Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • hombre

  Kamenovic6.11.2017 13:18reagovat

  To si ze mě děláš srandu ne? Cheš stavět Biabianyho do roviny s Lewandovskim a Martínezem? Biabiany je prostě frajer, co ho vychoval Inter, kdyby ho vychovala Modena, tak třeba nikdy Serii A nehrál, to je asi stejný, jako Frýdek, přišel z lepší ligy než Konaté, beru, je starší než Konaté, beru. Ale i přesto, že je tu 4 měsíce a ne 5 let, má pro Spartu TÉMĚŘ stejný přínos jako miláček tribun. Pro mě je to taky málo, proboha, já neříkám, že Biabiany je Messi, to snad vidí všichni, že není, ale to, že byl v Interu přece neznamená, že je to hráč úrovně Levandowského, to se na mě nezlob, to je šílenej faul.

  • hombre6.11.2017 13:29reagovat

   Ještě si to jednou přečti.

   Ty srovnáváš Konateho s Biabianym a já píšu, že je to nesrovnatelné, to je jako srovnávat Levandowského s Lafatem nebo Šuralem.

   Konate byl koupen, aby se z něj udělal hráč, Biabiany proto, aby rozhodoval zápasy.

   Já tu nechci, aby hrál Timmy, jsem rád, že tu jsou hráči jako Bibi.

   To jsi začal ty. Jen píšu, že srovnáváš nesrovnatelné Smích.

   Nic víc, nic míň.

   • Sendi6.11.2017 14:37reagovat

    *s LafaTOU...

    • hombre6.11.2017 14:42reagovat

     A kurňa, ani jsem si toho nevšiml. Omlouvám se, toto se mi nestává často....

     Jinak juniorka vede nad Teplákama 4:0 Smích.

 • Lafi

  DJDriver6.11.2017 12:08reagovat

  Vubec nechapu ty kecy na FB ze s Lafatou v zakladu by jsme tam urcite vyhrali...

  • Lobrock6.11.2017 12:10reagovat

   Jakej idiot to rika? Vzdyt s Lafatou uz venku nevyhravame tri roky.

   • DJDriver6.11.2017 12:12reagovat

    No prave. Me prijde ze nektery lidi to vubec nesledujou

   • hombre6.11.2017 12:13reagovat

    Třeba včera při našem zápase to mlel komentátor pořád..

  • astronautacs6.11.2017 12:14reagovat

   FB bych nebral vážně, tam se i psalo, že Frýdek je lepší než Mandjeck s Mavubou dohromady a že má kvalitu na to hrát pravidelně v Bundeslize.

  • exupery6.11.2017 12:17reagovat

   Nepíšou to tam lidi odsud schválně? Smích

   • DJDriver6.11.2017 12:31reagovat

    Je to mozny Smích Snad nikdo kdo ma v hlave mozek a videl aspon posledni 2 sezony nase venkovni zapasy tohle nemuze napsat

  • LukyACS6.11.2017 12:38reagovat

   Tady je ten jeho přínos https://pbs.twimg.com/media/DN8hV1VWAAAUZdF.jpg:large

   • Clif6.11.2017 14:25reagovat

    Tak to jsem netušil, že je ta bilance až tak hrůzostrašná. Kdyby si tu statistiku prohlídli trenéři před rokem dost možná už by ve spartě ani nebyl.

    • Sendi6.11.2017 14:37reagovat

     Tak on si jí asi prohlídl třeba Holoubek, ale nebylo mu to nic platné :))

 • Alternativní historie

  petr1376.11.2017 11:44reagovat

  Zazněl tady názor, že kdyby nás vedl Rada a Křetínský ušetřil pár stovek milionů, tak bychom na tom nebyli hůř.

   

  S tím souhlasím, dokonce jsem přesvědčen, že bychom v lize byli na 2. nebo 3. místě, nejspíš bychom nevypadli z Mol cupu a možná bychom byli i v EL.

   

  Na druhou stranu jsem ale taky přesvědčen, že by to byl náš strop bez šance na zásadní zlepšení. Hrál by tady Fillo apod. Zázemí by bylo stejné jako před X lety, tréninková náplň taky. V zimě by přišly 2-3 posily typu De Azevedo, Hrubý nebo Houska + 1-2 zahraniční hráči na doporučení agentů. Na jaře bychom pokračovali ve stejných výkonech. V létě bychom znovu nepostoupili do LM a jelo by se další kolo.

   

  Fakt nevim, jestli Stramaccioni dokáže tým pozvednout někam výš. Ale vidím v tom aspoň naději, i když zatím se nasekalo dost chyb zejména ve výběru posil. Teď už ale Štramák tým zná, v zimě proto čekám mnohem sofistikovanější změny v kádru a od jara už mnohem silnější Spartu. Jasně, možná to nevyjde. Ale s Radou by se jelo pořád dál ve stejných kolejích.

   

  A to mám Radu vlastně docela rád a považuju ho za solidního trenéra na český poměry.

   

  • Lobrock6.11.2017 11:50reagovat

   Souhlasím. Letos vidím alespoň snahu vyjít z toho zažitého koloritu neúspěchů a něco změnit. Zatím se nám skutečně daří prachbídně, ale kdo nic nedělá, nic nezkazí. Je třeba se poučit z neúspěšného podzimu, správně identifikovat, co se udělalo špatně, kde jsou v kádru problémy a kádr nadále vylepšovat. Hlavně žádnou velkou změnu, jinak budem začínat opět od nuly. A naše zmrtvýchvstání se jen odsune.

  • lidoop6.11.2017 11:51reagovat

   Souhlasím s tvým ”ale”, na druhou stranu nejsem vůbec přesvědčenej, že Štramák je ten, kdo nás o level výš posune.

   Jinak já Radu rád nemám a jeho angažmá jsem bral za hodně špatnej vtip, ale bohužel se ukazuje, že revoluce přišla v úplně špatnou dobu a s největší pravděpodobností vedení zvolilo špatnýho revolucionáře.

   • 13goat6.11.2017 12:17reagovat

    Zase bych nedělal generála po bitvě.

     

    Vedení se rozhodlo udělat revoluci nějakej měsíc a půl před začátkem nejduležitější sezony za posledních 14 let. To zavání debilitou zkříženou s nezkušeností, nicméně se to prostě stalo, Kotalík šel do risku a ten nevychází. Vyjít ovšem může v kontextu dvou let.

     

    Není všem dnům konec, pokud bereme, že načasvoání na sezonu 17/18 je tragický, tak pro sezonu 18/19 v podstatě může být naprosto v pořádku - tým bude pospolu rok, o LM z Ligy se hrát může znovu.

     

    Samozřejmě je spoustu pochybností nad tímto projektem - evidentní průměrnost trenéra, výběr posil, pravomoce ve vedení po příchodu Stramacioniho atd..

     

    Nějak se mi to nezdá a byť nejsem nějakej ze zásady optimista, tak si prostě myslím, že není všem dnům konec. Jen se nesmí tam nahoře zesrat z aktuálního dění a provádět další změnu trenéra. To bychom ztratili dalších x měsíců vývoje Sparty.

    • lidoop6.11.2017 12:31reagovat

     Já si na jednu stranu taky říkám, že rozpustit realizák by byl další nekoncepční krok, protože mají za sebou nějakých asi 15 soutěžních zápasů, ale na druhou stranu si říkám, jak dlouho mu ještě dát šanci, kdy bude ta hranice, že se pořád nedaří a už je čas na změnu, nebo ještě ne?

     Nechal bych ho určitě do konce podzimu, ale že vyhrajeme všechny zbylý zápasy asi nedoufá ani největší optimista.

     Jistý kroky vpřed vidět jsou, ale pořád je to zoufale málo.

     V případě, že zůstane i na jaro, tak hlavně doufám, že zas nepřivede 5+ nových hráčů. Já bych pročistil kádr od těch, co nehrají (prodat) a nepřesvědčili (dát mu první měsíc přípravy a jestli se o hodně nezlepší, tak hostovačka) a přivedl maximálně tři opravdový posily. Ne ty, který nebude nikdo chtít a před x lety měli povedenou nějakou sezonu na západě.

     • 13goat6.11.2017 12:55reagovat

      Já tomu věřím a věřil i před Zlínem, bohužel to nevyšlo, takový je fotbal, rozhodně nenadávám po včerejšku - prostě taková klasika, celkem vzestupný trend, byť ne rapidní, výsledkově bohužel neuspokojivý.

       

      A kde je ta hranice? Já osobně ji mám na konci Stramaccioniho smlouvy. To je pokud se nepletu 30.6.2019. Pokud v sezoně 18/19 udělá titul, který bude znamenat LM, ať se mu smlouva prodlouží, třeba o rok. Pokud titul neudělá, tak ať tasíme dalšího trenéra, který ovšem bude už předem připravený. Pokud by samozřejmě v sezoně 18/19 bylo dopředu jasné, že titul nebude (jako například letos) tak ten krok udělat dříve.

       

      Sakra chce to nějakou konzistenci. Možná že ta by nás dokázala někam posunout, než zběsilé kroky Křetinského kámošů. Já prostě pořád věřím, že ikdyž je to letos v hajzlu, za rok to tak být nemusí.

   • victorlima6.11.2017 14:12reagovat

    Pro takovou revoluci by nebyl vhodný čas nikdy. Kdy už se do ní pustit, když skoro rok nemůžeme sehnat nějakého lepšího českého trenéra? Nikdo k nám nechtěl jít (z těch o které byl zájem) a ostatní jsme již vyhodili (některé několikrát). Nedělejte tady z Rady nějakého trenérského genia ani loosera. Všichni přece věděli, že tu je jen na záskok a po pár zápasech se pakuje.

  • Acs gl6.11.2017 12:07reagovat

   Přesně to si myslím já.Jede se tu kritika ,ale máme 7 bodů z posledních tří zápasů.Herni projev žádný zázrak,ale jde nahoru.Hráči i trenér potřebují čas na aklimatizaci,i když jak už jsem psal Stramaccioni naši ligu podcenil a to byla jeho chyba.

  • hombre6.11.2017 12:11reagovat

   S tím se dá souhlasit, ale...

   Neříkáme si to tu už skoro 10 let? Pořád čekáme na zázrak, pořád čekáme, až přijde jiný trenér, jiní hráči a ono to je každým rokem horší a horší? Prvně jeden styl hry, potom špatný systém hry, pak slabá křídla, pak stopeři, hroťák, krajní beci....

   Mrkni na Plzeň, vyměnila trenéra a posílila na 2 místech a ejhle - vytvoří rekord ligy, možná neztratí ani bod a to bude unikát v Evropě, postoupí do LM, posílí - budou prachy, tam něco ukope, zase doplní atd..

   A my budeme analyzovat, co by se mělo udělat lépe Neutrální.

   My to víme - vedení ať jde do řiti a DK kopne kámoše doprdele a dosadí tam odborníky, co fotbalu rozumí a potom to začne šlapat! Jinak je to stavění vzdušných zámků......

   • victorlima6.11.2017 14:31reagovat

    Hombre, v tom hodnocení Plzně si zapomněl zmínit dost podstatnou věc. Přízeň estébáka Berbra a paní štěstěny. Ta je taky docela zásadní. Vzpomeň na naše slavná vítězství v Římě nad Laziem a třeba v Krasnodaru, nebo loni v Izraeli s Ber Ševou. Tam se štěstěna v náš prospěch asi vyčerpala a dodnes se k nám nepřiklonila. Teď si to vyžíráme.

    • hombre6.11.2017 15:41reagovat

     To beru, s tím se dá souhlasit.

  • artaxerxes6.11.2017 12:58reagovat

   Souhlas.

   Já jsem byl sice pro méně megalomanský projekt s angažováním Adriana Guľy, ale pokud je majitel ochoten investovart do Sparty tak moc, tak s tímto konceptem jednoznačně souhlasím.

 • AS - rozhovor

  bob806.11.2017 11:24reagovat

  AS: 1) ”V mém systému hry je místo pro jednoho režiséra hry. Když není Rosa, tak je to Mavuba. 2) ”Hráči si začínají věřit, rostou osobnosti. Konkrétně Štetina, Hovorka.” 3 ) Jaké máte plány s Lafim? ”David je pořád náš kapitán. S Pepou Šuralem jsou velmi dobří kamarádi.” To jsou perly.Otrávení

  • petr1376.11.2017 11:48reagovat

   já úplně nechápu, co ti na tom vadí. Ad 1) nikoho jinýho než Mavubu momentálně nemáme. Všichni ale vědí, že to není ono, takže se intenzivně desítka shání. V zimě někdo tutově přijde; Ad 2) podle mě naprostá pravda; Ad 3) k Lafatovi se vyjadřuje diplomaticky, což je vzhledem k tomu, co pro Spartu dokázal, naprosto správný. Na druhou stranu ho pomalu, ale jistě vyndal ze základu

  • lidoop6.11.2017 12:36reagovat

   To je stejný jako říct ”když nemáte citron, dejte tam třeba trochu octa, když nemáte ani ten, nedávejte tam nic”.

   Jestli se před sezonou spolíhal na to, že Rosa zůstane po většinu času zdravej, tak je to blázen. Jestli si myslel, že Mavuba by mohl hrát desítku, tak je to blázen. Čí je teda chyba, že krom Rosy klasickýho tvůrce hry nemáme a navíc před sezonou několikrát tvrdil, že desítku ve svým systému hry (už někdo zjistil, co to vlastně v našem podání je?) nepotřebuje.

   • Kulkozubý Tony 6.11.2017 12:48reagovat

    Pokud si dobře vzpomínám, tak o tom, že nepotřebujeme 10 nezaznělo ani slovo, jen, že není možné přivést tvůrce hry za adekvátní peníze. Jinak je to vesměs pravda, nevím přesně jakou roli hrál Mavuba a Mandjeck v bývalých klubech, ale nepřijde mi, že by jim pozice na kterou je ital staví nějak zvlášť vyhovovala, Mavuba je takový stírek, který by snad mohl hrát toho, který dá finální přihrávku do vápna, a né vyvážet míče pomalu do golmana. Mandjeck je uplný opak, přihrávka mizerná, ale střed hřiště je jeho. Ale to je jen můj lajcký pohled na věc, třeba je to jinak.

   • xhurv6.11.2017 13:59reagovat

    Podle mne to je malicko jinak. V tuto chvili hraje s temi, ktere ma. Ano, bylo blaznovstvi myslet si, ze odehraje plnou sezonu s Rosou. Ale v priprave docela dost sanci dostal Frydek prave na podhrotu, nicmene ten se zachoval vsichni vime jak. Jenze to uz neslo nikoho privest, takze v tuto chvili proste hraje s tim, co ma... A pokud nekdo tvrdi, ze nevidi posun k lepsimu, tak ja ho tam tedy vidim. Verim, ze Strama to v zime vyhaze, ze udela cistku a doplni temi, kteri chteji a maji zajem pracovat a makat naplno. Treba Chaim byl jeho hrac, ok, ale neodevzdava tomu to co by mel, to co se od nej cekalo a on nema slitovani, proste sedi a hraji jini. To se mi opravdu libi, dela to na mne dojem, ze meri vsem stejnym metrem.

 • Frýdek v repre

  lidoop6.11.2017 10:01reagovat

  SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

  • Funin6.11.2017 10:02reagovat

   jojo asi můžeme v zimě očekávat prodej

   • lidoop6.11.2017 10:04reagovat

    A to se před měsícem strašně pohoršoval nad nařčením, že jde na ruku agentům Smích

    • Funin6.11.2017 10:07reagovat

     tak ještě je varianta, že při nominaci losuje ta jména z klobouku

     • lidoop6.11.2017 10:12reagovat

      Jako že má třeba přehled všech hráčů, který za poslední tři roky nastoupili za repre a aby to trochu oživil, tak dejme tomu tři z nich náhodně vylosuje? V tom případě zlatý doporučení agentů, protože se s největší pravděpodobností musí do roka a do dne dostat i na Droppu Smích

      • artaxerxes6.11.2017 10:21reagovat

       kde teď hraje vůbec Droppa?

       • lidoop6.11.2017 10:22reagovat

        Nějaká druhá turecká, jestli se nepletu. Pamatuju si na rozhovor, kde se prsil, že ho po přestupu osobně vítal starosta a asi po třech zápasech nemohl ani vyjít na ulici, jak z něj fanoušci byli nadšení.

        • artaxerxes6.11.2017 10:24reagovat

         tak jsem to zjistil na wiki - sestoupili do třetí Turecké a on skončil a dnes hraje za Beľasí (Slovan Blava).

        • lidoop6.11.2017 10:25reagovat

         Tak jsem trochu zaspal, od července je ve Slovanu Ba. Za 15 kol nasbíral 570 minut a dvě žlutý.

  • artaxerxes6.11.2017 10:07reagovat

   Postavme Karlu Jarolímovi sochu před Letnou, protože my ho snad díky němu prodáme za kopečky.

    

   Nemám agenty hráčů v lásce, ale dneska vzkaz pro agenta MF - Děkuji, děkuji, děkuji.

   • lidoop6.11.2017 10:14reagovat

    Z toho mi vyhází jedině Slovensko, Polsko, ev. druhá ukrajinská, kopečky jiným směrem si nedovedu představit.

    • artaxerxes6.11.2017 10:19reagovat

     druhá Německá, první Rakouská (kromě Salzburku), slabší týmy ve Švýcarsku.

     • lidoop6.11.2017 10:28reagovat

      Jestli ty nejseš až moc přející Úsměv

      • artaxerxes6.11.2017 11:41reagovat

       za Vaduz hrál Pergl ... a ve Vídni byl Stronati, a druhou německou hraje superrychlé nic Fafa a Steinhöfer taky.

        

       Bojovník se někomu může hodit - a pokud bychom udělali vánoční slevu a přihodili k němu zadarmo MiKa levonohého univerzála (levý stoper a levý bek v jednom) se skvělou minulostí, kterého nerozhodí (ne)úspěch, protože to má vše v p..., tak nám budou líbat ruce.

      • johnny16.11.2017 13:03reagovat

       Smích

  • trcmano6.11.2017 10:23reagovat

   no tak on i ten Zmrhal je tam k smíchu Smích

   • lidoop6.11.2017 10:27reagovat

    Tvrdík si asi vzpomněl, že mu nedávno za Zmrhala nabízeli asi 150 mega, nebo kolik to tvrdil...

  • alen6.11.2017 12:02reagovat

   Světem vládne protekce, někdo si to musí vydřít, někdo to dostane po jednom zápase....... Tak ať se jim daří.....

  • captain_obvious6.11.2017 13:11reagovat

   Co tě na tom překvapuje? Jarolím v minulosti opakovaně shazoval svoje reprezentační neúspěchy na to, že má zraněné hráče a pokaždé při tom jmenoval i Frýdka Smích

 • Frýdek

  lidoop6.11.2017 8:57reagovat

  Doufám, že to byl jeho poslední zápas za áčko. Zhruba do druhého našeho gólu hrál celkem obstojně, ale ty jeho hajzloviny mu doufám nikdo trpět nebude. Navíc kdyby rozhodčí nebyl slepej, tak jsme dohrávali o desíti, protože za obě herecký vložky si zasloužil jasnou žlutou.

  • artaxerxes6.11.2017 9:12reagovat

   Já jsem už na něj vysloveně alergický a myslím, že kdyby nebyl odchovanec a syn legendy, tak je maximálně v Liberci.

   • victorlima6.11.2017 9:18reagovat

    Nejvíc mě štvou jeho zbytečný fauly. Hlavně na naší polovině.

   • Brian Pricke6.11.2017 9:19reagovat

    Myslíš v tom Liberci, co je před námi, a málem jsme tam vytekli i proti devíti lidem? OK.

    • lidoop6.11.2017 9:51reagovat

     No a? Liberec bere téměř všechny naše nepotřebný hráče, Frýdka bych jim klidně přenechal za odvoz.

     • Brian Pricke6.11.2017 10:00reagovat

      Tak ”maximálně” vyznívá, jak kdyby byli něco horšího.

      • lidoop6.11.2017 10:03reagovat

       Jako kdyby se atraktivita zaměstnavatele ve fotbale hodnotila pouze na základě aktuálního postavení v tabulce tvl... Údiv

    • artaxerxes6.11.2017 10:02reagovat

     Jo v tom Liberci - my dle náš všech hrajeme strašně špatně, na tom se asi schodneme, ne? A přesto, že hraje otřesně, tak jsme o bod za Libercem, který hraje výborně.

      

     Ano Frýdek patří do toho Liberce. Protože jakmlile budeme hrát jen průměrně, tak ten Liberec nám bude koukat do zadnice.

      

     Btw. Já narozdíl od jiných nebudu jednotlivé hráče urážet, ale prostě si myslím, že Martin Frýdek by si ve Spartě nikdy nezahrál, kdyby nebyl odchovancem.

     Jen to bojovník, ale jeho technika, kreativita, taktická připravenost je dle mého nedostatečná na Spartu. Srovnal bych ho se Sáčkem a ikdyž i na něm vidím dost slabých míst, tak mně vychází ve všech aspektech lépe Sáček.

     • Brian Pricke6.11.2017 10:54reagovat

      Ano, dá se s tím souhlasit.

     • johnny16.11.2017 13:05reagovat

      +1

    • victorlima6.11.2017 14:26reagovat

     Tak k tomu zápasu v Liberci. Ano v tom Liberci, kde nám rozhodčí nepísknul dvě pentle jasné jako červnové nebe a k tomu viděl ofsajd při našem regulérním gólu, který samozřejmě i podle komise rozhodčích nebyl? I tak bychom to zvládli, kdyby Koubek udržel lehký míč v koši a nehodil ho Breitemu přímo na nohu. To jen tak pro připomenutí.

  • Bunda6.11.2017 9:13reagovat

   Ostuda že takovéj mamlas nosí dres Sparty. Do Bohemians jsme pustili podobného box to box hráče, ale Hašek ml má mozek. Sparta fakt umí..

   • lidoop6.11.2017 9:31reagovat

    Už jsem to psal včera, Haška ml. si můžeme kdykoliv přivézt zpět.

   • exupery6.11.2017 9:44reagovat

    Frýdek do řiti a Hašek k nám? To by byl ráj... Smích

  • Dynamo6.11.2017 9:56reagovat

   Frýdek v repre!

   • Funin6.11.2017 10:01reagovat

    ty vole Yoda jede, asi ho chceme v zimě střelit

    • johnny16.11.2017 13:07reagovat

     To je jasná věc, fantomasovi dal příkaz Frýdkův agent, proto je v repre.

 • Pozitiva...

  Acs gl6.11.2017 8:15reagovat

  Taky mě štve, že ve Zlíně je to jen za bod,ale hra jde nahoru a když vidím hráče na hřišti,tak dle jejich projevu se z nich stává tým a snad to vydrží.Ital asi už zvládl i kabinu a to s takovými výsledky je kus umění.Myslím, že jeho největší chybou bylo na začátku podcenění a neznalost naší ligy(za to měl být vyhozen hned a nebo vůbec neměl být angažován).Ale vzhledem k progresu jak u hráčů,tak i u něj ,bych mu dal čas i přes zimu.

  • Brian Pricke6.11.2017 8:29reagovat

   Zajímavé.

  • victorlima6.11.2017 8:46reagovat

   Absolutní souhlas.

   • Tashunka Witko6.11.2017 9:00reagovat

    Nechci se opakovat, ale jako permanentkář vidím všechny zápasy, teď jsem 14 dní vynechal a žádný pokrok jsem neviděl, jen zoufalou holomajznu s pološíleným Frýdkem, slabým Nestorem, který zkazil na co sáhl, alibistickým vyplašeným Karou a Biabianim, který měl ve 32. Minutě druhý dotek s míčem, když si ho špatně zpracoval u lajny, předtím ztratil míč špatným zpracováním po rychlé přihrávce Fŕýdka ze standardky.

    • Acs gl6.11.2017 9:13reagovat

     Biabiany,i když to nejde,tak pro mě překvapivě bojuje(a je na něj dost faulů).Nestor po zranění a pološílený Frýdek byl vždy šílený,ale chcete přece ty srdcaře. Kara se tu neustále vyvolával,ale momentálně je Zahustel o třídu výš.Hlavně tu nejde o jednotlivce,ale celkový projev.Davame více gólů, presink je výš a hrajem blíž k sobě a tým začíná držet při sobě a To je hlavní rozdíl.Podivej te se na Slavii ,jak se začla sypat.To už snad máme za sebou a půjdem pomalu nahoru.

     • petrmach6.11.2017 9:43reagovat

      slavie se začala sypat?Hrála se španělem a v plzni..tomu říkáš sypání..hrála víc než vyrovnané zápasy,co je proti tomu plichta ve zlíně co..

      • Acs gl6.11.2017 9:50reagovat

       Nemluvím o výkonech,ale o vyjádřeních hráčů.

       • Acs gl6.11.2017 9:58reagovat

        A nechceš začít fandit Slavii, když jsou tak úžasní... chtěl bych slyšet tvůj řev , když by Ital třikrát v řadě prohrál

    • lidoop6.11.2017 9:49reagovat

     Souhlas, jestli někdo za progres považuje to, že už nehrajeme katastrofálně, ale jenom hrozně, tak mu stačí opravdu málo. Včera jsme sice byly do druhýho gólu lepší, ale na stupnici od jedné do desíti bych našim dal s přivřením obou očí max. 5, Zlínu tak 2.

     • Acs gl6.11.2017 10:01reagovat

      Ano na začátku sezony bych dal nám 2 a za včerejšek 5,ale pokud to vydrží v březnu už dám 9!!!to je ten progres,nepsal jsem,že jdeme skokově nahoru.Úsměv

      • lidoop6.11.2017 10:16reagovat

       Já si jen tak říkám, že s plukovníkem na lavičce a půl miliardou na Danově účtě, bysme teď a nejspíš ani po konci sezony, neskončili hůř, než se Štramákem a tou jeho partou hic.

       • Acs gl6.11.2017 10:22reagovat

        Pokud se má Sparta posunout,tak bez zahraničních posil a kouče to nepůjde.Kouknete na Šilhavýho ve Slavii... hráči už jdou proti němu a otázka ,jakmdlouho tam vydrží.U nás je to naopak, nejdřív odpor,ale už si to očividně sedá, vyčistil z větší části kabinu a věřím , že se to projeví i ve výsledcích a výkonech.Ps:posledni 3 zápasy v lize 7 bodů a z toho 2 venku.To není špatná bilance

  • Furia Ceca6.11.2017 8:58reagovat

   Jo, tímhle tempem by mohl stihnout titul tak za 4-5 let.

 • Hesko zmrzlináře!

  Pacers6.11.2017 6:32reagovat

  Obraťme list.

 • Spokojenost

  wasek2611@centrum.cz5.11.2017 23:18reagovat

  Hrali jsme vyrovnanou partii s ucastnikem EL a vyvalcili jsme zlaty a zaslouzeny bod z venku.

   

   

  • Acs gl5.11.2017 23:20reagovat

   No do naseho druhýho gólů jsme byly podstatně lepší,kdo nechce vidět posun ve hře a i v nasazení,tak je slepej

   • wasek2611@centrum.cz5.11.2017 23:50reagovat

    Posun tam je. Kdy jsme takhle naposled hrali bez rosy dobre?

    • victorlima6.11.2017 9:10reagovat

     Ano to je zajímavý postřeh. Pokud tam byl Matějovský nebo Rosa tak to většinou šlo. Včera to šlo i bez něj, že by světlo na konci tunelu.

   • kilovolt6.11.2017 4:01reagovat

    hmmm....a k čemu to je? počítají se body

    • wasek2611@centrum.cz6.11.2017 4:19reagovat

     Však jsme bod získali. Nesmis bejt moc narocnej. Jsme uz jen lehce nadprumernej klub.

     • kilovolt6.11.2017 4:28reagovat

      možná přežitek z minulosti......nějak se s tím nedokážu smířit

   • victorlima6.11.2017 8:46reagovat

    Samozřejmě, Sparta v podstatě celý zápas měla pod kontrolou. Bohužel to byl spíš boj než fotbal. Někteří hráči soupeře mi připadali jako v rauši. Příkladně Janíček-absolutní magor. S takovým silově a nečistě hrajícím soupeřem se hezký fotbal hrát nedá. Sparta nemá moc ráda takovéto druhy zápasů. Zasloužila si však včera vyhrát. Nevyhrála proto, že hráči mají v hlavách zafixovanou obavu o výsledek a nepochopitelně nezvládli konec zápasu. Zkušené mužstvo by už zbývajících deset minut odehrálo na půli soupeře, nechalo se faulovat, povalovalo by se po zemi a nechalo několikrát ošetřovat a chytře by brnkalo na nervy soupeře. Ne tak my. Okamžitě jsme se stáhli, začali bránit hubený náskok a vyráběli množství zbytečných faulů výhradně na naší polovině. Z toho pramenila řada centrů do našeho vápna (ty nejsou naší silnou stránkou) a byla by opravdu velká náhoda, kdyby některé z těch skoro dvoumetrových hovad ze Zlína nedalo gól. Nicméně Sparta i s přihlédnutím k minulým výsledkům ve Zlíně, rozhodně nezklamala.

  • alen6.11.2017 8:03reagovat

   Stramak mne dost prudil těma sestavama, které zkoušel a pokud něco šlo, tak to znovu dokonale rozhodil. Včera základ poskládal dobře, je vidět, že i když dost pozde, začíná poznávat hráče, kteří dokážou něco vyprodukovat. Bohužel hodně mě zklamal Bibi, od takového hráče jsem čekal úplně něco jiného, nechápu proč ho tam urputně trenér staví. Prostě pokud nedokáže něco kloudného vymyslet - je to jeden z nejdražších hráčů, tak ho nemůže stavět . To na druhé straně mně mile překvapil Janko, kterého nestavěl a ukázal se v něm podstatně větší potenciál než je on. V každém případě se musím trenéra po včerejšku zastat…….. Pokud tam budou podobní hráči, jako Bibi……. a hroťáci nedostanou balon, tak tam může stát Messi i tak nic neuhrajeme.

 • Biabiany

  Kamenovic5.11.2017 21:48reagovat

  Nejčastěji faulovaným hráčem Sparty.

  Nejvíce přihrávek do gólových šancí ze všech hráčů Sparty.

  Nejvíce driblingu z celé Sparty.

  0 gólů 1 asistence.

   

  Pro srovnání, už teď má o 4 přihrávky do gólové šance víc než Konaté v ročníku 16/17, téměř stejný počet driblingů. Konaté v nich byl o 3% úspěšnější. Konaté 1 gól 2 asistence.

   

  To jen trochu nudné statistiky k jeho nulovému přínosu.

   

  • hombre5.11.2017 22:00reagovat

   Tak dnes ale nehrál dobře. Pravá strana nefungovala a Bibi ? Dřel, ale nešlo to. Hodně fauloval, snažil se, to jo, ale on měl být rozdílový hráč.

   Faulů na něj je hodně.

   Dnes jsem neviděl žádnou přihrávku na gól, ale třeba jsem to přehlídnul. A dribling taky žádný....

   Timmy měl tah na bránu, Bibi stagnuje.

   • Kamenovic5.11.2017 22:14reagovat

    Já neříkám, že hrál dobře, celkově jsem z jeho působení... no, zklamán ne, já ho znám a nic jsem od něj nečekal, ale proti Bolce byl skvělej, tak ve mě vzbudil naději..., ale nahodil jsem to jen jako takovou zajímavost, protože zatímco Konaté měl kolikrát až fanatické podporovače, tak Bibiho nechválí snad nikdo (ono taky proč), kdežto za Konatého se lidi doslova prali. Je prostě fajn, jak jeden hráč je ok, nezklame, nenadchne, někdo jeho hru přímo žere, jiný by ho hnal, ale druhý je vlastně pro všechny prašivej. A přitom tam vlastně není moc velký rozdíl, jen Konaté tu byl 5 let, Biabiany 4 měsíce.

    • Spytihnef5.11.2017 22:26reagovat

     Problém možná je poměr výkon/cena. Kdy Konaté měl asi 10x menší plat.

    • hombre5.11.2017 22:51reagovat

     No, zase musíš být trochu objektivní.

     Timmy, ano já ho měl rád, tu začal v době, kdy jsme měli nejlepší zálohu v lize, bylo to za Lavičky. Kolikrát se podíval do zápasu? A v kolikátý minutě? Pak tu začal trénovat Zdenda, taky nedostával moc šancí a hráli raději jiní, kteří hráli pěkný hovno, ale hráli... Zlepšil se a začal hrát základ. Pak si to dokurvil s revoltou, pěkně mě nasral Neutrální. Pak hrál v juniorce. Holas ho vytáhl - červená v Rostově a příchod Rady...

     Když to tak sečtu, kolik toho nahrál? Víš, já Bibiho nehaním, dá se to tu dohledat. Vím, že se hráč musí aklimatizoval, ale zase se musí říct na rovinu, jestli hraje dobře, nebo ne. Timmy hrál skvělé 1 na 1, asi nejlíp v lize a dlouho to tak bude. Ale ty nahrávky zabíjely a produktivita taky. Bibi zatím bída, ale nezatracuju ho.

     • Kamenovic5.11.2017 23:02reagovat

      Konaté má ty statistiky za 13 zápasů a přes 1000 minut, to Bibi nemá. Takže šanci dostal.

      • hombre6.11.2017 8:26reagovat

       Zase srovnáváš nesrovnatelné.

       Konate a Bibi.

       Na Konateho se tu nadávalo strašně, že je to kopyto, nenabíhá si, zrádce, neproduktivní, nenahraje atd, pak se tu zase vyzdvihoval, že je rychlostně někde jinde, výborný 1na1 atd. Každý zápas a jiné hodnocení.

       Bibi tu je opravdu asi 4 metry, ale to se mu nesmí nic vytknout?

       A další, asi nejdůležitější věc. Srovnáváš Konateho, který hrál jen u nás a Bibiho, který hrál úplně jiné ligy. To znamená, že koupíme Martinéze z Bayernu a budeme srovnávat se Sáčkem, který bere 100000x míň? Nebo Lewandowskiho a srovnávat s Lafatou, nebo Šuralem?

       Konate se koupil, aby se z něho udělal fotbalista, Bibi, aby rozhodoval zápasy. Nebo chceš srovnávat Sergio Busquetse s Marečkem? Vidíš, tady jsi vedle, sorry.......

   • Tyrrael5.11.2017 22:16reagovat

    Problém je i v tom, že nedostane skoro vůbec balón do běhu a v tom nejvíce trpí a veze se s dobrou ”formou” týmu...

    • victorlima6.11.2017 9:01reagovat

     Tyrrael to přesně trefil. My máme vynikající křídla Bibiho a Bena, ale nemáme nikoho kdo by jim ty míče za obranu do běhu poslal. Těší mě, že se rozehrává Janko. Odepsali jsme ho zbytečně brzo. Možná, že se vzpamatují i další posily.

  • panvaclav5.11.2017 22:01reagovat

   Ještě by bylo důležitý, kolik asi tak udělá žonglů

  • kilovolt5.11.2017 22:17reagovat

   Co tim chces rict? Ze tyhle statistiky jsou uplne na h...o?

  • M4rtin5.11.2017 22:42reagovat

   Smutné je, že když jsem onehdy hledal na YouTube video s jeho top momenty kariéry, tak v tom videu, které mělo několik minut, končila snad jediná akce gólem. :-/

   • Kamenovic5.11.2017 23:35reagovat

    Já vůbec neříkám, že je pro nás klíčový, nepostradatelný, vůbec ne, ale za 13 kol má 17 přihrávek do góla, to je víc jak jedna za zápas. A nikdo jiný to nemá, dokonce je v tom lepší než Rosa (šance na gól/zápas). + Nám získal spoustu standardních situací. Jeho působení je zklamání, rozhodně, ale nedělal bych z něj úplnýho tragéda.

    • victorlima6.11.2017 9:17reagovat

     Hodně nás namlsal prvními zápasy v Boleslavi a Liberci, kde hrál výborně. Otázkou je proč mu to teď tak nejde. Je to tím, že mu to nikdo nedá do běhu, nebo tím, že je obvykle zdvojován a přitvrdili na něj. Fotbalista je rozhodně dobrý, ale není to gólový hráč. S tím se snad počítalo.

80954 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha