Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ital

  wilathewarrior3.5.2017 13:03reagovat

  Dle mého průzkumu Andrea by mohl být dobrým trenérem. Otázkou je jestli by donutil naše hráče makat na limitu jejich potenciálu. Pokud by to dokázal, mohl by být úspěšný. Pokud by se přizpůsobil zdejšímu hlavně nevylézat z komfortní zóny. Tak sem ani nemusí chodit. Protože by to dopadlo stejně jako s každým trenérem před ním. Žádný výsledek, koncepce nepřesáhne maximálně jednu sezónu.

  U nás se chtě nechtě musí vytvořit konkurenční prostředí. Kde máš tři čtyři tahouny v mužstvu, kteří to mužstvo opravdu táhnou v těžkých zápasech. Plus dalších dvacet hráčů, kteří soupeří o svůj flek a hraje ten s lepší formou.

  Když bychom chtěli hrát 3-5-2, měli bychom mít 4 halvbeky, dva na každou stranu. Dle mého bychom měli tvořit tým na 3-4-3. Ale to se tu zase objeví až za pět let. V tom stěžejní pilíře v každé linii.

  Dokud tu budou hráči od stavu 3:0 dohravat zápasy a ne chtít zvítězit větším rozdílem. Dokud hráči nebudou chtít jít po tréninku si ještě přidat, potrenovat. Nikam se neposunem. A může sem jít kdo chce.

  Pro přirovnání, kolik hráčů by u nás zůstalo, přijít Jürgen Kloop. Dva tři? Není možné hrát moderní fotbal s hráči kteří nevydrží jezdit většinu zápasu. A nezvladnou dva zápasy týdně, nebo jeden zápas týdně s klidně dvoufazovymi tréninky.

  • AlaMierda3.5.2017 13:09reagovat

   tak jestli ty hráči nejsou ochotní jít na maximální hranici svého potenciálu, tak musejí prostě přijít jiní. Sparta je prostě Sparta a nemůže se tu čekat jestli ten či onen se konečně probere a začne využívat svůj potenciál naplno a posouvat jeho hranice. Co pak ti kluci chtějí dělat třeba v zahraničí. Tam zahrají 1-2 špatné zápasy a jdou sedět a čekat na další šanci.

  • waaw3.5.2017 13:12reagovat

   No zas tak casto 3:0 nevedeme

   • wilathewarrior3.5.2017 15:02reagovat

    To máš bohužel pravdu

 • Na internetu uz jedou vtipy

  petr1373.5.2017 11:39reagovat

  Velitel zasahu: Chlapi, dneska seberete nejvetsiho gaunera. Kryci nazev akce - Capi hnizdo. Chlapi naskakali do aut a sebrali Peltu😊

  • kilovolt3.5.2017 12:37reagovat

   Pelta: ahoj hoši, my jsme měli domluvenou schůzku?

   policista: ahoj Míro, dneska jsme tu pracovně

    

   Smích

   • petr1373.5.2017 13:04reagovat

    pokřik ”Pelta ven!” dostane nový rozměr, když ho budou fanoušci řvát před celou předběžného zadržení😊

 • trenér

  AlaMierda3.5.2017 11:39reagovat

  nevím co tu pořád řešíte, Sparta nemá co ztratit, může jen získat. Za poslední roky tu bylo velké množství trenéru všech skupin. Mladý, starý, impulzivní, pokorní, s dobrou image pro novináře, se špatnou image, moderní, progresivní, dinosauři, naši trenéři a já nevím jací ještě. Ani jeden z nich nijak výrazně nevybočoval, za každého to bylo + - stejné a to jak hra, tak výsledky. A za ty roky jsou největší úspěch ubráněný titul s Chovancem, titul+pohár+superpohár s Lavičkou, jízda v EL pod Ščasným. Zase tu vzniká dopředu nějaká panika, s kterou pak přijdou tradiční předsudky a zkreslená hodnocení podle oblíbenosti.

  • captain_obvious3.5.2017 11:47reagovat

   Musí přijít zahraniční trenér, blablabla blablabla. Se zkušenostma z dorostu TOP velkoklubu, bla bla bla.

    

   O pár měsíců později: Není to Guardiola Údiv Sračka, neschopné vedení, loutka, ztráta času, nýmand. Pojďme všechny jeho předešlé výsledky totálně vytrhnout z kontextu, převést je na nic neříkající statistiku nějakým tupým zprůměrováním získaných bodů na zápas a kydat špínu na všechno, co kdy udělal. Ale nezapomeňme ve druhé větě zmínit, že ve Spartě je to hlavně o hráčích a že se špatnými hráči by tady titul neudělal ani ten Guardiola! Smích

    

   Nakonec to dopadne tak, že přijde Trpiš, kterého nejdřív každej chtěl, pak ho nikdo nechtěl a nakonec si na něm všichni pošmáknou, jakej to byl skvělej tah, vzít progresivního českého trenéra namísto zahraniční špíny. Smích To vše během asi jednoho roku, možná ani ne.

   • LukyACS3.5.2017 11:49reagovat

    Ale tak mohli byste se podívat, kdo to tady kritizuje. Například takovej Franta, ten není spokojenej nikdy s ničím. Zbytečný téma.

    • Furia Ceca3.5.2017 13:02reagovat

     A divíš se? Největší rozpočet v lize. Když se podíváš na výsledky a bordel kolem klubu tak je jasný, že nemáš moc věcí za co chválit nebo být optimistickej.

     • Lobrock3.5.2017 14:10reagovat

      Tak ale zase není potřeba tu vřískat dopředu, ne? Po zahraničním trenérovi tu plno lidí volá řadu let a když má konečně přijít, tak je to zase špatně?

    • Lobrock3.5.2017 14:18reagovat

     Franta z Lídlu si jakožto antisparťan naopak negativní témata užívá.

   • AlaMierda3.5.2017 11:52reagovat

    a po neúspěchu v pohárech a nezískání titulu zmizí aura Trpišovského a objeví se někdo jiný.

     

    Tady se už dlouho píše, že nám stačí kvalitní trenér. Co tomu dá řád, systém atd...Jen někteří z nás tu píšeme, že hlavní problém je v hráčích. On ten náš tým není tak kvalitní jak si myslíme.

    • munzig3.5.2017 12:16reagovat

     Já si právě myslim že máme velmi kvalitní kádr co se týče fotbalových schopností ale shodou mnoha okolností nehraje to na co má.

     O charakteru některých se bavit nebudu protože to jsou jen dohady.

      

    • LukyACS3.5.2017 12:21reagovat

     Hráče máme dobré, aspoň většinu teda, ale tady je celkově problém, že se těm hráčům strašně slevuje. Furt slýcháme, jak jsou všude náročné tréninky, dokonce i pracant Kadeřábek měl v Hoffenheimu celkem problémy ze začátku, než si zvykl na větší náročnost a rychlost, i Dočkal říkal, že se v Číně víc trénuje. Už je načase tady nastavit přísnější podmínky, kdy se hráčům nebudou dělat úlevy, tady se nechce makat starším hráčům, tak se otočej proti trenérovi a vedení jim ustoupí. To platí i o zápasech, kdy hrají naplno tak polovinu zápasu. Kdo chce jít do Sparty, musí přistoupit na tvrdší podmínky a i na to, že pokud nebudou makat, tak poletěj.

     • LukyACS3.5.2017 12:22reagovat

      V Plzni se ví o chlastačkách, drogách a kolem hráčů se chodí po špičkách a když to vyjde najevo, tak to vedení Plzně přikryje a ještě jsou naštvaní na novináře, když v tom šťourají. By mě zajímalo, kde v zahraničí by něco takového prošlo.

      • wilathewarrior3.5.2017 12:45reagovat

       Pravdu díš luky.

       Chce to přitvrdit a pokud se ti to nelíbí, hledej si angažmá jinde.

       Ale u nás už byl u a týmu pán, který na tohle upozorňoval. Ajak fanoušci proti němu skandovali

       Jak byl kritizován.

       Český fotbal je pořád taková drahá sranda proti profesionalismu v jiných zemích

      • hombre3.5.2017 16:14reagovat

       Já si zase myslím, že tu kvalitu nemají. Kteří z našich hráčů mají kvalitu, kterou by bojovali, jak v EL, tak i v lize a naplno? Já vidím snad jen Sáčka, Timmyho - ten má u mě vroubek za Příbram, Pulky, snad Vata a Šural. Zbytek na to nevidím. A to mám růžové brýle, jinak snad jen Sáček.

     • AlaMierda3.5.2017 13:07reagovat

      jenže ti dobrý hráči jsou třetí v lize, jakmile vyjedou mimo vlastní stadion tak jsou bídní a stabilní výkonnost nejsou schopni udržet. Až na výjimky.

  • Furia Ceca3.5.2017 11:54reagovat

   Může ztratit. Příští sezónu klidně může být taky šestá. Problém je vedení. Ne trenér. Takže nás nic dobrýho i nadále nečeká.

 • Zpět k fotbalu

  Franta z lidu3.5.2017 10:44reagovat

  Myslíte, že Příbram na Julisce:

  a) vyhraje, nebo b) jen remizuje

  • ouissi3.5.2017 10:57reagovat

   Vyhraje Příbram.

    

 • Kašpaři jsme my!

  Franta z lidu3.5.2017 10:42reagovat

  Zásah na FAČR nekomentuju, jedná se prý o rozsáhlou akci týkající se dotací a razie probíhají i na jiných místech související se sportem. Můj dotaz týkající se našeho klubu zní: Dělá si z nás srandu Stramaccioni, Kotalík nebo redakce idnes? °

  --------

  fotbal.idnes.cz/andrea-stramaccioni-kandidat-pro-spartu-fd0-/fotbal.
  aspx?c=A170502_194749_fotbal_rou

  • LukyACS3.5.2017 10:52reagovat

   za to může upír

  • captain_obvious3.5.2017 10:58reagovat

   Tak už ti Sparta konečně ukázala upíra. Na to, jak jsi po jeho vystoupení toužil a neustále to zmiňoval, jsem celkem zklamaný z toho, že jsi to nijak nekomentoval. Dá se ti vůbec zavděčit?

  • majtin3.5.2017 11:04reagovat

   Výtah z článku:

   sázka do loterie; potřeba tlumočníků a nových drahých posil; 3-5-2 (což v naší lize nefungovalo);Inter se pod ním plácal v bídě; smlouva s Panathinaikosem do léta 2018 - takže platit ho jako oni ? ; nudný fotbal,výrazně pasivní skóre a 17 porážek v Udine; mizerné výsledky v Pana.

   Takže ano, to je ideální trenér pro nás.ÚdivOtráveníVztek

   • petr1373.5.2017 11:21reagovat

    Pulka z toho jsou novinarsky spekulace, ale hlavne ze mas jasno...

    • dominik273.5.2017 11:39reagovat

     Bych řekl, že tohle zrovna spekulace nebudou. Jaký praktikoval fotbal, to se asi obecně ví, respektive to ví lidé, kteří sledovali soutěže, v nichž působil. Že má asi ještě platnou smlouvu s Panathinaikosem, to asi také bude víceméně veřejná informace. Spekulací spíš je, jestli je s ním Sparta doopravdy dohodnutá... Třeba se tady rozčilujeme nad jménem, které vůbec ve hře není. I když na druhou stranu, co mám zkušenosti, tak když se nějaká taková informace sejde z více zdrojů, přičemž některé se opravdu odkazují na zdroje ve Spartě, tak na tom aspoň trochu pravdy bude. Spíš je otázkou, jak vysoko je v žebříčku priorit Sparty...

     • ACSpartaPraha4ever3.5.2017 17:06reagovat

      Prave ze to je pro me prvni kamen urazu. Ty lidi nevi, co placaji.

       

      V Interu dost casto menil rozestaveni, v lize vetsinou na 3 obrance, ale to az tak v druhe polovine sveho angazma, v prvni hral dost casto 4-3-3. V EL pak dost casto na 4 beky, napriklad pamatuji si, jak tenkrat hral s Tottenhamem, jestli to bylo osmi- nebo ctvrtfinale, to bych lhal, a jelikoz pisi z mobilu, tak se mi to ani nechce hledat, ale tam hral oba zapasy taky na 4, jeste s legendarnim Zanettim na kraji.

       

      Ale souhlasim, ze vubec nevime, jak je to zhave. MM prijdou jeden den s tim, ze podepsat nemuze, protoze je jeste pod smlouvou v Pana, druhy den, ze se sesel s vedenim a ukazal jim svou vizi... Ale jedno vim jiste - trener uz mel byt davno vybran a podepsan, imho dalsi fail vedeni Sparty.

   • Chabix3.5.2017 11:44reagovat

    Co ty víš, každý nějak začíná. Mě zaujalo, že je to právník. Asi to bude inteligentní člověk. Ale těžko se mi jeho trenérská práce hodnotí podle povrchních informací.

   • johnny13.5.2017 19:52reagovat

    Nějak zapomínáte, že rozdíl mezi naší ligou a Italskou, je značný. Ono porážet s Udine, Juventus, AC Milán a jiné týmy, je asi něco jiného, než u nás se Spartou porážet Plzeň nebo sešívance. Tím chci říct, že si myslím, že by u nás mohl mít daleko lepší výsledky, než v italské lize.

  • Furia Ceca3.5.2017 11:22reagovat

   Jeho největším počinem je zatím imitace Cassana. Po hopsající opičce Radovi další legrační loutka pro vedení.

  • ACSpartaPraha4ever3.5.2017 13:28reagovat

   Jee, ty zijes? Jsme se bali, jestli te nekousnul upir...

 • Pelta

  waaw3.5.2017 10:36reagovat

  Koukam, to si Jablonec proti Slavii dovolil hodne. A hned je tu reakce z Ciny

  • munzig3.5.2017 10:39reagovat

   Doufám že sledujeme pád jedné garnitury bafuňářů v přímém přenosu.

  • kapacitos3.5.2017 10:41reagovat

   obrat o body číňany se nevyplácí, ještě že my jsme křišťalově čištý Smích

   • munzig3.5.2017 10:44reagovat

    A to jenom remizovali, co by se dělo kdyby je Jablonec porazil

  • majtin3.5.2017 10:47reagovat

   Jo a ještě jako že by Jablonci zkontumovali celou sezónu, tak by to slávistům na prozatímní první místo stačilo.Úsměv

   Jen mě v té souvislosti napadá, když zadržej předsedu, tak to by mohl jít do čela místopředseda... teda když ho nezadržej taky.

  • Spartan 19893.5.2017 10:54reagovat

   No ja jen doufam ze to nejak nevysumi a bude se tvrde trestat!!!

 • Rada

  Clif3.5.2017 10:29reagovat

  Byl se vůbec náš kouč novej velkej sparťan kouknout na juniorce? Fascinuje mě, když jdeme do ligovýho zápasu s jednim volnym místem na lavičce, to tam nemůžou vzít navíc nějakýho mladýho, kterýmu se daří ve juniorce? Předpokládám, že to ale Rada sleduje asi tak stejně jako ZŠ - tzn. nijak.

 • Tu Kratochvílovou

  pepan3.5.2017 10:05reagovat

  z ministerstva prý píchá Berbr,alespoň nedávno o tom psal bulvár,že by konečně došlo na Danovu kabelu?Smích

 • Razie

  munzig3.5.2017 9:23reagovat

  V sídle FAČR na Strahově zasahuje policie. To jsem vážně zvědavej

  • HomelessOnWifi3.5.2017 9:51reagovat

   + Dalsi na ministerstvu skolstvi. Asi nekdo neunesl demisi

   • majtin3.5.2017 10:04reagovat

    To s tím nesouvisí, ten zásah by nepřišel takhle rychle, to není prdel zorganizovat přes noc, zvlášť když se zasahuje na vícero místech a obviněných má být víc.

    • Sendi3.5.2017 10:10reagovat

     Premiér mohl dostat echo, že se chystá akce, což se trochu šuškalo, ale ne směrem k MŠ, ale směrem k ministru financí a proto vláda podala demisi, aby nebyla poškozena aférou, zásah na MŠ s tím asi souvislost mít nebude, ale přesto zajímavej tajming :D

  • Sendi3.5.2017 9:57reagovat

   jde o dotace...to načasování je docela zajímavý :))

   • munzig3.5.2017 10:03reagovat

    Taky si myslím že v tom určitě bude hrát roli konec vlády, ale kdo ví jak + se na FAČR blíží volby ale tam by policejní razie uškodila všem stranám, takže bych řekl že ze vnitř to nikdo nebude.

     

    • Sendi3.5.2017 10:08reagovat

     no trochu se spekuluje, že Sobotka to položil proto, že se chystá hlavně nějaká policejní akce směrem k Babišovi, což by mělo větší logiku než dílčí průser s dotacema na MŠ, jestli je to náhoda, tak je každopádně veselá Smích

  • Dynamo3.5.2017 10:04reagovat

   třeba si odnesou Berbra :)

   • ouissi3.5.2017 10:15reagovat

    Zastřelen na útěku, při němž bude zasahující policisty neúspěšně ohrožovat legálně drženou střelnou zbraní.

     

    • majtin3.5.2017 10:18reagovat

     To by byla škoda, já ho chci vidět ve vězeňským mundůru.

     • pepan3.5.2017 10:22reagovat

      raději mrtvej,z lochu by ovlivňoval dálSmích

     • ouissi3.5.2017 10:28reagovat

      Obávám se, že berbr (minuskuli jsem použil úmyslně) toho ví tolik hodně a na tolik moc lidí, že by ve vězeňském oblečení neskončil.

      Tím, že jsem napsal, že ”ohrožoval střelnou zbraní”, jsem nemyslel, že by se to skutečně stalo. Takové by bylo oficiální zdůvodnění ze strany zasahujících složek.

       

   • munzig3.5.2017 10:22reagovat

    ”Podle dosud neověřených informací se dnes ráno policisté objevili i na stadionu FK Jablonec.”

    • Sendi3.5.2017 10:27reagovat

     Miroslav Pelta údajně zadržen a obviněn :-O

     • captain_obvious3.5.2017 11:00reagovat

      Kéž by zadrželi i Dušana Svobodu. Za zločiny proti lidskosti. Nebo aspoň proti fotbalu.

      • Sendi3.5.2017 11:07reagovat

       za cokoliv vole...za cokoliv

     • ouissi3.5.2017 12:27reagovat

      Zadržen, obviněn a zdrcen.

       

    • majtin3.5.2017 10:31reagovat

     Jo bezva, ale teda ještě by to chtělo Šádka s jeho non-stop přítelem na telefonu Chřestýšem, směl-li bych prosit. Ale tam asi problém s dotacema nebude, to je trochu jiná záležitost. Pokud vím, úplatek není považován za formu dotace Úsměv. Ale třeba někdo z bratrstva začne zpívat.

 • Stramacioni

  Furia Ceca3.5.2017 8:16reagovat

  Už stihl v noci připravit Powerpoint prezentaci a vedení stříká blahem. Já ne. Chtěj dělat jen další pokus, tentokrát zahraniční kouč a zavřít hubu fanouškům.

   

  http://fotbal.idnes.cz/andrea-stramaccioni-kandidat-pro-spartu-fd0-/fotbal.aspx?c=A170502_194749_fotbal_rou

   

  • waaw3.5.2017 8:17reagovat

   Uz vime odkud fouka:

   A teď k věci: jedenačtyřicetiletý Stramaccioni velmi nerad experimentuje. Má svůj systém, který preferoval v Interu Milán i v Udine, čili hru na tři obránce, pět záložníků a dva útočníky.

    

   • Sendi3.5.2017 9:02reagovat

    já teda četl, že preferuje 4-3-3, ale většinou ho okolnosti do takovýho rozestavení nepustily...

  • waaw3.5.2017 8:43reagovat

   Trochu se bojim, ze zadani bylo najit nekoho ze zahranici, kdo preferuje 3-5-2, idealne z kvalitni evropske ligy, ale musi byt ochotny jit k nam, takze to nemuze byt zadne Acko. Kdo bude u nas hrat ty halvy, to jsem vazne zvedavy. Ze by Boza a Kara?

   • Funin3.5.2017 8:50reagovat

    myslim, ze Vata i Kara jsou na tuto pozici ok, z dalsich hracu by ji mel zvladat Zahustel a pripadne i Frydek M, z mladsich pak asi Dudl

   • pubi3.5.2017 9:02reagovat

    V tom rozestavení sme hráli nejlepší zápasy za posledních pár let a mělo se u něj zůstat. Teď, když přišel Hovorka a přijde Jugas, proč ne..

    • Sendi3.5.2017 9:11reagovat

     no hráli jsme v něm i jedny z nejhorších, pro mě se kvalita fotbalu zobecnit rozestavením nedá...

     • pubi3.5.2017 9:16reagovat

      Samozřejmě, ale když to vezmu obecně, tým v tom rozestavení fungoval mnohem lépe, než když ho nepoužíval. Tady se to rozestavení zesměšňovalo jen proto, že ho zavedl ”dinosaurus”

    • majtin3.5.2017 10:00reagovat

     Výborný zápasy jsme v tom rozestavení sehráli v Evropě, v domácí soutěži to nefungovalo.

   • Bunda3.5.2017 9:16reagovat

    Vatajelu měl nejhorší kondiční testy z celé Sparty. Ten to nedá. Ideální dvojice je Zahustel s Frýdkem. Ale oba mají za sebou těžká zranění tak to by asi nebylo ok..Není to špatné rozestavení, určitě lepší než 442,který u Sparty nechci vidět ale chtělo by to mít vhodné hráče což nemáme.

    • ACSpartaPraha4ever3.5.2017 9:31reagovat

     Nedas si pokoj, stale budes papouskovat ty hovna, co...

    • AlaMierda3.5.2017 10:17reagovat

     tam musí hrát hráč, schopný přejít jeden na jednoho a poslat kvalitní a přesný míč před bránu. A to jsou činnosti, které ani jeden z nich nijak extra nezvládá.

     • Sendi3.5.2017 10:24reagovat

      Především tam musí bejt hráč, co zvládne odjezdit celej zápas lajnu dopředu i dozadu...Zahustel určitě umí poslat dobrej centr a rychlostí přejít přes hráče, zrovna on je typologicky na ten post fakt ideální...O Frýdkovi mam pochybnosti, respektive on určitě odjezdí lajnu, ale hra jeden na jednoho je tam slabší, nicméně centrovat rozhodně umí a umí se z tý pozice i dostat do kakončení, jen tam dlouho nehrál, tak už si to nikdo nepamatuje :))

  • ACSpartaPraha4ever3.5.2017 9:25reagovat

   To je clanecek... iDNES ve stopach Zla, moc velika parada.

    

   Jeden den napsat: ”Stramaccioni s nikym nejednal.”, druhy den: ”Svou vizi Sparte predstavil.”, nadhera, Janega s Konecnym jiste uznale pokyvuji hlavou.

80958 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha