Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • kritik12.5.2016 12:45reagovat

  Rád bych se od ostatních slyšel názor,proč nemáme letos titul.

  • nosoroh12.5.2016 12:56reagovat

   1) nevyvážený kádr (nedostatek obránců, jediný plnohodnotný stoper aj.)

   2) přehranost a únava (i psychická) v důsledku 1) a postupu v EL

   3) nejasně definované cíle a následné rozmělnění sil (MOL)

   4) návrat Hubníka do Plzně

   5) celkově dobrá výkonnost a organizovanost Plzně na jaře + jistota, že mají 12. hráče

  • spartas12.5.2016 12:59reagovat

   1) Impulz

   2) Impulz

   Zdánlivě jeden důvod, který je pro mě tak podstatný, že jsem ho rozepsal na dva.

  • atraps212.5.2016 13:03reagovat

   1.Špatná práce trenéra.

  • Sendi12.5.2016 13:04reagovat

   O titul jsme se podle mě připravili vloni na jaře, možná dokonce o dva. Příchod Zdeňka Ščasného v té době v mejch očích naprosto popřel všechno, co se do tý doby zdálo, že funguje. Když přicházel tak řekl, že tým potřebuje jen drobné korektury a bude zase zpátky na vrcholu, jen změny v detailech, pravil Šibal, což byl pozitivní signál a já zadoufal...Den se se dnem sešel a v týmu nezůstal kámen na kameni, veškeré dobré navyky, pokud pod Lavičkou začaly ustupovat do pozadí, tak pod Ščasným zmizely úplně. Tam vidím uplný počátek všeho. Díky tomu, že Ščasný začal tým kompletně herně i hráčsky předělávat, trvalo týmu se ”sehrát” skoro půl roku. Na podzim jsme hráli asi nejhorší fotbal za poslední dekádu, naštěstí jsme ovšem neztráceli alespoň výsledkově. Za fatální selhání považuju zejména nezvládnutí pozice krajních obránců. Když přicházel Zahustel, byl ohromný risk nevyzkoušené ofenzivní křídlo přivádět na pravého beka, bez jakékoliv náhrady, puštění dvojice Hybš-Jánoš si myslím byla ohromná chyba...Pokud máme ambice postupovat do jarní fáze evropských soutěží, musíme na to jít se širším kádrem. Pokud jsme ale přeci jen nechtěli hráčům bránit v rozvoji kariéry(neboco?!), tak mělo přijít na řadu doplňování týmu z vlastních zdrojů. Poloprázdné lavičky proti Pardubicím či Královu Dvoru a následné vynucené nasazení kompletního dorostu proti Jablonci potvrzují, že s touto variantou se asbolutně nepracovalo, Zdeněk Ščasný prokázal, že naše hráče vůbec nezná a výsledkem je, že v nabitém závěru sezony jsme z posledních 11 zápasů, vyhráli pouze 2(!!!)...Když bych tedy neúspěch přisuzoval pouze nedostatečně širokému kádru a nedostatečné odvaze dát šanci dalším hráčům, dokázal bych to přijmout jako, velice těžko předpokládaný závěr sezony, ALE bohužel pro nás všechny Ščasný v podstatě každým výrokem popírá svojí vlastní práci, neustálé výmluvy na nutnost doplnit kádr, pak zase na to, že dorostenci nemají na to hrát ani minutu(následné tvrzení že Pulkrab je velký talent), následně únava, důraz soupeře a já nevím co ještě, to jsou pro mě prostě signály nedostatečně profesionální a provázaný práce mezi sportovním úsekem a lavičkou A týmu...Nechci tu zbytečně rozepisovat to ohromný množství zajímavejch argumentů, co tu v průběhu sezony zaznívalo, ale myslim, že příčina je následující: Sportovní vedení u A týmu opustilo koncepční práci, přivedlo trenéra, který z dlouhodobého hlediska nemá pro Spartu perspektivu a následně jsme hráli se špatně doplněným a úzkým kádrem...to jsou příčiny neúspěchu, velmi zjednodušeně řečeno - podle mě:)

   • atraps212.5.2016 13:09reagovat

    Dobře napsané.

   • AlaMierda12.5.2016 13:10reagovat

    a kdo by nás podle tebe měl trénovat? konkrétně? a nepiš prosím žádného Martina Haška nebo Jílka, jeden je teoretik a druhý táhne Olomouc do druhé ligy. Já bych uvítal zahraničního trenéra a stojím si zatím, že byla chyba nevyhodit v zimě Lavičku a místo něho vzít Ten Haga.

    • atraps212.5.2016 13:13reagovat

     Kdo by nás podle tebe měl trénovat?

     • kritik12.5.2016 13:15reagovat

      Žádná odpověd.

      • kritik12.5.2016 13:18reagovat

       Pokud myslel zahraníčního trenéra tak souhlas.

     • AlaMierda12.5.2016 13:18reagovat

      na tohle by ti měli odpovedet ti co vyhazují neustále Ščasného. Já jak píšu líbil by se mi tu Ten Hagen a i Fink by jistě byl dobrá volba.

      • Kombinator12.5.2016 14:07reagovat

       Nedělej ze sebe ještě většího kašpara. Nikdo tady není placenej za skauting koučů, ale to neznamená, že nevidíme aktuální stav, který je prostě žalostný. To že tu není fanoušky vybrána náhrada není absolutně žádný argument pro podporu setrvání Ščasnýho.

       • AlaMierda12.5.2016 14:13reagovat

        ty jsi výborný kašpárek. Nevím proč ze sebe děláš troubu a meleš tu něco o skautingu koučů. Tohle je diskuze, a když už tu někdo křičí, jak nedostatečný Ščasný ven, tak by měl umět i říct to B, nebo mít svůj názor, kdo by měl přijít a jak by to podle něho mělo vypadat. Ale tyhle lidi bez názoru, těm stačí křičet jako telátka Ščasný ven. Prostě ovečky.

        • AlaMierda12.5.2016 14:14reagovat

         kdyby jste raději zvedli prdele a přitáhli na stadion fandit.

         • spartas12.5.2016 14:17reagovat

          Nezkoušej tuhle falešnou hru, že kdo s tebou nesouhlasí, tak nechodí na stadion.

          • AlaMierda12.5.2016 14:22reagovat

           mě je úplně jedno, kdo se mnou souhlasí a kdo ne. Na zápasy nás tolik nechodí, to vidí i slepej. Ale keců je tu, jako kdyby bylo neustále vyprodáno. Ty se raději věnuj své úchylce, dneska tu máš textu dost.

           • spartas12.5.2016 14:44reagovat

            Tak jo. ”Mně je jedno...” Jde o třetí pád, asi jsi byl zrovna na záchodě, když to paní učitelka vysvětlovala.

            • AlaMierda12.5.2016 14:55reagovat

             tak jsi se zase potěšil a ukojil svoji úchylku, tak zase zítra pro tebe něco vymyslím.

             • spartas12.5.2016 14:59reagovat

              To se ani nemusíš moc snažit. Stačí bouchat hlavou do klávesnice, jako to děláš normálně. :)

              • AlaMierda12.5.2016 15:04reagovat

               to sice nedělám, ale zkusím to, pořád tímto způsobem musím napsat něco smysluplnějšího než ty,

        • Kombinator12.5.2016 15:35reagovat

         Přijdeš mi fakt srandovní. Ani neviš co meleš a přitom děláš ramena. Argumentů proč Ščasnýho vyhodit bylo řečeno za celou sezónu nesčetně a jaký typ trenéra by ho měl nahradit taky. Kritizovat práci Ščasnýho se, pro tvojí informaci, může i bez znalosti konkrétní jeho náhrady, zejména pak v momentě, kdy tady nikdo z nás není nemá informace o dostupnosti trenérů. Radši už mlč nebo se tu fakt uchechtám k smrti.

    • Sendi12.5.2016 13:22reagovat

     No, když jsem se nad tím teď takhle zamyslel, tak jsem vlastně ještě pesimističtější. Podle mýho jsme v týhle sezoně udělaly tak výraznej krok zpátky, že každej další trenér bude mít obrovskej problém za jednu sezonu tým připravit na to jednak vyhrát titul a hrát poháry a ještě k tomu naplňovat určitou vizi klubu jako takovýho, za mě se to jeví jako naprosto nemožná věc a protože jsem člověk co nemá rád přizdisráčství a mám rád originální řešení, tak bych to bohužel pro tebe předal Haškovi a dal mu dvě sezony čas, pokud se příští rok neudělá titul, ale zlepší se hra - podržet, příští sezonu se nám to už vrátí...jiný východisko osobně nevidím, mezi českými kouči tý erudice je málo a tak bych šel cestou vlastního kouče, pokusil bych se z nějakýho trenéra, kterej už ve spartě je a dokonale jí zná udělat českého Guardiolu. To by byla moje volba, BOHUŽEL by nás ale pravděpodobně stála příští rok titul v případě, že postoupíme do evropských pohárů. Jeví se mi to ale jako lepší volba, než sázka na krátkodobej úspěch...můj názor...

     • AlaMierda12.5.2016 13:27reagovat

      přidisráčství, poraženectví nesnáším a tím mě vytáčel Lavička. Hašek už tu byl, a byla to tragedie, projebanej titul, výkony nic moc. Sice pořád mlel něco o progresu, ale jedinej výsledek byl, že jsme se trápili i doma se Slováckem. Žádný krok zpátky jsme neudělali.

      • Sendi12.5.2016 13:30reagovat

       myslíš ten Lavička, kterej zvítězil nejvíckrát ze všech trenérů v sezoně? Pokora a úcta neni to samý jako přizdisráčství ;) Pokud ti připadá, že jsme neudělali krok zpátky, tak skutečně není o čem se bavit, ikdybych ti tu napsal rozbor toho jak jsme hráli a jak hrajem, tak to v lepším případě nebudeš chtít uznat a v tom horším to ani nebudeš chápat, takže nevidim nějak ani důvod se s tebou dál bavit, sorry;)

       • AlaMierda12.5.2016 13:36reagovat

        ano ten Lavička pod kterým jsme udělali snad největší pohárovou ostudu s trapným Hackenem, nevyhráli v pohárech venku skoro nikde, protože jsme byli zalezlí a klepali se od začátku o výsledek. Ten Lavička, který nás nebyl schopen dostat do LM v době, kdy jsme na něj měli asi největší šanci za poslední roky. Žádný krok jsme zpátky neudělali, nevím co to tu meleš. Vzpomeň si na druhou sezonu pod Lavičkou, na to se nedalo koukat.A ty tu budeš mlít něco o kroku zpátky. Pořád přešlapujem na místě stejně jako za Lavičky, jen hrajeme jinak a letos jsme byli konkurenceschopní v Evropě

        • spartas12.5.2016 13:37reagovat

         Největší šanci? Žilina nee?

         • AlaMierda12.5.2016 13:40reagovat

          to je fakt to byla ještě vetší tragedie než Malmo. Ale to se mělo udělat taky, žádný silný soupeř to nebyl. Ale hlavně že jsme tam jeli s pokorou.

        • Chrod12.5.2016 13:41reagovat

         To, jak jsme hráli pod Haškem i pod Lavičkou, bylo o několik tříd výš, než ta nynější hrůza. Rozhodně nás nepřehrávala Bohemka, Slovácko, Brno atd... A výmluvy jako nahuštěný program, únava nebo ztráta motivace, jsou úplně mimo mísu, protože takhle příšerně jsme hráli i na podzim...

         • AlaMierda12.5.2016 13:48reagovat

          pod Lavičkou mistrovská sezona byla super, ale jeho poslední sezona byla holomajzna. A pod Haškem si pamatuji domácí utrápené výhry nad Slováckem, Bohemkou nebo Sigmou. I to jak u nás vyhrála Příbram, o venkovních zápasech raději ani nemluvě (s vyjímkou výhry v Libe)

        • LukyACS12.5.2016 13:47reagovat

         Vypadnutí s Malmö, které se do LM dostalo i letos, nepovažuju za takovou ostudu jako letošní 2 prohry s Plzní.

        • Sendi12.5.2016 13:50reagovat

         máš tak akorát krátkou paměť. I v tý špatný sezoně pod Lavičkou jsme hráli výrazně, VÝRAZNĚ kvalitnější fotbal, než teď a to jsem ho prosím v tý době kritizoval taky a říkal jsem, že pokud máme smysluplnou náhradu, tak ať skončí. S Lavičkou jsi se tady vytasil ty, nikoliv já, já tvrdím, že jsme se vrátili o krok zpátky a tím krokem zpátky myslím do éry kočnícího Pepka Chovance, protože po něm každý trenér nějakym způsobem naší hru ovlivnil, nejvýrazněji právě Lavička, kterej naučil tým konečně hrát po zemi a útočit, jestli měl nebo neměl končit to je uplně jiná debata, která mě nezajímá a protože tvoje argumentace je zase zoufale neoriginální a předvídatelná, tak jak už jsem řek, už mi to stačí;)

         • AlaMierda12.5.2016 13:59reagovat

          výrazně kvalitnější, ty jsi komikÚsměv to byla hrozná holomajzna, překulovaná mezi stoperama, to byla fakt krása. S tebou se nemá cenu bavit, pořád meleš jako kolovrátek jedno a to samé, bez nějakého konkrétního řešení. Ono i kdyby jsem vyhráli titul a EL, tak bys ty byl první kdo by mlel jak to byla náhoda, štěstí apod.. a bylo by to jenom protože je tu Ščasný. Mě je úplně jedno jestli ho vyrazí nebo ne, ale kecy tady některých odborníků, kteří vše špatné vidí ve Ščasným a vše co se povedlo vidí v náhodě a štěstí, je směšný.

          • Sendi12.5.2016 14:09reagovat

           to víš žejo ty bambulo :D měj úctu alespoň sám k sobě a než něco napíšeš, tak si skutečně zjisti, jaký mám názory a nepodsouvej mi něco co jsem nikdy nenapsal, jo?! budem tak myslim všichni o něco spokojenější;)

           • AlaMierda12.5.2016 14:15reagovat

            nikdo ti nic nepodsouvá kolovrátku. Ten tvůj neustálej křik a brekot se ani jako názor brát nedá.

            • Sendi12.5.2016 14:18reagovat

             tak hlavně, že jsi se sebou spokojenej, dej si na mě pivko;)

             • AlaMierda12.5.2016 14:24reagovat

              já se mám dobře a nemám potřebu být pořád kyselej, jako dost lidí tady z fora.

    • majtin12.5.2016 13:26reagovat

     Mám i jiná jména, ale rozepíšu se až jindy, ale Hašek i Jílek by byli výborná volba.

     • AlaMierda12.5.2016 13:29reagovat

      v čem? Haška ani nikdo nechce v lize, jen možná hezky kecá, ale výsledky u dospělých nikdy neudělal. Jílek je to samí, ten tak možná v té Olomouci, jestli ho odtud nevyhodí. Kádr tam zas tak špatnej nemá, aby s ním hrál takovou tragedii.

   • spartas12.5.2016 13:10reagovat

    Ale vyhrál soutěž trenér měsíce.

    • kapacitos12.5.2016 13:15reagovat

     ”Lolku” on dokonce patřil k nejlepším trenérům v evropských pohárech Úsměv

     • spartas12.5.2016 13:18reagovat

      Ale Brno je nad jeho síly.

      • kapacitos12.5.2016 13:20reagovat

       Tak to bylo i pro Plzeň a mají titul

       • atraps212.5.2016 13:24reagovat

        To je pravda že porazili doma jak nás tak Plzen.

       • spartas12.5.2016 13:26reagovat

        Evropa není žádná berná mince, dokud to není hlavní fáze LM. Letos se povedla, ale i směsí náhody a štěstí, které nás opustilo v zápase s Villarrealem. Je to jako když v hokeji v play-off najednou tým, kterej vyhrál celou základní soutěž, prohraje 4 utkání a končí. Zrovna tak naopak, 4 utkání se podaří a David porazil Goliáše. To je přesně ono, že ta Evropa zaplácne vše a nedostatky se prostě přejdou, protože Evropa. Ještě jedno tohle Pyrrhovo vítězství a Evropa už třeba ani nebude.

      • atraps212.5.2016 13:21reagovat

       Nechápu v držení míče jsme je přehráliSmíchSmích

  • standis12.5.2016 13:10reagovat

   - Plzeň udělala rekordní vítěznou šňůru a jsem přesvědčen, že by za pomoci rozhodčích dál pokračovali na rekordních 80 bodů

   - velká marodka na jaře a zaroven nabitý program

   Oba tyhle body by někteří dali na triko Impulsovi, ale já si to fakt nemyslím

   - ostudné zápasy s Plzní (zejména u nich), kdy se hrálo o 12 bodů

   - nízká kvalita obrany a úlet s hostováním Hybše bez náhrady

   - na ligu nebyl tým patřičně namotivovaný a hra neměla tedy ve spoustě zápasů kvalitu ze strany Sparty.

    

   • AlaMierda12.5.2016 13:11reagovat

    zatím nejlepší názor k tomuto tématu, jen nesouhlasím s Hybšem. Podle mě to je lehce nadprůměrný hráč pro naši ligu.

    • Sendi12.5.2016 13:15reagovat

     lehce nadprůměrný náhradník je myslim alespoň o trochu lepší, než žádný náhradník ;)

     • AlaMierda12.5.2016 13:19reagovat

      nevšiml jsme se, že bychom neměli na lavičce náhradníky.

      • spartas12.5.2016 13:27reagovat

       Tak to jsi některé zápasy zřejmě vůbec neviděl, což vysvětluje tvou stále dobrou náladu ohledně současného lodivoda.

       • AlaMierda12.5.2016 13:31reagovat

        neměj obavu, viděl jsem takřka všechny a na většině jsem byl a to i na pohárech, na rozdíl od vás odborníku z gauče.

        • spartas12.5.2016 13:32reagovat

         Já mám na Spartu permici.

      • Sendi12.5.2016 13:27reagovat

       ha-ha...gratuluju k tvýmu dnešnímu intelektuálnímu vrcholu...

   • kapacitos12.5.2016 13:21reagovat

    souhlas Úsměv

  • Shrekson12.5.2016 13:12reagovat

   Neočekávaný úspěch v EL na tolik zápasu jsme měli úzký kádr, hodně karet a zranění..

   Dost udělal i trenér, nedostatek příležitostí pro mladé hráče. Nesmyslné se nevypustil pohár dřív nebo ho mohla hrát juniorka odzacatku..

   Zápasy venku, to je kategorie sama pro sebe. Nechápu že je takový rozdíl ve hře doma a venku.

   Jsem zvědavý kdo přijde za hráče, kdo odejde atd..

   Uvidíme kdo nás bude trénovat..Úsměv

 • Krejčí

  LukyACS12.5.2016 11:37reagovat

  Snad ho Vrba nebude chtít a zůstane v Plzni, s tím jeho fotbalem v předkole LM nebude mít moc šancí(viz skupina EL) a dopadne podobně jak Koubek. Ovšem s Trpišovským by jejich šance mnohonásobně stoupli a jsem si jistý, že by s ním Prádelník vydělal minimálně těch 160 mega za PO LM+jistou skupinu EL, ale spíš by dali i PO, protže i tam budou nasazení.

  Trpišovský je sice sparťan, ale chápu ho. Liberec se zase rozpadne a on by to musel skládat už potřetí v řadě. Sparta o něj zájem nemá, neb tu má Stratég pevnou pozici. Jestli jim tahle výměna klapne, bude to pro Plzeň dobře a my se nejspíš budeme moct rozloučit i s dalším titulem Smutek

  Jinak vedení Plzně je také neschopné, dělají hodně failů s přestupy, ale aspoň mají odvahu udělat změny, když to skřípe. U nás by se Koubkovi odpustilo vypadnutí s Židy a čekalo by se, jak dopadne s Vojvodinou.

  • Krejčí

   Jarda1112.5.2016 11:40reagovat

   kde se dá koupit ta křišťálová koule?

   • Krejčí

    LukyACS12.5.2016 11:44reagovat

    na to jí ani nepotřebuješ, Šibal nikdy nic nevyhrál, pokud nepočítáme Horníkovu éru, kdy získal titul se Spartou a pak vyhrál pohár na Žižkově, od tý doby žádná trofej

    • Krejčí

     Jarda1112.5.2016 11:54reagovat

     Wenger nevyhrál ligu 12 let a stejně je stále koučem Arsenalu, klubu s obrovským rozpočtem... Když nevyhrál, neznamená že nevyhraje.

     • Krejčí

      LukyACS12.5.2016 12:03reagovat

      Jenže v PL je mnohonásobně větší konkurence, na titul tam může reálně pomýšlet tak 5-7 klubů. U nás je jen Plzeň, která vznikla jen kvůli našim chybám a sami furt říkáme, že mají o něco slabší kádr a srovnatelný nebo možná i o něco nižší rozpočet a přesto za posledních 6 let mají 4x titul, my za 9 let 2, tak něco špatně být musí a Ščasný nás připravil už o dva - vloni to měl taky ve svých rukách, stačilo je doma porazit, ovšem on měl na jaře bodový průměr ještě menší než Lavička na jaře, kterej byl za ty výsledky vyhozen. My s ním i přesto prodloužili a on dokázal udělat rekordní ztrátu na Plzeň s kádrem, o kterém sám říkal, že je nejsilnější za poslední roky.

       

      A ty jeho výmluvy už mě taky štvou, podívej se na to v průběhu sezony.

      Jihlava - Nesehranost

      Králův Dvůr/Pardubice - takhle hrát nebudem

      Plzeň - zaskočila nás ČK

      Slavia - nízká kvalita hráčů, potřebuju 3-4 posily

      Baník - vysoké nasazení soupeře

      na jaře jede únavu, zranění, karty a teď i vidinu dovolené, já bych tyhle argumenty bral, ale to by to muselo vypadat na podzim! Jenže ona je ta hra totožná, vždyť i ty Pardubice nás doma přehrály.

      • Krejčí

       wasek2611@centrum.cz12.5.2016 12:15reagovat

       Tak to jsou důvody, jaké jiné vidíš důvody? Když jsme se dostali daleko v EL také neříkal, že to bylo jeho super taktikou. Pro mě je víc evropa než česká liga...proto chci aby Zdenda zůstal.

       • Krejčí

        kritik12.5.2016 12:27reagovat

        Ponechat Zdendu u týmu je o ničem.Postup do jarní části byl pěkný a následně se hráči motivovali na zápasy EL.Pokud je nedokáže motivovat i na ligu je něco špatně.

        • Krejčí

         kapacitos12.5.2016 12:45reagovat

         Proč by je měl furt někdo motivovat? Motivace jsou pro ně ty nemalý prachy co dostávají každý měsíc a za ně makat každý zápas naplno a ne hrát naplno jenom v evropě a někdy na domácím stadionu.Vztek

         • Krejčí

          kritik12.5.2016 12:47reagovat

          V tom případě mi řekni proč jsou naše výkony tak rozdílné.

          • Krejčí

           kapacitos12.5.2016 13:02reagovat

           to se optej hráčů proč tak nehrajou pořád..

           • Krejčí

            atraps212.5.2016 13:07reagovat

            Nebylo by lepší zeptat se trenéra.

       • Krejčí

        kapacitos12.5.2016 12:27reagovat

        Když nebude dostupný nikdo lepší, tak ať zůstane, ale jako asistenta bych mu dal Holoubka a nebo Horňáka místo Kejchala.

       • Krejčí

        LukyACS12.5.2016 12:39reagovat

        Já ti řeknu, proč to podle mě nefunguje celkově:

         

        - nízká úspěšnost přestupů, v průměru se do základu povede začlenit tak 1 hráče za půlrok a není divu, když to fungovalo stylem - buď to vyjde, nebo nevyjde a takového Steinhöfera snad nikdo nikdy neviděl. Na testy sem dotáhnem Kitla či filipínského Neymara, u kterých i většina fora tady viděla, že jsou naprosto mimo a ničím neoslňují. Pak asi těžko můžeme být úspěšnější

         

        - Podobný výběr u trenérů, Ščasný přišel jen proto, že nikdo lepší nebyl k dispozici a seznam možných trenérů z ČR čítal asi jen toto jméno.

         

        - Převraty ve fungování klubu podle trenéra, každý trenér si to chce dělat podle sebe, což pak vylučuje jakoukoliv koncepci. Jeden chce sázet víc na mladé, pak přijde další a otočí se o 180° a chcem zase vodit hráče typu Jiráček, Kadlec, přičemž jsme o 3 roky dříve říkali, že s hráči jako Jarošík, Zápotočný, Kušnír se dál nehneme, tak jsme je vymetli, nyní zase jedem podle směru před 3 lety, až vyhodí Ščasného, nastane zase obrat k mládeži. Tenhle cyklus je dlouhodobý. Trenér by měl být vybrán tak, aby byl schopen naplnit vize a koncepci klubu, která by měla být daná dlouhodobě.

         

        - Ignorace mládeže, nulový systém v začleňování hráčů. Tahle neschopnost už je tu delší dobu, nebýt Hřebíka(ne, nechci, aby se přesouval k áčku), tak Brabec zůstal hnít v béčku-čfl, neobjevili bychom Kadeře na bekovi, takže bysme za ním brečeli jak za Skalákem atp.

         

        Toto je můj laický pohled a za těmi chybami stojí nejednotnost a neschopnost vedení, které za 9 let má s nejlepším klubem v ČR jen 2 tituly a 0 postupů do LM a naučilo nás být vděčné i za druhé místo.

        Napadají mě i další důvody, ale už se mi to nechce rozepisova t- musim se jít učit, tak jestli k tomu něco budeš mít, zodpovím ti to večer.

      • Krejčí

       kapacitos12.5.2016 12:25reagovat

       Setřiháváš videa jak je evidentně k těm titulům tlačí rozhodčí a najednou je to všechno naše chyba? To jsme měli taky podmáznout rozhodčí a angažovat Berbra s Dášou?

       Dokud byli všichni hráči v pořádku, tak to byl nejsilnější tým a vyhráli jsme v lize vše..

       • Krejčí

        kritik12.5.2016 12:29reagovat

        Ani ostatní neodehráli vše v kompletním složení a neslyšel jsem žádná slova o únavě,absencích a podobně.

       • Krejčí

        LukyACS12.5.2016 12:34reagovat

        Letos jedem maximálně na 64 bodů, s tím chceš titul?

        Nevím, jak moc jsi pozoroval letos Plzeň, ale ta tlačenka rozhodčích letos nebyla tak enormní a do očí bijící jako před 2-3 lety.

        • Krejčí

         kapacitos12.5.2016 12:37reagovat

         No letos ne a co ty předchozí tituly, naše chyba?

         • Krejčí

          LukyACS12.5.2016 12:43reagovat

          vloni stačilo Plzeň 1x porazit a titul by byl také u nás, o 2 poslední tituly jsme se připravili hlavně my sami.

       • Krejčí

        Sendi12.5.2016 12:43reagovat

        To snad ani nemůžeš myslet vážně. Pokud jsme měli zdravý tým, tak jsme hráli uplně stejnou sračku jako s kombinovanou sestavou, rozdíl byl v tom, že jsme dokázali ta vítězství uhaluzit a už v tý době, na to tady několik lidí upozorňovalo, byla jen otázka času, kdy nám antisistémová nakopávaná sebere i body a logicky k tomu došlo v nahuštěnym programu, kterej opět nebyl absolutně zvládnutej...A jestli tu někomu stačí krátkodobý úspěchy, tak mě teda rozhodně ne...Za poslední roky jsme několikrát postoupili ze základní skupiny EL, udělali jsme dobré výsledky a hráli dobré fotbaly, ale v lize jsme sehráli za tu dobu jedinou dobrou sezonu, zbaběle jsme opustili koncepční cestu a výsledkem je naprostej a totální chaoz napříč A týmem a je myslim signifikantní, že se odehrává POUZE v A týmu...

        • Krejčí

         kritik12.5.2016 12:52reagovat

         V dnešním Sportu přesně Dočkal popsal jak měl tým hrát ale proč tak nehráli neřekl.Podle něj Brno hrálo čitelný systém.ZoufalstvíCo potom hráli naši kluci?

  • Krejčí

   spartas12.5.2016 11:49reagovat

   Nástupcem Impulze bude Koubek, v lepším případě Šilhavý.

 • EVROPSKÉ POHÁRY 2016/2017

  ouissi12.5.2016 10:42reagovat

  3. předkolo CL:

  V nemistrovské části jistí nasazení Shakhtar a Ajax, koeficientem jistě až za námi YB Bern. Ze zbylých šesti lig v Řecku i v Rumunsku všichni čtyři kandidáti na druhé místo jsou v koeficientu až za námi. Takže potřebujeme, aby ze zástupců Francie, Ruska, Belgie a Turecka byli dva s koeficientem horším, než máme my, abychom byli ve 3. předkole nasazeni.

  Francie - zatím je třetí Monaco, to nám vyhovuje. Druhý Lyon má s Monacem lepší vzájemné zápasy, Monaco hraje poslední zápas doma s Montpellierem, podle mne si třetí místo pohlídá.

  Rusko - druhý je teď Zenit, ale třetí Rostov má jen o bod méně a jeden zápas odložený, vylosovaní mají oba srovnatelné, snad o něco snazší Rostov, protože Zenit v nejbližším kole hraje na CSKA, které si může vítězstvím definitivně zajistit titul.

  Belgie - tam zbývají ještě tři kola, možností je mnoho. Nicméně šestibodový odstup dvojice Bruggy, Anderlecht dává tušit, že skončí na prvních dvou místech, a oba mají koeficient lepší než my.

  Turecko - téměř jistě skončí druhé Fenerbahce. Má sice s Besiktasem lepší vzájemné zápasy a nesrovnatelně lehčí los pro poslední dvě kola, ale Besiktasi stačí jediný bod a ten si v neděli doma s pátým Osmanlisporem nejspíš pohlídají. Takže Fenerbahce dalším nasazeným.

  Abych to shrnul - pokud se nestane něco opravdu hodně překvapivého, rozhodne se v zemi, kde zítra již znamená včera. Pokud skončí druhý Rostov (případně je teoreticky ve hře ještě i čtvrtý Krasnodar), budeme nasazeni, pokud skončí druhý Zenit, nasazeni nebudeme.

  Pokud by bylo vše optimální a Rostov uspěje, jako nasazený tým by nás čekal pravděpodobně tento výběr: Steaua Bucuresti, YB Bern, FK Rostov, AS Monaco a někdo z řecké čtveřice (PAOK, AEK, Panathinaikos a Panionios). Přes Rumuny i Švýcary by se přejít dalo, při optimílní konstelaci i přes Řeky. S Rostovem i s Monacem to příliš optimisticky nevidím.

  Varianta, kdy skončí druhý Zenit, dává tušit výběr trochu horší: Shakhtar (jaká škoda, že už tu EL nemůže vyhrát!!!), Ajax, Zenit, Fenerbahce a Anderlecht nebo Bruggy. Při štěstí by se s těmi Turky i Belgičany, možná i s Ajaxem daly odehrát alespoň vyrovnané zápasy. Shakhtar i Zenit jsou asi někde trochu jinde.

  ***

  4. předkolo:

  Přibudou určitě Villarreal a FC Porto. S nimi zástupci Anglie, Německa a Itálie.

  V Německu si to Mönchengladbach už pravděpodobně pohlídá - poslední kolo bude hrát v Darmstadtu, stačí mu bod. Teoreticky je ještě ve hře Mainz (Hertha ani Schalke už čtvrté skončit nemohou - v posledním kole hraje Hertha s Mainzem, a pokud by měl stejně bodů Mönchengladbach s Mainzem, vzájemné zápasy má lepší Mainz, s Herthou i s Schalke má lepší Mönchengladbach; pokud by s 52 body skončily tři týmy, ve variantě s Mainzem by čtvrtý skončil Mainz, ve variantě s Herthou Mönchengladbach). Mönchengladbach má koeficient lepší než my, Mainz horší.

  V Itálii oba kandidáti na třetí místo (AS Roma, Napoli) mají koeficient lepší než my.

  V Anglii je ještě malá teoretická možnost, že by čtvrtý mohl skončit West Ham, má s Manchesterem City lepší vzájemné zápasy. City by sice teoreticky ve Walesu (Swansea) prohrát mohl, ale to by zároveň musel i Manchester United doma neporazit Bournemouth, a to je věc krajně nepravděpodobná. Jinak samozřejmě oba manžestry mají koeficient lepší než my.

  Takže teoreticky, v případě postupu ze 3. předkola, mezi nasazenými výběr Porto, Villarreal, jeden z manžestrů, dále Shakhtar a Zenit nebo Ajax.

   

   

  • EVROPSKÉ POHÁRY 2016/2017

   Jarda1112.5.2016 10:59reagovat

   Děkuji za analýzu, šanci na LM máme o něco větší než loni. To by byl asi hlavní závěr.

   • EVROPSKÉ POHÁRY 2016/2017

    ouissi12.5.2016 11:17reagovat

    Já se jen obávám, jestli jsme si štěstí na losovací osudí v předkolech už nevybrali s těmi různými Hackeny, Malmö, Žilinami a podobně a po loňském CSKA nám letos paní štěstěna neomylně ”vytáhne” Monaco...

     

    • EVROPSKÉ POHÁRY 2016/2017

     kritik12.5.2016 12:31reagovat

     Příští sezonu vyhrát ligu a starosti z předkolem žádné nebudou.Úsměv

     • EVROPSKÉ POHÁRY 2016/2017

      ouissi12.5.2016 15:39reagovat

      A s Berbrem & spol. uděláš co?

       

 • Nasazení

  Jarda1112.5.2016 9:54reagovat

  Podle rychlých propočtů Spartě stačí, když o víkendu Lyon remizuje v lize a bude ve 3. předkole LM nasazena. Je to tak? Vyhnuli bychom se Sachtaru, Ajaxu a mozna Zenitu ci CSKA.

   

  • Nasazení

   nemesis201712.5.2016 10:12reagovat

   V Belgii bude jeden z dvojice Bruggy / Anderlecht a v Turecku nejspíš Fener, takže spolu s Ajaxem a Šachťarem už top jsou 4 kluby s vyšším koeficientem.

    

   Navíc v Rusku by musel být Rostov a nebo Krasnodar, protože jak Zenit, tak i CSKA mají kčko vyšší.

    

   Plus Lyon musí být před Monacem, nad kterým vedeme.

    

   Při téhle konstelaci ano.

 • Plzeň

  Bunda12.5.2016 9:21reagovat

  V Plzni končí Krejčí s Limberskym. Vrba si je bere na zahraniční angažmá. Přijdou Trpišovský a Sýkora.

  • Plzeň

   Jarda1112.5.2016 9:33reagovat

   zdroj?

   • Plzeň

    Azog12.5.2016 9:50reagovat

    Plzeň.

  • Plzeň

   bigcock12.5.2016 10:05reagovat

   Trpisovsky do Plzne spatny. Zbytek super. Jeste si mohli vzit jako kapesniho rozkurovace skreta a z Plzne by byl hned sympatictejsi tym (hraci).

  • Plzeň

   trinact12.5.2016 10:37reagovat

   Ne. Ačkoliv i takový směr by to nabrat mohlo.

   • Plzeň

    Capo12.5.2016 10:40reagovat

    V podstatě asi záleží na Vrbovi, že?

    • Plzeň

     trinact12.5.2016 10:58reagovat

     Asi ano. Jen v otázce Sýkory je to čistě na Honzovi. Netaji se tim, že je v LBC spokojený, a že nepoleze někam, kde nebude hrát.

     • Plzeň

      majtin12.5.2016 13:02reagovat

      Tak jim to tam prosím tě u vás nějak zatím rozmluv, třeba ve Spartě časem dostanou rozum a pak se oba dva - Trpišovský a Sýkora budou hodit.

      Jinak na Sýkoru máme předkupní právo, ne?

       

  • Plzeň

   nosoroh12.5.2016 10:46reagovat

   K čemu by Vrbovi byl Limberský?

   • Plzeň

    AlaMierda12.5.2016 10:48reagovat

    osobní řidič

    • Plzeň

     nosoroh12.5.2016 10:51reagovat

     To jedině Smích

 • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

  Franta z lidu12.5.2016 8:44reagovat

  http://fotbal.idnes.cz/trener-sparty-scasny-po-porazce-v-brne-dyi-/fotbal.aspx?c=A160511_225048_fotbal_min

  Kdy už někdo prozře - JUDr. Křetínský, prosím! - a udělá konec propadu fotbalového A-týmu AC Sparta Praha? Na Kotalíky, Otavy, Kasíky nelze vůbec apelovat, ti jsou rádi, že jsou kamarádi slepého pana majitele a dojí jeho peníze do svých kapes. Myslíte, kde by měl bývalý žurnalista Kasík takové místo a plat? A komentátor TV Galaxie Otava personálním ředitelem? Fakt k smíchu (či k pláči), protože s tímhle vedením ACS půjde dál do kopru a ne nahoru. Naše jediné štěstí bylo, že Boleslav měla výkyvy a špatný start soutěže. Chceme být věčně druzí? Nebo věříte že s tímto ansámblem (např. ”srdcař” Costa chce 3x vyšší plat a možná půjde k Číňanům, kterým jsou utrácené peníze jedno) se probojujeme do CHL, jak je nám tu pořád předhazováno, co by cíl na příští sezonu?

  • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

   ouissi12.5.2016 8:51reagovat

   Do CL přes nemistrovskou část?

   To je úvaha z říše snů vskutku pohádkových. Netvrdím, že je to teoreticky nemožné, ale muselo by být dvakrát opravdu velké štěstí na los, optimální forma všech hráčů, žádné minely, a čtyřikrát parta rozhodčích pískající rovinu. A to už je tolik nejistých premis, že v jejich současné splnění v rámci jediného měsíce snad nevěří ani ten největší optimista. A to já se za optimistu docela považuji. I před odvetou proti Villarrealu a přes náš značně okleštěný kádr jsem věřil, že nějaká šance na postup by ještě být mohla.

    

  • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

   Sendi12.5.2016 9:02reagovat

   Prosímtě a co jako Kasík, ředitel komunikace má společného s propadem A-týmu?!

   • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

    Furia Ceca12.5.2016 12:32reagovat

    Otřesnej mediální obraz Sparty například...

  • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

   atraps212.5.2016 9:22reagovat

   Byla doba kdy se titul získal mnohem snadněji.V týmu byli většinou hráči pro které nebyla Sparta jen přestupovou stanicí ale ctí za ni hrát.Tohle vše je pryč a bohužel si to nikdo ve vedení nehodlá připustit.Jednou za čas se podaří titul a dojít v pohárech do jarní části a okamžitě je vše v pořádku.Jenže ona nám roste i doma konkurence která každým rokem získává na kvalitě a začíná s náma hrávat nejen vyrovnané zápasy ale i nás porážet.Jak jsi napsal a podle mne velice správně-Zatím si nedokážou udržet vyrovnanou formu a tím pádem jakž,takž druhej flek získáváme.Kdo si formu dokáže udržet jako Plzen ,stává se pro nás traumem.Viz.poslední zápas o všechno a jak dopadl všichni víme.Je opravdu škoda když pan Křetínský dává do klubu dostatek peněz ,nedokážeme je řádně využít.Nezávidím lidem platy at je mají když jsou výsledky ale za poslední dva roky si je zaslouží snad jen trenéři dorostu,juniorky a INŽENÝR.

  • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

   asd12.5.2016 9:50reagovat

   Až tam bude místo Kasíka někdo jinej, to bude kurva jízda ... bez ztráty body v lize a liga mistrů alespoň čtvrtfinále.

   Stačí jen odstavit Kasíka, je to viník, zločinec a žába na prameni.

   Kasík je kat Sparty.

   • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

    mariovdolek12.5.2016 10:34reagovat

    Jestli ta LM v létě nevyjde, tak bude s Kasíkem veřejný proces na letenské pláni.

  • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

   mariovdolek12.5.2016 10:34reagovat

   Hlavně Kasíka nakopat do řiti.

   • Tým potřebuje hlavně konec Ščasného

    Franta z lidu12.5.2016 11:47reagovat

    Kasík je akorát na cenzuru a hlídání mediálního obrazu. Prostě na to, abychom neřešili to, co se nehodí do krámu. K tomu slouží i deník ’Sparta je bez větší chyby’ SPORT, kde dříve Ondřej Kasík působil coby řadový fotbalový novinář.

 • Ať žije česká kopaná!

  Franta z lidu12.5.2016 8:30reagovat

  http://sport.tn.nova.cz/clanek/komedie-v-pribrami-sudi-ztropil-ostudu-asi-byl-uplne-na-mol.html

   

  Ať žije produkt - jak tomu říká pan předseda Pelta - česká kopaná! :-D

  Jsem zvědavý, čím se kdo bude tentokrát obhajovat.

  • Ať žije česká kopaná!

   zdenek12.5.2016 8:47reagovat

   Tady není žádná obhajoba.Pilný byl poprvé jako čtvrtý rozhodčí jinak je lajnový nevím jak si to Tulen může vůbec dovolit poslat na docela důležitý zápas rozhodčího,který tuto funkci dělal poprvní,že byl společně s brankovým Jechem ožralej o tom nemá cenu se bavit.

   • Ať žije česká kopaná!

    atraps212.5.2016 9:34reagovat

    Pánové rozhodčí jsou jiná kasta.Stačí se podívat v čem na zápasy přijíždějí,jak se nadřazeně chovají.Stačí jim jedno -neodporovat vedení sekce rozhodčích a vše je v pořádku.Trenérům,hráčům zakážeme tyto bohy po zápase kritizovat a co plácá fanoušek není na vývoj nominací -důležité.Otrávení

 • Trpišovský

  Capo12.5.2016 7:33reagovat

  Koukal jsem na diskuzní fórum Liberce, abych si přečetl něco o Pulkrabovi od lidí co byli na zápase a tam se k mému údivu více než o zápase debatuje o tom, že jim má trenér odejít do Plzně...Že by to souviselo už i s odchody Bakoše a Sýkory do Plzně?

  • Trpišovský

   artaxerxes12.5.2016 7:57reagovat

   No tak vyloučené to není.

   Dle zákulisních informací má jít Vrba na Ruska a vzít si jako asistenta Krejčího. Repre kouč má být Jarolím.

    

   A pak si Plzeň asi vezme nejlepšího trenéra, který je k dispozici a to je Trpišovský.

   • Trpišovský

    spartas12.5.2016 7:59reagovat

    To zní jako naprostá noční můra.

   • Trpišovský

    Jarda1112.5.2016 8:04reagovat

    nejlepšího trenéra k dispozici? tak to aby si ManU pospíšil, jinak jim zbude jen Mourinho

  • Trpišovský

   kapacitos12.5.2016 8:35reagovat

   se divím, že jako sparťan má žaludek jít do tý žumpy Smutek

   • Trpišovský

    nosoroh12.5.2016 8:51reagovat

    Když měl žaludek na to, aby nás nechal rozkopat v MOLu...

 • Jihlava

  Capo12.5.2016 6:34reagovat

  Tak ani s Jihlavou neuvidíme žádná nová jména. Předpokládám, že už nebude hrát ani Piško a šanci na rozlučku dostane KoviNeutrální

  „Asi se s diváky rozloučíme v momentálně nejsilnějším složení. Chceme divákům poděkovat výkonem i výsledkem,“ sdělil Ščasný

  • Jihlava

   spartas12.5.2016 7:55reagovat

   Vidět opět Radka pro mě bude to nejlepší poděkování za celou sezónu.

 • Tak jsem dorazil na chalupu

  atraps211.5.2016 23:08reagovat

  Co jsme dnes předváděli byla ostuda do nebe volající.Po zápase nám přijdou hráči poděkovat ale spíš měli hned odejít.Poslední minuta a místo pokusu o zvrat přijde situace kolem vápna,bylo to na druhé straně a tak chci věřit že to opravdu ve vápně nebylo.Klidně si mne podejte ale odcházel jsem ze stadionu doslova -nasranej!!!!

  • Tak jsem dorazil na chalupu

   pubi11.5.2016 23:10reagovat

   ”Po zápase nám přijdou hráči poděkovat ale spíš měli hned odejít.” - tohle snad ani nemůžeš myslet vážně. SmíchSmíchSmích Dál nečtu.

   • Tak jsem dorazil na chalupu

    atraps211.5.2016 23:12reagovat

    Měl jsi tam bejt nádhero.Nevím jak by jsi se choval.

    • Tak jsem dorazil na chalupu

     pubi11.5.2016 23:14reagovat

     Byl jsem letos i na horších zápasech.

     • Tak jsem dorazil na chalupu

      atraps211.5.2016 23:15reagovat

      Tobě nevěřím ani slovo.

      • Tak jsem dorazil na chalupu

       pubi11.5.2016 23:16reagovat

       Smích Dobře, chalupáři. Příště jdi radši na houby, kopal bys do nich po pěti pivech líp.

     • Tak jsem dorazil na chalupu

      spartanek11.5.2016 23:16reagovat

      Na jakým ? Volyně - Prachatice ?

      • Tak jsem dorazil na chalupu

       pubi11.5.2016 23:17reagovat

       Ano, týmy z I. B třídy většinou hrajou proti týmům z krajskýho přeboru. Smích Zkus to jinak, projektante. Smích

  • Tak jsem dorazil na chalupu

   majtin11.5.2016 23:31reagovat

   Ta situace ve vápně, já bych řekl, že skoro jistě to měla být penalta. Ale klasika - nic neřešící pomoc Spartě ve čtvrté nastavené minutě ze tří za stavu 0:1 Smutek, taková kosmetická úprava pohledu na to, komu rozhodčí víc pomáhali.

   • Tak jsem dorazil na chalupu

    atraps211.5.2016 23:35reagovat

    Bylo to na druhé straně ale ani mi nejde o to jestli pentle ano nebo ne.Mrzí mne že jsme ani v závěru nebyli schopní je zatlačit.

  • Tak jsem dorazil na chalupu

   ouissi12.5.2016 0:11reagovat

   Podle sestřihu v ČT byli v okamžiku zákroku oba hráči jednoznačně uvnitř pokutového území. A to že opravdu komplet.

   Podle mne jednoznačný pokutový kop.

   Ale tak se to tu psalo už několikrát, že od okamžiku, kdy budou mít podvodníci jistý titul, se jim okamžitě přestane připískávat a několik situací se naopak otočí v náš prospěch.

    

   • Tak jsem dorazil na chalupu

    kritik12.5.2016 9:42reagovat

    Penalta naprosto jasná.

71755 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha