Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ne Kriek, ale sešit Brabec

  venous18.11.2017 13:55reagovat

  Co to vzal do rukou tenhle jako by sparťan, tak to jde od desíti k pěti. Přitom kluci reprezentují kde jaký výběr, ale nesoulad repre, liga mistrů, premier league a naše liga, to chce také nějaký cit na nominace a ne honit kluky od čerta k ďáblu. Proto máme vždy několik dlouhodobě zraněných a nedoléčených hráčů. A ten blbeček co to tady přirovnává ke Stramákovi ať táhne na svoje fórum. Až vyhodíme Brabčáka tak bude zase dobře! Holas na plac!Údiv

 • Sigi1893

  Acs gl18.11.2017 13:49reagovat

  Prosím všechny rozumný fanoušky ať na něj nereagují.S většinou se dá diskutovat,ale on se svým plukovníkem, půl miliardou a úžasnou sestavou..no nemám radši slov.

 • Krieg

  LukyACS18.11.2017 13:24reagovat

  To je fakt hrůza, co má pod ním U19 za výsledky a podle mě to není tím, že by to byla slabší generace. Čtvrté místo a mínus 9 bodů, to je spíš jeho neschopnost. Už tam vraťte Holasa Úsměv

  • Sendi18.11.2017 13:29reagovat

   Krieg je na druhý koleji...hráči nemají objektivně moc dobrou formu, jednou to přijít muselo :)

  • Brian Pricke18.11.2017 13:46reagovat

   To je fakt hrůza, co má pod Stramaccionim A za výsledky a podle mě to není tím, že by to byla slabší generace. Čtvrté místo a mínus 17 bodů, to je spíš jeho neschopnost. Už tam vraťte Holasa. Úsměv

   • Sendi18.11.2017 13:59reagovat

    tohle je potřeba ocenit, na, tady máš sušenku...

    • captain_obvious18.11.2017 14:00reagovat

     Smích Kryšpín je šikula.

    • Brian Pricke18.11.2017 14:23reagovat

     Není třeba. Realita bude doceněna bez cizího přičinění.

  • hombre18.11.2017 16:27reagovat

   No, není to dobré, ale v Plzni se to dalo čekat. U18 hrála 3 přáteláky a za repre tam bylo hodně hráčů z Plzně, Hradce, z Moravy, ze Sparty asi 3, ale hrál myslím 1. V U19 jsou taky tahouni hráči Plzně a Olomouce, naši tam jsou taky, ale hrají 2 v záloze. V U17 je tam jen Hložek a hafo Slávistů.

   Myslím, že dolehlo špatné klima i na Strahov. Přišlo uspokojení, žádná bojovnost a špatně poskládané mužstvo. Třeba z našeho dorostu se do Áčka, podle mě, dostane možná, ale možná Drchal a Fišl, jinak nikdo. Všichni tu píší o Kikinovi, ale ten na to nemá. V U17 je opravdu hodně dobrých hráčů, ale ten přechod je ve Spartě - momentálně špatný. V žácích je to taky slušný, ale bojím se špatného vlivu Letné.

   Možná je to tvrdé, ale Sparta je moc zhýčkaná, vše ji šlo v mládeži na ruku, ale bojovnost tam chybí, poctivá dřina, snaha být v něčem nejlepší, sám si přidávat na tréninku. Možná v mládeži profitují z fyzické nedokonalosti soupeřů. Já bych to napsal tvrději, ale to se na mě tady všichni sesypou, ale někdy je důležité si sundat růžové brýle.

   Vím, že se tu objeví i Sendi, jsem rád za jeho názory, ale my máme na mládež rozdílný názor. Myslíme to oba dobře, ale vidíme jinak. Snad bude mít pravdu on, ale zatím to tak nevypadá.

    

   • 13goat18.11.2017 16:36reagovat

    Sparťanská mládež je trosku overhyped, ale stále top. Ovšem ten raketovej vzestup u nás v Plzni zapříčiněnej Psotkou je taky hodnej obdivu. Ročník 2000 je velice slušnej, Štursa nebo Kepl jsou absolutní špičky v republice. Sparta má však dostatek vlastních nadějí. Ovšem to béčko kdyby bylo.

    • hombre18.11.2017 16:56reagovat

     On i Plecitý a Šulc z Plzně jsou super, ale tady má Sparta fakt špičky - Šimon Gabriel - výborný stoper a tahoun repre a U17, Vokřínek, Szewieczek, Sláma, Hložek, Bláha a Adam Gabriel. Jestli z tohoto něco nebude, tak ať se na to ve Spartě vyserou!!!

   • Sendi18.11.2017 16:56reagovat

    Co ty víš prosimtě o mym názoru na naší mládež? Co víš o tom kdo si jak přidává, jak vypadají tréninky? Nevíš o tom nic, rád píšeš, dobrý, ale prosimtě zkus před tím občas taky trochu přemýšlet ;)

    • hombre18.11.2017 17:37reagovat

     Dnes je nějaký špatný den, tady se všichni napadají, když si to přečtu nade mnou.

     Je to proto, že Sparta nehraje dobře a každý je už flustrovaný.

     Když se jdu podívat na zápas mládeže, tak to možná vidím tvrději, mám na ně víc nároků, líbí se mi spíš silovější styl hry. Ty je vidíš více, to rozhodně, proto jseš na ně mírnější, tak se mi to aspoň zdá, to co píšeš. Na tréninku je taky vidíš ty, to je pravda.

     Já tam měl napsat v té větě, asi je Sparta moc zhýčkaná, vše ji šlo v mládeži na ruku, ale bojovnost tam chybí, poctivá dřina, snaha být v něčem nejlepší, sám si přidávat na tréninku. Chybí tam to slovo asi, vypadlo mi.

     Napsal jsem to proto, protože před 1-2 roky, tyto týmy Sparta přejela, ale dnes už ne, proto píšu, že je někde chyba. To není výpadek jednoho týmu, ale i ostatních.

     A nečerti se, stačí když se čertí ti tady nad námi Smích.

  • SuperFrankie18.11.2017 16:46reagovat

   Já myslel, že to fakticky trénuje Brabec. Zoufalství

 • Zima

  TakeACS18.11.2017 12:39reagovat

  Pojďme raději řešit, jak by se mělo s týmem naložit v zimě. Podle mě by měla přijít nadstandardní 10 typu Giaccherini o pár let mladší ideálně tak 24-27. Možná, že se vrátí Bořek. Tenhle post musí být naše priorita, Rosa není schopnej odehrát dva zápasy po sobě a nikdo jiný na tak vysunutém postu není schopný tvořit.

  Odejít bych nechal rozhodně Frýdka, Costu, Karu a klidně i Lafatu a Nestora + Civiče, Plavsice a Juliše hostovat. To znamená další posila by měl být kvalitní rychlý krajní bek s dobrým centrem a podporou útoku, ideálně takový kterému je jedno jestli hraje vpravo nebo vlevo. Tím by se zabily dvě muchy jednou ranou. Nic víc asi není potřeba, pořád věřím Benovi s Bibim, že v zimě konečně tým udělá celou přípravu pospolu a ukaže svoji cenu. Pro ně je důležitě strašně to jaké dostávají balony a momentálně tam není nikdo kdo by jim dával balony doběhu za obranu... Takže sestava pro Jaro by mohla vypadat takhle: Dubravka - Zahustel, Kaya, Štetina, Posila (M.Kadlec) - Sáček, Mavuba - Biabiany, Posila(Rosa),Ben (Vata)- Kadlec V. (Šural) + ještě bych nezatracoval ani Janka, troufám si tvrdit, že být tam včera on místo Lafaty, tak nepřestřelil...

  • Sigi189318.11.2017 12:54reagovat

   Janko by se do té šance ani nedostal. Je líný na krok. Jakmile nedostane míč přímo na nohu, tak ho ignoruje. Kdyby nastoupil Lafata od začátku, tak Jihlavu porazíme výrazněji, což zmínikli i komentátoři. V zimě se musí celý ten zahraniční babylon vymést, nechat tu jen Slováky a Plavšiče. Kayovi dát šanci v následujících dvou zápasech a podle výkonu rozhodnout o jeho budoucnosti. Nový trenér, nejlépe Holas či jeden z Hašků, musí dostat v zimě opět půl miliardy na posily a nepochybuji o tom, že s nimi na rozdíl od zmrlináře naloží moudře a nakoupí 2-4 rozdílové hráče a nikoliv sebranku průměráků ze všech koutů Evropy. Je nutno přivést pravého beka (Nováka?), tvořivého záložníka (Kangu?), snipera (Krmenčíka?) a případně jednoho stopera či štítového záložníka.

    

   Bičík - Novák, Kaya (posila), Štetina, Costa - Sáček, Frýdek (posila) - Plavšič, Kanga, V.Kadlec - Krmenčík

   • Nulatunji18.11.2017 12:57reagovat

    Proboha, zabanujte to někdo....

    • Lobrock18.11.2017 13:56reagovat

     Nemaj na to čas, musej mazat ty, co nadávaj zdejším plzeňsko-slávistickejm trollům. A trollové si tu forum vesele kurvěj dál.

   • Pouzar1118.11.2017 13:03reagovat

    Frýdek (posila .. to myslíš starýho Frýďase viď ), a místo Nováka si určitě chtěl napsat Jiří Novotný Smích

    • Sigi189318.11.2017 13:06reagovat

     Nechápu tu averzi vůči Frýdkovi? Který jiný hráč na hřišti vypustí duši? A že se mu nepodaří pár přihrávek? No to je tedy hrůza. Na rozdíl od Mavuby s Marečkem se totiž snaží přihrávat i dopředu.

     • Sendi18.11.2017 13:23reagovat

      taky bych tam bejval vypustil duši, ale to ze mě uplně profíka nedělá, co?! :(

   • Sendi18.11.2017 13:08reagovat

    hoďte na něj síť!

   • captain_obvious18.11.2017 13:10reagovat

    Tak Costa nebo Kerbr nebo co? Píšeš tu sestavu třikrát týdně a pokaždé tam máš jiné hráče. Smích

    • Sendi18.11.2017 13:22reagovat

     ale udělat z ortodoxního leváka Nováka pravýho obránce neni blbej nápad!

   • Phil Taylor18.11.2017 13:41reagovat

    to je blb....

   • TakeACS18.11.2017 17:25reagovat

    každej den se modlím za to, že ty tvoje příspěvky nejsou myšlený vážně.

 • Plán

  Nulatunji18.11.2017 12:29reagovat

  Líbí se mi, že KONEČNĚ se snad na Spartě začalo myslet dopředu a ne jen s výhledem na další dva zápasy, i ta kostra Dúbravka, Zahustel, Štetina, Sáček, Kadlec je super, je vidět, že Strama dokáže vyhodnotit svoje chyby, jiní trenéři by prostě ty svoje koně cpali do základu, co jen to půjde.

   

  Pokud je na Kayu nabídka z Turecka, která by vyrovnala nebo převýšila nákupní cenu, tak prodat. To samé platí pro Mandjecka. S Mavubou se vzhledem k věku moc plánovat nedá, ale má smlouvu na tři roky a moc rád bych takovýho frajera viděl ve Spartě i po ukončení kariéry, např. juniorce by taky slušelo nějaké to zahraničí, co myslíte? Ben se prostě nepovedl, na tréninku si dělá s každým, co chce, technicky je úplně jinde, ale bohužel podcenili českou ligu, on i trenér, je to škoda, protože kdyby byl jen o trochu menší ”mámvpičista”, tak je ozdoba ligy. Biabiany po sezóně odejde, nějak se mi nechce věřit, že za něj dáme s touhle produktivitou 100 míčů. Janko konečně dohnal kondici a může být taky platný, ale jestli bych měl volit mezi jím a Julišem/Pulkrabem, i přes všechny výhrady si raději nechám naše odchovance.

   

  Mimochodem, vůbec se nemluví o tom, že v létě končí smlouva i Rosovi.

  • TakeACS18.11.2017 12:46reagovat

   Kayu bych určitě neprodával, odehrál jeden zápas. Pořád mám za to, že je to náš nejkvalitnější stoper a když vidím co tam někdy vymýšlí hovorka nebude dlouho trvat, než bude hrát. Mandjecka bych klidně taky prodal nic navíc nepřinesl, trochu lepší Vácha. Ben se snad přes zimu vzpamatuje. Jeho technika a rychlost se musí projevit, škoda tenkrát té jeho tyčky. Bůhví kde by teď byl. Bibi asi odejde, ale třeba bude možnost získat ho za lepších podmínek, charakter a vztah s koučem má super... Rosa to musí po sezoně zabalit nevěřím tomu, že tímhle stylem chce pokračovat navíc Spartě to spíš škodí neustále se po něm ohlížet. Strama je velice inteligentní a profesionální, když tě učí Mourinho musíš něco pochytit a jeho práce se mi líbí snad brzo příjdou i výsledky a vyhazovači budou moct držet hubu.

  • Pouzar1118.11.2017 13:02reagovat

   Já si hlavně myslím že tu ”bambíny” ani nebude chtít zůstat.. Předpokládám, že to bude taky důvod jeho snižující výkonnosti.. Už to zabalil a ideálně už v zimě Pápá Smích

 • Zmrzlinářův plán

  Sigi189318.11.2017 11:23reagovat

  ”Budeme muset zúžit tým a dát šanci mladším, na kterých chceme stavět: Kadlec, Sáček, Štetina, Dúbravka, Šural... To je plán. Pracujeme na tom, věřím, že se můžeme zlepšovat.”

   

  Geniální plán. Takže půl miliardy se vyhodilo oknem a nyní se ona nová cesta stočí zpět k modelu, který zde byl praktikován již za Holase a Ščasného. Už toho italského komika konečně vyhoďte.

  • Acs gl18.11.2017 11:32reagovat

   Jasně, přijde další trenér a pojedeme od nuly. nemá smysl donekonečna měnit trenéry,to zas bude snaha o okamžitý úspěch a pak zas tyhle kecy.Tak ať dostane čas a ukáže jestli se projeví víc jeho práce. Jinak je mě tě líto, že si vyhodil půl miliardy.Snad se z toho rychle vzpamatujes.

   • waaw18.11.2017 13:53reagovat

    To, ze je nekdo troll jeste neznamena, ze nemuze byt neco pravdy na tom co obcas napise.

    Je to v podstate navrat o rok zpet.

    Pozitivni je, ze si uvedomil chybu a uznal ji, i kdyz to radeji okecava, nez by rekl: panove, spletl jsem se, uznavam, ze ceska liga a Sparta potrebuji jiny typ hracu.

     

    • Acs gl18.11.2017 14:30reagovat

     S posledním odstavcem souhlasím a už jsem psal , že se na naši ligu špatně připravil a to mu hodně vyčítám.Na druhou stranu z chyb se poučil (doufám) a proto bych ho dále u nás nechal. Český trenéry už jsme vyzkoušeli snad všechny a nový zahraniční trenér by taky ze začátku dost pravděpodobně tápal

  • severan18.11.2017 11:40reagovat

   Tebe to stálo půl miliardy? Někdy holt najít správnou cestu něco stojí... V zimě bych přivedl dalších pět černochů ať ty zamindrákovaný fašouny přestane bavit chodit na Letnou. To, co jsem včera během zápasu slyšel, to byl hnus. Čekání na každý zaváhání a vysmívání se vlastním hráčům.

   • Acs gl18.11.2017 11:58reagovat

    To víš sigi1893 to financuje ze svýho,tak se nediv , že je z toho rozhozenej...Jinak jsem skoro na každým domácím zápase a nemám už chuť chodit.Ale ne kvůli hráčům a výkonům ,ale kvůli tomu ,jak píšeš,vysmivani se atp.

   • TakeACS18.11.2017 12:13reagovat

    +1

   • Sigi189318.11.2017 12:26reagovat

    Takže se po pár měsících otočilo kormidlem a najednou se opět začne stavět na mladých hráčích? Proč se přiváděli předražení důchodci ze zahraničí typu Mavuby či Janka? Vždyť jsme všem akorát pro smích. Chybí jakákoliv koncepce a sezonu se pokoušíme odehrát metodou pokus - omyl. V zimě se musí celý ten zahraniční babylon vymést a kliknout na restart. Tentokrát však s kvalitním trenérem.

    • Acs gl18.11.2017 12:46reagovat

     O trenérovi to není. mám vypsat soupis trenérů za posledních pár let???Pro smích si tady ty se svými argumenty nebo spíš není k pláči

     • Sigi189318.11.2017 12:58reagovat

      Který trenér dostal půl milardy na posily? Kdyby se tyto prostředky daly komukoliv včetně plukovníka, tak nyní válcujeme ligu.

   • Brian Pricke18.11.2017 12:32reagovat

    Kotel nebyl a na Letné byli zamindrákovaní fašouni? Cože?! Jak je to možné?! Na tomhle světě už nejsou žádné jistoty.

    • Acs gl18.11.2017 12:47reagovat

     Bohužel to tak bylo...ale místo fasouni bych napsal zamindrákovaný fanoušci

    • severan18.11.2017 12:53reagovat

     Má kotel nějaký plán na návrat, nebo už se nesejde dokud Štramák neskončí? Takhle to je na nic, atmosféra nula...

     • Brian Pricke18.11.2017 12:58reagovat

      Doufám, že do doby, dokud neodejde. Ale zároveň si nepotřebuji ukojit své ego a chci podporovat Spartu, to znamená jediné - snad odejde co nejdříve; už před dvěma měsíci bylo pozdě.

      • Acs gl18.11.2017 13:46reagovat

       Už jsem to psal jednou.4zapasy 10 bodů.Pokud se zvládne Olomouc,tak nevidím žádný důvod pro jeho odchod.I když chápu , že kotel by chtěl ze 4 zápasu 18 bodů

 • Hráčům se asi na Letný dobře nehraje

  bourec17.11.2017 23:49reagovat

  Vždy jsem Letnou považoval za slavnej stánek,kde jsme válcovali soupeře,ale posledních několik let je to spíš jedovatá chýše.A v ní se tuhle sezónu cejtim až nechutně hnusně i já,skoro padesátník,pravidelně chodící na fotbal.První půle byla podle mě docela v pohodě,spousty slušnejch akcí,spousta nezakončenejch útoků,a podle mě to klidně mohlo bejt tři nula.Jenže druhá půle začla hodně vlažně a už to jelo.Nadávky, jakoby se ty lidi těšili na to,až dostanem fíka,a budou zase jančit,a na všechny flusat.vod šedesátý minuty navíc hysterickej pokřik Lafata na plac.David nikdy nebyl v mejch očích plejer většího formátu,protože to by se vo něj zajímali cizí kluby,a prosadil by se venku,ale ani mi nějak nevadil,pro naší ligu nadstandartní hráč.myslim že většina fandů se na tribunách chová jak malí parchanti,co jim máma sebrala hračku-onanovátko.A pak Bia.Ten je už taky v nemilosti.To že tady běhá pět let střevo Mareček,to je asi v pohodě.Atmosféra na tribunách k zblití.ÚdivSmutekZoufalstvíOtráveníVztek

  • Nulatunji18.11.2017 0:04reagovat

   Lukáš Mareček nemůže za vaše posraný životy.

   • hombre18.11.2017 5:15reagovat

    Souhlas.

    Včera tam běhali jiní borci Neutrální, Frýdka ani vzpomínat nemusím, protože toho jestli se zbavíme, tak tam, kde ho koupí, stoupne počet sebevražd o 1000℅.

    Včera tam byl strašný Hovorka, hodně špatný Šural a Vata, po vystřídání Bibi.

    Marec má jednu smůlu, on je záplata snad na všechny posty. Je to nadstandardní záskokář, ale na tom postu je jen průměrný - to je jako sedět na několika židlích - zvládne to, ale tak nějak na p..u.

    • kanonMates8818.11.2017 8:16reagovat

     Jenomže to je právě ten průser, on je průměrný hráč co tu je od roku 2013, který tu nic ale opravdu nic neposunul, nebývá sice většinou úplně nejhorší na placu, ale hraje střed zálohy, jen z klíčových postů a 4 roky ho hraje posraně, alibisticky dozadu a neviditelně... Není to na Spartu už moc dlouho na takový post??? On by si svoje uhrál v týmech jako MB, Liberec nebo třeba Zlín, ale na Spartu je to sakra málo to co tu už 4!!! roky hraje...

     • Pouzar1118.11.2017 8:30reagovat

      To mu nikdy nevysvětlíš. Je zaslepenej i díky neschopnosti našeho vedení přivést někoho lepšího ( Rosu nepočítám, protože ten se automaticky bere do jiné ”božské” kategorie ).

      • hombre18.11.2017 9:41reagovat

       Jestli si myslíš, že jsem zaslepenej Marcem, tak to se pleteš. Jsem velký kritik Marečka, ale zase musím uznat, že se s ním zalepuje všechno, brankářem snad ještě nebyl. Je to chyba vedení, že nemá potřebný počet kvalitních hráčů a lepí se to Marcem.

       Jinak on zaskakuje slušně - ale jen na záskok, když to bude hrát normálně, tak je to průměr, spíš někdy i podprůměr....

       • Pouzar1118.11.2017 10:33reagovat

        To nebylo mířený přímo na tebe. Spíš na Hejkala kterej je nahoře (a nejen na něj). Úsměv .. Těším se až Marec odejde a konečně rozkvete v tu hvězdu kterou je a prorazí v repre Smích

    • victorlima18.11.2017 8:30reagovat

     Hombre, většinou se s Tebou shoduji. V Marečkově případě však jen částečně. Máš pravdu, že je dobrý záskokář. Včera hrál na můj vkus až dost nahoře a tam vynikají jeho slabiny. Hraje bohužel tak jako většina kluků v týmu. Nesebevědomě, bojí se přihrát trochu riskantnější přihrávku dopředu, radši to dá vždycky dozadu, kličku a průnik vpřed dělá jen v sebeobraně a jeho střelba (přestože se trochu zlepšila) je už skoro legendární. Hlavičku má slušnou a ve středu pole jí i uplatňuje. Před oběma brankami se však prosazuje málo. Chybí mu odvaha. Bohužel jako skoro celá Sparta, hraje tak nějak předpodesraně.

     • Pouzar1118.11.2017 8:39reagovat

      https://www.youtube.com/watch?v=OpzlnxQpWX0

       

      Marec přišel prý tvořit hru (nebo se o to aspoň snaží) Smích a o vlastní střele kterou tu odborníci vynášejí do nebes říkal, že na ní musí zapracovat ( já ho nikdy pořádně vystřelit neviděl .. to je mýtus jak vrata 91 zápasů 1 gol (TEPRVE LONI))..

       

      Nejlepší bude když ho konečně prodaj a přivedou někoho pořádnýho, ať máme všichni klid. Ti co ho bráni i ti co ho nemaj rádi.

      • hombre18.11.2017 9:52reagovat

       Tak legendy o Marečkově střele, jsou jako o paní Colombové Smích, nikdo ji vlastně neviděl.

       • victorlima18.11.2017 11:03reagovat

        Tak abychom nebyli zase tak kritičtí, já jsem ho viděl kopat trestňák ve Znojmě v poháru a ten byl slušný. Jedna vlaštovka však jaro nedělá.

    • Rarášek18.11.2017 9:26reagovat

     Hodně špatný Šural?Údiv

      

     Neskutečný kvanta vyhranejch soubojů, prakticky každej balón směrem dopředu podržel, sklepnul, rozehrál. Nespočet vyhranejch hlav, byl hodně cítit a hlavně díky němu měl Kadlec prostor pro svoje akce.

      

     Nehledě na ty nebezpečný střely a přihrávku skrz malý vápno, na kterou mu nikdo nezareagoval. Šural naopak hrál velmi dobře, pracovitě pro tým.

     • hombre18.11.2017 9:48reagovat

      Tak nevím, jestli si neděláš trochu srandu.

      On skoro každý souboj dohrál faulem, když dostal míč, tak odskok 1-2 metry, neobešel snad nikoho, zadrbal spoustu akcí. Jo měl tam i dost dobrých věcí, ale musíš brát Šurala jako tahouna, ne hráče, který začíná. On má rozhodovat zápasy, ne být na čekané a zahrát 1-2 zápasy a pak 5 ne, sorry...

      • Sendi18.11.2017 11:13reagovat

       LOL

      • Rarášek18.11.2017 12:34reagovat

       Promiň, ale v tomhle s tebou prostě nemůžu souhlasitÚsměv

       • hombre18.11.2017 12:51reagovat

        Já to beru, je dobře, že tu máme rozdílné názory, jinak to nemá žádný přínos.

        Já vlastně žádného hráče nějak nenapadám, snažím se napsat, co vidím, ale včera mě fakt nasral Frýdek. Nemusí se podařit nějaký zápas, ale každý zápas hrát strašně a být nejhorší a pak přijde pozvánka do repre............... Proto jsme ve fotbale v prdeli Neutrální.

        • Rarášek18.11.2017 13:30reagovat

         S Frýdkem jednoznačně souhlas, to je katastrofa, hráč do divize. Celkem mě to i mrzí, protože on v sobě asi opravdu má to, že je pro něj čest hrát ve Spartě, zároveň je ale dost namachrovanej na to, co umí, teda spíš neumí. Jeho bych se zbavil okamžitě, už při tom trucování nedávným. Nemá nic, čím by pro nás byl zajímavý.

        • Rarášek18.11.2017 13:30reagovat

         Ale na tom se tu shodneme asi všichni vesměs.

     • trakip18.11.2017 14:53reagovat

      Konečně někdo kdo fotbalu rozumí. Šuralovo souhra s Kadlecem v útoku byla příkladná. Lafata je akorát(nebo byl) dorážeč ve vápně. Ti co Šurala kritizují, by měli jít do přípraky nebo ještě lépe do p...le.

     • M4rtin18.11.2017 14:58reagovat

      Já se na ten zápas díval 2x. Ty ses musel dívat na jiný nebo máš problém s vnímáním reality.

  • victorlima18.11.2017 8:19reagovat

   Bourec to napsal moc hezky. Souhlasím. Nechápu proč je Bibi tak nepopulární. Je to hráč, kterému takový Vatejelu nesahá ani po kotníky. Včera sice nezačal po nástupu na hřiště moc dobře, ale pak ukázal bezpečně svojí kvalitu. Není to koncový hráč, ale dovede obejít protihráče, kdykoliv si vzpomene a jeho vedení míče v rychlosti je učebnicové. U nás v ČR se bohužel asi oceňuje víc než fotbalovost bojovnost. Proto taky jsme ve fotbale tam kde jsme tj. v pr.... Kvalita fanoušků se pozná v době kdy se mužstvu nedaří. Plnit stadiony a fandit, když se daří to umějí všude. Kdysi v Plzni chodilo na ligu 1500 lidí, teď jsou všichni plzeňáci a mají plný dům. Na Spartu chodilo i na druhou ligu 25000 lidí. Myslel jsem si, že Sparta má dobré fanoušky. Teď se přesvědčuji o opaku. Smutné.

   • Furia Ceca18.11.2017 9:07reagovat

    To přece nemůžeš srovnávat tu dobu s dneškem. Poslední roky vyprodáˇe maximálně dva ligový zápasy ročně a jinak je zázrak když se to přehouplo přes deset sem tam. Je to daleko hlubší a dlouhodobější problém proč lidi nechodí...

    • victorlima18.11.2017 11:00reagovat

     Ne ne, to nejde pochopitelně srovnávat. Já jsem chtěl jen neobratně říct, že fanoušci by měli za svým týmem stát v dobách dobrých i zlých. Chodit na zápasy a fandit, když se daří to umí i kdejaký plzeňský pitomec.

  • captain_obvious18.11.2017 10:06reagovat

   Marec je nedoceněný hráč. Není to žádná hvězda, ale ten hejt na něho už je takový směšný kolorit téhle diskuze. Prostě se jednou rozhodlo, že je to nýmand tak už to tak bude navždy a když udělá něco dobře, tak se ukopnul Smích

   • Pouzar1118.11.2017 10:42reagovat

    Zeptám se proč je nedoceněnej a přijde takový to o tej černej práci Smích

     

    Kdyby byl uplnej nýmand tak ve Spartě ani nenastoupí, ale on je prostě těžkej průměr ( jak už se několikrát psalo ).. Boleslav,Olomouc,Brno tam všude se hodí .. ale u nás nemá co dělat .. Stejně jako Vacek ( uplně stejnej případ ).

     

    Podívej se na takovýho Štetinu. Je to obrovskej kluk, hraje až na stoperu a přesto vyšle z pozice STOPERA pas za obranu. A to je tu půl roku (ukázal to už několikrát) a ne 4 nebo jak dlouho ..

    • captain_obvious18.11.2017 11:09reagovat

     Černou práci považuju za vymyšlený pojem, aby se dalo nějak vysvětlit, proč kopyto typu Hušek hraje za Spartu. Potom se to vztáhlo i na Váchu.

      

     Jinak můj názor na Marce se nemění, můžeš si ho zpětně dohledat. Tady ti ho shrnu - Marec má mezery (např. zapínání dozadu po ztrátě míče), ale taky má silné stránky. Za jeho nejsilnější stránku považuju přesnost přízemní přihrávky na krátkou až střední vzdálenost, kde si myslím, že má evropské kvality, protože dá balon přesně do nohy, ten vůbec neskáče a zpracuje si ho s přehledem i orangutan. Pod správným vedením a ve správném systému by mohl být klíčově důležitou spojkou mezi defenzivou a ofenzivou. Bohužel má smůlu na to, že Lavičkův jediný systém byla narážečka Kadeřábek-Dočkal-Kadeřábek a pak se děj vůle boží, Ščasného pak totální agresivita se 120 kartama za sezonu a u Štramáka žádný systém vesměs vidět není. Zkrátka není IMO ideálně využívaný po celou dobu působení tady, resp. tým nemá takové složení, ve kterém by více vyniknul.

   • ACS 189318.11.2017 10:49reagovat

    +1

  • Shrekson18.11.2017 12:14reagovat

   To jsme jako jediný komu vadilo jak si Mareček šel pro ten dres? Tak jistě a arogantně no a jak si v 70min zavazoval tkaničku tak to mě vytočilo úplně, přišlo mi že se dívá i přímo na mě a schválně si ji váže tak pomálu..

    

   Fakt hnus, fotbal nebudu hodnotit já chodím jenom řvát na hráče a pak po cestě udělat bordel ve večerce..

    

    

 • Technická

  Nulatunji17.11.2017 23:27reagovat

  Je super, že se smazaly ty zprávy s politikou, já do toho nechtěl zabrušovat, abych z toho pak nemusel vybrušovat, a vůbec ten příspěvek je úplně o něčem jiném, ale že tady v klidu zůstane ”Ptal se někdo na něco, kundo?” Smích

 • Koukám na záznam

  Poldi17.11.2017 22:28reagovat

  A Hanuš je fakt kretén, ten zákrok na Kadlece při gólu, to je na kriminál. Podobný sáňky nepamatuji od dob Adiaby.

  • Nulatunji17.11.2017 22:32reagovat

   No, údajně mu to museli sešít, klobouk dolů před Vekou, že s tím hrál a další bodík za to, že si na to nestěžoval do televize Kalousovi.

   • Poldi17.11.2017 23:23reagovat

    To je fakt, pokud vydrží, mohl by to být vážně dobrý kapitán.

  • victorlima17.11.2017 22:33reagovat

   To je dobře, že sis toho všimnul. Už při první opakovačce mi to připadalo určitě na žlutou. V případě, že by to nebyl gól tak jasná pentle, ale ne pro takovýho grázla (co to pískal). Ten nás už stál body v Liberci, kde neuznal gól a nepískl minimálně dvě jasný penalty.

   • hombre17.11.2017 22:56reagovat

    Kdyby byl Venca trochu festovnější a ne tak gumovej, tak na rok dohrálVztek. Strašný zákrok.

   • Poldi17.11.2017 23:21reagovat

    No na stadionu to nijak hrozně nevypadalo, ale Kaca to rozcházel snad deset minut, myslel jsem, že bude střídat. Teď když jsem viděl opakovačku tak mě až zamrazilo. Zelinka je hovado, to se ví.

  • ACSpartaPraha4ever17.11.2017 23:18reagovat

   Bych za tohle dodatečně trestal, bohužel pochybuju, že to bude někdo řešit.

   • Poldi17.11.2017 23:22reagovat

    Sparta by to měla řešit. Těch zákroků na naše hráče je už hrozně moc.

    • ACSpartaPraha4ever17.11.2017 23:29reagovat

     Měla no. Holt jsme se ale dostali na úroveň toho Beneventa. Kotalík se omluví v TV za sporná rozhodnutí v devadesátkách, to je důležitější.

 • Penalta

  Lobrock17.11.2017 21:33reagovat

  Teď jsem viděl na isportu záznam situace, kdy byl v závěru v gólovce Zahustel a fakt nevím, co by se už mělo pískat jako faul když ne tohle.

  • captain_obvious17.11.2017 21:36reagovat

   Se nediv když trouba vystřelí rukama nad hlavu a položí se do toho jak debil, tak že to na rozhodčího působí jako dive...

  • hombre17.11.2017 21:46reagovat

   Souhlas, tady stačí malé strčení a kopneš to doprdele. Toto se musí pískat, ale komise rozhodne zase proti nám Neutrální.

  • Květák7617.11.2017 22:00reagovat

   Zahustelovi podkop nohy trávník, může být rád, že nedostal žlutou za simulaci.

81790 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha