Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Strama

  Herbi3.8.2017 22:16reagovat

  Na dnešní zápas nebudu reagovat, napsáno toho tu bylo hodně.

  Ale co mi vrtá hlavou- Vlastně už od odchodu Impulze hledáme trenéra. Věnovala se tomu celá uplynulá sezona s tím, že se letos najde kvalitní trenér, nechá se mu postavit realizák a celý kádr, bude mít pravomoce jako nikdo předtím.

  Vedení se rozhodne pro zahraniční cestu. To kvituju, čeští trenéři tu nefungovali.

  Co už ale nechápu je to, že se po tak dlouhém hledání přivede borec, kterému to vlastně nikde (mimo mládež) nefungovalo a chce se po něm takřka stejná věc jako v jeho předešlém angažmá v Pana, kde totálně vyhořel. Tam taky přebudoval celý kádr a po roce byl pryč, protože nebyly výsledky, nebyla koncepce, nic. A přesně stejně to zatím vypadá u nás. Z posil se dá zatím kvitovat jen Plavšič, snad i Ben Chaim, za mě teda i Civič. Ale pak je tu 7 dalších borců, kteří přišli jako okamžitá posila a zatím jsou, někdo více, někdo méně, hrozní. Například Janko, který přišel jako jasná jednička do útoku a tady se najednou zjistí, že nemá vlastně nic?

   

  Otázkou je, jak z toho ven?

  První možností je nějaké ukvapené řešení jako okamžitý vyhazov realizáku. To je podle mě blbost, navíc Křeťa by ze sebe udělal uplnýho dementa. To považuju za nepravděpodobný.

  Druhou možností je nějaký ultimátum ve stylu- pokud nebudeš v půlce ligy první, letíš. To už mi přijde jako rozumnější krok. Bude tam čas na souhru (i když si myslím, že po takových investicích by se výsledky měly dostavit takřka okamžitě), ale zároveň při neúspěchu tam bude ještě nějaká šance něco s tím udělat.

  Třetí a poslední možnost je ta, že se Křeťa zatvrdí a i přes hrozné výsledky a hru neuzná svou chybu. To by mohlo zapříčinit totální rozklad Sparty (v zimě další hráči, nepostup do pohárů ani další rok atd.) a to si vážně nepřeju.

  Samozřejmě nejlepší varianta je ta, že se letos udělá titul a příští rok LM, ale po takovém začátku..nevím nevím.

  • DaveACS3.8.2017 22:22reagovat

   Zajímavý názor, ale s jednou částí musím jednoznačně nesouhlasit..

    

   i když si myslím, že po takových investicích by se výsledky měly dostavit takřka okamžitě

    

   promiň, ale to je strašná kravina z mého pohledu.. Úsměv

   • Herbi3.8.2017 22:28reagovat

    Jako dobře, ale představ si to z pohledu vedení

    Myslíš, že si představovali, že po takřka půlmiliardovejch investicích budeme po dvou prohrách ve třetím předkole venku z poháru a v prvním kole bude plichta s Bohemkou?

    Souhra není hned, to je jasný, ale pak se tomu mělo nějak předejít. Nikdy ti nebude naplno fungovat hráč, kterej naskočí do ostrýho zápasu po dvou trénincích s týmem. Například.

  • snytek3.8.2017 22:25reagovat

   To přece není o letošním nepovedeném začátku. Pár jednoduchých otázek: Odpovídají výsledky Sparty v posledních deseti letech jejím ekonomickým podmínkám? NE. Připustil by DK, aby v kterémkoliv jeho podniku panovala taková dlouhodobá neúspěšnost? NE Kdo je generálním ředitelem Sparty za tento podnik odpovědným? Kotalík. Proč už není dávno pryč a není nahrazený jiným manažerem? Protože Sparta je řízená jinak, než ostatní (úspěšné) podniky z téže majetkové skupiny. Já myslím, že chyba je tady a odtut se musí začít. A nemyslím si to teď, myslím si to asi už pět let.

  • victorlima3.8.2017 22:37reagovat

   Na ty posily musím reagovat. Plavčič je hodně běhavý a bojovný, ale taky velký zmatkář. Janko, souhlas zatím je hrozný. Civič podle mě zcela nepoužitelný, absolutní přehmat. Vukadinovič se jevil moc dobře, avšak zraněný. Mavuba i Mandjeck jsou výborní hráči, ale mají deficit v kondici. Vždyť jsou tady asi deset dní. Štětina není zatím o moc lepší než Holek či Mazuch. Všichni jásali, když skončili. Doubravka byl nesmyslnej obchod. Na lavici sedí dva dobří brankáři a mladý, možná nejlepší, šel na hostování do Bohemky. Ben je fotbalista o tom není žádných pochyb. Každý hráč v každém novém celku musí mít nějaký čas, než se chytne. Je to individuální. Na to aby vše skoro hned fungovalo, tak by to museli být opravdu Top hráči, jako Neymar, Pogba, Ronaldo. Na takové posily nemáme.

 • ostuda

  AlaMierda3.8.2017 22:11reagovat

  stejná ostuda jako s Hackenem, jako jediná omluva od mužstva bude brán titul a výhra v mol cupu. Gol opět Dúbravky

  • adam3.8.2017 22:15reagovat

   S první částí souhlasím, S druhou nevím, na stadionu jsem to měl celkem daleko a záznam jsem neviděl, ale přišlo mi, že ačkoli bylo deset sekund dopředu jasné, jakému hráči míč půjde, žádný bek ho nedokázal uhlídat. Dneska především Štětina s Karou hráli jak pod práškama.

   • AlaMierda3.8.2017 22:16reagovat

    mě už na stadionu přišlo, že to mohl mít. A když jsme teď koukal na záznam branky, tak tyhle míče sbíraji golmani v okrese. Koukni na to, šlo mu to kolem nohy a žádná prudká nahrávka to nebyla

    • adam3.8.2017 22:21reagovat

     Jo teď jsem na to kouknul a máš pravdu. Myslel jsem, že tam před Dúbravkou byl na přední tyči ještě někdo. Takhle je to z poloviny jeho gól, protože bylo dopředu jasné, kam míč půjde. ten hráč nemohl vystřelit, jedině centrovat.

     • snytek3.8.2017 22:27reagovat

      Asi máš pravdu, ale mě víc než inkasovaný gól štve ta s...ka, co jsme oba (resp. všechny tři) zápasy hráli.

   • victorlima3.8.2017 22:21reagovat

    Bylo jasné kam míč půjde, ale Mareček zaváhal (asi si myslel, že míč bude dlouhý a skončí za bránou) a pak už střelce nedoběhl. Ti dva černí o sobě vědí i poslepu. Ti by trápili i jiné obrany než tu naší zflikovanou. MiKa ovšem byl z ní nejlepší.

 • Zklamání

  adam3.8.2017 22:11reagovat

  Na zápas jsem dneska šel s vědomím toho, že na postup nemáme a že bychom pro postup museli mít tak velkou kliku, že si to snad ani v současné chvíli nezasloužíme. I tak jsem ale ani na minutu nezapochyboval, že bych nešel. Dost dlouho jsem obhajoval Janka, ale jeho dnešní výkon neměl obdoby. Pohyb nula, snaha nula, fotbalovost nula. Vyhrál tak třetinu soubojů, přitom na něj hrál o hlavu menší stoper. Lafata nastoupí a ve všech ohledech je rozdíl jak kdyby ještě loni hrál bundesligu.

  Ostatní hráči fotbalovost mají a jsem si jistý, že se s první výhrou nastartujeme. Proč ne třeba příští kolo s Boleslaví. Možná největší zklamání je pro mě dneska ale Strama. Absolultně nedokázal reagovat na průběh zápasu.

 • Každej opravdovej sparťan

  Hajný 883.8.2017 22:10reagovat

  na stadionu zuřil a přeje si konec tohodle sajrajtu.

  To jen pubertální diskuzní sluníčka co na fotbale nikdy nebyly a seděj celej život u počítače furt něco kvákaj Smích

  • posterloi3.8.2017 22:11reagovat

   A když nový trenér nevyhraje dva, tři zápasy tak ho vyhodíme zase jo.

  • adam3.8.2017 22:12reagovat

   Sluníčko je co v tomhle kontextu?

 • Kadr

  Dynamo3.8.2017 22:10reagovat

  No takze az do kvetna jeden zapas tydne plus MOL cup. Tp znamena velke zuzeni kadru. Marecek prestup? Kdo dal pryc?

  • DaveACS3.8.2017 22:15reagovat

   Tipuju odchod někoho z party Vácha, Sáček, V. Kadlec, Frýdek, Vatajelu..

    

   Za mě by to byl Vácha a Frýdek, zbytek bude ještě hodně platnej..

    

    

  • adam3.8.2017 22:17reagovat

   S naší průměrnou marodkou je aktuální počet tak akorát. Ale na odchod tipuju Juliše a Sáčka.

  • babayoko3.8.2017 22:19reagovat

   Ben chaim, Plavšič, Mandjeck

  • Milosh3.8.2017 22:22reagovat

   Dúbravka, M.Kadlec, Civič, Frýdek, Štetina, Mareček, Kaya, Mavuba, Janko, Juliš... všichni pryč a přivést konečně nějakou kvalitu...

 • Vedení je banda čůráků

  venous3.8.2017 22:04reagovat

  Tato věta se táhla celým jarem a teď to platí dvojnásob. Kreténský si ze Sparty udělal svoji hračku a z nás Sparťanů hlupáky. Přivedl jsem pro změnu diletanty z celé Evropy a ty naše vyhodil. Ale nic nepochopil. A tak budeme letos tady trpět cizáky zatímco naši mlaďoši si ani nečuchnou. Stačilo dát volnou ruku Holasovi a za ty prachy jsme měli super mančaft. Komu není rady tomu není pomoci akorát je mě líto těch opravdových fandů.VztekVztekVztek

  • Hajný 883.8.2017 22:06reagovat

   Křetínský je hrobař no, jednou opravdu skončíme ve druhé lize

   • lidoop3.8.2017 22:08reagovat

    Vy dva se chytte za curaky a bezte oba do hajzlu. Dekuju

   • bourec3.8.2017 22:12reagovat

    já myslim,že bysme to potřebovali,když to tady poslední dobou čtu.a jak by sparťanský řady prořídly.

  • DaveACS3.8.2017 22:08reagovat

   Ta druhá část poslední věty mě v kontextu s tvým dlouhodobým profilováním se zde na fóru poslala do kolen.

  • victorlima3.8.2017 22:10reagovat

   Venouši ty si králem zdejších blbů.

  • starákopacka3.8.2017 22:11reagovat

   Nevadí, to si sedne. Konečně se udělala radikální čistka a je jen otázkou času, kdy budeme drtit s makarónem v čele celou ligu. S hrái jako Mavuba a Mandjick nemůžeme šlápnout vedle.

 • HET liga

  podzim3.8.2017 22:00reagovat

  Myslím že na naši lígu máme úžasný rozpočet a s osmi trenéry 30ti hráči a úžásnými posilami kteří se za ranec přišli užít Prahy a podívat na památky.

  Pevně věřím, že s tímhle trenérským štábem budem atakovat přední místa ligy a dostanem se do předkol evropské ligy...

   

  • Hajný 883.8.2017 22:05reagovat

   Jak to je v téhle sezoně s EL? Zcela vážný dotaz. Třetí + čtvrtý do předkola a vítěz Ondrášovky nebo co to je, zase do skupiny? Je to pokaždé jinak, takže se v tom opravdu nevyznám.

 • Zápas

  Chabix3.8.2017 21:59reagovat

  Tak úplně bída to nebyla. Spíš nám dost nepřálo štěstí a celý zápas zkomplikoval gól CZV z jejich jediné šance zápasu. Trenér dobře usoudil, že hráče, kteří nebudou schopni odehrát celý zápas, dá do hry o něco později. Nicméně závěr zápasu nám ukázal tvář a že v lize budeme hodně silní a letos si pro ten titul a přímý postup do ligy mistrů dojdeme.

  • podzim3.8.2017 22:01reagovat

   Seš totálně vožralej!!

  • lidoop3.8.2017 22:02reagovat

   CZ a jejich jedina sance zapasu? Promin, ale bud ses na ten zapas nedival, anebo jedes na necem hodne silnym. CZ mohla dat dalsi minimalne tri goly. Do polocasu.

   • Chabix3.8.2017 22:04reagovat

    Myslíš ty jejich propagační střely z poza šestnacty? Tak to za šance nepovazuju.

    • lidoop3.8.2017 22:07reagovat

     Ne, myslim to, jak hned na zacatku sel hrac CZ zprava na Dubravku a nedal (byl by to temer stejnej gol jako v prvnim zapase). A pak sli jeste myslim dvakrat dva ti jejich cernosi od pulky a prokombinovali to az do sestnactky. Jednou z toho to daval jeden z nich zleva tesne vedle pravyho vinglu.

   • Chabix3.8.2017 22:04reagovat

    Myslíš ty jejich propagační střely z poza šestnacty? Tak to za šance nepovazuju.

  • posterloi3.8.2017 22:03reagovat

   No taky oni měli nahráno, moc se nikam nehrnuli a už k tomu nepřistupuješ tak zodpovědně, když víš, že soupeř má chvíli na to, aby dal 4 góly. I tohle hrálo roli. Každopádně Rosa je svým myšlením dopředu určitě někde jinde než Frýdek a další. Takoví hráči musí hrát od začátku, pokud jsou zdraví. První poločas jsme hráli prakticky bez jakékoliv ofenzívy. Buď hráči defenzivní nebo nekreativní. Takže zbýval jen Plavšič a podle toho to vypadalo. Kadlec je z formy a Janko i když působí, že se nesnaží, tak prostě ty balóny do vápna nemá, bez nich bude působit pořád takhle a je potom opravdu zbytečný hráč. Ale to už musí složit trenér, abychom takového hráče uměli využít.

   • victorlima3.8.2017 22:09reagovat

    No já bych myslel, že Mavuba i Mandjeck by mohli víc pomoci ofenzivě, ale nemají na to zatím kondici. Ta kreativita bohužel chybí. Mužstvo si nevěří a proto většina hráčů hraje pod své možnosti. No a co si budeme vyprávět, štěstíčko se nám už taky dlouho vyhýbá.

  • Hajný 883.8.2017 22:04reagovat

   Smích chyť se za ruce s ostatními sluníčky a zpívejte Hare krišna

   • thomasd863.8.2017 22:05reagovat

    A Ty se chyt s ostatnima kretenama z Plzne a Slavie a jdete do prdele

 • Titul

  SuperFrankie3.8.2017 21:56reagovat

  Sedne si to a vyhrajeme titul. Nepochybuju o tom.

  • adam3.8.2017 22:06reagovat

   Souhlasím, ale myslím si, že to bude mj. také tím, že Slavia i Plzeň budou hrát mimo ligu i poháry.

   • lidoop3.8.2017 22:08reagovat

    No nepovidej Smích

   • victorlima3.8.2017 22:16reagovat

    No samozřejmě. Budou hrát poháry a všichni se na ně pěkně nachystají, trochu je pokopou a oni na tom budou jako Sparta v posledních létech (na jaře v pohárech obvykle jen Sparta).

  • standis3.8.2017 22:08reagovat

   Já si to stále ještě myslím taky, ale mám už jeden otazník. Připadá mně, že ne všichni hráči hrají naplno a to nemá se sednutím nic společného.

 • hodnocení

  bourec3.8.2017 21:50reagovat

  Na Letnou sem dnes šel s asi desetiprocentní nadějí,že se stane zázrak,a postoupíme.Nestalo se.Soupeř nás přehrával ve všem,a do gólu jasně dominovalProč?Čtyři obránci+Mavuba,Frýdek,Mandjeck,všechno defenzivní hráči.Navíc trapnej janko(už to můžu napsat)a asi na drogách kadlec.Jedinej kdo hrál,byl Plavšič.A tady se mi vkrádá do hlavy myšlenka,že jsme to trochu vodepsali,protože kdyby jsme fakt za každou cenu chtěli jít do EL,tak bysme museli hrát v sestavě z posledních dvaceti minut,i přes určitou už laxnost soupeře.Takže Liga a LM je důležitější.Na adresu Rosy můžu jenom napsat že bych byl šťastnej,kdyby zdraví drželo,je to borec.Co se týče všech novejch hráčů,tak všichni maj u mě šanci,až na jednoho.Janko.Ten už ne.To že může bojovat s nervozitou z novýho prostředí,zvykat si na spoluhráče,jazyk,to beru,ale ten kluk nemá dynamiku(zlatej Lafata),nemá výběr místa,nemá hlavu,nemá souboje ,nic.Toho už v sestavě vidět nechci.Jinak sem trpělivej.

  • posterloi3.8.2017 21:57reagovat

   Jak je potom možné, že všude kde Janko byl, tak sázel gól za gólem? To najednou zapomněl hrát fotbal? Prostě nemá přihrávky do vápna - dostal on třeba centr jako Lafata po kterém bylo břevno?

   • Pouzar113.8.2017 22:00reagovat

    Nedostal, ale když už tam letí, tak dvoumetrovej Janko začne couvat ( pokaždý ) až se najde soupeř kterej ho předskočí o metr vpřed Smích

    • posterloi3.8.2017 22:04reagovat

     Ale pořád ho předskakují daleko od brány. I kdyby tu hlavu vyhrál, tak jí těžko ohrozí. Nebo těžko by to někomu sklepával. On nemá centr kolem penalty nebo i blíže, aby tu bránu mohl i ohrozit. Takové prakticky ještě nedostal.

   • thomasd863.8.2017 22:00reagovat

    Presne...ja se nedivim ze je otravenej, kdyz nema jedinou presnou prihravku, pak proste vypada spatne, kdyz jednu sanci neda...Lafata mel tri tutovky a kolik ze dal golu? To je jak mit Kolera a kritizovat ho, ze neni sprinter a mit Barose, a nadavat mu ze nevyhrava nakopavany balony..Uz se trosku vzpamatujte

   • bourec3.8.2017 22:01reagovat

    Tak jo,dával,má solidní čtyři roky,což na to,že je mu 34let,neni zase tak buhvíco.Dva roky Twente,a dva roky Basilej.Sparta se asi jeho oblíbenou destinací nestane.Myslim že pokud budem hrát útočně,a bude to do vápna pernamentně lítat ,góly by dal asi taky.Zatim je ale na hovno.

    • thomasd863.8.2017 22:04reagovat

     a Lafi je zase daval jen v cesky lize...Mam ho rad, ale v tomhle zapase nedal tri tutovky a lidi ho chvali jakej je frajer...nedat ty tutovky Janko, tak lidi stavi hranici. Lafi mel Rosickyho proste a to hra vypadala diametralne odlisne

     • starákopacka3.8.2017 22:14reagovat

      Lafata dával góly i v evropskejch pohárech a za tu dobu co je ve Spartě jich dal dost. Po tomhle zápase tady blábolit, že nedal tři tutovky, to už je klasická h§l, kterou si najde ten, kdo chce psa bít.

   • ajosek3.8.2017 22:02reagovat

    Tak sázet góly v Austrálii a Švýcarsku umí každý trouba

    • bourec3.8.2017 22:04reagovat

     ne Austrálie,tak se byl jen vzpamatovat po Turecku,ale holandsko.

     • thomasd863.8.2017 22:07reagovat

      jn...taky si rikam ze Holandsko je mizerna soutez, ceska ma jiste mnohem vetsi uroven...tohle fakt nema cenu

    • posterloi3.8.2017 22:05reagovat

     Tak hlavně, že naše liga je nějaké velké terno a těžká soutěž.

82374 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha