Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Vatajelu

  DaveACS14.3.2017 12:24reagovat

  Hodně mě mrzí informace, že byl nejhorší ve fyzických testech..

   

  Boza je na tom fyzicky velmi dobře, je rychlý, velmi dobře technicky vybavený a má výborné centry, prakticky takový levonohý Kara..

  Jediný problém u něj je taková zvláštní občasná laxnost při bránění - je vidět, ze v Rumunsku byl zvyklý na úplně jiný typ bránění.. Vyřešit by to mohlo přesunutí na levé křídlo, uvidíme, myslím si, že mu Rada dá šanci..

  • cooperr14.3.2017 12:28reagovat

   kdo ho vytipoval? přivedl? ať nám jej zaplatí!!!

    

   • Corwin14.3.2017 12:39reagovat

    nám?? opravdu mne fascinuje, jak si tady někteří myslí, že jim sparta patří...

    • viktor189314.3.2017 12:59reagovat

     Corwin: opravuje mě fascinuje, jak si někteří myslí, že fotbalový klub je nějaký supermarket nebo kino, kde zákazník nemá slovo a nemůže používat v souvislosti s klubem zájmena jako ”my, nám, naše” atd. Ne, vy tupci! Fanoušci jsou možná v novodobém pojetí klienti, ale jsou zároveň součástí klubu, proto si můžou dovolit používat fráze jako ”zaplatí nám” nebo vyjádřit svůj názor proti vedení/hráčům atd. ačkoliv jim klub z právního hlediska nepatří.

  • Chabix14.3.2017 12:31reagovat

   Zajímavý je, že když se dostaneme do konfrontace s Rumunskými týmy tak nám kolikrát dají na frak. Vatajelu nebyl žádný nýmand. Dostal se i do jejich repre ve svém týmu byl kapitánem. Špatně brání nebo praktikuje jiný typ bránění. Kdyby Rumunské týmy neuměli bránit tak si v Evropské lize neškrtnou. Moc tomu nerozumím.

  • kapacitos14.3.2017 12:43reagovat

   sice je to trochu na hlavu, koupit hráče za 30 mega na levýho beka a udělat z něho levý křídlo, ale jsem jednoznačně pro ho tam zkusit, stejně na tu pozici pořádně nikoho nemáme.

 • Rada

  DJDriver14.3.2017 12:22reagovat

  Tak Petře když už tady teda jseš tak doufam ze si aspon do toho nenechaš kecat od agentu a jinejch vocasů a pojedeš si to po svym (ať už to ma dopadnout jakkoli). A poneseš za to plnou zodpovednost

 • Sklidníme emoce

  wasek2611@centrum.cz14.3.2017 12:18reagovat

  Zápas se Zlínem protrpíme.

   

  Pak nás čeká zajímavý týden. Do mládežnických repre je povoláno spousta sparťanů.

   

  U21 Čermák, Sáčis, Pulky, Juliš, Nečas ..budu na ně zvědavej. Lavičkům způsob hry by sáčkovi mohl hodně vyhovovat.

   

  U-19 : kostl, mareček, havelka, Turyna, Novotný...tady to bude nejzajímavější. CO mám info, že tak by nějaký zápasy z elitní fáze měly být v TV. na to se moc těším. Kdybychom postoupili na Euro bylo by to super...

   

  Škoda, že se tam nevešel Dudl a Frýdek..ti ale jedou z U-18 ..myslím ale, že měli být povoláni už teď do U-19.

 • Vatajelu

  JosephV14.3.2017 12:05reagovat

  Hodně se tu o něm spekulovalo pár dní...kdo viděl včerejí zápas juniorky a jaký na něj máte názor?

  • SuperFrankie14.3.2017 12:07reagovat

   Ser na něj, to je ztracenej případ. V létě ho pustíme na hostovačku do Bohemky za Havla a pak ho prodáme s 50% ztrátou do Polska. Ten si za áčko v životě nekopne.

   • JosephV14.3.2017 12:14reagovat

    Takže další Pauschek,Pablo Gil a pod...

    • Pavel0014.3.2017 12:15reagovat

     Zrovna Pauschek si naši obranu docela vodil Smích

    • SuperFrankie14.3.2017 12:15reagovat

     Ale výrazně dražší.

    • munzig14.3.2017 12:16reagovat

     Pauschek u nás nedostal čuchnout. Myslím že v Boleslavy ukazuje že na ligu má.

     Určitě víc než Hybš který dělal Přikrylovi maximálně komparz. Nechápu kdo toho borce tlačí do sestavy.

  • rosicky14.3.2017 12:07reagovat

   Vypada celkem dobre dopredu, ale spatne brani. Proti juniorce Bolky patril k nejslabsim, goly sly pres nej a pak byl stridany.

 • Vedení a hráči

  taborita14.3.2017 12:00reagovat

  Je to asi půl roku, co jsem zde kritizoval vedení, především pak Kotalíka za jeho výroky a realitou,sliby o koncepční práci, znovuzavedení B týmu,čistce v hráčském kádru, propracovanému scautingu apod.

   

  Mnozí z Vás mě oponovali, že se zbytečně navážím do Kotalíka a spol. Doufám, že teď už prozřeli všichni

   

  Příchod Rady je už jen trpká třešnička na dortu. Je to opravdová tragédie, kam nás naše vedení, ale také naši hráči, dokázali dovést.

   

  Je jediná šance na změnu a tou je, že buď Křetinský Spartu prodá a přijde čistka nebo konečně po x letech přestane řešit hlavně svoje obchody, sedne si do křesla na Letnou a čistku provede sám.

   

  Já Spartě pod vedením Rady s profi hráči jako Kadlec, Holek apod. už přestávám věřit, tohle je definitivní počátek našeho konce.A popravdě se mi ani na stadion v pátek nechce.

   

  PS: Když Křetinský kupoval Spartu, tak mi kolega -Slávista - říkal, že ji kupuje jen proto, aby se zviditelnil...možná na tom něco bude

  • SuperFrankie14.3.2017 12:05reagovat

   Já to nerad říkám, ale teď jsou prostě 2 možnosti.

   A) udělat na stadionu peklo

   B) zatnout zuby a vydržet do léta a doufat, že se něco změní

    

   Ale tečou mi nervy, takže jsem spíš pro A).

  • gangstarer14.3.2017 12:14reagovat

   Je to x let co jsem podobné věci říkal na sparta.cz. Tam mi neoponovali, ale rovnou nadávali a uráželi, že si dovolím kritizovat. Teď po těch x letech to najednou mnozí začínají vidět úplně stejně, že na tom asi něco bylo, že máme špatné vedení. To tam tehdy nebyl Kotalík, ale Otava a další. Prostě u některých uživatelů to funguje tak, jakmile s Tebou v něčem nesouhlasí, tak buď tomu nerozumíš nebo jsi rovnou blbec. A třešnička na dortu u některých je ta, že podle toho Tě pak hodnotí vždycky, ať napíšeš co napíšeš. Tohle prostě nevymyslí ani ty děti.

  • Paspartu14.3.2017 12:15reagovat

   To ti nemusí říkat kolega. Křetínský sám říkal, že má jako majitel lepší jméno s potenciálními obchodními partnery.

   Mu prostě nejde o Spartu, ale o sebe a v tom je ten problém.

  • Tashunka Witko14.3.2017 12:15reagovat

   Tak J&T samozřejmě Spartu kupovalo hlavně proto, aby se zviditelnilo. To je známá věc, stejně jako to, že s nimi přišli do vedení fotbalem nepolíbení diletanti. Osobně si myslím, že za angažováním Rady stojí především idiot Svoboda, který ve Spartě napáchal víc škod, než kdokoliv jiný. Příchod Rady je pro Spartu tragedie, protože bude mít dopad i na příští sezonu a není žádná naděje, že se situace v dohledné době zlepší. Bude dělat standardní populistické kroky, opírat se o radu starších v kabině, což. je Lafata, Holek, Mareček, Mazuch a spol., tzn. momentálně ti nejhorší hráči.

   Ze všeho nejhorší ovšem je, že na Radův fotbal se nikdy nedalo ani koukat a že nás čeká minimálně další sezona fotbalového hnusu !Vztek

   • hombre14.3.2017 12:45reagovat

    Zapomínáš na Váchu a tvýho Kadlece! Jinak souhlas.

  • johnq14.3.2017 12:22reagovat

   1++ a určitě jí kupoval, aby se zviditelnil. Tak mu dejme najevo na stadionu, ať se před svýma byznys návštěvama na zápase stydí. Ať se začne Spartě věnovat, nebo odejde. Prozatím to byla jeho hračka na zviditelnění, nic víc.Odchod Košťála a Vltava-Labe Press jsme taky přežili.

 • Na dobu neurčitou?!!!

  cooperr14.3.2017 11:59reagovat

  Lidi tak to je průser, já čekal, že to je jen záskok do konce sezóny a až pak třeba prodloužení smlouvy, ale spíše že bude už podepsaný šíbr. Sory ale todle zavání průserem, nestahuju kalhoty - brod je ještě daleko, ale už teď mám v kalhotech řádně naděláno a to se nebojímOtráveníVztek

  • gangstarer14.3.2017 12:02reagovat

   Copak smlouvu na dobu neurčitou nemůže zaměstnavatel ukončit? Tady mi to přijde vážně jako kocourkov.

  • standis14.3.2017 12:10reagovat

   Ty asi nevíš, co znamená na dobu neurčitou. To znamená, že ho můžou vyhodit okamžitě s odstupným pár měsíčních platů.

   • gangstarer14.3.2017 12:17reagovat

    To tady zjevně neví více lidí. Luky se mě ptal na to samé co si prý pod tím představuji. No a takoví lidé potom hodnotí příspěvky. Ani se nedivím, že se někteří chovají jak se chovají.

   • Tashunka Witko14.3.2017 12:21reagovat

    Jistě, raději vykrmit lampasáckého pašíka, než mu dát standardní záchranářskou smlouvu do konce sezony s případnou opcí při splněných nějakých podmínek, např. výkonnostních apod.

    Teď máme jistotu, že tu bude nýmand strašit i příští sezonu !

 • Rada

  JosephV14.3.2017 11:55reagovat

  Když už tu je tak si počkám pár zápasů jaké budou výsledky a hlavně herní projev protože ten byl tragický... a pak teprve budu soudit,ale je pravda že si od toho moc neslibuju...

  • gangstarer14.3.2017 11:59reagovat

   Konečně rozumný názor. Holoubkovi se šance dávala a i prostor, proč ne u Rady? Snad každý by se měl posuzovat stejně a měl mít stejné možnosti. Podle výkonů a výsledků se opravdu uvidí. A ne dopředu říkat, že je Rada hrozný, když jsme ho v akci za Spartu ještě neviděli. Nechápu, že s těmi soudy dopředu se tady mnozí už dávno nepoučili. Naposledy v zimě se tady psalo jak nemáme dobrý kádr, trenéry, scouting se zvedl a nevím co ještě. Přišlo pár zápasů a většina otočila úplně opačně. Aby to u Rady nebylo zase podobné. Vedení klubu dělá spoustu chyb a často je tam komedie, ale kdyby někdo archivoval příspěvky tady a pak mnohé otáčení od uživatelů o 180 stupňů jinam, tak to je komedie taky. Počkejme co Rada předvede.

  • SPA AC14.3.2017 12:02reagovat

   Urcitě nebude delat nejake razantni zmeny. V prvni rade tam jde nastolit vojnu a disciplinu! Ta tam za jinocha z Humpolce byla nulova!!

   Vetši prostor k tomu bude mit v lete. Kdy si privede svuj realizacni tym a hrace.

  • Tashunka Witko14.3.2017 12:05reagovat

   Chodil jsi někdy do školní jídelny ? Pět dní v týdnu se tam podávalo UHO - univerzální hnědá omáčka.

   Přesně takový bude i herní projev týmu pod vedením staromódního dinosaura z uprděné zastaralé české fotbalové školy.

   Nebo si snad myslíš, že to co předváděl v Teplicích, Příbrami, Jablonci, Slavii a v podstatě kdekoliv jinde, byla jen náhoda a najednou, jsa osvícen duchem svatým, bude s týmem předvádět atraktivní moderní fotbal ?!

   Sparta se tímto krokem ponoří jen hlouběji do bahna, protože tahle konzerva tu bude strašit i na podzim a až vypadneme z předkol v pohárech, budeme narychlo zase nahánět dalšího trenerského ničemu a modlit se, koho nám slabomyslný Dušan vybere.

 • Radanieri

  MK314.3.2017 11:54reagovat

  Teď už strach nemám https://www.youtube.com/watch?v=yQ5ukJOCXJw

 • Úspěchy neúspěchy

  Areg14.3.2017 11:52reagovat

  Hoši, to je fakt komedie. Napsat tady, že nějakého trenéra odevšak vyhodili, je opravdu inteligentní myšlenka. Ukažte mi trenéra, který skončil alespoň 30 % smluv tím, že sám rozvázal smlouvu a odešel, protože o něj byl zájem. To je prostě úděl trenéra, že končí vyhazovem.

   

  Holoubek je tady za nějkého poloboha, a přitom, nedokázal ani z poloviny tolik, co Lukyho Pijavice. Takže tyhle rádobyobjektivní soudy si strčte za klobouk.

  • Areg14.3.2017 11:55reagovat

   A vůbec tyhle pedofilní sny, že za Ščasného mohl za vše obstarožní trenér a za Holoubka zase staří hráči jsou fakt k smíchu. Když hráli blbě uplně všichni a mladí možná ještě výrazněji.

 • Hlavní problém = majitele fotbal nebere

  Nicka14.3.2017 11:49reagovat

  Klíčový problém je, že majitele Sparty bohužel fotbal nezajímá, dostal se k němu přes ”byznys v energetice” a ani po x letech vlastnictví klubu ho fotbal stále nebere, navíc na něj nemá čas a fotbalové prostředí nezná. A co z toho vyplývá? Dle mého jediné, a to je, že razantní a smysluplnou změnu nelze v dohledné době očekávat a to je na tom to nejsmutnější Otrávení

76579 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha