Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • OTÁZKY - SPARTA

  Appelton30.11.2017 11:37reagovat

  1. Proč vedení Sparty nerozumí fotbalu?

  2. Proč má Sparta komika na střídačce (Stramaccioni)?

  3. Proč má Sparta nesmyslně širokej realizační tým (8 asistentů atd..)?

  4. Proč nikdy nedostal takový podmínky co má Špageta (Stramaccioni) českej trenér?

  5. Proč má Sparta tak nekvalitní hráče (viz. výsledky)?

  6. Znáte z minulosti 1. fotb. ligy tak zoufalý výsledky jako má ten tragéd (Stramaccioni) v poměru cena realiz. týmu, mzdový náklad hráčů/výkon?

   

  • Funin30.11.2017 12:00reagovat

   3. Sparta nemá nesmyslně širokej realizační tým, to jen ostatní české týmy na to nemaj prachy, takže všichni říkaj, že je Spartě těch lidí moc a přitom je to OK

   4. protože žádněj českej trenér neměl koule si o takové podmínky říct a nebo když měl, tak nedokázal Křéťu přesvědčit, že by je měl dostat

   6. ne

  • pubi30.11.2017 12:15reagovat

   Trojka mě baví, tu bych dal na leták.

  • Tazmen30.11.2017 12:19reagovat

   7. Proč sem do prdele pořád lezeš?

   8. Proč už nemáš dávno BAN?

  • LukyACS30.11.2017 12:26reagovat

   Ty kráso, tyhle ankety jsou fakt mazec. Dole se týpek ptá na fandění, chození na Spartu atd. a pak do toho šoupne dotaz ”Proč nehraje Lafata.”

   Úsměv

   • Sendi30.11.2017 12:30reagovat

    hlavně nenápadně Smích

   • petr13730.11.2017 12:37reagovat

    Ja hlavne nechapu, proc tady tihle lidi proste nenapisou: Podle me je Stramaccioni trener na hovno, vetsina posil taky, vedeni taky.

     

    Oni to misto toho pentlej do slunickaru, otazek a vselijakych jinych picovin, ktery jsou bud trapny nebo trapny

    • LukyACS30.11.2017 12:44reagovat

     Dneska jsou ty diskuse v ČR hrozný, než by se argumentovalo a vedla konstruktivní debata s lidma, co maj opačnej názor, tak se všichni bombardujou urážkama a nesmyslnejma nálepkama typu neomarxista, havloid, sluníčkář, placenej diskutér atd.

     • Poldi30.11.2017 12:50reagovat

      to bylo i včera... :)

   • Milan Kabrt30.11.2017 21:12reagovat

    můj dotaz na Lafatu má opodstatnění: v září řekl trenér, že je Lafata primární útočník, jasná jednička a za dva měsíce se nevejde ani na lavičku. žádný významný pokles formy jsem nezaznamenal (ani obráceně - tedy snad možná Šural, že by někdo chytil takovou fazonu a právě na úkor Lafaty) a co se týče dotazu o chození a fandění?neptal jsem se na jména ani na počty ani na místo kam si kdo sedá...zaznamenal jsem hodně negativních komentářů na kotel, který nechal údajně spartu na holičkách...dotaz ohledně fandění je také na místě..u posledních několika domácích zápasů sparty nemůže být o ”domácím” prostředí ani řeč a když ani skoro 10000 diváků nedokázalo vytvořit spartě důstojné domácí prostředí s baníkem tak mě zajímá kde je zádrhel....

 • ODPOVÍ MI NĚKDO?

  Milan Kabrt30.11.2017 8:56reagovat

  Včera jsem si letmo pročetl některé komentáře, jejichž úroveň mě ani nepřekvapila tak jako zarputilost zdejších”domácích”dopisovatelů.Proto jsem se přihlásil, abych se opravdu něco dozvěděl, protože fotbalová odbornost a především znalosti poměrů z prostředí Sparty (klub, fans) a přehled o aktuálním dění je cítit skoro z každého komentáře...

  1.Jste aktivní fanoušci Sparty?

  2.Jestli ano, jak se presentujete?

  3.Proč je bojkotován kotel?

  4. Čeho chtějí protestem ultras dosáhnout?

  5. Dle čeho posuzujete mentalitu a vzdělanost fanoušků z kotle?

  6. Proč nehraje Lafata?

  4. Proč 9000 diváků nedokáže vytvořit Spartě domácí prostředí?

  5. Má trenér mužstvo pod kontrolou

  6. Kdo rozhoduje o sestavě?

  7. Jaká je vaše představa řešení současné celkové situace?

  Předem děkuji za odpovědi. MilanÚdiv

  • Tashunka Witko30.11.2017 9:13reagovat

   ad 1) ANO

   ad 6) Protože už na to nemá a týmu více škodí než prospívá !

  • Poldi30.11.2017 9:19reagovat

   Dneska nemám tolik času, ale chci říct jen jedno. Spousta lidí si mylně představuje, že je tohle fórum nějak řízeno. Není, každý den jsou tu stovky, nebo tisíce přístupů, z toho nějaké procento přispívá. Z toho procenta se tak promile zná mezi sebou. Těžko si tudíž můžeš udělat obrázek v globálu. Leda by Ti odpověděli všichni.

  • Czechmate8730.11.2017 9:21reagovat

   1. Ano, nechodim na kazdy zapas, ale kdyz jdu, tak aktivne fandim. Vylozene aktivni jsem byval na hokeji

   2. navazujici otazka - na fotbale se zapojuji aktivne do fandeni

   3. kotel bojkotovan neni, kotel bojkotuje sam od sebe - podle me z hodne lacinych duvodu.

   4. mysli si, chybne, ze oni jsou klub a ze maji mit rozhodovaci funkci ohledne toho, kdo v klubu bude a kdo ne

   5. dle jeho projevu, nemam predsudky, staci dlouhodobe sledovat projevy jednotlivcu

   6. protoze uz ma svuj vek a klub se chce vydat cestou nasazovani mladsich hracu. Ja osobne bych ho posadil i za neprofesionalni chovani cely podzim, predevsim smerem k verejnosti, ktere by si jako kapitan nemel dovolovat.

   7. protoze to ma cast lidi tezce na haku a mysli si, ze za ne atmosferu udela nekdo jiny a pak doma ustrikavaji nad zahranicnim supportem a neuvedomuji si, ze to zacina u jednotlivcu

   8. trener muzstvo pod kontrolou ma, ale je nekdy proste chemie i pri sebelepsi erudici nefunguje.

   9. trener

   10. neustoupit z cesty zahranicnich hracu a treneru, pripadne angazovat ceskeho trenera, ktery je narocny ve svych pozadavcich na hrace jako napr. Martin Hasek

   • Milan Kabrt30.11.2017 20:50reagovat

    díky za odpověď, to číslování byl překlep, nechápu, že to tu někdo řeší

  • Funin30.11.2017 9:22reagovat

   zajímavé číslování otázek

   • Milan Kabrt30.11.2017 20:49reagovat

    a co je zajímavého na překlepu? psal jsem to na telefonu s tlačítky, display 5 x 3 cm.... Neutrální

  • Vee30.11.2017 9:50reagovat

   Tak jsem po delší době tento týden pročítal forum a pořád šílenost, ale už jich tady není 10, ale jen pár Smích A dokonce i přispěju, aby se neřeklo.

   1) Ano jsem, chodím na 90% domácích zápasů a za sezonu i na 2-3 venkovní

   2) Dříve jsem chodil do kotle, ač jsem tam moc lidí neznal a aktivně fandil. Teď už tam 2 roky nechodím - důvody jsou asi jasné, netřeba vysvětlovat.

   3) Kotel není bojkotován, ale on bojkotuje Spartu

   4) Do hlav jim nikdo nevidí, ale nejspíš si chtějí připadat důležitě a o něčem rozhodovat a další část chce jen dělat bordel, ale kdo ví. Většina tam nemyslí a jen následují někoho kdo tam něco zařve, tak to zařve taky a pak začne říkat jo kdybys ty věděl co já vim..

   5) Já podle toho, že jsem tam několik let docházel. A poslouchat 90 minut výkřiky typu Mengele, Musoliny atd. to už mi obrázek udělalo. A to je jen okraj ledovce..

   6) Protože už na to nemá a když hraje, tak to je hrůza. Dávat ho na posledních pár minut a nebo doma do útoku možná, ale na celý zápas už to neni a děkuju za to co pro nás udělal, ale teď už ať si vklidu dohraje a hlavně ať se začne chovat jako profesionál, to co předved třeba u Šípa, tak to si nemůže dovolit a další podobné věci. Dost mě zklamal.

   7) Protože bohužel dost lidí sedí a mlčí a ještě ti nadává když si před ním v zápalu emocí stoupneš, že nevidí atd. Holt jsme pohodlný a většina si řekne co já se budu snažit když okolo mě se taky nefandí. Já se vždycky nechám unést a povzbuzuju lidi k fandění a pak je mi nadáváno.. to ať si každý šáhne do svědomí sám. Musí se začít u jednotlivců.

   8) Ano to si myslím, že má a ukázal, že mu nedělá problém posadit kohokoli kdo dělá něco proti týmu a nebo nehraje podle představ. Tam si myslím, že je to v pořádku.

   9) Trenér

   10) Já sem se přikláněl k tomu ještě nechat Itala do zimy a na jaře se uvidí, trošku mě nahlodal, ale zápas v Olomouci, ale zůstanu při stejném názoru, ale hlavně zůstat u nastolené cesty ať už s Italem nebo bez Itala. Takže zůstat u cizinců a hlavně zahraniční trenér. Z českých bych k nám nechtěl asi ani jednoho možná Martina Haška, ale spíš bych zůstal u zahraničí. A taky nechat odejít hráče co tu jsou dlouho a bez nějakého progresu a nebo už za zenitem typu Mareček, Lafata, MiKa atd. a jít cestou zahraničních hráčů a mladších našich hráčů.

   • Vee30.11.2017 10:00reagovat

    Ještě doplnění dvojky: Snažím se stále aktivně povzbuzovat a podporavat Spartu. Občas přispěji i na choreo, také jsem ho občas pomáhal připravovat. Snažím neřvat na hráče sprostě (u Mika s tím mám občas problém přiznávám), zatleskat když někdo střídá a další. Proto mě teď situace na spartě v hledišti hodně štve a nechápu co se některým honí v hlavě.

   • Milan Kabrt30.11.2017 20:52reagovat

    díky za opověď

  • Lobrock30.11.2017 11:15reagovat

   3. Otázce nerozumím. Bojkotuje kotel, pasivum je zde zbytečné. Jestli je to dotaz na to, proč normální lidé mají tu drzost nebýt ovečkami několika náckovitých vůdců kotle jako děti bez vlastního názoru, které do kotle chodí, aby byly zmíněnými osobami tzv. ”vychovávány”, pak odpověď je následující:

   Mám vlastní hlavu a nehodlám se jakkoliv s vůdci kotle identifikovat. Nesouhlasím s nimi v podstatě v ničem a jde mi jen o dobro Sparty jako celku, nikoliv dobro členů kotle či jejich ”kamarádů” z hráčského či realizačního kádru.

   4. To neví nikdo, ani oni sami. Protestují neustále. Ať jsou do Sparty zabudováváni mladí odchovanci Sparty nebo hotoví hráči z ciziny. Mají potřebu do fotbalu tahat politiku apod. Tento protest je zatím nejlepší v tom, že alespoň neotravují ovzduší na stadionu jako v dřívějších letech. Čím déle jim prostest vydrží, tím lépe pro Spartu. Ideální by bylo, kdyby jim vydržel věčně, alespoň tedy holohlavým vůdcům. Škoda, že násilím brání těm, kteří nechtějí být jejich ovečkami a chtějí Spartu podporovat (samozřejmě za účelem, aby dali protestu vážnost, aby ukázali jednotu apod.). Mohl by se vytvořit kotel bez náckovitých individuí, kterému by šlo o podporu Sparty. Snad někdy v budoucnu. Bude k tomu potřeba ještě větší pád Sparty na hubu, což by mělo za následek to, že tito fandové úspěchu se o Spartu přestanou zajímat úplně.

   • Milan Kabrt30.11.2017 20:54reagovat

    díky za odpověď

  • Casper Hejter30.11.2017 11:28reagovat

   Tohle má jaký smysl?

   Mě vážně fascinuje ta myšlenka, že když někdo nechce ”vypráskat líné negry a ekonimické migranty”, tak je okamžitě miluje, chce, aby hráli každý zápas, jiné Spartě by nefandil...jestli ona pravda nebude někde jinde a sice že i tady mají lidi vlastní hlavu, vlastní názory a prostě s demagogickou doktrínou kotle nesouhlasí, protože ví, že je to demagogická doktrína?

   • Brian Pricke30.11.2017 11:38reagovat

    Hele, solidní demagogii tu předvádíš najmě ty.

    • Casper Hejter30.11.2017 11:42reagovat

     A už mám i vytištěné letáčky. Úsměv

     • Brian Pricke30.11.2017 12:13reagovat

      Nevěřím, že bys to zvládnul.

      • Casper Hejter30.11.2017 12:19reagovat

       Jo no, to je totiž strašně těžkej úkol. Smích

       • Brian Pricke30.11.2017 12:45reagovat

        Pro tebe dozajista.

        • Casper Hejter30.11.2017 13:43reagovat

         Teď si mi to ale hrozně nandal Úsměv

  • johnny130.11.2017 13:13reagovat

   Odpovím jen na otázku č.3.

   Kotel je bojkotován proto, že posílá jiné lidi do plynu, je hodně vulgární, nepouští vlastní fanoušky do svého sektoru, vyhrožuje vlastním fanouškům a dokonce je i mlátí, rozdává trapné letáky. Myslím že naprosté většině lidí se tohle nelíbí. Na druhou stranu uznávám, že atmosféra je při zápase bídná. Jediná cesta je postupovat tak, jak je zvykem ve vyspělé fotbalové Evropě.

   • Milan Kabrt30.11.2017 22:43reagovat

    posílat (hulákáním) kohokoliv do plynu a myslet to ještě vážně je nesmysl. co vím, tak to zaznělo jednou proti jedné osobě a byla to řízená provokace k vyvolání reakce což se evidentně povedlo a DK si na té sračce postavil své dlouho očekávané prohlášení. co se týče ”mlácení” fanoušků, předpokládám, že se tady neustále přetřásala ”karviná” a derby..co vím(ne z doslechu a medií): na karviné došlo ke dvěma slovním výměnám názorů a ke třem fyzickým kontaktům. bylo zajímavé sledovat, jak jeden z diváků dole na protilehlé velmi odvážně gestikuloval k hloučku chuligánů, kteří seděli dole v sektoru za plotem..i za situace, kdy jeden chuligán začal přelézat plot tak divák svou aktivitu v popichování ještě stupňoval. v okamžiku, kdy chuligán přelezl plot a šel k divákovi, tak jsem se zajímal o reakci sekuritky a viděl jsem následující: sekuritka se začala stahovat k místu incidentu a najednou se všichni zastavili a někteří si přimačkávali prst u ucha...po několika sekundách se stáhli a děj měl volný průběh...kdo a proč dal vysílačkou pokyn nezasahovat nevím..... derby: viděl jsem 30 minut záznamu ne z telefonu,ale z profi kamery ve 4k...(poskytla někomu tribuna sever,která si z protilehlé tribuny vedle sektoru hostů natáčí choreografie). jelikož jsem to viděl a i co následovalo dál po ”hlavním dějství!” tak cokoliv na tohle téma (masakr v edenu) považuji za ztátu času. ještě jednou děkuji za názor a odpověď

 • Rakousko

  munzig30.11.2017 8:24reagovat

  Sleduje tu někdo z vás jejich nejvyšší soutěž? Docela by mě zajímala uroven jejich týmů a dostupnost hráčů pro naše TOP týmy.

  • waaw30.11.2017 8:40reagovat

   Tak jednoho uz mame

   • munzig30.11.2017 8:46reagovat

    Janko hrál naposledy v Rakousku snad před 6ti lety.

  • ACSpartaPraha4ever30.11.2017 10:58reagovat

   Záleží jaký hráč. Třeba ve spojitosti se Spartou v létě zmiňovaný Schwab by vyšel draho, jeho přestup byl imho hodně nereálný. V Rapidu se mi líbil Močinić, teď byl ale hodně dlouho zraněný, tak kdo ví, jak na tom bude po té pauze.

    

   Celkovou úroveň v porovnání s naší ligou lze tak nějak odvodit z posledních setkání s českými kluby v evropských pohárech. Imho je suma sumárum naše liga kvalitnější, nicméně špička rakouské ligy by tu nehrála druhé housle.

   • munzig30.11.2017 12:05reagovat

    Já jsem si projížěl statistiky jejich soutěže a zaujali mě tyhle dvě jména Knasmüllner z Admiry Wacker, z pozice podhrota má 11 golů tuhle sezonu a další je Friesenbichler z Austrie.

    Tak jsem chtěl vědět něco víc.

     

    • ACSpartaPraha4ever30.11.2017 12:29reagovat

     Friesenbichlera bych bral, imho ale nereálný, přišel v létě z Benfiky za €700k, pochybuju, že by se zachtělo Austrii ho pustit po půl roce, jeho cena by byla vyšponovaná jako u Schwaba, imo.

      

     Produktivita Knasmüllnera je obdivuhodná, už loni mu to celkem lepilo. Mám pocit, že letos v létě mu končí smlouva (jistý si tím ale nejsem). A pokud se nepletu, tak ho dokonce Stramaccioni vedl v Interu. Úsměv

      

     Jako laik bych sem bral oba.

     • munzig30.11.2017 13:02reagovat

      Já bych se radši vydal cestou dát 60 mega za hráče z Rakouska než za hráče z Izraele nebo Italie.

      Navíc ani Rakouské kluby krom opravdových vyjímek nemůžou říkat částky kolem 150 milionů. Zejména kluby jako je Admira.

 • Sluníčko vs nácek

  Acs gl30.11.2017 0:55reagovat

  Zatraceně přestaňte s těma nálepkama.Treba mě uráží , když mě někdo nazve sluníčkem a přitom souhlasím s nastavenou cestou Sparty ať s Italem nebo jiným cizincem na lávce.

   

  • K0F130.11.2017 5:36reagovat

   Zkus zůstávat nad věcí tím, že budeš rozlišovat, kdo tě tak nazývá. Nebo se od toho oprosti úplně. Na netu je to stejne jedno. Úsměv

  • Funin30.11.2017 7:06reagovat

   tenhle osmickovej idiot te muze nejak urazit?

  • waaw30.11.2017 7:59reagovat

   Ty souhlasis s cizincem na lavce? No prave proto si u nej slunicko. On to ma v hlave zjednodusene. Bud si xenofob jako on nebo slunicko, jina varianta neexistuje

  • adam30.11.2017 8:31reagovat

   Výrazy jako sluníčka nebo pražská kavárna vymyslela ta největší splodina, která si jen potřebuje trošku nahřát svojí omezenost. Hlavní poznávací znamení jsou dávky a vysoká škola života.

   • adam30.11.2017 8:33reagovat

    Mimchodem - stačí se podívat, jak tady ten nácek celý týden oxiduje. Prostě doba už pokročila a nádeníci mají při opírání o lopatu už i čas na surfování po netu.

 • achjoo

  ap241229.11.2017 22:51reagovat

  tady je zase nablito......

  • Casper Hejter29.11.2017 22:55reagovat

   Teďs tomu fakt pomoh Smích

  • Benito8888829.11.2017 23:00reagovat

   no jo hýkající sluníčka se nedokážou smířit s tim že zmrzlinář pofrčí do dvou tejdnů i se svejma 40 mamlasama domu...včetně dřeváků co si přivedl na plac. A to definitivně jednosměrně, ne na svátky

   • xhurv29.11.2017 23:03reagovat

    A ty sis tady asi ještě se svým IQ nestihl prebrat, že tady všechny seres, že tu na tvoje moudra není nikdo zvědavej

    • Benito8888829.11.2017 23:08reagovat

     tak zrovna ty mě pronásleduješ poněkolikátý.

     Jinak k předchozímu - kaya odehrál Arnhem, 2x cz a bohemka do zranění. Vždy byl katastrofální

     • xhurv29.11.2017 23:27reagovat

      Tohle se ti téměř povedlo. Ale proti cz už doma nehrál, tzn ze jsi ho viděl max ve 2 zápasech a pak poločas s bohemkou. Ale to jen pro upřesnění. Jinak nemám potřebu tady kohokoli pronásledovat nebo pomlouvat, urážet. Ale co předvádís ty, to už je fakt moc... Zkus si spočítat, kolik lidičky s tebou nesouhlasí a kolik tě podpořilo. Zkus se trochu zamyslet. Ukaž jen málo sebereflexe a zmizel odtud. Děkujeme.

      • Benito8888829.11.2017 23:32reagovat

       nesouhlasí, to jsou furt ty jedny dokola, na to se mužu vysrat. Naopak jim třeba otevřu oči...a když ne tak je mi to jedno, některý jsou stejně beznadějný případy.

       V reálu se mnou souhlasí každej, každej řiká uplně to samý. Ty blázni jsou jenom tady

        

       • Casper Hejter29.11.2017 23:39reagovat

        V reálu nikdo nevolí ANO a KSČM...

        • Sendi29.11.2017 23:39reagovat

         NIKDO!!!

        • Zilvar29.11.2017 23:47reagovat

         Ty s tou politikou nehodláš přestat?

         • Casper Hejter29.11.2017 23:48reagovat

          Je to asi stejně validní argument, jako ten jeho Úsměv

          • Benito88.29.11.2017 23:54reagovat

           Jakej argument, prostě v reálnym světě si každej nebo 99% myslí to samý co já. S tvejma (a ostatníma) sluníčkovejma sračkama se v reálu nesetkám prostě. To existuje fakt jenom tady

           • xhurv30.11.2017 0:27reagovat

            Asi to bude tím, že jsi obklopen tebou podobnými ;-)

           • victorlima30.11.2017 6:32reagovat

            1000x lepší sluníčko, než jeden českej buran.

            • trakip30.11.2017 8:39reagovat

             Teď si mě konečně vysvětlil, proč je Sparta v prdeli. V Praze je to samý sluníčkář!!!!

       • Tyrrael30.11.2017 7:01reagovat

        Tak to nesmíš mluvit do zrcadla.

   • bobo29.11.2017 23:03reagovat

    ty se mi snad zdáš :D :D :D to už je moc

   • Sendi29.11.2017 23:07reagovat

    Pokud půjdeš taky, tak nejenže jeho odchod oželím, ale dokonce ho oslavím!

    • Benito8888829.11.2017 23:13reagovat

     pokud vyrazej toho špagetéra a povede to kvalitní trenér jehož angažmá bude mít hlavu a patu - Jílek/Hašek/Holoubek/Trpišovský, tak ze mě bude taky radující se ”sluníčko” - ve smyslu trenéra.

     Pak tady taky máme spoustu dalšího bordelu - mezi hráči i ve vedení. Ale pro začátek aspoň tohle a pak postupnými kroky dál. to už bude i v zájmu novýho trenéra, co se týká kádru

     • Sendi29.11.2017 23:14reagovat

      líbí se mi, jak si v tý diskuzi vystačíš sám...

      • Benito8888829.11.2017 23:17reagovat

       já s tebou konkrétně taky o ničem nediskutuju. ty tomu jednak nerozumíš, za druhý si jedeš svoje sluníčkový blbosti se zmrzlinářem jako kolovrátek a za třetí na to nemáš žádnej vliv nebo nijak do toho nevidíš

       • Sendi29.11.2017 23:23reagovat

        To vidim, že se mnou o ničem nediskutuješ, proto to taky píšu...”tomu” ”to” ”toho” v jednom souvětí to je lingvistický okýnko ze sna kristevole...

        • Benito8888829.11.2017 23:35reagovat

         tak běž do nějakýho slohovýho kroužku. samý píčoviny kolem jenom

         • Sendi29.11.2017 23:39reagovat

          Tyvole, vždyť ty jsi tu za celou dobu svýho působení nebyl schopnej zformulovat jedinou nosnou myšlenku. Ikdybych měl nakrásně stejnej názor na trenéra jako ty, tak ty ani nemáš kapacitu to pochopit a navíc ses svym projevem okamžitě zdiskreditoval natolik, že vzbuzuješ tak maximálně posměch, ačkoliv jsi chtěl vzbudit zájem. Promiň, nerad ti beru iluze, ale stačil ti rekordně krátkej čas k tomu, tady ze sebe udělat totálního čůráka ty ”píčovino”:)

          • Benito88.29.11.2017 23:55reagovat

           Jo mezi pěti sluníčkovejma magorama v diskuzi. v reálnym světě je to dost jinak Smích

           • maaarty30.11.2017 0:06reagovat

            V tomhle s tebou souhlas. Ostatně bych se velmi divil, kdyby mezi náckama byl někdo, kdo je schopen samostatně přemýšlet.

           • Acs gl30.11.2017 0:44reagovat

            Reálný svět Bohnice.

 • Rad bych uvedl na pravou miru

  petr13729.11.2017 22:01reagovat

  jednu vec pro pripadny nahodny navstevniky. Ackoli se mistni obecni blb snazi ze vsech sil presvedcit kazdyho o opaku, tak normalni fanousci Sparty opravdu nejsou retardovany, xenofobni panicove, ktery nikdy nezavadili o zenskou, v zivote nic nedokazali, a jejich nejvetsim zivotnim vitezstvim je, kdyz pod priblblym nickem na netu urazej vedeni Sparty, trenera, hrace a ostatni diskutery.

  • Benito888829.11.2017 22:06reagovat

   chtěl bych mít tolik ženskejch jako ty - máselnatej puberták s mastnou hubou od brambůrků sedící u xboxu Smích

   • petr13729.11.2017 22:09reagovat

    Ty bys chtel mit aspon jednu zenskou. Silackejma recickama to nezakrejes. Ale tak treba se jednou zadari, kdyz ji povypravis, jak si vodis celou e-spartu😊

    • Benito888829.11.2017 22:14reagovat

     tebe konkrétně s přehledem, ty jsi opravdu slabej kousek

     • petr13729.11.2017 22:22reagovat

      Nepodcenuj me. Jeste par pytliku bramburku a budu silak jako ty. Navic mlatim 88x denne hlavou o zed, tak snad te srovnam i v IQ.

      • Benito888829.11.2017 22:23reagovat

       Hm. Ha.

       • petr13729.11.2017 22:30reagovat

        Tak vidim, ze nesrovnam. Na tebe nemamSmutek.

         

        Nejvic me stve, ze jsi takovej borec, a pritom si za celej zivot nevydelas tolik, co nejakej Mandjeck za mesic. A uchylny slunicka tomu jeste tleskajVztek

        • Benito8888829.11.2017 22:52reagovat

         Tohle je argument hodnej debila. co jinýho taky čekat. Tady nejde o srovnávání výdělků s profesionálníma fotbalistama...

         I když pojem ”profesionální fotbalista” bych v případě tohodle čerta nahradil spíš ”výherce loterie”

 • Hnus...

  kanonMates8829.11.2017 20:59reagovat

  Pánové a dámy, přispívám sem jen výjimečně, ale jako to co se tu poslední dobu děje, rád jsem sem chodil, rád četl inside infa (ať jakýkoliv, ale všichni rádi sníme...), ale jako poslední cca 14 dnů tady, to je fakt hnus, je pravda, že sem budu chodit i tak, protože je tu řada lidí, jejichž názory s chutí hltám, ale jako tu špínu, co to tady spamuje a znechucuje ostatním, prosím, dělejte s tím něco...

  • Lobrock29.11.2017 21:09reagovat

   Nejhorsi je, ze ty zmrdy je strasne lehky identifikovat. Vetsinou staci jedna veta a mam jasno. Hnedka maj dostat ban. Ale tady se toleruje kazdej novej nick hrozne dlouho, az tu totalne zasvini diskuzi.

   • Ferry29.11.2017 21:18reagovat

    Myslíš,že by se jiné názory měly banovat?Vztek

    • Pavel0029.11.2017 21:20reagovat

     To určitě ne, ale takový benito88, který tu používá hesla jako bílá sparta a podobně, tedy prezentuje se, i nickem, jako nácek, by si ten ban zasloužil, nemyslíš? Úsměv

     • Ferry29.11.2017 21:25reagovat

      Nemyslím.Zrovna tento nick podle mýho názoru přispívá sice provokativně,ale v mezích.Nepoužívá vulgarity,netapetuje,prezentuje své názory a i pravopis má celkem na úrovni,což mě osobně přesvědčuje o tom,ze to není žádný blbec.

      Pokud by se měli banovat takovi lidé,tak tu zbydou tak tři či čtyři uživatelé a byla by nuda.

      • Benito888829.11.2017 21:31reagovat

       No asi tak, pokud nadávám, tak jen blbcům co používají stejnou minci. Nejen se mnou, ale pořád. Viz. níže, tyto dva exoti, tento Lobrock, a ještě asi tři. Nesouhlasných je několik dalších, ale jsou slušný, tak za mě at si žvatlaj - oni to viděj opačně stejně, tak OK.

      • Casper Hejter29.11.2017 21:38reagovat

       Tak pokud můžu mluvit za sebe, tak je mi jedno, jestli mi napíše, že jsem píča nebo úchyl, uráží mě to stejně, 90% příspěvků vůbec nesouvisí s tématikou fóra, jsou to jen provokace, urážky, vyloženě novinky.cz, pokud chce e-Sparta klesnout na tuhle úroveň, tak prosím, ale ono se pak klidně může stát, že to lidi přestane bavit a zbydou tu tak tři či čtyři uživatelé a bude to nuda.

       • Benito888829.11.2017 21:44reagovat

        Tak si mě nevšímej. Nepotřebuju za každou cenu diskutovat a už vubec ne s tebou. Svuj názor si napíšu kdy budu chtít kam budu chtít, diskutovat s nikym ani s tebou fakt o ničem nemusim. Já si napíšu svoje a nevšímej si toho. Ty hlavně nejsi tak uplně sluníčko jako tam ty, ty jsi trol co mele tyhle věci naschvál. Ale chováš se pak stejně jako oni když tě to asi tak pohltí, ta tvoje ”role”

        • Casper Hejter29.11.2017 21:51reagovat

         Prosím tě, co to hraješ za komedii? Na téhle stránce je jasně vidět, že na tebe vůbec nereaguju a stejně mě musíš ve dvou případech zmínit a urážet mě, tak co to zkoušíš? Smích

         Řekl bych, nerad mluvím za ostatní, ale pochybuju, že to má někdo jinak, že tady nikomu tvoje názory chybět nebudou a doufám, že je nebudu muset denně číst.

         • Benito888829.11.2017 21:56reagovat

          Tak kromě svojí sluníčkový party pár pošuků sereš každýho stejně jako mě. To si myslíš jenom ty že jsi nějaká ”kapacita a šéf”. Jsi otravnej blb a ”insider” :-D se sedmi přitakávačema. Ale ideální bude ta ignorace, to souhlas.

          • Casper Hejter29.11.2017 22:02reagovat

           I přesto, jaký jsem blb se u tebe vyvinula jistá forma obsese a neustále mě musíš řešit. Úsměv

           Je vědecky dokázáno, že lidé nemají rádi jiné, protože jim závidí. V mém případě zřejmě informace přímo z klubu. Úsměv

      • Poldi29.11.2017 21:38reagovat

       Zkus si jeho příspěvky pročíst znovu. Rozhodně tu nezahání nudu. I přes bany nás sem chodí oblažovat politickou agitkou. Je mi to už celkem šumák, můžu ho rolovat, ale nemyslím, že něco takového sem patří, bez ohledu na názory. Navíc mele pořád to samé u všech témat. Splňuje všechny definice nudy.

       • Benito888829.11.2017 21:48reagovat

        O žádný politice nebylo ani slovo. O politice Sparty - to ano. Ale ne tak jak to myslíš. Politika Sparty je špatná, likvidační a výsměšná všem normálním fandum.

        Takže když ti to vadí a ke všemu nudí, tak si toho taky nevšímej a neotravuj. Ty trol jako kolega nejsi, ty jsi bohužel jenom blbec. To neni urážka, ale fakt. Narozdíl od některejch to možná neni uplně beznadějný, zas máš nějakou slušnost (i přes pošahaný protispartanský názory), ale chce to čas než pochopíš.

        • Ferry29.11.2017 22:08reagovat

         Sorry,ale Poldi není žadnej blbec.Tomu můžeme jeho inteligenci všichni zavidět.

         • Casper Hejter29.11.2017 22:08reagovat

          Copak inteligenci, ale ženy!!!

          • Poldi29.11.2017 22:12reagovat

           a to jste mě neslyšeli zpívat...

           • Květák7629.11.2017 22:29reagovat

            A zpíváš hezky?

            • Poldi29.11.2017 22:47reagovat

             nepřál bych to nikomu slyšet, no možná Berbrovi...jen jsem nechtěl narušit tu glorifikaci...:)

         • Poldi29.11.2017 22:21reagovat

          Děkuji, že ses mě zastal předsedo. :)

       • Lobrock29.11.2017 21:57reagovat

        A máš to, antisparťane. Jedinej pravej sparťan tě odhalil až do naha. :)

        • Poldi29.11.2017 22:08reagovat

         Já si to ale nezasloužím...fňuk...fňuk...já, který objevil čuráčí auru, já, který vymyslel pracovní název Terapyje pro naše vedení. Já, který jsem kdysi dávno spoluzakládal tohle fórum...Ne teď vážně, zaprvé dělá jakoby mi na jeho názoru snad záleželo nebo co a zadruhé, ten člověk mi maličko připomíná Seniora když se nudil. Jen nemá grácii, vtip, talent, vkus, pravopis a ani nadhled. Vlastně mi ho tedy vůbec nepřipomíná :) Navíc nechápe jednoduché věci, jakože si tu může psát co chce a protože každý už zná jeho stanovisko, tak by si mohl odpustit tu omáčku u každého příspěvku a bylo by lépe. Také nepochopil to, že jsme skončili a nemá cenu na mě reagovat.

         • Casper Hejter29.11.2017 22:10reagovat

          Mně teda mnohem víc připomíná Liara.

          • Poldi29.11.2017 22:14reagovat

           Když já nechtěl být tak přísný, ale to je moje slabost, tohle dobráctví.

           • Casper Hejter29.11.2017 22:16reagovat

            Jen mi to přijde přesnější než srovnání s chudákem Seniorem, ten mě vytáčel doběla, tenhle fakt jen nudí. Moje slabost zase je, že mi to nedá a musím na to reagovat Smutek

            • Poldi29.11.2017 22:20reagovat

             však já jsem si to srovnání sám vyvrátil...:) spíš mi šlo o to, že tenhle člověk se evidentně také nudí. To je průsečík. Pokud takhle vydrží dostatečně dlouho, můžeme si říct ”ano, je to vskutku mimořádně nevšední bytost, anóbrž blb”. Doposud to na mě takhle působí a jelikož jsem se také nudil, zasvinily se tu poslední stránky tímhle hnojem.

             • Casper Hejter29.11.2017 22:30reagovat

              Já vím, jen mi to srovnání s Liarem přijde přesnější. Jo, kdyby to byly jen poslední stránky...Úsměv

              • Poldi29.11.2017 22:38reagovat

               Liaro je nemocnej, tenhle kousek mi tak nepřijde. Pokud ovšem tu svou rétoriku nemyslí vážně, pak by to srovnání s Liarem bylo přesné.

               • Casper Hejter29.11.2017 22:42reagovat

                Např. taková ta nutkavá potřeba se pořád vracet někam, kde ho nikdo nechce, stokrát opakování své pravdy... celej Liaro Úsměv Mně nepřijde tak blbej jako Liaro, ale nudnej a otravnej je stejně a diskuze je zasraná zrovna jako s tím Liarem.

                • Poldi29.11.2017 22:45reagovat

                 Souhlasím, jen motiv mi zatím přijde jiný. Třeba jen nemám na pošuky odhad. :)

                 • Casper Hejter29.11.2017 22:46reagovat

                  Motiv je mi taky záhadu... a pokud to myslí vážně?

                  • Poldi29.11.2017 22:48reagovat

                   Tak má Liaro dvojče, ovšem s mnohem progresivnější diagnózou.

      • Tyrrael30.11.2017 7:02reagovat

       Nepoužívá vulgarity? Jak se mu nelíbí, když mu něco napíšeš, tak tě začne nazývat dementem a podobně, ale jestli toto nejsou pro tebe vulgarity, budiž.

     • Benito888829.11.2017 21:28reagovat

      Tak najdi kde je věta ”bílá Sparta”.

      Nickem jakym, 88? To tenhle lojza, kde právě reaguješ, má taky. Ale leze vám do prdele - vám, sluníčkám, vybledlejm počítačovejm psychopatum - takže to neva Úsměv

      Nevadí mi jinej názor, jsou tu lidi co jakože dávají šanci tomu co se děje, já jim to neberu. Jsou to pomatenci, ale budiž, přijdou na to sami. Vadí mi jen virtální úchylové jako Hejkal, AlaMrda a podobný. Navíc s nadávkama začínaj oni. Je to přesně stejný jako v životě. Levicový budižkničemové, vyžírky a feťáci, jejichž názor z jejich nemytý dredatý hlavy je ten správnej a přes to nejede vlak. Takže se chovaj vlastně uplně opačně, než by jako sluníčka žijící z dávek (z peněz pracujích) vlastně měli. Ať si plácaj co chtěj, ale držej se tý svojí tolerance.

    • Lobrock29.11.2017 21:29reagovat

     Myslím, že by se měli banovat slávističtí a plzeňští provokatéři. Opakuji, že nemám na mysli nicky jako blablabla nebo lotarr, kteří sem chodí normálně diskutovat, ale vysloveně zmrdy s typickou idnesáckou rétorikou. Myslíš, že tenhle dobytek je tolerován na slávistickým nebo plzeňským fóru? Tam je smáznou klidně po jednom příspěvku a maj klid.

  • xhurv29.11.2017 21:31reagovat

   Vidím to stejně jako ty. Nejde o to že by někdo nemohl mít jiný názor, ale chodit sem jen plivat na Spartu, je smutný. A že se důvody v dnešní době najdou. Ale ta atmosféra je šílená i na stadionu, prostě lidi už jsou hodně frustrovani. Ani se netuším na neděli, protože už vidím, jak budou lidi po 20ti minutách vyvolávat hesla typu italiano bastardo, my chceme Spartu, bojujte za Spartu, vedení demisi, Kotalík ven, a samozřejmě vyvolávat spasitele lafatu a bicika - prostě podpora jak se patří... :( divím se ze nepridavaji i Siegla nebo vachu....

   • Benito888829.11.2017 21:52reagovat

    to je neskutečný... takže Bičík a především Lafata odvedli pro Spartu za ty roky míň, než tyhle čerti osmý kategorie, který tady tak obdivujete, který se sem přišli vyprdět, na celou Spartu serou a jsou během čtyř měsíců podepsaný pod pomalu největší sračkou v dějinách?

    Se pak nedivte, co si o vás magorech z tohodle fóra myslej normální fanoušci

  • ouki29.11.2017 22:10reagovat

   Však já už sem nechodím. Jednou za čas přijdu, přečtu si horní dvě vlákna a zase jdu. Před časem jsem to tu míval rád.

 • S Boleslaví

  JosephV29.11.2017 20:12reagovat

  Bych zkusil tuto sestavu Bičík-Karavaev,Kaya,Štětina,Civič-Plavšič,Sáček,Rosický,Ben Chaim-V.Kadlec,Juliš. tak jako tak hrajem hrozně a dal bych šanci hráčům kteří nedostali v průběhu podzimu tolik šancí se ukázat jestli mají na spartu nebo ne.

  • Benito88829.11.2017 20:17reagovat

   v principu Ok. Jen je zbytečný dávat nekam Kayu a chaima. Ty na Spartu nemají a to už víme. Těm už jen letenky.

   Místo nich radši když už dorostence. Větší sračka to nebude a aspon dostanou šanci se ukázat. Každý normální kromě místních diskuzních sluníček by jim to přál.

   • Casper Hejter29.11.2017 20:24reagovat

    Hele, ty gastroexperte, já, když přijdu do podniku, kde se mi nelíbí a ještě by mě tam nikdo nechtěl a všichni se mi smáli, protože jsem dementní, tak bych tak příště už nešel. Co to zkusit takhle, místo toho, aby ses tu zahazoval se všema těma sluníčkama? Jak vidíš, tak všichni do jednoho jsme tu tak debilní, že s tebou nesouhlasíme. Takže to asi nemá smysl.

    • Benito88829.11.2017 20:29reagovat

     se mnou tu mlčky souhlasi spoustu lidi. Vidět jsou tady ale samozřejme vesměs jen slunicka a uchylove.

     • Tyrrael29.11.2017 20:31reagovat

      Jelikož ty sluníčko nejsi, tak musíš být to druhé...

      • Casper Hejter29.11.2017 20:33reagovat

       OOOOOOOU!!!!! SmíchSmíchSmích

      • Květák7629.11.2017 22:34reagovat

       Anebo je to úchyl uctívající slunce, možností je vela :)

     • blablabla29.11.2017 20:41reagovat

      Ty voe ty seš fakt neskutecnej materiál....

   • xhurv29.11.2017 21:39reagovat

    Chvíli jsem přemýšlel jestli vůbec reagovat. Už teď mně máš za sluníčko a idiota. Ale mohl bys mi vysvětlit, proč si myslíš, že Kaya na to nemá? Podle čeho soudis?

    • Benito888829.11.2017 22:20reagovat

     stačilo vidět asi 4 zápasy kdy ukázal že nestačí úrovní ani na českou ligu, natož v dresu Sparty

     • xhurv29.11.2017 23:01reagovat

      Ty ses neuvěřitelnej Smích kdybys aspoň věděl kolik toho odehrál za Spartu. Ale tebe Sparta vlastně nezajímá, ty ses tu jen od toho abys urážel ostatní...

      • Benito8888829.11.2017 23:07reagovat

       Arnhem, 2x cz a bohemka. Vždy katastrofa

  • Piny189329.11.2017 20:24reagovat

   Kara, Plavšič a Julda jsou pořád v Anglii, kde je zítra čeká PSV. Sice se hraje až v neděli, ale že by někdo z nich nastoupil je hodně nepravděpodobný. Maximálně Kara, který včera nehrál.

   • Tyrrael29.11.2017 20:28reagovat

    Myslíš Čiviče, tak někdo tu psal, že nebude Costa, takže letí do Prahy...

    • hombre29.11.2017 21:09reagovat

     Já si myslím, že dnes Kara letěl na zápas s PSV a zpět letí Civić.

     • Tyrrael29.11.2017 21:21reagovat

      Jj, je to tak.

 • Sranda

  Letnak29.11.2017 17:40reagovat

  Píši to už poněkolikáté. Fakt prdel by byla, že Stramu necháme,v zimě poladime s lehce obměněným kádrem a na jaře budeme svištět na aspoň to 2.misto. Rád bych viděl to zklamání sklebilu a všech pisalku. Kurva,to bude pohled. A k bojkotum. Jsme my Češi fakt jen fandové úspěchu? Asi jo!

  • LukyACS29.11.2017 18:08reagovat

   Fandové úspěchu jsou všude. Kdekoliv na světě jsou tamní top kluby pod drobnohledem a když se jim nedaří, tak přichází těžká kritika od médií a fanoušků, vlastně i majitelé/vedení je dostávají pod tlak, to vidíš teď i na Tvrdíkovi. To platí i o hráčích, kteří berou v daných klubech nadprůměrné peníze a měli by patřit k tahounům.

   Vždyť třeba teď je to vidět na Pastrňákovi po tom, co dostal od Bostonu lukrativní smlouvu. Média u něj čekají na jakoukoliv chybičku.

  • benito8829.11.2017 18:24reagovat

   to maj bejt jako normální opravdový fanoušci nadšený že prožíváme nejhlubší dno v novodobý historii? Tohle je naprostá ostuda a fiasko. Fanouškům z kotle se nedivim, to jsou opravdový Sparťani většinou. Narozdil od nejakejch sluníček z internetu co ani nechodí ven, natož na stadion. Pro tyhle pošuky je to super, protoze to je multi kulti i kdyby to bylo na sestup. Pro normální je to ale neprijatelna tragedie - mame nejlepší podmínky, největší rozpočet, největší historii a jméno. A na tohe vsechno slape banda penisů z vedení a potažmo zmrlinar se svejma migrantama. Kotli fandím v jejich postoji, naopak by chtělo přitvrdit. ..

   • Tyrrael29.11.2017 18:28reagovat

    Ty už jsi přitvrdil, opravdový Sparťani. Smích

    • benito8829.11.2017 18:35reagovat

     vim že spisovně tam ma bejt mekky ale poosmý ti řikám že to píšu HOVOROVĚ. Taky řeknu mladý a ne mladí. Nejsem ostravák nebo nejakej teplouš.

     Co je důležitý je ta podstata, spisovnost si řeš zejtra při diktátu.

     • Tyrrael29.11.2017 18:48reagovat

      To je dobře, že se tváříš, že víš jak to má být spisovně správně, ale co pravopisně? Nevím jak ty, ale já při diktátu řešil pravopis. Jinak podle toho jak tady píšeš a vystupuješ, tak to číslo ve tvém nicku o tobě vypovídá mnohé...

      • captain_obvious29.11.2017 18:53reagovat

       Tak jasný no, je mu 88, když on chodil do školy, tak se spousta věcí ještě učila jinak...

       • Casper Hejter29.11.2017 18:55reagovat

        To by vysvětlovalo i tu xenofobii. Staří lidé si těžko zvykají na změnu, proto stále volí komunisty, v TV sledují stále stejné pořady...

        • kopejtko29.11.2017 19:08reagovat

         starší lidé mají naštěstí rozum a dost pochybuji že volí komouše.

        • Benito829.11.2017 19:09reagovat

         komunista jsi právě ty. zrzoune a odborníku na rohy... snad držíš Zdenkovi pruty, jako jsi nosil kužely

        • bigcock29.11.2017 19:20reagovat

         Nesledujes. SPD is a new Komousi.

       • Tyrrael29.11.2017 19:02reagovat

        Pochopil. Úsměv

      • Benito829.11.2017 19:06reagovat

       ted uz mam jednu osmičku, protoze zapšklej zrzavej hejkal mi dal pátej ”ban”, což je pro něj vrchol jeho dne.

       Dvě osmičky mam rád a je moje věc proc. Třeba je to věk, třeba rok narození, třeba obdiv k centrum draculy, třeba nejaka jina symbolika a treba žádná.

       A tobe se teda libi paty misto s 18 bodovou ztratou, to jak se Sparta vede, jak funguje a jakou hrajeme sračku? tak pak jsi magor nebo provokater. nebo úchylný slunicko. Ja jinou variantu nevidim a to jsem ted naprosto slušnej

       • Casper Hejter29.11.2017 19:11reagovat

        Bohužel, jsem tu pouze host a roli administrátora nemám, jinak bys tady nenapsal ani řádek. Úsměv

        Buď rád, že je k tobě někdo tak tolerantní.

         

        • Benito88829.11.2017 19:34reagovat

         Tak vidis jakej jsi zoufalec. Jak uz ti tu psali, mel by sis najit nějakej džob...než se realizovat jen slunickovejma hovnama v diskuzich. Klidně i tu lopatu, pro začátek te to aspon srovna a budeš po dlouhy dobe na vzduchu. Pak se uvidí, montoven je všude hodně, az se provětráš a nabereš kondici. Tam stačí jen mít dvě ruce...pokud máš, tak to dáš.

         • LukyACS29.11.2017 19:36reagovat

          Zoufalec seš ty, když si dáš fašistickej nick a otravuješ diskusi. To je tvoje zábava na večery? Smích

          • Benito88829.11.2017 19:50reagovat

           nesleduj jak si kdo rika, ale obsah! ja prezentuju nazor vsech normalnich fanoušků - o likvidačnim vedení, amaterskym trenerovi, mizernejch posilach, tragicky hre a ostudmy sezóně. A s tim je potřeba něco udělat. Jestli jsem ja nebo kdokoliv jinej 88 nebo 33, na to se vyser....jestli ti vadi kde jsme, tak se připoj k tem kterym to neni jedno. A neres picoviny s deseti slunickovyma uchylama v diskuzi

           • Tyrrael29.11.2017 20:25reagovat

            Takže se mám připojit k primitivům, kteří posílají lidi do plynu? Údiv

       • LukyACS29.11.2017 19:36reagovat

        A podobnost se jménem Mussoliniho je čistě náhodná, viď? Seš fakt kretén, jestli ti tohle přijde zábavný.

       • Tyrrael29.11.2017 20:23reagovat

        Nelíbí, ale mám dostatek rozumu, abych se tu nechoval jako ty...

   • demon29.11.2017 19:30reagovat

    hoši nereagujte na tohoto debilního nácka.

    • Benito88829.11.2017 19:36reagovat

     kde máš rozzuřeny červený smajlik ty kandidáte věd?

 • Costa

  BradCox29.11.2017 16:35reagovat

  opět zdravotní potíže a Civic se tak vrací do Prahy a v neděli snad dostane šanci. Možná je načase říct si, jestli má Costu cenu držet v kádru. Často zraněný, málo náběhů do ofenzivy. Myslím, že nějaký turecký nebo polský klub by ho koupil.

  • BradCox29.11.2017 16:38reagovat

   oprava: ”jestli má cenu držet Costu v kádru”

80354 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha