotle s vyholenou hlavou, fandím profesionalismu a sám osobně nefandím těžkým výlevům emocí ), tak to nechají vyšumět ... Negativním gestem vůči klubu je i vyjádření na twitteru nebo pomlouvání při rozhovoru ... Dnes už se to s tou demokracií drobet přehání (obdobně jak s rasismem .. ) Smích .. Nejlépe jen sedět, koukat a nejlépe se ani neradovat z golu aby se druhá strana neurazila .. Dokud tam nebude běhat s šálou JUDE SLAVIE tak není co řešit ..

        • Pavel0013.4.2017 21:38reagovat

         Já nějak nechápu, co by na tom disciplinárka měla řešit. Ještě trochu bych chápal kdyby někdo z PR Sparty řekl něco Stránskému, ať si příště veme jinou šálu, ale disciplinárku opravdu nechápu...

        • Brian Pricke13.4.2017 21:39reagovat

         SmíchSmíchSmích

       • Spytihnef13.4.2017 22:42reagovat

        Ty vole, co to meleš?

       • thomasd8614.4.2017 2:28reagovat

        A Pavel Rehak, ktery v primem prenosu studia Ct rekne, ze kdyz jede kolem stadionu Sparty, tak si uplivne je v poradku??

        • artaxerxes14.4.2017 10:15reagovat

         Záleží na tom jestli je v té době zamestnancem klubu (možná přesnější by bylo součástí A-týmu), pokud ano tak minimálně předvolání by si zasloužil.

          

         Ač ubožáka Řeháka nesnáším, tak tohle tuším neřekl v době, kdy byl asistent trenéra, ale pouhým bývalým hráčem Sešitů.

          

  • Kubajs714.4.2017 7:01reagovat

   Hlavním důvodem je údajně zdvižený prostředníček směrem k TS při naší brance v derby ....

80654 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha