Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • klíč k dobrý budoucnosti

  petr13719.9.2017 10:27reagovat

  pokud platí důvěra vedení v trenéra, vidím ve 3 věcech: 1) Stramaccioni bude všem hráčům měřit stejným metrem, nebude se bát kohokoli posadit a zároveň dá znovu šanci. Když to tak bude, tak všichni pochopěj, že musej makat, jinak skončej a zároveň nebudou ztrácet naději, což se týká zejména mladších 2) Vedení podpoří 2. kolo obměny kádru v zimě (vyhazov těch, kteří nepochopili nebo na to nemaj a jejich nahrazení někým jiným) bez ohledu na ztracenou investici. Když už se do toho Křetínský pustil, tak teď nesmí uhnout. 3) uklidní se situace na tribunách a všichni budou Spartu opravdu podporovat. Ono to zní jako fráze, ale rozdíl mezi tím, když fandí celej stadion a třeba nedávnou válkou proti Hřebíkovi, je prostě obrovskej.

   

  p.s. prosím trolly a hejtry, aby na tento příspěvek nereagovali. Váš názor, že klíč k dobré budoucnosti je okamžitě vyhodit špagetu a zplynovat kotalíka, znám. A nepotřebuju ho číst znovu.

  • snytek19.9.2017 10:29reagovat

   Klobouk dolů před tvou vírou

   • Pouzar1119.9.2017 10:34reagovat

    Smích .. a ty máš víru v nějakého nového spasitele ? .. Vždyť děláme poslední dobou kotouly pořád ( ve formě výměn trenéra ) a k ničemu to nevede .. Co víc, jde to víc a víc dolů a trenéři sem dokonce už ani nechcou chodit..

     

    Já osobně bych si i jako hrá rozmyslel jestli do Sparty půjdu, protože to jsou momentálně promrhaný léta kariery.... Jestli k nám nepřijde nějakej světovej trenérskej mistr tak změnu opravdu nemá cenu dělat ..

    • LukyACS19.9.2017 10:38reagovat

     Přesně, žádný rozumný Čech sem nechce, Vrba s Trpišem nás odmítli, u Trpiše by se tak stalo znova, Jílek už by sem taky znova nešel, Haškovi taky spousta věcí vadí, sem pudou jen ty dědci bez angažmá, co jsou rádi, když si na ně někdo typu Svoboda vzpomene.

     Ambiciozní trenéři z ČR sem nevlezou, k nim se donese, jak to tady (ne)funguje. A i kdyby je sem zlákali třeba na prachy, tak to nedopadne moc dobře.

     Rozkoly ve vedení jsou obrovské, systematičnost žádná, jen samej alibismus a nulová sebereflexe.

     • AlaMierda19.9.2017 10:46reagovat

      Jenže ani jeden z těch trenérů není záruka okamžitého úspěchu, jaký se tu požaduje. To ostatně není nikdo a byl by to zázrak. Vždyť všichni co jsi jmenoval potřebovali nějakou dobu, aby jim jejich týmy začali šlapat.

     • artaxerxes19.9.2017 10:58reagovat

      Ale proč sem nechtějí - pokud se nepovede pár zápasů, tak budou za ”Zkur..syna”, kdo by sem lezl.

       

      Strama v lize neprohrál ani jeden zápas a už se řvalo Italiano Bastardo, kdo by sem lezl, když po dvou porážkách, by byl na vyhazov.

       

      Jílek s Olomoucí sestoupil a stejně dostal prostor a dneska Olomouc možná hraje nejlepší fotbal v lize.

      Nemá cenu jít do klubu, který nemá dlouhodobou koncepci a fanoušky, který přestavbu klubu nedovolí.

   • petr13719.9.2017 10:36reagovat

    hele nejsem žádnej insider, takže vycházím z informací, který se objevěj. Už opakovaně zaznělo (od hráčů nebo třeba Zdeňka Zemana), že je Stramaccioni dobrej trenér, že se trénuje tvrdě a kvalitně, že má dobrý taktický věci. Takže podle mě jsou problémy jsou na straně hráčů a to různýho typu (zdraví, špatná kondice, arogance, závist, fotbalová nekvalita, neschopnost pochopit nebo přenést taktiku na hřiště). Část odpovědnosti samozřejmě leží i na Stramaccionim, protože minimálně část těch hráčů si vybral on. Tak teď musí ukázat, že je zvládne. Ale potřebuje k tomu podporu jak vedení, tak fanoušků. O tom byl můj příspěvek.

  • LukyACS19.9.2017 10:32reagovat

   Ano, 1 a 2 by šla, ovšem kvůli 3 to nepůjde, Strama už má proti sobě tak 90% fanoušků, navíc i hráči nejsou hluší a slepí a pochybuju, že i oni mají důvěru v trenéra. Jak za něj nejsou ochotní bojovat a nevěří mu, tak je to začátek jeho konce.

    

   Tady už bohužel pomůže jen výměna, ovšem asi bych neslevil z nastoupené cesty a přivedl opět zahraničního kouče, volil bych teď Němce.

   Podobné to bylo loni i u Slavii, jak vykopli Dumla, tak to to začlo fungovat. To samé je vidět i na Plzni, bylo tam x trenérů a hráči si hráli lážo plážo, teď přišel Vrba, kterému maximálně věří a hned to v lize šlape.

   • Sendi19.9.2017 10:38reagovat

    Luky ta analogie Plzně jo, herně je Plzeň asi nejslabší za poslední roky, Vrba neVrba si nepamatuju, ve který sezoně by Plzeň zatlačil soupeř do šestnáctky jako se tomu děje letos(Jablonec, nakonec i ten Zlín), rozhodně to neni přesvědčivý, ale prostě mají výsledky - to jen taková poznámka :) Pravda ovšem je, že mají alespoň obzápas dobrý výkony, to my zatim nemáme ani zdaleka...

    • LukyACS19.9.2017 10:41reagovat

     Tak si vzpomeň jak hráli loni, to je zmáčknul každej, hlavně venku to tak bylo, jednou utekli a vyhráli 1-0, ve spoustě zápasů byli jasně horší, ale teď maj aspoň dobré vstupy, na které se dá dívat. Třeba Duklu přejeli neskutečně, se Zlínem ten úvod včera taky top, pak se ukonejšili, to se stává, ovšem třeba s Baníkem takhle tlačili celej zápas, protože se jim nedařilo Ostraváky dlouho zlomit. Navíc působí i na psychiku to, že si můžou dovolit ztratit.

   • Pouzar1119.9.2017 10:39reagovat

    Proč by měli najednou začít věřit Němci, když nevěří Italovi? .. ano bude novej, ale co si budeme povídat, na hřišti tu hrůzu hrajou ti hráči a ne trenér ( i když participuje ve formě sestavy a taktiky ) ..

     

    Žádná trenérská hvězda sem nepůjde ( takže nějakej spodek ligy nebo druhá liga ) a zase se rozjedou Sieglovský atd. kolotoče na téma proč sem přišel druholigovej nulák, když je tady plno kvalitních koučů jako Zdenda Ščasný, Petr Rada, Trpišovský a blabla ..

     

    První týdny Německá škola hohohohooo, a po dvou zápasech kde se jeden remizuje a druhej prohraje protože prostě kluci na hřišti hrajou hovno (ať sedí na plastovj lavičcce kdokoliv), zase dojdou kecy o kabině a soudržnosti ..

   • petr13719.9.2017 10:40reagovat

    já si myslím, že otevřeně je proti Stramaccionimu jen kotel a to ještě ne celej. Zbytek Letný je podle mě pořád ochotnej fandit a věřit. Internetový kecaly neřeším.

     

    Pokud jde o důvěru hráčů, tak tam podle mě platěj body 1 a 2. Vždyť je to pořád dokola. Lafata neměl důvěru v Holoubka, letěl Holoubek. Teď už zkrátka v takový situaci musí letět Lafata. Doby, kdy ”host vyhazuje vrchního”, už jsme si snad užili dost ne?

    • petr13719.9.2017 10:43reagovat

     a ještě bych dodal, že by tam měl zásadní roli sehrát Rosický, jak vůči fanouškům, tak vůči spoluhráčům. Otázka samozřejmě je, jak to cítí.

    • LukyACS19.9.2017 10:44reagovat

     Já souhlasím, taky bych vyhodil Lafatu, ale tak jednoduchý to není. Chodíš na Letnou? Tak musíš slyšet, jakou podporu má Lafata a není to jen od kotle, lidi ho mají rádi a teď si představ, že jim ho šoupneš do juniorky, nebo ho rovnou vyhodíš. Kapitána a hráče, kterej za nás dal 100 branek, to by tě asi zabili a to i přes to, že bys pro to měl pádný argumenty, ty by v tý chvíli nerozhodovaly. V takovou chvíli u lidí fungují jen emoce a hlavně by to šlo za Italem, nevraživost by se vůči němu vystupňovala. Viděls třeba Dohráno Plus? Zelíčko říkal, že Lafat měl jednoznačně hrát a tenhle názor sdílí spousta lidí.

     • petr13719.9.2017 10:48reagovat

      jasně souhlasím. A proto jsem taky už v létě psal, že chápu Stramaccioniho, že Lafatu neodstavil. Na druhou stranu se ho ale nebojí posadit na lavičku.

      • petr13719.9.2017 10:49reagovat

       na druhou stranu Lafata na hřišti vždy dře do úmoru. Už je sice pomalej, ale nikdy jsem neviděl, že by odflákl zápas

  • artaxerxes19.9.2017 10:39reagovat

   Já jen doufám v několik věcí

    

   1) Obnova B-týmu - Pokud má dlouhodobě fungovat, tak musíme mít široký kádr a hráči se musejí rozvíjet v našem systému pod našimi trenéry a HRÁT zápasy alespoň v druhé lize

    

   2) Pokud dojde k odvolání Stramy, tak nedojde k dalšímu kotrmelci a přišel by typ Rada apod. Jde o to, že trend by měl zůstat stejný a ne po prvním neúspěchu udělat zase obrat o 180°.

  • Furia Ceca19.9.2017 10:46reagovat

   Podle mě ještě Sparta není na úplném dně, to nás ještě čeká...

  • dominik2719.9.2017 10:55reagovat

   A fakt máš pocit, že Stramaccioni doteď měřil všem stejným metrem? Mně třeba bilance Biabianyho a Ben Chaima přijde naprosto tristní a neobhajitelná. U Ben Chaima je to ještě umocněné tou zcela netýmovou hrou. Takový hráč, když má za šest zápasů jednu asistenci a vybojovanou penaltu, tak je opravdu k ničemu. Přesto bych se nedivil, kdyby příště opět nastoupil v základu. A čím si vysloužil místo v sestavě Michal Kadlec, to je mi fakt záhadou. Naopak třeba Michal Sáček je fakt pracant, který i když se mu nějaký zápas nepovede, tak hraje na obrovském prostoru, mi přijde, že je vždycky jeden z prvních adeptů na posazení. A jak jsem již psal po derby, když už vidím tu bídu Ben Chaima s Biabianym, tak bych jim aspoň nechal šlapat na paty někoho z mlaďasů, i kdyby jen po minutách.

   • petr13719.9.2017 11:04reagovat

    Tak jmeno po jmenu. I drahy posily potrebujou trochu casu na aklimatizaci. Navic Ben Chaim promarodil pripravu. Uz ho posadil a vsadim se, ze ho posadi znovu. Biabianyho zatim drzi, ale vzpomen treba, jak dlouho se drzel ve spatnxm obdobi treba Krejci. Sacek hraje prece hodne, ted byl holt po nemoci, tak zacal na lavce. Kadlec mel dobrou pripravu, pak se zranil. Do derby ho podle me dal kvuli zkusenosti a taky, aby eliminoval vyskovou prevahu slatancu. Ja tam v tomhle ohledu fakt zadnej zasadni fuck up nevidim.

    • trcmano19.9.2017 11:13reagovat

     Tak hlavně kdo by místo nich měl hrát na křídle? Šural, Kadlec, Juliš?

    • Chabix19.9.2017 11:40reagovat

     Já bych jen podotknul, že přínos Biabianyho není jen do ofenzívy, ale i do obrany a odebírání míču. Ta jeho rychlost se právě nejvíc projevuje při defenzivní činnosti. Je schopen doběhnout kteréhokoliv hráče. Navíc umí i dobře hlavičkovat a soubojů se nebojí. Naopak podle mě se jich proti Slavii zúčastnil ze všech hráčů nejvíc. Takže to není jen o pruduktivitě.

      

     Samozřejmě na této sezóně toho není moc ke chválení, skoro nic. Ale v určitých věcech mi přijde Dominik zaujatý.

   • LukyACS19.9.2017 11:23reagovat

    No, tak Ben Chaima kritizoval a minule seděl, do derby ho tam dal díky rychlost, stejně jako tam dal Vencu... Druhýho Kadlece tam dal proto, že Štetina ještě nebyl ready a my moc výškových hráčů nemáme, takže opět logický krok. Navíc udělal dobře, že ho nedal na stopera, kde většinu času loni hořel.

    Jeho kroky dávaly smysl, to že to nefungovalo je věc druhá, ale to hovoří o nefungujícím celku a kabině, vždyť vyhořeli i jiní hráči typu Rosa...

    • wasek2611@centrum.cz19.9.2017 13:04reagovat

     Nedává smysl. Costa hrál stopera, Mohl tam být civič.

      

     Dát Frýdka vedle Mandjecka je blbost. Oba neumí dobře číst hru. Střed zálohy byl brutálně průchozí.

      

     Nasazení Kadlece bylo logické. Ben Chaima odvážné, ale chápu ho. Nasazení Kadlece a Frýdka ne.

     • wasek2611@centrum.cz19.9.2017 13:05reagovat

      Jestli je Civič zraněn, tak Karavaev. Na levo taky umí.

      • Chabix19.9.2017 14:33reagovat

       Nasazení M. Kadlece bylo logické. Neni tak špatný, aby ho tam za žádnou cenu nedával. Ty antypie mě unavují a nebudu se tady dohadovat o blbostech. Mandjeck umi dobře číst hru.

 • Trocha statistiky

  artaxerxes19.9.2017 10:23reagovat

  Jen pro srovnání výsledky zápasů letos/loňský rok

   

  Bohemians doma - 1b / 3b

  Boleslav venku - 3b / 0b

  Liberec venku - 1b / 1b

  Slovacko doma - 3b / 3b

  Brno venku - 0b / 1b

  Karviná doma - 3b / 3b

  Slavia venku - 0b / 1b

  Celkově 11b letos / 12b loni

   

  Dá se říct, že zatím dost kopírujeme původní sezónu.

  • petr13719.9.2017 10:31reagovat

   myslím, že když bys to srovnal i s dalšími sezonami, tak to bude dost podobný. Ale teď se holt vyhrožuje plynem. Samozřejmě na jednu stranu chápu frustraci, protože investice byly vysoký, což zvýšilo očekávání. Na druhou stranu ale prostě ten zásah byl hrozně velkej, takže nějaký okamžitý nástup skvělých výsledků i hry by byl spíš zázrak.

  • Tashunka Witko19.9.2017 10:39reagovat

   Spíše by tam patřila domácí šílená prohra se Slavií, která byla mnohem potupnějši než ta z poslední neděle.

   Nicméňě utěšovat se tím, že jsme hráli ještě hůře je už trochu zoufalství.

   • artaxerxes19.9.2017 10:49reagovat

    To je jen statistika a ukázka, že některým se selektivní pamětí je třeba ukázat, že loňský kádr to nezvládal podobně a že ikdyž progres není vidět, tak ten řez se musel udělat.

  • Furia Ceca19.9.2017 10:43reagovat

   + postup do Evropské ligy. Ten ti tam chybí.

   • artaxerxes19.9.2017 10:50reagovat

    Doporučuji zápas s Dánama zhlédnout ještě jednou.

    Za ten zápas si Koubek zasloužil sochu před Letnou.

    • Furia Ceca19.9.2017 11:03reagovat

     To ale nebyl jedinej zápas z tý kvalifikace, že ne?

 • SuperFrankie

  snytek19.9.2017 10:05reagovat

  Jestli tu ještě jsi, zajímalo by mě, jestli bys ještě i dnes napsal článek ”Sparta se odmítla točit v kruhu”.

  • AlaMierda19.9.2017 10:10reagovat

   tak ona se odmítla točit a ten řez se udělal pořádný. Doufám, že si tu nikdo nemyslíte, že kdyby tenkrát přišel Erik ten Hag ( a že přijít měl), tak že by jsme po dvou měsících hráli nějak skvěle a byli by výsledky. To neměl ani tady vzývaný Gula nebo Ševela. U Holoubka se křičelo po podzimu, aby dostal čas že za zimu s tím něco udělá a viděli jste výsledek. Pánové fotbal není fotbalový manažer, kde hned vše funguje.

   • snytek19.9.2017 10:28reagovat

    U nás to nefunguje 10 let. Kdy je podle tebe ten správný čas, kdy se ukáže, jestli to nefunguje ZATÍM nebo je to blbě v principu?

  • petr13719.9.2017 10:12reagovat

   a proč by to nenapsal? Stále to platí, to že to zatím nefunguje, je věc druhá. Ale ta první je, že jsme během uplynulých 10 let pořád točili český trenéry a posily stejnýho typu, čehož výsledkem bylo, že s největším rozpočtem v lize jsme měli 1 titul, který jsme hned od podzimu začali znehodnocovat.

    

   Mám pocit, že se ve světle (no spíš zatím tmě) současný situace hrozně zapomíná, že to na hovno bylo i v minulých letech. A to byla třeba Slavie v totálních sračkách.

   • snytek19.9.2017 10:26reagovat

    Slávie byla ve sračkách, protože neměla peníze (kromě epizody DUML). My jsme ve sračkách, protože máme peněz moc a žádnej rozum k tomu

  • Sendi19.9.2017 10:27reagovat

   vždyť to pořád platí...

 • IDNES

  snytek19.9.2017 9:55reagovat

  Příspěvek Martina Doležala na Idnesu. Do našich kalných vod je třeba vnést trocu humoru, chválím moc.

  To se takhle jednou jeden italský podomní prodejce, pan Štramák, vnutil do baráku k panu Křéťovi, kde byl zrovna na návštěvě i vrchní pochlebovač pana Křéti, pan Koťas. Pan Štramák byl velmi výřečný, a tak prodal panu Křéťovi za 80.000,- předražený italský vysavač v hodnotě 1.000,-. Štramákův vysavač sice neměl žádné extra funkce a tenhle typ se ukázal býti dle hodnocení a zkušeností zákazníků v minulosti velmi poruchovým, no, ale nekupte ten křáp, když vypadá od pohledu tak dobře a sofistikovaně! I kravatu měl! Pan Koťas na to sice žádný názor jako obvykle neměl, ale pan Křéťa byl jeho chlebodárce, a tak mu jeho nákup jako vždy pochválil a posvětil. Pan Štramák vypadal spokojeně, ale panu Křéťovi ještě poradil, že je potřeba do vysavače investovat dalších 200.000,-, a to do příslušenství a asi deseti náhradních dílů, převážně z Francie, ale také třeba z Izraele. Pan Křéťa už se pro vysavač tak nadchnul, že neváhal, a náhradní díly dle přání pana Štramáka pořídil. Bohužel vysavač se ukázal být stejným šuntem jako obdobné české vysavače v hodnotě 1.000,-. Pan Štramák tvrdil, že to chce jen čas, až se nové díly zapracují, ale kde nic, tu nic, vysává to pořád stejně blbě, i s černými náhradními díly z Francie. Pan Křéťa už ví, že udělal hroznou chybu, ale musí navenek zachovat dekorum a dělat, že svému vysavači a pana Štramákovi stále věří, zvlášť když se ukázalo, že kupní smlouva je sepsána tak blbě, že by ho odstoupení od ní stálo majlant. No, a to je dnešní Sparta, přátelé...

  • Tashunka Witko19.9.2017 10:20reagovat

   Sliboval jsi humor ?

   • snytek19.9.2017 10:27reagovat

    Mně se to vtipný zdá, navíc výstižný

    • asgard3319.9.2017 11:19reagovat

     Jo,už jsem to na iDnes četl a kdyby se jednalo o jiný klub,srdečně bych se tomu zasmál.Dokonale to vystihuje způsob myšlení v současné Spartě,kde se cizinectví povýšilo na nejvyšší známku kvality,i když se jedná o bazarový šunt za půl miliardy.This is Danečkova Sparta.

    • Chabix19.9.2017 12:43reagovat

     Mě to vtipný nepřijde. Ale možná jsem to nepochopil.

  • Sendi19.9.2017 10:29reagovat

   hoho, vtipný jak svině...bože

 • Holas x Strama

  wasek2611@centrum.cz19.9.2017 9:06reagovat

  Rozdíl je ten, že Holas téměř v každém prohraném zápase vzal chybu na sebe. Což Strama nedělá.

   

  Možná schválně. Možná kvůli přiznání chyby hráči odpráskli Holase. Protože přiznání chyby sice ocení 10 % nejinteligentnější populace, ale pro zbytek je to známka slabosti.

   

  Takže za předpokladu, že většina fotbalistů nejsou raketoví inženýři, tak je možné i toto.

  • Víťák z Cé Osmičky19.9.2017 9:12reagovat

   Naopak - tohle stahování tlaku na sebe skvěle uměl Mourinho a díky tomu mohli hrát hráči s větší jistotou a klidem.

  • hombre19.9.2017 9:23reagovat

   Když chceš revoluci, tak se musí udělat pořádně. Nebudu mluvit o vedení, tak když hodíš kamen, tak trefíš hňupa a lempla.

   Myslím, že i Lavičku a Zdendu odpálila rada starších. Kdykoliv chtěl trenér dělat něco navíc, jiného, pro hráče náročnějšího, tak byl problém. A u Holase byl problém v zimě, tam se víc makalo, dřelo, připravovalo na zápas a hlavně, hráč neměl jisté místo, klidně se tam hodil mlaďas a to mu zlomilo vaz. Pak jim Rada dal volnost, tak začali aspoň trochu hrát, ale jen tak aby se nějak nezapotili.

   Tady měl nastoupit trenér a udělat úplně nový a perspektivní tým - tady bych počkal klidně rok, ale bylo by to rozumné!!

  • Tashunka Witko19.9.2017 9:26reagovat

   Holas neměl autoritu. K tomu, aby uspěl, by musel vyhodit Lafatu, Váchu a rozprášit kafíčkáře, k čemuž se neodhodlal ani daleko suverénějši Stramák v mnohem komfortnější pozici poté, když ho rozvraceči zesměšňovali v médiích, žalovali fotrům a vynucování si místo v základu.

   Holas měl štěstí v neštěstí, že při obrmarodce musel vsadit na mladý, od kterých se moc nečekalo a kteří ho poslouchali. Nicméně objektivně vzato, hráli jsme celý podzim betonářskyho zanďoura, což nám sice stačilo na postup v EL, ale v lize jsme nikoho nepřehráli. Dál už to bylo jen o špatném složení realizačního týmu, kde si navzájem podráželi nohy.

   Holas by měl ale dělat asistenta Stramákovi, aby bylo alespoň nějaké pojítko směrem k budoucnosti. Kováč to určitě není !

    

    

   • hombre19.9.2017 9:41reagovat

    Za Holase jsme hráli defenzivně, ale měli jsme aspoň 5x víc šancí než dnes. Nemůžeš s klukama, kteří hrají poprvé ligu, přehrávat soupeře. Třeba v Plzni jsme tak dobře, jako za něho, nehráli snad 5 let. S tou marodkou máš pravdu, ale bylo vidět, že v těch dětech něco je a když budou věřit trenérovi a budou mít určitý režim, tak se zvednou o 200%.

    Jaro neberu, tam už řídilo LafatoVáchovo křídlo Neutrální.

    • wasek2611@centrum.cz19.9.2017 9:58reagovat

     Jop. Holas sm rikal. Drzeni mice neni meritko. Meritko je pocet vytvorenych sanci.

   • wasek2611@centrum.cz19.9.2017 9:57reagovat

    Právě. Všichni jsou posrani do toho říznout.

     

    Bicik - kara, březina, hovorka, costa - sáček, havelka - ch. Frýdek, rosický, Reiter - Pulkrab

     

    S touhle sestavou bychom rozhodne nehrali vetsi hovno nez ted a nemuseli jsme nikoho privadet.

     

    Ano spousta zapasu bychom hrali hrozne. Nevyrovnanost vykonu mladych je obrovska. Ale mohli bychom takto stavet tym pro budoucnost...

     

    • Tashunka Witko19.9.2017 10:24reagovat

     Po pár měsících by si tě za ten nápad kotelny či vyhmátli a dali ti na budku.

     • Tashunka Witko19.9.2017 10:25reagovat

      Kotelníci vyhmátli

     • wasek2611@centrum.cz19.9.2017 10:39reagovat

      to je pravda :( Tak bych demostrativně dal na pár minut šanci Sigimu a Jirkovi Novotnýmu. Sice jim je dost, ale kotelníky bych si tím udobřil :D

  • AlaMierda19.9.2017 10:06reagovat

   1) ty si myslíš, že pokud by nebylo tolik hráčů zraněných, tak by přesto Holoubek vsadil na mladíky? kolikrát někdo z mladých pod Holoubkem hrál na úkor někoho ze základu?

    

   2) kolik těch mladých hrálo na jaře, když už marodka nebyla tak velká?

    

   3) jakou budoucnost myslíš? někteří z těch kluků sotva hrají na hostovačkách a jakmile by se jim tu povedla sezona, tak by už mizeli do zahraničí.

    

   chápu, že někteří by jste chtěli trenéra Holoubka a hrát jen s odchovanci, ale to by Sparta nesměla mít vysoké ambice. To můžou týmy jako Teplice, Jablonec, Slovácko, ale ne Sparta. Ten ideál, který si tu někteří pořád malujete není a nebude. To by se musela objevit opravdu vyjímečná generace, která by tu zůstala pár let, což je nereálné.

   • wasek2611@centrum.cz19.9.2017 10:16reagovat

    1) tolik ne, ale některé by tam určitě dal. Sám říkal v rozhovoru, že chtěl hrát rychlý fotbal a starší to blbě kousali. Havelku nasazoval i na Jaře. Např. poločas proti Rostovu.

     

    2) Havelka, Sáček, Pulkrab. Nemusí to být celý tým. Ale někteří by tu šanci dostával měli.

     

    3) Sotva hraje jen Havelka. Ten je mladý a musí se holt vyhrát. Ostatní na hostovačkách hrají (Reiter, Pulkrab)

     

    Ať vysoké ambice nejsou. To je mi jedno. Obětujme 2 sezony a dejme tam mládí.

     

    Takhle obětujeme 10 sezon a nic se nemění.

     

    Jak jsem psal pod status dominika. Ten se ptal: dokážete se ztotožnit se spartou s tolika cizinci?

     

    Já napsal když se bude vyhrávat tak ano. Nevyhrává se, tak se s ní neztotožňuji. Pokud bychom dávali šance mladejm, tak bych se s ní ztotožnil i kdyby se nevyhrávalo.

    • AlaMierda19.9.2017 10:24reagovat

     když se bude vyhrávat tak ano, nevyhrává se tak ne? Když tak přemýšlí fanoušek Sparty, tak co potom chceme???????

      

     3) Havelka, Zizu, Pulkrab jednou sedí jednou hrají, ani jeden z nich nemá stálou pozici v základu. Dudl ani nevím, hraje základ ve Vlašimi? Reiter je borec, kterýmu bude 23 let, kdy jindy by měl hrát základ aspoň v nějakém průměrném týmu v lize.

      

     Ty chceš obětovat dvě sezony? A to si myslíš, že někdo příjme, když fanouškům tečou nervy po dvou měsících? A další věc, kdyby to vyšlo, tak za 2-3 roky tu ty mladé mít nebudeš, protože budou chtít hned ven v domnění, že na to mají.

     • AlaMierda19.9.2017 10:26reagovat

      prostě musíš mít kombinaci všeho, mládí, zkušenosti, cizinců a i na to potřebuješ dost trpělivosti a času než to začne fungovat.

      • wasek2611@centrum.cz19.9.2017 10:43reagovat

       Však v sestavě mám Costu, Rosu, Bičíka ...

       • wasek2611@centrum.cz19.9.2017 10:45reagovat

        Aha, ty reaguješ na to hlavní vlákno a ne na to dole :D Sorry.

         

        no s tím souhlasím. Zkušenosti tam být musí. Zahraniční hráči..to je otázka. Můžou tam být naši Dao, Traore z juniorky. To je cesta ..přivádět mladé afričany a ty pak zapracovávat. Aklimatizují se v juniorce a pak za rok mají starosti jen fotbal.

        • AlaMierda19.9.2017 10:49reagovat

         jo, ale musí tam být mix i hotových hráčů ze zahraničí a našich. Ale teď to prostě dost dobře nejde, protože začal se nějaký řez a je třeba ho dokončit

     • wasek2611@centrum.cz19.9.2017 10:42reagovat

      Zizua jsem tam nepsal :) Ale Zizu dává goly. Prostě občas nezahraje, protože je mladý s tím se počítá.

       

      Pulkrab tam mám otazník no. Jestli je pravda to, že moc chlastá, tak bych tam místo něho dal radši Vencu Kadlece.

       

      Za 2-3 budu mít další hráče. Průběžně se budou dávat šance všem.

       

      Problém Sparty je ten, že úšpěšné období jsme měli za lavičky. Protože na začátku dal šanci hodně odchovancům. Bohužel těch 92 se držel a nezapracovával tolik ty další mladší ročníky.

       

      To musí být nekončící proces. Když jeden odejde, tak přijde na jeho místo jiný mladík.

 • už jen to

  podzim19.9.2017 7:22reagovat

  skore 6:6 ze sedmi zápasů je tristní!

  • Bunda19.9.2017 7:33reagovat

   Zlatej Holas a jeho školka.

  • kilovolt19.9.2017 8:27reagovat

   včera jsem se díval na sestřihy......to co předvedl Mareček před tím neuznaným golem....to byla fakt komedie...to není ani na okresní přebor

   • Pouzar1119.9.2017 8:29reagovat

    Už zase jedete do Marečka Smích .. S jeho akčním rádiusem, přesností přihrávky a kvalitou střely nemůže bejt takhle zlej Smích Smích

    • hombre19.9.2017 8:43reagovat

     Víš co je nejlepší? Přečíst si diskuse před derby a po něm. To je změna.

     Tak i já jsem změnil názor na Strámu, už si myslím, že neví co má dělat. Pamatujete trenéra Slávie? Jak se jmenoval? Pastor? Jak jen jsme se jim smáli a dnes?

     Samozřejmě Mareček nemůže být stoper, ale tady se vzpomíná na jarní zápas se Slávii, jak to bylo super.

     Tak já bych dal na hrot zase Siegla, nemůže být špatný, jak dál gól Barceloně a do zálohy Zelenku, jak dál gól myslím MU a Vonáška a Budku a ... Takové kraviny.

     Jen připomenu, že máme zase hafo zraněných hráčů, jak v Áčku, tak v dorostu. Stopery vlastně zdravé nemáme....

     • Dynamo19.9.2017 9:00reagovat

      Stramaccioni nemá cit pro sestavu a nedokáže reagovat na vývoj utkání.

      • hombre19.9.2017 9:09reagovat

       Spíš si myslím, že naše týmy nemůže trénovat zahraniční trenér, jedině snad možná Slovák. U nás jsou jiná specifika hry než na západě. Co platí tam, u nás ne. Nebo ten zahraniční trenér musí tady aspoň 3 roky být, bydlet, atd.

    • Tashunka Witko19.9.2017 9:03reagovat

     Mareček se Zahustelem předvedli opravdu groteskní čísla, ale já mám před očima pořád nefotbalového Frýdka, který po skvělé nahrávce (tuším od Kadlece) do pravého křídla za obranu klasicky svým dřevnatým způsobem špatně převzal balon, začal se s ním motat, až se otočil zády do hřiště a pak zpět k vlastní bráně, zatímco na středu hřiště byl úplně volný ! Ben Chaim a říkal si o přihrávku, po které by šel sám na gólmana. Mohla to být nejlepší akce zápasu, byť z naší strany asi jediná, ale rozhodl faktor Frýdek. Matlák, který by rád jistotu základu.

     My pořád nadáváme na cizince, ale nejhorší jsou pokaždé dřeváci typu Zahustela nebo Frýdka, jejichž technika a fotbalové myšlení není ani na krajský přebor. K tomu inventární kusy v podobě Marečka a Lafaty, či Míša v roli neviditelného nebo mistr patička a máme tady po roce opět ostudný výbuch v derby, odepsanou sezónu a dlouhodobě zkaženou náladu. Tak dopadla revoluce, která se nekonala, protože hrají pořád stejná dřeva jako loni s výjimkou Zahustela, který dříve nehrál, ale nahradil mnohem lepšího hráče a má nejjistější pozici v týmu.

     A nejkomičtější je situace na stoperu, kde máme fakticky 3 nové hráče, ale do derby se nasadí Mareček s Costou.

   • wasek2611@centrum.cz19.9.2017 9:02reagovat

    Mareček může hrát obránce jenom tehdy, když tým hodně presuje a hraje vysoko. Sbírá odkopnutý balony a rozehrává.

     

    Jak v útoku jsme jaloví, tak Marec nemůže bejt obránce.

    • Tashunka Witko19.9.2017 9:07reagovat

     Dej mu čas, třeba se ještě zlepší a příště už ten balon trefí.

     • wasek2611@centrum.cz19.9.2017 10:17reagovat

      A ono vlastně o nic nešlo. Gol se kolegiálně neuznal.

       

      Blbý je, jak šel dolu proti Hušbauerovi. Byl poslední obránce a šel do skluzu.

       

      Prostě zápas se mu nevydařil.

 • Plzen

  wasek2611@centrum.cz19.9.2017 7:10reagovat

  Tak...asi uz zacinam doufat, ze plzen nebude ztracet. Stejne ji nedozeneme a bylo by fajn se dostat aspon na 2. Misto,d ktery s odhlednutim od nasich vykonu je porad realny...

  • Pouzar1119.9.2017 9:16reagovat

   SmíchSmích to bude lahoda s Plzní v LM .. Ještě ke všemu vítěz ligy s obrovským náskokem oproti Spartě a Slavii kde se utratila miliarda za posily Smích

    

   Ty hele .. Asi to neni uplně dobrej nápad Smích ..

 • Rooney

  captain_obvious19.9.2017 3:39reagovat

  Nový příspěvek do složky ”Justice ve spořádaných zemích”:

  Rooney zákaz řízení na 2 roky + 12 měsíců veřejně prospěšné činnosti vč. 100 hodin neplacených veřejných prací za to, že ho strážníci chytili při řízení v opilosti. Pozdrav do Plzně.

   

  Bude zajímavé sledovat, jestli Wayne při příštím gólu bude imitovat točení volantem.

   

  • Spartmam19.9.2017 4:00reagovat

   Nadejchal se výparů při flambování, nešťastná náhoda.Smích

   • majtin19.9.2017 8:10reagovat

    No je ještě nutno dodat, že nezatloukal a se všem upřímně omluvil.

 • Anti

  Spartmam19.9.2017 1:33reagovat

  Poslední dobou si pročítám různý diskuze a musím říct, že jsme se propracovali až k tomu, že nás ”anti” místo závisti a nenávisti začínají litovat. Tak pořád nevím, čeho se ještědožiju..??.SmutekÚsměv

  • Spartmam19.9.2017 2:58reagovat

   Možná že mě ve sparťanským dresu pustí i sednout v MHD..??Smích

   • Spartmam19.9.2017 3:49reagovat

    Tohle už je jen karikatura a parodie na kdysi silnou Spartu. Kabina rozhádaná, fans nasraný, vedení je už jen k smíchu.... takže nás za chvíli budou mít všichni rádi. Na hřišti jsme nemohoucí, v produktivitě jaloví tak se k nám budou i těšit.Údiv

 • Kotel - opět a zase

  heroeska18.9.2017 23:47reagovat

  Dobrý večer, přátelé.

  Dovolím si odpoutat se od bídy na hřišti a přesunu se k bídě v hledišti, kterou jsem sledoval ze sektoru 117 na vlastní oči a byl bych rád, pokud by zde debata nezabředla a věcně jste se k ní vyjádřili. Vnesu sem popis situace, svůj subjektivní názor a požádám o Vaší diskusi.

  1.) Fandění v kotli bych rozdělil na opici s megafonem a 30 tragedů kolem něj a dále na zbytek fanoušku a právem ustrašených lidí, držících se v pozadí a ústraní, aby přežili a nedostali slušně přes tlamu. Incident, kdy během zápasu několikrát banda kanálů skanduje Italiano bastardo a nebo Kotalík do plynu je bez úspěchu! Většina kotle imbecily ignoruje a k fandění se nepřidává, naopak jeden - fanoušek - rozeřvává ”Sparta” a podporuje svůj klub s kladnou odezvou zbytku kotle. Vypatlaným bezmozkům to kazí davovou organizaci stáda a tudíž vysílá sebranku socialních vyvrhelů, společensky postavených nul a životem těžce zkoušeným primitivům, kteří si své NE-bezpečné dětství a komplexy sanuje a nahrazuje tímto chováním. Ti mladíka nahání v kotli a ten bez většího zastání po pár ranách upadá do krátkého bezvědomí, volá se security a záchranář.

  2.) Za mě se jedná o bezprecedentní krok v min. dvou rovinách. Potvrzujeme si, že banda těchto živočichů je opravdu v minoritě, neboli menšině proti zbytku. Jsou silní, plešatí, namakaní a úplně debilní. Mimochodem tímto veřejně vyzývám každého z nich, kdo sem dorazí a má ten dar, že jej v mezidobí týrání a nebo znásilnění rodičem naučili číst, ať se mi ozve na email heroeska@seznam.cz, domluvíme se na postupu, kdy každému kdo bude chtít na vlastní náklady zaplatím terapii na vyřešení si životního problému a dokonce pokud jste sociálně vyloučení Vám pomůžu sehnat práci a postavit se na vlastní nohy. Moc rád. Zpět k meritu věci - Menšina těchto lidí. Jejich fyzická převaha a chuť většiny se jim postavit ale neumět se zorganizovat - bát se - oprávněně.

  Nedávno jsem zde přednesl zcela bezprecedentní a kritizovaný, vysmívaný názor, který na místo kotle umisťoval rodinou tribunu.

  Teď žádám a nabízím pomoc, aby se organizace ultras, choreí, fandění a výjezdů chopili lidé, kteří mají zájem podporovat klub a chtějí slušně separovat tyto pseudofanoušky. Za mě by pomohlo zdražení vstupného, které dopadne na všechny ale primárně by sloužilo zdražení v kotli a tím rozptýlení magorů po stadionu, kde si je separované vypořádáme lépe než v stádečku, případně je demotivuje chodit vůbec, jelikož nezbyde na tepláky a slože na benál směrem letiště a nakládačka.

  Případně poprosit ty slušné fandy a podporovatele z kotle, ať začnou kupovat lístky mimo a těch 50 statečných, co zůstane ať si Dan vyfotí, natočí a nikdy nikam na stadionu již nevpustí. V zájmu slušných fandů.

   

  Za mě tyto vyjádření, tyto názory, tato deprese a těžká averze proti vedení sparťanských ultras.

   

  Prosím Vás o Váš postoj, názor a možná řešení vedoucí k uklidnění situaci v hledišti a přenesení podpory na současnou bídu na hřišti.

   

  Díky za čas, čtení, úvahu a odpověď.

   

  PS. a vy pitomci, kdyby jste nechtěli terapii a chtěli mi nakopat zadek, napište taky, domluvíme se na možnosti, kterou dostanete a můžete se předvéstÚsměv těším se

  • Spartmam19.9.2017 0:05reagovat

   Zdražením nic nevyřešíš a terapie zabírá jen u lidí s alespoň pár mozkovíma závitama, neb kde nic není, ani smrt nebere. Spíš bych vsadil na odstavení těch bezmozků od stadionu- zákaz vstupu a při porušení pravidel doživotní. Pokud vím, tak nějak to udělali v Anglii. PS: Je to jen můj názor a nikomu ho nevnucuju.

  • astronautacs19.9.2017 0:22reagovat

   Smích Super, některé pasáže mě pobavili, Díky za to. Úsměv

    

   A teď vážně. Podívejme se na to, proč se k tomu stále nikdo z ultras včetně pana Viktora nevyjádřil. Je to zcela jednoduché, nejspíš nesouhlasí s pokusem o vraždu fanouška stejného klubu, ale bojej se to jakkoliv přiznat neboť jinak by je čekala nakládačka od Falangy. Takže radši se bude s těmito akcemi ”souhlasit” a pak brečet, že kdo nechodí do kotle je gaučák a za vše můžou ploty.

    

   Samozřejmě, většina normálů se falangy a ostatních hools bojí, což je pochopitelné, protože jak jsme se přesvědčili, oni nemají problém člověka klidně zabít. Je smutné, že skupina, ve které je u některých jedinců strop práce v obchodě kde doplňují regály, má takovou moc, ale nedá se nic dělat.

    

   A řešení? To je těžké...Zavřeš jim kotel, půjdou mlátit normály. Půjdeš si to s nimi konstruktivně vyjasnit? Skončíš v invalidním důchodu. Půjdeš s nimi na bitku? vytáhnout na tebe celou partu a zabijí tě. Zákaz nedostanou, protože se jich vedení bojí.

    

   Takže říct, co by se muselo stát, aby byl klid, fanoušci fandili a nebyli bychom k smíchu. Stále bych chtěl vyjádření někoho z kotle, ale vzhledem k tomu, že nepřichází, musíme tu používat tento tón neboť vzhledem k tomu, že nevyjádřili žádný postoj, vypadá to, že podporují surový násilí s možným pokusem o vraždu vlastních fans. Je mi líto mladší generace, která je tímhle vyhozena z kotle a nemůže si užít fandění, mně už je to tak nějak jedno.

80650 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha