Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Přestupy

  JosephV27.8.2017 11:13reagovat

  Aspon po včerejšku jedna skvělá a pozitivní zpráva,Koubek by měl dneska absolvovat zdravotní prohlídku v Rennes tak snad to dobře dopadne a na příští zápas už nebude Úsměv

 • Trenér

  continental27.8.2017 11:12reagovat

  Celej zápas v Brně to na mě dělalo dojem, že trenér Stramaccioni naschvál určil špatnou taktiku a výběr hráčů, aby definitivně odrovnal českou kabinu. Proto postavil Váchu místo tvořivýho Sáčka, proto postavil malého Hovorku (výška 1,79m) místo vysokého a výborného Štětiny ikdyž věděl že dostáváme goly ze standartních situací. Frýdek už o tom věděl proto nechtěl odjet do Brna a požádal o přestup. Ital si myslí že trenér je víc než klub. Jediný řešení je vyhazov dřív než rozesere celou kabinu.

  • Míša27.8.2017 11:13reagovat

   SmíchSmíchSmíchSmíchSmích

  • Bunda27.8.2017 11:15reagovat

   Proč se pořád řeší kolik cm má Hovorka? Má lepší % vyhraných hlavičkovych souboju než borci se 190 cm.

   • continental27.8.2017 11:16reagovat

    včera to bylo vidět

    • Bunda27.8.2017 11:22reagovat

     Kdyby hrál Stetina tak se řekne proč nehrál Hovorka když je rychlejší..

  • SpartanJakSePatri27.8.2017 11:51reagovat

   No teda... to abys přinesl na příští trénink rakev...

 • To si Sparta opravdu nezaslouzi!

  pivees27.8.2017 11:07reagovat

  Pane trenérem mate pravdu. Škoda, ze jste to nepochopil než jste do Sparty šel.

 • Zajímavé

  adam27.8.2017 11:05reagovat

  Z pohledu spoustu lidí:

   

  Konaté = chce odejít z klubu, má nabídku, nepřijde na trénink, je to zrádce, nezaslouží si nosit náš dres

  Frýdek = chce odejít z klubu a mít jisté místo v základu, loni rok zraněný, nic nemá, na trénink přijde, je to hrdina a bojovník, Strama a Křetinský ven.

   

  Chápe to někdo?

  • Yohimbin27.8.2017 11:08reagovat

   ano, chápu to

  • Míša27.8.2017 11:10reagovat

   Je to debilita.

  • Chabix27.8.2017 11:18reagovat

   Chtít můžeš co chceš, každý má na to právo, ale i tak musíš plnit povinosti. A to Konate porušil. Ten rozdíl je naprosto zřejmý. Jinak já na nějaké srdcařství a bla bla nevěřím.

 • Repre pauza

  FrantisekKoudelka27.8.2017 10:55reagovat

  By mě zajímalo, co bude chtít nacvičovat v repre pauze , když má 9 hráčů pryč a další 4 zraněné...to se toho zase secvičí a pak zválcujeme Karvinou 1:0....mě je prostě smutno z diletanství ohledně toho, že nemáme kromě Rosy tvořivého hráče !!To je na zrušení manažerské a trenérské licence! I blbá Plzeň má tři....

 • Jazyky

  LukyACS27.8.2017 10:39reagovat

  Tady taky něco máte

  https://twitter.com/kacaa14/status/494556387155144704

  • pepinho227.8.2017 10:44reagovat

   Je to strašně smutný, ale je to jejich boj, jejich kariéra.

   Když to porovnáme s Costou, který se učil polsky,teď česky..a to pro něj muselo být o dost těžší, než pro Čechy angličtina..

   • adam27.8.2017 10:51reagovat

    Ale tak protože pro normálního člověka je to samozřejmost. Člověk s mozkem v hlavě je schopný komunikovat po půl roce v zahraničí. Fotbalisti mají 80% dne volno a stejně má spousta z nich problém, se jakkoli rozvíjet. Pokud se někdo nerozumí v české lize, nemá v zahraničí absolutně co dělat.

  • adam27.8.2017 10:49reagovat

   Z toho by se člověk poblil. Nejen že hráči jako Frýdek, Kadlec a další jsou natolik hloupí, že nechápou, že jediná šance, jak jejich mozky ještě někdy provětrat je učení se jazyků. Nejen, že jsou tak hloupí, že nechápou, že to potřebují ke své profesi, pokud nechtějí být úspěšní a hrát na mezinárodním poli. Ale ještě k tomu jsou to takoví pitomci, že to veřejně přiznávají a staví si hlavu. Tady je asi jasně vidět, proč Kadlec všude v posledních letech vyhořel. Fotbalista to může být skvělý (pro mě pořád je), ale mozek musí mít prázdný, jestliže se za X let nenaučil kvůli zahraničí anglicky líp, než umí většina lidí v ČR. Pak je jasné, že Stramovi asi rozumí každé dvacáté slovo. Frýdek potřebuje kvůli schůzce se Starmou překladatele a chce do zahraničí. No to mě poser, přece se musí sám o sobě cítit jako totální lůzr v takové chvíli.

   Ne, já takové hráče ve Spartě nechci. Celý začátek sezóny mě sere, ale pokud se letos podaří udělat totální průvan v kabině a klubu celkově, tak mi to za to nasrání stojí.

   • pubi27.8.2017 11:14reagovat

    ”... Frýdek potřebuje kvůli schůzce se Starmou překladatele a chce do zahraničí...”

    Tohle jsem si taky říkal, to je fakt úlet jako kráva. Teď už mě nic nepřekvapí. Smích

    • K0F127.8.2017 12:01reagovat

     Třeba chce na Slovensko. Ostatně to je taky jediná destinace, kde si se svejma jazykovejma schopnostma vystačí.Úsměv

  • K0F127.8.2017 11:31reagovat

   Tady bych viděl problém taky malinko někde jinde.

   Chtít po fotbalistech obecně, když to nejsou povětšinou zrovna raketoví inženýři, aby se sami od sebe rozvíjeli... zvláště pak s ohledem na to, že ani většinová populace toho není schopná, to je prostě blbost.

   Bez dokopání není schopno se naučit alespoň obstojně cizí jazyk drtivá většina populace. A to i ve vyšších patrech našeho vzdělávacího systému. Ještě teď mi praská cévka, když si vzpomenu, jak čerstvý absolvent bakalářského studia a vášnivý cestovatel vylepil na sociální sítě oslavnou hlášku ”Ladies and gentlemans”. To ale odbočuju.

    

   Co chci říct, první věc, která člověk zarazí je, že standardem ve světě je, že v mládežnických akademiích se dbá i na nějaké základní vzdělání. A i když talentu nestopnou kariéru jen proto, že je debil, alespoň nějakým způsobem se to řeší.

   U nás, pokud chceme pomýšlet na nějakou profesionální úroveň, by měla být znalost nejpoužívanějšího jazyka na té úrovni, že se s druhým domluvíš na základních věcech, standard. Protože jinak budeme produkovat právě přehršel Kadleců, kteří se sice prodají do zahraničí, ale tím to končí. Kredit nám to rozhodně nezvýší, když zjistí, že hráč bez překladatele nechápe vůbec nic. Logicky pak aklimatizace takového hráče trvá déle, cenu takových ”talentů” to taky do budoucna nezvýší.

    

   Jako další věc, která mě zaráží, když už hráč nemá základy, tady by měl nastoupit agent. Někdo tu dával rozhovor z Lacinou, který se kasal, jak se o africké hráče agentura stará a kdesi cosi. Že by se snažili tedy našince, který má předpoklady pro mezinárodní úroveň, dokopat ke znalosti jazyka? Je to přece i jejich investice... ale to ne. Nebo to spoléhají, že se to nějak poddá?

 • Kabina

  Struda27.8.2017 10:28reagovat

  Dokud sparťanské vedení nezamete s hráčema, kteří kvůli Frýdkovi sabotovali zápas v Brně, tak se Sparta nikam neposune a my tu budeme brečet po každym kole Smutek

  • johnny127.8.2017 10:29reagovat

   +1

  • Yohimbin27.8.2017 10:32reagovat

   miluju tyhle konspirační teorie

 • Trenér

  Pouzar1127.8.2017 10:25reagovat

  Pokud je alespoň trochu pravdy, že to hráči pustili, tak je třeba vydržet a trenéra nevyhazovat .. Pokud budou hrát hovno dlouhodobě tak se oddělní zrna od plev a na hřišti zůstanou jen hráči co chcou hrát fotbal .. Odpad odejde a nebo se probudí a procitne

 • Přestavba

  Jerababa27.8.2017 10:20reagovat

  Přestavět mužstvo není otázka měsíců ale spíš let. Viz třeba MC. Jestli s tím DK počítal nebo ne nevíme. Jestli je Strama tím pravým mužem lze posoudit až později. Teď je potřeba prostě počkat a dát tomu čas. Jabko vám taky na stromě nevyroste za čtrnáct dní a můžete mít peněz kolik chcete. Každý budeme mít asi jiný názor na to, kdo má zůstat, kdo má hrát, kdo odejít, kdo hostovat, ale fotbal je něco jako válka a mužstvo něco jako armáda. A armáda má mít jen jednoho velitele. Ten buď vyhraje nebo padne. V případě mnoha velitelů nebo často se střídajících velitelů se prohrává téměř jistě. Dobrej voják plní rozkazy a bojuje, výbornej voják plní rozkazy a bojuje ze všech sil, vynikající voják plní rozkazy a obětuje pro úspěch i sám sebe(a pak je zbytek-nevyhovující voják).

  Fajn je, že tahle válka se odehrává ”jen jako” a je vlastně pro diváctvo ventilací vnitřní touhy po boji- to pro ty agresivnější, případně formou zábavy pro ty ostatní. Tak to tak berme. Nejde o život.

  • pivees27.8.2017 11:21reagovat

   Můžeš se, ale taky na to podívat z pohledu vojáka. Protože pokud voják vytusi, ze velitel je nejistý a činí chybna rozhodnutí, tak jde především o jeho život. Plnit rozkazy je spravny, ale nesmí ohrozovat život vojáka. Pak se taky muze stat, ze po prvni bitve uz neni mozne dal bojovat. Je fakt, ze málokterý velitel si přizná svoji neschopnost učinit správná rozhodnuti.

   • Jerababa27.8.2017 11:44reagovat

    Jakmile si vojáci začnou rozhodovat, do který bitvy se půjde a do který ne, tak je vymalováno. V římský armádě na to měli takovou věcičku, který se říkalo decimace. Jelikož jsme ve vývoji trošku pokročili, tak bych decimoval formou výběru, nikoliv losu.

 • No

  LukyACS27.8.2017 10:02reagovat

  Je to v prdeli, Lafata, Vácha a spol. odstřelí Holase a nevoní jim mladí, tak vedení sáhne po zahraničním trenérovi a ten zas nejspíš nevoní, protože přitáhnul zahraniční hráče, je náročný a mluví se anglicky. Moc nechápu, proč vedení nevyhodilo rušivé elementy hned v prvním kole.

  Jsem zvědav, kdo k nám přijde, když nás odmítal jeden český trenér za druhým, protože k nim se asi donese, jak funguje kabina a celé naše vedení.

  Snad už má Lafi na drátě zase Plukovníka, kterého udržuje v obraze, ať to při ztrátě 15 bodů po 10 kolech převezme na zbytek sezóny, než seženeme trenéra, co to zkusí od nové sezony.

  • Ferry27.8.2017 10:07reagovat

   Ja nevim,ale na Lafatu bych to neházel.To,že hraje podhrota a nejde mu to tam je jedna věc, ale druha věc je ta,že kdyby všichni bojovali jako on,tak jsme uplně jinde.Takze o nějakým odstřelu trenéra z Lafatovi strany pidle mě nemůže být řeč.

   • Bunda27.8.2017 10:10reagovat

    On bojuje ale vždy je slabší, pomalejší než soupeř. Takže jeho bojování je zbytečné. Místo bojovnosti bych rád fotbalové dovednosti.

    • LukyACS27.8.2017 10:15reagovat

     Za 23 posledních zápasů venku dal jen jeden gól ze hry a jeden z penaltySmích to je útočník Sparty? Doma ať si hraje, když jsme v tlaku, ale venku fakt ne, nic nevybojuje, je pomalý. Holas moc dobře věděl, proč v Evropě seděl

     • Bunda27.8.2017 10:18reagovat

      Vždyť i pod Scasnym hrál venku Julis a bylo to fajn. Ještě se může pár dní prestupovat tak snad Lafata půjde do Budějovic.

      • LukyACS27.8.2017 10:20reagovat

       Za Voziho

      • LukyACS27.8.2017 10:42reagovat

       Mě by jenom zajímalo, co by lidi psali Jankovi, kdyby se po hřišti ploužil, jako včera Lafata. To by zas bylo ”Vyhoďte toho žoldáka, dejte tam Lafiho”

   • LukyACS27.8.2017 10:13reagovat

    Že Lafata odstřelil Holase nemám jen z médií, tomu prostě nevonělo, když ho mladej cucák nechal sedět a neunesl to. Dosadit to můžeš i do toho, jak se Holas vyjádřoval s odstupem, že spoustu věcí podcenil - starší hráče, víc pravomocí pd vedení na posily, chtěl by béčko atp.

    Nevěřím, že se teď cokoliv v kabině změnilo

    • johnny127.8.2017 10:18reagovat

     Přesně tak, tohle je otázka principu, jestli tohle hráči zase vyhrají a vyštípou trenéra, tak je to cesta do průměrnosti. Do tohohle by měl zasáhnout majitel a jednoznačně podržet trenéra.

78139 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha