Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Neděle a nová Sparta

  Fanoušek z Liberce 9.9.2017 11:41reagovat

  Všimli jste si toho, jak se mluví o ”nové spartě”?

  Mluvil o ní Kováč, poutá se na ní na webech, ofiku, idnesu, isportu, v blesku, v novinách.Prý pojedou všichni na 300%.

  Podle mě se něco muselo na Letné stát, buď zázrakem všichni začali makat a naučili se systém Stramy nebo další mediální kecy. Ale proč by to dělali, když by potom jen dalším hnusným výkonem nas*ali fanoušky??

   

  Byl bych rád, kdyby nám Stramaccioni a tým ukázal zase perfektní výkon a zavřel huby všem těm trotlům.

  • Shrekson9.9.2017 11:55reagovat

   Když se to nepovede tak na derby, bude nová Sparta 3.0 😂

 • Fanoušci Sparty.

  pátek9.9.2017 10:58reagovat

  Toto jsou stránky fanoušků AC Sparta Praha jak je uvedeno v nadpise. Mě se zdá, že někteří spíše Spartu a jejich hráče pomlouvají. Ty,kteří fandí jinému klubu by měli tyto stránky opustit.Pokud budu kritizovat někoho musí napsat důvody kritiky, ale nezapomínat také co hráč pro Spartu odvedl.Nemohu brát v potaz, že Lafata, V. Kadlec a jiní by měli odejít. Pokud je trenér trenérem musí vědět kdo do jeho týmu patří a dát mu takový prostor, aby to dokázal. Záleží také na trenérovi, aby ho donutil k takovému výkonu jak si představuje.

  • waaw9.9.2017 12:33reagovat

   Tak napriklad ja kritizuji tento tvuj prispevek. Duvod: Omezovani kritiky a nabadani pouze ke konstruktivni kritice mi pripomina doby davno minule

   • pátek9.9.2017 18:47reagovat

    Já nikoho neomezuji, ale vybrat si hráče protože se mi nelíbí a pořád o něm psát, že tam nemá být není objektivní.

 • Jazyk

  Chabix9.9.2017 9:57reagovat

  Nekdo tu jako vzor prebudovani tymu a vytvoreni Babylonu uvedl jako typ Chelsea. Na což mu jiný odpověděl, že srovnává jabka s hruškami. Ano jazyková bariéra je problém a angličtina nebo němčina jsou universalni jazyky. Chapu že i v italské a španělské lize se přizpůsobuje domácímu jazyku i když se ve světě moc nepoužívá. Ale co takové týmy jako jsou ruské CSKA Moskva, Zenit Petrohrad. Nebo ukrajinsky Sachtar Doneck, Dinamo Kyjev. Nebo portugalska liga. I to Turecko a Řecko jsou jazykově dost vyhraněný. To, že tam fotbal teď spíš upadá, má jiné příčiny. Kdo něco chce, hledá cestu. Kdo něco nechce, hledá důvody proč to nejde.

  • pátek9.9.2017 10:13reagovat

   Uveď jaké příčiny jsou ty jiné.

   • Chabix9.9.2017 10:15reagovat

    Ekonomická situace, politika, bezpečnost.

    • pátek9.9.2017 10:36reagovat

     To jsou víc jak 10 let staré věci a oni upadají teprve teď?

     • ACS 18939.9.2017 10:41reagovat

      No, rozhodně neupadají kvůli jazykovým bariérám. To je neskutečný co tady kvůli takové blbosti předvádíte.Vztek

      • ACS 18939.9.2017 10:41reagovat

       *upadají

       • ACS 18939.9.2017 10:42reagovat

        No, tak nic jdu radši spát.

     • Chabix9.9.2017 10:53reagovat

      No jo chytání slovíček. Když píšu teď něco upadá, tak tím mám na mysli proces, který před nějakou dobou začal (to může být několik let) a stále pokračuje. O tom, že Ty problémy jsou 10 a více let, bych taky zapochyboval. Něco je aktuální, něco má svůj vývoj a pak to začne eskalovat. Jako mohl bych ti to tu vypsat dost podrobně, sepsat ti elaborát pomalu na 10 stránek, ale nevidím v tom smysl a nechci se tím otravovat.

 • Šíp

  K0F19.9.2017 8:05reagovat

  http://www.ceskatelevize.cz/porady/10090925908-vsechnoparty/217522161600026/

   

  Výše link na Lafatovo vystoupení. Osobně bych řekl, že tu pár lidí celkem zbytečně hysterčí. Šíp se sice snažil pár takovejch jedovatějších kousků dát Lafatovi do úst, ale imho to ustál v pohodě. Jediný, co dohromady řekl, že těch změn na čas v letní přípravě bylo podle něj moc a že aktuálně je to špatný.

  • rabac9.9.2017 8:24reagovat

   Lafatovi tleskám, takto vypadá dnešní Sparta. Kabina je jeden z rozhodujících článků v kolektivním sportu , je vidět, že zde mnoho přítomných nehrálo fotbal na nějaké slušné úrovni, ale jen mudrují na internetu a věří a papouškují co někde slyšeli.Bylo vidět, že se Lafata hodně kontroluje aby to neřekl ještě otevřeněji a určitě není poslední kdo se ozval.Myslím, že spartanská veřejnost půjde za Lafatou samozřejmě až na pár zdejších milovníků času stráveného psaním na e Spartu.Stramu nepodráží čeští hráči ale cizinci, kteří neplní to za co jsou královsky placeni, samozřejmě ne všichni.

   • Ferry9.9.2017 8:26reagovat

    Lafata včera otevřeně prohlásil,že nevěří,že si to sedne.Už jen to stačí na to,aby byl odejit.Pokud totiž hráč nevěří trenérovi,je to cesta do nikam.

    • K0F19.9.2017 8:34reagovat

     Až na to, že nic takového otevřeně neřekl. :)

     • Ferry9.9.2017 8:43reagovat

      Tak si to pusť ještě jednou.Prohlásil něco ve smyslu,že je moderní používat fráze,jako že si to sedne,ale že těch změn je moc a že tomu nevěří,protože na to ve Spartě není čas.

      Pokud to chápeš jinak,je to tvoje věc.

      • K0F19.9.2017 10:32reagovat

       Ferry, prohlásil přesně toto:

        

       Šíp: ”Tak ale je to vážná situace. Že jo?”

        

       L. ”Je. Já myslím, že teď je sice taková populární fráze všude říkat, že ono si to sedne.

        

       Šíp: ”Ano.”

        

       L: ”Ale myslím si, že ve Spartě na to není čas, že... jak Sparta byla zvyklá a nebo i všichni sparťanští fanoušci, že Sparta musí vyhrávat od začátku sezony.”

        

       Šíp: ”No jasně”.

        

       L: ”A není na to čas. Myslím si, že je to hodně špatný teďkon.

        

       Šíp: ”Momentálně je to špatný no, a vy, jako jak na vás koukám, nejste přesvědčenej, že si to jen tak brzo sedne.”

        

       L: ”No, já myslím, že ten zásah je hrozně velkej, no.”

        

       Šíp: ”Co? Že je to prostě ... širokej hráčskej kádr. Zbytek...”

        

       L: ”Ne ne, širokej, no ale těch změn.

        

       Šíp: ”Těch změn je hodně.”

        

       L: ”Na ten čas, kterej v tý letní přípravě byl, je strašně moc.”

       • ACSpartaPraha4ever9.9.2017 10:35reagovat

        Pokud se do toho můžu vmísit, tak si myslím, že si v tom každý najde to svoje.

       • K0F19.9.2017 10:36reagovat

        Nikde explicitně neřekl, že tomu nevěří. I když je jasný, že jeho krevní skupina je českej trenér, čeština v kabině. A taky je jasný, že celkově mu změny úplně vonět nemusí.

         

        Ale dohromady řekl jen to, co se razí i tady. Na ten čas je toho hodně.

        A tady se jedním dechem dodá, že se mělo začít už dřív.

    • Capo9.9.2017 8:47reagovat

     Nic takového neřekl. Řekl, že nevěří, že si to hned sedne, protože je moc změn, na které bylo málo času. Což je prosté konstatování toho, co každý ví. Ostatní věci byly řečené v nadsázce, protože je to zábavný pořad a tady se kvůli tomu zatapetovaly dvě stranyÚsměv

     • hombre9.9.2017 9:04reagovat

      Normálně by to nikdo nebral vážně, ale není to tak. Situace ve Spartě je hodně napjatá, je tam hodně změn, nedaří se, je tam určitá nejistota. Projekt, který je ve Spartě, je něco nového, potřebuje dřinu, kázeň, soudržnost, poslušnost a sebeobětování se týmu.

      To co řekl, je strašně citlivé. A on jako kapitán prohlásí, že se v kabině nekomunikuje, je tam moc cizinců, Bibi má moc asistentů, ten to má dobrý, nesedne si to - už ten výraz vše prozrazuje, nevěří projektu! Tady musíš číst mezi řádky!!

      Sparta potřebuje klid a to se nestane. Vylezou znovu všichni Sieglové, Mádlové, Zelenkové a další a začnou házet špínu na Spartu.

      Co hráči si o tom mají myslet. Místo dřiny, tréninku, taktiky, tmelení týmu, se budou ještě více selektovat Neutrální, to je špatně. Toto musí Stráma řešit. Lafata mu měl dát v televizi podporu a hráčům taky, tady ale udělal to nejhorší, co mohl, bohužel.....

      • rabac9.9.2017 9:36reagovat

       Většinou co jsi kdy napsal, bylo rozumné i tebou protěžování hráčů z dorostu i když jsi je viděl růžovými brýlemi, myslím jejich výkonost,ale v otázce kabiny a Lafaty se dle mne mýlíš bez základní party nemůže mužstvo fungovat a to hlavně v zemích jako u nás, kdy technicky, rychlostně zaostáváme proti fotbalově nadanějším zemím. Podívej se na Plzen co dokáže kabina a trenér za kterým mužstvo jde.

       • hombre9.9.2017 9:50reagovat

        Ale proto to píšu. Nikdy nic nevyhraješ, když hráči netvoří partu, která táhne za jeden provaz.

        Přečti si co jsem napsal nad tebou. Když něco začínáš tvořit, tak musí všichni táhnout jednu káru, protože je jen málo a jsi odsouzen k nezdaru.

        Kdyby jsi přišel do týmu třeba do Němu, do Anglie, Dánska atd., a tam by ti dávali najevo že jsi cizinec, dobře placený a je vás moc a je to odsouzeno k nezdaru, jak by se ti pracovalo? Blbě a to je přesně tento případ.

        Já si pamatuju Chelsea, když začínala její nová éra. Nakoupilo se hafo nových a skvělých hráčů a celý podzim a část jara hráli jak pomocní, porážky, plichty, ale pak začala raketa. Ale všichni hráči jezdili po prdeli, nikdo nebrečel, makali, makali, makali a výsledek se dostavil.

  • jakub23119.9.2017 8:43reagovat

   Souhlasim je to cely nafouknuty. A to, ze rekl, ze dalsi den muze mit vyklizenou skrinku bylo v nadsazce.. a jestli je pravda, ze se v kabine mluvi malo tak to neni jeho chyba

   • Tazmen9.9.2017 9:20reagovat

    Tak ono je to všechno logický, když ti přijde do kabiny 11 nových hráčů, navíc cizinců, výsledkově ani herně se moc nedaří tak se prostě moc nemluví.

 • Lafatobijci

  Tazmen9.9.2017 8:02reagovat

  mají žně a dělají z komára velblouda Smích

  • Ferry9.9.2017 8:08reagovat

   Třeba já nejsem žádnej Lafatobijec,ba naopak jsem se hop vždycky zastával,ale včera to jednoduše nezvládnul a odhalil se v plné kráse.Otrávení

   • Tazmen9.9.2017 9:02reagovat

    Co řekl špatně?

 • Lafata

  hombre9.9.2017 1:30reagovat

  Když přišel Lafata do Sparty, byl jsem strašně rád, viděl jsem v něm spásu, zabijáka soupeřů, obrat v úpadku Sparty, udělál bych mu klidně sochu.

  Jak je tu David dlouho 4-5 let?

  Co jsme jeho angažmá získali? 4x král střelců a 1 titul, co získal Lafata 1 titul a 4x král ligových střelců...

  Co získala Sparta ještě ? 1 titul, kdy nebyl Lafata králem střelců, žádná LM a málo důležitých gólů, simulace a podvody(Dukla a Teplice), změny trenérů, rozhodování kdo bude trénovat, kdo bude hrát a co se bude hrát, nepřijmutí nových trendů, atd....

  Co získal Lafata? 4x král ligových střelců....

  Co přináší Lafata za poslední 2 roky Spartě? Druhá a třetí místa, změny trenérů, utrápené výkony, góly proti sestupujícím týmům, góly z penalt, fauly, simulace a nekoukatelný, hlemýždí přechod do útoku, atd..

  Co zíslal Lafata? 4 král ligových střelců...

  Loni tu byla kauza Konaté. Skoro všichni jste ho odsoudili... A co vlastně udělal špatně? Byl hloupý a naběhl si agentům.

  Co dělá Lafata? Podrývá autoritu trenéra, hráčů, kope do koncepce Strahova, každé slovo má jiný smysl, vše co dělá, dělá jen pro sebe. On zůstal Pulkrab musel pryč, on zůstal Holoubek pryč, on zůstal asi i Čermák pryč. Kdo tu zůstane a kdo bude vyhovovat Lafatovi?

  Kdo tu víc ničí Spartu?

  Nechám to na vás, hlavně ať tu nepíší trollové jako votrok Neutrální!!!

  • ajosek9.9.2017 2:20reagovat

   píšeš hovna,Lafata je jedinej kdo dává góly ať se děje co se děje!!Tak Jestli jsi fotr Pukyho nebo Juliše tak jdi onanovat jinam blbečku!

   • hombre9.9.2017 7:07reagovat

    Smích, jseš nasranej?

    Tak si zapni Šípa a znovu a znovu a pak se omluv, blbečku!!!

    Ta toto by ho všude vykopli z týmu a ty ho tu hájíš? Jseš normální? Kdyby aspoň něco hrál, ale on je nejslabší, nebo jeden z nejslabších na place už rok VztekVztek.

    Jestli někde pracuješ a začneš takto pomlouvat své nadřízené a svoje kolegy, tak tě další den vyrazí a je to správně!!!!

     

    • johnny19.9.2017 7:59reagovat

     Je to tak, potrefená husa vždycky kejhá nejvíc. Myslím to tak, že v poslední době se odmaskoval Frýdek, nechápu proč ho ve Spartě pořád drží, Vácha ten už naštěstí vyletěl a teď Lafata, který by ho měl ihned následovat. To jsou přesně ti čeští borci, kteří už léta rozesírají Sparťanskou kabinu a proto to se Spartou vypadá tak jak to vypadá. Ten včerejšek byl vrchol!! Dokud se s těmito hráči něco neudělá tak se Sparta nikam neposune.

    • Tazmen9.9.2017 8:06reagovat

     Co to meleš za sračky, ty si to pusť znovu až vystřízlivíš Smích Co řekl tak hroznýho?

  • captain_obvious9.9.2017 2:44reagovat

   Ve chvíli, kdy se do nás strefují ze všech stran a házejí nám pod nohy klacky, aby nás potrestali za to, že jsme vystoupili z řady a zkusili něco udělat jinak, než je v českém fotbalu zvykem, si tenhle jinak uzavřený, málomluvný borec pustí pusu na špacír v televizi, čímž ne že poskytne Sieglům, Novotným a spol. munici, ale on jim ji ještě donese na zlatém tácu, narve ji do zbraní a ty jim strčí do rukou Smích A za to, že je to takovej jejich hodnej poskok, tak ho nechají být a ty zbraně namíří na Štramáka, Křetínského, nové hráče v týmu. Nádherné gesto, aplauduju vestoje.

    

   Zmínil jsi Konatého - Konaté byl hloupý a poškodil sám sebe, totálně se odepsal. Lafata byl včera večer hloupý, poškodil zahraniční posily, trenéra, jeho realizační tým, majitele klubu, přičemž sám posílil svou pozici v očích ”tvrdého jádra”. Buď je opravdu tak tupý, že si prostě nedokáže uvědomit, jak to vyzní a co tím způsobí a nebo to bylo úmyslné gesto zhrzeného egoisty, kterej se teď s půlkou kádru nedomluví a přece se na tu jednu sezonu nebude učit anglicky, to si radši bude na tu situaci stěžovat, kudy chodí. Nevím, co je horší nebo spíš smutnější.

    

   P.S.: Pokuta nebude a na Karvinou opět v základu s kapitánskou páskou. Štramák bude mlčky přihlížet se svázanýma rukama, protože nechce další rakve na stadionu atd. Díky Davide.

   • Dragys9.9.2017 2:58reagovat

    Už dlouho je načase nechat pana Lafatu si s tím Olešníkem vykopat divizi Vztek

   • hombre9.9.2017 7:12reagovat

    Jestli má Stráma koule a já věřím, že má, tak bude na Karvinou jiný hrot, Lafata na tribuně a na lavce bude sedět Drchal.

    Jestli to tak bude, tak jedině díky Davide, to bylo to nejlepší, co jsi udělal pro Spartu Smích.

  • maaarty9.9.2017 3:52reagovat

   Neskutečný hovna. Každou chvíli se tu objeví citát ze seshitýho/plzeńskýho fóra ve smyslu jací jsou kašpaři, ale když si jakýkoli antisparťan přečte tohle, tak se musí za břicho popadat.

   • hombre9.9.2017 7:20reagovat

    Co je na tom špatného? Co jsem napsal a není pravda?

    Ze Slávisticko/Plzeňskýho fóra jsou unešeni a za břicho se popadají ze včerejšího kolapsu Lafaty u Šípa!!!!!!!

    Já to ještě nevydýchal a myslím, že bude dlouho trvat, než to vydýchám. Takto kopat do Sparty jsem od aktivního hráče Sparty ještě nevidělNeutrální.

  • kilovolt9.9.2017 7:24reagovat

   neboj....i kdyby to bylo jak říkáš, jednou mu končí smlouva....Smích

   • K0F19.9.2017 7:43reagovat

    Kterou mu neustále prodlužujou... už mohl být dávno klid.

    • Ferry9.9.2017 7:46reagovat

     No,včera u Šípa se Lafata opravdu zachoval jako zhrzený egoista a měl by okamžitě dostat minimálně citelnou pokutu.

     • K0F19.9.2017 7:57reagovat

      Zrovna na to koukám, abych si udělal obrázek sám a zatím to není nic tak hroznýho.

  • pátek9.9.2017 10:32reagovat

   Podívej se po celé lize jak se filmuje a co dělají rozhodčí. Kolik neuznají regulérních gólů. Takový Braite z Liberce, když vidí Sparťana je jako býk. Dočkala sprostě vyprovokoval a pak se tomu smál. Když jsou ”špatní” rozhodčí tak kdo chce uspět musí být ďáblem a ne andělem. V lize je nejméně 40 hráčů, kteří jsou větší simulanti a jak se dnes říká agresivnější než Lafata. Mám dojem, že i někteří fandové Sparty ji pomlouvají. Fandové jiných klubů naopak tvrdí, že jejich hráči hrají férově a vše je v pořádku.

 • Kasik

  petr1378.9.2017 23:18reagovat

  Pokud o tom vedel a schvalil Lafatovi ucast u Sipa, tak je to na vyhazov. Taky je mozny, ze tam Lafata sel na vlastni pest, coz je pak na vyhazov jeho. Kazdopadne z hlediska komunikace Sparty bota jak prase

  • standis8.9.2017 23:23reagovat

   SmíchJste se tady všichni zbláznili?

   • petr1378.9.2017 23:25reagovat

    Tobe zrejme prijde normalni,ze v tyhle extremne vypjaty dobe jde kapitan do televize a poblije tam svuj tym od vedeni pres trenera po spoluhrace

    • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:28reagovat

     Já chápu fanoušky, kterým se to líbí. Jako moje první emocionální reakce je ”všichni to vidí jen křetínský a štramák ne” ”vyhoďte ho”.

      

     Ovšem, na druhou stranu si musíš říct, že tohle si hráč nesmí dovolit a chyba bude asi v těch hráčích..

    • standis8.9.2017 23:28reagovat

     to je zábavný pořad. Kdyby takhle mluvil vážně do seriozního media, tak je to něco jiného.

     • petr1378.9.2017 23:33reagovat

      Je to uplne jedno, on nevtipkoval

     • thomasd868.9.2017 23:33reagovat

      Sorry, to je uplne jedno kde se takhle vyjadruje. Jednou je Sparta jeho zamestnavatel, tak o ni ma mluvit na verejnosti s dekorem. Ty o Svym zamestnavateli taky nepujdes placat do televize hlouposti i kdyz do zabavnyho poradu. Tohle maji sportovci vetsinou ve smlouvach. A nejen sportovci ale i zamestnanci ruznych firem...

      • standis9.9.2017 0:04reagovat

       to není jedno, kde se vyjadřuješ. Nadsázka, humor, to patří do zábavného pořadu.

       • captain_obvious9.9.2017 1:24reagovat

        Tak to potom asi nechápu jeho humor...

   • sparťanský votrok8.9.2017 23:28reagovat

    Jj, tohle mi připomíná současnou EU - ve stylu ”je tu svoboda slova, ale jen počkej jestli nebudeš mluvit stejně jak chceme my” :-D Už chybí jen na Lafatu připravit hranici a skrtnout sirku.

    • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:31reagovat

     To bych nepřirovnával. Sparta je firma, kde politiku určuje firma. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

      

     EU nezakazuje mluvit. Jen neposlouchá :D.

    • petr1378.9.2017 23:38reagovat

     Musim rict, ze jsi troll slusne urovne

  • Lobrock8.9.2017 23:29reagovat

   Tohle fakt není normální, aby si Sparta hřála na prsou takovou zmiji. Zákeřňák, kterej potopil Holoubka a teď krmí jedama i Stramáka. Nechápu, že ho Sparta už dávno nevyrazila.

   • Jiri ACS8.9.2017 23:33reagovat

    Je pravda,že já osobně bych to takhle veřejně neřekl.A je to neprofesionální.Ale na druhou stranu si ho vážím,že má koule svůj názor říct takhle veřejně i když si musí být vědom potencionálních následků.

    • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:35reagovat

     To máš pravdu.

      

     otázkou je - komu tím vlastně pomůže :)

     • thomasd868.9.2017 23:39reagovat

      Tohle Sparte leda uskodi, je to leda strileni do vlastnich rad. Spinavy pradlo ma zustat v kabine a v klubu. Jednou je jeho zamestnavatel Sparta a tak se ma chovat, ale to jsme zase u toho profesionalismu...

      • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:42reagovat

       +1

  • hombre8.9.2017 23:42reagovat

   Hmm, před časem jsem psal, Vácha první viník a odchází, myslel jsem i Venca, Frýdek. Na čekačce Mika a Lafata. Podařil se jen Vácha, ach jo!!

   Lafata musí ven Neutrální.

   Ta paralela s Holasem....

    

   • thomasd868.9.2017 23:46reagovat

    Bohuzel, nikdy bych to nerekl ale to neni poprvy co se takhle projevil. Uz po odchodu Holoubka rekl neco ve stylu : Trenovat tam muze kdo chce, ale o tom jak budeme hrat rozhodujeme sami...

    • Jiri ACS8.9.2017 23:53reagovat

     Kazdopadne si nemyslim,ze by tam sel tajne nebo na vlastni pest.To by si urcite nedovolil.Podle me dostal svoleni od Sparty tam jit jen se rozmluvil ponekud vic nez si Kasik myslel.

     • thomasd868.9.2017 23:58reagovat

      Nevim no,to je dost dobre mozny, kazdopadne medialni obraz tim proste utrpel hodne. Na verejnost proste mame pusobit jednotne , problemu je ve Sparte dost, tak proc do toho jeste ryt? Staci uz media, byvali hraci, agenti...

 • Šíp

  Paspartu8.9.2017 23:16reagovat

  Lafata mě hodně zklamal. Pokud má problém, tak ho má řešit v kabině a né přes média. Obzvlášť jako kapitán. A z pozice kapitána má určitě vliv na to, aby se něco změnit mohlo. Možná by stačilo jen dát nějaký impuls a né hned odsoudit trenérův projekt a kydat na něj špínu.

  • Mates8.9.2017 23:34reagovat

   Navic kdyz Strama o Lafatovi vzdycky mluvil s obrovskym respektem.

 • Lafata u Šípa

  wasek2611@centrum.cz8.9.2017 22:59reagovat

  Vypíchnu nejdůležitější věci

   

  - podle Lafaty se to nesedne

  - hráči spolu nemluví

  - Biabiany má 8 osobních trenérů znamenalo, že jen Biabiany rozumí trenérům, protože umí italsky jako oni

  - Podle lafaty těch změn bylo moc

  - Nevadí mu počet hráčů, ale to, že neni danej hlavní jazyk a všichni si mluví vlastní řečí

  • pubi8.9.2017 23:01reagovat

   Třeba by si to sedlo, kdyby si občas sedl Lafi..

   • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:03reagovat

    jj problém je i v tom, že sami hráči tomu nevěří. Tohle popravilo i Holase.

     

     

    • dominik278.9.2017 23:11reagovat

     Já myslím, že Sparta si ještě hezky vylíže tu svou připosranost, že tu čistku neudělala už v průběhu jara a nevzala to pořádně zgruntu. Jasně, odstavit trenéra bylo jednodušší, ale podívejme se, kam to vede.

     • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:16reagovat

      jj..

       

      ...timhle udělá Lafi tlak na trenéry. Fanoušci půjdou za Lafatou a nakonec dosáhne zase svýho - přijde Rada :D

   • petr1378.9.2017 23:04reagovat

    Ja jsem v jeho pripade hodnd rozpolcenej. Na hristi vzdycky dre do umoru, goly furt nejaky dava. Ale cim dal vic ho podezrivam, ze je to lidsky castecne krivak

    • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:05reagovat

     To je jednoznačně. Skromnej, ale křivák. Nicméně to u fotbalistů není nic zajímavýho.

      

      

    • pubi8.9.2017 23:16reagovat

     Já už v podstatě nejsem ani rozpolcenej, protože o tom charakteru už vím nějaký dva roky zpátky, tohle se prostě děje u něho na denním pořádku. A nehledě na to, že na hřišti je prostě pravidelně nejhorší - s výjimkou Boleslavi, kde zahrál dobře. Jinak sice dře, ale je tak pomalej a pak pod tlakem i tak technicky špatnej, že prostě kromě čichu na góly neudělá nic. Jak už jsem tu psal, kdyby byl proti Slovácku na podhrotu kdokoliv jinej, mohl vytěžit Ben Chaim jen za první poločas díky svým neustálým ofenzivním náběhům dva góly. Místo toho oslavujeme Lafatu a nadáváme na Bena, protože se po Lafatovo zkur*enejch přihrávkách nevrací.

     • petr1378.9.2017 23:20reagovat

      Obavam se, ze s Ben Chaimem si v otazce charakteru nemaji co vycitat

      • pubi8.9.2017 23:26reagovat

       Jasně, u Ben Chaima jsem teď o charakteru vůbec nemluvil. U něho je jasný, že kdyby ”měl hlavu”, tak nehraje fotbal v Čechách. Ještě loni se o něho zajímal Arsenal a je dost pravděpodobný, že to ztroskotalo právě na tomhle. Ale já se chci dívat na fotbal, a on je prostě fotbalista vynikající, což dřív nebo později ještě dokáže. Proto jsem ochoten mu tohle do určitý míry tolerovat - tím spíš, že je tu novej, třeba až se tu takhle bude chovat dva roky, stejně jako Lafi, tak se na to budu taky koukat jinak.

       • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:30reagovat

        Padání pro mě není fotbal.

         

        Kličky nejsou fotbal to je freestyle. Zpracování má parádní, střelu dobrou. Ale jeho výkon by byl super ve starý gardě. Chodicí fotbal skvělá technika.

         

        Stará garda mě ale nebaví. Při vší úctě k těm hráčům, kteří toho Spartě tolik odvedli, tak prostě je to pomalý a bez bojovnosti (i když jejich bojovnost je často vyšší než ta B. Chaima

         

        • pubi8.9.2017 23:34reagovat

         Napiš Cristianovi na Twitter (jak je tady asi zvykem), ať si uvědomí, že neni freestylista, ale fotbalista. A že to, co zvedá normální lidi ze sedadel a hučí při tom celý Bernabeu, tebe nezajímá. Ať se radši naučí skluzy. Bože.

         • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:36reagovat

          CR hodně maká. Presuje. Jestli nevidíš rozdíl práce pro tým CR7 a Bena tak se asi díváš na jinej Real Madrid :D

          • pubi8.9.2017 23:38reagovat

           Vidím. Ale pokud kličky nepatří do fotbalu, tak proč to dělá? Prostě si řek totální hloupost, navíc ve vlákně, kde se řešil křivák Lafata. Ale byla jen malá možnost kopnout si do cizáka, tak proč ne, žejo. Smích

           • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:41reagovat

            Tak CR má ohromnej tah na branku.

             

            Jako takhle, kdyby Chaim měl už golovou statistiku jako CR7 tak bych mu možná i to nevracení odpustil. Ale nemá. Jeho přínos pro tým je fakt malej. Narozdíl od CR7.

             

            Hele Biabiany hraje dobře, Plavšič se mi líbil, Mandjeck hraje taky relativně slušně. Fakt nejde o to, jestli je cizák nebo ne. Na to já fakt nehraju. Důležitý pro mě je jak hraje. Jak je prospěšnej týmu.

            • pubi8.9.2017 23:47reagovat

             No a já prostě říkám, že v Benovi vidim, že má fotbalový schopnosti, který když se z něho dostanou, tak bude tomu týmu do ofenzívy nejprospěšnější ze všech. Tím pádem jsem mu ochoten, tím spíš po pár zápasech, něco odpustit. A tim bych tohle fakt ukončil, protože to je totálně mimo téma.

             • wasek2611@centrum.cz9.9.2017 0:00reagovat

              Hele jako kopnout do míče umí. Kdyby začal makat tak je to fakt zdaleka nejlepší hráč ligy.

               

              Má talentu jak prase. Ale když nebude bojovat aspoň z půlky tolik jako ostatní (coz ted neni vysoká laťka) tak nás nikam neposune.

               

              Moc bych si přál, aby začal hrát víc pro tým. Techniku má parádní.

              • pubi9.9.2017 0:12reagovat

               No... Smích Takže se vlastně shodnem. Jen s tim rozdílem, že se tady po něm prostě šlape, že musí začít makat. A já to prostě nedělám, protože s tím stejně nic neudělám, tak si radši užívám jeho kladný stránky. Šlapat po něm má trenér, ke kterému zatím mám důvěru, takže tak.

               • wasek2611@centrum.cz9.9.2017 0:23reagovat

                Mě to ale rozčiluje :D Vždycky jsem nesnášel ty spoluhráče, který se vysrali na vracení a pak stejně hráli...

                 

                Mě štve, že místo něho nehraje třeba Venca, kterej aspoň by se vrátil dozadu. Protože dopředu to je zatim tragédie..

                • wasek2611@centrum.cz9.9.2017 0:27reagovat

                 Kdyby se dařilo a vyhrávalo by se, tak by mě to asi tolik netankovalo. Ale když se nedaří, tak musím udělat vše pro to, aby se to zlomilo. Což Ben nedělá. To mi vadí.

                • sport9.9.2017 6:21reagovat

                 To tvé neustálé vracení ofenzivních hráčů mě rozesmívá,to musíš chtít potom i po defenzivních hráčích aby podporovali ofenzívu.

                 • wasek2611@centrum.cz9.9.2017 10:14reagovat

                  To taky maji podporovat ofenzivu. Rika se tomu moderni fotbal. Cely tym je odpovedny jak za ofensivu tak defensivu.

   • sparťanský votrok8.9.2017 23:10reagovat

    Aha, opět pohádka Lafata-vinik. Pokud by si Lafata sedl, zatím by bylo po 5 zápasech skóre 1:4. Tady se dá kritizovat leckdo, ale Lafata je opravdu ten poslední, a cením si ho i za tento upřímný rozhovor, protože krásně a neuprimne do rozhovoru s deníky umí mluvit každý, ale takovouhle show od srdce zvládnout je jiná.

    • LukyACS8.9.2017 23:27reagovat

     To jakože by na hrotu Sparty nikdo jinej góly nedal? Smích

     • sparťanský votrok8.9.2017 23:32reagovat

      No, jsem zvědav co, by takoví Janko nebo Julis dali. U nich mám dojem, že by netrefili ani míč, natož bránu.

      • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:32reagovat

       šural by dal

  • captain_obvious8.9.2017 23:07reagovat

   To je tupec tvl. Tohle by se v pořádném velkoklubu nikdy v životě nemohlo stát, tam dostanou hráči notičky, co říkat a svoje kecy ať si nechaj na otázky mimo fotbal resp. mimo klub. A když se jich nedrží, tak dostanou pokutu jak hovado. Trapné, mimořádně trapné.

    

   Jinak celkem věřím, že on je jeden z těch, o kterých Štramák mluví, když naráží na špatný charakter apod.

  • dominik278.9.2017 23:09reagovat

   Tohle je šíleně přes čáru, opravdu. Když už nic, tak by se alespoň měl omluvit.

    

   A znovu bych zopakoval, že je mi pořád milejší, když si někdo požádá o uvolnění do jiného klubu, než aby setrvával a choval se třeba nějak takhle.

   • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:12reagovat

    +1

  • francescu8.9.2017 23:21reagovat

   Takže mi z toho vychází, že hlavní problém je v komunikaci, mj. že čeští hráči neumí anglicky ani žbleptnout a nehodlají to zjevně změnit. Není divu, že se nikde v zahraničí s timhle přístupem neprosadili/neprosadí...V každém případě tohle Lafata při vší úctě k němu dost přehnal. Je to těžce neprofesionální a jen to dokládá, že ”klika” v kabině je zejména on...

   • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:26reagovat

    Hele já si nedělám iluze ani o angličtině zahraničních hráčů. Anglicky umí Janko, kterej se ale s Frýďasem a Kadlecem (m.) domluví spíš německy.

     

    mandjecd mavuba podle mě anglicky moc neumí, plavšič vůbec ne, ben umět asi bude. Mimoto ani štramák neumí anglicky na takový úrovni aby komunikoval bez problému (viz tiskovky).

    • LukyACS8.9.2017 23:30reagovat

     Stramaccioni takhle mluví naschvál a říkal to už několikrát. Jinak i novináři říkají, že mluví anglicky velice dobře. Vždyť byl i v Aténách, kde mluvil anglicky.

     • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:34reagovat

      Kde je to napsaný? V rozhovorech pro televizi mluví fakt bez gramatiky. Jako neřikám, že já bych to zvládl líp :) Jen konstatuju, že mi nepřijde, že si je v AJ jistej.

       

      No v Řecku to byl taky babylon (proti tomu nic nemam) a hráči si taky moc nerozuměli.

 • Lákavá u Šípa

  sparťanský votrok8.9.2017 21:50reagovat

  Tak na tohle jsem se hodně těšil, ale zároveň z toho docela mrazí. Bohužel to potvrzuje v tom nejhorším Italovy trenérské a komunikační schopnosti. ”Jak se v kabině mluví? No v kabině se moc nemluví...” A pak to vypadá tak jak vypadá. Lafata tam toho gola dá i bez mluvení, to je ještě naštěstí poslední spoleh, ale jak ses z tohohle Babylonu něco vykrese, to je velká otázka. Až se divím Lafatove obdivuhodné upřímnosti, snad nenajde svou skříňku vyklizenou, to je taky hláška dne na vrub vedení.

  • jakub23118.9.2017 21:57reagovat

   Myslim si, ze to dost zlehcoval a zase tak horky to nebude..

  • ACS 18938.9.2017 21:58reagovat

   Je zajímavé, jak mohla Babylon Chelsea v loni vyhrát titul.

   • sparťanský votrok8.9.2017 22:04reagovat

    Srovnávat Chelsea se Spartou je prostě jako srovnávat Spartu s Benešovem. V Chelsea je asi obecně zavedeno, že angličtina je jediný jazyk kabiny, a cizinci! se s tím musí srovnat. Tady Lafata jasně řekl, matlá se tam jugoslávská skupinka, anglická, italská, česká, a stojí to za...

   • novydres8.9.2017 22:19reagovat

    Pleteš jabka s hruškama

  • pubi8.9.2017 22:08reagovat

   Šíp je přesně typ člověka, se kterými si Lafata rozumí (osobní zkušenost), takže tam bylo úplně jasný, že z toho nic moudrýho nevznikne. Naštěstí podobný pořady nesleduju a o tomhle jsem ani nevěděl.

   • petr1378.9.2017 22:15reagovat

    Koukal jsem. Podle toho jak mluvil, to v kabine stoji za vylizp... Biabiany ma 8 osobnich treneru, v kabine se nemluvi, zmen je moc atd. Na druhou stranu to je krasny vysvetleni, proc se Lafata pres nesporny strelecky schopnosti nemohl prosadit venku. Lidi jeho typu mezinarodni prostredi zkratka vubec nedavaj

    • Jiri ACS8.9.2017 22:37reagovat

     No,můžu říct,že ač to bylo v nadsázce,tak mě to dost vyděsilo,co říkal a že to řekl takhle na rovinu dom televize.Taky doufám,že ho to nebude stát místo ve Spartě.

     • sparťanský votrok8.9.2017 22:44reagovat

      Hlavně mi z toho přišlo, že z týmu nesálá žádná bojovnost, nasazení. Některým cizakum je jedno i vypadnutí z Evropy, takže o těch vůbec škoda mluvit, a s tuzemcema je ze strany vedení nakládání tak, že snad ani nemají moc důvodu bojovat, ač chtějí. Hlavně, že Stramaccioni ”hezky” mluví do deníku, místo aby se snažil řešit evidentní základní i komunikační potíže. Chybí tam dají na všech frontách.

    • dominik278.9.2017 22:41reagovat

     Já se na televizi moc nedívám (a kvůli tomuhle bych ji ani nezapnul), tak bych měl doplňující dotaz. S tím Biabianym to myslel jako něco špatného?

      

     Mně to naopak přijde jedině správné. Koneckonců u Biabianyho zrovna mám pocit, že se fakt snaží, což u jiných posil říct nemůžu. Speciálně nechápu, že sem někteří hráči přicházejí s velkým kondičním mankem. Pochopil bych to ještě u někoho, kdo promarodí víceméně celou přípravu, ale tenhle pocit mám i u jiných. To si pak říkám, jak je vůbec možné, že někdo v takovém stavu nastoupí do nového angažmá. Skoro to na mě působí, jak kdyby sem ti borci chodili tím stylem, jako se možná chodí někam do Kataru a podobných destinací - vydělat si a nenadřít se.

      

     Paradoxně mám pocit, že ač sem Biabiany přišel asi z nejvěhlasnějšího klubu, tak to tady očividně bere hodně vážně. Jiná věc je, že u něj mám obavu, že mu typově naše liga nesedne, ale to už jsem rozepisoval dříve...

     • ACSpartaPraha4ever8.9.2017 22:48reagovat

      Ben Chaim a Janko, na které asi hlavně narážíš, přišli o velkou část přípravy kvůli zdravotním problémům.

       

      Nicméně když jsem viděl stav třeba takového Karavaeva v zápase s Bohemians... Nemyslím si, že jde jen o posily.

      • pubi8.9.2017 22:54reagovat

       Karavaev je šílenej od prvního přáteláku. Nicméně teď, kdy už je jasný, že neodejde, bych mu ještě šanci dal. Pořád má předpoklady větší než Zahustel.

      • Jiri ACS8.9.2017 22:55reagovat

       Podle mě je největší problém v tom,že se vše mělo načasovat jinak a začít už od zimy.Aby to v tomhle důležitým ročníku šlapalo od začátku.

      • dominik278.9.2017 22:55reagovat

       Na Ben Chaima jsem výjimečně nenarážel, u toho vím, že marodil. Tam jsem naopak zaslechl, že se na něj jeho předchozí klub trochu vybodl, co se týká nějaké zdravotní péče. I když u něj mám pocit, že on není zvyklý pracovat pro týmu už z předchozího angažmá, že to není jen otázka aktuální kondice.

        

       Janko marodil jen krátce, ne?

        

       Každopádně jestli na mě někdo působí jako ten typ, co se až do podpisu smlouvy akorát válel u moře, pak je to Mavuba. A nějakou větší ochotu udělat pohyb navíc teda nevidím ani u Mandjecka. Když se víc méně pohyblivých hráčů potká v sestavě, tak se pak nemůžeme divit zápasům, jako byl ten v Brně.

       • pubi8.9.2017 22:59reagovat

        Tak zrovna v Brně byl Mandjeck do svýho zranění možná nejlepší z našich a Mavuba tam nebyl vůbec. Smích

        • dominik278.9.2017 23:02reagovat

         Já nikde netvrdím, že Mavuba hrál v Brně. A Mandjeck dokáže být platný i tak, vyhrává souboje, koneckonců jsem už jinde zmiňoval, že ho řadím k těm lepším posilám. Ale jsem názoru, že když se ti sejde v sestavě víc hráčů, kteří toho moc neoběhají, tak to v součtu na hru celého týmu má dost špatný vliv.

         • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:06reagovat

          On Mandjeck docela i běhá. Ale on nějak neví kde běhat. Buď drží pozici a docela kreje prostor, nebo běhá a je všude pozdě. U něj mi to přijde, že až pochopí (jestli) taktiku, tak to bude dobrý.

          • dominik278.9.2017 23:13reagovat

           Taky mám někdy pocit, že neběží proto, že chce udržet pozici. Ale nemám ten pocit úplně pokaždé.

           • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:38reagovat

            Věřím tomu, že je to kvůli tomu, že hráči zatím nemaj uplně natrénovaný celotýmové napadání.

             

            Ono on může i vyrazit správně, ale když ostatní taky nenapadaj, tak vypadá on jako blbec, kterej odkrývá prostory a přitom je to chyba všech ostatních.

             

            Ale schodneme se na tom, že v něm aspoň nějakej potenciál pomoci Spartě je.

     • petr1378.9.2017 22:53reagovat

      Ja to pochopil tak, ze tim Lafata ironizoval pocet Stramaccioniho asistentu a nejspis to, ze mluvej italsky, takze jim rozumi jen Biabiany.

       

      Byt Kretinsky, tak je Lafata zitra na koberecku a odejde s pokutou jak prase.

       

      A to mam Lafatu rad...i kdyz teda hlavne coby fotbalistu

      • dominik278.9.2017 22:57reagovat

       Tak to je hodně smutné. A není to v jeho případě první takový rozhovor...

       • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:02reagovat

        Jenže teď nemá tak pevnou půdu jako v případě Holoubka..uvidíme, jak to dopadne.

      • petr1378.9.2017 22:57reagovat

       A hned po Lafatovi by sel Kasik, kterej dopustil, ze zrovna ted se jde Lafata vykecavat k Sipovi

       • standis8.9.2017 23:12reagovat

        zase nepřehánějte, je to zábavný pořad, nedělal bych z toho vědu.

     • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:00reagovat

      Přesně Biabiany mi přijde super...pracuje pro tým. Občas se nevrátí ale to přičítám tomu, že neni sehraný (to ostatně nikdo)

      • dominik278.9.2017 23:05reagovat

       Tak zrovna v Brně byl tam, kde být měl, ale svého hráče ve vápně při gólu domácích neuhlídal.Úsměv Ale to je mi pořád sympatičtější než takové to demonstrované rekreantství, kdy někdo (nebudu jmenovat) téměř s rukama v kapsách čumí na to, jak jeho spoluhráč o pár metrů dál potřebuje pomoct.

       • wasek2611@centrum.cz8.9.2017 23:11reagovat

        Jj jednou udělal i parádní sprint dozadu. Myslim, že v derby a proti plzni bude platnej hodně.

         

        Nicméně má i přesnej centr, tak si myslim, že bude platnej i v jinejch zápasech, ale musel by mít uplně jiný pokyny...

         

        Občas se zapomene ve předu, ale to se zlepšuje zápas od zápasu. Jako Bia na sobě chce pracovat, že se nepochopí se spoluhráči je v tuhle chvíli omluvitelné.

         

        Jen si řikám, jakej je rozdíl konatého a nejmenovaného hráče. Jsem zvědavej jestli nejmenovaný hráč aspoň vyrovná za sezonu statistiky konateho z minulé sezony...I když udělal konaté co udělal, tak na hřišti většinou bojoval...tim ho nechci omlouvat.

82400 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha