Dáme jeden gól a vedeme a nakonec remizujeme 1:1.

Dáme tři góly a vedeme tři nula a nakonec remízujeme 3:3.

To znamená, že když dáme deset gólů tak nakonec bude remíza 10:10?

• snytek17.3.2018 20:20reagovat

Na to, že dala Slávie 5 gólů a my jeden, to nedopadlo tak zle...

• Body

fererar17.3.2018 20:13reagovat

Dneska v poslední minutě plichta. V Karviné pár minut do konce plichta. Ty závěry nám evidentně jdou. Zase můžou hráči říkat, že už se to nemůže opakovat a musíme hrát do konce. My prostě polevíme vždy, když vedeme a dneska to byl jasný důkaz i přes špatný terén. Slovácko to samé, jen tam jsme ten gól nedostali úplně na konci. Jen za poslední dva zápasy to jsou ztracené 4 body v konci utkání. Dneska navíc po vedení 3-0 by to nečekal nikdo o to větší ostuda to je.

• snytek17.3.2018 20:19reagovat

Kdo nic nečekal, nemůže být zklamaný. Na rozdíl od jiných zápasů jsem byl nas.. je druhou půli.

• vánoční_pásovec17.3.2018 20:20reagovat

Já jsem očekával porážku, takže nasraný nejsem.

Můžou říkat co chtěj, ale když na to nemaj fyzičku, co je už asi jasný, protože se opakuje v každým zápase, tak se nedá nic dělat. Zajímalo by mě, co s nima v zimě ten makarón dělal. Asi jim pouštěl na videu Maléry pana účetního.

• Zmatek kolem videorozhodnutí

rimidalv17.3.2018 20:13reagovat

Jestliže v přerušení hry videorozhodčí změní verdikt hlavního rozhodčího, musíbýt jeho zjištění akceptováno. Vracet ale rozhodnutí do rozehrané části ( Šural po rozehrávce brankáře provedl nepovedený brejk ) ?

• babiš17.3.2018 20:15reagovat

Co je na tom k nepochopení??

• kilovolt17.3.2018 20:26reagovat

a co kdyby z toho padl gol? ten by pak neplatil?

• Johny1417.3.2018 20:30reagovat

Gol by musel byt odvolan. Takze ze 4:2 behem minuty na 3:3...

• standis17.3.2018 20:17reagovat

to je v souladu s pravidly. Rozhodčí nechá dohrát akci a pak jde k videu.

• Orangutanoid17.3.2018 20:18reagovat

by mě zajímalo, co kdyby z toho brejku padl banán. teda ne že by to bylo reálný, to byl mimochodem kurevsky zazděnej brejk...Neutrální

• wasek2611@centrum.cz17.3.2018 20:21reagovat

Nas gol by se anuloval a vratili by se k penalte

• Corwin17.3.2018 20:22reagovat

hra se vrací do situace, která se posoudí, takže gol sparty by stejně neplatil.

• babiš17.3.2018 20:26reagovat

Přesně jak říkáš. Rozhodcí nechal pokračovat ve hře, protože nemohl vědět jestli video prokážé faul nebo ne.

• Orangutanoid17.3.2018 20:26reagovat

tak to je strašná peachovina

• Corwin17.3.2018 20:37reagovat

úplně stejně to funguje v hokeji, tak nechápu co tu řešíš...Údiv

• Klid!!!

babiš17.3.2018 20:10reagovat

Jsme na jařejediní, kteří ještě neprohráli. Neni prostor na vyhazovy a nadávání. Sedá si to!

• Tommy1717.3.2018 20:12reagovat

Co Jablonec?

• babiš17.3.2018 20:14reagovat

Máš pravdu. Tak my a Jablonec. To je strjně hezký!

• petrmach17.3.2018 20:16reagovat

SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchdobrej joke tvl

• Orangutanoid17.3.2018 20:17reagovat

Jablonec voe

• Cíle

Dynamo17.3.2018 20:08reagovat

Jaké cíle teď Sparta do konce sezony nastaví? Alespoň třetí místo? Není to moc ambiciozní?

• Tommy1717.3.2018 20:09reagovat

6. místo o které se rozhodne vyhraným derby proti Bohemce.

• SuperFrankie17.3.2018 20:10reagovat

Můj osobní cíl do konce sezony je přání, aby se vyrazil Hapal.

MK317.3.2018 20:07reagovat

příští sezona bez pohárů, nedivil bych se kdyby Kanga se Stanciuem na to hodili bobek a raději přestoupili někam, kde budou mít nějakou perspektivu úspěchu, no a kvalitní hráči už raději budou přestupovat do Slavie nebo do Plzně. Nějakou dobu se budeme muset smířit s tím, že budeme až ti třetí vzadu.

• Jereacs17.3.2018 20:08reagovat

Do Slavie kde je totální nejistota kde musel vyjet Tvrdík a spol do Číny zjístit jestli jejích majitel je zavřenéj ale jo hráči tam budou chodit .

• Výkon

Kulkozubý Tony 17.3.2018 20:06reagovat

Nechápu, proč se tady řeší (jasná) penalta. Mě spíš děsí výkon v druhém poločase, rozhodně ne poprvé. Pořád hráče bráníme, že je to v hlavách, že za to částečně nemůžou. Tohle utkání potvrdilo moje obavy, tohle prostě není v hlavách, ale o absolutním úpadku výkonu od 60 minuty. Je jedno kdo nastoupí, ale každý hráč, snad vyjma Kangy (který podstoupil mimochodem skoro celou zimní přípravu s CZ), prostě po 60 minuty totálně odpadne. Všichni hráči si pochvalovali zimní přípravu, jak byla zábavná. Mě by spíš zajímalo, jestli byla i účelná. Sám Ital řekl, že se zimní pauzou nemá žádné zkušenosti. Tady je vidět vyústění. Pokud je tedy tomu skutečně tak. Tak s letoškem u bohužel nic neuděláme. Hra se zlepšit dá, ale kondice se v průběhu sezony jen těžko dohání.

• Chabix17.3.2018 20:09reagovat

Ten úpadek byl už od 45. minuty.

• Corwin17.3.2018 20:16reagovat

no hlavně Hapalovi trvalo 25 minut než na to zareagoval a stihli jsme dostat prvního gola Smutek

• Video

artaxerxes17.3.2018 20:06reagovat

Já jsem pro použití videa, ale aby to fungovalo jako v Americkém fotbalu:

Rozhodčí posoudí zákrok jako nepenaltový. Video jasně musí potvrdit, že šlo o penaltu, jinak se rozhodnutí nemění.

Naopak pokud rozhodne o penaltě, tak video musí potvrdit, že o penaltu nešlo, jinak se rozhodnutí nemění.

• Ostuda

Paspartu17.3.2018 20:05reagovat

Neměli bychom kvůli dnešní ostudě zapomínat na Stanciua. Jak kolem něj postavíme schopný a sebevědomý tým, tak máme poklad v záloze.

Letos už tomu nevěřím, ale příští sezónu se to snad podaří ..

• MK317.3.2018 20:08reagovat

Stanciu už tady příští sezonu nebude, co by tu dělal. Tady akorát ztrácí čas.

• Pauza

snytek17.3.2018 20:04reagovat

Ještě, že je ta repre pauza. Zápasy jdou strašně rychle po sobě a je jich moc, tak se nedivím, že už máme síly jen na poločas. Vydechneme, odpočineme a v Teplákách jim ukážeme, zač je toho loket. Aspoň první půlku.