Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Docela slušná sestava juniorky

  Luke27.2.2017 13:14reagovat

  Sestava juniorky na Jablonec: Budinský - Vatajelu, Penc, Nový - Holzer, Havelka, Vácha, Cabadaj, Špaček - Frýdek Ch., Dao.

  • pepinho227.2.2017 13:16reagovat

   http://www.streamcomando.com/en/stream/sparta-prague-u21-baumit-jablonec-u21-70801

  • LukyACS27.2.2017 13:50reagovat

   0-0 v týhle sestavě? Kvalita Úsměv

   • Poldi27.2.2017 14:22reagovat

    klid, už ne.

    • hombre27.2.2017 14:28reagovat

     Jdi do prdele.

     • Poldi27.2.2017 14:33reagovat

      Nejsi trochu chabrus na nervy?

    • Bunda27.2.2017 14:30reagovat

     Surmaj na hřišti. Neuspěl v Táborsku, neuspěl na Žižkově tak zase zpátky do juniorky. Třeba se rozehraje. Počkáme ještě dva roky jako u Vachy a dalších.

     • Poldi27.2.2017 14:33reagovat

      Já myslel, že Surmaj už ani nehraje. Ano čas je náš přítel :)

    • LukyACS27.2.2017 14:42reagovat

     To je síla.

     • Poldi27.2.2017 14:45reagovat

      Jo

     • hombre27.2.2017 14:52reagovat

      Jestli někoho do A týmu, tak hovno. Ti kluci si nenahráli na 3 metry, Jabkám stačí jen bránit, my nic nevymyslíme. Všichni chtějí běhat, ale tak na půlce. Prostě všechny naše týmy dostaly čočku. Hmm, jen tak dál....

  • Funin27.2.2017 14:29reagovat

   koukam naše juniorka centruje stejně kvalitně jako Ačko, pěkná akce, uvolnění na straně a bum centr dopiče, veškerá útočná snaha k ničemu

   • wasek2611@centrum.cz27.2.2017 14:49reagovat

    Když takhle hraje i juniorka se setavou, která by měla hrát střed tabulky i v první lize...Tak je to fakt síla.

     

    S Příbramí prohrál i dorost...ve Spartě teď není něco v pořádku to je evidentní.

     

    Ono možná propojení letná - strahov je spíš na škodu než k užitku. Blbá nálada se přesouvá i tam.

    • hombre27.2.2017 14:54reagovat

     Byl jsi rychlejší....

     • wasek2611@centrum.cz27.2.2017 15:05reagovat

      Radši bych byl rychlejší v tom, jak krásně jsme vyřadili rostov a jak jsem vyklepli jablonec a bohemku 5:0 v suchým triku než být rychlejší v tom, jak to jde se Spartou do kopru.

       

      Ách jo :( Nejhorší je, že klub nekomunikuje. Kdyby aspoň řekli proč nezkusili Costu v obraně. Neřeknou, že začnou hrát od zadu jako na podzim.

       

      Kdyby víc komunikovali, tak by nepanovala mezi fanoušky taková nálada. Takhle jsou uzavřený a vypadá to jakoby dělali velký :poop:

      • hombre27.2.2017 15:14reagovat

       Nevím, co dodat, jsme ve velkých sračkách, ale co dál. Ta deka může vydržet klidně měsíc. Příští víkend prasknem s Duklou a mě mrdne...

 • Zranění

  waaw27.2.2017 12:33reagovat

  Nezda se vam, ze dnes se ty zraneni nejak pomalalu hoji? Ja pamatuji jak drive se pri mensim zraneni dal obstrik a pri zlomenine chybel hrac jeden zapas. Dnes jsou to same magneticke rezonance a fyzioterapeuti a 3 mesice na marodce

  • ACS7327.2.2017 12:38reagovat

   nechce se jim makat, peníze maj nadstandrtní...

  • AlaMierda27.2.2017 12:39reagovat

   teď se taky hodně dává i na pocity hráče a to v kombinaci s moderní medicínou je asi na delší dobu. Tak každý kdo jste hrál třeba fotbal jste narazil na kluky co hráli na krev i se zraněním a na kluky, kteří odehráli zápas a pak se 3 týdny líčili ze zranění. Jeden můj bývalí spoluhráč ten je víc zraněný než zdraví, ale všechno jsou to zranění typu bolí mě stehýnko nehraju, bolí mě kotníček nehraju apod..

   • AlaMierda27.2.2017 12:39reagovat

    bývalý

   • AlaMierda27.2.2017 12:41reagovat

    kurva zdravý

   • kalamoi27.2.2017 12:55reagovat

    Ono kdyby byli hráči placeni od zápasu, tak bychom možná viděli, jak by někteří byli hned zdraví. Takhle jim chybí co? Celkem nic, péči mají skvělou, trochu si i odpočinou a až se tedy budou cítit, tak budou zase hrát.

   • captain_obvious27.2.2017 13:05reagovat

    Ne každý má práh bolesti ve stejné úrovni, to ještě neznamená, že je třeba je zesměšňovat zdrobnělinami typu kotníček Smích Spoustu nepříjemností můžeš mít i z takových ”banalit”, jako je třeba špatné držení těla. Což ve Spartě třeba nehrozí, ale na kraji nebo okrese, kde se hráči chodí léčit k obvoďákovi, se to může stát v pohodě.

    • kalamoi27.2.2017 13:11reagovat

     Ale pokud zajdeš k tomu obvoďákovi, tak zjistíš to o čem píšu níže, že je v čekárně spousta lidí, kterým je dohromady prd a věř, že se spoustou fotbalistů to nebude jiné. Tady nejde o práh bolesti, aby někdo hrál skoro se zlomenou nohou, tak to není myšleno, ale o tom, že spoust z nich stejně jako někteří lidi v životě dělají z komára velblouda. Jistě i okolo sebe znáš lidi, kteří jsou schopni být nemocní s kde čím a přitom jim dohromady nic moc není.

    • AlaMierda27.2.2017 13:12reagovat

     já tyhle bolestínky prostě rád nemám, poslouchat pořád jak někoho něco bolí, jak je unavený nebo se zrovna necítí, prostě rád nemám. Pro mě je zranění něco co tě prostě výrazně limituje v nějakém výkonu, a ne, že když kopneš do míče tak tě to trochu zabolí, nebo píchne, zatáhne apod..

     • kalamoi27.2.2017 13:19reagovat

      Přesně tak a takové nemám rád i v normálním životě. Zakašle jde k doktorovi, posmrkuje jde k doktorovi. Jak říkáš tohle jsou úplně prkotiny stejně jako na tom fotbale, když občas něco bolí. Fotbal nejsou šachy a kdo ho někdy hrál, tak často něco bolí, píchá, ale to je normální a hraje se dále. Jestliže si někdo chce hrát na nějakou slečinku s kde čím, tak si vybral asi špatný sport.

     • captain_obvious27.2.2017 13:29reagovat

      Já tě chápu, ale bolest je relativní, nedá se změřit, každý ji vnímá odlišně a hlavně každý zná svoje tělo nejlíp. Já bych si nikdy netroufl vůbec tyhle věci říkat, už jen proto, že se prostě do toho druhého neumím vžít, nevím jak moc ho to bolí, nevím jak bych to snášel já na jeho místě. To mi přijde jako vůbec taková základní slušnost, aby sis dělal názor a vynášel nějaké soudy jen na témata, která můžeš aspoň trochu objektivně posoudit a ne si tam jako nějak odhadovat, jak moc to asi toho druhého bolí a jestli to nehraje. Smích

       

      Že ty jsi železný a dokud nemáš fakt zlomeninu nebo natažený sval, tak se kousneš a hraješ, to je na jednu stranu chvályhodné, ale na druhou stranu si nemyslím, že by ti to dávalo právo zesměšňovat toho, kdo mívá bolesti při každém píchnutí a je na sebe opatrný. Tím tuplem ještě v amatérské soutěži, kde přes týden ti chlapi chodí do práce, kde taky potřebují nějak fungovat a moc se jim nehodí, chodit měsíc do práce o berlích, jen aby se jim pár spoluhráčů nesmálo, že jsou slečinky. Smích

      • kalamoi27.2.2017 13:35reagovat

       Ty ovšem mluvíš už o závažnějších zraněních. My mluvíme o prkotinách a proto i ty příklady ze života, kde je to stejné. Opakuji myslíš, že někteří fotbalisti budou jiní? Kdyby nehráli fotbal, tak jdou někteří stejně k doktorovi s tím, že má kašel. Tím jsem si skoro jistý. Tady vůbec nejde o práh bolesti jako takový, ten má samozřejmě každý někde jinde. Kdysi žádné rezonance, tolik masérů, fyzioterapeutů a další vymoženosti nebyly a taky fotbalisti hráli. To samé lidi v běžném životě fungovali často jinak než teď. Nedělat z komára velblouda může každý člověk, ať už má práh bolesti jakýkoliv, ale tyhle zranění nebo nemoci nejsou o žádné bolesti, tohle je vše v lidech, výchově doma a dalších věcech. Já za celý svůj život nevzal do pusy antibiotika a jsem zdravý, jiní se tím ládují pořád i když mají třeba kašel, takže asi takhle. U fotbalistů to u mnohých nebude jiné.

       • captain_obvious27.2.2017 13:44reagovat

        Ne, já mluvím o tom, když o někom řekneš, že je bolestínek, protože vnímá nakopnutý kotník jinak než ty, přestože víš úplné houby jak moc ho to bolí nebo ne, protože se do toho prostě logicky nemůžeš dokázat vžít, nejde to změřit. O tom mluvím, o ničem jiném.

         

        Kašel a rýma je něco úplně jiného, to snad vidíš na první pohled, jestli má někdo nos červený jak Rudolf od toho, jak 20x za hodinu smrká, nebo jestli se vysmrkal 3x za den, ”ale bylo to zelené”, tak se tváří, že je na smrtelné posteli. Smích

        • AlaMierda27.2.2017 13:46reagovat

         ale já mluvím třeba jako o zranění, která jsou úplně běžná, jako třeba že špatně došlápneš na umělce, to i když ti neoteče, tak tě to prostě nějaký týden bude bolet. Stejně jako nějaké škubnutí ve svalu, modřiny ze soubojů apod.. je jasný, že když máš kotník v takovém stavu, že ho ani nedáš do kopačky tak to nejde.

         • kalamoi27.2.2017 13:54reagovat

          Přesně tak my mluvíme o zraněních, která jsou ve fotbale častá a běžná a on mluví o zraněních, která už jsou vážnější a o prahu bolesti. Jak říkám pokud hráči běhají, trénují a přesto nehrají, tak jim nemůže být zase tolik. Kdyby měli něco zlomené, naštípnuté, oteklé, přetrhané vazy, tak by prostě ani neběhali a je jasné, že je nikdo na hřiště neposílá. Modřiny, občas nějaká bolest, škubnutí v noze to jsou všechno zranění s kterými se dá v pohodě hrát a kdo někdy hrál fotbal, tak je měl skoro každý. Debata je ovšem o tom, že budou fotbalisti a opravdu tvz slečinky, kteří nebudou hrát ani s tímhle. O tom mluvíme a proto i to srovnání s tím životem, kde se někteří chovají podobně. On to nechápe.

        • kalamoi27.2.2017 13:49reagovat

         Počkej, ale s takovou se dá potom omluvit všechno, že do nikoho nevidíš. Celá debata začala o tom, že je divné, že někteří hráči něco léčí neustále měsíce a další věci. Jak říkám dříve žádné takové vymoženosti nebyly, hráči hráli a bylo to. Co vidíš u kašle na první pohled? Debata je o tom, že někdo s tím kašlem k doktorovi půjde a jiný nad tím mávne prostě rukou a nepůjde, protože to pokládá za prkotinu. V tom fotbale je to úplně stejné - někdo řekne, že ho něco píchá a je měsíc mimo, druhý řekne, že to rozchodí a prostě hraje nebo rovnou neříká nic.

         • captain_obvious27.2.2017 13:53reagovat

          Dobré, prostě se neshodnem, to je fuk. Hlavně nepoužívej argument ”ale před 20 lety”, když sám víš, že fotbal a vůbec sport jako takový (a koneckonců i celkovou mentalitu společnosti) před 20 lety a dneska nelze vůbec srovnávat.

          • kalamoi27.2.2017 13:58reagovat

           Kousek výše to popisuji. My mluvíme o něčem a Ty o něčem. Proto jsem Ti dal i ty příklady ze života a třeba ten kašel a rýmu. Tohle je srovnání jen dnešních lidí. Já s takovou prkotinou k doktorovi nikdy nepůjdu, někteří další stejně tak. Ovšem budou lidi, kteří s tímhle k doktorovi poběží ihned a vůbec tohle přece není o nějakém prahu bolesti. To jsou nemoci, které jsou prkotiny, stejně tak jsou mnohé prkotiny v tom fotbale. Modřiny, občas něco píchá, bolí, zatáhne to se ve fotbale stává nejsou to šachy a s tím vším se dá v pohodě hrát. Budou ovšem fotbalisti a to si piš, že jo, kteří ani s tímhle hrát nebudou, protože stejně jako v tom životě ti s tím kašlem a rýmou si myslí, jak moc jsou nemocní. To je celá podstata této debaty a jinak už to vysvětlit neumím. Nikdo fotbalistu na hřiště neposílá s vážným zraněním a s něčím s čím se opravdu dá hrát jen těžko.

      • AlaMierda27.2.2017 13:44reagovat

       tak do práce chodí takřka každý neprofík na dospělé úrovni. A hrál jsem s dost klukama, kteří svoje tělo znají dost dobře a umějí se na zápas vždy připravit i přes nějaká drobnější zranění. Stejně jako kluky, kteří už v kabině hlásí dopředu mě bolí tohle a tohle a nebo se ani raději nesvlečou. Případně při rozcvičce udělají jeden pohyb a ví že to nejde. A že někteří neustále pořád mluví o bolístkách a jiní takřka ne, to je pro mě jasný signál. U některých kluků už vím, že jakmile je někdo natře, tak za chvilku střídají a pak 2-3 týdny léčí bolístku stylem, že to dají maximálně na pojistku, ale nijak aktivně to neléčí. Ani to nezkusí dostat do zátěže, aby vedeli, jak se to zranění chová v maximální zátěži. Souhlasím s tím, že se to nedá změřit, ale když si někdo pořád stěžuje a mluví o tom jak je unavený z práce apod.. to je pro mě prostě brekot.

       • kalamoi27.2.2017 14:12reagovat

        Přesně tak a snažím se mu to vysvětlit. Takových lidí co brečí, jsou nemocní a neustále si na něco stěžují je plno a přitom jim dohromady nic není.

  • kalamoi27.2.2017 12:42reagovat

   Ono to i ten hráč musí mít trochu v sobě a nedělat vždy z komára velblouda, což je si myslím rozhodně případ Rosického. Chce to umět se i trochu kousnout a ne jak říkáš se vším chodit na rezonanci a s kdejakou blbostí chybět několik týdnů, měsíců nebo i déle.

   • captain_obvious27.2.2017 13:35reagovat

    Rosu bych do toho vůbec netahal. Nejdřív si projdi tolika zraněními, které měl on a potom se můžeme pobavit o tom, jestli chodíš pořád do všeho naplno, nebo máš strach, že se zase něco posere a podvědomě se šetříš. Do té doby mě osobně takový názor nezajímá. Podobné to je se Sturridgem. To jsou hráči, kterým ASI, podle mého laického názoru, by více pomohl špičkový psycholog než fyzioterapeut, ale to je jenom můj názor, který nehodlám tady vydávat za nějaké moudro, které zaručeně platí. Smích

    • kalamoi27.2.2017 13:42reagovat

     Jenže fotbal nemůže být o strachu. Jak říkám je to sport, kde zranění hrozí, stávají se a často jsou nějaké drobnosti. Pokud se hráč bojí nebo se podvědomě šetří, tak to zranění bude mít ještě spíše než, kdyby se nebál a nešetřil, tak to prostě je. U Rosického není prostě normální, aby něco léčil rok, odehrál zápas a zraněný znovu to se na mě nezlob. Tohle už musí být i v hlavě. Ve Španělsku normálně běhal, takže mu nemohlo být zase tolik, kdo někdy hrál fotbal a byl opravdu zraněný, tak ten člověk by nemohl ani běhat. Dokonce hrál i s míčem, takže bych fakt chtěl vidět co mu tak hrozného bylo v tu chvíli.

  • kalamoi27.2.2017 12:46reagovat

   Ale ono ani nemusíš chodit do fotbalu a takhle je to i v životě. Jsou plné čekárny lidí u doktorů a mnohým je obrazně celkem prd. Jiní nad tím mávnou rukou a v pohodě fungují. Jeden můj kámoš byl schopen být doma s rýmou klidně 14 dní, copak tohle je nějaká nemoc? A takových lidí je více u doktorů někdo pokašlává a myslí si, jak není nemocný. S některými fotbalisty je to trochu podobné - támhle stehýnko, kotníček, vrazil mi trochu do zad, necítím se na to atd.

 • Není síla

  venous27.2.2017 12:01reagovat

  Místo do Španělska měli hráči jet do nějaké výkrmny. Proč hrajeme s dětma a ne s chlapy. To je jako v boxu papírovka, kdo vybírá takové typy (asi podle Rosy), my potřebujeme alespoň dva silové typy do 2 metrů a jeden pořádný pařez, tytu Migase, nebo Řepy aby se nás ostatní báli a zároveň hlídali ty naše” děti”.Vztek

  • kalamoi27.2.2017 12:04reagovat

   Mazuch mi nepřijde jako dítě, jenže je totálně z formy. Vácha v dřívější formě by taky nebyl špatný typ. Costa je taky urostlý. Juliš taky, ale musí toho umět využít.

   • ACSPA27.2.2017 12:11reagovat

    Mazuch formu nikdy neměl!

    • kalamoi27.2.2017 12:14reagovat

     Myslím, že zápasy ve skupině EL odehrál velice slušně a je jedno jakým stylem jsme hráli. Klidně tak mají hrát pořád, pokud hráči nemají na to hru tvořit.

 • Včera

  peterpan2727.2.2017 11:35reagovat

  jsem si vzpomněl na slavný dialog Bosák vs Táborský v Boleslavi v přestáce zápasu se Slávií. Jak tam Táborský říká, že Kucka nebo Bony to tam dotlačí. Jo, takoví hráči nám v naší lize fakt chybějí. Protože když se nedaří, tak si to nejde cvrkat jako to dělají Sáček s Čermákem. A to proti nim nic nemám, naopak, ale nejsou to XAvi s Iniestou, takovou kvalitu nemají, aby to vykombinovali až do branky. A my teď evidentně nemůžeme hrát na krásu, my se potřebujeme chytnout hlavně výsledkově a docpat to tam hlava nehlava, tak jak to dělá Krmenčík nebo Škoda. Bylo neskutečný, co dobře rozehraných akcí jsme zazdili nedůrazem ve vápně...

  • Funin27.2.2017 11:39reagovat

   máš pravdu, každý tým potřebuje jak techniky, tak bijce, akorát podle ambicí klubu musí mít bijec technické kvality. Třeba Příbrami by stačil bijec co umí poslat míč na tribunu, Sparta už potřebuje bijce co umí nahrát jinam než stoperům a když dostane nahrávku on, tak jí musí zpracovat. No a takové hráče je težké sehnat, jsou vzácní a drazí

  • kalamoi27.2.2017 11:42reagovat

   On i ten Lafata by to tam často dotlačil, ale potřebuje dobré centry a míče. Pokud mu takové nedáme, tak tam bude na hřišti jako bludný holanďan. Navíc nám chybí dobrá a přesnější střela z dálky. Čermák sice občas dá pěkný gól, ale to je tak jeden na deset zápasů, což je prostě na Spartu málo. Hráči nemůžou hrát dokola kolem vápna, musí jít do něj průniky a riskovat, vždy ho někdo může zfaulovat, může z toho být nějaká akce, přihrávka nebo i střela, ale překulovaná kolem vápna je dobrá tak na držení míče, když vedeme, ale ne když prohráváme. Chybí tomu větší dravost a hráči, kteří něco vezmou na sebe. Když vystřelím za zápas 20 střel, tak je vždy naděje, že tam něco spadne než, když vystřelím 3 střely a to někdy ani to ne.

  • Furia Ceca27.2.2017 11:52reagovat

   Řezníček Úsměv

   • kalamoi27.2.2017 11:56reagovat

    I on by potřeboval ty centry. To není hráč, který obejde 3 lidi slalomem.

    • Furia Ceca27.2.2017 12:05reagovat

     A Bony a Kucka jo?

     • kalamoi27.2.2017 12:08reagovat

      Kucka měl střelu z dálky, kdo jí v našem kádru má? Nikdo. Bony taky ne, ale měl dobré centry a o tom to je. Když je bude mít Lafata, tak dá taky 20 gólů za sezónu nebo dal. Pro takové útočníky musíš mít dobré přihrávky a jak vidíš, tak záloha zatím hraje špatně a nedá je nebo neumí ani odcentrovat, tak nevím k čemu by ten Řezníček a další byli platní, když nedostanou v současné době dobrý míč. Chyba je v Čermákovi a dalších, že je neumí dát.

   • hombre27.2.2017 12:11reagovat

    Ten by se hodil, mě se vždy líbil, ale ostatním ne, no.. A když dostal balon do běhu, šel přímo na bránu, netočil se, nepřemýšlel. To nám momentálně chybí.

 • Trenér

  Paspartu27.2.2017 11:03reagovat

  Jak si vykládate Lafiho prohlášení o trenérech?

  Prakticky řekl, že neví, kdo je trénuje. Navíc mi přišlo, že naznačoval neshody mezi trenéry a hráči. Možná i mezi trenéry.

  Nebylo by lepší to celý rozpustit a složit novou Spartu? Nový realizační tým a kompletní přestavbu kádru.

  • kalamoi27.2.2017 11:07reagovat

   Podle mého neřekl nic divného, vzhledem k tomu, že Holoubek nemá licenci, tak prostě jen řekl trenér, kdy všichni ví, že trenérem je on.

   • wasek2611@centrum.cz27.2.2017 11:10reagovat

    Tak se to dá taky interpretovat. Kéž bys měl pravdu.

    • kalamoi27.2.2017 11:13reagovat

     Jestli tady budeme řešit i nějaké věty v rozhovoru, tak jsme potom šílenci i my. Po prohře 1-3 se nikomu nemluví lehce a byl spíše naštvaný, což je normální věc.

  • Furia Ceca27.2.2017 11:07reagovat

   Já si vykládám jeho rozhovor, že se ve Spartě netáhne za jeden provaz napříč všemi úseky (od hráčů, přes trenéři, sportovní úsek, management). Sparta je prostě rozesraná jak jen to jde...

   • kalamoi27.2.2017 11:11reagovat

    Ale blbost, děláte z komára velblouda. Rozhovor byl takový, že se mu po prohře 1-3 ani nechtělo moc mluvit a podle toho i vypadá to vyjádření.

  • Chrod27.2.2017 11:15reagovat

   Myslí Holoubka, ale nemůže to říct, protože oficiálně je trenér Požár. A kdyby zase řekl Požára, tak by to na něj neférově hodil... Nehledal bych v tom nic velkýho.

   • ACS7327.2.2017 11:19reagovat

    myslí Požára, protože Holoubek ještě trenér není, zatím je to jen student.. a to je ten průser...

    • Chrod27.2.2017 11:21reagovat

     ban

    • kalamoi27.2.2017 11:21reagovat

     Ani student nemůže za to, když hráči neumí dát pořádný centr

    • Furia Ceca27.2.2017 11:39reagovat

     Ten student dotáhl Spartu do evropského jara. To se o některých absolventech říct nedá.

   • Funin27.2.2017 11:35reagovat

    souhlas, tohle je nejlogičtější vysvětlení, navíc odpovídající situaci

  • ACSpartaPraha4ever27.2.2017 11:33reagovat

   Dělá se z hovna komár a z toho zase velbloud.

   Zaprvé, ta otázka byla dementní, ale novinář využije každou příležitost získat munici, tak se do toho pustil (bohužel, my jim tu munici dodáváme zatím každý týden).

   Zadruhé, jakákoli odpověď na tu otázku by se rozmázla. Kdyby odpověděl ”Holoubek, tak by se zkurvysyni jako Mádl mohli posrat, napsali by tunu článků, jak vymrdáváme se svazem, volali licenčním manažerům, že tohle jako né, a tak podobně. Kdyby odpověděl ”Požár”, tak by se zase začalo spekulovat, že Holoubek nemá žádné slovo, že je jen posluhovač Požára, k čemu tam teda jako je, že je trenérský tým rozbitý a tak podobně. No tak odpověděl ”No, trenér”, a tak se řeší, že hráči vlastně neví, kdo je trénuje etc...

    

   Možná by bylo fajn, přestat rozmazávat každé hovno.

   • Chrod27.2.2017 11:42reagovat

    Přesně tak. Jakákoliv odpoveď na tu otázku by vyvolala úplně stejnej rozruch, protože rozmazávačů hoven je tu asi milion. Lafata to řekl dobře.

    • Funin27.2.2017 11:59reagovat

     nejelší reakce by asi byla no comment, ale on by do toho stejne nekdo zacal stourat

 • Vatajelu

  ACS7327.2.2017 10:36reagovat

  kdo sem vůbec přivedl tohoto dřeváka? to vypadá na dalších 35 mega vyhozený oknem...

  • Tashunka Witko27.2.2017 10:44reagovat

   Dřevák je spíše ten Váš Ivanschitz,

   Vatajelu je jako clitoris, ani jedno jsi v životě ještě neviděl ve hře.

  • victorlima27.2.2017 10:44reagovat

   Jak víš, že je to opravdu dřevák ? Nikdo ho neviděl hrát v ostrém zápase.

  • kalamoi27.2.2017 10:45reagovat

   Už jsi ho viděl v ostrém zápase hrát, že je to hned dřevák? Já tedy ne.

   • ACS7327.2.2017 10:46reagovat

    a proč nehraje? protože je výbornej?

    • kalamoi27.2.2017 10:48reagovat

     Zmrhal a jiní ve Slávii ještě do nedávna leštili lavičku a vidíš, jak teď hrají. Základ je, že musí dostat vůbec šanci a nehraje proto, že trenéři ještě nenašli odvahu do obrany sáhnout více než jen protočit Mazucha s Holkem.

     • captain_obvious27.2.2017 10:55reagovat

      To si asi s někým pleteš, Zmrhal je snad jejich nejstabilněji nastupující hráč v posledních letech.

      • kalamoi27.2.2017 10:57reagovat

       Ale pak seděl i často na lavičce ne? Jednu dobu hrál totiž tužku. To, že hrál předtím, tak prakticky musel, když nikoho jiného neměli a byli kolikrát rádi za nějakou sestavu.

      • kalamoi27.2.2017 11:08reagovat

       Třeba doma s Anderlechtem v základní sestavě vůbec nebyl.

       • kalamoi27.2.2017 11:09reagovat

        S Rio Ave taky ne

     • ACS7327.2.2017 11:03reagovat

      nemůžu se hádat, protože nám úplné info, ale že by Zmrhal ještě nedávno leštil lavičku se mi moc nezdá, má nějakejch 200 zápasů za Slavii.. já si myslím, že Vatajelu dřevák je, protože by jinak už musel bejt - při tý naší bídě - na hřišti...

      • kalamoi27.2.2017 11:05reagovat

       Mají strach udělat více změn v obraně. To jestli je dřevák nemůžu soudit, když jsem ho vůbec neviděl hrát.

 • Trenéři

  MK327.2.2017 10:33reagovat

  Tak se zdá, že Holoubek dolétal a Požár se ani nerozhořel. Neříká se mi to lehce, ale zlatej Zdenál.

 • Real taky prohrával 2:0

  Tashunka Witko27.2.2017 10:33reagovat

  ještě asi v 60 minutě. Jenom to asi myslí s tím titulem opravdověji.

  • Spytihnef27.2.2017 10:55reagovat

   jako, že mají lépe posichrované rozhodčí? tak to snad radši prohrát

 • Bída

  asd27.2.2017 10:12reagovat

  Taky jsem byl po zimě natěšenej a čekal ”válec”, papírově kvalitní široký kádr a dobrý výsledky.

  Zatim je to bohužel katastrofa, pokud příští týden někdo z těch dvou vyhraje tak už je to téměř konečná.

  Stopeři jsou děs, ale překvapuje mě hlavně slabý a mizerný útok. David už to začíná mít asi pomalu za sebou zdá se, všechna čest ale už to asi na to není. Ale určitě letos ještě něco rozhodne, to zas jo. Tragický je Juliš, vubec nechápu že je ve Spartě a navíc skoro neustále v základu.

  Jediný kdo zatím nezklamal je Nestor, nikdo nic moc nečekal, ale hraje dobře, na to v jakých jsme hovnech tak je tam vidět.

  • kalamoi27.2.2017 10:20reagovat

   To, že máme papírově kvalitní kádr si říkáme prakticky pořád, opět se potvrdilo, že příprava a ostré zápasy je zcela něco jiného. Juliš hraje špatně, protože ho cpou někde na kraj zálohy, což je blbost trenérů. Ani pokud někdo z těch dvou příště vyhraje, tak to konečná není, oba budou i našimi soupeři a nikdo nám nebrání oba porazit. Navíc i oni budou hrát s Boleslaví a týmy, kde ztratit můžou, viděli jsme Plzeň ve Zlíně. Slávie taky nevyhraje všechno, ale základ je, že my se musíme urychleně a rapidně zlepšit, teď jsou týdenní pauzy a to by nám mohlo trochu pomoct, tak uvidíme.

   • hombre27.2.2017 10:41reagovat

    Zápas a to záznam jsem si pustil až teď. Všechno v něm nebylo, ale mám jasno. K sestavě. Útok - trenérům by měl někdo vysvětlit, že Lafata není hráč na venkovní zápasy. není rychlý a nemá formu a hlavně už hrajem jiným způsobem. nejsme už tak dominantní na míči. V útoku měl být Juliš. Záloha - tu bych nechal a místo Lafaty v útoku, tam měl být Havelka. Záloha Konaté, Havelka, Čermák, Sáček a Nestor, za mě dobrá. Kdybychom měli Váchu vyššího a ve formě, tak jeho místo Sáčka. Obrana, tam nevím, co napsat. Vyhráli nějakou hlavu? Neběhají, bez zájmu, všude o krok pozadu, nevím. Kara nedostupuje, Holek s Kadlecem - ty si můžou podat ruce a jít se vyfotit pro 2 ligu. Asi bych ji vymyslel takto - Kara, Costa - bude-li zdráv, Mazuch, Vata. Nebo místo Costy asi Hybš. Jinak to nejde. Proti Dukle budem potřebovat hroťáka, kéžby byl zdráv Půlkrab. Dukla není ořezávátko.

    Jinak tebe nějak neznám, nevím jak si tu dlouho, ale roztleskáváš to pěkně. I v 8 lidech dáme Barcu, nebo Reál. Já nestahuju kalhoty, ale uznávám sílu soupeře, kteří jsou momentálně na tom lépe. Tady už nerozhoduje um hráčů, protože mají deku, ale nastolená taktika.

    Co jste tady psali o Lafatovi a kabině? Jestli je to pravda, tak všechny tyto hráče vyházet a ponechat jen ty, co chtějí makat a plnit to, co mají. Pokud po nich chce Holoubek víc makat, víc trénovat, nebo hrát jinak a oni nechtějí, tak s nimi rychle pryč Neutrální.

    • Tashunka Witko27.2.2017 10:48reagovat

     Vážně bys Váchu nasadil místo Sáčka ?Údiv

     • hombre27.2.2017 10:57reagovat

      My máme podobné názory, až na Kadlece, tam se neshodnem. Psal jsem vyššího Váchu a ve formě. Třeba ten první rok u nás. Potřebujeme bíjce ve středu zálohy, který to přetlačí na naší stranu. Sáček hraje super, ale ještě není tak zkušenej a není bořič.

    • kalamoi27.2.2017 10:51reagovat

     Doma proti Dukle bude stačit i ten Lafata. Doma hrajeme jinak než venku, každopádně bych někdy zkusil toho Vatajelu a kdy jindy než doma a proti soupeři, který není žádný zázrak. Podle mého, až se uzdraví, tak nasadí Marečka a možná už teď.

   • Tashunka Witko27.2.2017 10:41reagovat

    ”Nehraje na svém místě” - taková zvláštní mantra, která věčně omlouvá neschopnost některých hráčů.

    Chápal bych, že stoper nemůže dělat špílmachra, ale brečení u Kadlece už za Chovance, že utápí Vašíka na křídle, mi přišlo vždycky mimo mísu. Těch útočných postů zas tolik není, resp. hroťák je jen jeden a jestli Julišovi každý balon odskakuje deset metrů (většinou dozadu a přímo do běhu soupeři) u lajny nebo uprostřed o půl patra výš, je jedno. Juliš měl zůstat na lavičce a pokud někoho na hrot, tak raději Pulkraba, v současnosti asi i Šurala.

    • kalamoi27.2.2017 10:53reagovat

     Souhlasím, ale Juliš je vysoký hráč, který patří spíše někde do vápna než na křídlo. To, že nedá ani tak gól už je samozřejmě další věc a chyba. Na křídle ovšem těžko někomu bude utíkat a udivovat technickými dovednostmi. To, že na to ještě ve Spartě nepřišli trenéři s licencí je mi záhadou.

  • victorlima27.2.2017 10:27reagovat

   Vcelku dobře zhodnoceno. Juliš není hráč pro Spartu. Překáží mu balon a není vůbec gólový. Spartě, mimo jiné, chybí rychlý šikovný útočník a případně i typický forward. Vysoký s dobrou hlavou a střelou. Z těch co tam máme, je asi nejnebezpečnější Pulkrab. Ten,když už nic, tak těm stoperům alespoň nakope.

 • Názor

  snytek27.2.2017 9:49reagovat

  Je to malér z pohledu bodů a naděje na titul, ale já jsem byl víc naštvanej po Bohemce, než po Jablonci.JBC byl asi pětkrát u brány a byly z toho čtyři góly. Ano, stopery, respektive asi organizaci obrany obecně, máme zoufalý, ale hra už byla mnohem lepší, dopředu jsme se dostali i nějak jinak, než Koubkovým nákopem (pokud nešel do autu) po deseti přihrávkách mezi stopery. Sice to všechno končilo na vápně, ale já si fakt myslím, že to bylo o jednom gólu. Kdyby Nestor vystřelil o 10 cm jinak, věřím, že jsme to otočili a teď mluvili jinak. Směrem dopředu se sice Lafi nedostal k balónu a Juliš na tomhle postu asi víc nedá, ale zbylí čtyři i oba krajní beci nehráli špatně. Možná mi stačí málo, ale já to do budoucna tak špatně nevidím

  • snytek27.2.2017 9:52reagovat

   Tedy góly byly tři....

  • Furia Ceca27.2.2017 9:55reagovat

   Tak kdyby Bohemka měla trošku fotbalisty tak byla produktivnější gólově taky. Tohle mě teda rozhodně neukliďnuje. Problém je ale společný = tragická obrana a naprosto z formy hrající stopeři.

   • AlaMierda27.2.2017 9:55reagovat

    tak ona by stačila Bohemka z loňské sezony kdy na krajích lítala dvojice Acosta-Mosquera

    • snytek27.2.2017 9:58reagovat

     Nejde ani tak o to, jak hrála Bohemka, ale jak tragicky jsme v tom zápase hráli my.

     • Franta z lidu27.2.2017 10:16reagovat

      ...a kdyby je nezastavil 3x asistent Kotík (pochybným) ofsajdem...

75985 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha