Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Krejčí

  DJDriver19.3.2017 15:09reagovat

  Zase v základu. Tak to minulé kolo byla jen vyjímka. Abych pravdu řekl tak se divim, protože di Francesco hral minule výborně

 • Co to je za hostování

  venous19.3.2017 14:19reagovat

  Když přišli 12.9.2016 dva ”sloni” z Afriky tak jsem se zaradoval. Baba Lamine Traoré (16.5.1998) a Youssouf Dao(5.3.1998), ale zatím sehráli pouze Dao 9 zápasů a Traoré 8 zápasů (1 za Á v přípravě) za dorost a juniorku. V zimě se sice oba vrátili na Letnou, ale už zase jsou někde v Africe. Oba měli smlouvu na hostování do konce června 2016 s obcí. Pokud tedy jsou oba v kádru juniorky, tak musí mít novou smlouvu o které ale Sparta nic nezveřejnila. Je jen škoda že třeba nepomohli dorostu v LM. Jsem zvědavý jak to s nimi bude dál, ukazovali se totiž v dobrém světle a byla by škoda, kdyby tady dál nezůstali.

  • DaveACS19.3.2017 14:58reagovat

   Právě proto, že to bylo hostování s obcí, tak se museli vrátili do Afriky, kde jim v jejich obci musel tamní náčelník požehnat k přestupu.

   • maaarty19.3.2017 15:23reagovat

    Dle mých informací k ním musí Sparta přikoupit celou jejich obec. Tak snad nebude moc velká.

   • pepinho219.3.2017 15:48reagovat

    SmíchSmích

  • Tashunka Witko19.3.2017 15:32reagovat

   Kotel jejich angažmá neschválil

 • Velký BOOM na Letný!!!

  Mañána19.3.2017 14:16reagovat

  O obměně vedení se tu napsalo spoustu. Za mě vyházet ”manažery”, co viděli fotbal jen z gauče a dosadit bývalé klubové ikony. Celkově by jim Sparta měla projevovat větší úctu, než bylo zvykem doposud. Vědí o čem je být sparťanem lépe než kdokoli jiný a svoje zkušenosti mohou předávat dalším generacím a ty následně dalším. (+ dosadit skutečné fotbalové experty, ne experty na čísla...)

   

  S tím souvisí i mládež. Nemyslím, že máme špatné ”mladíky”. Ale neumíme je zapracovat do dospělého fotbalu nebo je hned zatratíme a oni se pak vypracují v jiných klubech a na nás, protože jsme na ně kašlali, pak kašlou taky. A když už se náhodou povede, prosadit mladý pušky do Áčka a táhnou nás, okamžitě je pustíme...

   

  Co se týče herního projevu a trenéra. Dosaďte kohokoli, kdo vyznává moderní útočný fotbal. Nejen že se na to, co kluci teď předváděj nedá koukat, ale už z nás nejde strach ani trochu. Pojmy narážečka, hra na jeden dotek, střelba z dálky, kombinace v rychlosti nám nic neříkají a je to škoda. Vraťte klukům plechové stěny ke vstupu do kabiny, do kterých když naši hráči začali před vstupem na trávník bušit, soupeř se klepal v šatně strachy. Bojujte, žerte trávu, získejte zpět respekt a udělejte válec (ne autobus), přes kterej soupeř neprojde.

   

  Hráči - budu stručný.

   

  Odchody (už na pořád) - Michal Kadlec, Holek, Vácha, Mareček, Lafata - první čtyři dlouhodobě nejhorší, takže pápá. U Davida bych to shrnul. Davide díky za vše! Ale je čas...

   

  Hostování - Juliš, Holzer, Vata, Sáček, Kostl, Milan Kadlec, Březina, Dudl, Dao, Traoré - mladí se musí zapracovat do dospělého fotbalu a do Áčka to hned při absenci Béčka nepůjde. Takže nepouštět na přestup a nekupovat zpět, ale pustit je se rozehrát jinde a i nadále je sledovat, pečovat a zajímat se o ně, i když nejsou zrovna na Letné (potažmo Strahov). Zapomínáme, že jsou to pořád naši kmenovci a podle toho by se k nim Sparta měla chovat.

   

  Příchody (vím, že nějaké z nich nejsou až tolik reálné, ale jestli se máme vrátit zpět na vrchol, musí se Dan a vedení pochlapit a pořádně plácnout přes kapsu):

   

  Obrana - Jugas, Škrtěl, Deli, Matějů, Baránek (+ v létě uzdravený Hovorka)

   

  Záloha - V. Černý, Mašek, Malinský, Vůch, De Azevedo + na defenzivní by se mi líbil Traoré ze Zlína nebo někdo typologicky podobný, přes koho je těžké přejít (spíše zahraničí).

   

  Útok - Bony, Vydra, Kliment nebo Necid (potřebujeme zabijáka a ne jen jednoho)

   

  + by se mi skutečně líbilo, kdyby naši ”skauti” přitáhli nějakého šikovného brazilce (ještě to tu pořádně v naší lize nebylo) nebo prostě tahat mladé talenty, kteří mají velký potenciál a potřebují hrát. Sparta by pro ně mohla být ideální volba.

   

  Udělejte velký BOOM! Udělejte show! Chceme zpět náš válec a Spartu železnou!!! Konec hlášení.

  • pepinho219.3.2017 14:18reagovat

   Nevím, jestli trolluješ, nebo to myslíš vážně.

  • FANDA730719.3.2017 14:19reagovat

   Necid ukazuje aj v Polsku aky je ”zabijak”.A polovica tych hracov co si pisal je nerealnych.

  • Pouzar1119.3.2017 14:21reagovat

   Dokud si nezačal jmenovat příchody tak to docela šlo.. Jenže potom to šlo leda tak do kytek .. Smích

    

   Bony, Vydra, Kliment nebo Necid WTF? - to je ten jelvětší úlet stejně jako Deli v obraně a Mašek v záloze

   • K0F119.3.2017 14:48reagovat

    Mě teda krvácely oči už po prvním odstavci. Právě díky ”ikonám” nejsme schopni ani ohlídat, aby naše primadony měly ponětí o tom, kolik mají karet...

    • Pouzar1119.3.2017 16:04reagovat

     však píšu Docela šlo ... Úsměv proti ikonám nemám nic ale museli by se správně vybírat

     • K0F119.3.2017 16:48reagovat

      Já proti nim taky nic nemám, ale v první řadě musí být vždycky kvalifikace a odbornost, popřípadě aspoň ten potenciál.

      Ale chtít vyházet gaučový managery a nahradit je kriteriem ikona ... To by se mělo tesat do kamene.

      Kolik u nás kopalo hráčů co byli spíš na styl Nezmara, Čecha, nebo Nedvěda? Většinou si člověk vybaví spíš Řepky, Zelenky, Zemany..

  • Chrod19.3.2017 14:45reagovat

   Ty vole tohle si snad uložim Smích

   • hombre19.3.2017 14:59reagovat

    Taky zírám a asi uložím Smích.

  • LukyACS19.3.2017 14:47reagovat

   Bony kmenový hráč City, lavička ve Stoke, Škrtěl základ Fenerbahce, Baránek s Delim hráči našich rivalů, Černý jedna z největších nadějí Ajaxu, za Vydru dalo Derby přes 200M... to jsou hodně reálné příchody.

   • SPA19.3.2017 15:23reagovat

    To by na ty posily musel Křetínský všechno prodat a ješťě si vzít překlenovací úvěr!

  • waaw19.3.2017 16:14reagovat

   Proc tak troskarit? Kdyz valec tak rovnou trojici Neymar, Suarez, Messi, az to treti misto vybojujem

  • Mañána19.3.2017 16:48reagovat

   A) ano myslím to vážně - Spartu mám rád od malička a takovej je můj názor na současné dění + můj ideál řešení (každej máme svůj). Zároveň mě zajímá, jak to vidí ostatní naši fanoušci. Kdyby mě nezajímal pohled ostatních, nepíšu to sem na fórum.

   B) posily - psal jsem, že ne všechny jsou až tolik reálné, což vím, jinak bych to asi nepsal...a ano, jsou tam i hráči rivalů, ale to máme tahat hráče z Kotěhůlek? Nebo z Rumunska a pak je nechat koukat na to, jak ostatní hrajou? Nebo vám přijdou dobrý příchody Nestora, Zahustela, Váchy? Pak se divíme, že je něco špatně....

   Černý hraje za béčko a u nás by byl za hvězdu a hlavně konečně by někdo uměl pořádně nahrát, Mašek je za mě talent co se nebojí, Šrtěl unreal (ale je to přesně ten typ, ze kterejch mají útočníci vítr a kterej nám zoufale chybí), Bony je předraženej to je jasný (ale taky mu to už tolik nejde a radši bych ho viděl u nás v základu, než v Anglii ani ne na lávce, ale na tribuně), Vydra s Necidem (už dřív ukázali, že fotbal hrát uměj...ted by se potřebovali chytit a rozhodně jsou nebezpečnější než v současnosti Julda s Kácou dohromady...a chápu, že když je Necid sešívka, tak se to nikomu nelíbí...ale typologicky podobnýho hrotáka potřebujem), Deli (naše blbost a názorný příklad, jak nás náš bývalý hráč utvrdil v tom, že umí...bouhžel ne u nás, ale to už jsem psal nahoře...), Baránek a Matějů - Plzeň nám před pár lety vykoupila Letnou, ale nedej bože, abysme my chtěli někoho od nich....jsou mladý a podle mě ještě nejsou tou Plzní tolik zkažený... A celkově u těch posil, kdybych věděl o lepších, levnějších a tím pádem pro nás dostupnějších napíšu je.

   C) uložte si to hoši :) každej má svůj názor a já si rád poslechnu ty vaše, všichni chceme jedno a to samé, ale ne každej to vidí stejně...

   D) celkově pokud se kluby v ČR chtějí rovnat zbytku Evropy, tak se ty prachy chtě nechtě musej posunout o nějakej řád nahoru. A s těma prachama bohužel dnes fotbal souvisí nejvíc...A nemyslím si, že je to až tak nereálné, jako kdybych psal, že bych chtěl do Sparty Messiho...chtěl bych stát nohama na zemi a doufat, že se to nějak povede, ale tohle už nějakej čas preferujem a kam nás to dovedlo...chtěl bych zase vidět tu Spartu, na kterou jsem byl jako malej natěšenej zápas od zápasu...

    

    

   • K0F119.3.2017 17:05reagovat

    A ten Kliment se ti tam připletl jak? Úsměv

    • Mañána19.3.2017 17:34reagovat

     Párkrát jsem ho viděl hrát za Jihlavu a pak na tom mistrovství 21tek u nás a přišel mi zajímavej. Nebál se vystřelit, jít jeden na jednoho, je vysokej, mladej, a celkem i rychlej. Ale potom, co šel ze Stuttgartu hostovat, myslím do Kodaně, jsem o něm docela dlouho neslyšel. Podle mě má potenciál...

     • K0F119.3.2017 18:02reagovat

      Potenciál má i Juliš, Pulkrab... Neřekl bych, že tohle je něco, co potřebujeme.

      • Mañána19.3.2017 18:27reagovat

       U Pulkraba určitě souhlas, takovej nástupce Lafaty. Juliš ale má výkony jako na houpačce. Něco v něm je, ale raději bych byl, kdyby šel hostovat a tam se třeba chytil.

   • victorlima20.3.2017 9:09reagovat

    Rozumím Tvým dvěma delším příspěvkům. V mnohém máš pravdu, mnoho je utopie. Nemohu s Tebou souhlasit s jmenovanými, údajně nepovedenými příchody. Nestor je jeden z mála hráčů v naší lize, který umí kličku. Ve většině zápasů ve kterých většina ostatních byla hrozná, na něj se dalo koukat. Zájem o něj měli ve Slavii i v Plzni. Vácha před zraněním byl excelentní a hrál i v repre. Po zranění je to trochu jiné, ale v pátek byl zase naším nejlepším hráčem. Zahustel v době kdy jsme ho kupovali byl nejžádanějším zbožím v Kapr lize. Svojí roli ostrého kraje plnil docela slušně až do svého zranění. Teď už skoro 3/4 roku pořádně nehraje a bůhví jak to s ním bude dál.

 • derby S - S

  marcdos19.3.2017 14:11reagovat

  Nerad píši to, co si většina z nás myslí. Do Edenu raději nechodit, v derby dostaneme v současné naší situaci nářez!

  • FANDA730719.3.2017 14:21reagovat

   v Edene VYHRAME!!!

 • Štěch

  SPA19.3.2017 13:24reagovat

  Neví někdo kam se poděl? Na lavičku nechodí, v juniorce taky nebyl. Je zraněnej, nebo kde mu je konec? Brankař to asi není spatnej kdyz chytal v Anglii.

  • Bunda19.3.2017 13:29reagovat

   Je pořád ve Spartě. Od léta má svolení si hledat nové angažmá. Nikdo ho nechce. Střídal by se s Vorlem v juniorce,ale Budinský se vrátil tak má Štěch smůlu.

  • trinact19.3.2017 13:31reagovat

   V Anglii chytá i 206cm vysoká díra Holý.

   • pepinho219.3.2017 13:39reagovat

    No chytá..Úsměv

  • sovanek19.3.2017 16:28reagovat

   Je dvojkou ve Zlíně.

   • sovanek19.3.2017 16:48reagovat

    To je vlastně ŠvengerSmutek

 • Hušbauer

  Ludvik219.3.2017 11:54reagovat

  Hušbauer je rok a 3 měsíce ve Slávii a je zpátky v repre...

  • Bunda19.3.2017 12:01reagovat

   Hlavně ví kolik má žlutých karet narozdíl od našeho kapitána Smích

   • LukyACS19.3.2017 12:45reagovat

    Od 27.11. nezjistil, že má 3 žluté, to je mazec Úsměv

    • FANDA730719.3.2017 14:20reagovat

     Co uz boli Vianoce, mal starosti s darcekmi tak v tom zhone pozabudol, ze ma uz 3ZK.

  • Casper Hejter19.3.2017 12:06reagovat

   Naše repre je tak komická, že v širším výběru musím figurovat i já...

   • SPA19.3.2017 12:44reagovat

    Ale musel bys zhubnout 5 kilo Spirite! Pak tomu nic nebrání!Smích

    • Casper Hejter19.3.2017 12:49reagovat

     10 a budu spokojenej. Btw. my se známe? :D

  • Tashunka Witko19.3.2017 12:20reagovat

   Tak to je spíš ostuda repre a důkaz, jak hluboko jsme ve fotbale klesliSmutek

  • SuperFrankie19.3.2017 12:36reagovat

   Myslíš repre, kde si zahrál i Droppa?

 • Konaté

  pepinho219.3.2017 11:37reagovat

  Dnes za juniorku

  • kapacitos19.3.2017 11:47reagovat

   36’ Konaté pláchl celé defenzivě Dynama a samostatný únik bez problémů zakončuje střelou k tyči, Sparta vede 2:1.

   • Tashunka Witko19.3.2017 12:33reagovat

    Už 2:3, docela ostudný výkon !Vztek

    • Tashunka Witko19.3.2017 12:38reagovat

     Tak je ještě hůře 2:4Otrávení

   • majtin19.3.2017 12:35reagovat

    Já si dlouho nepamatuju hráče, který by v juniorce tak vyčníval jako třeba Timi v některých podzimních zápasech. A to se tam chodí rozehrávat i hráči z Áčka (Áček). Podle mě to v něm rozhodně je, jen potřebuje trenéra, který na něj bude důslednej a dostane to z něj. Sem si říkal, že by to mohl být Holas, ale to fakt nešlo.

    • Tashunka Witko19.3.2017 12:44reagovat

     On by to z něj dostal, ale muselo by se hrát bez diváků. Je to škoda, že ho kotel odrovnal. S Radou už si neškrtne, ale myslím, že na novém působišti se ještě ukáže, doufám, že to ale nebude v naší lize.

     • FANDA730719.3.2017 14:23reagovat

      Timimu uz Plzen pripravila zmluvu.Potom budeme prekvapeny ked nam vo vzajomnom zapase supne 1-2 banany.Potom budeme plakat ako v pripade Deliho

    • Tashunka Witko19.3.2017 12:53reagovat

     On fakt vypadá jako jediný fotbalista. Alespoň zajistil, aby ta ostuda nebyla tak velká a zařídil i třetí gol.

  • FANDA730719.3.2017 12:02reagovat

   aj tam na neho piskaju hlupaci?

  • FANDA730719.3.2017 12:04reagovat

   hra aj rumunssky obcan Bozan V.?

   • pepinho219.3.2017 12:10reagovat

    Ano

   • Luke19.3.2017 12:13reagovat

    Dnes nahrával na gól

  • Furia Ceca19.3.2017 12:11reagovat

   http://juniorskaliga.cz/online.asp?id=1596

  • Luke19.3.2017 12:15reagovat

   Btw ten Hovorka na lavičce asi není David, že?

  • Tashunka Witko19.3.2017 12:16reagovat

   Jen jsem to přepnul na Tipáč, tak jsme dostali flastra 2:2

 • Kadlec karty

  Furia Ceca19.3.2017 11:14reagovat

  Který z vedoucích mužstva to má na starosti? A není to tak trošku ostuda, že profesionální fotbalista neví o počtu svých trestů kvůli případné stopce v dalším zápase? Myslíte, že Kadlec ví, kdy mu přijde výplata? Úsměv

  • SPA19.3.2017 11:19reagovat

   Evidenci karet by měl vést vedouci muzstva Míra Baranek. Samozrejme i hrac by mel vedet kolikrat byl napominan ŽK.

   • Bunda19.3.2017 11:24reagovat

    Kadlec asi neumí počítat do čtyř nebo ho ten fotbal moc nezajímá. Už aby vypadl na Slovácko.

   • Furia Ceca19.3.2017 11:27reagovat

    A Kováč tam dělá (nebo doufám, že už dělal) co?!

    • Casper Hejter19.3.2017 11:31reagovat

     Kováč, co jsem pochopil, jezdí sledovat hráče Sparty na hostováních, aby o nich byl přehled. Co jsem pochytil, je s jeho prací velká spokojenost a do své práce je maximálně zapálený.

     • Paspartu19.3.2017 11:47reagovat

      Pokud je to pravda, tak je to zatím jediná pozice, která dává smysl.

      Snad budou vidět i výsledky.

    • H’Eikolo Kanté19.3.2017 12:03reagovat

     Happiness managera.

   • Tashunka Witko19.3.2017 12:31reagovat

    Z rozhovoru s Kadlecem na iDnesu nějak zmizelo, že o počtu karet nevěděl. Nedivil bych se, kdyby to byl i výmysl, i když u Míry Baranka je možné všechno.

  • AlaMierda19.3.2017 11:39reagovat

   jestli hráč neví kolik dostal průběžném ročníku karet a že je v ohrožení, tak to vypovídá jen o tom, že k fotbalu nepřistupuje zodpovědně a má to vše na háku.

   • Furia Ceca19.3.2017 12:10reagovat

    Tak hlavně, že je to kapitán.

   • LukyACS19.3.2017 12:34reagovat

    Hlavně je to vtipný, protože 3 žluté má už asi od listopadu Smích

 • OT

  Tashunka Witko19.3.2017 11:04reagovat

  tohle je taky hrůza:

  http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/297481/kouc-sparty-kalous-po-vyrazeni-nerezignuje-nebudu-utikat-z-boje.html

   

  Místo, aby měl alespoň trochu sebereflexe a po té ostudě zalezl někam do bažin a už se na Spartě nikdy neukazoval, tak si raději hraje na nějakého pseudohrdinu a kecá, že nebude utíkat z boje.

  Tyhle trenerské hroší kůže, to je fakt na zabití !

  • Furia Ceca19.3.2017 11:18reagovat

   Tohle je přesně důvod proč nesleduju hokej. Začne to někdy v září, pak se to šest měsíců mezi sebou x krát hraje, aby skutečný hokej začal až v březnu v playoff (v našem případě skončil). Nechci vidět to fotbalový playoff.

   • Tashunka Witko19.3.2017 12:33reagovat

    Tak ve fotbale (našem) snad nikdy play-off nebude. Od toho je pohár. Ty baráže o sestup (udržení) nás snad ani s Radou také nepotkají

 • Steinhofer

  kapacitos19.3.2017 9:17reagovat

  Včera odehrál v základu celý zápas na hřišti Wolfsburgu. Úsměv

  • Tashunka Witko19.3.2017 9:35reagovat

   Steinhofer byl nejlépe centrující hráč, co se ve Spartě v posledních letech objevil.

  • Furia Ceca19.3.2017 9:35reagovat

   Jelikož se podle Kotalíka ”Sparta chová jako průměrný bundesligový tým” Steinhofer na ní tedy fakticky nemá.

  • waaw19.3.2017 9:55reagovat

   A jak si vedl?

  • victorlima19.3.2017 10:53reagovat

   Steinhofer nebyl tak špatný, jak z něho dělali. Nebyl to typický německý hráč. Měl trochu nadváhu a pohybově i rychlostně jen průměrně vybavený. Technicky byl velmi zdatný a je škoda, že nedostal víc příležitostí.

   • trinact19.3.2017 11:37reagovat

    Tys byl u jeho váhového měření nebo máš nějaké zákulisní info? Pamatuju si, jak tady indián mluvil o Mazuchovi jako o tlouštíkovi.

79469 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha