Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Registrace do fóra / pozdrav

  tomnavratil31.7.2017 22:54reagovat

  Ahoj všichni, chodím na fórum už několik let, ale zatím mě nikdy nenapadlo se registrovat - až teď. Jinak píšu většinou jen po zápase na iDnes, i když tam ta diskuze tak není, co bývala.

   

  Co se týče diskuze tady, je jasné, že při jednoduché registrace se to docela zaplaví, ale nejsnadnější (obecně) je ignorace a ty lidi to přestane bavit. Samozřejmě teď je snadné do Sparty kopnout, protože prochází docela turbulentní fází, ale pořád věřím, že je to cesta k něčemu lepšímu.

   

  Teď se budu muset jen zorientovat v tom, s kým se tu dá normálně diskutovat, což vypadá jako docela fuška v posledních dnech! Smích

  • dominik2731.7.2017 23:09reagovat

   Ahoj, se mnou asi radši nediskutuj, já v poslední době propadl takzvanému liarismu (jakože se mi rozbily růžové brýle). Jinak teď se tady registruje hodně lidí, až je v tom trochu bordel. Já dostávám stížnosti, že je tady to fórum zatrollované, ale mně to tak hrozné nepřijde, jen je tady toho najednou strašně moc. Trochu se tu rozmohlo i grafomanství...Smích

   • Pouzar1131.7.2017 23:18reagovat

    Tak dneska je tu klid. Ale předevčírem a obvzláště včera jsem sem si říkal, jestli si nezajít za psychiatrem pro prášky .. Co tu bylo za čurbes Smích .. Krátkodobě to zvládat jde, ale jak se to tu plevelí dva dny v kuse uplnejma nesmyslama a vyloženejma antisparťanskejma žvástama zahalenejma do sparťanskýho kabátu... To už bylo hodně na psychiku Smích Smích

    • dominik2731.7.2017 23:34reagovat

     Zrovna jsem dneska někomu říkal, že se mi na tom fóru z jeho funkcí nejvíc líbí ta, jak vždycky zkolabuje bezprostředně po prohraném zápase. To je úžasně sračkovzdorná schopnost, kterou ten web získal vlastně úplně nezamýšleně.Smích

   • M4rtin31.7.2017 23:22reagovat

    Myslím, že ty posily sem přitáhly dost lidí. Třeba mě. Člověk se snaží získat nějaké podrobnější informace na novinkových sportovních serverech, pak na oficiálních kanálech Sparty a když furt nenajde to, co hledá, tak je toto fórum další logicky krok.

   • petr13731.7.2017 23:25reagovat

    Ja te sleduju, jsi zralej na ban😊

    • dominik2731.7.2017 23:31reagovat

     Však já si pro jistotu každý den kontroluji, jestli jsem ho už nedostal...

     • petr13731.7.2017 23:35reagovat

      Kdyz si vzpomenu, jak jsi byl pozitivni v zaveru angazma Pepy Chovance, tak tu tvoji negaci nechapu😊 po dlouhych letech se vyvetral smradecek a konecne se neco deje

      • dominik2731.7.2017 23:41reagovat

       Moje současná negativita ani tak nevychází ze současného trenéra, ani z jeho předchůdce. Já prostě jen ztratil důvěru ve vedení klubu a majitele. A smrádeček se opravdu nevyvětral, tomu fakt nevěřím...

       • petr13731.7.2017 23:56reagovat

        Ja kdyz tady ctu ty kvanta nadavek a narku, tak si rikam, jestli tem lidem dochazi, ze fotbal ma byt predevsim zabava😊

       • petr13731.7.2017 23:57reagovat

        A btw. nalety trollu jsou v posledni doby fakt neunosny. Proti tomu zlatej tapetar Liaro

        • K0F11.8.2017 0:02reagovat

         Tak proti některým novým nickům je i Antoš raketovej inženýr ...

         • petr1371.8.2017 0:07reagovat

          Antos mi chybi😊 fakt by me zajimalo, kdo to vlastne je a kde je mu konec😊

          • K0F11.8.2017 0:10reagovat

           Hele, kdysi jsem ho zahlédl párkrát na Eurofotbalu. Tam ale dostával ještě větší céres, než onehdá na Sparta.cz. A kde je mu konec teď, bůh ví. :)

         • gariava1.8.2017 0:11reagovat

          Nemůžeš podle názoru hodnotit člověka, jak je chytrý, pokud to není troll a neprovokuje. Názor může být i opačný a přesto může mít ten člověk i pravdu.

          • K0F11.8.2017 0:26reagovat

           Já ale nehodnotím na základě názoru, gariavo. Názor, byť třeba negativní, nebo dokonce vysloveně konfliktní, může mít přece takovou formu, že z toho člověku nekrvácí oči. Názor může být obsahově na takové úrovni, že nebude obsahovat plejádu těch nejstupidnějších argumentačních klamů (v tom lepším případě), nebo názorné ukázky zaseknuté gramofonové desky (v tom horším) a hlavně bude otevřen diskuzi a jinému názoru.

           A když pak vidíš, že někteří prostě nedokáží překročit svůj stín, co pak z toho asi vychází?

            

           Nebo toho chci tak moc? To není o názoru. Názor je jako ranní stolice. Je sice strašně hezký, že ji máš a je taková a taková, ale nemusí to každej vědět.

           Ale z obsahu, z formy, která se tady rozmáhá. Z toho člověk dostává takovou dávku rakoviny do šourku, že se z toho chce brečet.

           • gariava1.8.2017 0:55reagovat

            Souhlasím, ale pokud by vše měl brát člověk tak vážně, tak by snad nemohl na žádnou internetovou diskusi, pestré je to prostě všude - od normálních názorů, až po nenormální a potom i cvoky. Takhle to prostě chodí všude, buď se s tím někdo smíří nebo ne. Ty lidi prostě nepředěláš, aby najednou začali psát jinak to prostě nejde.

            • K0F11.8.2017 1:20reagovat

             Pestré možná ano. Ale kvalita je přímo úměrná právě úrovni moderování celé diskuze. To je prvotní předpoklad.

             Nikdo nečeká, že tu budou tuny erudovanýho textu. Ale sračkama alá novinky se tu taky nikdo, kdo tu zažil nějaký ten rok, brodit nehodlá, to je celé.

             • gariava1.8.2017 1:24reagovat

              Tak pokud navštívíš jiná fóra dalších fotbalových klubů máš to všude podobné jako tady, dokonce často daleko horší a můžeš na taková fóra chodit i ve světě. Když tady bude 30 lidí i více, tak prostě nemůžeš od všech čekat nějakou prvotřídní debatu. S kámošema asi v reálném životě taky pokecáš s každým trochu jiným způsobem, tak to prostě je a bude. Pokud někdo vyloženě neprovokuje, tak já třeba skousnu prakticky všechno nebo prostě nereaguji na provokace, oni je píšou se záměrem, že na to budou lidi reagovat a budou z toho naštvání, proto to takoví taky píšou. Je to na druhou stranu i blbost těch lidí, že se nechají lehce vytočit, kdyby nereagovali, tak ty druhé to po čase přestane bavit. Můžeš to brát proto i opačně, ten chytrý člověk se takovým reakcím vyhne.

   • tomnavratil1.8.2017 8:13reagovat

    Ty už nemám dlouho - pořád věřím, že to bude lepší, ale je to teď dost náročné, zvlášť, když hodně věcí, co nás trápí vidí i fanouškovská obec. Koukám, snad je to přestane bavit ale!

   • artaxerxes1.8.2017 10:23reagovat

    je zajímavé, že ty jsi propadl liarismu a liaro (alias gariava) tu společně i trochu se mnou bojuje s trolly a totálními pesimisty.

 • Kaya - zlomený malíček

  kilovolt31.7.2017 22:31reagovat

  jak dlouho tak může trvat léčba?

  • dominik2731.7.2017 22:43reagovat

   Ve Spartě, nebo někde jinde?

   • kilovolt31.7.2017 22:48reagovat

    v průměruSmích

  • tomnavratil31.7.2017 22:49reagovat

   Cca 3-5 týdnů dle zlomeniny podle mě.

 • Dynamo - Žižkov

  ACSpartaPraha4ever31.7.2017 21:45reagovat

  Koukal jste někdo? Na půlhodiny resp. dvacet minut nastoupili Turyna a Moravec, jak hráli?

  • Brian Pricke31.7.2017 22:01reagovat

   Měl jsem to zapnuté, ale koukat se na to nedalo. Turyna v podstatě nic, přišel na plac v době, kdy Žižkov ne, že by byl úplně lepší (to byly spíš Budějovice ve 2. poločase), ale měl tam pár stoprocentních příležitostí. Ale je tam čtyři dny, bude se to jen zlepšovat. Tím jsem si, na rozdíl od sparťanského progresu, jistý.

   • ACSpartaPraha4ever31.7.2017 22:08reagovat

    Ok, díky, takže se nemám těšit na parádní fotbálek, až si to budu zítra pouštět, jo?

    Překvapilo mě, že střídal Kadulu, vypadá to, že přes Sukisu to bude mít asi složité. Hrál pak na Kadulově postu, nebo hrál se Sukisou v útoku? Moavec ještě větší nic než Turyna?

     

    A pokud zbytek lidí tady fakt radši hltal výplody Vízkovy mozkovny, tak nepomůže ani svěcená voda a zasloužíte si zpátky Radu se Ščasným. :P

    • pepa z gauče31.7.2017 22:13reagovat

     Kéž by. Ščasný není ten kdo má odtrénováno rok i s cestou, kdy ho hnali bičem. A co se týká Sparty, dovedl ji do čtvrtfinále Evropské ligy, což je na české poměry historický mega úspěch.

     Stramačóny se s tím co zatím předvedl nedostane ani do čtvrtfinále Mol Cupu.

    • Brian Pricke31.7.2017 22:54reagovat

     No, toho Moravce nejsem schopen objektivněji posoudit (z různých důvodů), raději koukni sám.

      

     Každopádně zajímavý byl Musa. A s tím Kadulou - já si na chvíli odeběhl zrovna při jeho odchodu, ale tuším, že mu zranění nedovolilo pokračovat.

     • ACSpartaPraha4ever31.7.2017 23:21reagovat

      Díky, kouknu.

    • hombre31.7.2017 23:10reagovat

     Tak zápas takový nervózní ze strany Budějovic. Měli v první půli šance, ale mě se spíš líbil Žižkov. Byl takový rozehranější, lepší na balonu. Na šance 3:3, na střely lepší asi výrazně Budějky, nepočítal jsem to Smích. Druhá půle lepší Budějky, Žižkov se jen bránil, ale paradoxně v posledních asi 3 min. dal Žižkov 2 tyče. Z našich hrál Čavoš a Pešek, tak nějak nevýrazně, střídali dobré momenty se slabšími. Zklamání.

     Moravec moc vidět nebyl, nějak jsem si ho nevšiml, byl tam asi 20 min.

     Turyna nahrál do gólovky, ale Budějovičák nedal. No ale já na něj byl zvědavej. Nějak ho neposlouchal míč, špatné zpracování. Byl tam taky asi 20 min. Jedna věc mě ale zaujala, asi to dělá často. Byl brejk, přečíslení a Turyna dostal balon a sklopil hlavu a narval do jednoho z beků, bez myšlenky. Kdyby tam byl rozhodčí, nebo třeba brána, tak do nich narazí. Tím mě zklamal. Ale jsou tam pár dní, i když já myslel, že bude hrát někde ligu Neutrální.

     • ACSpartaPraha4ever31.7.2017 23:26reagovat

      Díky za report. Čavoš a Pešek tam jsou ale na přestup, nebo ne? Hostují tam jen právě Turyna s Moravcem, oprav mě, pokud se pletu. Upřímně jsem také čekal, že Turyna půjde někam do ligy. S Dynamem ale asi budou ty vazby teď skrze Vozábala celkem silné, kdo ví, jestli to není nějaká protislužba za ten jeho příchod.

       

      Chtěl jsem kouknout na statistiky, ale ony vlastně ještě pořád nejsou pro druhou ligu. Trochu fail.

      • hombre1.8.2017 0:01reagovat

       Pešek jo, ale Čavoš nevím. Někde jsem četl, že už je přestup, ale ruku do ohně nedám... Já je ale beru jako naše Smích.

       • ACSpartaPraha4ever1.8.2017 0:35reagovat

        Chápu, chápu. Úsměv

        • hombre1.8.2017 6:39reagovat

         Tak Pešek je už Budějovičak asi rok, Čavoš už asi měsíc taky. Turyna a Moravec tam hostují.

          

 • Lukáš Zelenka o Spartě:

  Mohavk31.7.2017 21:39reagovat

  ”Stramaccioni vůbec neví, co vlastně chce Sparta hrát... trenér má tolik hráčů, že sám tápe... jednou je kapitán Lafata, jednou Mareček... nikdo tomu nerozumí...”

  Neutrální

  • Paspartu31.7.2017 21:44reagovat

   Není to třeba proto, že Lafata v Bělehradu nehrál?

    

   Mám strašně rád ty lidi, co umí jen kritizovat. Když se daří, tak o nich ale slyšet není.

   • jakub231131.7.2017 21:57reagovat

    Presne tak, nevim jak vy ale ja na tohohle blondatyho andilka mel averzi kdyz hral..

    • kilovolt31.7.2017 22:33reagovat

     byl to takový fotbalový poeta

  • gariava31.7.2017 21:53reagovat

   Možná by si měl Zelenka zjistit, že kapitána nemůže dělat ten co sedí na střídačce.

  • exupery31.7.2017 23:09reagovat

   Musím říct, že za narušení ”české kabiny” jsem rád i z toho důvodu, když slyší a čtu, co z našich bývalých hráčů padá za moudra Smích (čest výjimkám)

 • naděje žije!

  kilovolt31.7.2017 20:14reagovat

  kdysi s Genkem jsme taky prohrávali po prvním zápase o dva a nakonec to jen tak tak nevyšlo. Musí se věřit a bojovat.

  • 13goat31.7.2017 20:31reagovat

   Smích geniální myšlenka

   • kilovolt31.7.2017 21:14reagovat

    snažím se bojovat proti pesimismuSmích

  • Vranous31.7.2017 20:35reagovat

   Víš, že jsem si na tenhle zápas vzpomněl a pamatuju si ho velmi dobře. To ještě válel Poborák. Pořád věřím a kdybych nebyl v práci, šel bych podpořit.

  • Capo31.7.2017 20:50reagovat

   Nemusime ani chodit tak daleko do minulosti. Vzdyt loni byla ta situace po druhem golu Danu jeste beznadejnejsiÚsměv

 • Vízek o současné situaci ve Spartě:

  Mohavk31.7.2017 20:13reagovat

  ”Sparta jde od neúspěchu k neúspěchu... V letošní sezoně si mužstvo nesedne... Našel by se pro ni mnohem kvalitnější trenér... Stramaccioni sám neví, co má dělat... Křetínský se rozhodl špatně... Fanoušci Sparty jsou zděšeni...”

  Neutrální

  • kilovolt31.7.2017 20:15reagovat

   odkud to máš?

   • Mohavk31.7.2017 20:15reagovat

    Teď byl na Hide Parku na ČT24.

    • kilovolt31.7.2017 20:17reagovat

     tak jsem to prošvihnulSmutek

   • pepa z gauče31.7.2017 20:17reagovat

    je v pořadu na čt24 a monolog o Spartě už skončil.

    Na úvod řekl, že původně byli favoriti na ten boj 3, ale jeden z nich se toho svýmy ”tahy” asi dobrovolně vzdal.

    Takhle dramaticky bych to neviděl, je po 1.kole ... ale že děláme blbosti, v tom má tenhle strejc tentokrát svatou pravdu

  • pepa z gauče31.7.2017 20:15reagovat

   Je to takový výčepní brepta, ale v mnoha věcech měl tentokrát bohužel pravdu.Smutek

  • standis31.7.2017 20:24reagovat

   Smích Kdyby Spartu chválil, tak by to byl polibek smrti. Tomuhle borcovi snad nevyšel tip.

  • stařec31.7.2017 20:43reagovat

   Vízek je antisparťanský magor.Hloupě kecá a sám

   kromě kopání nic nedokázal.Tím myslím nějakou

   práci,třeba trénování či podobné.Jenom držka mu

   jede na plno.

   • pepa z gauče31.7.2017 20:58reagovat

    No hrál vrcholově fotbal, dostal se ven už za komárů ...

    A po kariéře si udělal úspěšnou putyku, která dodnes funguje.

    Neúspěšný člověk vypadá jinak, určitě je úspěšnější než minimálně 90% tuzemské populace. Tak to je.

    Že je to pivní Lojza a žvanil, to na tom samozřejmě nic nemění...

 • Hodnocení

  TakeACS31.7.2017 19:13reagovat

  Koukal jsem se teď na záznam včerejšího zápasu, jelikož jsem byl v zahraničí. A musím říct, že nechápu co všichní šílí?! Ten výkon nebyl špatnej. Hrát takhle pod Zdenou vyzvedáváte ho tu do nebe. Mohli jsme vyhrát 3:0 s přehledem a všichni by chválili... Bohužel takovej je fotbal, jedna chyba a je vše jinak. Gol jde jednoznačně za Dúbravkou. Co se týče křídel Ben Chaima a Plavšiče, tak jednoznačně nejlepší na hřišti a jsou o parník lepší než celá liga. Bohužel to tam kazil Juliš, kterej v základu nemá absolutně co dělat. Bylo vidět, že to hráči chtějí hrát do rychlosti a Lafimu to nevyhovovalo. Být místo něj Véna jsme zase někde jinde... Nejhorší je to s obranou Kaya se bohužel zranil, Štětina mě nepřesvědčil a Kara je zatím úplně bez formy. Marec to nezahrál špatně. Civič nejhorší na hřišti, vůbec tu nemá co dělat zatím nic neukázal . Pamič byl oproti němu Lahm. Mavuba moc vidět nebyl, čekal bych víc. Takže asi tak. V tom týmu jde vidět obrovskej potenciál a dejme tomu do zimy čas, než budem hodnotit. V lize týmy ztrácet budou to se nebojte. Ještě se zbavit těch zranění ustálit sestavu a budeme se tu zase bavit fotbalem a prohánět Evropu. ACS! Rád se s váma pustím do konstruktivní diskuze, ale kecy o tom, že Mareček zabil Karu... neblbněte

  • vochmelka31.7.2017 19:17reagovat

   O tom jak jsou o parník lepší jak celá liga se přesvědčíme ve čtvrtek.

   • Tashunka Witko31.7.2017 19:24reagovat

    Vodprejskni debile.

  • podzim31.7.2017 19:22reagovat

   Ja jsem na nás vsadil barák. A prohrál sem.😭😭 ale nezanevřel sem. Zitra vsadím na náš postup stan a spacák co mi zbylo!😢

   • kilovolt31.7.2017 19:52reagovat

    a koho to zajímá?

  • atraps231.7.2017 19:25reagovat

   Je pěkné věřit že vše bude v pořádku.Také bych tomu byl rád.Jenže ono to vše nějak zatím nefunguje.Vypadnout z EL by bylo velice špatné a to se nesmí stát.Ubylo by kvalitních zápasů a hlavně počet zápasů celkem.Trenovat je rutina ale jen hraním se dá zlepšovat..

  • standis31.7.2017 19:50reagovat

   Hlavně nikde moc nezazněl argument, že Bohemka hrála dobře, takhle nehraje tým na sestup. M. Hašek stanovil správnou taktiku - asi jedinou možnou. Kvalita zahraničních posil je velká, francouzi potřebují ještě potrenovat, protože před 14 dny se ještě možná váleli na pláži. Já jsem naopak celkem klidný, protože není možné, aby takováhle individuální kvalita hráčů nezačla nést ovoce. Je sice možné, že zaplatíme nesehranost vypadnutím z EL. Všichni příchozí už hráli tolik mezinárodních zápasů, že jim to uškodit nemůže. Prioritou je titul a já v něj věřím.

   • TakeACS31.7.2017 19:54reagovat

    naprostej souhlas. Konec konců na přestavbu týmu doplatili vypadnutím z poháru už i větší týmy a vesměs se jim to vrátilo hned za rok...

    • pivees31.7.2017 20:27reagovat

     Jen by me zajímalo, co se bude dit případně s tak širokým kádrem.

  • pepa z gauče31.7.2017 19:56reagovat

   Já v tom tedy ”s přehled 3:0” neviděl. Bylo tam spoustu oken ve středu pole a vzadu a proti kandidátovi sestupu by ten průběh (a samozřejmě výsledek) měl být výrazně jiný.

   Viděl jsem dobrý individuální výkon Izraelce, který je prostě opravdu dobrý a takto má zahraniční posila vypadat. Jak na tom bude s hlavou a charakterem je věc druhá, ale fotbalově a pohybově je lepší než původní hráči, a tak to je v pořádku - tak to musí být, když přijde cizí posila. Být prostě ve svém oboru v tom týmu nejlepší. Nejsme žádný odpadkový koš.

   Plavšič není ještě na takové výši, ale perspektivu má velkou a jeho příchod taky dává smysl. Tihle dva v pořádku. Ne v pořádku, ale super, jsou to posily, stáli za příchod.

   Jinak od nikoho z příchozích nevidím zatím posílení. Kaya byl hrozný a jelikož se vážně zranil, pravděpodobně se už ani nedozvíme, jestli to byl omyl nebo ne. Takto se to zabalilo do té smůly, se kterou se nedá nic dělat. Vzhledem k těm naším veletočům je dost možné, že už ho nikdy neuvidíme, takže těžko hodnotit. Z toho co za ten zápas a půl + jeden přípravný ukázal, to byla hrůza a byl horší než vyhozený Mazuch. Tak to prostě je.

   Černoši nevím, zatím díky nim definitivně přišel o flek a šanci talentovaný Sáček a ani jeden z nich mi nepřijde, že by něco vytrhl a stálo to vyloženě za to. Ten s tim bachorem hlavně potřebuje zabrat a shodit.

   Janko vypadá jako vyloženě úlet.

   Dúbravka mi jako nesmyslný příchod na první pohled nepřišel, ale značně se mu to nepovedlo ... sport je neúprosný a on zavinil laciné 2 góly za 2 zápasy.

   Civič je v poměru cena/výkon vyloženě výstřel do tmy.

   Na Vukadinoviče jsem zvědavý.

   Štětina nic moc, ale tady máme problém s každým, jeho příchod byl logický, i když zatím je slabý.

   Já důvod ke spokojenosti s tím, co předvedl Křetínský s tím Taliánem nevidím. Naopak si myslím, že nás čeká fiasko, ze kterého se budeme dlouho dostávat a zbyde tady jen spoušť nepoužitelných předražených hráčů, kterých se nepůjde zbavit. Ale nikomu neberu jeho radost z nové módní vlny, že co je české to je hnusné. Pokud i sám dotyčný respektuje jiný názor a nechová se jako 12letý debil, že když nejsem na větvi z Itala, z mého pohledu krajně pochybného, nebo z nějakého černocha, tak jsem automaticky slávistický č.rák. Je to stupidita.

 • Nápad

  Kamenovic31.7.2017 18:45reagovat

  Nestálo by za to to tady prostě na pár dní zavřít?

  • Paspartu31.7.2017 18:48reagovat

   Nemělo se rušit ofiko fórum. Jako přihlašovací jméno mělo být číslo permanentky, přezdívka by se nastavila potom.

   Byl by klid od této naplaveniny a diskutujících by asi bylo taky více.

   • kilovolt31.7.2017 19:09reagovat

    chtělo by to aby registrace podléhala schválení admina

  • Mohavk31.7.2017 18:57reagovat

   až se Sparta vrátí zpět na vrchol, tak se zdejší trolové do jednoho vytratí... ale naše současná situace jim bohužel nahrává k tomuto exhibování...

  • kapacitos31.7.2017 19:04reagovat

   Smazat trolly a dočasně pozastavit registrace by nešlo, admini?

  • Sendi31.7.2017 19:06reagovat

   www.e-sparta2.cz

  • atraps231.7.2017 19:13reagovat

   Ne nemělo.Ne všechny kritizované příspěvky jsou špatné.Nemám rád tahle nepadání pokud má někdo jinej názor.Přečtu pár příspěvků a mám jasno na koho nemá cenu reagovat.Návrh na zaslaní peněz na choreo není špatnej ale kolik by to mělo být?Myslíte že pokud někdo chce provokovat tak klidně třeba tu stovku,klidně zaplatí.A podle permic?Co ji máme pravidelně je nás tu pár.

   • kapacitos31.7.2017 19:27reagovat

    Když by tu stovku měl platit po každým zabanovani, tak to bude fungovat..

    • atraps231.7.2017 19:30reagovat

     Ale koho bys banoval?Od malička jsem spartan ale to neznamená že dost věcí nekritizuji a tím pádem bych dostal za negativní příspěvek ban?Proč?Smích

  • darkwindcz31.7.2017 19:27reagovat

   Poslední dobou je to tu dost špatný, ani číst se to nedalo. Popravdě jsem si hrál s myšlenkou, jak nadesignovat a vytvořit forum, které by tyhle neduhy nemělo :D (a zároveň nepotlačovalo zdravou diskusi a odlišné názory). Pár nápadů jsem měl, tak si to možná někdy dám jako víkendový projekt, když už mi tady s tím přeteče pohár trpělivosti Úsměv

  • dominik2731.7.2017 19:35reagovat

   Spíš to chce víc mazat a banovat. Já bych nechtěl zavírat fórum před nově příchozími slušnými diskutéry. Stejně tak bych jim nechtěl házet klacky pod nohy při registraci.

   • atraps231.7.2017 19:45reagovat

    Sám víš kolik se za dobu zdejšího fora zaregistrovalo lidí co jistou dobu provokují. Kolik například registrací musel mít Liaro,Antos a podobní exoti co se nakonec ale přece jen vytratili.Smích

   • standis31.7.2017 19:55reagovat

    na prádelnickém foru to tak je a funguje jim. Mají tam jasně napsáno, že admin schválí registraci a pokud se to někomu nelíbí, tak tam neleze.

   • Lobrock31.7.2017 20:35reagovat

    Dej mi práva a já se ti o tu plzeňsko-slávistickou pakáž postarám. Jejich identifikace je nesmírně snadná. Jsem tu často a otrávím ty šmejdy dřív než oni otráví tohle fórum.

 • Rosický

  vochmelka31.7.2017 18:40reagovat

  Moc dobře nechápu, proč ho staví, bude mu 37 let, je pomalej, nemá už dynamiku, výdrž, nechodí naplno do soubojů a už i kazí přihrávky, včera kdy vystřídal Ben Chaima jednoznačně oslabení Sparty. Odejít na vrcholu jako Pavel Nedvěd je umění. Je škoda, že Rosický nemá soudnost a bude končit tak, že si většina lidí bude přát ať už na hřiště neleze, že na to nemá.

  • jakub231131.7.2017 18:43reagovat

   Vetsina lidi si tohle preje v cirkusu Eden a to chapu

   • lotarr31.7.2017 19:02reagovat

    Tak já sem taky slávista a občas sem zajdu se mrknout co je novího u konkurence, ale nechápu některý spartany co vyhazujou Rosickýho je pravda že mu je už 37 a už to nebude nic slavnýho ,ale pořád je to pro spartu legenda a je jasný že jsou fans nadšený když nastoupí.Jednu sezonu si odehraje a pak bude makat pro spartu jinak a tak by to mělo bejt.

    • jakub231131.7.2017 20:44reagovat

     Presne tak jenze tohle nejspis ani spartan neni a jen tu provokuje..

  • denny31.7.2017 18:43reagovat

   Slabej pokus!

  • jumbre2331.7.2017 18:46reagovat

   Vážně by se měl udělat symbolický registrační poplatek a ten pak dát například na chorea, jinak sem prostě taková lůza bude chodit pořád.

   • jakub231131.7.2017 18:49reagovat

    To je dobrej napad

   • Tashunka Witko31.7.2017 19:01reagovat

    Kryšpínova akademická buňka by mohla z výtěžku připravit na derby pěkné choreo s tematikou osvobození Tibetu od čínských komoušů. Přispěl bych jim.

 • zranění hráči

  astronautacs31.7.2017 18:39reagovat

  Já osobně čekám herní zlepšení také po uzdravení tria MiKa, Hovorka, Costa...Obrana zatím nepůsobí vůbec jistě a od ní se vše odvíjí. Mareček není stoper, Štětina zatím působí nervózně...Navíc hrát vedle Marečka nemůže být pro novice zrovna optimální, neboť Marec rozhodně není žádný lídr. Civic mi taky nepříjde zrovna 2x jistý...V obraně vidím momentálně největší problém.

  • astronautacs31.7.2017 18:41reagovat

   A u Kayi se už před podpisem psalo, že vedle sebe potřebuje lídra a pak bude předvádět nadstandardní výkony, což se vlastně ukázalo jako pravdivé tvrzení. Kaya mi přišel dost splašený a o svého kolegu vedle se nemohl ani v jednom případě opřít.

  • pepa z gauče31.7.2017 18:46reagovat

   Hovorka bude jednou klíčový stoper, pokud se mu někdy podaří to, aby byl souvisle delší časový úsek zdravý. Má na to. Je sice malý, ale má důraz i rozehrávku. K němu skála Jeřábek a není vzadu co řešit. Štětina jako náhradník ideální, případně Piško, až mu dá nějaký trenér, patrně ten následující, šanci.

   Kaya už si asi ve Spartě nezahraje, ale stejně byl špatný, i když zranění mu nepřeju.

80736 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha