Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Včerejšek

  LukyACS31.7.2017 9:28reagovat

  Asi jsem divnej, ale mně to tak hrozné nepřišlo. Jasně, nevytvořili jsme si žádné šance a finální fáze vázla, což je špatně. Ale to je právě způsobené tím, že se ti hráči pořádně neznají, jinak tam byla spousta narážeček, bylo vidět i to, že mám hodně kvalitní fobalisty, kteří naší ligu převýší o parník - oba černoši a o Ben Chaimovi s Plavcem snad ani mluvit nemusím. Ben Chaim je neskutečně rychlý a technický, umí i vystřelit, co takový hráč dělá u nás, to nechápu.

  Bohužel chybí hráč typu Rosa, Matějovský, který by jim dával balony. Klidně by to mohl bejt šnek jako Pirlo, ale takového hráče potřebujeme. Až se ti hráči poznají, tak věřím, že budeme všechny roznášet rozdílem třídy.

  Cesta, kterou jsme zvolili, nebude špatná, jen si nejsem jistej, že se dobře vybral trenér.

  To jsem psal už dřív, ale co vím rozhodně je to, že ho nebudu vyhazovat po 2 zápasech a dám mu čas minimálně měsíc, jak jsem řekl. Nechápu, jak někdo může vyhazovat trenéra takhle brzo, když má za úkol přestavět mužstvo a začlenit 10 hráčů!

  Jinak včera se mi líbila atmosféra a hlad na fotbal, škoda, že nepadl gól při tom dešti, jak byli lidi v jednom hloučku, tak by si to člověk užil o to víc Úsměv Snad bude tolik lidí chodit častěji.

  • trinact31.7.2017 9:33reagovat

   Souhlasím.

  • Mek31.7.2017 9:39reagovat

   Souhlasím! Mavuba by měl být podobný hráč,jako Pirlo (stylem, ne umenim).

  • jurasek11131.7.2017 9:41reagovat

   Odveta EL rozhodne o všem.V případě postupu tlak na hráče povolí a půjdeme herně nahoru.V opačném případě bude jediná možnost a to titul.Při tak širokém kádru si jednou za týden pár hráčů zahraje o body-Ostatní nebudou mít možnost se dostat do herního rytmu.A problémy budou pokračovat.

    

  • Lobrock31.7.2017 9:41reagovat

   Kazdj trener by mel dostat minimalne pul roku hajeni (2 pripravy). I ten mesic, co mu chces dat ty, je strasne malo.Úsměv

  • Mr. Frosty31.7.2017 9:41reagovat

   Naprostá pravda a souhlas. Taky jsem asi jeden z mála, komu to tak špatné nepřišlo. Chybělo tomu víc šancí a druhý gól. Úsměv

   Každopádně Stramu čeká velmi nároční období a jsem zvědav, jak ho zvládne. Odveta v EL, venku s Bolkou a venku v Liberci..

   • ouissi31.7.2017 9:58reagovat

    Já jsem sice veliký vůl, co se týká víry ve Spartu, dokonce až takový, že jsem věřil ve vítězství i tehdy, když jsme hráli ve skupině LM v Mnichově proti Bayernu (ano, byl jsem tam tehdy dokonce osobně na stadiónu), ale teď mne nějak bohužel přepadá trochu skepse a vůbec bych se nedivil, kdybychom z těch následujících tří klíčových utkání neuhráli ani jediný bod. Myslím si sice, že ve čtvrtek vyhrajeme, nějakých usmolených 2-1, ale jak píši, nedivil bych se.

     

    • atraps231.7.2017 10:04reagovat

     Musíme postoupit.

  • SuperFrankie31.7.2017 9:43reagovat

   Bude to dobrý. Jsem o tom přesvědčen.

  • Spytihnef31.7.2017 9:45reagovat

   Jako asi 10 minut v prvním poločase, když si to tam Ben Chaim s Plavšičem dávali, jsem si říkal ještě místo Juliše Rosu nebo Vukadina a bude to hroznej válec. Pak to ale chvílemi zas hodně skřípalo a já zas propadal skepsi. Snad se to podaří nějak vyladit.

  • Shrekson31.7.2017 9:46reagovat

   Ben Chaim je evidentně osobnost a konečně hráč kterého jsme potřebovali vezme hodně věci na sebe a chce se pokaždé ukázat, občas se mi zdálo že zvláštní první dotek.

   Hra nebyla tak špatná kdyby Plavčič měl více štěstí tak to bylo 2:0, věřím že jak si to sedne tak Sparta bude hodně silná..

   Jenom aby Plzeň nebyla fakt takový válec že jí nikdo nechytne..:-/

   • trinact31.7.2017 9:49reagovat

    Ona i jeho pohybová kultura je taková všelijaká.

    Plzeň se dostala do psychického laufu. Ten my potřebujeme také ale o co se opřít? Leda o postup ve čtvrtek! Jinak to bude velmi pozvolný a buhvíjestli.

  • hombre31.7.2017 9:52reagovat

   Dobře napsané, ale mám určitou výhradu. Možná měl Stráma nechat v týmu Pulkraba a nekupovat Janka, nebo Lafatu do Liberce. Dále nemáme brejkový hrot, což je chyba.

   O tvůrcích do středu tu pîšu snad měsíc, když není motor, nejede auto, ale tady se pořád za tvůrce považuje Marec, Sáček, Frýdek, Vácha, Lafata... Blbost. Je to chyba trenéra, tady měl někdo přijít !!

   Ale souhlas. Hráči dobří a bude to vypadat za měsíc jinak, ale kolik bodů budem ztrácet na čelo, 8-10 ?

   • Shrekson31.7.2017 10:00reagovat

    řekl bych že máme ale nepracuje podle představ.. Smích

    • hombre31.7.2017 10:20reagovat

     Co máme, brejkového útočníka, nebo tvůrce hry? Nějak jsem nepochopil, co máme a nepracuje..., sorry Smích.

     • Shrekson31.7.2017 10:27reagovat

      V.Kadlec Smích

      • hombre31.7.2017 11:38reagovat

       Aha, tak to máš pravdu, strašně jsem mu přál, ale na základ u nás ne a myslím, že by měl problém i jinde v lize...

  • DanSparta31.7.2017 9:53reagovat

   Luky souhlasím se vším, až na jednu věc. Já mu dam čas do léta. Úsměv

  • Poldi31.7.2017 10:01reagovat

   Ono to půjde, pokud nebudou přibývat zranění tímhle tempem.

   Musí se změnit pár věcí.

   Organizace obrany je strašně špatná zatím, ale to se dalo čekat.

   Brankáři, zdá se, nás také moc nezachrání. Možná je čas zkusit ještě Čibiho.

   Individuálně jsou to perfektní hráči, ale kluci jako Mavuba, Mandjecks i Kaya si musí uvědomit, že tu ligu nedají s prstem v nose a začít se podle toho chovat.

   Plavšičovi je potřeba vysvětlit, že nehraje na place za barákem.

   David Lafata je bohužel marnej, včera toho taky spoustu zazdil a lepší to asi nebude.

   Juliš v tuhle chvíli není podle mě hráč pro Spartu.

   Ještě se vrátím k Mavubovi, to je skvělý hráč, ale přišlo mi, že to odehrál v suchym dresu.

   Kara je zamilovanej nebo jak? Nepodává výkony na které jsme zvyklí. Škoda.

   Čivič, nevím co si o něm myslet, zatím mě moc nepřesvědčil.

   Marec by se potřeboval uklidnit.

   Každopádně potřebujeme čas, který bohužel nemáme.

   Myslím, že by stačilo jen málo víc času na sehrání, že hráči jsou kvalitní natolik, aby než si to sedne úplně, lámali zápasy.

   Zatím nic neodepisuju, ale vyhlídky nejsou úplně růžové.

  • dominik2731.7.2017 10:13reagovat

   Špatné to nebylo, ale na druhou stranu, proti takto zdecimované Bohemce taky nemůžeme čekat, že nás nějak víc zatlačí a viditelně přehraje. Na druhou stranu je tady faktor nesehranosti atd., takže není to ani tragédie. Spíš než neuspokojivé výsledky mě znepokojuje, že zatím u Stramaccioniho nevidím žádnou opravdovou trenéřinu. Proti Bohemce se mělo lépe reagovat na vývoj. O vyrovnání si Sparta fakt koledovala dost dlouho.

    

   Je nezpochybnitelné, že některé posily mají opravdu velký potenciál se tady skvěle uplatnit, ať už je to Ben Chaim nebo Plavšič. Naopak u Janka s Kayou mi jejich výkony zatím přijdou dost varovné.

   • Shrekson31.7.2017 10:31reagovat

    Kaya mi nepřijde že by hrál špatně, chodil do soubojů celkem spolehlivě a má výborný výskok.

    Mám takový pocit že to bude další otloukánek fanoušku a medii..

    Třeba ta chyba kde každý říká že jde za ním, co měl dělat? dostal to do špeku a ještě do protipohybu.. celkem mi je líto že se zranil, myslíte že budeme hledat dalšího stopera?

    • dominik2731.7.2017 11:15reagovat

     Ano, tam to dostal do špeku. Nabízí se v takové situaci míč poslat rychle pryč. V těch soubojích mi právě naopak přišlo, že hrál zbytečně na riziko, skoro bych řekl, že se mu měl odpískat nějaký ten faul navíc. Ale nevím, proč by vyloženě měl být otloukánek. Jestli bude hrát dobře, tak s ním problém nebude. Není jako Konaté, který si to rozházel spíš chováním mimo hřiště...

 • Efekt Rosický

  Spytihnef31.7.2017 9:20reagovat

  Prozatím má Rosa na výkony týmu spíše negativní vliv. Jak včera, tak v přípravě proti Blackburnu se hra týmu po jeho nástupu evidentně zhoršila, což podle mě není zapříčiněno přímo jeho výkonem, ale spíše je to v hlavách ostatních hráčů. Těm tam podle mě automaticky naskočí ”je tady Rosa, teď to půjde samo” a v podvědomí uberou.

  • Fanoušek z Liberce 31.7.2017 9:27reagovat

   Také mě to napadlo...

  • Tyrrael31.7.2017 9:35reagovat

   Ač nerad, tak jsem si toho včera taky všiml, že nástupem Tomáše jsme pustili Klokana do hry...

   • Mr. Frosty31.7.2017 9:43reagovat

    Je to tak. Všimlo si toho včera více lidí.. Do té doby to tam větral Ben Chaim a jeho odchodem hra strašně opadla.

    • DanSparta31.7.2017 9:57reagovat

     Co mas dělat jinyho když si hráč sám řekne o střídání? Ben Chaim teď na víc než 70 minut holt nemá, to chce ještě dva zápasy. Prostě se hlásil o střídání sám

 • Slavie loni taky začala tragicky

  kilovolt31.7.2017 9:18reagovat

  Plzeň předtím taky, Hřebíka kdysivá taky chtěli odvolávat po třech kolech a nakonec málem porazil Real Madrid.....pokud si z těch nepovedených zápasů vezmeme ponaučení, tak jsem pro. Zajíci se počítají až po 30.kole

  • jurasek11131.7.2017 9:26reagovat

   Omlouvat naše výkony poukazováním na ostatní týmy je fakt již poslední možnost před tím než si přiznáme,pravdu.

  • hombre31.7.2017 9:40reagovat

   Plzeň taky, Slávia taky, Hřebík taky, pamatujete v 84 roce, náš první titul ve velké éře, to jsme taky ztráceli několik bodů, myslím na Duklu, a měli titul a pamatujete v 54 a pak ve 23? Nepřeháníš? To budeme vzpomínat na někoho a říkat si, že to taky tak bude? To je cesta do pekel!!

   Tady je určitý rozdíl a velký. Třeba Koubka vyhodili v Plzni, když remizovali v Teplicích 2:2. Teplice dali 2 góly, že 2 šancí v závěru, ale do té doby Plzeň dominovala a měla snad 10 tutů. Tady jsi věděl, že se to změní a začne šlapat. U nás 5 střel na bránu a bránění zuby nehty, proti oslabené Bohemce. Hráči tam působí, jak leklé ryby a nikdo neví, co má dělat. Tady ta změna jen tak nepříjde. A nasazování hráčů z formy na hřiště a na posty, co nehrají, to je hodně blbý...

   • kilovolt31.7.2017 10:06reagovat

    já jsem jenom chtěl říct, že asi není po prvním kole potřeba propadat panice.....ale je nutné se poučit a napravit to co nefunguje!

 • PŘESTUPY

  Fanoušek z Liberce 31.7.2017 9:16reagovat

  Stramaccioni tlačí na pilu! Giaccheriniho tu chce mít do 24 hodin, poté už ho nechce.

  Pokud nevyjde, bude chtít do Sparty Biabianyho!

  • pivees31.7.2017 9:37reagovat

   Pokud neumí složit mužstvo z toho, co ma, tak mu ani všichni svati nepomuzou. Je cas sem přestat tahat, kde koho a z toho nesourodého celku konečně udělat aspoň trochu sehrane druzstvo.

  • Zdeno9431.7.2017 9:44reagovat

   Zdroj?

   • Fanoušek z Liberce 31.7.2017 10:00reagovat

    Spartička

 • Omlouvání trenéra

  kopyto31.7.2017 9:05reagovat

  Já už se tu tomu neustálému omlouvání trenéra fakt musím smát. V prvních zápasech přípravy byly údajně hráči zatavení a tak nemohli podávat předpokládanou výkonnost. Fajn, pak byla na vině nesehranost a ten tým měl jít nahoru ve chvíli, kdy se vrátí marodi. Pak se pořídilo ke konci přípravy dalších X hráčů a tak se to vlastně zase resetovalo a já mám zase čekat další měsíc, snášet otřesnou hru a výsledky s tím, že se ta hra nějak magicky zlepší? A jak jako prosím vás? Zlepšila se snad naše hra během přípravy? Posunula se někam?

   

  Kolik potřebujeme nových hráčů reprezentantů, abychom porazili Bohemku? Kolik intenzivního sehrávání je třeba, abychom v druhém poločase proti ní pasivně nečekali na inkasovaný gól? Kolik dalších desítek kamarádů spolupracovníků potřebuje pan supertrenér Stramaccioni, aby byl schopen připravit hráče na zápas s týmem, který si nepřihraje na dva metry? A kolik dalších stamiliónů je třeba vyhodit, abychom si proti obraně Bohemky vypracovali nějakou šanci?

   

  Předpokládám, že mě tu teď zase někdo pohrozí banem, protože tady se holt negativně vyjadřovat nesmí, protože chudák Štramák měl vlastně jenom celou letní přípravu na to, aby vyhodnotil kádr a vůbec není jeho chybou, že si půlku sestavy natahal týden před začátkem ligy a tak je třeba být celý optimistický a vyhlížet, jak tým, který byl naprosto přejetý velkoklubem z Bělehradu a který srdnatě ubojoval remízu s Bohemkou, najednou magicky otočí a vyhraje titul. Fajn, souhra se zlepší, ale to mi vážně chce někdo namluvit, že za tím, že ti hráči na trávníků působí jak jedenáct ryb na suchu, stojí jenom nesehranost? To jsou ty Štramákovo taktické pokyny natolik sofistikované, že je je schopno je jakkoli plnit až po půl roce sehrávání a do té doby mám očekávat, že tým za půl miliardy bude hrát druhé housle proti Baníku, Karviné či Olomouci?

 • Koncepce

  xhurv31.7.2017 9:04reagovat

  Spousta lidi mluvi o tom, ze Sparte chybi koncepce, ze to nema rad, organizaci, ze to melo prijit v zime atd... Ano, Sparta v minulosti udelala prilis chyb, ale vsichni tady snad citi, ze v lete prisel novy zacatek, prislo hned nekolik novych posil. Chvili to potrva. Spousta rekne, ze Sparta potrebuje uspech hned. Ale neni to prave toto, co neumoznilo v minulosti delat nejake kroky koncepcne? Kdyz uz mluvi vsichni ti radobyfanousci o koncepci, mozna by nemuseli ve 20. minute piskat po jedne zkazene prihravce, mozna by nemuseli piskat kdyz se nedari a podporit svuj tym a uz vubec by nemeli po 2 nepodarenych zapasech odsuzovat cestu, kterou se sparta vydala. Co je nam fanouskum do platu hracu, my to neplatime prece!

   

  Verim, ze az se tym trosku sehraje, az BCH9, RM24, GM15 dozenou treninkove manko, tak to bude radost. Lidi, budte soudni a hodnotme po podzimu, verme, ze budeme silni, ten tym vznika, musi se sehrat, toto nejsou prece jen prazdna slova, kazdy kdo hral nejaky tymovy sport to musi vedet. Pojdme Spartu podporovat a ne za kazdou cenu kritizovat, tesit se na jeji neuspech, abychom si mohli zanadavat.

   

  Sparta do toho!

  • wasek2611@centrum.cz31.7.2017 9:35reagovat

   Ano ok. Ale teto koncepce nesedi hraci pres 30 let. Proc je tedy privadet..hraci nad 30 let jsou pro okamzity uspech

 • 200 a dost !!!

  Tashunka Witko31.7.2017 8:59reagovat

  Tak Lafi konečně dosáhl na metu, kterou už mu statistici snad nevezmou a teď by měl už jenom vzít flintu a odejít do lesa. A vzít sebou nejlépe i Juliše a našít ho brokem pod záda. Na Lafiho je vážně už smutný pohled. Přerod z fotbalisty na pozorovatele by měl být spojen s odchodem na tribunu a ne aby pozorující setrval na hřišti a zabíral tam místo. Pokud je pak vedle Lafaty i Juliš, získává naše hra až nádech tragédie. Nutit Juldu, aby hrál fotbal, je stejně smysluplné, jako chtít po hovniválovi, aby tlačil zeměkouli.

  U zranění Kájí mi nejvíc vadilo, že jsme přišli o jedno střídání do ofenzívy. Jeho výkon mě docela vyděsil, na hřišti působil jako nějaký HoHo koktejl -kříženec Holka s Homolou.

  Frantíci ukázali přehled, techniku a fotbalovost o level vyšší, než u našich dřevokopáčů, nemají ale zjevně fyzičku. Čivič přesností přihrávek připomíná Pamiče a Karavajevovu ruskou duši oběstřel zřejmě temný mrak. Mareček si na stoperu vcelku poradil i jako hasič, ale své hranice nepřekročil a předržoval balon. Zatímco Frantici dopředu vědí co udělají, ještě dříve, než míč dostanou. Mareček to netuší ani když už ho odehraje. Výmluvný byl moment, kdy měl Marec balon, před sebou dálnici a Karu a on místo rychlé nahravky zvolil pomalý pochod směrem ke spoluhráči a když byl na vzdálenost 4 metrů, poslal míč do autu.

  O novém Olejarovi v brance nemá cenu se šířit, ale stálo by za úvahu zveřejňovat pro sázkaře jeho nominaci s předstihem, aby nesázeli zbytečně na čisté konto.

  Zbytek vidím pozitivně, chtělo by to jen najmout ještě poradce na obouvání pro Ben Hura.

  Radost mi udělal Rosa, byť se vůbec nedostal do hry. S Benem a Plavčíkem by mohl ofenzivu posunout o patro výš, neměli by u toho ale už asistoval a zaclánět Lafi s Juldou.

 • Čtvrtek

  Kritik Pepa z gauče31.7.2017 8:01reagovat

  Nic není ztraceno, musíme fandit a doufat. Když padne gól v prvním poločase (do jejich sítě), tak ti Jogurti znervózní a začnu dělat chyby a hádat se. Pokud by padl během prvních 15 minut, tak se rozloží a dáme jim čtyři. O tom jsem přesvědčen.

  Každopádně musí přijít hodně změn.

  Určitě bych vyndal z kasy toho Vlastu Buriana. Jestli má třeba ve smlouvě že musí hrát, tak bych ho dal na stopera nebo do zálohy. Zcela vážně. Chytat neumí, ale kopat ano a nadstandartně. Do branky Bičíka, to je jistota.

  Na stopery (pokud ne Dúbravku) Štětinu a Piška. Štětina je chasník a pokud by se řídil stylem něco jako ze slov Pepíka Hnátka (”Dlouhý nakopávaný balony, na žádnej ťukes nemáte ... atd.”) tak bude fungovat dobře. Piško je nezkušenej, ale dokud někdo nehraje, tak logicky zkušenej ani nebude. Je to talent, tady se otrká a nakonec budeme rádi jakýho jsme si vychovali stopéra. Horší než ten Kaya stejně nebude, tak je to jedno, lze jenom získat, není co ztratit.

  Naprava Karavajev, nalevo Michal Kadlec, pokud bude zdráv. Je zkušený, nezalekne se, musí mít po tátovi asi i nějaké to čtení hry a konečně to prokáže.

  Uprostřed z těch černých bych nechal hrát jen jednoho z nich. Nejsou vyloženě špatný, ale ani zas žádný lumeni, aby hráli oba. Že musí hrát alespoň jeden beru, taková je doba a dnešní společenská situace v Evropě. Neříkám ani popel, ale stačí jeden. Osobně jsem pro toho štíhlejšího kluka co už hrál i v Jugošce. Ten s tim bachorem má před sebou hodně práce, běhat kopečky, schody, lehká strava, žádný píva. Není to Pavel Horváth, aby si mohl dovolit vlézt tam v tomhle stavu. Jinak ale proti nim nic nemám, já těm černým naopak fandím, jen je třeba pracovat stejně, žádná privilegia.

  Vedle něj Sáček. Je to klenot který je třeba brousit, musíme být vděční za takového talenta. Navíc je to charakter a komplexní fotbalista. Jen mu musíme ponechat důvěru.

  Na křídlech Ben Chaim a Šural, pokud bude moci. Pokud ne, tak Plavšic. Na těhle postech jsme silní a nevidím problém.

  V útoku David Lafata, je to gólová legenda a ten čich bude mít do 40, góla dá i Jogurtům. Vedle něj Vašek Kadlec, aby ho doplňoval rychlostně.

  S tímhle je zfouknem jak svíčku. Nemám z toho strach.

  Jen ti starší kluci, jako David Lafata, Bičík a podobně, musí vzít zodpovědnost do svých rukou a říct těm mladým a cizincům, co vlastně máme hrát a jak, když trenérovi nikdo nerozumí a vlastně ani neví co má dělat. David Bičík je tuším jazykově vybaven, tak bych to nechal na něm, zkušený a chytrý je na to snad dostatečně. Navíc to pak zezadu všechno vidí a uřídí si to.

  Tipuju 3:0 a nazdar.

  • Kritik Pepa z gauče31.7.2017 8:01reagovat

   No a v nějaké té 65 pak Rosa, ale to asi ani nemusím psát. Ten to podrží a uklidní.

  • Heppig31.7.2017 8:25reagovat

   To je krásnej referátek, kvalitní čeština. To se tu moc nevidí. Ale o fotbale toho moc nevíš, nebo si moc zápasů letos neviděl - když chceš posadit Plavšiče, zpátky Vencu a do tak důležitýho mače poslat nezkušenýho stopera. Takže ještě jednou a lépe Smích

  • Pouzar1131.7.2017 8:25reagovat

   SmíchSmíchSmích V tobě aby se čert vyznal .. Nejdřív do černejch rejpeš jak to jde (nejen tento příspěvek) a pak píšeš že ti to nevadí a taháš do toho kulturní situaci v Evropě ... Ale je pěkný, že se aspoň snažíš přetvařovat Smích Smích ... Určitě nejsou na hřišti kvůli barvě pleti .. To si mže myslet jenom neandrtálec

 • Rosa, pro hodně lidí tady..

  Shrekson31.7.2017 7:44reagovat

  Jak jste vnímal hlasy fanoušků, že už se na hřiště nepodíváte?

  „Z mého pohledu jsou dva diametrálně odlišné světy a to ten internetový a normální. Kdekoliv se objevím, tak jsou lidi strašně příjemní a hodní. Návrat mi naopak hodně přejí a chtějí, abych bojoval dál. Je důležité, z jakého úhlu pohledu na to koukáte. Já si beru ten pozitivní.“

   

  Více na http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2017-18/309379/rosickeho-emotivni-navrat-na-sparte-mame-malo-dobrych-naznaku-tvrdil.html

 • Stramaccioni

  MK331.7.2017 6:00reagovat

  Hájil jsem ho, ale za chvíli ho asi taky budu posílat točit zmrzlinu. Bohužel se ukazuje, že to žádný trenérský mág nebude a navíc ta komunikace asi dost vázne, když i on sám loví anglická slovíčka. Otrávení

  • maaarty31.7.2017 6:10reagovat

   Jo, pojďme ho odpálit po pár zápasech kdy se tvoří nový tým. To je určitě ta cesta.Otrávení

  • podzim31.7.2017 6:24reagovat

   Stále se tu píše, že si to sedne. Ale s tímhle trenerským mágem si to leda lehne. Do hrobu!

   • MK331.7.2017 6:54reagovat

    Bohužel rovněž tuším Stramaccioniho deku Otrávení

  • Azog31.7.2017 6:41reagovat

   Bude tu celou sezonu připrav se.

    

   Koho by si radši chtěl?Kotrba je volnej viď,nebo Cipro,...Klaune..

77461 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha