Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Doufám

  Nulatunji21.12.2017 15:36reagovat

  Doufám, že do ledna se kolem Sparty už nic dít nebude, protože už toho je na mě moc. Číst každý den výplody naprostých retardů, jak komentují Spartu na facebooku, pod články... je toho už fakt moc. A ne, nedokážu tu vypnout a vytěsnit, protože když už si člověk myslí, že bude mít klid, ukončí kariéru Rosa, podepíše se Zdenál a Dan sestoupí z nebes a natočí video...

  • snytek21.12.2017 15:48reagovat

   Já myslím, že doufáš správně. Nebude se dít nic, protože tandem Strama Ščasný nebude ničeho schopen, respektive bude to tak, že bude snad lepší, když nebudou dělat nic. Rosa teď usoudil, že hrát už nemá cenu, bojím se, že za půl roku usoudí, že ani dělat kašpárka DK v nové roli-neroli nemá smysl.

   Bože, kam až musíme spadnout, aby se stalo něco normálního?

  • munzig21.12.2017 15:50reagovat

   ”Dan sestoupí z nebes a natočí video.”

   Prohlašuji to za větu roku. To mě vážně pobavilo :-D

 • Křetínský

  Sigi189321.12.2017 15:03reagovat

  Nechápu, že se tak úspěšný byznysmen nechá tak snadno opít rohlíkem. Zmrzlinář by před Křetínským dokázal okecat i sestup.

  ”Vyplynulo to z naší společné diskuse, debata probíhala jak s trenérem, tak v rámci vedení klubu. Zásadní bylo, že jsme se s trenérem shodli na popisu příčin problémů, a jsme přesvědčeni, že víme, jak situaci zlepšit.”

  Otrávení

  • Zilvar21.12.2017 15:07reagovat

   K diskuzi tady:

    

   Bylo by fajn, kdyby se Vám dařilo nezakládat vlákna jen proto, abyste založili vlákno. Je tu nějakých pět vláken o tom samém nazvaných pokaždé jinak (Křetínský, D.K...), přijde mi to zbytečné, mohlo by se to v klidu vejít pod jedno.

   • Sigi189321.12.2017 15:30reagovat

    Máš pravdu. Na svou obranu však dodávám, že mě tím rozhovorem Křetínský pořádně vytočil, takže vložení příspěvku proběhlo impulsivně, bez předchozího pročítání diskuze.

  • Furia Ceca21.12.2017 15:45reagovat

   To je takovej kolovrátek. Vždy po projeté sezóně ”jsou schopni popsat problémy a příčiny a vědí jak situaci zlepšit” :-D

 • Výplod chorého mozku

  venous21.12.2017 14:33reagovat

  Ten Kreténský je ještě větší blb než jsme si mysleli. Spartu dovedl do sraček a teď dělá ještě větší zlo než před tím. Jen se divím Rosovi že leze do takového marastu. FUJ!VztekVztekVztek

  • jarda201821.12.2017 14:44reagovat

   již je jeho výrok ,že Rosický nemá zkušenosti stojí zato ,on ,Kotalík ,Svoboda s Požárem jsou ti pravý od kterých by je měl získat a Štramák k tomu , že je to na té Spartě vidět ,i to topení je tam debilní

   • munzig21.12.2017 14:46reagovat

    A Rosický má snad zkušenosti s prací v managementu? Je sice hezký že se zajímal už v průběhu kariéry, ale nikdy nic takovýho nedělal. Naopak by byla chyba hodit ho tam a starej se.

    • dominik2721.12.2017 15:01reagovat

     Pořád aspoň mohl sledovat ve velkých klubech, jak lidé na takových pozicích pracují. Má kontakty, bohaté zkušenosti jako hráč... Radši tam hodím někoho, kdo sice nemá zkušenosti, ale aspoň má obrovský potenciál.

     • Majklll21.12.2017 15:09reagovat

      myslíš, že si ho vzali na jednání, kde se řešily jakékoli problémy aby se to naučil?? pořád to byl jen hráč, který to, jak to funguje ve velkých klubech vidí jen z pozice hráče.. může se o to zajímat, ale to na tom nic nemění.. z mého pohledu se dostal na dobrou pozici, je ve vedení sportovního úseku - jak budou rozděleny pozice mezi Ščasným a jím se teprve ukáže.. a třeba nám to i řeknou:)

  • Pouzar1121.12.2017 15:06reagovat

   Smích snad tě nikdy nezabanujou .. vždycky vneseš na forum světlo a radost Smích

   • Lobrock21.12.2017 15:16reagovat

    Je skvele, ze jsou na svete i veskrze pozitivni lide jako je nas Vena.

 • Ultras

  munzig21.12.2017 14:31reagovat

  Já jsem rád že svým postojem alespoň přispěli k lepšímu bezpečnostnímu komfortu na stadionech. Celý podzim jsem jim křivdil zbytečně. Jsem zvědavý čeho všeho se v týhle oblasti dočkáme.

 • Křetínský kecá

  jarda201821.12.2017 14:29reagovat

  kecá a kecá už hezky dlouho, nic fotbalově nedokázal ,podělá na co sáhne, pořád jen přicházejí další odborníci a nikde není nic vidět , je to čím dál horší , největší hrobaři Sparty s Kotalíkem

 • D.K.

  fevac21.12.2017 14:21reagovat

  Do současnosti jsme to dělali špatně,teď už to budeme dělat správně. Sportovní ředitel - OK , Rosa- super . Rád bych věděl, proč zrovna Strama ,kdo ho doporučil, proč? Byl nejlevnější?

  Co bude se Strahovem? Budou finance i na mládež? Proč je tragickej skauting?

  Chtělo by to více otázek. Samozřejmě i odpovědi.

  Jinak ode mne + D.K. za omluvu fanouškům. Jen doufám ,že více jich nebude potřeba.

  Ještě malý detail .

  Plzeň nemá zrovna extra mezinárodní složení, přesto vede ligu a postoupila do jarní fáze pohárů.

  Brükner také neměl mezinárodní složení v repre a jakjsme dokázali hrát.

  • Majklll21.12.2017 14:28reagovat

   myslím, že je těžké, když na jednom písečku (ČR) jsou 3 velká mužstva - tedy těžké v tom, aby ve všech byli pouze češi/slováci, nebo aby v nich byli převážně hráči ČR/SR.. Plzeň je letos úlet, to vidí každý a to, že postoupili do jara nic neznamená..

   • brac21.12.2017 15:18reagovat

    Tři ”velká” mužstva tu jsou proto, že je Sparta tak slabá. Permanentní, 13 let dlouhá krize s drobnými záchvěvy naděje, které jsou nekompromisně zlikvidovány při nejbližší možné příležitosti.

    Navíc, které z těch zbývajících 2 ”velkých” mužstev si mohlo dovolit vyhodit do koše extra půl miliardy tuhle sezónu? Nebo byť jen 1/10 z toho?

    Vše je jen důsledek slabosti současné Sparty.

  • Nulatunji21.12.2017 15:02reagovat

   To je ale píčovina, že ani mě by nenapadlo něco takovýho napsat SmíchSmíchSmích

   • fevac21.12.2017 18:50reagovat

    Nejchytřejší Srando, fakta neokecáš

 • Ščasný

  Acs gl21.12.2017 14:11reagovat

  Mám k němu spíš neutrální vztah,ale aby se ukázalo k čemu je ,tak to bude vidět nejdřív na podzim,proto nemá cenu ho hned na jaře odsuzovat a to samý si myslím i o Slavii, když tu někdo bude na jaře slintat nad Nezmarem,tak se uvidí vše nejdřív na podzim

  • Majklll21.12.2017 14:24reagovat

   no zde bych viděl trošku rozdíl - Nezmar má měsíc navíc s tím,ž e to je měsíc před začátkem přípravy , tedy dost zásadní..

   a Nezmar už začal úřadovat -vyhodil trenéra.. to u Šcasného se opravdu bude muset čekat ten půl rok, než něco předvede..:)

  • ACSpartaPraha4ever21.12.2017 17:26reagovat

   Tak vyhodnocovat práci sportovního ředitele za takový krátký úsek mi přijde přinejmenším scestné.

    

   Mimochodem argument ”Ščasný byl trenérem = má nějaké zkušenosti s manažerskou pozicí” je lichý a můj dojem z toho rozhovoru je takový, že Křetínský to ví také. Práce trenéra a sportovního ředitele obsahuje mj. naprosto jiný typ rozhodnutí. Trenér v českém prostředí se zpravidla zabývá rozhodnutími s krátkodobým přesahem à la ’rozhodnu se tak, aby mě zítra nevyhodili’ (je to smutné, ale je to tak). Sportovní ředitel by měl dělat rozhodnutí se střednědobou/dlouhodobou vizí.

    

   Nemyslím si, že je Ščasný správnou volbou na tuhle pozici, jeho angažmá, které skončilo před rokem, neukázalo jediný důvod, proč bych si měl myslet opak - jím sestavený realizační tým, jím vybrané posily, jeho výběr hráčů do A-týmu, jeho spolupráce s mládežnickým úsekem... To vše a další nevyvolává přílišné naděje...

   Nicméně třeba mu tahle pro něj nová pozice sedne. Nezbývá něž doufat, že to dopadne dobře. Nelíbí se mi ale, že místo, aby se přivedla nová krev, tak se vracíme zpátky k lidem, co už tu dělali a nikam to nevedlo. Chápu argument ”bylo třeba přivést někoho, kdo zná české fotbalové prostředí”, ale kvůli tomu jsme podle mě nemuseli sahat po trenérovi, který dokázal mužstvu jen dodat impulz. Podle mě je to krok vedle, stejně jako si totéž myslím i o kroku Mladé Boleslavi, když udělali něco podobného s DUMLem. Ale ukáže čas.

   • Acs gl21.12.2017 17:40reagovat

    Proto píšu , že minimálně půl sezony nebude co soudit.Taky si nejsem jist jestli je Ščasný ta správná volba,ale na každým najdeš pro i proti.

    Jen si tak trošku myslím, že Ščasný tím připravuje pozici pro Rosu.Otazka ,co bude ve finále Rosa dělat a jestli by roli sportovního manažera zvládal.Rosa byl bůh na hřišti,ale to neznamená, že bude skvělým manažerem.

 • Hezké odpovědi Křetínského...

  dominik2721.12.2017 14:10reagovat

  Spousta věcí, které v tom videu Sparty Křetínský pronesl, dávají smysl. Já s internacionalizací klubu v jádru souhlasím, problém mám jen s výběrem lidí. Stramaccioni, Ščasný... podle mě kroky úplně vedle. To bych to radši rovnou hodil celé Rosickému nebo Grygerovi a trenéra ať vyberou sami. Co se týká výběru posil, tak očividně žere Křetínského dost podobně jako mě. Předpokládám, že tím, kdo by ještě mohl dostat šanci, je Ben Chaim, z něhož by v případě přenastavení softwaru možná mohlo dojít k tomu, že z něj bude opora.

  • munzig21.12.2017 14:18reagovat

   Já bych ještě podotkl že tam zmínil několikrát to že vedení při rozhodování udělalo chybu při výběru některých posil, při momentálním rozodnutí o šíři kádru atd.

   Pozitivní je že si to uvědomují. Jenže ty chyby už se stali poněkolikáté a že to nikdo neodnesl je ta největší chyba. Když nikdy nevyletěl v létě za řešení ”Požár-Holoubek” bez jasně daných kompetencí, tak měl někdo z vedení vyletět za tenhle podzim (ted nemyslím trenéra). Protože aby se provětrala jen kabina a přišel Sčasný s Rosickym to se mi zdá jako řešení problému málo.

   • Sendi21.12.2017 14:41reagovat

    Letošní příchody se nedají srovnat s těmi v minulosti, letos jsme šli do naprosto neprobádaný půdy a ověřili jsme si, že ani mezinárodně ostřílení frajeři to tady nebudou mít jednoduchý...na to bychom bez toho, abychom je zkusili nikdy nepřišli...

    • munzig21.12.2017 14:44reagovat

     Ano s tim souhlasim. Ale chyba byla že vedení nemělo právě na tohle připravené hráče. Téměř všichno co přišli byli mimo náš scauting.

     Jak dlouho se na Spartě vědělo že půjdeme touto cestou a stejně jsme se na ní v tomhle ohledu nepřipravili.

     • Sendi21.12.2017 14:48reagovat

      Že to celý bylo zásadně nepřipravený je prostě fakt, o tom ne třeba sáhodlouze mluvit a Křetínský to taky v tom videu uznává...

      Já zase jsem ochotnej tohle skousnout, když už se dělaj zásadní věci, tak to prostě beru, že se to může vysrat.

      Jak ale píšeš, co mě vytáčí jsou opakovaný totální blbosti a nebo dlouhodobě neřešený problémy, to je prostě nepřijatelný (B tým, neexistence jasný koncepce, neexistence jasnejch kompetencí, válka Strahova s Letnou, práce s odchovanci, trapná přestupová politika) - to je prostě fakt no...

    • dominik2721.12.2017 14:55reagovat

     Já ti nevím, ale aspoň pár lidí s tím před sezonou určitě počítalo. Navíc sem zase nepřišly bůhvíjaké hvězdy. Biabiany v Interu patřil spíš k náhradníkům, a to se navíc Inter poslední dobou hodně trápil. Janko zase už má nějaký věk, navíc u něho jde spíš o typologický problém. Ben Chaim dosud válel jen v Izraeli, ani v repre zatím neudělal nějakou fantastickou kariéru, a to se bavíme o výběru, kterému se velké turnaje vyhýbají... Mandjeck také nehrál v nějakých super klubech, jen má zkušenosti z lepších soutěží.

      

     Nakonec ve Spartě kolikrát nezazáří ani domácí borci se zkušenostmi s mezinárodním fotbalem. Třeba když se vracel Pavel Mareš, tak to byla naprostá bída. Ze současného kádru bych zmínil třeba Michala Kadlece...

      

     Zkrátka ať se na to podívám z jakéhokoliv úhlu, vždycky skončím u toho, že Sparta přivedla zbytečně moc hráčů, navíc u těch zahraničních vsadila na špatné koně, což z mého pohledu platí i o trenérovi. To už bych radši zase přivedl českého kouče, pokud má sázka na toho zahraničního vypadat takhle...

     • Sendi21.12.2017 15:02reagovat

      počítali s tím maximálně ti, kteří hejtujou naprosto všechno, aby pak mohli říkat, že to říkali, to mě nebaví...

      Mandjeck nepřišel jako žádnej Top hráč, ale jako rozšíření kádru...

      • ACSpartaPraha4ever21.12.2017 15:08reagovat

       ”počítali s tím maximálně ti, kteří hejtujou naprosto všechno, aby pak mohli říkat, že to říkali, to mě nebaví...”

        

       Amen.

      • dominik2721.12.2017 15:16reagovat

       S tou první větou nesouhlasím, ale to je jedno, to nebudu rozepisovat do spousty odstavců. Víc lidí vidělo problém v tom, kolik posil vůbec přišlo, to není žádný naprostovšehohejterismus.

        

       Co se týká mého úhlu pohledu, tak jsem nečekal, že tolik hráčů bude Spartě takřka k ničemu. Na druhou stranu si říkám, že odpovědní lidé ve Spartě zkrátka měli vidět o něco dál než já, který ty posily tenkrát mohl hodnotit tak akorát z youtubu. Ukázat si na Dúbravku, Štetinu nebo Hovorku bych jinak uměl taky...

  • ACSpartaPraha4ever21.12.2017 14:46reagovat

   Imho pokud by se to dalo celé Rosickému nebo Grygerovi s tím, že půl roku by tu byl ještě Stramaccioni a na konci léta by si Rosický nebo Grygera vyhodnotili, zda s ním pokračovat nebo ne, dávalo by to největší smysl. Dávat někomu nepříliš zkušenému hned jako první úkol vyhodit Stramaccioniho a najít někoho nového... Nevím, jestli by to bylo to pravé ořechové.

    

   Jinak souhlasím s tím, že spousta věcí, která v tom videu zazněla, dává smysl, ať už celkové hodnocení, hodnocení posil atd. Jen mě mrzí, že nebyl schopen trochu přiblížit kompetence lidí pod ním atp. A byl bych rád, kdyby se tohle dělalo po každém skončení podzimní části a na začátku nové sezóny, věřím, že by to ocenilo dost fanoušků.

   • Sendi21.12.2017 14:49reagovat

    word

   • dominik2721.12.2017 14:57reagovat

    Ano, majitel by měl k fanouškům mluvit častěji, o tom žádná. V tom videu mluvil i celkem na rovinu, čehož si také cením.

     

    Jinak Rosický nebo Grygera podle mě nevyberou trenéra hůř než současné vedení a majitel. Takže bych jim tu možnost klidně asi dal, i když to samozřejmě také není ideální...

    • johnny121.12.2017 16:29reagovat

     Ideální, kdo, je tedy podle tebe ideální na výběr trenéra? Podle toho, co tady od tebe čtu, tak ideální bys byl asi jen ty, že jo? Pořád tady jen kritizuješ, už mě to přestává fakt bavit. Nežijeme v ideálním světě, každý děláme chyby, včetně tebe. Prober se už konečně. Bez chyb a omylů se nikdo, nikdy, nikam neposune. Mě přijde, že jediný správný a ideální názor, na to co se má ve Spartě dělat máš ty. Rozhovor s majitelem, kterého také moc nemusím, mi přišel ok.

 • To se mi snad zdá...

  spartas21.12.2017 14:05reagovat

  ... se vytvořil asi největší kočkopes, kterýho jsem kdy měl tu smůlu vidět :D

  • DanSparta21.12.2017 14:16reagovat

   Tomu už chybí jenom to, aby Italovi propadla licence a zaštítil ho Požár

   • spartas21.12.2017 14:17reagovat

    :DD

   • spartas21.12.2017 14:18reagovat

    Tím by se uvolnilo místo ve scoutingovém oddělení pro Petra Radu.

    • DanSparta21.12.2017 14:19reagovat

     Ščága Plukovník v jednom kanclu pls make it happen Smích

  • rabac21.12.2017 14:19reagovat

   Bohužel DK opět nepřekročil stín anebo vidí jinou Spartu jak na hřišti tak hlavně ve vedení. Divím se Rosovi, že jde dělat na Spartu asistenta Sčasnému, Kotalík šel dělat rovnou generálního ředitele a o fotbalu nic nevěděl, Rosa ho měl každopádně vyměnit a to hned, nevím na co se čeká do léta,Sčasný nikdy nedělal sp. ředitele a přesto tu šanci dostal rovnou, myslím,, že to musí TR urážet a nevím jak dlouho vydrží jim dělat poskoka a maskota, to je celá dnešní Sparta,podívejte se jak pružně a jasně reagovala na nesplnění cíle Slavia. O setrváníí Stramy ani nemá cenu psát

 • Křetínský

  Dynamo21.12.2017 13:57reagovat

  DK si sype popel na hlavu co vše se udělalo špatně.

  On ale řídí Spartu více než dekádu a pořád přešlapujeme na místě.

  V energetice se dá vše s nějakou míru rizika hodit do matematického modelu, trochu zalobovat na správných místech, dojednat úvěry a holding se může rozrůstat.

  Fotbal je ale trochu jiná disciplína.

  Plzeň řídí prádelník s bývalým majitelem diskotéky a výsledky vidíme.

  Pokud bude DK nadále důvěřovat Kotalíkovi se Svobodou nikam to nepovede.

  • P_YF0921.12.2017 14:19reagovat

   Máš pravdu, nepovede, ale lidem tady stačí pár pěkných vět a na dva, tři měsíce budou uspokejeni...

   • DanSparta21.12.2017 14:31reagovat

    Pete, už shoď tu e-sparta záclonu, že sou tu lidi sluníčkářský, už i tady lidi vedení nesnáší, dnešní vyjádření budiž toho důkazem. Nejhorší diskutující, který sou úplně hlavou v prdeli jsou pod každym facebookovym statusem

    • DanSparta21.12.2017 14:32reagovat

     (samozřejmě když nepočítám magory odsaď, ale to sou prostě magoři)

82374 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha