Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Pisálci a trenér pro Spartu

  Elysir23.5.2022 8:58reagovat

  Herlich, Svědík, Guľa, Weiss......

   

  Každý týden je jiný ”téměř jistý a podepsaný kandidát”. Z toho mi vyplývá jedno jediné.

   

  Novináři musí něco psát a jelikož nemají ani páru, jak se věci skutečně mají, tak se dívají po jménech, která kde kdy zazněla. Pak to vypadá, že si Sparta neví rady, postupuje ve výběru nesystematicky, podléhá tlaku veřejnosti, praktikuje ”odezdikezdismus” a fanoušci jsou na prášky.

  Nedělám si iluze o světové kvalitě našeho vedení. Nevím, jak se aktuálně při výběru trenéra postupuje, co se řeší nebo neřeší atd. Novináři to taky nevědí. A ať si vyplodí co chtějí, vůbec mi to žíly netrhá.

   

   

  • acs1923.5.2022 9:18reagovat

   Mně teda žíly trhá to, že je pátý den od pohárový ostudy a nesplnění cílů sezóny a Rosický byl od tý doby viděn jenom ve Vyšehradu s Lavim.

   • Mich23.5.2022 9:23reagovat

    +1

   • peterpan2723.5.2022 9:24reagovat

    Smích

   • Larrygo23.5.2022 9:31reagovat

    Jako co jsem slyšel tak Rosický zrovna moc času prací na Letný ( a nejspíš ani nikde jinde ) netráví. A jeho nadřízený Čupr je tam údajně dvakrát do týdne na 5 hodin. Takže asi tak.

    Pak si to můžeme srovnat s prací Šádka, nebo i managementem slátanců. Ochota a vůle pracovat nula.

    Nový trenér, ať už jakýkoliv vůbec nic v tomhle nastavení nezmění.

    • Larrygo23.5.2022 9:35reagovat

     A samozřejmě je možný, že oba dřou do úmoru přes homeoffice případně pracují ”v terénu”, ale upřímně, nasvědčuje tomu něco?

     • Mich23.5.2022 9:39reagovat

      Pravdepodobnejsi je, ze odjeli na dovolenou a resit se neco bude az po navratu.

    • Nulatunji23.5.2022 9:40reagovat

     Tak jakkoliv je to poslední, co chci dělat, je zastávat se ho, neměl by skleněnej panáček být hlavně na Strahově, kde je tým? Teď je to asi jedno, kluci maj dovolenou, ale jinak bych ho čekal spíš tam. Čupr ať klidně dělá jen z domova.

   • Elysir23.5.2022 10:16reagovat

    Jo, tady budu určitě souhlasit, že připravenost ”nápravných opatření” pro další sezóny a jejich komunikace splňuje standardy České pošty... Pozdě nebo vůbec

 • Slovácko v Evropské lize

  ozzyosbourne23.5.2022 8:06reagovat

  https://www.sport.cz/clanek/fotbal-evropska-liga-mourinho-odzatkoval-dalsi-slivovice-slovacko-vyfouklo-sparte-lepsi-nasazeni-3379540#source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

   

  Tak Slovácko díky okolnostem ve 3.předkole Evropské ligy.... Aneb, jak jeden zápas může rozhodnout o úspěchu či neúspěchu v Evropě.

  • captain_obvious23.5.2022 8:30reagovat

   Pokud to UEFA oproti loňsku nezměnila, tak by Slovácku po vyřazení mělo být i přes nízký koeficient nasazeno v playoff Konferenční ligy. Loni díky tomu Jablonec chytnul Žilinu a postoupil a celkově tam bylo dost hratelných soupeřů. To je pro nás dost mrzutý, v sezoně, kdy bychom zabrat v Evropě potřebovali jako sůl.

   • captain_obvious23.5.2022 8:39reagovat

    *Bylo by teda ale potřeba, aby v té EL nechytli Kypřany, to by nasazení nebyli. A Fenerbahce je koeficientem tak na hraně nasazení. Takže to chce Midtjylland nebo Kyjev.

 • Sparta a její možnosti

  Chabix22.5.2022 21:48reagovat

  Ve Spartě se střídají trenéři jak na běžícím páse. Kazdý trenér hral jinak. Každý druhy trenér to na chvilku pozvedl, aby to pak zas šlo dolu. Velký tlak na výsledky. Čím víc lidi tím víc názorů. Je to pořád to samé. Cíl je získat titul a hrát atraktivní fotbal. Vsechno špatné. Když vidím tu tu skvadru trenérů o kterých se spekuluje. Každý z nich je něčím zajímavý. Ale každý je jiný. Má jiný styl fotbalu atd. Skoro to na mě děla dojem, že ve vedení má každý svojeho koně a toho pak tlqčí. Pak se rozhodne podle toho kdo má jakou odezvu u fanoušků. Všechno špatně.

   

  Sparta je klub velkých možností. První je finanční stránka. Sparta může být několik let ve ztrátě a nepoloží ji to, protože má silného majitele. Tedy může riskovat.

   

  Na to navazuje druhá možnost a to nákup mladých talentovaných hráčů z jiných klibů. Zatímco provinční klub prodá svého talentovaného hráče za 20 milionů do Sparty a je rád. Sparta prodá svého talentovaného hrače za stovky milionů.

   

  Třetí možnost je velké zázemi pro mládež. Sparta si tak může hrače připravit přesně jak potřebuje. Nebo ho koupí.

   

  Sparta je tým s velkou historií, velkým jménem ve svétě a velkým počtem fanoušků.

   

  Často se setkávám s názorem. Na ten styl fotbalu nemáme kvalitu. Tak proč tu kvalitu nezvýšit, když máme teměř neomezené možnosti. Shick a Hložek nebyli hráči za půl miliardy. Do mládeže jsme je dostali za pakatel.

   

  Místo soustředění na výsledky mi od Sparty chybi touhu po tom zlepšovat hráče, vybudovat dominantni tým s nadčasovými věcmi. Přijde mi, že se bojíme riskovat a něco vybudovat a místo toho se soustředíme na okamžité výsledky. Přitom jsme v hledáčku méli trenéra Ten Haga. Asi jsme o něm museli něco vědět, jak pracuje, jaký hraje styl a že ho třeba čeká velká budoucnost. Ale řekli jsme si, že by tu stejně neuspěl. Tohle mi na Spartě hrozně štve. Misto toho aby angažovala velkýho odborníka, ktery má nějakou vizi a potřebuje k tomu i kvalitu a čas na vybudování. Tak se spolehnem na okamžity efekt. Touha vybrat si pokrokového velmi talentovaného trenéra, zaexperimentovat a vybudovat velký tým i kdyby to mělo trva třeba 3 roky a pak být vzorem a inspiraci pro jiné kluby, tim by se Sparta měla vydat.

  • bohniceontour22.5.2022 22:35reagovat

   Soustředění na okamžitý výsledek, který ale už roky nepřichází....

   Člověk by si řekl- teď jsme na dně, nemáme nic, tak zkusíme něco jiného- nějakého progresivního trenéra ze západu. Kdy když ne teď?

   No, anebo Weisse , aby jsme klesli ještě níž....Tak hlavně , aby jsme nedopadli jako ten klub přes ulici od Slovanu, Inter...

  • Nulatunji23.5.2022 7:13reagovat

   Sparta ve světě dávno jméno nemá.

   • kanonMates8823.5.2022 7:40reagovat

    Asi moc do světa nejezdíš viď ;-)

    • Nulatunji23.5.2022 7:48reagovat

     Právě že jo. Taky hodně komunikuji se zahraničím, jak pracovně, tak soukromě, koště debilní.

     • kanonMates8823.5.2022 8:15reagovat

      Tak to bys pak nemohl napsat takovou píčovinu, to by bylo dobré v zahraničí kromě bordelu navštívit třeba i nějaká jiná místa a zeptat se na český fotbal a kluby obecně;-)

      • Nulatunji23.5.2022 8:23reagovat

       Naopak, v bordelu o Spartě ví hodně, protože ví, že je to buď v prdeli nebo v píči a že ty kouříš Rosickýho za dvacku a ještě mu vrátíš.

       • kanonMates8823.5.2022 9:52reagovat

        Tak už mi do prdele nezáviď a najdi si taky nějakýho lofasa, aby sis mohl připadat jako plnohodnotný člověk a nehonil si pořád na diskuzích při hejtech na Rosickýho.

        • Nulatunji23.5.2022 9:57reagovat

         Co ti mám závidět, ty demente? SmíchSmíchSmích

         • hombre23.5.2022 10:04reagovat

          Co blbneš. V klidu, nerozčiluj se.

          Myslíte to se Spartou oba dobře, akorát máte jinou představu o nápravě Smích.

          Proč hned startovat a nadávat si? SmíchSmích

          • kanonMates8823.5.2022 10:37reagovat

           Však já nikdy nenadávám jako první, ale jak se do lesa volá...?

         • kanonMates8823.5.2022 10:38reagovat

          Tak jelikož neustále píšeš o kouření Rosického, předpokládám, že by jsi chtěl taky někoho kouřit, že vycházíš ze svých zkušeností, jinak to nedává smysl to neustále opakovat ;-)

          • Nulatunji23.5.2022 10:49reagovat

           No to je opravdu geniální úvaha, je vidět, že ti semeno někdejšího geniálního záložníka jde k duhu.

           • kanonMates8823.5.2022 11:53reagovat

            A jak jde semeno k duhu, máš v tom evidentně znalosti a zkušenosti když to umíš zhodnotit, tak mi předej trochu toho tvého vědění ;-)

            • Nulatunji23.5.2022 12:14reagovat

             Já chápu, že jsi úplně debilní buzerant, nic proti vám kluci nemám, ale mě do toho netahej.

             • kanonMates8823.5.2022 13:57reagovat

              Tvl ty máš plnou hubu semene, sory keců o semenu a nemáš s tím nic společného? Tak proč v každé diskuzi hned přeskočíš ke kouření? Máš s tím nějaký problém ne? Poslat někoho do prdele jde stovkami způsobů a ty vždycky neomylně vybereš kouření ptáka, to bude diagnóza hele. Ale jak jsem ti psal, nedus to v sobě a jdi s tím ven, nikdo tě soudit nebude.

    • Mich23.5.2022 8:37reagovat

     Tak jestli jmenem myslis ”Znam Spartu, ale posledni roky stoji za hovno”, tak ano, porad ma jmeno.

     • kanonMates8823.5.2022 9:50reagovat

      Tak ze Sparty jsou aktuálně dva nejcennější hráči české kopané, resp. co prošli naší mládeží, před reaktivně nedávnem jsme hráli 1/4 EL, záleží o definici známosti. Jméno Sparta pořád má, samozřejmě pokud srovnáváš s obdobím 90. let, tak to jsme jinde samozřejmě. Ale všude venku ti jako nejznámější český klub z 90% řeknou Spartu.

      • hombre23.5.2022 13:21reagovat

       Tak od 1/4 EL uplynulo už 6 let. Od titulu 8 let. A letos jsme skončili třetí..

       Není to na nejlepší, nejúspěšnější a nejznámější český klub málo?

       • kanonMates8823.5.2022 13:54reagovat

        Je, ale tohle nemá nic společného se jménem ve světě. Oni United taky nevyhráli nic roky a pořád se vsadím, že jsou na světě nejznámější značkou a klubem v Anglii, ještě asi s Liverpoolem.

  • hombre23.5.2022 9:58reagovat

   první odstavec - souhlas, ve vedení je bordel a je větší a větší, sorry třináctko Smích.

   druhý - může riskovat, ale je posraná a nechce se jí dělat...

   třetí - provinční klub Spartě za 20 mio už hráče moc neprodá a ještě my ho prodáme za stovky mio? Mluvíš o Spartě? Zase trochu přemýšlej Smích

   čtvrtý - můžeme si ho připravit - souhlas, ale neumíme křídla, beky a střeďáky a neumíme si je ani koupit, protože prý máme dost kvalitní hráče a nepotřebujeme jiné....

   pátý - bývávalo a to co bylo před 20 lety už není a bojím se, že dlouho nebude.

   šestý - asi jo, souhlas

   sedmý - souhlas, vedení je k ničemu a není vidět žádné zlepšení. Už to vidíš i ty. Další trenér bude kašpárek, toho se bojím hodně. Proč čekat 3 roky? Někteří to dají do roka, max. dvou let. A my budeme čekat deset a nic...

   • Chabix23.5.2022 13:18reagovat

    Já si vzdy vytvářím komplexní názor. Jsou věci, které pochválim, věci které zkritizuju a už jsem tu několikrát psal, jak by se to mělo dělat podle mě. Mám svou představu. Že si to tu lidi nějak škatulkují. Za to fakt nemůžu. Tady se hejtí bez toho, aby se nad tim prenýšlelo, nebo se tu nadává na hráče, za věci, keré vůbec nemusejí být pravda. To mi vadí. Místo faktů tu spíš vládnou domněnky.

 • Král Kanga

  Nulatunji22.5.2022 20:32reagovat

  Další titul, jak je na tom Rosického Sparta?

  • bohniceontour22.5.2022 21:48reagovat

   King Kaku ! 🖖

  • hombre22.5.2022 21:58reagovat

   Kanga je debil a Sparta je na dobré cestě okolo roku 2030 mít titul nebo později Smích.

   Tady jde vidět, jak to jde správnou cestou a vyčistilo se to tu po Strámovi. Kdo to nevidí, tak je slepej a nerozumí fotbalu SmíchSmích.

   • victorlima23.5.2022 5:53reagovat

    Jasně, souhlas s Tvým vtipným příspěvkem.Úsměv

 • Weiss - Sparta

  Chabix22.5.2022 19:55reagovat

  https://sport24.pluska.sk/futbal/slovensko/weissova-buducnost-slovane-je-velmi-n
  ejasna-ma-namierene-sparty-praha

   

  Tak
  už ne Gula, ale Weiss. Prijde mi to, jako kdyby se vedeni zaleklo názorů fanoušku a vezmou toho, kdo bude vnímán nejlépe. Jestli to takhle funguje, tak to ať jdou doprdele. Takhle se nějakého druhého Ten Haga nedočkáme.

  • nickkanon22.5.2022 20:30reagovat

   Tak to si snad někdo dělá prdel, ne?

  • Enkoff22.5.2022 20:35reagovat

   Tak minimálně Weiss je si evidentně schopen říct o hráče a má ambice uspět v Evropě. Jakej je trenér, to těžko říct, když na Slovensku je to jen o Slovanu.

   • thomasd8622.5.2022 21:36reagovat

    Ja ho mam zafixovanyho jako totalniho burana ve stylu Rady no...ten by tady dostal leda infarkt

  • Larrygo22.5.2022 21:40reagovat

   Dotáhnout sem Weisse je tak chorá myšlenka, že bych i věřil, že s ní opravdu Rosický mohl přijít.

   Zoufalí lidé dělají zoufalé věci.

  • bohniceontour22.5.2022 22:25reagovat

   VSJBmegaC !

 • Kontroverzní spekulace

  Enkoff21.5.2022 20:09reagovat

  Za mě :

  Gula - jediná šance je v tom, že by se mu konečně podařilo ve Spartě ty svoje kvality konečně prokázat. Odvařenej bych z něj ale určitě nebyl. Měl by to hrozně těžký.

  Kucka : přesně typ, kterej ve středu potřebujeme, ten rok si to tady oddře a nemám s ním problém. Ovšem perspektiva nula

  Daněk : nevím, je trochu impotentní, ale to se může zlepšot, ale asi nev základu.

  Zelený : to je přesně ta alternativa na levýho stopra nebo beka. Takže za mě určitě ano.

  Jinak kdyby přišel Svedik, tak Zelený a Mejdr jsou naprosto přesný typy na kraji beky pro

  • Enkoff21.5.2022 20:52reagovat

   ...něj

  • Tomino21.5.2022 22:09reagovat

   Gula a Svědík další Jílek

   Daněk půjde nahoru, protože Olomóc mu už nemá co dát

 • Paris st Germain

  thomasd8621.5.2022 18:59reagovat

  Tak tam je to jinej level, Mbape ma v novy smlouve ze muze rozhodovat o prichodu hracu, trenera ci sportoniho reditele😀

  • Mich21.5.2022 19:16reagovat

   Tak Borek to sice ve smlouve nemel, ale taky to delal :)

   • johnny121.5.2022 20:40reagovat

    SmíchSmích

   • kanonMates8821.5.2022 23:10reagovat

    Ještě 18x a bude to pravda. Přibližujeme se... ;-)

    • waaw22.5.2022 9:22reagovat

     To je jak Čapí hnízdo, proste kampan

     • kanonMates8822.5.2022 14:36reagovat

      Přesně tak, ještě chvíli a stane se to pravdou.

    • thomasd8622.5.2022 11:18reagovat

     Tvl Borku, uzivej si volno a bez treba na golf, uz je pekne😁

     • bohniceontour22.5.2022 17:01reagovat

      Určitě- hlavně mimo Spartu v jakékoli roli.....

 • Nemyslel jsem si,

  Pochcana slama21.5.2022 17:42reagovat

  že to někdy napíšu, ale za Ščágy bylo líp.

  • bohniceontour21.5.2022 18:34reagovat

   To není žádná měrná jednotka. Od sestupu, bylo vždycky líp.....

 • Haraslin

  Scooter_x21.5.2022 14:47reagovat

  Aby to nezapadlo, Hara je definitivne nas, opce se automaticky naplnila. Dobra zprava, beru to jako pulku letni posily!

   

  Jinak Julda a Polidar pry do Jablek, za me OK, nam tady nic neda ani jeden.

  • johnny121.5.2022 15:04reagovat

   Za Haraslína jsem rád, ten mi nevadí, že jdou asi Julda s Polidarem do Jablek to je super.

  • kanonMates8821.5.2022 15:08reagovat

   Haraslín měl super podzim, pak slabší jarní nástup a celkem slušný konec, víme něco o ceně?

   • Scooter_x21.5.2022 18:44reagovat

    Nezachytil jsem nic, ale uprimne - ja to neplatim, takze to me az tak nezajima :)

 • Daněk, Zelený, Kucka

  Larrygo21.5.2022 12:44reagovat

  Údajně u všech třech přestup fakticky dotažený.

  • thomasd8621.5.2022 13:20reagovat

   Tak skonci Dockal a prijde 35letej Kucka, no tvl...Ten bude urcite makat 90 minut az bude jezdit po stadionech, kde na nej bude hulakat tak 5- 7 tisic lidi😀...My si s temahle prichodama proste pokoj nedame, hraje jeste Bony? Ze by si kluci kopli, nevite kde je Kweuke? Dame dohromady starou Spartu, ale pak je jasnej trener Bilek 😀

   • thomasd8621.5.2022 13:30reagovat

    Jinak aby nikdo nerekl ze ho hejtim jen tak, ve Watfordu 26 zapasu, 1 gol, 1 asistence celkove...

    • FANDA730721.5.2022 13:32reagovat

     +viackrat nehral kvoli zdravot.komplikaciam, cize pasuje k namSmích

     • johnny121.5.2022 13:43reagovat

      Máš ho nějak nasledovaného, jak mu to jde? Kdyby fakt přišel, byl by nám ještě k něčemu? Viděl jsem asi třikrát Watford a zas úplně marnej nebyl.

      • FANDA730721.5.2022 16:03reagovat

       nie som zastancom navratov vysluzilcov, ale ak Durimu bude sluzit zdravie myslim si, ze nam este pomoze.Dokonca uz je z neho univerzal kedze uz hral okrem zalohy aj krajneho beka, aj v utoku.Kondicne je na tom dobre.Myslim, ze nebude taky marny ako LK9.

       • FANDA730721.5.2022 16:10reagovat

        Duriho sledujem este od cias ked hral s kamosom v doraste Podbrezovej.Kamos vzdy hovoril, ze je to makac,ze to dotiahne daleko.Je to poctivec a vzdy si pridaval po treningu.Podobny typ ako Nedved, ze sa chcel stale zlepsovat a neuspokojil sa , vzdy chcel vyssi level dosiahnut.Karieru mal celkom peknu.Ten kamos, co mi ho odporucal to dotiahol na nasu 3.ligu maxSmích

        • johnny121.5.2022 16:27reagovat

         Smích 3.liga taky není špatná, jinak dík za vyčerpávající odpověď, bylo by to fajn, já jsem ho měl vždycky rád.

     • thomasd8621.5.2022 13:43reagovat

      Panoptikum pokracuje, uz se tesim az pristi sezonu bude Banik pred Spartou...😀 protoze si myslim ze Vrba vic zvedne Banik, nez to dokaze Sparta sama...

   • Chabix21.5.2022 14:09reagovat

    Taky jsem nebyl nadšený z Kucky, ale kdyz jsem nahlédl na ten tym, co budujeme a jak moc bude mladý,tak se přichod Kucky nejevi jako náká blbost. Věk je číslo, premier league ale fyzicky dává. Slovácko má taky spoustu starých hráčů a fyzicky je na tom dobře. Jestli to bude na rok, na dva, jsem s tim OK.

    • Chabix21.5.2022 14:20reagovat

     https://twitter.com/acsfratello/status/1515334225494429704?t=eV28Ph6K7Xqube46LzF
     TNg&s=19

     • captain_obvious21.5.2022 15:42reagovat

      Tohle vypadá super, ale řekněme si upřímně, v české lize takhle makat nebude. Na věk bych tolik nehleděl, jde vidět, že věk už je dneska v top fotbale jen číslo, o to víc u hráčů, kteří strávili většinu kariéry v top ligách.

      • thomasd8621.5.2022 18:43reagovat

       Ja,se u nej nejvic bojim ztraty motivace, prece jen je rozdil hrat pred plnym domem v Anglii, nez nekde v Karviny...

   • Scooter_x21.5.2022 14:46reagovat

    Kucka, pokud opravdu prijde, by mel plnit roli neco jako Vacha v B, tedy priklad a matador, usmernovac pro mlady kluky. Urcite po nem nikdo nebude chtit, aby odehral 35 zapasu/3000 minut za sezonu a dal 10 golu.

    • Scooter_x21.5.2022 14:51reagovat

     Jinak dle TM mu konci smlouva, takze pokud se se Spartou domluvi i na penezich a dalsi spolupraci po kariere, podle toho, co pisu nahore, tak za me OK.

    • thomasd8621.5.2022 19:01reagovat

     Odejde Hlozek,my potrebujem hlavne nekoho produktivniho do zalohy, zadnej hrac tam takovej neni...

82374 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha