Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Staří mladí

  snytek14.3.2017 8:10reagovat

  Nevím jestli pamatujete rozhovor z Holasem, že největší rozdíl mezi trénováním dorostenců a Áčka je v tom, že se musel naučit, že se nemůže chovat ke všem úplně stejně, že musí respektovat věkové a jiné rozdíly. Zdá se, že to úplně nedoladil

 • Stejně tady ty odstřely trenérů

  maybe14.3.2017 8:04reagovat

  jsou naše specialita. Takoví prádelníci postupně odstřelili Uhrina, Koubka i Krejčího.2 z nich získali titul, z výsledkových důvodů letět nemohli. Teď pracují na Pivarníkovi a pomalu vedou dílo k úspěšnému konci. Našim hvězdám se pro změnu nelíbí Holas. Toto se stát někde ve špičkové lize tak je rozprášeno jádro rebelů. U nás se jim ustoupí,jádro je nedotknutelný a letí trenér. I proto jsme v ČR tam kde jsme.

  • snytek14.3.2017 8:06reagovat

   V Plzni ale největší škůdce poslali včas do Turecka

   • maybe14.3.2017 8:15reagovat

    do Turecka poslali škůdce v pořadí 3,4 a 5. Jedničku a dvojku tam pořád mají. Pravda , už bez 3 spojenců. Ale zase jádro škůdců má i agenta na lavičce.

 • Chlapci klid

  lidoop14.3.2017 7:45reagovat

  Rada je reseni do konce sezony. Podle me sice taky blby, ale ve finale je to jedno, protoze budovat novej kadr ve 20. kole proste nejde. Skutecnej trener prijde o pauze. Rozhoduji se mezi Vrbou a zahranicnim trenerem. Vrba ale vaha, jestli nevezme Plzen, pokud ta do konce sezony vyhodi Pivase.

  Pokud je fakt rozhadana kabina, chapu, ze do toho museli riznout a myslim si, ze general typu Rady si s tim muze poradit, kdyz Holoubkovi s Pozarem to prerostlo pres hlavu.

  Druha vec je, jak bude vypadat nad herni projev, ale ruku na srdce, horsi nez prechozi jarni zapasy uz to snad ani bejt nemuze.

  • Cahill14.3.2017 7:56reagovat

   Proberme se pánové, krátkodobý řešení je úplně k ničemu. Vždyť Rada není dobrej trenér, to se prostě ví. Proč bereme do Sparty podprůměrný kouče? Opravdu optimismus tady není na místě. Kabinu musí zvládnout každej kvalitní a zkušenej trenér, netřeba si na to přivolávat Radu, aby zkrotil pár náctiletejch fracků a vyčpělejch hvězdiček. Je mi ze Sparty na blití.

   • lidoop14.3.2017 7:58reagovat

    Ja ho nijak neobhajuju, ale rekni mi, jakyho trenera, kterej je volnej a navic ti to vezme na 10 zapasu, bys vzal ty?

    • snytek14.3.2017 8:02reagovat

     Obávám se, že teď je to jedno, koho. Pokud Sparta nezačne fungovat jako normální klub, může tam být i Rada i Mourinho a výsledek bude stejný.

   • munzig14.3.2017 8:05reagovat

    Já s tebou v tomhle samozřejmě souhlasim. Jenže kde toho kvalitního trenéra ted vzít?

    Trpišovský, Gulla jsou nedostupný. Vrba je pro mě tabu. Hapala nepovažuju za kvalitního trenéra.

    Pochybuju že Kozel bych sem jako Slavista šel. Látal má za sebou jeden ”úspěch” v Polsku.

    Mě z toho všeho vychází jedině Kotal. Docela jsem věřil že uděláme jeho.

    Takhle se s tim musíme aspoň trochu vyrovnat. Nejhorší je odepsat ho dřív než uvidíme co s týmem provede.

 • Jiný pohled

  munzig14.3.2017 7:44reagovat

  Pokud je pravda že kabina funguje tak jak se píše a někteří na to kašlou neviděl bych jmenování rady v tomhle směru tak zle.

  On se nikde s nikym nemazlil. Takže bych se nebál toho, že pokud pod ním někdo bude něco flákat nebo vyloženě pujde proti němu, nebude mít problém se s ním rozloučit.

  Otázkou je jaký zastání bude mít u vedení. Pokud bude jmenován s tím že jde o dočasný řešení bude to obrovská chyba. Protože v tom případě si z něj kabina nic dělat nebude. Pokud jeho jedinej úspěch bude narovnat vztahy v kabině a zbavit se flákačů a škůdců budu spokojen protože to ten tým potřebuje.

  Nejsem z jeho jmenování nadšenej i když jsem nejspíš hluboce pod průměrem ostatních fanoušků, takže u mě šanci dostane. Doufám že v tom sektoru nezůstanu sedět sám

  • Cahill14.3.2017 7:58reagovat

   Přesně tak, pokud kabina uvidí, že je tu jen na dojezd sezony, tak si z něj stejně na prdel nesedne. Navíc je to člověk bez úspěchů, tragéd, největší zlo, co nás mohlo potkat.

 • Lafato!

  Cahill14.3.2017 7:40reagovat

  ... ty jsi hovado!OtráveníVztek

 • Co nás čeká?

  Furia Ceca14.3.2017 7:33reagovat

  Takže se Zlínem první domácí prohra. Výkon bude další zmatek, ale hlavně se bude chtít hrát akorát Lafimu a ostatní se rozhodnou Radu odstavit. Rada přijde o hlasivky, zažijeme pěkný pozápasový interview a karavana potáhne dál. V ostudném derby pak dojde Křetínskýmu trpělivost a Radu vymění za Uhrina ml. V létě vyhlásí přestavbu týmu, vedení si rozdá prémie a uzná, že předchozí ročník byl finančně v pořádku díky EL a prodejům.

 • Tak je to pravda že máme ve vedení.....

  FrantisekKoudelka14.3.2017 7:00reagovat

  Nechtěl jsem si to připustit, ale my opravdu máme ve vedení blbce. Proboha každý člověk co se trochu zajímá o fotbal, ví ,že Rada je trenér k ničemu, bez koncepce, systému a nervozní skřet. Oni si snad myslí, že to na ty naše primadony pomůže? Ne ty se šprajcnou ještě více a bude to ještě větší sračka a pokud by přeci jen nakonec dokázal uřvat druhé místo, to se mnu jako pak nabídne místo na dva roky jako Zdendovi? Proboha, za dva roky to bude ještě o level níže než ted....proberte se tam nahoře....

 • Hnus!!

  Shrekson14.3.2017 5:59reagovat

  Tohle není normální co máme za bordel v kabině, hráči vyhodí Holoubka páč starší na to serou, tak že M. Kadlec chtěl odstřelit Holoubka?! Aha, proto hraje tak mizerné.. už to chápu, no jsme zvědavější co teda bude teď předvádět!!

  Jako za Hřebíka, hráči nechtějí makat mají problém že mají konkurenci v ”dětech”.. místo toho hned ukončit smlouvy těm co si dělají co chtějí tam se vyhodí trenér a jede se dál.. ještě hráčům vadí náš nový systém že nejde odjet trénink na 30% ne?! Ať ty hráči jdou o dům dal!!

  • Capo14.3.2017 6:09reagovat

   Jako pořád to jsou jen Konečnýho spekulace, ale jak se říká na každým šprochu...Opravdu nechápu, že se ve Spartě ve většině případů ustoupí hráčům, pokud teda nepošlou nejvyššího ”do prdele” jako Řepka a Poborský, pak už i tedy u nás dojde na hráče.

   • Shrekson14.3.2017 6:29reagovat

    Jako tohle mi přijde šílené, dělníci budou vyhazovat vedení a ještě je budeme oslavovat.. tak že Otava který chtěl Radu už věděl co má v kabině za hovada..😕 to se mu všichni smáli, měl pravdu buď brutální čistku nebo trenéra - co si tohle nenechá líbit a pošle je směr tribuna..

    • snytek14.3.2017 8:04reagovat

     Nabízím k porovnání Plíseň a expresní odjezd Rajtorala a Koláře, taky zřejmě ve chvíli, kdy se domnívali, že pravdu mají oni a jen oni

 • magoři ve Spartě

  venous14.3.2017 5:31reagovat

  Totální kolaps v jednání největšího škůdce, který tady kdy byl - kreténa a majitele v jedné osobě teď tomu už vůbec fandit nebudu a Sparta jde úplně do sraček. ne trenér ale banda zabedněnců co tam berou prachy a hlavně si chrání svoje vyvolené - chce se mi z toho zvracet kam až jste to dotáhli - táhněte do hoven. VztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztek

 • Rada

  Capo14.3.2017 5:05reagovat

  Takže podle Konečného má velký podíl na jeho příchodu, který by se měl prý stvrdit dnes David Lafata, který ho velmi uznává. Jinak kabinu prý Holas nezvládal a je rozdělena na staré a mladé...

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/296950/proc-sparta-ukazala-na-radu-chce-disciplinu-primluvil-se-lafata.html

  • Paspartu14.3.2017 5:52reagovat

   Ať už jdou všichni do prdele. Sparta už neexistuje. Je to jen tým, který slouží k dosazování vysloužilců a známých bez šancí na úspěch...

  • kapacitos14.3.2017 7:29reagovat

   Tak teď se bude skandovat ”LAFATO ty jsi hovado”

79200 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha