Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • začátky

  Ludvik212.3.2017 21:55reagovat

  Pamatujete na zacatky Kretinskeho ve Sparte?

  Kdyz se nedarilo tak kotel skandoval ”Kretinsky demisi!”

  No a kam Spartu dovedl vidime dnes.

  • adam12.3.2017 22:00reagovat

   To že Křetinský nemá očividně čuch (alespoň ve Spartě) na ty správné lidi je zřejmé již téměř od začátku. Nicméně to, že si něco vykřikuje cca stovka postav z planety opic, moc neznamená.

  • trsanov12.3.2017 22:03reagovat

   Tak třeba v Evropě jsme pod ním udělali loni úspěch, ale to je prakticky všechno. Titulů málo a LM žádná. Na to jaké máme oproti zbytku a většině ligy finanční možnosti a jaká je u nás úroveň ligy oproti zahraničí, kde tady o titul bojovaly vlastně jen dva kluby, teď tři, tak je to žalostně málo mít tak málo titulů. Proto říkám, že být ve vedení klubu možná 10 fandů z hlediště, kteří nejsou pitomci a chovají se normálně, tak by to možná dopadlo i lépe. Ani bych se tomu nedivil. Křetínský by to platil, oni by to vedli. Protože ty různé Hohenedery a další tady rozhodně nedotáhl Křetínský, ten na to čas nemá někoho sledovat a scoutovat. To samé Vatajelu na něho určitě nepřišel Křetínský, ale někdo jiný možná i Požář a on svým lidem prostě věří a jen to zaplatí. Nadávalo se na Otavu, ale zbytek není o nic lepší a to je pak ten problém, že nám nebude stačit rozpočet asi ani miliarda pod tímhle vedením, které je schopno omlouvat něco aklimatizací a týden co týden říkat, že jsme nehráli dobře. Co proto v týdnu dělali, aby to bylo lepší a aby se minimálně zlepšila bojovnost a nasazení? Na to, abych zlepšil bojovnost a nasazení mi stačí zařvat 10 minut v kabině před zápasem a to tam můžu přijít kdokoliv bez nějaké pitomé licence.

   • daweee12.3.2017 22:14reagovat

    Liaro tyvole tebe pozna kazdej na sto honu. Nemuzes uz jit do prdele a nikdy se nevracet? Dik.

    • trsanov12.3.2017 22:19reagovat

     Ne to nemůžu, protože říkám věci, které jsou pravdivé a jak tady čteš, tak to vidí více lidí podobně. To, že si tady notuje 10-15 lidí o něčem a vlastně o ničem nic neznamená. Ti lidi raději teď ani nevylézají, protože ještě v zimě si pochvalovali jak Požára s Holoubkem, tak celkově kádr a jak dobře v přípravě hrajeme. Teď jsou raději většinou ticho, protože se jen opět potvrdilo, že tomu vůbec nerozumí a soudí podle něčeho co není vůbec průkazné jako je třeba příprava. V létě můžou chválit zase, jak porazíme opět třeba Ružomberok 5-0 a je to na dobré cestě. Stejně tak všechny naše posily jako vždy.

    • trsanov12.3.2017 22:23reagovat

     A kdo si pamatuje, tak už na sparta.cz jsem říkal, že naše vedení je špatné a nestačí jen prachy Křetínského. Tehdy se mi mnozí samozřejmě vysmáli, tady to mají. Těch titulů bych měl se Spartou možná více i já, kdybych šel do vedení s partou kamarádů a Křetínský by to tedy jen platil jako dosud a za tím si stojím. Protože jestliže Požár někdy v únoru řekne, že Vatajelu potřebuje aklimatizaci, tak s ním ten rozum opravdu v klidu porovnám. Zajímavé, že Dočkal jí nepotřebuje v Číně. Tady stačí zdravý selský rozum, sledovat fotbal a ani nemusíš mít licenci a nějaké tituly a povedeš to mnohdy lépe na to dám krk.

     • Franta z lidu12.3.2017 22:31reagovat

      Víš, ona se tady kritika nepěstuje. Kdo nejde s náma, jde proti nám - to je heslo místních. Kdo kritizuje, tak je antisparťan. Co chceš od diskutujících, kteří nic nezažili, moc fotbalů neviděli a vše sledují jen po netu, onlajnech, streamech apod. KodetOberhel aka Franta z lidu je taky nepřítel zdejšího lidu, protože kritizoval vedení již před 5 lety a dodnes tu slýchávám kritiku, cože si to jakože dovoluju. Prostě já těmhle lidem říkám ”růžovobrýlovci” a teď akorát sklízíme plody naší tzv. koncepční práce. A bude hůř...! Smutek

      • trsanov12.3.2017 22:42reagovat

       Oni ani nevidí, když něco pochválím na tolik jsou zaslepení svými názory, což je ještě horší. Chválil jsem i já na podzim EL, ale oni mají vsugerované, že jen a jen kritizuji a nic nepochválím. Navíc ani neumí uznat, když je ta kritika oprávněná a měl jsem fakt i pravdu. Prostě řeknou Liaro a to je blbec, tím to u nich končí, ať řeknu cokoliv, prostě říkám 10-15 lidí co si různě notuje, jednou tak, podruhé jinak a pořád dokola. Přece každý musí umět přijmout i kritiku, když je oprávněná nebo názor, který má někdo jiný. Nikoho nekritizuji stylem, že někoho urážím od rodiny, až po hráče, tohle nedělám nikdy. Kritika normální a opodstatněná a od toho by mělo být i jakékoliv fórum klubu, ale jak říkáš, oni právě tohle nechápou a nechápali i na tom sparta.cz. Jim vůbec nic neříká co člověk to názor. Kdo nejde a nesouhlasí s nimi, tak je prostě pitomec, takhle to berou.

    • SPA AC12.3.2017 23:11reagovat

     Za co by mel jit do prdele a proc ho urazis ubozaku?? Za to ze rika pravdu???

   • victorlima13.3.2017 7:36reagovat

    S bojovností a nasazením mám také problém. Po zápase řekne Přikryl, že na hráčích Sparty bylo znát, že nechtějí body víc než domácí. Mě se to také zdálo. Nechápu to, že s přehledem nejlépe placení hráči v lize se plouží po hřišti jako lemry. Co jim k tomu říká jejich nadřízený ? My tady stále hovoříme o tom kdo za naší krizi může. Částečně všichni, ale hlavně hráči. Když mají problémy s tlaky okolí, ať jdou hrát jinam. Ale ty prachy co?

 • Sparta

  DJDriver12.3.2017 21:45reagovat

  Hrůza na hřišti, hrůza v hledišti. Jeden druhemu nema co vyčítat

  • trsanov12.3.2017 21:51reagovat

   Po pravdě po takových výkonech a nebojovnosti na hřišti celkově by to mnohdy v zahraničí od fandů ti hráči schytali podobně nebo ještě hůř. Samozřejmě normální fanda tam nezačne nic házet, ale tím myslím od těch ultras, které mají i jiné kluby v Evropě. Na PSG si po výkonu v Barceloně fandové počkali na letišti a útočili na hráče v autech, když odjížděli domů, takže v zahraničí je to dost podobné. Tím to ovšem neomlouvám, ale hráči si za to můžou i dost sami, když nevidíš ani tu bojovnost a snahu něco změnit.

   • DJDriver12.3.2017 21:53reagovat

    Mam pocit ze tohle dopadne špatně.

    • trsanov12.3.2017 21:56reagovat

     No jestliže se nic nezmění, tak to může dopadnout jako tenkrát po Jablonci, že fandové zaútočili na autobus s hráči. Ale jak říkám, tak bojovností a snahou to vše začíná a to si prostě musí říct i samotní hráči, že pokud se nedaří herně, tak to musíš zlomit takhle. Pokud ovšem neděláš ani jedno, ani nehraješ, ani nebojuješ, tak by se soupeř musel porazit jedině sám, moc jiných možností asi není. Ale tady vidím i chybu u vedení nebo trenérů, minimálně tu bojovnost a snahu je musí něčím donutit i kdyby měli začít rozdávat pokuty. To přece můžou.

 • Hezký večer

  Valec12.3.2017 21:41reagovat

  Je mi z toho smutno. Sparta je na tom hoooodně špatně. A kde asi vidím problém??? Když něco pokazí hráč, tak je to nepovedený jeden výkon v jednom zápase, ale tady je problém delší (docela dlouhou) dobu!!!! A v takovém případě je problém VŽDY ve vedení. A proto Vás pane Křetínský prosím prodejte Spartu někomu kdo této práci rozumí a má zájem o Spartu a nejenom o kšefty. Moc Vás prosím, je to v zájmu Sparty. Pokud jste alespoň trochu soudný a máte zájem o Spartu tak to uděláte. Sparta jde totiž do kytek od té doby co jste ji koupil. Děkuji. Pěkný večer všem.

  • trsanov12.3.2017 21:49reagovat

   Škoda, že to nejde někdy zkusit. Ale vážně by mě zajímalo porovnání vedení klubu tzv.odborníků a pak tam posadit lidi co jen fotbal sledují doma nebo v hledišti a taky si myslí, že tomu rozumí. Možná bychom byli i překvapeni různými tahy a že by nikde ani moc nebyl vidět ten rozdíl. Protože jestliže je schopen říct Požár, že hráč, který je tady od začátku přípravy potřebuje aklimatizaci a proto nehraje, tak tenhle výrok je tak do Trnek-Brnek a ne do fotbalového klubu. Vzápětí bych se ho ihned zeptal a Dočkal nepotřeboval aklimatizaci v Číně a tak daleko od nás? Ono by ani nevadilo, že na to nemá čas Křetinský, ten to prakticky jenom financuje, problém jsou lidi, kteří jsou pod ním a konkrétně Požár má být sportovní ředitel, takže pod něho spadá i ten přestup Vatajela, kterého pro jistotu ani nestaví. Hlavně, že se na něho byli několikrát podívat, paráda.

   • Valec12.3.2017 22:09reagovat

    Celkem s vašim souhlasím, jenom se snažím najít chybu. Dívám se na to z perspektivy manažera. (dlouhou dobu jsem vedl lidí v počtu od 150 do 250), takže pokud je chyba v lidech kteří to vedou tak v tom případě je chyba v tom, kdo ty lidí panu Křetinskému vnutil. Nebo v tom jaké úkoly dostali od p. Křetinského. Anebo v tom, že to dělají jak říkáte špatně ale p. Křetinskému je to buď jedno anebo neví co s tím. Ale myslím si, že za ty roky už problém mihl být vyřešen. Dělal jsem v resortu, kde na rozdíl od fotbalu šlo o životy takže já jsem si nemohl dovolit být tak benevolentní jako p. Křetínský.

    • trsanov12.3.2017 22:33reagovat

     No jo, jenže on je miliardář a fotbal má hlavně jako koníček, takže tomu nedává to co dává do svých kšeftů a celkově na to ani nemá moc čas to podrobně sledovat, ale souhlasím, že i on by měl už dávno přijít na to, že chyba bude asi v těch lidech co si najal a v ničem jiném, když peníze Sparta má a on jich dává dost. Pak už jen záleží na něm jestli se odhodlá ty lidi vyměnit, což by udělat měl, ale zase otázka, kde najít ty jiné a on na to prostě nemá čas někoho hledat, takhle se obklopil lidmi, které i znal viz třeba Otava a nemusel extra nikoho hledat.

  • pivees12.3.2017 21:50reagovat

   Tak to já zase říkám. Zůstaňte tu pane Kretinsky, ale už se konecne obklopte u A tymu lidmi, co fotbalu rozumí a hlavně, at jich není jako much, kdy práva nevi, co dělá leva.

   • victorlima13.3.2017 8:06reagovat

    Pivees, pod tohle se Ti podepisuji. Lépe bych to neřekl.

 • Vatajelu

  trsanov12.3.2017 21:23reagovat

  Dále bych chtěl slyšet názor našeho trenérského dua, když píšou, že většině hráčů se nedaří a nehrajeme dobře, proč tenhle hráč, kterého dlouho scoutovali nedostal v lize ještě žádnou šanci. Většině se nedaří, copak to může být extra horší? Přece musím zkoušet různé změny, jak mužstvo probudit a pokud je na lavičce, tak k zápasu připravený je. Nebo se pořád ještě aklimatizuje?

  • maybe12.3.2017 21:26reagovat

   nemůže být horší naž Hybš. Libovolně vylosovanej levej bek z ligy by tam nebyl horší.

   • SPA AC12.3.2017 21:30reagovat

    Hejbalovci Hybše milujou. Vítali ho jako spásu Sparty!!

    • Areg12.3.2017 21:31reagovat

     co ty seš zase za trolla?

    • Areg12.3.2017 21:32reagovat

     Pokud si vybavuju, tak Hejbal tady nepsal žádné rady tipu vyhoďte toho Pijavici, Holoubek nám udělá mladou hladovou dynamickou spartu, která bude válcovat ligu, to tady byli jiní.

   • trsanov12.3.2017 21:31reagovat

    Ale nehraje, což je udivující vzhledem k tomu, jak ho popisovali jaká to nebude posila a i vzhledem k tomu co současně hrajeme. Tady by mě to vysvětlení vážně zajímalo a nějakou aklimatizace fakt neberu jako omluvu. Přestupuje se zcela běžně po celé Evropě, Dočkal jde do Ásie a hned všichni hrají. Někdy mi vážně přijde, že než naše vedení, až po trenéry, tak má více rozumu někdo kdo sleduje fotbal třeba doma od PC a hůř by to mnohdy asi nedopadlo.

  • waaw12.3.2017 21:39reagovat

   Take bych cekal, ze treneri objasni, v cem je problem s Vatajeluem, a pokud je problem ve fyzicce, tak jakto, ze se to nezjistilo behem pripravy

  • hemelajnen12.3.2017 21:39reagovat

   Jako tak ten rumunský chlapec 👲 je pro mě obrovská záhada, myslím že by si to zasloužilo vysvětlení pane Požár potažmo p. Holoubek a souhlasím, že slova jako aklimatizace, jsou víc než trapná 😳

 • Řešení

  Paspartu12.3.2017 21:13reagovat

  Řeší se tu prémie, taktika, přístup a já nevím co ještě. Možná by ale úplně stačilo, kdyby měli koule na to přijít před kotel, něco si vyslechnout a třeba k tomu taky něco říct. Jako Dočkal s Kadlecem v Sonderjyske.

  • trsanov12.3.2017 21:20reagovat

   A pak řeknou to co Holoubek nebo Požár. Nedaří se a potřebujeme od vás podporu a máš to vyřešené. Tohle ovšem není omluva proto co říkám. Jezdit po prdeli můžou i když se nedaří a právě tímhle to mají prostě zlomit, když už to nejde herně. Proto mluvím i o těch prémiích, případně pokutách, když se ani tohle na tom hřišti neděje. A to vidí i ti fandové. Kdyby viděli, že se Kadlec a jiní snaží, makají od první do poslední minuty, tak i ten pískot by buď nebyl nebo minimální. S Duklou byla ovšem hra taková, že se tomu pískotu nikdo nemohl ani divit a tím snažením a ježděním po zadku to začíná. Vidíš to i na té pitomé Slávii, nehrají nic extra, až na zápas s Příbramí, ale zlomí to jen euforii, bojovností a prostě tou snahou. My nemáme ani bojovnost, ani extra snahu, pak je to vždy těžké.

  • Areg12.3.2017 21:21reagovat

   Ty jsi někdy dělal nějaký sport? Když ti nějací bezmozkové řeknou, že máš bojovat za spartu a že máě víc makat a že se flákáš a buhví co ještě, když ti to nejde, tak ti to jako pomůže?

    

   Já bych přivedl nějakého psychologa, hráči si musí sami uvědomit, jak mají pracovat.

   • Paspartu12.3.2017 21:26reagovat

    Přečti si druhou větu. Připadne ti, že někdo bojuje za Spartu? Tak možná Lafata, když je na hřišti.

    • Areg12.3.2017 21:30reagovat

     Ale problém není v tom, že hráči na to serou, oni chtějí hrát, ale prostě jim to nejde. To bezmozkům typu Srandy Hejkala nevysvětlíš, ty na tebe budou řvát, bojujte za spartu, bojujte za spartu a to toho se nalejvat pivem a sotva stát na nohou.

 • Medvědí služba

  SPA AC12.3.2017 21:04reagovat

  Zítra sem napochoduje majitel fóra Hejbal a všechny tyhle šťouraly a ty co kritizují Spartu a hlavně Holoubka, neschopného trenéra, tak většinu rozpráší a zabanuje. Aby měl prostor k tomu, aby si tak s 15. kamarádičkama tady slintali jak máme dobrýho trenéra, že je to srdcař, že leží po večerech ve fotbalových knížkách a studuje zahraniční trendy. Jak dobře zapracovává do týmu svoje mladý koníky z dorostu.

  Já budu mezi prvníma co poletí! Protože nemám růžový brýle. Tak čau.Otrávení

  • trsanov12.3.2017 21:08reagovat

   Tohle není o žádné studiu knížek a trendů v pozici trenéra. Myslím, že i běžný laik co sleduje fotbal, tak by hráče dokázal minimálně nabudit, ať bojují, když už se nedaří. Naše trenérské duo nedokáže ani to, tak k čemu nějaká licence je. Přijdu do kabiny a kdo nebude makat, tak příště prostě nehraje a hotovo i kdyby měl místo nich nastoupit junior. A hráčům nebude jedno jestli hrát budou nebo budou sedět na tribuně.

   • enyal12.3.2017 23:21reagovat

    i běžný laik co sleduje fotbal by dokázal hráče nabudit?

    a do toho kecy o krácení platů. vůbec nevíš.

 • A co teď?

  Spartička8812.3.2017 20:59reagovat

  No v takových sračkách jako jsme teď jsme za posledních 10 let asi nebyli. A co teď?

  • trsanov12.3.2017 21:02reagovat

   Snížit všem platy, prémie pouze za odvedené výkony, dokud se nezačne jezdit po prdeli. Tím bych začal a věř, že si to většina hráčů rozmyslí jestli poločas prospí nebo budou hrát od první minuty. Je nechápu, že tohle nikoho ve vedení nenapadne. Neustále točení trenérů nemá význam, když se hráči mají jako v bavlnce, ať hrají jak hrají. V normální práci dostaneš padáka, když se budeš flákat. Fotbal je pro ty hráče taky práce.

   • Paspartu12.3.2017 21:06reagovat

    To v praxi nejde. Když rapidně snížíš platy, tak ti sem nikdo nepůjde. Měřit výkony taky nejde, protože můžeš podat dobrý výkon a přesto prohrát. Potom bys peníze nevyplatil?

    Ve v výsledku by to udělalo více problémů než užitku.

    • trsanov12.3.2017 21:12reagovat

     Ale oni už tady jsou, takže nemůžou nikam utéct. Za svoji práci tady jsou ohodnoceni a když nemáš výkon, tak se přece nemůžou divit ani těm pokutám a prostě by bylo jen v jejich dobré vůli, aby makali. Na tom není nic těžkého a snížit platy určitě jde. Sparta v minulosti někdy pokuty rozdávala. O tom mluvím, může se i prohrát, ale když uvidíš bojovnost a rvaní se na hřišti, tak potom jim nikdo hlavu neurve, protože chtěli a pak můžeš prohrát je to sport, takže neměřit výkony, ale snahu, bojovnost a ježdění po zadku a to uvidíš i jako laik, jestli to na tom hřišti je nebo není. A tohle prostě vidět není, což je přece základ, takže nemyslím, že by nedělalo dobrotu. Naopak, takhle hráči ví, že i když se nesnaží, zahrají jak chtějí, tak vlastně mají své jisté. V tom případě co jim chybí? Nic, když většina bere statisíce, Kadlec možná skoro milión ani bych se nedivil.

 • Navrat

  pivees12.3.2017 20:53reagovat

  Tak ted právě z Letné odjel slavný motivator Franz Straka. Máme se na co tesit. Vitej Franzi.

  • FANDA730712.3.2017 20:53reagovat

   snivaj dalej

   • pivees12.3.2017 21:11reagovat

    To byla ironie. Na druhou stranu, pokud nam jde ještě o nějaké umisteni, tak možná nějaký hecir ( a v tom je F.S. lepší než v trenovani) by se hodil.

  • trsanov12.3.2017 20:54reagovat

   Minimálně by dokázal tým nabudit a vyhecovat. To potřebujeme rozhodně.

  • Furia Ceca12.3.2017 21:47reagovat

   Z něj by kabina měla prdel ještě větší než ze všech aktuálních trenérů dohromady.

 • Dočkal

  mas12.3.2017 20:50reagovat

  Spartu poslední roky dělal jeden hráč - Bořek Dočkal - mimochodem jediný opravdu nejlepší hráč na svém postu v rámci ligy a ten je pryč.Takže žádný div,že to je jak je.

  • trsanov12.3.2017 20:53reagovat

   V tom případě to je hodně špatné, že po odchodu jednoho hráče je celý tým v pytli. Proč ti další jsou vlastně ve Spartě a ne třeba v Bohemce?

  • JosephV12.3.2017 20:53reagovat

   Což je hodně smutný...

 • Tým

  trsanov12.3.2017 20:38reagovat

  Kdyby už dávno naklusalo vedení do kabiny, že hráči dostanou pokuty jestli nebudou na tom hřišti makat a jezdit po zadku za ty platy, které berou, tak i ta hra by vypadala jinak. Kolik bere takový V.Kadlec? To by mě fakt zajímalo v porovnání se zbytkem ligy, stejně tak další. Přece to musí být někde vidět za co to berou a když už se nedaří herně, tak musí bojovat a žrát trávu, pak přijdou i výsledky. Nedaří se, nebojuje se a pak se ptám, proč máme vlastně trenéry a vedení klubu, když k tomu hráče nikdo nedonutí? To se můžou trénovat rovnou sami jako někde na okrese a pak jít na pivo.

  • panvaclav12.3.2017 20:56reagovat

   Taky že půjdou, podle mě už jsou v Dlouhé

79522 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha