Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • mě spíše zaráží

  kilovolt27.8.2017 15:31reagovat

  že už zase jsou zranění Plavšič, Mavuba, Mandjeck....plus Vukadinovič, Kaya.......to je pět lidí z 11 nakoupených posil.....to mi příjde dost

  • novydres27.8.2017 15:32reagovat

   vukadinovic uz davno zranen neni

   • Jerababa27.8.2017 15:35reagovat

    Plavčíka jsme si zramovali v treningu.

  • brychtal27.8.2017 16:09reagovat

   Mě spíš zaráží, že Ben a Biabiany zraněni nejsou, když je na ně každý týden hon a rozhodčí jen ukazují nesimuluj...

  • Tashunka Witko27.8.2017 16:57reagovat

   Větší problém je, že už zase není zraněný Vácha a dostává šanci si zalézt mezi stopery a hrát si tam na myslitele.

 • Frýdek

  adam27.8.2017 15:10reagovat

  Podle všeho je zatím nejpravděpodobnější variantou setrvání Frýdka v kádru. No podle mě si tím na sebe udělal největší tlak on sám. Jakmile nyní bude hrát blbě, lidi a možná i spoluhráči mu to dají pěkně sežrat, když si tam veřejně snažil vymoci základní sestavu. Pro všechny si myslím, že by bylo nejlepší, kdyby už v kádru nebyl.

  • LukyACS27.8.2017 15:17reagovat

   Přesně, klidně bych ho poslal do Rakouska, nabídl bych tam i Vašoně, na DZ máme docela přetlak, spíš by to chtělo někoho, kdo umí i vystřelit a tvořit hru. Hodně by se mi líbil Kanga, ale za toho bude chtít CZ tak 100 mega.

   • novydres27.8.2017 15:28reagovat

    A proc by chodil do naky cesky ligy, kdyz hraje evropskou ligu ???

   • Jerababa27.8.2017 15:28reagovat

    Mužstvo momentálně připomíná takovej zip bez toho jezdce, kterej dokáže ty zoubky spojit.Je to takový nevyvážený. Na křídlech BB, což svádí k ofenzivnímu pojetí, v záloze většinou DZ, defenzivní pojetí. V tom se plácá Lafi, kterej vypadá, že vlastně neví, co hrajeme, což asi nepochopil ani VK. Ostatně já to taky nechápu, což je teda jedno, ale není jedno, že to vede k 0:2 v Brně.

    • Tashunka Witko27.8.2017 15:50reagovat

     Vzhledem k tomu, že role špílmachra se ujal Vácha, tak mi připomíná tým přímo rozbitý zip na poklopci.

     • Jerababa27.8.2017 15:58reagovat

      Trefné, Vácha jako špílmachrSmích. Tam by zip ani nebyl potřeba, protože mrtvej pták z hnízda nevypadne.

     • LukyACS27.8.2017 15:59reagovat

      Vácha by měl být odejit, nebo maximálně sedět na lavici/tribuně a čekat, až zase omarodí 10 hráčů, pak by si možná šanci trpělivým vyhříváním místa pro potenciálně zraněné fotbalisty - Sáček, Rosa, Biabiany... mohl tu šanci zasloužit.

      My z něj ovšem uděláme hlavního hráče v záloze, ty rohy byly snad nejvíc zábavný, co jsem kdy viděl. Jak si k němu stoupl ten Brňák, tak jsem věděl, že ho určitě trefí a přesně se to stalo Smích

  • Eduardo Landu27.8.2017 15:37reagovat

   Co to zase blábolíš? Frýdek se normálně informoval jaká je jeho pozice v týmu, naprosto přirozená a legitimní otázka. A to, že se dozvěděl, že jeho aktuální pozice je na hraně základní sestavy a tak si to v kontextu toho, že se z marodky postupně budou vracet další jeho konkurenti, vyhodnotil (nejspíše celkem objektivně) tak, že nebude podle jeho představ dostatečně herně vytížen. A z toho, co mu řekl trenér, přirozeně nebyl úplně nadšený, zase naprosto logická a přirozená reakce od Frýdka, nic špatnýho bych v tom nehledal. Prostě by chtěl hrát co nejvíce a tím, že bude končit přestupní období, tak chtěl vědět na čem je.

   Rozhodně z ničeho nevyplývá, že ”by nechtěl bojovat o sestavu”, že ”si myslí, že zahraniční hráči jsou protěžováni na jeho úkor”, že ”je to flákač”, ”že chce mít zaručenou (chce si ji vymoci) základní sestavu”, ”že chce odstřelit trenéra”, ”že je zrádce”, ”že není srdcař”, ”že je namyšlenej”.

    

   Kdyby se spokojil s tím, že je ve Spartě, že klidně bude brát slušný prachy na lavičce bez touhy dál se v kariéře posouvat, tak to by bylo mnohem horší! A to by někteří diskutéři kvičeli ještě víc...

   • wasek2611@centrum.cz27.8.2017 15:38reagovat

    Taky pravda.

     

    Nikdo neví jak to bylo..

   • standis27.8.2017 15:45reagovat

    Informovat se je naprosto legitimní, ale mně jen zaráží, že chce odejít, když nemá jistý základ. A dole píšu, že stejně nemá kam odejít, takže zůstane. Myslíš, že Holka s Hybšem by nikdo v naší lize nechtěl? Chtěli, ale za třetinové peníze a to se jim nelíbí. To samé bude Frýdek a proto sám neodejde.

    • Eduardo Landu27.8.2017 15:48reagovat

     Já si nemyslím, že Frýdek by byl nějak extra naštvaný, kdyby zůstal, že by trucoval, nechtěl hrát za Spartu, flákal to apod. Chce hrát, co nejvíc a tím, že končí přestupy, tak to prostě chce ”zkusit” a když mu to nevyjde, tak prostě zůstane ve Spartě a bude bojovat o základ tak jako dosud.

  • standis27.8.2017 15:40reagovat

   Spíš ze sebe udělal pitomce. To je hráč, jehož strop je Sparta a to na lavičce náhrádníku, pokud má Sparta být týmem skutečné kvality na naše poměry. Chce odejít. Kam ale? V zahraničí ho nikdo v jenom trochu kvalitních týmech chtít nebudou a v Cesku mu dá podmínky podobné jenom Slavia, ale tam by také neměl jistý základ. Hráči fakt nemají rozum. Stech 4. angl. liga, Holek, Konate, Hybš bez angažmá. Jedině Mazuch našel slušné angažmá.

 • Střed zálohy

  Paspartu27.8.2017 14:20reagovat

  Jen by mě zajímalo, proč Strama neřešil tvořivého záložníka. To je možná kámen úrazu. Tvořivý hráč ve středu nám chybí a on si pořád stojí za tím, že ho nepotřebujeme...

  Nečekal bych, že budu chtít po pár kolech jeho hlavu...

  • Jerababa27.8.2017 14:43reagovat

   Tam je základ problému, většina záložníků má spíš schopnosti defenzivní, takže ta ofenzivní činnost drhne víc, než by bylo zdrávo. Navíc Nestor out, Plavčík byl out a Rosa většinou out.

  • roggi27.8.2017 14:43reagovat

   Také nám chybí rychlý důrazný útočník, to bohužel Lafata, Janko není.

   • Paspartu27.8.2017 14:45reagovat

    To by teoreticky mohl hrát Kadlec, kdyby nebyl nepochopitelně odstaven.

    • Kombinator27.8.2017 14:54reagovat

     Přesně, Kadlec má velkej potenciál být skvělej a místo toho, aby s ním trenér pořádně pracoval, tak ho po tom, co v zápase nejvíc dře z celýho týmu, stáhne o poločase a ve zbytku sezóny ho nehá tahat kužely a jezdit na rotopedu.

     Neřeknu, kdyby se nám jen nedařilo a bylo zároveň vidět, že se něco buduje, ale vono hovno, spíš to podle toho, jak se skládá mužstvo na zápasy, vypadá, že Ital nemá páru, jak vytvořit fungující sestavu a pak jen mele sračky na tiskovkách, že má hráče z formy.Vztek

     • roggi27.8.2017 14:56reagovat

      Nikdo z nás neví jak Vašek pracuje na tréninku

       

    • roggi27.8.2017 14:55reagovat

     Není odstaven jen proto, že se trenérovi nelíbí, asi tam bude i něco jiného. Kdy naposled Vašek odehrál nějaký dobrý zápas, vždy když nastoupil, tak to byla tragédie. takže asi zatím zaslouženě mimo lavičku. Vašek si to musí srovnat v hlavě a začit pomalu dřít, nebo to opět bude další zazděnej talent!

  • hombre27.8.2017 15:04reagovat

   Mrkni na naše fórum asi před 2 měsíci. Všichni tu psali, že nepotřebujeme hráče typu 10 a podhrot, že na to mámé vlastní hráče. Marec, Vácha, Sáček, frantíci a Frýdek. Všichni ale DZ Neutrální!!!

  • Dynamo27.8.2017 15:10reagovat

   pokud nepřijde, tak Sparta nemá šanci na titul

  • Tashunka Witko27.8.2017 15:58reagovat

   Mě by zajímalo, proč tam nasadil Váchu. To je po Zahustelovi druhá obrovská Štramákova chyba. Další chyba je postavit do útoku želvu se šnekem a když nám teče do bot, přidat ještě hlemýždě. Tak se při zoopohledu jeví trojice Šural, Lafata a Janko.

    

 • Spiknuti

  waaw27.8.2017 14:13reagovat

  Ja tem spikleneckym teoriim o odstrelu trenera nejak neverim. Kazdy, kdo chce nekdy ven ma jedinecnou prilezitost nasat atmosferu mezinarodniho tymu. Co ziska Sural nebo Sacek tim, ze misto Italskeho trenera prijde Rada nebo Chovanec? Vzdyt vetsina Cechu, co hrala v Brne mizerne, tak ma sanci pod Stramem hrat v zakladu. Ze by to byla solidarita s Vencou Kadlecem nebo Frydkem, tomu neverim. Fotbal je boj o misto, na tohle neni prostor. Navic Kadlec do sestavy znamena mensi sance treba pro Surala....

 • Hra

  roggi27.8.2017 13:41reagovat

  Včera to vypadalo, že naše česká klika, Lafata, Vácha, Zahustel, Mareček, Šural, se nechtějí podřídit systému. A je to hrozně vidět na součinosti mužstva. Podle mě, to má trenér nastavený, že naše křídla jsou hlavně do ofenzívy a proto se musí za ně stahovat podhroťák, popřípadě hroťák a to se našim borcům, moc nechce a proto vypadá naše hra, tak jak vypadá. Pokud nezačnou tahat za jeden provaz, jako jeden tým, tak tato sezona bude průser. Trenér se asi vyhazovat nebude, protože to by Křetínský popřel svou novou vizi,tuto sezónu trenér zůstane, ale obávám se, že ješte nastane velký průvan v týmu. Zpomeňte si na prádelnu, jak Vrba dokázal využít potenciál Horvatha a zbytek zálohy se zaněj vracel a jezdil po zadku. To je podle mě záměr i našeho trénéra, který chce Ben-Chaima a Bibianyho využít hlavně do ofenzivy!

  • kravínoha27.8.2017 13:44reagovat

   A až všem dojde, že ta nová vize je jenom bublina, bude zase další nová vize a potom další a další.Jako po celou dobu, co Křetínský Spartu vlastní.

   • Pouzar1127.8.2017 13:46reagovat

    Už zase jedeš plzeňská špíno?

   • DJDriver27.8.2017 13:51reagovat

    Tak teda predstav svoji vizi co s tím?

    • hombre27.8.2017 14:10reagovat

     Na vizi se vyserte, důležitá je semknutost týmu, který tahá za jeden provaz. Když se nedaří, musí se osobnosti podřídit týmu, až se tým odrazí ode dna, musí se tým podřídit rozdílovým hráčům.

     Jinak o víkendu všechny naše týmy vyhrály. U19 4:1, U17 4:0 - to bylo v Teplákách. Doma s Bolkou U15 3:1, U14 5:0. Jediný tým který prohrál je který?

     Vím, že Stráma se neodvolá, to by udělali z DK úplnýho debila, ale zkus Strámo někoho z dorostu. Sezóna už je asi v trapu, chybí ti podhrot a rychlej hrot. V dorostu tyto 2 pozice výrazně převyšují všechny. Zkus je, jestli to čteš. Uděláš dobře pro sebe i pro náš fotbal a nejvíc pro Spartu!!!

     • DJDriver27.8.2017 14:14reagovat

      Ja to myslel tak ze kdyz tenhle tvor vecne jen remcá tak at nadhodi nejakou myslenku jak to by to podle nej slo nahoru...ale ”necekane” neodpovedel

     • pivees27.8.2017 14:25reagovat

      Pokud nedokáže Stramak pripravit mužstvo na zápas s Plzni a Slavii, tak je nesmysl, aby tu zůstával, i kdyby DK mel ze sebe udělat uplnyho debila. Je fakt, kdyby tu zůstal, tak by jsme se mohli dal ukajet nad tím, ze máme zahraničního trenéra a kvalitní zahraniční hráče a ze nejsou výsledky to je burt! Jen ještě k te mládeží. Co je nám to platné, ze hraji dobře, když nedokazem využít jejich schopnosti a třeba i sehranost. Proč ma byt Áčko stale slepým střevem? Pro me by bylo propojeni uspesne mladeze s Ackem daleko smysluplnejsi a logictejsi.

      • hombre27.8.2017 14:38reagovat

       To se dělo za Holoubka, ale tam se nechtělo starým makat a poslouchat nedouka Neutrální. Tady měl Dan podržet Holase a vymést kabinu. Možná bychom nehráli letos poháry, stejně je nehrajeme, ale nastala by éra propojení Strahova a Letné, doplněná vytypovanými hráči.

       • pivees27.8.2017 14:58reagovat

        Nechapu, proč tomu nedali větší šanci. Mne to přijde jako jediná smysluplna vize. Hráče s ciziny klidně, ale na posty, kde by nám scházeli vlastni a nebo k zvětšení konkurence. Po tomto dobrodružství uz to snad ani jinak nepůjde.

        U

 • Frýdek a jazyková vybavenost

  sparťanský votrok27.8.2017 13:33reagovat

  Tady se nadává na Frýdka, Lafatu, V. Kadlece, ale jestli jste četli dnešní Sport, nemohl vám ujít článek s De Azevedem. Tento hráč umí po 3,5 letech v Ostravě říct dobrý den a pár krátkých slov. Zoufalství, že? To je ale přesně ono, my jsme česká liga, takže když chce někdo sem, má se učit český on a ne naopak. Pokud sem teda cizaky vodit včetně trenéra, tak ať se učí český až se z nich kouří, případně se priberou tlumocnici atd. Tady se ohání západem, že český hráč má umět německý když chce do Bundesligy, ale opačne to má fungovat taky, což očividně nefunguje, jak je vidět na De Azevedem, Konatem aspol.

  • kravínoha27.8.2017 13:34reagovat

   Ono je to všechno o chtění. Bony se naučit chtěl a tak se to naučil. Kweuke třeba ne.

  • waaw27.8.2017 13:36reagovat

   Jsou lidi, s kterymi nesouhlasim at napisou co napisou a ty jsi jeden z nic. Pokud by to bylo tak, jak tve zbozne prani, tak tu mame tu nasi peknou malou ryze ceskou kapr - ligu, kde se bude vitez modlit, aby mu nalosovali nekoho z Albanie, aby se probil v CHL alespon do druheho predkola

  • Míša27.8.2017 13:36reagovat

   Angličtina je univerzální jazyk a domluvíš se s ní ”všude” na světě, česky se domluvíš v Praze. Pokud se hráč chce etablovat a naučit se česky, je to plus, ale pokud máš v týmu snad 14 národností, je snadnější používat angličtinu, kterou má zrovna trenér fakt na úrovni 4. třídy ZŠ, takže není vůbec těžké mu rozumět.

  • koca99927.8.2017 13:37reagovat

   Taky důvod proč Kadlec v Německu nehrál. Neuměl německy. Všude po světě to tak je když přijde hráč musí se učit řeč. U nás se cizinci neučí protože to berou jako přestupní stanici, viz. Kweuke a Konate. Neučíš se jazyk - nehraješ tečka. Bohužel v česku se toto toleruje

   • sparťanský votrok27.8.2017 13:40reagovat

    To taky může být základ problému. Bony nebo Costa aspoň snahu učit se a etablovat prokazují, a tým je přijal. Zatímco o Ben Chápu, Jankovi nebo samotném Stramaccionovi mám velké pochybnosti. Český člověk tohle podle mě vnímá, mně by to taky vadilo.

  • Pouzar1127.8.2017 13:37reagovat

   Smích Když chceš do firmy borce kterej umí to co potřebuješ mnohem líp než všichni který znáš, tak mu taky koupíš to jeho nádobíčko a nenecháš ho to dělat na tej starej mašině na kterej bude poloviční ...

    

   Opačně to nefunguje .. Neumětel nedostane do ruky novou mašinu ..

    

   Stejná logika.. Česká liga je prales a tak se tak musíme chovat .. Anglicky se mluví po celým světě ( včetně číny, indie etc .. nejenom na západ ) .. To že jsou v česku hráči absolutní debilové a nejenom že nemakaj na trávníku ale ani ve volným čase na osobním rozvoji je jinačí problém ..

   • kravínoha27.8.2017 13:39reagovat

    Ne česká liga nebyla prales. Ale přístup lidí, jako seš ty z ní ten prales nakonec udělaj.

    • Pouzar1127.8.2017 13:40reagovat

     Úsměv už aby ti dali ban smradlavej plzeňáku .. smrdíš tu už dlouho

     • kravínoha27.8.2017 13:42reagovat

      Ano. Každému, kdo se neraduje z likvidace jeho milovaného klubu bandou amatérů dát ban. Správně. Zato takovejm jako seš ty, co se tady radujou z gólů v síti Sparty dát práva admina, aby tu mohli udělat pořádek jako Kotalík ve Spartě.

      • Pouzar1127.8.2017 13:45reagovat

       Seš ubohej. Úsměv .. Většina lidí tu vyjadřuje nesouhlas nebo naštvaní, jen z tvých příspěvků jde až nenávist. Musíš tu pretvarku ještě potrénovat.Úsměv

  • Jerababa27.8.2017 13:40reagovat

   Já chtěl koupi Spartu a přivést Ronalda, Ramose, Krosse, Messiho a Neymara, ale nechtěli se učit česky, tak z toho sešlo.

   • Pouzar1127.8.2017 13:41reagovat

    Smích Smích .. akorát by nám tu ligu pokazili ..

 • Kasík

  pepinho227.8.2017 13:25reagovat

  https://twitter.com/OndrejKasik/status/901767158845374464

  • kravínoha27.8.2017 13:28reagovat

   Vedení Sparty by přece nikdy nelhalo.

   • pepinho227.8.2017 13:29reagovat

    Senzacechtivý novinář by přece nikdy nelhal

   • Jerababa27.8.2017 13:31reagovat

    A mamlas nikomu neskočí na špek.

   • K0F127.8.2017 13:34reagovat

    Myslíš, že by dal ředitel komunikace MM se veřejně zdiskreditovat, kdyby si nebyl jistej?

  • K0F127.8.2017 13:28reagovat

   A právě v těchto chvílích by bylo fajn z toho udělat malinko mediální tyjátr.

   Pěkně z takovejhlech blbů udělat veřejně naprostý debily, jinak si budou otírat hubu furt.

   • pepinho227.8.2017 13:29reagovat

    souhlasím

   • johnny127.8.2017 13:30reagovat

    Souhlas.

   • DJDriver27.8.2017 13:32reagovat

    Jsem prekvapenej ze zrovna Sveceny...kdyby to byl ten kokot Konečník tak to chapu

    • K0F127.8.2017 13:53reagovat

     Kdyby to byl Konečný, tak to snad nestojí ani za pozvednutý obočí, ale čistě principielně by stálo za to mu v tom vymáchat čumák taky.

      

     Jsem zvědavej, jestli na to Petr zareaguje, kdo ví, třeba má nějakej trumf v rukávu.

     • SuperFrankie27.8.2017 14:01reagovat

      Tohle by si Konečný v životě nedovolil napsat.

   • kravínoha27.8.2017 13:36reagovat

    Ano, to se nejspíš stane. Vedení se pokusí strhnout hněv sparťanské veřejnosti někam jinam než k vlastní neschopnosti.

    • johnny127.8.2017 13:45reagovat

     Ale tohle je prostě špína. To nemůže solidní novinář vypustit do médií.

  • Srdcař Plavšič27.8.2017 13:33reagovat

   Jako takhle, já tomu nevěřím (i když...), ale když to dementují lidé jako je Kasík, tak to na důvěryhodnosti moc nepřidá.

   • SuperFrankie27.8.2017 13:37reagovat

    Tak ale SmíchSmíchSmích

    On to dementuje člověk z vedení Sparty, ale to je málo.

    • Srdcař Plavšič27.8.2017 13:40reagovat

     ”Jedná se o soukromý profil a zde zveřejněné názory a postřehy nejsou oficiálním stanoviskem ACS.”

      

     Mně to je jedno, jestli to je tak, či onak. Holt tu zprávu dementuje člověk, co si na stejném místě dělá prdel z osmiletého kluka. Takže asi tak. Úsměv

     • SuperFrankie27.8.2017 13:42reagovat

      Hele můžeš mít proti Kásovi tisíc výhrad, ale nevěřím, že by v něčem takhle vážným lhal.

  • ouki27.8.2017 13:35reagovat

   Zrovna u Svěcenýho jsem překvapen tímto očerňujícím nesmyslem. Docela u mě tím klesl.

 • ..

  kravínoha27.8.2017 13:10reagovat

  Hej progresivisti. Váš profesionál z vyspělého západu nechává hráče ze zehraničí trénovat jednou do tejdne. Vskutku ukázka modernígho přístupu. Tomu se nemůžou takoí zpátečníci a dinosauři, cohoní hráče každej den vůbec rovnat. To by bylo, abychom se velkoklub nevybudovali.Smích

  • pepinho227.8.2017 13:12reagovat

   jojo, takovej bullshit, co vypustí nějaký rádoby dobrej moderátor O2, a plno lidí mu to na skočíSmích jsem zvědavý, od koho takovou informaci dostal.

   • kravínoha27.8.2017 13:13reagovat

    Je to kvalitní a renomovaný sportovní novinář a odborník.

    • pepinho227.8.2017 13:14reagovat

     Smích

    • johnny127.8.2017 13:20reagovat

     Že něčemu takovému věříš zrovna ty, mě vůbec nepřekvapuje SmíchSmích

  • DJDriver27.8.2017 13:13reagovat

   Hovno Venca Mašek řikal že jezdej jen na zapasy

  • adam27.8.2017 13:13reagovat

   Naprosto všichni rozumíme tomu, že zrovna ty tomu věříš Smích

  • Jerababa27.8.2017 13:14reagovat

   Potrénuj psaní.

  • K0F127.8.2017 13:17reagovat

   ”David Pavlicek‏ @dpavlicek před 26 minutami

    

   😂”

    

   ”Dan Peterka‏ @DanPeterka před 29 minutami

    

   Trénujeme vedle mekáče na Letný, protože Strahov je v rekonstrukci. Takže tréninky vidí kdokoliv. A všichni vidí ze trénujou všichni”

    

   Petr Svěcený povýšil novinařinu na úroveň jazykové vybavenosti Frýdka s Kadlecem dohromady.

 • Míče

  adam27.8.2017 13:02reagovat

  Včera mě snad nejvíc ze všeho štvalo, že každá naše standardka byla kopnutá de-facto totožně. Pokud kopal přímák Mareček, tak hledal Costu, který vracel do vápna. Dobrá varianta, ale ne, když ji opakujem 3x po sobě v jednom zápase. Vatajelu, Vácha nebo i ostatní všechny centry a rohy kopali stylem ”letí to dvě hodiny a směrem od brány”. Na Janka šly za těch dvacet minut snad dva centry. Lafata nebyl ani jednou (!!) v zakončení. Šural byl v zakončení pouze na naší bránu. Prostě těch problémů včera bylo hrozně moc, ale připadá mi, že se tu řeší naprosto zbytečně pořád do kola ty ”okrajovější” problémy.

  • kravínoha27.8.2017 13:04reagovat

   Přesně tak. První dobrej centr do vápna poslali naši hráči až v 85. minutě právě na Janka.Dotý doby byla naše finální fáze úplně o ničem.

  • podzim27.8.2017 13:31reagovat

   Už jsem se lekl z tvýho nadpisu že za to můžou míče. Že sou třeba málo nahuštěný!

 • Biabiani

  maybe66627.8.2017 13:02reagovat

  je poslední, kdo si zaslouží jakoukoliv kritiku. Každej zápas je 90 minut okopávanej jak brambory a celej zápas se snaží. Vyčítá se mu nebránění, jen včera 2 x mazal z půlky jako raketa zpět a hasil průser hráčů co v počátku situace byli o 30 metrů blíž. Navíc se nedá opomenout to,že kdo ho brání jde předčasně do sprch, protože normálně ho na úrovni naší ligy zastavit nejde. A cizinci vs. naši hráči ? Kam to došlo s českou kabinou vidíme posledních pár let. Vytírá si s náma zadek kdejaká prádelna. S tímto mužstvem si v budoucnu jistě prádelna zadek vytírat nebude . Ale zázraky na počkání nejdou. Když podobnej řez udělala Chelsea, skončila hodně dole v tabulce a další rok zválcovala ligu. Podobnej scénář čekám u Sparty.

  • wasek2611@centrum.cz27.8.2017 15:35reagovat

   Jop. Biabiany si uplně kritiku nezaslouží. Na něm je vidět, že se vracet bude. Jen ještě neví jak má hrát.

    

   Narozdíl od Bena, kterej na to sere.

   • Tyrrael27.8.2017 17:17reagovat

    Včera se i Ben vracel, minimálně jednou. Úsměv

78091 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha